Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlex Wilfred szobája - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alex Wilfred szobája - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alex Wilfred szobája - Page 7 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 7 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alex Wilfred szobája

Go down 
+15
Wallace Xavier Walters
Freddy V. Falcon
Allison Diamond
Cheryl J. Payton
Robert Lawrence
Nyxia Solaris
Sandra Berger
Roberto Esposito
Anor Azgard
Hannelori Sensui
Raisen Hagiri
Harry Stride
Alex Wilfred
Ted Forrester
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Jún. 27, 2010 5:31 am

*Elmosolyodik halványan mikor nem adják oda neki az üvegcsét.*
-Hát... reggelizni nem reggelizte, de ebéd óta csak egy csokis sütit ettem. Inni meg... nem túl sokat, max egy-két pohár üdítőt. *Vagy egy pohár üdítőt meg egy pohár vizet. Már ő sem emlékszik. Közben vállat von.* Te vagy a szakértő. *Cinkos mosoly, ma is jó a kedve, látszik. Aztán elkezdi szemlélgetni az üvegcséket. A nadrágja szára lekerül, ő pedig egy másik székre felteszi a lábát és elkezdi a kötést leszedni róla.*
-Ohh, azért biztató. *Elég gyorsan lekerül a kötés, és szépen látszik a heg is. Nem túl hosszú, de mély és még enyhén véres is. Nem gyógyult be. A pohárra pillant, fintorog egyet de kezébe veszi.*
-Proszit. *Elszámol magában háromig majd leölti az egészet egyben. Leteszi a poharat vissza az asztalra majd vár. Eléggé... kellemetlen és furcsa érzés fogja el. Még a hideg is kirázza.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Jún. 27, 2010 5:43 am

*Kicsit megcsóválja a fejét, és gyorsan elszalad egy nagy pohár vízért. Mire visszaér a kötés már lekerült Alex lábáról, így haját összetűzve a pálcájával, felé hajol, és megszemléli.*
-Hát nem a legszebb.
*Nézi, ahogy leküzdi az italt, és támaszként megszorítja a kezét. Valahogy neki is elmegy a kedve, és kezdi rosszul érezni magát. Gyorsan kiönti a fájdalomcsillapítót a vizespohárba, és Alex elé tolja.*
-Ha nagyon rossz idd meg. Tudnék valamit segíteni?
*Nem tudja mit érez most a férfi, de szeretne segíteni, akárhogy.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Jún. 27, 2010 5:49 am

-Hát nem az... *Megszorítják a kezét miközben leönti az italt. Halványan rámosolyog Cherylre, de aztán rögtön egy fintor is jelenik meg az arcán.* Fúúj! *Nem biztos, hogy akar többet ilyet inni. Inkább vigyáz magára, vagy megvárja még a seb begyógyul de...
A hideg kezdi el rázni, közben egy rossz érzés fogja el. Mintha hányingere lenne, de mégsem. Ilyenben sem volt még része, de nem is szeretné ha lenne...*
-Annyira nem rossz, fájni nem fáj még... Örülnék neki, ha maradnál. Amúgy, mennyi idő még begyógyul? *Pillant a sebre, majd vissza Cherylre és elgondolkodik egy kicsit. Viszont nem sok ideje van neki, hiszen ismét elfogja a hidegrázás és a kellemetlen érzés... ő sem tudja mit érez.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Jún. 27, 2010 6:04 am

-Itt maradok, persze. Mit gondoltál, hova mennék?
*Kicsit megcsóválja a fejét, és rámosolyog Alexre.*
-Olyan másfél és két óra között írta a könyv. De kibírod. Majd elterelem valahogy a figyelmed. Csak mond meg hogyan!
-Kicsit elmosolyodik, de most kezd aggódni. Elvileg a bevétel után két perccel jelentkeznie kéne a fájdalomnak. Ránéz a sebre, ami már kevésbé véres, és eszébe jut valami.*
-Nem akarsz esetleg lefeküdni? Mert úgy a legjobb a vérkeringés a testedben, és lehet jót tenne. Csak ne állj rá.
*Ha kell, átlebegteti, rajta ne múljon, és mindent megtesz, hogy segítsen neki.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Jún. 27, 2010 6:17 am

-Jól van, köszi. *Mosolyodik el halványan, közben már kezdi érezni, hogy fáj. Kicsit a lábához is kap.* Öhm... azt hiszem mégis élek evvel a fájdalomcsillapítóval. *Magyarázza, és kezébe veszi a poharat majd azt is megissza. Ennek egy kicsit ismerősebb íze van, szóval ettől nem borzong meg annyira.*
-Lefeküdni? Inkább... maradnék itt ha nem nagy gond. *Kicsit elgondolkodik, majd... kicsit mozgolódik. Még mindig fáj, de nem vészes, kibírja.*
-Mesélhetnél... történt valami azóta, amióta nem láttuk egymást? *Csak, hogy próbálják lefoglalni. Ha beszélget, akkor sikerülhet neki.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Jún. 27, 2010 6:28 am

* Bólint, és nézi ahogy megissza. Szóval meséljen. Jó.*
-Képzeld, valamelyik nap meglátogatott Sindy Logan, és egy jót beszélgettünk. Aranyosak ezek a diákok, legalábbis eddig úgy tűnik. Mondjuk tudod milyen vagyok, ha tanulásra kerül a sor. Emlékszel mikor korrepetáltalak. Kegyetlen volt. Két alkalom után kidobtál. Jah igen, azt akartam ebből kihozni, hogy elmeséltem neki azt, mikor boci-boci tarkát énekeltél a folyosón egy Wilardi buli után. Úgyhogy ne lepődj meg, ha furán fog rád nézni. Óhh, és igen, Cole üzeni, hogy meg ne merj rontani, mert nagyon elagyabugyál.
*A végét természetesen elneveti, hisz ez nem történhetne meg.*
-Persze, majd pont te.
*Van egy kicsi irónia a hangjában, és ha a férfi okos, rájön hogy miért.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Jún. 27, 2010 6:47 am

-Sindy Logan? A Plamás prefektus? *Meglepődik egy kicsit, hogy máris felfedezték az új tanárt. De végülis gyorsan terjednek a hírek. Összeráncolt homlokkal hallgatja végig Cherylt.*
-Te! Ugye nem akarod mindenkinek bemesélni a múltam? A diákoknak pláne nem kéne... Lécci, ne égess előttük. *Ígyis.. miket gondolnak már az igazgatóról? Közben elvigyorodik, szinte majdnem fel is nevet.*
-Én, megrontani téged? Eszem ágában sincs! *Pimasz vigyor jelenik meg az arcán.* Amúgy... mért rontanálak meg? Tudod milyen kedves... és elszánt és... elfoglalt vagyok mostanság. Amúgy, üzenem neki hogy én is szeretem. *Persze látszik az arcán, hogy csak hülyéskedik. Ma valahogy ilyen a kedve. A lába meg már nem fáj, de lassan gyógyulgat is amint látszik.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyVas. Jún. 27, 2010 6:54 am

-Most miéért? Olyan vicces múltad van. Cserébe te is elmesélheted, mikor életem először és utoljára berúgtam. Emlékszel? Mert én nem. Lennél szíves elmesélni?
* Kereszt befonja a karját, és egészen közel hajol. Valóban, életében egyszer rúgott be, mert elvesztett egy fogadást. Ránéz Alex lábára, már kezd javulni egy kicsit. Cinkosan elmosolyodik, úgy hogy ezt a másik ne lássa, majd mikor felnéz, egyenesen dühösen néz rá.*
-Te most komolyan elvárod tőlem, hogy itt üljek veled két óra hosszán át?
*A végén elvigyorodik jelezve, hogy csak viccelt, és feláll.*
-Kérek egy percet, hogy elmehessek vécére. Arra van ugye?
*Mielőtt elmenne, hirtelen felindulásból egy puszit nyom Alex fejére, majd mosolyogva átlibben, és két perc múlva vissza.*
-Itt is vagyok. Valami fejlemény?

///Fagyis csoki. Illetve csokis fagyii///
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:45 am

//És most olvad a csokis fagyi :D//

-Vicces, viszont szerintem akkor sem kéne a diákoknak elmesélned mindent... *Összeráncolja a homlokát, majd egy halvány mosolyt erőltet az arcára. Na igen... Cherylt is sikerült ám egyszer megrontani.* Hogy is volt? Az iskola utolsó napja? *Már nem emlékszik pontosan, de élmény volt. Ő nem rúgott be akkor, mivel Cherylre kellett vigyáznia. *
-Emlékszem, hogy négyen vagy öten mentük Londonba ki. Abba a furcsa kocsmába és... akkor volt az amikor mindent ránk akartak sózni. Szinte mindenkiben volt egy kis pia, emlékszem csak... bennem nem. Azt már nem tudom pontosan, miért nem ittam. *Elég részegesnek tűnhet így most az igazgató.* De az iskolába visszatérés, meg a másnap aztán érdekes volt. McLoad professzor elég érdekesen kiosztott minket. De... *Akkor egyszer sikerült csak neki átvágni a tanárt.* sikerült elhitetnünk vele, hogy csak "jó" a kedvetek, ugye? *Elvigyorodik. Tényleg jó visszaemlékezni a régi eseményekre. Közben Cheryl vécére akar menni. Bólint egyet, hogy igen arra van és aztán hátradől. Ahogy a nő kimegy, az ő lábába belehasít ismét egy kis fájdalom. A kezével oda kap, de aztán el is veszi.*
-Áhh, semmi csak... egy kicsit fáj. De nem vészes. *Látszik is, hogy szépen gyógyul a seb.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:06 am

*Nem is kellett rá vigyázni, kikéri magának.*
-Csak azért nem rúgtál be, mert a javasasszony megkért, mivel aznap jöttél ki a gyengélkedőről. És így legalább fel tudtál kísérni a szobámba.
*Felkacag a végén, majd gyönyörű mosoly ül arcára.*
-Mit is értesz "jó" kedv alatt, szőkeherceg?
*Kezeivel idézőjelet utánoz, és felhúzza a szemöldökét. Tényleg sikerült átvágni a tanárt, de bezzeg ő egész nap sajgó fejjel ült a padban.*
-Ennek örömére hányszor aludtam el a válladon?
*Pont akkor kap oda a lábához, mikor visszajön, így gyorsan leül, és megvizsgálja egy bűbájjal.*
-Gyógyul. Hát nem lesz kellemes, de sajnos pont a vágás miatt nem adhatok több fájdalomcsillapítót. Tessék itt a kezem, ha kell, szorítsd meg. Mindjárt vége. Gyorsabban gyógyul mint reméltem.
*Megint megfogja a kezét, és gyengéden rámosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:18 am

-Jajj tényleg! Akkor volt az, amikor megharapott az a... vérfarkas. Még szerencse, hogy nem volt fertőző. Na meg kellett nekem a haverokkal az erdőbe menni. *Fintorog egyet. Na igen, megbánta. A vállán mindig mindig látszik a harapás. De csak pár pillanatig fintorog, aztán elmosolyodik.*
-Hát,.. hogy a tanár nem vette észre a bűzölgő piaszagot. Még szerencse, hogy pont akkor volt náthás és nem érezte az illatokat. Amúgy megszívtuk volna. *Így nem kaptak semmit azért, mert hajnali kettőkor mászkáltak a kastélyban. A tanárnak mindig is nagy volt a lelke.*
-Hátőőő... körülbelül 10 szer, plusz mínusz néhány. Érdekes nap volt. *Jelenti ki, közben a lábára pillant. Persze figyeli is amit Cheryl mond közben.*
-Oké, mondom hogy nem fáj annyira. *Von vállat. Nem fáj annyira, viszont ha fáj is kibírja hiszen szeretné már ha begyógyulna végleg az a seb.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:26 am

-Nem is volt bűzölgő piaszagom, mert keveredett a parfümömmel.
*Hát igen, McLoadnak mindig is nagy lelke volt. Elmosolyodik a régi időkön Hát felnőttek, nem mehetnek többé csak úgy heccből le Londonba, kijárási tilalom ellenére.*
-Na jó, legünk szerények, tizenötször, minimum. De aztán meg egész másnap aludtam. Meg azt hiszem mikor jöttünk vissza, ordibáltam is valamit. Csak már nem emlékszek.
*Lesüti a szemét, mikor Alex vállat von. Megint túlzásba vitte.*
-Ne haragudj, azt hiszem kicsit elvetettem a súlykot. Izéé...azt hiszem...én most...
*Azzal felpattan, és mint régen kiszalad a fürdőbe megmosni az arcát. Régen is mindig ezt csinálta, ha bárki előtt zavarba jött. Vesz három nagy levegőt, majd visszamegy, és kicsit arrább ül.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:39 am

-Oké, nem is rád gondoltam. *Vigyorodik el végül, majd bólogatni kezd. Hát igen.. érdekesek voltak az iskolát évek. Szeretne újra ott ülni, de már nem teheti meg. Ha csak nem vesz be valami fiatalító izét.*
-Igen, lehet hogy ordibáltál, de már nem emlékszem én sem. *Rövid a memóriája. Közben Cheryl félreértette egy kicsit talán. Felvonja szemöldökét amikor a nő kirohan, aztán ha visszajön közelebb húzza magát hozzá.*
-Jajj neizélj már! Nem vetettél semmit el, nyugi. *Megfogja a nő kezét, elmosolyodik és kicsit elgondolkodik. Néha megmozdul hiszen a lába fáj neki attól még.*
-Amúgy, Cole eljön majd valamikor meglátogatni téged? *Kérdi, közben pillantása egyszer a lábára egyszer pedig a nőre esik.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:47 am

*Pislog hármat, mikor Alex megfogja a kezét, de nem húzza el. Most már jól van, csak tényleg túlzásba vitte a gondoskodást.*
-Nem, most már jól vagyok, tényleg. Csak megint előjött a gondoskodási mániám. Ne haragudj.
*Lehajtja a fejét, és Alex lábát nézi, hogyan gyógyul. Nem akar felnézni, csak magában elmosolyodik.*
-Ez a jajj neizélj már úgy hangzott, mint mikor becsalogattatok az erdőbe.
*Elmosolyodik az emléken, és visszagondol, az hogy is volt. A kérdésre bólint.*
-Azt mondta, egyszer eljön megnézni, hogyan bénázod el a vezetést. De csak hülyült. Amúgy biztos betoppan valamikor, ismered. Sosem szól mikor.
* Most már felnéz, és rámosolyog Alexre.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:20 am

-Nem baj.Ez vagy te… már megszoktam. *Persze mosolyogva mondja az egészet, hiszen… így szereti Cherylt. Közben ismét felhoz egy régi… régi eseményt. Erdőbecsalogatás. Most szinte mindent a régiekhez hasonlítanak?*
-Na igen… még szerencse, hogy akkor nem lett semmi bajunk. Az akkor volt, ugye? *A tekintete most is kérdő, na meg közben a hatás kedvéért felvonja az egyik szemöldökét is. Így azért meg kell vallani, érdekesen fest.*
-Ó, milyen kedves… *Már két éve vezeti az iskolát, nem bénázta el még eddig… és ha rajta múlik nem is fogja.* Jah, a legjobbkor fog jönni. Mint mindig. *Valahogy mindig ott volt, amikor nem kellett volna.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:49 am

*Kishijján elneveti magát a férfi ábrázatát látva, de lenyeli és bólint*
-Igen, az akkor volt.
*Hát igen, az egy érdekes emlék. Feltűnt neki, hogy szinte csak arról beszélgetnek ami a múltban történt. s az is eszébe jut, hogy Alex említett neki valamit.*
-Lehet egy kérdésem? Miért váltál el?
*Nem tartozik rá, csak már egy ideje bökdösi az oldalát, épp ezért kénytelen volt rákérdezni. Ránéz Alex lábára, melyen a seb negyede már be van gyógyulva, és elmosolyodik.*
-Még egy óra, és makk egészséges leszel. Amúgy allergiás vagy valamire?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 12:54 am

*Ő csak mosolyog, és néha a lábára néha pedig Cherylre pillant. A sok emlék valóban... de azért mind jó, így jó róluk beszélni és visszaemlékezni. A kérdés meghökkenti.*
-Sosem voltam házas. *Pillant egy kicsit zavartan a földre majd vissza Cherylre.* Csak majdnem megnősültem... *Von vállat és a sebre néz. Örömmel konstantálja hogy begyógyul.*
-Ahh, de jó! Amúgy nem, nem vagyok semmire allergiás. Legalábbis nem tudok róla. Miért? *Kérdi, érdeklődő tekintetével továbbra is figyelve a nőt.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:02 am

*Tudta, annyira érezte hogy nem volt házas.*
-Nekem csak Cole mondta. És akkor miért nem nősültél meg?
*Védekezően felemeli a kezeit, aztán érdeklődően néz a férfira. A válaszra a bólint majd megszólal.*
-Mert ha bármely összetevőre allergiás lennél, hát akkor bajban lennénk.
*Kicsit elgondolkodik, és Alex asztalára téved a tekintete.*
-Mi is az az UGY tulajdonképpen?
*Hirtelen szólal meg, szeme továbbra is a távolba mered, és nem néz Alexre.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:15 am

-Mert a csaj megcsalt aznap, mikor eljegyeztem volna. *Von vállat, rossz emlékek keringenek benne erről az időszakról. Aztán bólint és megrázza egyszerre hiszen tényleg nem allergiás semmire. Még jó.*
-Unikornis Gyermekei. Halálfaló ellenes szervezet. Vigyázunk az iskolára és kereszbeteszünk a halálfalónak. *Magyarázza el egy apró mosollyal az arcán majd a sebre pillant. Közben az asztalon lévő poharat felkapja és Cheryl felé nyújtja.*
-ha szépen nézek, töltesz nekem egy pohár vizet? *Szépe néz.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:29 am

*Elkerekednek a szemei. Megcsalta?*
-Téged hogy lehet megcsalni?
*Nem érti, egyszerűen nem meg a fejbe, hogy tehette ezt vele. Gyengéden rámosolyog és úgy hallgatja barátját, mikor kap maga elé egy poharat. Ellágyul a szemek láttán, és mosolyogva megy a polchoz önteni egy pohár vizet. Visszaérve pálcáját Alex lábához szegezi és elmormol egy bűbájt, így megjelenik hogy milyen mély a seb. Már sokat gyógyult, de még kell neki idő.*
-De ez veszélyes. Úgy értem bárki meghalhat vagy megsebesülhet mint te. Nem tudnék valahogy segíteni?
*Közben feláll és hoz magának egy pohár martinit. Megkívánta, látta hogy van és Alex biztos nem haragszik meg érte.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:21 am

-Nem tudom... egyszerűen megcsalt és kész. *Von vállat majd elkapja a pohár vizet. Elmosolyodik és megköszöni. Miután megvolt, nem húzza le egyszerre az egészet csak szépen, sorjában egy-egy kortyot és még hagy is benne egy kicsit, amit visszatesz az asztalra. *
-Tudom, hogy veszélyes. Ha lehet, akkor én nem szeretnélek belevonni. Elég sokan vagyunk, meg tudjuk védeni magunkat. Aurorok... én sem vagyok túl gyenge, ez a kis sérülés már meg sem kottyan... *Nem fejezi be. Persze a sérülésért nem rinyált eddig sem, szóval semmi baja szinte.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 2:39 am

-Jól van akkor legyél a testőröm, ha meg se kottyan, te kis borzas.
*Belebokszol a vállába, összekócolja a haját és felnevet. Lehúzza az italt és hátradől, lábait keresztbe teszi, és beszélni kezd.*
-Cole-t két héttel azelőtt, hogy ide érkeztem volna halálfalók támadták meg. Nem volt nála a pálcája. Majdnem megölték, de szerencsére egy járókelő arra járt és észrevette őket. Nem tudjuk kik voltak, Cole nem emlékszik az arcukra semmire. Ezért aggódok érted.
*Szeme fájdalmat és őszinte aggódást tükröz, ahogy ráemeli Alexre.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 3:07 am

*Elmosolyodom majd figyelem minden mozdulatát. A következőkben viszont lemeredek.*
-Mért nem mondtad ezt előbb? Nagyon megviselte? *Mert Ginnyt, a kislányt akit itt kínoztzak azt igen.* Amúgy ha nincs nála pálca úgy veszélyes a dolog... de nekem a tűzmágiámmal és a pálcámmal meg tudom védeni magam. *Bólintok. Valóban így van. A sebre pillantok, már lassacskán begyógyul.*
-Mindjárt kész... már nem is fáj.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 5:56 am

*Kicsit idegesen vette az irány az igazgató irodája felé. Nem tudja mit tett, hogy az igazgató látni kívánja. Lassú léptekkel, közelít az iroda felé. Farmer nadrág, lila vállas felső, és egy fekete topánka van rajta. Mikor odaért, nagy levegőtt vett, megigazította haját, majd óvatosan bekopogott. Lassan kinyitotta az iroda ajtaját, és belépett.*
-Jónapot igazgatóúr. *Köszön illedelmesen, majd folytatja.* hivatott? *Kérdez rá halkan. Hangján hallható egy kis félelem, és szemét az igazgatóra szegezi. Megáll az iroda közepén, és várja a választ. Közben finoman körülnéz, tetszik neki az iroda. Mindig is egy ilyen helyen szeretett volna dolgozni, és még van is rá lehetősége.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:14 am

*KOPOGNAK, legalábbis így illendő. Felfigyel az asztala mögül, leteszi a papírt, lehetőleg rá az egyik prefektusi jelvényre. Be is nyit a lány, Liza az ahogy gondolta. Halvány mosoly jelenik meg a jóképű igazgató arcán, aztán bólint és miután becsukódott az ajtó...*
-Szia Liza! Gyere csak, ülj le. *Bök az előtte lévő egyik székre, majd ha a lány helyet foglalt, rákönyököl az asztalra így egy kicsit közelebb hajolva hozzá. Nem tér rögtön a lényegre, nem lövi le a poént.*
-Hogy telnek a napjaid? Hazautazol? *Kérdezi kedvesen, és érdekli persze hogy hogy is vannak a diákjai. Perpillanat éppen egy érdekes programot próbál nekik megszervezni, csak erre majd szüksége lesz az újdonsült prefektusokra is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alex Wilfred szobája
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Wilfred ház
» Nora R. Daleworth szobája
» Raisen Hagiri szobája
» Amanda C. White szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: