Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapShinshei Katsushika pagoda EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Shinshei Katsushika pagoda Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Shinshei Katsushika pagoda EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Shinshei Katsushika pagoda EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Shinshei Katsushika pagoda EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Shinshei Katsushika pagoda EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Shinshei Katsushika pagoda EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Shinshei Katsushika pagoda EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Shinshei Katsushika pagoda EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Shinshei Katsushika pagoda EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Shinshei Katsushika pagoda EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
Kim Kaguya
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
Ted Forrester
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
James Miller
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
William Quentin Watson
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
Sindy Logan
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
Hannah McDowal
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
Chris Martines
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
Solaria Luthia
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
Daniel Reed
Shinshei Katsushika pagoda Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda Voting_barShinshei Katsushika pagoda Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Shinshei Katsushika pagoda

Go down 
+6
Robert Lawrence
Ingrid Weiss
James Miller
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyVas. Dec. 20, 2009 3:39 am

Mindig forgalmas ivóhelyiség, sok kis asztalkával, és egy kedélyes tulajdonossal aki személyesen szolgál fel mindenkinek aki betér inni egy jót. Hatalmas italválaszték áll a szomjas vendégek rendelkezésére, és a kedélyes kocsmáros, szóval tart reggeltől estig ha hagyod magad.


A hozzászólást Főmesélő összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 01, 2010 5:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 2:50 am

*Ted ma kora reggel kel fel, hogy minél hamarabb fel tudja deríteni a környéket. így jutott el a japán negyedbe is, és mivel elég régóta bolyongott, leült hát egy pagodába. Fáradtan nézelődik körbe, hátha akad valami érdekes de eddig nem talált semmit. gondolatai most érdekes módon a tegnap megismert lány körül forogtak.*
~Ki a pokol az a csaj?~ *mert hogy még álmában sem hagyta békén a fiút, folyton felderengtek a szemei és a mosolygása. Megrázza a fejét, és folytatja itala, egy enyhén alkoholos tea iszogatását.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 2:55 am

*Ez biztosan csak a véletlen műve... Amióta Ted itt van, mindig egymásra találnak. Gondolta, sétál egyet és körül néz a japán negyedbe, mivel még itt nem járt. Szépen lassan, a főutcán haladva elér a pagodáig. Ma egy fekete nadrág-fehér övvel, lila póló, felette pedig ugyan az a vászonkabát mint tegnap és szintén kigombolva. Kivételesen nincs nála peléje, és prefektusi jelvényét is a szobájában felejtette. Amint beér, körülnéz, bár elsőre nem látja meg a fiút. Ilyen helyet még nem igen látott eddig, szóval lehet hogy ezért is húzta ide a szíve... Vagy, ki tudja.
Amint észreveszi Tedet, egy kisebb mosoly jelenik meg az arcán és elindul felé. Reméli, nem fogja azt gondolni, hogy követi, vagy valami ilyesmi..*
-Szia Ted. Leülhetek? *Ha már itt van, ne legyen egyedül. Kisebb csend, és várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:00 am

*Kortyol a teából, mely kellemesen égeti a torkát, és bámészkodik. Ő ma is teljesen fekete szerelésben pompázik, azzal a különbséggel hogy este visszatette a jobb fülébe a fülbevalóját. Egyszer csak észreveszi hogy valaki megáll mellette, és felnéz. Ki hitte volna, megint azt a lányt látja, először azt hiszi képzelődik és pislog egyet, de mivel a jelenség nem tűnik el, rájön hogy ezúttal nem képzelődik, a lány valódi.*
- Megint te? *ez amolyan kedves köszöntés, érződik is a hangján hogy nem gonoszkodásból mondja*
- Ülj le, mit keresel errefelé? *ez már kisebb monológnak számít de ma nincs olyan rossz kedve mint tegnap. Kialudta magából egy kicsit jobban is érzi magát.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:07 am

*Látja, hogy Ted kicsit furcsállja, hogy ismét Sindyvel fut össze, és ez az "üdvözlésnél" is kitudódik. A lány csak elmosolyodik és vállat von.*
-Aha, de.. nyugi. nem követtelek! *Mikor megengedik hogy leüljön, akkor helyet foglal, szembe a fiúval. Ő nem kér semmit, egyenlőre mivel nem ezért van itt.. csak érdekelte a hely belülről is.*
-Nézelődtem és ilyen helyet még egyszer sem láttam, ami azt illeti... Gondoltam bejövök szétnézni. Hát te? *Kérdez vissza, persze udvariasságból mert így illik... na meg azért érdekli is. közben rákönyököl az asztalra és fekete szemeivel fürkészve Tedet figyel.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:12 am

*Ahogy a lány helyet foglal, vele szemben a fiú is a jelenre koncentrál.*
- Értem, és tetszik legalább?* kérdez vissza mivel elhiszi hogy a lány várost nézni jött, ha őt követte volna akkor már fél órája itt kéne bolyongania, de mivel nem látta itt egyszer sem, feltételezte hogy véletlen találkozás.*
- Én unatkoztam, és próbálom megismerni ezt az istenverte helyet. *jelenti ki a maga kedves módján. az asztalkán látszik is egy papír meg egy toll, és mintha abból egy térkép kezdene kialakulni.*
- Nem gondoltam hogy követtél, akkor fél órával hamarabb kellett volna beesned ide. *jegyzi meg, hiszen az ilyesmikben ő szakértő.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:19 am

*Ismét körülnéz, egy kicsit bólogatva.*
-Nem rossz hely... *Elmegy. Meghallgatja Tedet, és mosolyra húzza ajkait, ismét. Most már kezd derengeni neki az, hogy a fiú nem igazán kedveli még ezt a helyet. Neki is nehéz volt ide jönni, de hát nem tehetett mást... És szerinte egész jó lesz itt.*
-aham... és mi van akkor, ha direkt később jöttem be? *Próbálja feldobni egy kicsit Tedet. Ő is tud ám ilyenekben filózni... A mosoly még mindig ott van az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:22 am

*A nem rossz helyről neki más nézetei vannak. Nem is kicsit.*
- Nézőpont kérdése. *von vállat, nem lát rá sok esélyt hogy megszokja ezt a helyet.*
- Akkor láttalak volna. *utal arra hogy innen tökéletesen ki lehet látni a főutcára. Bár furcsa hogy a lány ennyire mosoly, neki szokatlan, szóvá is teszi.*
- Min mosolyogsz folyton? Mi olyan vicces?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:29 am

*Hát, kinek hogy... Kicsit elgondolkodik, és inkább ráhagyja Tedre.*
-jójó, győztél! *Egyszerűen jó a kedve neki. Beszéd közben egyfolytában a fiú szemeibe néz, és a kérdésre felvonja a szemöldökét.*
-Semmin, csak jó a kedvem. De te is mosolyoghatnál néha egy kicsit. Olyan komoly vagy! *Mondja, miközben a papírra pillant és egyik ujjával rábök.*
-Megnézhetem? *Majd pillantása visszaesik Tedre.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:34 am

*Halvány mosoly ül ki az arcára, tudja, hogy ebben a témában verhetetlen. *
- Tudom hogy nyertem *jegyzi meg kissé egósan, majd felvonja a szemöldökét. Neki azóta nincs jó kedve mióta nem láthatta a barátait, és még elbúcsúzni se tudott tőlük. Reméli hogy nem gondolnak róla rosszat emiatt.*
- A helyemben neked se lenne kedved mosolyogni *teszi hozzá, majd a lány érdeklődésére a kezébe adja a papírt amin Wilian látható. Részletesen berajzolva minden út, és épület. Na meg a lány számára érthetetlen okból van bekarikázva a vasútállomás.A képen az utak mellett más vonalak is szaladnak össze vissza, amiknek Ted számára van jelentőségük.*
- Tessék.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:39 am

*A halvány mosolynak örül, és meg is jegyzi.*
-jéé, mosolyogni is tudsz? *Persze csak viccel, és ezért egy kisebb vigyort is elereszt. De ez gyorsan el is tűnik. Ted kijelentése még mindig nem hagyja nyugton.*
-Nem akarlak kínozni vele, hogy elmondd...*Előbb vagy utóbb úgyis kiderül.. reméli... Átveszi a papírt és elkezdi nézegetni. *
-Hűű, térkép. *Hümmög egy kicsit, és visszaadja a papírt. Nem kérdez rá, hogy mért pont a vasútállomás van bekarikázva, de csak gondolja.*
-Eddig, nem jártál varázslóiskolába? Vagy esetleg magántanárhoz? *Kérdezősködik egy kicsit...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:43 am

*A kis mosoly megmarad miközben válaszol.*
- Tudok, csak egy ideje semmi okom rá hogy ezt tegyem *magyarázza majd a kérdésre illetve inkább kijelentésre, megrázza a fejét.*
- Talán egyszer elmesélem. *azt nem teszi hozzá hogy valószínűleg soha nem lesz az az egyszer. A lány lelkesedésére kicsit meghökken.*
- Jah most rajzoltam tegnap éjjel meg ma, ahogy leültem ide inni egyet. *bök a csészéje felé, ami már félig üres. A következő kérdésre viszont meglepő módon válaszol.*
- Jártam egy ideig, de utána kimaradtam, és hát mással foglalkoztam. *fogalmazza meg finoman azt hogy bandázni járt.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:50 am

*Kicsit elgondolkodik azon a kijelentésen amit Ted tesz meg legelőször.*
-Ne így fogd fel az egészet. Előbb vagy utóbb úgyis megmosolyogtat valaki. *Nem mondja, hogy mint például ő. A következő mondatra csak bólint. *
-Én nem tudnák térképet rajzolni erről a helyről... Kicsit zavaros az egész.*Meg kell jegyezni és kész. De azt nagyon reméli, hogy Ted nem fog elmenni innen.*
-áhá. *Ma is egy kicsit fel van pörögve...Meg lehet szokni, mivel mindig ilyen. Csak akkor nem mikor bal lábbal kel fel.* Ki tudja mit hoz még a jövő. *Jegyzi meg egy pajkos mosollyal és figyeli Tedet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 3:55 am

*Felvont szemöldökkel néz a lányra, nem tudja magában hova tenni. Nem hasonlít senkire akit eddig megismert. És furcsa hogy pont ez a szeleburdi mosolygós kislány kelti fel az érdeklődését.*
- Inkább utóbb ha hazajutok innen.*jegyzi meg és tekintetén látszik hogy elkalandozott, nem itt jár. Gondolatai a barátjánál járnak, az otthonos egyszerű kis lakáson ahol kettecskén voltak fiúk egy nagyszájú de imádni való lány szomszédságában.*
- Zavaros, de kezdem átlátni. Még pár nap és teljesen kész lesz a térképem.*jegyzi meg a lapra pillantva, majd ha a lány visszaadja neki, visszateszi az asztalra.*
- Nem kéne ennyiszer találkoznunk. Nem jársz jól velem. *csúszik ki a fiú száján egy hirtelen jövő figyelmeztetés, hogy a lány jobban tenné ha nem barátkozna vele.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:03 am

*A mondatból, kivesz valamit... Hozzá kell tennie.*
-Szóval... a lényeg a hazajutás? Nem akarok beleavatkozni, csak egy tipp... Minden hétvégén haza tudsz utazni, és még hét közben is amikor nincs óra. Vagyis úgy ha hétvégén mész haza és nem jössz vissza rögtön hétfőn.. *Pórbál valami értelmes mondatot kifacsarni, és a következő kijelentésre nagyra nyílnak szemei.*
-Mért nem? Szeretem a kihívásokat! *Jegyzi meg vállat vonva, majd egy kisebb mosollyal az arcán tovább figyeli Tedet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:07 am

*Bólint a kijelentésre.*
- Igen az a lényeg. Tudod... én soha nem akartam idejönni és egy héttel ezelőttig azt sem tudtam hogy ez a hely létezik. Apámék döntöttek úgy hogy jobb lesz nekem itt. De csak azért sem úgy lesz ahogyan azt ők elgondolták.*szikráznak fel kék szemei őrült indulattal, majd kissé visszavesz magából, és figyel Sindy mondókájára.*
- Minden hétvégén? Ez remek, ma csütörtök van ugye? Akkor ha szombaton elmegyek.... *tervezgeti máris az utat, majd nem kicsit döbben le a lány következő kijelentésére.*
- szerinted én kihívás vagyok? *kérdezi furcsálva mint aki nem tudja eldönteni hogy a lány most viccel-e vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:15 am

*Felvonja a szemöldökét Ted mondatára.*
-Mert lehet hogy tényleg így van. Mások sem szívesen váltak meg az otthoni környezettől... És attól még hogy itt tanulsz, lesz időd a barátaidra is.*Ő is így van evvel, csak nem akar haza jutni, mert meg szeretné tanulni használni a varázslatot. Közben szemét forgatja.*
-De ha nem jössz vissza, akkor is elmennek érted... *Hát ez így van. Előbb vagy utóbb muszáj lesz neki visszajönni. A következő kérdésre egy kicsit elmosolyodik.*
-Azt hiszem, egy kicsit. *Mondja komolyan, és tényleg nem viccel.* Áh, nincs kedved vissza menni? *Kérdi Tedtől, miközben begombolja kabátját.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:19 am

*Őt annyira nem köti le az amiről a lány áradozik. Neki megvan a baráti köre, és csak rájuk vágyik.*
- Nem értessz...*mondja halkan és nagyon szomorúan.*
- Igazad van menjünk vissza a suliba.*jegyzi meg majd a lány kicsivel korábbi kijelentésére felkapja a fejét?.*
- Visszahoznak? Mégis miért? *kapja el kissé az indulat megint, de felkel, és felhúzza a pulcsija zipzárját, fizet és már indulnak is. Séta közben figyeli lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:23 am

*Na jó... itt be is fejezi.*
-Oké, oké... Nem szólok bele inkább. Bocsi. *Lehajtja a fejét és felkel. Ebben legalább egyet értenek. Lassan el is indul, de azért megvárja Tedet. A kérdésre furcsa tekintettel pillant rá.*
-Mi nem érthető rajta? Hát, tudod... van egy olyan szabály itt, hogy ha valaki felvételt nyert és el is indult, nem mehet el még be nem fejezi az iskolát. Nem olyan rémálom ez. *Elhallgat és lassan már újra a birtokra érnek.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptySzer. Jan. 06, 2010 5:49 am

*Rosszkedvűen és mogorván érkezik ide, majd helyet foglal japán szokás szerint a sarkaira, mert ugye így illik, majd rendel egy alkoholos teát, amit a múltkor is ivott, megnyerte a tetszését. szokásos fekete alapon fekete mintás inget visel egy sok zsebes fekete nadrággal, és egy vastag pulóvert ami a változatosság kedvéért fekete. Pálcája a pulcsiujjban egy tokban van. Kedvence, a vállán trónol.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptySzer. Jan. 06, 2010 5:58 am

*Úgy tűnik, Ted nem néz szét túl jól. Sindy, egy nem túl messze lévő asztalnál üldögél és olvasgat valamit. Azaz, egy újságot. Fekete nadrág, világoskék póló és kabát van rajta. Pálcája ott van az asztalon, és egy pohár narancslé van előtte. Amint valaki belép, felkapja a fejét. Kisebb mosollyal észleli hogy Ted az. Mivel tényleg nem ülnek túl messze egymástól, oda is szól.*
-Ennyire láthatatlan lennék? *Kérdezi vidám hangon, persze nem gondolja komolyan.* Szia Ted! *Furcsa, de valahogy mindig egymásra találnak. Egyenlőre nem megy oda...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:03 am

*Ahogy kortyol a teából rögtön egy ismerős hangot hall, majd kissé oldalra az árnyék felé pillant, és meglátja nagy meglepetésére Sindyt. Olyan gyakran találkoznak mostanában hogy még a nevét is megjegyezte. Nagy szó ez nála. Viszonozza a köszönést.*
- Szia. Nem te vagy láthatatlan csak én nem látok az orromtól. *igaz is megint nem aludt sokat, egész éjjel hasogatott a karja, most is szoros borogatás van rajta csak nem látszik, maximum annyi hogy kicsit pufibb a jobb karja, és hogy ha valamit kell csinálni akkor azt bal kézzel teszi. Nem zavarja hiszen ő kétkezes.*
- Átülsz? Nem akarok kiabálni.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:13 am

*Örül neki, hogy a fiú észrevette. A kijelentésre vállat von, de az újsággal és a pohárral együtt átül a fiúhoz. Kicsit megszemlélgeti, majd elmosolyodik.*
-Akkor jó. Már kezdtem megijedni.. *Jegyzi meg, miközben megnézi a fiú vállán lévő állatot. Sindy kortyol egyet a narancsléből és egy kis hatásszünet után ismét megszólal.*
-Hogy vagy? *Kérdezi kedvesen, és reméli nem zavarja Tedet. Bár az tényleg igaz, hogy elég sokat találkoznak mostanában. Őt ez nem zavarja.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:17 am

*Miután a lány áttelepült hirtelen nem nagyon tud mit mondani.*
- Ne tedd. *az ijedtség nem állna jól a lánynak ezt eldöntötte magában.*
- Kösz megvagyok, úgy ahogy. *mondja majd felszisszen amikor megint nyilalni kezd a karja. Kissé elsápad, és megjelenik pár verítékcsepp.*
- És téged mi hozott ide? *érdeklődik udvariasan.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:30 am

*Kicsit elgondolkodik, majd egy mosollyal nyugtázza a kijelentést.*
-Oké, nemteszem. *KÖzben észreveszi azt is, hogy a fiú valamiért elsápad. Kicsit nagyobbra nyílnak szemei, és halkan meg is kérdezi.*
-Jól vagy? *Egy kicsit félreteszi az utolsó kérdést, de nem sokáig.. *
-Gondoltam lenézek ide, hátha találkozok valakivel. És te, mijáratban? *Kérdi, miközben körülnéz és kortyol egyet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shinshei Katsushika pagoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shinshei Katsushika pagoda
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: