Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlex Wilfred szobája - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alex Wilfred szobája - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alex Wilfred szobája - Page 4 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 4 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alex Wilfred szobája

Go down 
+15
Wallace Xavier Walters
Freddy V. Falcon
Allison Diamond
Cheryl J. Payton
Robert Lawrence
Nyxia Solaris
Sandra Berger
Roberto Esposito
Anor Azgard
Hannelori Sensui
Raisen Hagiri
Harry Stride
Alex Wilfred
Ted Forrester
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 10:13 am

*Felnevet a fiúkon, majd lassan feláll hogy útjára induljon.*
- Ahha értem. Legközelebb meglátom mit alkottok magatokban *mosolyodik el, maj az ajtóhoz sétálva hallgatózik még, és Robertonak válaszol.*
- Ha még öregedsz két évet akkor protekcióval bekerülhetsz ha addig szorgalmas és aktív gyerek leszel bajkeverés terén. *villant fel egy mosolyt.*
- Egyébként normális. Nem tudom mi készteti őket erre de valami fura dolog. *azzal int és kilép de visszakukkantva még megjegyzi.*
- Ne maradjatok soká itt, és ha elmentek ne feledjétek el visszazárni. Én nem láttalak titeket ha nem kérdezik. *azzal int és távozik.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 10:19 am

- Na jah nem vártunk társaságot ez igaz. *mordul fel ő is, majd követi Anor mozdulatait, és tudja hogy bár ő a lejgobb barátja, mégsem bízhat benne. Az edzések alatt ezt belé sulykolta.*
- Jah, tudod itt semmi nem az aminek látszik. De am én sem számítottám rá hogy valaki előkerül a szobából.* teszi hozzá, majd ő is nyújtózik egyet. Kicsit álmos, de ugyanakkor mehetnékje is van.*
- Nah, hallod? két év múlva bekerülhetsz. Ha Anor mondja neki elhiheted. Azgardban ő a guru* mondja, majd a női kérdésre további fejtegetések kerülnek elő.*
-Nem nem rossz Amanda sem, de nekem Hanni az első, szigorúan a drága kis barátném után. *nevet fel, majd elbúcsúzik Anortól.*
- Persze bezárunk magunk után, és még egyszer köszike* a másik kérdésre nem ige tud mit mondani így nem is mond rá semmit.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 10:27 am

-Mindig van megoldás, csak az a lényeg, hogy hihető legyen és elég határozottan adjuk elő. Ennyi az egész. *Eddig is így csinálta, és ha nem is úszta meg, azért jó hasznát vette ennek.*
-Még kettő? Túlélem, oké. Á, az megy nekem magától is. *Vonzza és keresi is a bajt, megőrül, ha huzamosabb ideig nem történik semmi. Ezért is örült most Ted ajánlatának.*
-Aha, zsír. Annyit pedig tényleg kihúzok már itt is, ha marad unalom a köbön. Akkor megoldjuk ezt is magunk. *Sokkal lelkesebbnek tűnik annál, mint amilyen még a kh-ban volt.*
-Banyek, akkor ezzel is várjak még pár évet? Ezt nem hiszem el. Nem felejtjük, köszi! Várj, használ valamilyen védőbűbájt? *szól még Anor után. Ha a finite hatott, akkor bizony az már nincs, az megint ciki.*
-Ő sem rossz, barátnőm meg nincs, így én nyugodtan válogathatok. *Vigyorog Tedre, és azért ismét megnézi a képet, az a biztos.*
-És most? Megkeresed az aktádat?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 10:37 am

- Mondassz valamit *mosolyog, és jókedv nem csökken ahogy látja a lelkesedést a fiú arcán. Hiába Anor ilyen magával ragadó személyiség. Ő sem tudott neki ellenállni.*
- Ahha, nyugi kibírjuk. Majd tartjuk egymásban a lelket. És mindig találunk valami jó kis balhét, nehogy a tanáraink unatkozzanak. *varázsol magára ördögi vigyort.*
- Nah jah kötelezettségek nélkül könnyű. *neveti, de nem gáz, mert Sindy azért egy jó csaj, nem féltékenykedik össze vissza, nem kell neki elszámolnia arról mikor hol mit csinál és kivel. Ezt értékeli is.*
- Ne aggódj, majd lesz barátnőd. Jó csajok meg nők vannak itt a suliban. *nyugtatja meg a fiút, majd a kérdésre kissé elgondolkodik.*
- Szerintem egy sima reteszelő bűbáj volt az, majd megpróbálom azt visszatenni az ajtóra. *mondja, és közben megrázza a fejét.*
- Már megvan. *mármint az akta.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 10:50 am

*Nem hitte volna, hogy a dirinek ilyen jó fej ikertestvére van. Az a szerencséjük, hogy a két nő sem ismerheti igazán azt az Alexet, ha ők is bedőltek neki.*
-Az lazán menni fog. *Bárhol és bármikor lehet alkotni, elég egy apró semmiség, amiből lehet formálni akár katasztrófát is.*
-Remélem. Hát... ha a fele olyan, mint Amanda, meg ez a szőke, máris jó helyen vagyok. *Lehet, mégsem kellene a szobájában ülni, hanem jobban járna, ha felderítené az egész terepet. Persze nagyjából belőné az összes csajt, melyik hova illik, aztán bepróbálkozna némelyiknél, maximum azonnal kidobják.*
-Drukkolj neki, mert ha volt védőbűbáj is, akkor befürödtünk rendesen, mert fogalmunk sincs, mi volt az. Bár ha Anor azt mondja, ő itt volt, neki csak szabad bejárása van ide. *Cinkos vigyor jelenik meg az arcán, a diri csak nem kérdezi körbe az egész kastélyt majd, hanem ha tényleg látja, hogy a testvére itt járt, nem fog gyanakodni. Bár ha az aktát lenyúlják, olyan mindegy.*
-Oké. Van még valami? körülnézzünk, vagy menjünk? Legközelebb már az enyémért is jöhetünk. *Újabb program, ami lehet, igen hamar bekövetkezik, ha így halad. Nem mintha bánná, végre kezd elemében lenni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 10:59 am

*Nah igen Anor hihetetlen tud lenni. Egyetlen baj vele hogy olyan szeszélyes mint a 100 nő együttvéve. Mázli hogy jókedve volt ma. De ezt jobb nem köztudomásra hozni.*
- Jah, akkor hajrá. *bólogat mert ha balhé akkor neki benne kell lennie. És úgy tűnik a fiúban igazi sorstársa akadt. ergo halálra unni magát már nem fogja.*
- Hát van pár jó csaj, de a legtöbb az az idegesítő fajta, aki elájuk tőled, csak mert rossz vagy és a tanárok felfigyelnek rád. *húzza el a száját, amikor eszébe jut a múltkori eset egy szőke ciklonnal.*
- Nah ja a remény hal meg utoljára. Különben is Anornak bejárása van ide, majd kiment minket hogy elfelejtette visszatenni a bűbájt. emiatt nem aggódom. *mondja, miközben az aktájában átír valamit mesterien hamisítva szülei aláírását, és visszateszi gondosan a helyére ahonnan előszedte.*
- Nem tudom szerintem most menjünk. Lakoltassuk ki Scottot, és hozzuk át a te cuccodat a helyére. *javasolja fiú, majd lejönnek még máskor is max. Rendeznek egy kis teapartyt.^^*
- tiedért? Ugyan miért? *kérdezi még, de lassan az ajtófelé indul.*
Vissza az elejére Go down
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine
Roberto Esposito


Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 11:11 am

*Nem ismeri ezt a fickót, de amit most látott tőle, az szimpatikus volt nagyon. Az külön dobott egyet a hangulatán, hogy milyen helyet vezet, és alig várja, hogy megnézhesse magának.*
-Jóvan, kezdhetjük mihamarabb. *Azért így mindjárt más, Dominic is jó arc, de Ted egészen más, vele lehet lógni, és nem kell eljátszani a jókisfiút.*
-Na neeee, otthon kedvelik, ha nem ülsz az anyád szoknyáján, hanem mindig van valami zűröd. Akik az előbbi kategóriába tartoznak, azok a szerencsétlenek többnyire. *Legalábbis az ő véleménye szerint, mert Tiorino is az a hely, ahol ahol inkább a rosszfiúk vannak előnyben. Azok mindent megkapnak, ezt nagyon korán megtanulta.*
-Na, akkor ez le is van zsírozva. *Belenéz az aktába, mégis mit alkot Ted, aztán vigyorogva jegyzi meg.*
-Így kell ezt csinálni. az öregemét én is tudom, ha kell. *Gyakorolta, néha szüksége volt rá, hogy "beszerezze" a hivatalos szülői engedélyhez. Megoldotta.*
-Oké, húzzunk. Nincs sok cuccom, pár perc alatt megvagyok vele, remélem, ennek a Scottnak sincs túl sok. *Ha mégis, akkor áthajigálja, az nem érdekli.*
-Lehet, néha nem árt, ha valami nem kerül napvilágra, nem gondolod? *Kinyitja az ajtót, azért körbenéz, mégse járjon erre senki, ha lehet, utána pedig szépen letörli a kilincset is, nehogy ujjlenyomatot hagyjon maga után bárhol is. Kilép a szobából, bevárja Tedet, aztán ha bezárta az ajtót, akkor elteszi a pálcáját. Mehetnek is visszafelé.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 11:25 am

*Szintén nagyon várja már hogy azgard jelvényét viselhesse. Hiába nem ez a neki való hely. És annak is örül hogy legalább egy ismerőse lesz ott Anort leszámítva.*
- Oké, akkor lássunk hozzá. Örülök ha nem kell bámulnom a fejét, meg a kutyáját. egyik csaj aki itt van és Faminés Luthia ő is benne van mindenbe, azt mondta a kutyára hogy felmosórongy. *emlékszik vissza egyik veszekedésre, amin ő persze jót derült.*
- Ahha, nálunk otthon nem tudom mi a menő éppen, mert én mióta beléptem a bandába rá egy évre elköltöztem hazulról. egy barátomnál lakom átmenetileg ha épp haza esek. De nálunk is mindig áll a bál még bandán belül is. A legnagyobb harcok a vezéri posztért mennek, mint mindenhol. Nah az az egyetlen harc amibe nem folyok bele. Még. *meséli az ő álláspontját arról hogy mi menő vagy mi nem.*
- Ahogy mondod, le van zsírozva *vigyorog, amikor Rob rápillant hogy mit javít. Nah igen volt alkalma neki is megtanulni tökéletesen hamisítani.*
- Kész, mehetünk is. Jah az jó ha nincs sok cuccod. Mondjuk nekem sincsen leginkább ruhák csak. *mondja, majd kilép az ajtón és gondosan bezárj maga után*
- Am ha átpakoltunk a cuccokat, utána nincs kedved kicsit sétálni menni Wilardba? *érdeklődik, mivel már nem tudna elaludni. De ezt már a szobába beszélik meg*


//köszöntem szépen//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:06 am

*Kapott egy levelet az igazgató úrtól, úgyhogy, amint ideje engedte, félbeszakította a munkát, hogy megtudja, mi is az a fontos dolog, amiért ide kellett fáradnia. Sötétzöld cipzáros kardigánt visel, farmert és fekete magassarkú cipőt, habár még így is alacsonyabb az átlagnál. A haja copfba fogva hátul. Mielőtt kopogna vesz egy mély lélegzetet, majd kettőt koppint az ajtón, és vár. Reméli, hogy a szobában tartózkodik valaki.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:13 am

*A sok-sok papír mögül bújik elő az igazgató úr. Kicsit bele volt merülve a nagy munkába, de annak örül hogy valaki kopog. Reméli Sandra lesz, mivel jó lenne már kitüntetni az új házvezetőt...
Amúgy rajta, farmernadrág, fehér ing és egy egyszerű sportcipő van. Pálcája az asztalon a hollója mellett. Feláll, majd elsétál az ajtóig és kinyitja. Egy kisebb mosoly kerül az arcára mikor meglátja ki is az illető.*
-Á, jó napot (?) vagy inkább estét? Mindegy. *Jó a kedve azon kívül hogy egy kicsit fáradt már. Beengedi Sandrát, és visszaül a helyére. Persze előtte a maga előtt lévő helyre mutat, hogy a nő nyugodtan foglaljon helyet.*
-Gondolom hallotta hogy Harry, a Plama házvezetőnk lemondott. Nos, igazából ezért van itt.* Egy kis hatásszünet. Elkezd keresgélni egy papírt az asztalon.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:19 am

*Kicsit izgul ott az ajtó másik oldalán, aztán amikor ajtót nyitnak neki, kissé fellélegezhet, mivel végre megtudhatja, hogy miért is van itt. Mikor Alex feltűnik, mosolyog rá egyet, majd orra bukás nélkül átlépdel a küszöbön, és az előbb említett helyre le is ül. Csak nem fogja végigállni az egész kinevezési procedúrát.*
- Jó napot. Talán még mondhatjuk azt, hogy napot. *Mosolyodik el még egyszer, majd a következő kérdésre bólint egyet.*
- Igen tudok róla. De... nekem ehhez mi közöm is van? *Nem tudja, hogy mi fog kisülni az egészből, legfőképpen azt nem sejti, hogy őt akarják házvezetőnek.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:32 am

*A mosoly nem tűnik az arcáról, és egy kicsit fel is lélegez mikor megtalálja a papírt amit keresett. Egyenlőre nem teszi semerre, csak ott tartogatja maga előtt.*
-Szóval... Szeretném felkérni, hogy vállalja el a Plama házvezetőjének a posztját. *Rátér a témára egyből, hisz nem akarja húzni az időt. A Plama ház papírját a nő elé fordítja. Ugyebár... a házállat az Őz, a házszín pedig a Zöld és a Narancs. Ezek vannak a legelején feltüntetve a papíron. Megvárja Sandra mit válaszol, majd azután folyatja*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 6:47 am

*Azért erre tényleg nem számított, úgyhogy meg is lepődik rendesen.*
- Waaas? Ich... als Hauslehrerin...? Oh, mein Gott! Witzig, sehr... Also, wirklich? *Rájön, hogy csak németül hadovál össze-vissza, úgyhogy vesz egy nagy levegőt, majd kifújja.*
- Elnézést! Szóval... Komolyan gondolja? Én csak most érkeztem az iskolába, alig ismerem a diákokat. És... még nem tanítottam más iskolában. Csak magántanár voltam. *Vesz egy mély levegőt. Még egyszer.*
- Viszont ha tényleg úgy gondolja, hogy alkalmas lennék a feladatra, akkor nagyon szívesen elvállalom. *Megnézi a papírt, de nem sokat mond neki. Inkább Alex arcát fürkészi.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 7:02 am

*Gondolta hogy a reakció ez lesz, szóval nagyon nem is lepődik meg. Kicsit elgondolkodik, majd bólogatni kezd.*
-Úgy gondolom, talán maga lenne a legmegfelelőbb. Minden képessége megvan rá. *Örül, hogy Sandra végül úgy dönt, hogy elvállalja. Kisebb hatásszünet és folytatja.*
-Nora R. Daleworth a házvezető-helyettes, hozzá is tud fordulni nyugodtan, de én is mindig mindenre nyitott vagyok. Ezen a papíron... *rábök arra amit a nő elébe tett.* Írja amit a házról tudni kell. Maga előtt ebben az évben már három házvezető is volt, és most már nagyon remélem hogy nem kell váltanunk. *Kacsint egyet, miközben elgondolkodik azon, mit kell mondania erről még.*
-Ha van kérdése nyugodtan tegye fel!
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 7:13 am

- Hm... Hát ha ön így gondolja. *Akkor inkább nem vonja kétségbe. Nem hiszi, hogy ő lenne a legalkalmasabb a posztra, de hát... ez van.*
- Értem.*Kezébe veszi a papírt, majd gyorsan átfutja. Hümmög párat.* Hát... ez eléggé balszerencsés. Mármint, hogy már hárman voltak előttem, és senki sem felelt meg, vagy lemondtak, vagy hasonló. De megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni, hogy jó vezetője legyek a háznak... És nem lemondani két hónap múlva. *Az utolsó mondatára vigyorog egyet.*
- Azt hiszem ide minden le van írva, amit tudnom kell. Ha esetleg bizonytalan lennék, akkor természetesen majd megérdeklődöm valamelyikőjüktől. És... nagyon köszönöm. De én nem is zavarnék tovább... *Elég sok dolga van, még tanulnia is kellene. Feláll, majd lassan az ajtóhoz lépdel.*
- Akkor, még egyszer nagyon köszönöm, és remélem nem fog bennem csalódni. Viszontlátásra, jó éjszakát! *Majd ki is lépdel az ajtót, és elgondolkodva, de mosolyogva felsétál az elsőre. Érdekes időszak áll előtte.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 7:21 am

*Továbbra is mosolyogva hallgatja a nőt, és közben még bólogat és hozzáfűz ezt-azt.*
-Rendben. Annyit még hogy a ház prefektusa, jelenleg csak egy van, Sindy Logan. *Elvigyorodik persze a kijelentésen ő is, majd feláll és elindul Sandra mellett az ajtó felé.*
-Rendben, és köszönöm hogy elvállalta. Viszlát, jó éjszakát magának is! *Köszön el végül, majd elszalad a pálcájáért és úgy dönt megcélozza a nagytermet. Még éppen eléri a vacsorát, és az jó... úgyis éhes.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 6:31 am

*Belép a szobájába. A talárja utánna libben, az ajtó egy kicsit csapódik is. Éppen a minisztériumból jött. Kicsit zaklatott az igaz, mivel nem érti az események sokaságát. Leül az asztalhoz, átböngész pár papirost. Közben vár. Vár valakit. Baglyot küldött neki még a délután folyamán, hogy fél8környékén térjen be még hozzá. Fontos az is, de most ezek a furcsa dolgok még fontosabbak. Elmereng. Nem érti az egészet...*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 6:35 am

*Nyxia békésen szunyókált, mikor megkapta az igazgató baglyát. Egyből összekapta magát, majd pálcás túl és kígyóstul - mert azt muszáj vinni - robogott le a földszintre. szerencsére nem futott össze senkivel, így az ajtó előtt párat sóhajtott, majd bekopogott. Kíváncsi volt, hogy miért lett hívatva. Az órájára pillantott, remélhetőleg nem lesz baj, hogy nem pont fél 8-ra jött.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 6:42 am

*Az ajtóhoz lép mikor kopognak rajta. Épp időbe érkezett vissza Alex, mivel Nyxia pontos volt. Kinyitottam neki, beengedtem.*
-Szia Nyxia. Lépj beljebb. *Visszasietek a helyemre, leülök és megvárom még a lány is bejön. Kicsit végigpillantottam rajta, mindig is furcsa egyéniségnek tartottam őt. Gondoltam nem húzom sokáig az egészet.* Elnézést a rumliért, most értem vissza a minisztériumból és gondolom hallottad, hogy mostanság nem minden úgy megy ahogy kellene. *Ha nem, akkor majd hallani fogja.* Nem is húznám az időt olyan sokági most, ha nem gond. Szóval... mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám felkérnélek prefektusnak?
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 6:54 am

*Kicsit tétován belép, majd azért nem készül elmenni szívrohamban, és körbe néz, hogy ő most mit is csináljon. Üljön le? Addig azért nem akar míg a tanára nem mondja. Kicsit illetlenség lenne.*
- Jó estét*köszön azért, majd utána pillant végig a szobában. Őt aztán egy cseppet sem zavarja a rumli, így mindent hamarabb meglehet találni, legalábbis a lány szerint.*
- Öhm... hát nem hallottam. miért mi történt? * pillog aggódóan, de az aggódást elnyomja egy nagyfokú döbbenet, mikor meghallja a férfi kérdését.
- Tessék?*nem bírja megállni, hogy ne kérdezzen vissza. Enyhén meglepődött. Ő eddig azt hitte, hogy a tegnapi balhéról volt szó. Ezt mondjuk motyogva - de azért hallhatóan - hozzá is teszi.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 7:05 am

*Intett a maga előtt lévő székre, hogy ha akar, nyugodtan üljön le. Közben rájött, hogy Nyxia nem tud a fejleményekről.* Halálfalók, egyre több eltűnés, stb. Na mindegy, most nem ez a lényeg. *Jegyzi meg, és egy halvány mosoly jelenik meg az ajkain mikor a lány meglepődik. Alex csak legyint egyet.*
-Neem dehogy! Mondjuk Amanda említette hogy mi volt, de avval nincs semmi gondom, máskor is megesik és azt hiszem az az öt pont elég is volt büntetés gyaránt... Szóval *Vesz azért levegőt is, de szeretne minél előbb túlesni rajta.*
-Szeretném ha a házam prefektusa lennél ezentúl!
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 7:11 am

*Le is csüccsent, majd hogy remegő kezeivel csináljon valamit a kígyója fejét kezdte el simogatni. Közben figyelmesen hallgatta a tanárát. Hát ez neki merőben új volt, és szívesen hallott volna még erről bővebben, de ennek nem most van itt az ideje, legalábbis ezt vette ki a tanára szavaiból.*
- Ühüm... akkor megnyugodtam*mosolyog halványan, majd mikor a tanár megismétli, hogy mit is szeretne, Nyxia bólint, bár nem igazán tudja hogy kéne rá reagáljon. Legszívesebben azon nyomba ugrálna, meg örülne, meg minden más olyan tevékenységet folytatna, ami csak szigorúan titkos. Ebből kifolyólag megelégszik egy nagy mosollyal.*
- Elvállalom. - mondjuk ez nem is volt kétség számára, hogy nem fogadná el. Csak nagyon meglepte.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 7:25 am

*Örül neki azért, hogy Nyxia nem kérdez rá, mi is ennek az egésznek a lényege. Mellesleg Alex közben próbálja előkeresni azt a papírt ami eszébe jutott. A rendel kapcsolatos.
Közben előkerül a prefektusi kitűző is.*
-Köszönöm szépen, hogy elvállalod. Úgy gondolom, megfelelő vagy erre a posztra. Remélem sikerül megbírkózni vele. A többit tudod, ugye? Ha van kérdésed, nyugodtan szólj. *Mosolyodik el, átadja a kitűzőt, majd feladja a keresést. Hátradől a széken és a lányt kezdi kémlelni.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 7:31 am

*Bólint, bólint és bólint, míg arra is amire nem kéne.*
- Én köszönöm, hogy rám tetszett gondolni*kicsit hülyén hangzik, de Nyxia még nem tudja az emléktörlő bűbájt, ergo amit mondott azt hallotta az igazgató. És ez ellen nem tud mit tenni. Elveszi a a kitűzőt és fel is teszi a talárjára. Hát kérdése volna, csak prefektuságával kapcsolatban. Elviekben megbirkózik a feladattal. Ha nem, majd akkor berobban és kérdezősködik.
- Hát... kérdésem van, csak nem ezzel a témával kapcsolatban*mondja végül. Reméli érti mire gondol, bár úgy van vele nem sok köze van hozzá, csupán kíváncsi. Meg szívesen segít, főleg ha valakinek be lehet szólni, abban ő nagyon benne van...*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 7:42 am

*Ő is bólint egyet végül és elmosolyodik. A kijelentés kicsit meglepi, de azért mond rá valamit.*
-Mond csak, viszont gyorsan mert nekem mindjárt el kell mennem ismét. *Jelenti ki határozottan, és lassan fel is áll. Az egyik polchoz sétál, előszed róla egy papírokkal teli aktát és böngészi, miközben Nyxiát is hallgatja. Kíváncsi a kérdésre, de gondolja, hogy miről van szó. Mindenkit ez érdekli mostanság.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alex Wilfred szobája
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Wilfred ház
» Max Wraith Szobája
» Wulfgar Odinson szobája
» Raidon Hoshi szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: