Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Shinshei Katsushika pagoda

Go down 
+6
Robert Lawrence
Ingrid Weiss
James Miller
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:42 am

*Egy pillanatra furcsállva néz a férfira, majd megnyugtatja.*
- Ne aggódjon, ismertem már olyan embereket akiknek szó szerint a munkájuk volt az életük. Igazán nem veszem tolakodásnak -*egy kicsit habozott, de fejében már kész volt a terv. Annyira egyszerű...*
~Szegény férfi...~
- Tudja - * leszegte a fejét, hogy úgy tűnjön, mintha zavarban lenne.* - Lenne is valami. Egy új bájitalon kísérletezem, és tudja, - *idegességet tettetve felnevetett* - azt hiszem elakadtam. Talán ha vetne rá egy pillantást.
*Reménykedőn figyelte a férfit.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:47 am

*Meg is nyugszik, mert tényleg nem akart tolakodó lenni.*
- Oh, értem, mondjuk nem teljesen az életem, de nagyon szeretem csinálni. Mértékkel mint mindent, mert kell egy kis kikapcsolódás is, mint most is. *mondja, mert azért nem teljesen munkamániás, attól kissé még messze van.*
- Új bájitalon? Megkérdezhetem hogy mi lenne a hatása ha kész lenne? *kérdezi, mert ugye ahhoz, hogy segíteni tudjon, tudnia kell, hogy minek kellene lennie a végeredménynek. A kérésre, habozás nélkül felel, nem is gondolva arra hogy Sarsa esetleg valami rosszban töri a fejét.*
- Szívesen, bármikor amikor önnek jó az időpont *mosolyodik el, mert neki a most azonnal is megfelelne. De mindez persze a nőtől függ, hogy mennyire sürgős neki az a bájital, ami nincs is.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:52 am

- A hatása? - *kérdez vissza, és egy pillanatra automatikusan a halál szó, jönne a szájára, de gyorsan meggondolja magát. Végül is nem biztos, hogy ez a férfi segítene egy méreg kikeverésében.
- Nagy erősségű sebzáró főzet. Csak egy kicsit újítottam - *vágja ki végül magát, maradva egy olyan bájitalnál, amit elő tud állítani.*
- Nagyon jó lenne, ha tudja akár most, vetni rá egy pillantást. Tudja elég kényes - *majd kedvesen elmosolyodik Petert bűvölve közben.* - De ezt önnek biztosan nem kell magyaráznom.
*Bókol neki, el szeretné altatni gyanakvását, majd fel is pattan és reménykedik a pozitív válaszban.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:58 am

*Amilyen munka bolond, még segítene is, kérdés nélkül, pusztán szakmai okok miatt, ő ritkán gyárt halálos kimenetelű dolgokat, de természetesen képes ilyesmire, csak nem csinálja, ha nem szükséges. Tart pár mérget a laborjában és otthon is, nem érzi szükségét többnek.*
- Sebzárő főzet? Ejha, az nem kis munka, valóban *biccent elismerően, mert ő is kitűnően tudja, de mire megtanulta... háromszor magára robbantotta a helységet, bár ennek már több éve, még élénken emlékszik rá.*
- Igen, ismerem én is hogy milyen szeszélyes egy főzet az *mondja, mert ő általában emberi jelzőkkel is szokta illetni a műveit, és az említett főzettel nagyon csínján kell bánni. Ha valamiből kicsit is több kerül bele, akkor már halálos savvá alakul át-*
- Hát, igazság szerint mennem kellene, most már vissza *pillant az órájára, majd vissza a nőre, és elmosolydik.*
- De azt hiszem belefér, hogy megnézzem azt a főzetet... *mondja, és ő is feláll, két apró érmét dobva az asztalra, kifizetve az italát. Kész arra, hogy kövesse a nőt.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:08 am

~Huh, ez eddig nem is volt olyan nehéz. ~
*Magában meglepődve tapasztalta, hogy milyen könnyen sikerült rávennie, hogy menjen vele. Nehezebbre számított, főleg, hogy emberekkel maximum párbajozni szokott, ilyen hosszú beszélgetést is régen folytatott már bárkivel. Mivel szinte sosem élt mellette senki, nem is nagyon volt tisztában tudat alatt mennyire hiányzik neki az emberi társaság, valaki akivel beszélgethetne... Nem is értette, miért zavarja, hogy Peter is csak egy munka a sok közül.
Az ajtó felé indult és remélte, hogy a másik követi.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:11 am

*Magában már legalább ötvenféle megoldási módot futtatott le az adott főzettel kapcsolatban, és azon tűnődik, ne szaladjon-e esetlegesen fel az iskolába pár szükséges apróságért, de végül elveti, hiszen ha a nő nekiállt ennek a bonyolult bájitalnak, akkor nyilván megvan hozzá mindene, ami kellhet. Feláll, és megigazítja a haját, ami annyit tesz hogy a füle mögé tűri, és a nő után indul. Semmit nem sejtve az aljas szándékról, vagy esetlegesen ál-bájitalról.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:12 am

//A játék a Sikolyközben folytatódik//
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:43 am

*Egy táskával a vállamon esek be a pagodába. Az egyik kedvenc helyem... Most lett vége az előadásnak az egyetemen... Napi öt előadás, ebből kettő reggel, három délután. Szörnyű. És ráadásul, még sehol sem állok, a holnapi tanulnivalóval. X-edik kikötés a varázskapcsolatok jó fenttartása érdekében.... Ahh, és ebből holnapra egy csomót kell tanulni. Szerencse, hogy csak három előadás lesz... Máskülönben beleőrülnék. Ledobom a táskám, rendelek egy kávét, és előhalászom a könyvemet, és a füzeteket, amely a "Kapcsolatépítés" címet viseli. Mellesleg a könyvnek is ez a címe, csak előtte a Mágus előtag van.. Felcsapom, és egy tollat keresve jegyzetelni kezdek... Közben a kávémból, amit kihoztak, kortyolok egyet.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:02 am

* Kezdetét vette a hétvége. Megint. Ki kell szabadulnom a kastélyból. Komolyan mondom a régi énem kezd elkopni , lassan már úgy érzem mintha nem is létezett volna.. De olykor meg megállok a tükör előtt és kérdőn tekintem a képmásomra, hogy ki ez ? Nem szegek annyi szabályt, mint amennyit kellene... Nem rosszalkodok. Anyám pedig büszke rám. Ami...nagy szó.
Szó mi szó, erőt vettem magamon és kiszakítottam az új énemet a suli világából, és megcéloztam Wilardot. Egyedül, mert Jamest sehol sem találtam..
Egy fekete bőrdzseki van rajtam, egy szürke farmerral, a dzseki alatt egy sötét pulóver a nyakamban egy világos rózsaszín sál, mert az idő meg egyre kezd hidegebb lenni a betegséget meg próbálom elkerülni. A hajamat kiengedve hagyom, hadd melegítsen még az is.
Útközben Wilard fele elszívok egy cigit és szórakozottan bámulom meg a járókelőket. Most megfigyelek szinte mindent, nem úgy mint máskor amikor felszegett fejjel haladok végig egy utcán, csak arra összpontosítva, hogy elérjem úti célomat.
Végül egy bő félóra séta után, úgy döntök ideje valami melegebb hely felé nézni. Így ötlik a fejembe , hogy a pagoda pont megfelel ennek. Nem olyan vad mint amikhez szoktam, de most tökéletes. Belépek és azonnal a pulthoz megyek, ahol rendelek egy bögre forrócsokit. Háttal nekidőlök a pultnak és kékesszürke szemeimmel végig pásztázom a helyiséget ismerősök után kutatva. Senki. Csalódottan sóhajtok fel, de aztán mégis megakad a tekintetem egy alakon aki nagyban belebújik a könyvébe. Ilyenkor jön elő a szupererőm miszerint én arra születtem, hogy megmentsem az embereket attól, hogy péntek este is könyvek fölé görnyedjenek. Habár a rosszalkodó énem kezd eltűnni, a tanuláshoz való hozzáállásom még mindig nem változott semmit.
Ellököm magam és egyenesen odasétálok hozzá.*
- Khm * egy kis torokköszörüléssel zavarom meg, hogy annyira ne legyek bunkó, hogy letámadom.* - Zavarok ha csatlakozok hozzád ?

Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:09 am

*Még mindig jegyzetelek. Közben talán a forró kávétól, de egyre melegebb van.. Leveszem a kabátomat, és a székre akasztom. Aztán vissza a könyvhöz. Utálom az egyetemet.. Néha.. Bár jó csajok vannak, így nem árt, ha az ember csajozik ott... Szóval már a hatodik bekezdésnél tartok. Gyorsan írok, és szépen. Bal kézzel. Általában akik bal kézzel írnak, azok szépen írnak. Nos, én közéjük tartozom. Szépen írok. Közben egy krákogást, aztán egy kérdést hallok. Felpillantok. Nem ismerem a lányt, de biztos Wiliani lehet...*
-Nem, nem zavarsz persze. *Felelek két ásítás közt.* -Mi járatban erre? *Kérdezek rá.*
-Amúgy, Jared Kelston. És te? *Rögtön megtudakolom a nevét. Azért nem csúnya lány.. Sőt, egész szép...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:15 am

* Várok egy kicsit, hogy mi lesz a válasz, de szerencsére nem játssza a süketet és felel. Helyet is foglalok a széken, szemben vele.*
- Ki kellett szabadulnom az iskolából. Nem bírom sokáig a bezártságot. Meg különben is hétvége van.
* Magyarázom meg ittlétem okát, bár egy pillanatra elgondolkozok, hogy egy idegennel nem így kellene kezdenem a társalgást. De mindegy is, mivel már be is mutatkozik, szóval már nem idegen, mert a nevét tudom.*
- Hannah McDowal.
* Biccentek bemutatkozásképp, majd a pincér mellettem terem és lerakja elém a gőzölgő forrócsokimat. Egy köszönöm, után újra ketten maradunk az asztalnál.*
- És te mi járatban erre? Könyvek péntek este ? Nem túl bizalomgerjesztő...
* Mosolyodok el, majd belekortyolok az italomba. Felszisszenek, mert melegebb mint gondoltam és ezt a nyelvem bánja. De legalább felmelegít ahogy lenyelem. A többi korty már nem éget annyira, mint az első. Majd szórakozottan kavargatom a csokit, miközben hallgatom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:22 am

-Addig örülj, ameddig ide jársz, és nem egy mágusegyetemre... Mert akkor megtudod, hogy mi az igazi varázslás. Meg hajtás.. *Vonogatom meg a vállam. Közben becsukom a könyvemet és a füzetemet, és a táskám mélyére süllyesztem. Aztán rendelek mégegy kávét. Ma még egyet sem ittam.. Tisztára mint a drog. Csak nem drogozok...*
-Melyik házba jársz? *Tudom, hogy a Wilianbe jár, szóval ezt a kérdést felteszem...*
-Hmm. Egy órája szabadultam az egyetemről, és beültem ide tanulni. A fenének sincs kedve, otthon, egyedül tanulni, miközben itt még kávét is csinálnak. Bár azt tudok én is, csak lusta vagyok. *Vigyorodok el halványan. Közben meghozzák a kávémat. Gyorsan belerakok három cukrot, és tejet, aztán meg is húzom... Jó érzés, hogy egyre fittebb leszek. Ebből nem éjszakai tanulás, hanem party lesz. Vagy épp ellenkezőleg, és tanulok.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:30 am

- Hát az még odébb van .
* Fintorodok el az egyetem hallatán. Bezony, kellett kirúgatni magamat a Roxfortból.. Bár azt hiszem ha visszamehetnék az időben, akkor is ugyanazokat csinálnám, csak sokkal jobban. Mert azért van egy jó pár dolog amit nem bánok.. És ezeket nem birtokolnám, ha nem jutottam volna ide.*
- Famine.
* Ezek szerint talán a Wilianre járt.. Vagy esetleg hallott a házakról és azok jellemzőiről. Ha ez így van akkor leszűrheti gyorsan, hogy nem vagyok az a nyugis Plamás típus.*
- Jogos... De én azért nem tanulással rontanám el hétvége előestéjét.
* Mondom két korty között. Jared arcát fürkészve úgy érzem mintha már láttam volna.. Csak nem tudom sehova se rakni a képet, hogy hol.. *
- Szóval egyetemista vagy.. Melyik fajta? Az akinek a pénzes szülei fizetik az egyetemet mígnem egy szép napon egy jól fizető állást kap a minisztériumnál , vagy aki megdolgozik azért, hogy benn maradjon az egyetemen ?
* Személy szerint jobban szimpatizálok a második leírással. Az meg ha sok pénze van és ezt lesz*rja és még valami mást is csinál hobbiból az egyetem mellett az külön jó.*
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:45 am

-Ugyan, hamar eljön az az idő. Se régi haverok. Se támasz. Egy olyan szakma, amit itt nem tanítanak, és azokat nyüstölni nap-mint nap... *Fintorodok el én is, de aztán egy bíztató mosolyt villantok.*
-Én Amirás voltam. Tavaly előtt végeztem. Apropó, valami izgis, az iskolai életben? *Mindig is érdekelt a Wilianben folyó események. Nekem az az iskola az otthonom, és mindig is az is marad. Szóval, mindig szívesen térek oda vissza.*
-Én viszont igen. Mert nekem holnap is van három előadás... Máguskapcsolat - Nemzetközi kapcsolatra járok... És, elég szívós.. *Húzza el a száját.*
-Igen... Nos, az anyám mugli, neki nincs számomra pénze. Az apámat tizenhat éve ölték meg, szóval a saját pénzemből finanszírozok mindent... *A napi betevőre valót.. Igen, én ilyen vagyok. Nincs sok pénzem. Gazdag meg abszolút neki vagyok. A pénzemet javarészt a nyári gyakorlatokból szerzem...*
-Amúgy a nyárbúcsúztató bálon láthattál. A Children of Devil dobosa lennék. *Egy halvány mosollyal mondom el a lánynak. Nem szeretek dicsekedni... De ezt most elmondtam..*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:54 am

- Hát ez elsőre így nem hangzik valami biztatóan...
* Jegyzem meg. Mázli, hogy nem vagyok az a fajta, aki egy ilyentől összeomlik és depressziós hangulatba kerül. Természetesen van némi igazság abban amit mondd, de ezzel elég lesz majd akkor foglalkozni..*
- Amira.. * Húzódik egy sejtelmes mosolyra a szám. Rögtön eszembe jut a fogadás.* - Hát Amira kontra Famine harc folyik éppen.. Fogadás, fiúk..
* Legyintek. * - De amúgy semmi különös nincs. Vagyis lehet, hogy van de nem tudok róla. Kicsit kezdek kimaradni a dolgokból, ezért is gondoltam, hogy elnézek erre.
* Áh, az egyetem átka a szombati tanítás és órák. Pfuj. Azt hiszem mégsem akarom, hogy olyan gyorsan teljen el az itt töltött idő.. Főleg ez az egy év..*
- Egyszóval legény vagy a gáton.
* Mosolyodok el. A saját talpán is meg tud állni, ez jó.. *
- Na ! * Csapom össze a tenyerem, amikor elmondja, hogy honnan ismerhetem. Talán ennyire látszott, hogy szúrtam ?! Ejnye..* - Tudtam én, hogy láttalak már. Amúgy meg kell jegyeznem istenkirály a zenétek.
* Bólintok elismerően.*
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 10:08 am

-Isten ments, hogy elrettentselek tőle! Amíg módod van rá, addig tanulj.. Ez ilyen jó szülős duma, de hidd el, nem felesleges.. *Vonom meg a vállam. Nekem senki sem mondta, én mégis ezt teszem.*
-Hmmm... Sebastian és James... Ugye? *Ismerem, mindkettőt, tudom, hogy rivalizálnak. De, Sebastian mindig is jobb haverom volt, mint James... *
-Igen... Mondhatjuk.. Négy évet éltem Bulgáriában, ott is születtem. Megedződtem, mit mondjak. Az élet sok olyan kihívást tartogat, amiről nem tudod, hogy mikor következik be, és milyen következményei lesznek, de soha ne dönts úgy, hogy vissza akarod forgatni az idő kerekét, mert akkor már nem te vagy az, aki a valódi éned... Ez egy hegyibeszédnek hangzik, bár valójában az egyik professzornak a kedvenc mondata. *Mosolyodik el, óvatosan.*
-Köszi. Bár én csak dobolok. *Vonogatom a vállam.* -Mondjuk, szeretem csinálni, szóval semmi gáz. *Egyre nagyobb mosoly ül ki az arcomra, és a lányt méregetem.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 15, 2010 10:27 am

- Ezek szerint már apa is lehetnél ..
* Legalább is ami a szülős duma részét illeti. Sajnálatos módon én vagyok a legkisebb a családban, szóval nem állt módomban gyakorolni az ilyeneket a kisebb tesókon. Ellenben a bátyáimnak... Na mindegy is. A lényeg, hogy biztos van bennem is valami anyai ösztön csak még nem jött elő. Ellenben Jareddel mint az előbb hallhattam. *
- Pontosan.. Úgy látszik a fiúknak nagy hírt vert, ez a kis fogadás...
* Csodálkozok. Az okés, hogy az egész iskola tud róla, de hogy még egy külsős is ott van a témában.*
- Ezzel tökéletesen egyetértek.
* A forró csokim utolsó cseppje is eltűnik a bögrémből. Arrébb is tolom, hogy ne legyen útban.*
- Az a lényeg. Én meg lány létemre szeretek kviddicsezni. De mivel szeretem csinálni, semmi gáz .
* Idézem vigyorogva az előző mondatát.*


off...
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 1:32 am

-Hova öregbítesz, még csak 20 vagyok... *Nevetek fel hangosan, most először... Én meg a legidősebb. Két féltestvérem van, de nem vagyunk valami fényes viszonyban... Hála istennek.*
-Ismerem Jamest is, és Sebastiant is, meg Seb máig az egyik legjobb haverom, szóval tudok mindent, ami az iskolában történik... *Ez mindig is így volt. Amikor James kis nyápicként a Wilianbe érkezett, akkor már jó haverok voltunk.. És annak ellenére, hogy Sebastiannal nem voltak valami fényes viszonyban, attól én még a haverja voltam... De már csak Sebbel vagyok haveri viszonyban... James már nem a régi.*
-Hmmm... Tudod, érdekes. Jamest még akkor ismertem meg, amikor nyápic elsős volt... És ugyanúgy Sebastiant is. Mindketten merőben megváltoztak az évek során... *Míg James rossz irányba, Seb jó felé... Mondhatni.*
-A kviddics se rossz, bár én csak nézni szeretem... Az valahogy nem az én sportom... *Vonogatom a vállamat.*
-Hányadikos vagy? *Csak úgy eszembe jutott. Ha már a Wilianről van szó..*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 1:40 am

* Valahogy még nem gondoltam bele, hogy milyen lehetett a pici James vagy a pici Seb.. Ők olyanok mintha eleve úgy pattantak volna ki erre a világra ahogy most vannak. Mint például a tanárok... *
- Hát én nem tudom elképzelni milyenek lehettek kisfiúként..
* Vonom meg a vállam. *
- Emberfüggő.. Van két bátyám így eléggé elkerültek a lányos dolgok, és mindenbe belevittek így a kviddicsbe is.
* Magyarázom meg gyorsan honnan ered a rajongásom a kviddics felé.*
- Másodikos... Igazából most lennék negyedéves, csak eltanácsoltak a Roxfortból és itt mindent elölről kellett kezdenem.
* A forró csoki megtette a hatását, végre nem fázok már, így meg is szabadulok a sálamtól meg a bőrdzseki cipzárját is lejjebb húzom. *
- Tudod már mikor lesz a következő koncertetek a bandával ?
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptySzer. Okt. 20, 2010 7:16 am

-Ehh... Teljesen más volt mindkettő, mint most. Régi szép... khhm, nem szép idők, mert még akkor is Alex volt az igazgató... *Nevetek fel... Nekem sem volt szimpatikus... Nagyon sokáig, de aztán amikor végeztem, kibékültem vele. Ilyen az élet.*
-Értem... Nekem két mostohatestvérem van, mindkettő mugli, és tapló, mint a nevelőapám... *Vonom meg aprón a vállamat. Nem annyira szeretek a családomról beszélni... Sőt, amikor Bulgáriába látogatok, el is sírom magam, az apám sírjánál.. Nem látszik rajtam, hogy nem szeretek róla beszélni.*
-Értem... Még négy évet kell szenvedned. Hát, nem irigyellek, az egyszer biztos. *Halványan elmosolyodok.*
-Nem, igazából Anyucit... Khhm, Tishát kéne megkérdezni.. De, ha legközelebb találkozok veled, és megtudom, akkor elmondom.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptySzer. Okt. 20, 2010 7:29 am

- Szerintem tök normálisnak tűnik Wilfred ..
* Vonom meg a vállam. Bár lehet, hogy csak azért , mert eddig még nem sikerült egyetlenegy balhé miatt sem lebuknom, szóval nem kerültem elé. Csak beiratkozáskor találkoztam vele, meg a hivatalos eseményeken láttam és kész..*
- Az sz*r dolog. Az én családom .. nos, a szüleim túlságosan is fent hordják az orrukat. Próbálnak engem is a külsőségek felé terelni, de nem nagyon hagyom magam.
* Írom le az őseimet úgy ahogy vannak. Nem szokásom kertelni, én nem fogom itt fényezni a híres McDowal famíliát. Hadd tudják meg az emberek, hogy romlott a fa a gyökerétől kezdve..*
- Talán rá tudom venni az igazgatót, hogy záróvizsgát tegyek és feljebb kerüljek, ha egy évvel is... A semminél jobb lenne.
* Már csak meg kellene keresni a megfelelő alkalmat.. Csak úgy érzem nem állok még készen rá. Mert kimondott érveim nincsenek, hogy miért akarok feljebb kerülni.. Az nem elég, hogy hamarabb akarok végezni, meg menni James után.. Bár lehet, hogy akkorra már mindegy is lesz..*
- Köszönöm, ez kedves.
* Mosolyodok el.*
- Jaj, megragadom már az alkalmat és ha nem gond kérnék egy autogramot ...
* Kapok észbe, és elvigyorodok.*
- Nálam nincs toll, szóval még a te tolladat is kölcsön kérném..
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptySzer. Okt. 20, 2010 7:43 am

*Gúnyosan felhorkantok. A rendestől azért van amikor messze van.*
-Hmmm... Én végül is, kibékültem vele, mikor végeztem... Mindig szívesen járok vissza Wilianbe, szóval, ha feltűnő jelenség lennék, csak nyugodtan szólíts le. *Kacsintok egyet, és mellé mosolygok.*
-Hmm, akkor valami, régi varázsló család, a tiéd? *Csak kíváncsiságból kérdem.*
-Hát, ha bociszemekkel nézel rá... *Nevetek fel, hangosan, és utána ásítok egyet. De még nem megyek el, mert én ilyenkor élek.*
-Semmiség. *Legyintek lustán.*
-Hmm, persze hogy nem gond... Többet is kérhetsz, akkor növeled az egómat. *Nevetek fel halkan, majd egy papírfecnire ráfirkantom, hogy "Hannah-nak szeretettel Jared Kelston", és átnyújtom a lánynak.*
-Tessék... Már ilyened is van. *Kacsintok.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 EmptyPént. Okt. 22, 2010 8:41 am

- Hát azt hiszem nem keverlek össze, a diákokkal.
* Legyintek egy mosoly keretében. Az tény, hogy mindenféleképpen kitűnne a tömegből, még akkor is észrevenném ha nem találkoztam volna most vele.*
- Olyasmi.. * fintorodok el. *
- Bekereteztetem.
* Veszem el a papírt és elrakom a kabátom zsebébe. Nagyon remélem, hogy nem fogom kirántani semmivel. Mert óhatatlan, hogy elhagyom a dolgaimat.. Pedig én vigyázok rájuk.*
- Mióta vagy itt ?
* Kérdezem, mert mintha megállt volna a beszéd. Én meg köztudott, hogy nem szeretek csendben lenni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shinshei Katsushika pagoda
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: