Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Shinshei Katsushika pagoda

Go down 
+6
Robert Lawrence
Ingrid Weiss
James Miller
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:33 am

*Kissé forog a világ, de aztán kitisztul minden. Nem nem lesz rosszul, főleg nem mások előtt.*
- Helyes.*bólint helyeslően, majd a lány kérdésre van elképzelése hogy nézhet ki.*
- Ö nincs semmi bajom, csak nyilal a jobb karom, de már megszoktam pár nap és elmúlik. *jegyzi meg miközben valóban ebben reménykedik.*
- Értem. Én menekülök abból a tákolmányból. Eddig akárhányszor kitettem a lábam a szobából hát nem a drága igazgatónkba szaladtam bele? Ma még nem találkoztam vele, és jó lenne ha ez így is maradna.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:42 am

*Bólint egyet, majd elmosolyodik és megissza a maradék italát. Kicsit elgondolkodik ismét.*
-Értem. *Ennyit tud hozzátenni ahhoz, hogy a fiúnak fáj a keze. Nem akar beleszólni. Meghallgatja mit mondd, és megrázza a fejét. Közben észeleli azt is, hogy egész jól kijönnek... Eddig nem teljesen így volt.*
-Nem fogsz vele, báris egy két napig nem mert elutazott. Asszem még nem jött vissza. *Hát igen... próbálja megnyugtatni kicsit Tedet. Közben rákönyököl az asztalra.*
-Mitől fáj a kezed? *Hülye kérdés... de attól ő felteszi. Közben egyfolytában a fiú szemeibe néz.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:51 am

*Mosolyog egy igen vérszegény mosollyal.*
- Legalább két napig szép az iskola *jegyzi meg kissé gúnyosan, majd a kezére irányuló kérdésre kissé megfeszül.*
- Drága szüleim ajándéka. Van az a fekete karperecem, azt már láthattad, ugyanis nem tudom levenni, az alatt egy tetoválás van. Csak ők nem akarták látni és ezt vetették fel velem. *szemeiben kisebb vihar dűl, de hamar lecsendesedik.*
- Megyünk lassan? Ki kell cserélnem a borogatást és be kell kennem egy krémmel. *magyarázza a fiú, miközben fizet, és kérdőn néz a lány fekete szemeibe. Határozottan tetszik neki a lány, csak még nem tudatosult teljesen.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:57 am

*Elmosolyodik halványan és bólint egyet.*
-Na igen... *Neki végülis semmi baja az igazgatóval. Közben elkerekednek a szemei. Szülők ilyet tennének?*
-És, sehogy sem tudod leszedni? *Ilyet ami azt illeti, még sosem látott. És furcsálja is.* A szüleid ilyet csinálnak? *Közben bólint. Ő már fizetett. Feláll és Tedre pillant.*
-Oké, menjünk. *Nincs kedve egyedül üldögélni. Az újságot itthagyja, különben is, innen vette el. Megvárja a fiút, majd elindul vele együtt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:09 am

*Kedvenc sarkocskájában ücsörög egy teát iszogatva. Szokásos fekete szrelésbe van, pálcája a pulcsiujjban lévő tokban. Sok zsebes nadrágjának zsebeiben csak Ted tudja mi van. Még mindig nincs jókedve, de rájött hogy ez a hely tetszik neki viszonylagos nyugalom van nem zaklatja feleslegesen..*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:18 am

*A pagoda előtt sétálgat, és gondolkodik bemenjen-e. Elég sokat jár oda mostanában, nem rossz az a hely... Ma fehér nadrág, színesebb póló és tornacipő van rajta. Persze egy kabát is van nála, de nincs rajta. Pálcája zsebében. Kevdenc nyaklánca, amit unokatestvérétől kapott ott lóg a nyakában.
Végül úgy dönt benéz... Reflex szerűen volt, és nem követte Tedet. Először észre sem veszi a fiút, csak mikor ülne le az egyik asztalhoz. Kicsit elgondolkodik rajta, odamenjen-e. Nem szeretne egyedül elidőzni...*
-Szia Ted! *Fekete szemeivel végigpillant a fiún.* Nem gond ha csatlakozom? *Egyenlőre nem jegyzi meg, hogy elég furcsa hogy mindig összetalálkoznak... Ha megengedik neki, leül. Kér magának egy pohár teát, amit rögtön ki is fizet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:22 am

*Gondolataiból kizökkenve néz fel, és első pillanatra azt hitte egy papagájjal találkozott ami túlontúl nagyra nőtt. De aztán rájött hogy ez bizony csak Sindy, csak elég tarkabarka.*
- Hello. Mi van kanárinak öltöztél? *kommentálja kis fémosollyal a lány ruházatát, nem rajong különösebben a színes holmikért.*
- Nyugodtan, lassan úgyis szokoddá válik velem lenni.* jegyzi még meg miközben kék szemeit, amibe egy csendes kis hurrikán tombol a lányra függeszti. Arra már rájött hogy milyen hatással van a lányra a szeme, és ezt most gonoszul ki is használja.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:28 am

*Összefonja karjait, miközben durcás képet vág. Persze nála ez csak átmeneti, már mint pár percig tart.*
-Hát köszi! Rendes tőled... azt hiszem, ezt bóknak veszem. *Közben már egy kis mosoly is megjelent az arcán. Leül és fekete szemeit a fiúra szegezi.*
-Bocsi, nem én csinálom... vagyis ez a véletlen. *Vonja meg vállát, miközben elkapja a teát amit rendelt. Egyenlőre nem szándékozik inni belőle, mivel akkor bizonyára leég a nyelve... *
-És, mizu? Ami azt illeti, a napokban nem is láttalak. *Állapítja meg, ma egész jó a kedve. Na nem mintha máskor nem lenne... Hát igen, Sindy imádja Ted szemeit. Így nem is nagyon veszi el a pillantását.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:33 am

*Felvonja a szemöldökét miközben a félmosoly nem tűnik el.*
- Hé hamár papagájnak öltözöl ne csodálkozz ha megszólnak érte.* vág vissza majd figyeli ahogy a lány elegánsan elhelyezkedik mellette, majd belekortyol a saját teájába, ami szintén forró, de nem bánja, ő így szereti.*
- Véletlen persze *ő nem hisz a véletlenekbe. Szent meggyőződése hogy mindig mindennek oka van.*
- Kösz megvagyok. Még élek. *rezzen meg kissé amikor kedvence ami elválaszthatatlan tőle előmászik az egyik zsebéből ahol eddig rejtőzködött. Farka végén valami fényes dolog csillog, és a fiú meg is szemléli mi az, majd elmosolyodik.*
- Nahát szia Alex, téged ma nem akartalak hozni. *jegyzi meg az állatnak miközben simogatni kezdi.*
- Na és veled mi van?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:42 am

*Már ő is mosolyog, és próbálja tovább fokozni a témát... Nem kéne rögtön annyiban hagynia.*
-Nem öltöztem papagájnak! És te vagy az első aki megjegyezte... *Vállat von, miközben a nyakláncot megfogja és elkezd vele babrálni. Figyeli Tedet tovább.*
-Akkor magyarázd meg, mért van így... *Biztosan, valaki ott fent azt akarja hogy ők mindig találkozzanak... Ki tudja. Szereti nézni a fiút, mikor mosolyog. Úgy sokkal jobban néz ki, ami azt illeti. Közben a kérdésre is válaszol.*
-Hát semmi különös. Vagyogatok. *Közben egy kis kortyot iszik a teából amit rendelt magának. Annyira már nem forró... Most elhallgat. Témán gondolkodik, de egyenlőre semmi jót nem tud elődobni. Továbbra is figyeli Tedet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:48 am

*Igen ezt szereti a lányban nem hagyja annyiban a témát.*
- Papagáj, és kész. *még szép hogy neki kell hogy igaza legyen..
- Nem tudom telejesen belém vagy esve és mindenhol megjelensz ahol én vagyok *adja elő komolyan a mondókáját, de a szeme csillanásaiból látszik hogy nem komolyan beszél.*
- Egyébként nem tudom, de tényleg fura hogy ennyit találkozunk, mondjuk nem mintha baj lenne de akkor is. Azt hiszem rajtad kívül nem nagyon ismerek még senkit.* Alexet kivéve persze.*
- Remek. Mit iszol? *érdeklődik*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:54 am

*Ő meg szinte mindent Tedben. Mosolyog és kortyol mielőtt tudna mondani valamit is.*
-De akkor sem naaa! *Nem biztos hogy most is Tednek lesz igaza... Ha Sindy megmakacsolja magát....Közben észreveszi hogy a fiú szeme csillog a mondat után. Bólogat, bár nehezen szólal meg, amivel le is bukhat. Kis pír is megjelenik az arcán, de Ted nem biztos hogy észreveszi.*
-Igen, igazad van... Teeeeljesen beléd vagyok esve és követlek. *A teljesent kicsit megnyújtsa. Azután ismét egy kis mosoly jelenik meg az arcán mivel az előző útközben eltűnt.*
-Hát, én se sok mindenkit rajtad kívül... Csak a szobatársaim, abból is kettőt hármat, meg még így futólag egy két embert. Ja meg az unokatesóm. *Mondja és a teára pillant.*
-Epres-Fahéjas tea. Te? *Kérdi, miközben a fiú poharára bök.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 6:57 am

*Rendesen elmoslyodik a lányon.*
- Látod tudtam hogy direkt követsz engem*jelenti ki tettetett bosszússággal.*
- Hát ez még mindig több mint amit én elmondhatok. Rajtad kíívül kb csak a dirit ismerem, az meg nem egy boldogság.*jegyzi meg, kis kedvencét simogatva, aki úgy tűnik lassan eléri a felnőttkort. *
- Jamaikai rumos tea*válaszolja h milyen teát iszik.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 7:02 am

*Visszamosolyog. Már nem nagyon lepi meg Ted mosolya... Bár imádja. Csak a fiú még ezt nem tudja.*
-Igen, igen.. tényleg direkt volt. Bevallom. Deee, mi van akkor amikor te jössz én utánam? Már mint én vagyok előbb azon a helyen és te is ott kötsz ki. Na? Ezek szerint, te sem vagy különb nálam. *Próbál előállni valamivel. Közben kortyol és bólint.*
-Hát az nem túl jó. De majd megismerkedsz a többiekkel is.*Mondja kedvesen, fekete szemeket meresztve Tedre, és kicsit meglepődve.*
-Hűűű, az biztos finom. Egyszer kipróbálom. *Jegyzi meg és hátradől. Most elengedi nyakláncát, és Tedet hallgatja.*


//Vanília fagyi, csokiöntettel ^^ Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 13, 2010 6:20 am

//Olvadás//

Miért is nem lepi meg hogy a lány képes elmerülni a szemeiben.
- Remek tudtam én. *jegyzi meg majd a társasági kérdésre kissé elgondolkozik majd megrázza a fejét.
- Nem terveztem sok emberrel megismerkedni. Tudod nem vagyok valami kommunikatív és barátkozó jellem. *mint ahogyan az nyilván érződik is egy kicsit, hogy nem tud mindig minden helyzetet úgy kezelni ahogy szeretne. Elvégre ő is ember, méghozzá majdnem férfi, aki egyedül van.*
- Majd egyszer meghívlak egy teára jó?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 13, 2010 6:28 am

*Ted kihúzza magát a téma alól. De nem gond, ő csak mosolyog. Közben kortyolgatja a megmaradt teát, ami kezd elhűlni.*
-Értem... de azért gondolom még pár emberrel meg fogsz ismerkedni. *Ezt nem lehet elkerülni. A suliban úgyis összefut egy két emberrel még... A következő kérdésen kicsit meglepődik, de felcsillannak szemei.*
-Ohh, ez nagy megtiszteltetés! Szívesen. *A szívesen-t arra gondolta hogy elmegy vele. Kedves mosoly jelenik meg ismét az arcán, majd elgondolkodik.* Akkor ezt vegyem randinak? *Csillan fel ismét a szeme, miközben rákönyököl az asztalra. Kíváncsian várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 13, 2010 6:34 am

*Bólint a lánynak.*
- Igen valóban elkerülhetetlen lesz azt hiszem. Remélem azért a plázacicák megkímélnek. Meg mondjuk az még egy kellemes dolog hogy nincs szobatársam remélem egy darabig még nem is lesz. *teszi hozzá reménykedve, majd a következő kijelentést is megválaszolja.*
- Az, lévén a barátaimon kívül te vagy az első akit meghívok akárhova is. *vallja be a fiú, miközben kissé idegesen kisimítja a haját a szeméből. Hosszú, már ideje lenne egy hajvágásnak.*
- Randinak? Hát nem annak terveztem, dehát, miért is ne? Senki nem tiltja meg. *von vállat és a lányra ragyogtat egy 24 karátos mosolyt melybe még a szemei is beleszikráznak, tudatosan kihasználva hogy tetszik a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 13, 2010 6:42 am

*Hallgatja Tedet, miközben elmosolyodik. Ő igazából még csak egy plázacicával találkozott itt.*
-Hát én már találkoztam egy plázapudlival.... háztársam, elég beképzelt... *Vele úgy viselkedett. Nem igazán barátkozik az olyanokkal.* Nekem van négy szobatársam. Abból kettőt ismerek, de ők nagyon rendesek. *Vonja meg vállát. Hát igen.. azok az esték.*
-Köszi, rendes tőled. *Firtatja tovább, még mindig a meghívást. Közben elvigyorodik, miközben fekete szemeit még mindig nem veszi le a fiúról.*
-Hát akkor ezt megbeszéltük. ~Istenem... annyira jóképű.~ *Olvadozik, egyenlőre csak magában. Közben a teája is elfogy, így hátradől és figyeli Tedet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 13, 2010 6:48 am

*Na igen sajnos nem egyedül vannak a ebben a bolondokházában.*
- Jajj, nem akarok találkozni vele. Félő hogy kissé modortalannak találna. Mondjuk mindegy, így se valami szalonképes, dehát soha nem foglalkoztam ezzel.* von vállat miközben jobbnál jobb ötletek futnak át a fejében h mit tudna kezdeni egy plázacicával.*
- Rendben, akkor majd ha erre járunk meghívlak, de az mikor legyen? Hétvége nem jó, mert elmegyek. *jelenti ki határozottan, mivel a barátait készül meglátogatni.*
- Péntek délután? *érdeklődik, megbeszélve a randijuk pontos időpontját.*
- Szobatársak, csak baj van velük, Múltkor halottam egy pletykát, de az elég volt. *mondja mert valóban idefelé jövet két ismeretlen fiú beszélgetéséből halott részleteket ahogy egy harmadik fiút tárgyaltak ki.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 13, 2010 6:57 am

*Bólint egyet, miközben összefonja karjait.*
-Ingrid a neve... asszem. *Ő nem beszéli ki a lányt, csupán csak figyelmezteti Tedet, ha találkozik egy ilyen nevű lánnyal. Közben elmosolyodik és elgondolkodik egy kicsit.*
-Rendben, nekem jó a péntek. Az időpontot meg majd egyeztessük levélben, ha nem találkozunk addig.*Közben a falon lévő órára pillant. Egy kicsit még vár, meghallgatja mit mondd a fiú.*
-Nekem ilyenben még nem volt részem... de most megyek, mivel még kell küldenem haza egy levelet. Ha előbb nem, akkor majd pénteken. *Mondja mosolyogva, miközben feláll és felveszi a kabátot. Úgy gondolja, biztosan hideg van kinn.*
-Na szija! *Még egy mosolyt elvillant, és hátat fordít. Lassan kisétál a pagodából, és a kastély felé veszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzer. Jan. 13, 2010 7:00 am

*Ted fizet és közben azon filózik hogy az Ingrid nevű lányok tartsák távol magukat tőle.*
- Értem, köszi a figyelmeztetést *mosolyog, mert hát tud ő olyant.*
- Én is megyek vissza *mondja majd a lány eltűnt, így hát utána szalad.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:38 am

*Megérkeznek és miközben helyet foglalnak Ted rögtön kér is két teát, amit megígért, és japán szokás szerint a sarkára ül le. Közben válaszol.*
- Nem mostanában valahogy nem találkoztam vele. De mit ne mondjak nem is hiányzik. *teszi hozzá, hisze ha tehetné akkor már jópár ezer mérfölddel messzebb lenne Anorral*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 3:45 am

*Leül Ted mellé, miközben meg is hallgatja a választ a kérdésre.*
-Értem. Hátha nyugton hagy mostmár... *Mondja kicsit elgondolkodva, hiszen ezt ő sem tudja mire gondolta. Alex meg... most legkevésbé érdekli. Közben elkapják a teákat is, aminek elsőre igazán jó illata van, mivel ugye Sindy nem birta ki hogy ne szaguljon bele.*
-Hm... jó illata van. *Kicsit habozik, majd bele is kortyol. Az íze is bejön neki.*és finom is. *Mosolyog rá Tedre, miközben próbál valami témát keresni.*

//Csoki fagyiiii//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyKedd Jan. 26, 2010 5:38 am

//olvadás//
*Elgondolkodva bólint*
- Nem bánnám ha hagyna* mondja, hisz nem igen hiányzik neki Alex zaklatása, bár egyszer még tuti szembe kerülnek majd az órára járás miatt. A fiú ugyanis messze elkerülni tervezte az órákat.*
- Reméltem hogy ízleni fog. *mosolyodik elhalványan de kissé merengve. Nem teljesen itt van, kicsit gondolkodik. Anor jelenléte megkavarta.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 EmptyKedd Jan. 26, 2010 5:48 am

*Figyeli a fiút, miközben mosolyog. Közben azért a teát ízlelgeti, és kicsit gondolkodik is. Sőt, még azt is észreveszi hogy Ted nem teljesen van itt. Nem akarja ezt megjegyezni, de próbál valami jó témát felhozni.*
-Amúgy, neked nincs testvéred ugye? Vagy van? *Érdeklődik, mivel ezt még sosem kérdezte... Vagyis, még nem beszéltek róla. Kicsit babrál a nyakláncával, majd fekete szemeit a fiúéiba vési. Kisebb csend követi a cselekedetet, és ismét egy elmosolyodás.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shinshei Katsushika pagoda
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: