Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlex Wilfred szobája - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alex Wilfred szobája - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alex Wilfred szobája - Page 6 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 6 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alex Wilfred szobája

Go down 
+15
Wallace Xavier Walters
Freddy V. Falcon
Allison Diamond
Cheryl J. Payton
Robert Lawrence
Nyxia Solaris
Sandra Berger
Roberto Esposito
Anor Azgard
Hannelori Sensui
Raisen Hagiri
Harry Stride
Alex Wilfred
Ted Forrester
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 3:05 am

-Azért mégis mozgalmas volt... *Mosolyodik el, miközben hallgatja ahogy Cheryl mesél. Neki eléggé érdekes volt az eddigi élete, főleg ami után sikerült kijárnia a Williant. Amikor a nő vizet kér, ő már állna fel, de kijelentik hogy nem kell.*
-Ott azon a szekrényen van több ital is. Víz abban az üvegben -bök az üvegre- de nekem nem kell semmi, köszönöm. *Nem lusta felállni, felállt volna csak a lába tényleg fáj. Még mielőtt elkezdene mesélni bármit is, bólint egyet az utolsó kérdésre.*
-Látta, de időbe telik mire helyre jön. Az a fránya kés... *Itt fejezi be. Már annyi mindenkinek elmondta, hogy már úgy fújja mint a verset.*
-Hogy velem mi történt? Igazából... 2007-ben egy kviddics csapat edzője lettem, de nem sokáig hiszen a keresztapám -a Willian volt vezetője- meghalt és rám hagyta az iskolát. Elvállaltam, tudtam mivel fog ez járni... Ezen kívül nem túl rég Famine házvezető lettem és Rúnamágia tanár is leszek a következő évtől. Pár év elteltével, furcsa módon felbukkant Anor, az ikertestvérem és hozott egy levelet ami szerint anyám, meghalt. Tényleg így lett, elég sok teendőm volt emiatt. A Wilardi házunkat én vettem át, a Londoni pedig üresen áll. Anor viszont itt maradt, volt neki rá valami engedélye. Elég sok zűr volt vele is, tudod.. sosem voltunk jóban. Bár egy ideje nem láttam. Azóta háromszor megtámadtak, egy csomó gondom van az UGY-vel és a halálfalókkal. Nagyjából ennyi. Elég zűrös, ugyebár. *Fejezte be végül, majd kék szemeivel Cherylt kezdte el kémlelni.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 3:34 am

*Odasétál a szekrényhez, és körülnéz. Vízért jött, azt is vesz el, de azért megnézi a választékot. Hátha később megkíván valamit. Tudja hogy nem lusta, nem is mond semmit, csak mosolyog, és a szekrénynek dőlve hallgatja Alexet. Anor neve hallatára összerezzen, nem tudja miért. Valóban elég zűrös élete van. Cinkosan elmosolyodik.*
-Szóóóval, van két házad?
*Csábosan közelebb lépeget, majd elneveti magát. Újra leül, de ezúttal kicsit előrehajolva, könyökét térdére támasztva.*
-Tudod, van egy könyv, ami direkt ilyen tárgyak okozta sérülésekre kifejlesztett bájitalok receptjeit írja le. Ha szeretnéd, esetleg megnézhetem, tudok-e segíteni valamit. csak rossz rád nézni.
*Tényleg van ilyen könyve, csak fent van a szobájában. Öt perc se kellene, és lehozná, bár lehet, hogy mire elkészül a bájital, begyógyul a vágás. Időközben üres poharát visszateszi a szekrényre, és onnan állja Alex pillantását.*
-Mi az? Nem ittam le magam, ugye?
*A biztonság kedvéért még meg is nézi, de nem, ruhája makulátlan mint mindig.*

///Fagy///
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 20, 2010 12:36 am

//Olvad//

*A választék tényleg nagy, főleg hogy az ember azt találja meg amit szeretne. Bólogatok a kérdésre.*
-Igen, két házam van. De szerintem az egyiket -a Londonit- el fogom adni. *Mosolyodik el halványan, miközben tovább hallgatja Cheryl-t. Jó érzés neki, hogy valaki foglalkozik vele. Mostanság, ez nem volt ennyire jó...*
-Ezzel talán élnék. Jó lenne, ha már elmúlna. Nem értem, miért nem tudták begyógyítani normálisan... *Morog, de csak még pár pillanatig. Követi a nőt szemével, kicsit talán túl feltűnően is.*
-Ó, nemnem. Csak tudod... megváltoztál. És jó látni ennyi idő után. *Szinte már-már belepirul, de mégsem láthatóan. Egy kis csendben lét után ismét muszáj neki megszólalnia.*
-Tényleg... te, kapcsolatok terén hogy állsz? *Muszáj volt megkérdeznie.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 20, 2010 12:43 am

-Akkor kérlek várj öt percet.
*Azzal már ki is lép az ajtón, fel a második emeletre, be a dolgozóba, lekapja a polcról a könyvet, és két perc múlva már újra a férfi előtt áll. Leteszi az asztalra a könyvet, és nőies mozdulattal elé tolja.*
-Mivel gondolom nem akarsz alsónadrágban flangálni előttem, ezért kérlek, nézd át, majd ha lesz időd, vagy tudod mit? Azonnal. És keresd ki belőle a sérülést. Én pedig azonnal nekilátok.
*Elhiszi hogy megváltozott, de ennyire? Képzeletbeli vállrántással letudja, és elmosolyodik.*
-Téged is jó újra látni.
*A kérdésre kicsit felhúzza a szemöldökét, de végül csak elmosolyodik.*
-Jelenleg sehogy. Egyedül vagyok, mint a kisujjam. Mielőtt idejöttem Cole volt valamelyest a társam, de most senki. Mert?
*Van egy kis kíváncsiság a hangjában, elvégre az emberek nem ok nélkül kérdeznek ilyet.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 20, 2010 12:53 am

*A nő már megy is a könyvért, ő pedig csak kényelmesen hátradől és várja vissza Cherylt. Amikor az visszatér, elmosolyodik és a könyv fölé borul.*
-Hát... egy hosszú, elég mély késnyom. Perpillanat be van kötözve, mivel elég csúnya. Szóval, most szerintem ez lesz az. *Közben ugye nézegette a könyvet is és amikor megtalálta, kezével rábökött. Úgy tűnik, a nőt meglepi a kérdése, de nem zavartatja magát. Csak egy félmosolyra húzza a száját.*
-Csak érdekelt. *Röviden és tömören. Tényleg csak érdekelte... amúgy elég sok hölgy szeretné őt magáénak, viszont nincs mindenkinek ilyen szerencséje.
Még egy kis ideig a könyvet figyeli, majd érdeklődve pillant vissza Cherylre.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 20, 2010 1:00 am

*Csak bólogat, majd kikapja Alex kezéből a könyvet, és elkezdi olvasni a receptet. Nem bonyolult bájital, csak nagyon hosszú idő elkészíteni, és figyelni kell.*
-Aszondja hooogy....Két nap míg elkészül. Akkor viszont rögtön kezdenem kéne. Szerencsére minden van a kis készletemben ami kell, csak egy üst kell, meg egy hely, ahol elkészíthetem. Kettő közül választhatsz. Vagy felsántikálsz velem a szobámba, mert tőled is kell bele haj, meg mindenféle egyéb dolog, vagy segítek lesántikálni a bájitaltan terembe. Esetleg itt is maradhatunk, de akkor a te szobád fog nagyon büdös lenni.
*Ez így most kicsit nyersen hangzott, de végig mosolygott. Nem tehet róla, ha munkáról van szó mindig előjön a szigorú énje. Újra a könyv fölé hajol, és erősen koncentrál, így két szemöldöke között egy apró kis ránc alakul ki, ami csak még vonzóbbá teszi. Észre sem veszi, hogy Alex nézi.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 20, 2010 1:12 am

*Átadja a könyvet aztán figyelmesen hallgatja tovább a nőt. Elgondolkodik az ajánlaton, majd...*
-Mi lenne, ha a bájitaltan terembe csinálnánk? *Érdeklődik, közben halvány mosoly jelenik meg az arcán. Cheryl tényleg nagyon vonzó számára, viszont nem teljesen mutatja ki. Na meg... nem biztos hogy kollégákkal jó lenne kezdeni. Ki tudja, mi lenne itt még aztán.*
-Akkor mi lesz? Én ráérek, addig még nem riasztanak, hogy mennem kell valahová az UGY miatt. *A kék szemek a nőre szegeződnek - mint eddig is - és ha a válasz igen lesz, akkor feláll lassan.*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 20, 2010 1:34 am

*Bólint egyet, majd Alex mellé lép, és karja alá nyúlva segít neki felállni, és elindulni a terem felé. Nem egy pehelysúlyú a férfi, de megbirkózik vele, ha meg nem akkor felülteti valamire, és elrepteti, rajta ne múljon.*
-És mond csak, nem fogsz belerokkanni a sok munkába, úgy hogy még tanítani is fogsz?
*Fura, hogy fiatalkorukban sosem volt ekkora egyetértés köztük. Talán ez részben Cheryl hibája, mivel nagyon sokáig áhítozott Alex után, egészen addig míg el nem ballagott. De most tényleg segíteni akar a férfin, aki bár nem mutatja, hogy fájdalmai vannak, bizony a szemfüles női szem észreveszi.*
-Ha kell egy kis pihenő, azonnal szólj, rendben?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 20, 2010 1:43 am

*Felkel egyedül is, viszont a segítséget azért elfogadja. Annyira mégsem fáj a lába.*
-Remélem nem. Van sok munka, de remélem sikerül mindent elrendezni. Rúnamágiát pedig úgysem tanítunk minden évfolyamnak. *Csak a felsőbb éveseknek. Lassan elindulnak ki a szobából, kinyitja az ajtót és előre engedi Cherylt.*
-Rendben. De a bájitaltan terem nincs olyan messze, szóval kibírom. *Mosolyodik el. Már ennél többet is sétált a múltkor. Amikor muszáj, akkor muszáj.*
-És, hogy tetszik az iskola, a sok év eltelte után?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 10:16 pm

//Olvadás, Robert és Alex//

*Bólogatni kezd. Valóban az...*
-Ahha. Igen, az Éjkacaj a vörös hajú. De ki tudja... lehet, hogy képesek követni egy gyerek parancsait is. Mellesleg, az egy állat. *Amint látszik, Alexet is szépen elrendezte. Miatta van az a sok apró sérülés, kék folt és a lábán lévő elég nagyobbacska heg. Aztán figyelmesen hallgatja tovább Robertet, kicsit elhúzza a száját is.*
-Még nem jelentettem, de ha jelentem, akkor is csak Cassidynek. Nem igazán volt rá időm, a főnököd meg nehéz elérni. *Jelenti ki határozottan, közben rákönyököl az asztalra és a kék szemeivel pásztázza tovább a másik férfit. Nem érti... miért lenne jó lemondani a minisztériumi kirándulást.*
-Miért mondanám le? Már teljesen megvan szervezve, a gyerekek is be vannak zsongva. Szerintem nem lesz gond... legalábbis remélem. *Kicsit az esély rám hogy a minisztériumban valami gond legyen. Viszont mégis van rá...*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 10:27 pm

- Lehet, hogy igazad van. Végül is a halálfalók mindenre képesek. *Húzza el picit a száját. Kezd már elege lenni az egész Sött Rendből. Nem a terveik sötétek, az agyi állapotuk is.*
- Állat? Szuper... ez kell még nekünk. *Megvakarja az állát.*
- Tényleg... erre szaglászik az egyik aurorunk. Találkoztál már vele? *Vigyorodik el. "Kedvenc" kollégája ismét bevetésben van.*
- Tudom, ő mindig annyira elfoglalt. Nem is értem, miért... állandóan a seggét melegíti. *Húzza el a száját. Habár... mostanság ő se nagyon csinál mást.*
- Tudom, hogy be vannak zsongva... de elég veszélyes a mágusvilág mostanság. *Azt nem teszi hozzá, hogy nem akar gyerekeket látni a parancsnokságon.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 10:36 pm

-Hát igen... eléggé furcsa. Már szinte meglep, hogy mire képesek. *Vonja meg a vállát. El tudnak velük bánni, elvileg nincsenek is olyan sokan. Ha egységben az erő akkor minden megy.*
-Erre szaglászik? Ki az? *Nem találkozott még vele, erről meg is állapíthatja Rob. Közben bólint egyet a Cassidys magyarázatra. Tényleg elfoglalt lehet, ha már egész nap az irodában ül... és mégis olyan nehéz megtalálni.*
-Most már nem mondom le a kirándulást. *Hátradől a széken, majd felkel és a pulthoz sántikál.* Kérsz valami... szíverősítőt? *Halványan elmosolyodik, közben persze figyeli Rob-ot. Jól van, azt látni lehet rajta, viszont azért mégis csak idegesítik a körülmények.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 10:51 pm

- Hát... engem nem. Elég sok mindent láttam már tőlük, így semmi nem tud meglepni. Csak nem értem, hogy mire jó eza szervezkedés megint. A Leader át akarja venni a hatalmat? De akkor miért nem támadják meg a minisztert? Vagy csak a megfelelő pillantra várnak? *Vakarja meg ismét az állát. Ő nem az a fajta, aki erővl próbálja megoldani az ügyeket. Ő inkább az eszét használja.*
- Falcon. A Mr. Terminátor. *Húzza el a száját. Nem a kedvenc kollégája, az is biztos.*
- Rendben. Akkor majd intézkedem a biztosnságról. *A kérdésre pedig megvonja a vállát.*
- Hát végül is elég késő van... most már igazán nem bánja senki. Szóval valami rövidet, ha van...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 11:09 pm

-Én is láttam egy pár érdekes dolgot, de... még mindig meg tudnak lepni. Főleg evvel a késdobálással... miezmár? *Fintorog egyet, közben vállat von. Ő nem tudja mit akarnak.* Nem tudom, bár a világhatalomtól messze állnak. De talán tényleg a megfelelő pillanatot várjak. A minisztert pedig nem könnyű elkapni. *Harry nagyon be van zárkózva, az az egy szerencséje. Közben elkerekednek a szemei.*
-Na ne már! Falcon itt van? Na akkor itt sem lesz sokáig nyugalom... *Az utolsó mondatot már inkább csak magának motyogja. Közben a pultra pillant és vissza Robra.*
-Minden van, csak mond meg konkrétan mit kérsz. *Ez egy ilyen pult. Kívánságra szolgálja ki a vendéget.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 11:20 pm

- Na igen. Ha halálos átkokkal dobálóznának még oké... de késsel? Kispályások. *Viygorodik el, majd a következőre bólint egyet.*
- Hát nem. A pincsik követik, és megvédik. *Húzza el a száját. Örül, hogy Cassidy nem osztotta be oda. Ott halna meg.*
- Itt. Nem tudom, hogy ki volt az a hülye, aki ideküldte. De a tököm ki van azzal az állattal. *Fintorodik el. Ő is munkamániás... de Falcon.*
- Mákpálinka? *Pislog Alexre, hátha van olyan is.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 11:33 pm

-Azért az ötlet és az akarat megvan. Nem sokat tudnak elérni a késekkel... Engem azért mégis lesántítottak. *Húzza el a száját. Igen, elég furcsa, hogy sikerült Williamnek megsebesítenie. Közben Falcon jön szóba. A férfivel sosem voltak valami jóban... mindig azzal piszkálta régebben, hogy vagy Alex vagy Anor fekete mágus. Ez miatt elég sok zűrzavar volt.*
-Nem csak neked! Egy ideig, egyfolytában rám volt szállva azzal, hogy valamelyikünk -Anor vagy én- fekete mágus. Na most elképzelheted, hogy mennyire örültem neki... *Közben a pult felé fordul, kezét fölé teszi majd pár másodpercen belül, megjelenik egy kis pohárban Robnak mákpálinka, Alexnek pedig egy ugyan olyan pohár vermut. Odasántikál vele Robhoz.*
-Egészségedre. *Leteszi az övét is az asztalra, majd leül és lehúzza. Aztán visszakönyököl az asztalra és hallgatja tovább Rob-ot*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 11:44 pm

- Meg... de nem sokáig. Csak találnám meg a főhadiszállásukat. Vagy a Leadert... biztos, hogy kinyírnám. Aztán lecsukatnám az összes halálfalót. És végre nyugalom lenne... Vagy nem, emrt megint jönne egy idióta, aki világuralmat akarna. ördögi kör. *Közben átveszi a poharat.*
- Kösz. *És azonnal le is húzza, majd a poharat leteszi aza sztalra.*
- Ha jól tudom, ő a minisztérium titkos fegyvere. Hát, röhögnöm kell. Stride meg csak áradozik róla. *Sóhajt egyet. Nem mintha annyira szeretne refelektorfényben tűndökölni, de ez akkor is durva. Falcon elmenne sorozatgyilkosnak is, ha nem lenne auror.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 11:51 pm

-Én már egy ideje ezen dolgozom... egyszerűen jól rejtegetik magukat. *Vonja meg a vállát, közben bólint. Teljesen egyetért Roberttal. Mindig jön egy újabb.*
-Falcon? Titkos fegyver? *Úgy érzi, nem sokáig fog tudni Falcon nélkül élni. Előbb utóbb úgyis felkeresi a férfi és akkor majd megint kezdi a régieket.* Na.. nemtudom mi lett abból a férfiből, de.... úgy érzem nem sokára megtudom. *Húzza el a száját, közben kicsit hátrébb löki magát a székkel és elgurul az egyik polcig ami a háta mögött van. Kivesz egy papírt, ráír valamit majd még mielőtt odaadná Rob-nak...*
-Mennyit találkozol az oktatásügyesekkel?
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyKedd Jún. 22, 2010 12:01 am

- Igen. *Húzza el ismét a száját. De egyszer csak sikerül a nyomukra bukkanniuk.*
- Az. Én remélem, hogy nem futok össze vele. Még a végén elkezdene kioktatni. Azért is küldték ide, hogy a körmünkre nézzen. *Sóhajt egyet, majd vállat von.*
- Hát... Néha van arra dolgom. Meg ha gondolod, beugorhatok az ügyosztályukra. Úgyis kell mennem a főnökhöz. De miért? *Gondolja, hogy a papírral kapcsolatos a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyKedd Jún. 22, 2010 12:14 am

-Nehéz lesz vele nem összefutni. Azért vigyázni kell Falconnal... elég egy őrült, tényleg. *Ő már csak tudja. Szerencsére mindig egy oldalon álltak, ez volt csak a szerencséjük. Közben a papírt beleteszi egy borítékba és ráírja Naomi Philps nevét.*
-Átadnád ezt neki? Beszélnem kéne már vele... többen mondták, hogy valamit akar lépni az iskolával kapcsolatban, és úgy érzem nem lesz jó vége neki. *Vonja meg a vállát, aztán visszagurul a helyére és rákönyököl megint csak az asztalra. Egy pillantást vet a szobája felé, hiszen... ha jól gondolja akkor Selena benn van és alszik. Nem figyelte, a nő szinte észrevétlen mostanában.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyKedd Jún. 22, 2010 12:23 am

- Nekem mondod? Megszállott állat. *Lassan feltápászkodik a székból, ideje lenne menni.*
- Öhm... persze. *Majd megnézi, hogy kinek kell odaadnia, és fintorog egyet. Ismeri a nőt, igaz, hogy látásból, de keringenek róla dolgok a minisztiriumban.*
- Viszont nekem lassan mennem kell. Késő van már. Kösz az infókat. Ha van valami, akkor küldj mentáis üzenetet, vagy valami. És ne engedd, hogy a diákok Wilardban mászkáljanak. Lehet, hogy Falcontól kell félniük. *Vigyorodik el, majd kisétál az ajtón, minden köszönés nélkül. Most jött tett neki ez a beszélgetés.*

//Köszi.^^//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyKedd Jún. 22, 2010 12:37 am

-Az... *Úgy tűnik, mindenkinek megvan róla a véleménye. Aztán bólint egyet arra, hogy Rob átadja a levelet Naominak. Sokat segít vele neki, nem éppen a legalkalmasabb most így... sántikálva, hogy elmenjen bárhová is.*
-Rendben, én is még elrendezek pár dolgot aztán lepihenek. Nem engedem, nyugi... ha csak nem maguktól mennek ki, de majd figyeltetem azért a környéket. Falcontól? Megeshet. *Vigyorog vissza, aztán biccent egyet és elindul a szobája felé majd lefekszik. Nem tud aludni egy jó ideig. Később Selena bejön a szobába, elbeszélgetnek vele és csak később alszik el.*

//Én köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 27, 2010 5:07 am

*Hát ez a nap is eljött. Úgy kelt, hogy reggel első dolga lesz elvinni Alexnek a bájitalt, de természetesen minden előre jött, így csak most jut rá ideje. Gyorsan átöltözik és egy fájdalomcsillapítóval kísérve leveszi a polcról a bájitalt, majd bezárva az ajtót, gyorsan leszalad Alex szobájához. Megáll az ajtó előtt, és bekopogva kinyitja az ajtót. Nem udvariatlanságból, csak hogy a férfi ne terhelje a lábát, és bedugja a fejét.*
-Kopp-kopp szőke herceg, bejöhetek?
*Olyan régen hívta így, hogy lehet Alex nem is emlékszik már eme frappáns becenévre. Ha megengedik ha nem ő bizony bemegy, és halkan becsukja maga mögött az ajtót.*
-Hoztam neked valamit.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 27, 2010 5:12 am

*Az íróasztalnál üldögél, egy könyvet böngészik amikor nyílik az ajtó és valaki bedugja a fejét. A "szőke herceg" említésére csak elvigyorodik és erről már egyből tudja, hogy ki az.*
-Szia Cheryl. Gyere nyugodtan. *Amikor bejön, a mellette lévő székre bök és a bájitalra pillant.* Szőke herceg? Mikor is hívtál így legutoljára? *Már csak a fehér ló hiányzik.*
-Amúgy, ideje volt már. Alig várom hogy ne fájjon. *Kezét nyújtja az üvegcséért és ha elkapja akkor egy kicsit megszemlélgeti.*
-Mire számíthatok, milyen ízű lesz? Nagyon rossz? *A tea még elmegy, de ezt nem szereti...*
Vissza az elejére Go down
Cheryl J. Payton
Tanár
Tanár
Cheryl J. Payton


nő Kor : 39
Hozzászólások száma : 57
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 EmptyVas. Jún. 27, 2010 5:21 am

*Mikor nyúlnak az üvegét, elkapja, és elvigyorodik.*
-Ohohóó, hátrább az agyarakkal, fiatal barátom. Előbb egy két kérdést fel kell tennem. Mennyit ettél és mennyit ittál ma? Amúgy szerintem a ballagási banketten, mikor táncoltunk.
*Alex mellé húz egy széket és leül. A kérdésre megvonja a vállát.*
-Áruld el nekem, honnan tudnám? Nem kóstoltam.
*Ha mindent rendben talál, leteszi a két üveget, és most már nyugodtan lehet nézegetni. Míg Alex az üveget babrálja, addig ő leguggol, és óvatosan levágja a nadrágja szárát.*
-A kötést te szedd le róla. Nem lesz kellemes, ezért hoztam fájdalomcsillapítót, de szerintem nem fog fájni, csak kellemetlen lesz. Mint a gyomormosás.
*Nem túl bizalomkeltő példa, de nem tudott jobbat. Visszaül a székre, és magához hív egy poharat. Kiönti a bájitalt, és Alex elé tolja.*
-Hát akkor, proszit.
*Feszülten figyeli minden mozdulatát.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alex Wilfred szobája
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Raidon Hoshi szobája
» Max Wraith Szobája
» Nora R. Daleworth szobája
» Soshy Hatchet szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: