Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlex Wilfred szobája - Page 9 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alex Wilfred szobája - Page 9 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
James Miller
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
Chris Martines
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alex Wilfred szobája - Page 9 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 9 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 9 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alex Wilfred szobája

Go down 
+15
Wallace Xavier Walters
Freddy V. Falcon
Allison Diamond
Cheryl J. Payton
Robert Lawrence
Nyxia Solaris
Sandra Berger
Roberto Esposito
Anor Azgard
Hannelori Sensui
Raisen Hagiri
Harry Stride
Alex Wilfred
Ted Forrester
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 10:24 pm

*Nyílik az ajtó. Én nem késlekedem sokat, be is lépek. Voltam már párszor itt, igaz akkor is egy-egy stikli miatt, vagy éppen büntetőmunkán.*
-Jónapot! *Hadarom el a köszönést szűkszavúan. Nincs semmi bajom Alexszel, és az órái sem rosszak, de tudom, hogy a Famine házvezetője, és sejtem hogy miről akar beszélni. Odasétálok a székhez, le is ülök rá, aztán az igazgatót fürkészem.*
-Csak nyugodtan. *Biccentek egyet. Majd körbepillantok, és várom, hogy kérdezzenek.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 10:31 pm

*Miután sikerült befejeznie amit elkezdett, rákönyököl az asztalra és Sebastiant kezdi el méregetni. Még nem beszélt Jamesszel, de őt is hívatta már. Csak későbbre.*
-Igaz, ez az Amira-Famine rivalizálás? *Nem mondja, hogy még sosem volt ilyen az iskolában... de ennyire, amiket hallott. Jó, lehet, hogy a legtöbbje pletyka, de akkor is. Az ő házvezetése alatt, ne rivalizáljon senki. Kérdőn pillant a másikra, még hozzátéve valamit.*
-Magyarázatot várok.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 10:37 pm

*Már leesett a tantusz. Tudom miért hívott ide. Válaszolok neki, de hogy már a tanárok is tudják ez azért már nem semmi.*
-Ezek szerint már maga is tudja. De igen igaz. Talán gond, hogy a szent, és sérthetetlen Miller, fogadott velem? *Most jön ki az, amit a Jamessel való találkozások alkalmából visszafojtottam. Igen az indulat.*
-Azt hiszem erre felesleges a magyarázat. Fogadtunk, és kész. Vagy talán már ez is gond? *Megeresztek egy gúnyos vigyort, de aztán rendezem az arcvonásaimat, és úgy tekintek Alexre.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 10:41 pm

*Oppá. Most buktak le a fiúk.*
-Fogadás? *Fogadásról nem tudott, csak a rivalizálásról. Szóval most már mindent be kell vallani, és ahogy elnézi, ennek igen nem lesz jó vége.*
-Elég nagy a híre az iskolában ennek a rivalizálásnak Sebastian. Közöm van hozzá, méghozzá lehetőleg annyi, hogyha kell, megakadályozzam. Szóval mi is az a fogadás pontosan? *Majd meglátjuk, mit lép, ha megtudja az okot.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyPént. Aug. 27, 2010 10:48 pm

*Na basszus, elszóltam magam. Mindegy, tudja már a fél iskola.*
-Igen. Az. Jólhallotta. *Bólintok egyet. Még mindig nem tudom visszafogni magam, de már nem is akarom. Nem érdekel.*
-Erről nem én tehetek, igazgató úr. Nem kell megakadályozni, legalább viszünk egy kis színt az amúgy is unalmas iskolai életbe. Erről csak annyit mondhatok, hogy jöjjön le a meccs után a tóhoz, és ha meglátja, akkor megtudja. *Érkezik a frappáns válasz tőlem. Ha majd pontosabban rákérdez, talán elmondom.*




//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 12:35 am

//Olvad//

*Őt pedig minden érdekli. És mivel már belekezdtek, úgysem hagyja annyiban.*
-Nekem ez nem elég. Engem nem lehet csak úgy, az orromnál fogva vezetni! *Közben feláll és hátrakulcsolt kézzel odasétál Sebastian mellé. Kicsit ideges, látszik rajta... mostanság sok minden összejött.*
-A fogadás? *Mert tudja, hogyha James is benne van, akkor annak nem lesz jó vége. És nem szeretne két jó tanulójától megválni. Vagy akár csak az egyiktől...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 12:42 am

-Mert én nem is vezetem! *Közben azon kaptam magam, hogy már állok, és az igazgató felé fordítom a fejem. Kezdek én is ideges lenni, egyrészt mert a csapatom sincs meg.*
-Aki elveszti a Famine-Amira találkozót, az a tóba ugrik. *Zárom le. Nem, azt nem mondom el, hogy meztelenül. Igen, Miller is benne van.*
-De jobb ha megtudja, hogy a szent Miller, nem játszik tisztán. Szóval, ha megtudom, hogy valamit forral ellenem. Nem csak ő bánja meg, hanem az egész Famine! *Komolyan beszélek. Nem szoktam kertelni, és szókimondó is vagyok. Persze azért vigyázok a számra, de ez az igazság.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 1:01 am

*Amikor a srác is feláll, felvont szemöldökkel pillant rá. Nem kell se le, se fel néznie, hiszen a másik is 180 cm magas körülbelül.*
-Vigyázz a modorodra. *A végén még nyáron is büntetést kell osztogatnia. Most már csak az hiányzik neki az életéből, a sok papírmunka, Anor és a többi dolog mellé.*
-De gondolom ez a tóba ugrás nem csak egyszerű tóba ugrás lesz. Hidd el, voltam én is fiatal és nem is olyan régen. *Sőt, csinált ő is hülyeséget, bár sosem vitte túlzásba... vagy mégis? *
-Akkor ezt vegyem fenyegetésnek? *Összevonja szemöldökét és egy lépéssel közelebb lép Sebastianhoz.* Ismerem Jamest, nem kell bemutatni. *Felsóhajt, főleg hogy most már tudja -vagyis egy ideje- hogy a srác halálfaló. Mégsem vágta ki egyiküket sem, de azért így jobban oda kell figyelnie a diákokra.*
-Ha ő nem akar tisztán játszani, akkor nem is fog. De ha valamit véghez akar vinni, véghez is viszi. Ezért volt benn az Unikornis Gyermekeiben addig még... *Hatásszünet, elgondolkodik.* Na mindegy, nem ide tartozó téma. *Ráül az asztala szélére és onnan figyeli Sebet, hogy most akkor mit fog mondani.*


//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 3:57 am

//Már olvadozik.//

-Rendben. Rendben. *Kilépek a szék mögül, és távozni készülök, de azért visszanézek, és szájam sarkában egy félmosoly bújkál, amit nem tudok elfojtani,*
-De, egyszerű tóba ugrás. Többet nem árulok el. Kérdezze Millert. *Nem, nem vigyorgok, csak egy félmosoly amit nem tudok visszafojtani. Közben láthatóan felvonom a szemöldökömet.*
-Nem. Inkább figyelmeztetésnek. Egy igazgatót azért mégsem illik fenyegetni. *Közben közelebb lépnek hozzám, és megfordulok.*
-Én is ismerem Millert. Nem kell bemutatni. Tudom, hogy egy aljas tetű, aki azt a mocskos fekete mágiát imádja. *Határozottan megváltozott a tekintetem, és már nincs a félmosoly a számon. Gyűlölöm a fekete mágiát, és annak kedvelőit is.*
-Nézze, igazgató úr. Ha nem játszik tisztességesen Miller, akkor tőlem sem számíthat tiszta módszerekre. Van még valami, amit szeretne? *Teszem fel a kérdést, és jól láthatóan menni készülök, de ha még itt tartanak, akkor maradok.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 4:28 am

*Sebastian után néz, majd ugye egy lépést közelít. *
-Rendben. De ha valami hülyeségre készültök, nem állok jót magamért én sem. *Már tudja is körülbelül, hogy mit fog büntetést adni, ezért a kicsit súlyosabb kihágásért. Különben is... a tóba már eleve nem szabad bemenni.*
-Ajánltam is, hogy ne fenyegetés legyen. *Egy kisebb hatásszünetet tart, miközben nekidől a falnak és onnan figyeli tovább a srácot. Egy kicsit elgondolkodik azon, amit mond... mostanság elég sokan használnak fekete mágiát, sőt, van amikor még ő is... de csak nagyon rossz esetekbe.*
-Figyelj Seb... én nem szólok bele, de ha kiderül, hogy el fognak fajulni a dolgok... *A hangja tényleg komoly és határozott.*
-Akkor beszüntetem a meccseket is erre az évre, sőt, a büntetést sem fogják megúszni azok, akik benne voltak. *Az ajtót kinyitja, hogyha Seb akar, akkor távozhat.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 4:34 am

-Ne higgye, hogy Miller nem próbál meg gyenguszra juttatni. Ismerem a fajtáját. Mindenesetre, ha nem lennék játékképes a meccs napján, vegye elő azt a pondrót. *Ezt szánom búcsúszónak, de azért még válaszolgatok még.*
-Azt nem teheti meg. *Mondom holtra váltan, elfehéredve. Nem teheti meg. A kviddics az egyetlen dolog, amiben megmutathatom, hogy jobb vagyok mint ő.*
-Nos, részemről megpróbálok nem kárt tenni Millerben, de nem ígérhetek semmit. Ja igen. És ha erre járna, akkor kérem ne mondja el, hogy itt jártam. Nincs kedvem a gyenguszra kerülni. *Köszönés nélkül húzom be magam után az ajtót, és sietve távozok a helyszínről.*



//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 4:44 am

-De megtehetem. *Von vállat egyszerűen, mintha semmi sem történt volna vagy mintha egy teljesen jelentéktelen kijelentés lett volna. Egyszerűen csak nem érti, hogy hogy képzelik azt a diákok, hogy tudnak neki ellenkezni...*
-Majd meglátjuk mi lesz ebből. *Ő elköszön és becsukja az ajtót Seb mögött. Visszaül aztán az asztalához és elmerengve végzi tovább a munkáját, egészen addig, még a másik emlegetett személy meg nem érkezik.*


//Én is ^^//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyVas. Nov. 21, 2010 11:24 pm

//Október vége//

*Hideg szelek fújnak... hideg és nagyon gyanús. Mostanság elég nyugodt a környék, Anor nem tűnt fel egy jó ideje sehol már. Elmerengve lép be a szobájába, becsukja az ajtót és leveti a talárját. Felakassza a mellette lévő fogasra, majd az italos pultjához lép és önt magának egy pohár whisky-t. Miután ez megvolt, helyet foglal és belemélyed pár papírjába. Egyenlőre semmi érdekes nincs, minden a sulival kapcsolatos unalmas "írd alá és minden oké" papír. Néha az ajtó felé pillant, hiszen egy-két személy el is megy előtte. Mindig azt hiszi, hogy őt keresik. Kortyol egyet az italból, aztán két koppintást hall az ablak felől. Arra veti pillantását. Fekete holló, egy levéllel a csőrében. Még semmit nem sejt, pedig oka az lenne már rá...
Felkel, sietősen az ablakhoz lép és beengedi a hollót. Elveszi tőle a levelet, a madár pedig köddé válik. Hideg van kint, az eső is esik. Vissza becsukja az ablakot és ameddig visszamegy a helyére, szemlélgetni kezdi a levelet. Fekete pecsét... ilyet legutóbb akkor látott, amikor az anyja, meghalt. Lélegzete elakad, a pohár is kiesik a kezéből amit reflexből magával vitt az előtt. A pohárban lévő ital a földön szétloccsan, de ez Alexet most kivételesen nem érdekli. Leül az asztalához mielőtt még összeesne vagy valami más lenne. Érzi, hogy a hír nagyon meg fogja rendíteni és tudja, hogy mi áll a levélbe. Legalábbis sejti. Lassan, remegő kézzel felnyitja, majd kiveszi belőle a pergament és a levél tokját félretolja. Lassan szétnyitja a papírt, majd elkezdi olvasni...

"Kedves Alex Wilfred

Sajnálattal közöljük önnel, de testvére, Anor Azgard 2010.10.16.-án elhunyt... "


A többihez már ereje sincs, így a levél kicsúszik a kezéből és ő pedig az asztalra borul. Senkije nem maradt. Testvére volt az egyetlen, aki még élt a rokonságból. Igaz, nem volt felhőtlen a viszonyuk, de mégis ... a testvére volt. Egy kisebb időkiesés után felpillant, néz ki magából. Elgondolkodik. Tudja, hogy Anor úgysem hagyja annyiban az egész dolgot... vagy legalábbis szellemként vissza fog térni. Elhatározza, hogy meg fogja keresni testvérét, még ha szellemként is, akkor is él... Ha nem, akkor pedig nem lesz szerencséje, és megint csak átélheti azt a fájdalmat, amit akkor érzett, amikor anyját elvesztette. Egy ideig nem megy ki a szobájából.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 11:03 am

//Off-time, Alex testvéremmel//

*Anor abban a biztos tudatban érkezik ide, hogy nemsokára hús és vér valójában fog itt üldögélni ismét. Az ablakon át jut be, hiszen a biztonsági mágiák még mindig felismerik, egyenlőre a székbe helyezkedik, mintha csak ülne, pedig nem. Valójában lebeg, amihez nem kell erőkifejtés. Várja, hogy testvére megérkezzen, hiszen nincs itt. Beszélgetni jött csupán. Halálakor viselt, fekete szűk szabású talár van rajta a hozzá tartozó köpennyel, amit már a temetésén adtak rá. Szellemén látszik, hogy a mágia kicsit megváltoztatta, testesebb, izmosabb lett, magasságra nem változott. Arca karakteresebb lett kicsit, élesebbek az arcvonásai, és pontosan ugyanolyan veszedelmes, ha nem jobban. Érdeklődve olvasgatja az asztalon hagyott levelet, amelyben Alexet értesítik a haláláról. Vajon kiakadt? Vajon sajnálta hogy őt is elvesztette?*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyPént. Dec. 31, 2010 3:28 am

*Nem sokkal később érkezik meg, semmit sem sejtve. Kinyitja az ajtót, ekkor még nem veszi észre a testvérét, csak miután sikeresen be is csukta és meg is fordult. Majd szívrohamot kap...*
-Hát te... hogy...? *Nem hinné, hogy rémeket lát, mivel ez a varázslóvilág itt minden megtörténhet. Nem gondolta volna, hogy Anor szellem maradt. Már hónapokkal ezelőtt történt a dolog és ő miért nem tudott erről eddig?*
-Miért nem mondtad el, hogy nem haltál meg... annyira? *Leteszi a kezében lévő papírokat az asztalra és leül egy székre, mielőtt még még nagyobb sokkok érik itt útközben.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyPént. Dec. 31, 2010 4:38 am

*Elmosolyodik, igen, valami ilyesmi reakcióra számított. *
- Ugyan Alex, tényleg azt hitted hogy egy Avada Kadevra képes lesz végleg kivonni a forgalomból? *érdeklődött önmagához képest kedvesen, mosolyogva. Aztán kis szünet után még hozzátette.*
- Nem tudom hogyan. Egyszer csak azt vettem észre, hogy fekszem a koporsómban, és megpróbáltam kijönni, sikerült, mivel szellem lettem. Visszatértem a kastélyomba, nyalogatni a fantom sebeimet. *mert ugye eddig ott tartózkodott, mindenkitől háborítatlanul, csupán halálfalói járkáltak ki-be. És Raymond, aki egy megdöbbentő ajánlatot tett neki.*
- Volt némi elintéznivalóm a halálom után is, meglepő dolgok történtek velem *jelenti ki, és a székből felkelve testvére elé libben és megpördül előtte, hogy vegye észre, hogy megváltozott a külseje egy kicsit. Testalkata így már valahogy jobban illik hozzá. *
- Jöttem, amint tudtam, csak a napokban beállított hozzám egy minisztériumi dolgozó, és egy igencsak ledöbbentő ajánlattal állt elém, amit el kellett fogadnom *utal arra hogy Raymont a feltámasztását tervezi véghez vinni, és ha minden igaz akkor már a hozzávalókért furikázik.*
- Mondd csak, ugye nem hitted el ténylegesen hogy egy elmebeteg legyőzzön engem? A halál, egy átmeneti állapot, egy úgy nevezett mélypont, de végül, én fogom győzni kedves öcsém. Úgy vélem a célunk közös lett egy bizonyos kölyök ügyében. Mi lenne ha egyszer az életben kivételesen összedolgoznánk? *javasolja Anor, és hangjában most nincsen se átverés, sem gúny, sem semmi. Tiszta tények, és talán harag, ami nem Alexnek szól.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyHétf. Jan. 03, 2011 10:10 pm

*Az italos pultjához lép és egy pohár whiskyt önt magának. Aztán visszaül. Erre muszáj inni...*
-Igazából nem teljesen, de... nem tűntél fel és akkor már gondoltam, hogy igen, most már biztos, hogy nem jössz vissza. *Von vállat, még mindig a meglepettség látszik az arcán. Nem is tudja, mit szóljon, vagy egyáltalán azt, hogy tényleg elhiggye e ezt az egész dolgot. Közben kortyol egyet és mikor testvére elé repül, kettőt pillog. Igen, most valahogy... tényleg más lett Anor.*
-Hm... egy minisztériumi dolgozó? Milyen ajánlattal? *Kíváncsi, viszont tudja, hogy erre nem sok esély van, hogy megkapja a választ. Kicsit elmosolyodik, nem is tudja, hogy pontosan miért... mondjuk rá, hogy örül annak, hogy a testvére még "él". Akármennyire is hihetetlen, nehéz volt neki a hírrel szembesülni, hogy Anor meghalt és nem lesz többé... A testvére ajánlata kicsit meglepi. Nem olyan túl régen tudta meg, hogy ki volt az az ember, aki megölte testvérét, de mondjuk az említettet azóta sem látta... felszívódott.*
-Összedolgozás? Szerintem menne... *Igen, nem volt még erre példa, főleg nem úgy, hogy Anor tett erre ajánlatot. A poharat leteszi az asztalra és elgondolkodva néz el az ablak felé, majd vissza a testvérére.*
-Pontosan mire is gondoltál? *Benne van, az már száz százalék, csak tudni akarja a részleteket is...*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyKedd Jan. 04, 2011 5:25 am

*Figyelemmel követi testvére mozgását, és elégedetten mosolyog, imádja mások megdöbbenését látni.*
- Ugyan ugyan, ennél több kell hozzám *ismétli meg amit mondott, majd felsóhajt.*
- Jöttem volna hamarabb is, csak előbb gondoltam információt gyűjtök, hogy mi mindenről maradtam le, míg szundítottam *feleli, majd az asztalhoz lebegve, szellemujját végighúzza annak szélén. *
- Raymond Glosser, a varázsbűnüldözési főosztályról keresett meg, sajnos nem árulhatom el, hogy mivel, de meglásd, meglepődsz majd, ha legközelebb viszontlátsz *kacsint Alexre, és elneveti magát. Azért, bármennyire is rossz volt kettejük viszonya, örül, hogy látja hogy öccse nem csinált semmi butaságot.*
- Igen, nevezzük annak, összedolgozásnak, az unikornis meg a sötétség, egy célért. *bólint komolyan, hiszen csak úgy lehet esélyük, ha együtt harcolnak. Tedre is szüksége lenne, de őt nem éri el, a hírek szerint északra ment, egy elhagyatott kastélyba tanulni, bár hallott olyan pletykákat hogy látták feltűnni itt a városban is.*
- Napra kész tervvel nem szolgálhatok egyenlőre, azonban a cél nyilvánvaló. Meg kell állítani Williamet, aki többek között az én gyilkosom is. Tudom, hogy a leghűségesebb emberem a nyomában jár, de egyszerűen nem érem őt el, és egyedül ez még neki sem fog menni, bármilyen erős is. *magyarázza, majd az ablakhoz "sétál" és kinéz a tájra.*
- Nem tudom, őszintén szólva az egész minisztérium, és sötét rend a nyomában jár, és mégsem vagyunk elég ügyesek, csapdát kellene neki állítani, de sajnos elfogytak az eszközök, amikkel zsarolni lehet. Cassy férjhez ment, tehát mint szerető vagy mint jegyes kilőve, a diákod, Solaria eltűnt, jó ha még él, úgy tudom hogy William nem gerjed a férfiakra, tehát még Kaguyával sem lehet megzsarolni *sorolja az ötleteit, amik közül egy sem használható, csak amolyan megfordult a fejében gondolatok. Kezdi nem szeretni ezt a szellem létet, nem tud semmit csinálni amit szeretne, még egy papírt sem tud megemelni, csak igen erős koncentrációval, attól meg kifárad hamar, így feladta a kísérletezést. De már nem kell soká várnia.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyKedd Jan. 04, 2011 9:42 am

*Kortyol egyet az italból, majd halvány mosoly jelenik meg az arcán. Örül Anornak... és ki tudja, lehet hogy ez volt az a dolog, aminek meg kellett történnie és a testvérek újra jóban lesznek. Hiszen... mégis csak ikrek és sok mindenben hasonlítanak egymásra. Csak leplezik.*
-Hm... értem. Kíváncsi vagyok. *Felvont szemöldökkel megissza a maradék italt, leteszi a poharat az asztalra és rákönyököl, egyik kezével, és Anor felé fordítja tekintetét. Kicsit furcsa azért, hogy szellemként kell látnia testvérét.*
-Jajj... egyszer... harcoltam vele. Williammel. A végén csak elhopponált, de a kését úgy a lábamba állította... Azóta nem bírtam, majd nem sokkal ez után... jött egy kéréssel hozzám. Hogy dolgozzunk össze... ellened. *Hatásszünetet tart, meghallgatva Anor reakcióját, majd folytatja.*
-Azt mondta, jelentkezik. Azóta felszívódott. Amúgy én azt hallottam, hogy Cassy, Willhez megy hozzá? Ez igaz? *Kíváncsi rá, hogy ezekről a dolgokról testvére mennyit tud. Mondjuk Alex is nagyon szeretné már megkeresni a fiút, aki annyi mindenkit félre akar tenni és... szinte világot akar elfoglalni. *
-Nem értem... Ted miért élesztette fel? *Igen, ő erről is tud... minden hír eljut hozzá is, hiszen ő az iskola feje. Még a diákok dolgairól is tud.*
-Perpillanat nem nagyon van ötletem arról, hogy Willt, hogyan tudnánk előkeríteni. Valamit kéne kezdeni vele, minél előbb... De veled is, mert szellemként nem sokra mész... *Bár gondolja, hogy erre Anor is gondolt már.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzer. Jan. 05, 2011 5:38 am

*Bár a hasonlóságok kezdenek megkopni, külső jegyekben, talán lélekben közelednek egymáshoz, ugye az összefogás, az sokat lendít a kapcsolatokon, és hát mivel eddig sem gyűlölték egymást, nem okoz nagy nehézséget. Persze, Anor ettől még Anor marad, de ha igazán Alex vesztét kívánta volna, akkor már nem élne, ebben biztos, sőt még anyjuk temetésén is megjelent, természetesen úgy, hogy senki nem látta őt, még testvére sem.*
- Lehetsz is, mert meg fogsz lepődni úgy érzem, mosolyog, és már csak a vámpíragyarak hiányoznak, hogy rémítő hatást keltsen, De természetesen neki olyan nincs.*
- Hallottam róla, és arról is hogy hozzád szaladt, hogy fogjatok össze ellenem. Nem tudom, annak a gyereknek léteznie sem szabadna, ugyanolyan abnormális, mint a testvére, akit ha jól tudom, most a minisztérium pátyolgat. El kellene mindkettőt pusztítani szerintem *morog, mert elég zabos Willre, hogy kinyírta, ráadásul majdnem elragadta mellőle az egyik legrégebbi és leghűségesebb emberét. *
- Igen, eltűnt valamerre, bár őszintén szólva nem hiányzik, mégsem hiszem hogy meghalt volna, valahol északon egy kies pusztaságon* ráncolja a szemöldökét, majd bólint, hogy a pletyka igaz, bár ő jobban ismeri a részleteket is.*
- Igen az igaz. Tudod, Cassy drágánk egy bizonyos aurorra hajtott, de az a csöppnyi akadály közéjük állt, hogy halálfaló, így szétmentek, és Cassyvel Will normális volt egy darabig, és el is jegyezte. Aztán amikor legközelebb felbukkant, akkor nagyon összevesztek, és Cassy idegösszeomlást kapott, az auror meg sietett megvigasztalni, mikor a barátnőd elzavarta, hogy ne hagyja veszni élete nőjét. *meséli el az egész sztorit, amibe a barátnő, tulajdonképp az övé is, hiszen Hanneloriról van szó.*
- Azért, mert azt hitte, hogy Willnek igaza van, egy pillanatra elhitte azt a sok marhaságot, utána persze eljött hozzám, hogy mekkora butaságot csinált. Mivel elmondta, nem öltem meg, csak egy kicsit emlékeztettem rá, hogy kinek az oldalán is áll. *jegyzi meg és felsóhajt. Ted, a kedvenc farkasa nem szívesen hagyná veszni.*
- Tudom, drága öcsém, de ez már nem sokáig marad így, ha minden rendben megy *vigyorodik el sejtelmesen, mivel Raymond által már folyamatban van a feltámasztási ceremónia.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzer. Jan. 05, 2011 6:25 am

*Elmerengve hallgatja végig testvérét, majd halvány mosolyt megereszt. Kicsit... gyorsak neki ezek a dolgok, de idő közben majd feldolgozza őket. A lényeg, hogy benne van, mert ez mindenki javára fog szólni.*
-Ha az egyik meghal akkor a másik is, nem? Mondjuk én William testvérét sokkal jobban bírom mint a másikat... különböznek, de mondjuk azt nem tudtam, hogy a Minisztériumban dolgozik. *Felvonja szemöldökét, majd kicsit megköszörüli a torkát.*
-Hogy vették azt oda fel, egyáltalán? *Ugyebár Will eléggé keresett személy így nem érti, hogy az ikertestvére egyáltalán hogy került be a minisztériumba. FÉlreteszi ezt a témát. Anor amit mond, igen érdekes számára.*
-Én ennyire nem vagyok benne a dolgokban... De van egy tippem, hogy ki az az auror. *Nem nagyon tetszik neki, hogy az aurorjai és a halálfalók kavarnak... kicsit azért furcsa.*
-Mi van Teddel mostanság? Sehol nem láttam, viszont hallottam, hogy Sindy ki van bukva... erről tudsz valamit? *Mondjuk ha kiderülne, hogy Ted és Sindy szakítottak, annak nem örülne... a lány tényleg régóta és nagyon szerette a fiút, meg ez ahogy elnézte, kölcsönös is volt. Emlékszik, még elsőben csak ez tudta itt tartani Tedet...*
-Kíváncsi leszek, de ajánlom hogy elsőnként hozzám gyere... *Célozgat itt arra, hogy "nem sokáig lesz így".*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzer. Jan. 05, 2011 8:02 am

*Nek is gyors ez az egész, de nem áll meg ezen gondolkodni, eddigi életvitele ezt nem engedni meg neki, hiszen ha eddig mindenen megállt volna, akkor már régen halott lenne. Mondjuk most is az, de ez nem sokáig marad már így. Egyre inkább idegesíti a dolog, hogy semmit nem tud csinálni, még Alexhez is eljött beszélgetni, csak ne kelljen magában gondolkodnia, és a négy falat bámulni.*
- Nem hiszem, hiszen egyszer Will meghalt, a testvére azonban semmiféle bajt nem szenvedett *követi ám az eseményeket, mivel van a minisztériumban pár kedves ismerőse, akik nem felejtettek el neki jelenteni, hogy mi is zajlik, innen tudja, hogy Robert elvette feleségül Cassyt, és hogy Wallace a minisztériumban dolgozik. Ennek ő sem kimondottan örül, de hát majd intézkedik az ügy érdekében*
- Gondolom valaki megszánta, hogy kicsaptad a suliból, és magára maradt, és munkát ajánlott neki, vagy más tippem éppenséggel nincsen.* tippel és biccent, Alex jól tippel, bár nem nevezi nevén az embert, nyilvánvaló, hogy ki kavar halálfalóval.*
- Északra ment erőt gyűjteni, bár nem régiben visszatért. Azt hiszem, úgy véli, eléggé felkészült, és hogy innentől már menni fognak a dolgok egyedül is. Nahát, te nem is tudod? *csodálkozik el Anor, kivételesen őszintén. Hiszen mindenki erről beszélt, közel s távol.*
- Szétmentek, Ted nem akarta, hogy a lány veszélyben legyen miatta, és hogy általa zsarolhatóvá váljon. *fogalmazza meg szépen, hogy tulajdonképpen örökre szól a dolog, gyakorlatilag ismeri annyira Tedet, hogy tudja, nem sokára a lány lábai elé veti magát, mert rájön, hogy élete legnagyobb tévedését követi el.*
- Én a helyedben nem aggódnék, ha Ted itt van, nálad is lejentkezik, és szerintem Sindy miatt sem kell aggódnod *von vállat, hiszen ő valamivel jobban ismeri kedvenc halálfalóját, mint Alex.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptySzer. Jan. 05, 2011 8:43 pm

-De akkor... aztán Will ismét feltámadt. Fogalmam sincs. *Lehet, hogy ő beszél félre, ezért csak megvonja a vállát és félreteszi ezt a témát. Ha nem lehet őket megölni egyszerre, akkor meg lehet ölni őket külön-külön. Ennyit erről... csak Willt is elő kéne keríteni.*
-Meglehet. Túl sok bajom volt az ikrekből, muszáj volt kitennem. Will akkor tűnt el... *Először meg kéne találni a rosszabbik felet, aztán kellene valamivel... támadni, és a végén vagy megölni őket vagy pedig Azkabanba vinni. A Sindy-Ted dologra megrázza a fejét, azért nem minden hír jut el hozzá sem. Főleg, hogy erről nem sokan tudnak, mivel Sindy ahogy hallotta, mostanság nem nagyon mondott senkinek semmit a dolgokról.*
-Á, értem. Végül is, fiatalok még, ők tudják mit csinálnak. *Mondjuk az már Alex dolga, hogy miért nincs ilyen korba barátnője vagy felesége.
Kisebb hatásszünetet tartva figyeli Anort, ahogy a másik is elgondolkodik egy kicsit. Valahogy ezt az egész dolgot elég nehéz lesz véghezvinni, úgy érzi. Reméli, csak jó fog kisülni belőle és azt is, hogy minél előbb el tudnak menni a dolgokon.*
-Akkor miben maradunk? Nemsokára beszélünk, és addig hátha valaki ki tud találni valamit? Mert szerintem Will nem fog felbukkanni... *Kérdő tekintetét nem veszi le ikertestvéréről.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 4:59 am

- Igen fel, aztán jött neki a rózsaszín köd, és Cassy, aztán megint eltűnt, és ha lehet még őrültebben jött vissza, mint annak előtte volt. *sóhajt fel Anor, és jobb híján elkezd fel alá "mászkálni" a szobában, gondolkodik, és ilyenkor mindig ezt csinálja, ezt testvére tudhatja a legjobban.*
- Igen, eddig rendben van, csakhogy azzal hogy kitetted, elvesztetted szem elől, és Will akármekkora őrült, a testvére csak számít neki. És az a legbosszantóbb, hogy ha az egyiket megöljük, a másik nem hal vele együtt, hiszen a vöröske egyszer már meghalt.. *morog, nem tetszik neki ez az egész az ikrekkel kapcsolatban. Elég a világra egy balhés ikerpár, azt pedig megtestesítik ők ketten. Nem kellenek utódok.*
- Megoldják, az a lány nagyon szeretheti Tedet, hiszen még azt is megbocsátotta neki, hogy vér tapad a kezéhez. Nem mindennapi az ilyen. Jut eszembe, te is igazán összeszedhetnél már valakit, benne vagy a házasulandó korban öcskös *mosolyog, hiszen ő beszél, aki nőt, csak egyéjszakás kalandra hajlandó megtűrni maga mellett, bár biztosan azért, mert még nem találkozott az igazival. Egyszer talán, őt is legigázza majd egy amazon.*
- Mondjuk. Addig megpróbálok kisütni valami okosat, és felkeresem egy erős szövetségesemet is, hátha ő tud tenni valamit az ügyben. Ami azt illeti te is beszélhetnél vele, a neve Belus Hunter, amolyan magánzó. Könnyű megismerni, mert a legújabb divat szerint öltözködik, ennek ellenére nem becsülendő le az ereje *mondja, majd elbúcsúzik testvérétől, ideje lesz feltámadni, és úgy visszatérni.*
- Akkor később még látjuk egymást *azzal ahogyan érkezett, távozik is az ablakon keresztül.*

//Köszi, folyt köv ha már élek Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 9:54 pm

*Bólogatva követi testvére mozgását.*
-Viszont ha jól tudom, Will ikertestvérének van egy lakása Wilardban. Ott szerintem könnyen meg lehet találni, főleg, hogy én is elég sokat járok arra. Szoktam is néha látni. *Felvont szemöldökkel néz le az asztalra, majd észreveszi, hogy az első papír, Anor halálának papírja. Rátesz egy másikat, azt már nem is akarja látni, úgy őszintén. Anor tanácsára megrázza a fejét, vigyorogva.*
-Én igyekszem, de nem megy olyan könnyen. De ha már itt tartunk drága testvérem, akkor te is. *Úgy szereti, amikor ilyen helyzet van. Ikrek, és vissza tud evvel vágni.*
-Belus? Még nem hallottam róla, de igyekszem megkeresni. Vagy ha véletlenül találkozol vele, akkor mond neki, hogy jöjjön el. *Ismét csak bólogatni tud, meg elgondolkodni. Aztán Anor indul.*
-Rendben. Szia. *Azzal Anor után pillant és összeráncolt homlokkal felkel a székből, majd felveszi a talárját és kilép az ajtón.*


//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alex Wilfred szobája
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Wilfred ház
» Nora R. Daleworth szobája
» Raisen Hagiri szobája
» Amanda C. White szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: