Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPegazus háló - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Pegazus háló - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Pegazus háló - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Pegazus háló - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Pegazus háló - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Pegazus háló - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Pegazus háló - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Pegazus háló - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Pegazus háló - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Pegazus háló - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Pegazus háló - Page 2 Vote_lcapPegazus háló - Page 2 Voting_barPegazus háló - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Pegazus háló

Go down 
+7
Sindy Logan
Miriam Hewer
Cherilyn R. Keighley
Amanda C. White
Alex Wilfred
Allison Diamond
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:26 am

*Ash azt hitte hogy az előbbi mondatai kissé tolakodok és kíváncsiak voltak, de örül neki hogy Liza nem kapta fel rajta a vizet. Majd mosolyog de nem tudja hogy miért, ez a hónap Ash hónapja és kiakarja élvezni a hónap minden percét, és eszében sincs senkivel sem össze veszni.
-Nagyon örülnék neki ha te meg Scott összejönnétek igazán szép kis pár lennétek. *Mosolyog, majd egy kis gonoszságot is belevisz. -De sose lennétek olyan szépen együtt mint én meg Kevin. *Majd kissé elkapja a nevetés és leesik az ágyról, majd végül feltápászkodik és vissza ül az eddigi helyére*
-Na ne vedd komolyan, nem úgy gondoltam. *Majd a lány szemébe néz és elmond nemi egy olyan dolgot amit még soha senkinek, de csak is azért mondja mert teljes mértékben megbízik Lizában.*
-Ha hiszed, ha nem... nem tudom, hogy most mi van, de úgy érzem mint, ha Kevint nekem találták volna ki, és már el sem tudom képzelni az életemet, na de nem mondok semmit, mert már magamat is meglepem, azzal hogy ilyen nyálas dolgokat mondok, hát ez van, ezt kell szeretni, remélem majd te is egyszer így fogsz érezni Scott irány, és előre is sok sikert hozzá. *Majd egy kicsit elhallgat lenéz a földre és komolyan elgondolkodik azon hogy mit is mondott el az előbb, és meglepte, amit mondott azt nagyon is komolyan gondolta.
-Hát vasárnap végre szülinapom lesz, már nagyon is vártam ezt a napot, de nem akarok nagy fejfajtást rendezni belőle, nem akarom azt ünnepelni hogy egy évvel öregebb lettem* Mosolyodik el, majd figyeli Liza reakcióját.*
-De most nincs igazam? *Majd vállat von és várja a választ.*
-Izé nem is tudom,hogy hogyan mondjam,de ugye attól hogy nem ismerjük rég egymást te is eljössz? *Majd csillogó szemekkel próbálja a lányt "meg hipnotizálni".
-Mert én arra gondoltam,hogy a szűk baráti társaságomat, hívom el, és abban te is benne vagy. *Reméli nem lepte meg annyira Lizát evvel a kijelentéssel.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:55 am

*Liza megepetten hallgatja Ash szavait.*
-Szerintem is szépek lennénk együtt.*Majd hallgassa tovább a lány szavait,és ekkoregy hirtelen kacaj jött ki Lizán.*
-Még hogy sose lennénk olyanok mint te meg Kevin.*Ekkor megfogja a kispárnáját és kicsit meglenditi,de csak annyira hogy ne okozzon semmi fájdalmat Ashlynek,eltalálja a lány karját amint feltápászkodott az ágyra.*
-Bocsika de ezt muszáj volt.*Liza még mindig nevet,és alig birja abbahagyni.De reméli,hogy nem csinált semmi rosszat mert nem akar Aslyvel összeveszni.Hirtelen a kacaj eltűnt az arcáról,bár még mindig mosolyog,mert látja Ash-en hogy valami komolyat szeretne neki mondani.*
-Aha értelek.Erre egyszerű a válasz Szerelmes vagy. Very Happy De ne értsd férre nem akarlak cseszegetni,és nagyon örülök hogy ezt elmondtad nekem.-Jujj komolyan?Persze hogy ottleszek,és örülök hogy a barátodnak tartasz.*Liza ennek nagyon örül és őis a barátjának tartja Ash-t.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 9:16 am

*Asht meglepte, hogy Liza mellet mennyire magát tudja adni, ez nem fordul elő az emberek többségénél.*
-Hát soha se mond hogy soha. *De ki se bírta mondani mert akkor már arra lett figyelmes, hogy repül felé egy párna, kicsit eltalálta, majd nem vette komolyan és kacag az egészen.*
-Semmi baj, rád nem is tudok haragudni. *Majd mosolyog Lizára*
-Hát lehet, hogy igazad, van, ki tudjam. *Egy csöppet elpirul*
-Persze, hogy komoly, ilyennel nem is viccelnék. Na eljössz? *Izgatottan várja a választ*
-De úgy érzem, hogy nem sokára véget kell vetni a beszélgetésünknek mert kezdek álmos lenné és sajnos holnap korán kell kelnem. *Kissé lehangolódik, mert semmi kedve menni aludni, de muszáj lesz.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 9:31 am

-Persze hogy elmék mint már mondtam.*Liza mosolyog,és tudja hogy jó buli lesz.*
-Szerintem is hamar vége lesz.Fáradt vagyok és látom teis.Inkább aludjunk,majd holnap beszélünk.*Ekkor Ash feláll odamegy az ágyához lefekszik,és még annyit mond Lizának,hogy jóészakát.*
-Neked is jóét.*Szól vissza Liza Ash-nek.Majd 5-6 perc múlva már mind a két lány csendben alszik.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 10:12 pm

*Halkan lépked felfelé a lépcsőn... Farmernadrág, fekete felső és tornacipő van rajta. Pálcája zsebében, látszik is hogy ott van. Bánja nagyon, hogy mostanában nem találkozott Ashlyvel. Sőt, azt is hogy a szülinapjára sem tudott eljönni. Egy kisebb dobozkát tart a kezében.
Amint a Pegazus elé ér, kopog kettőt, és várja hogy beengedjék. Reméli nem ébresztett fel senkit. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 10:21 pm

*Ash nem rég kelt fel. Fekete nadrágot és fekete hozzá illő blúzt viselt. Épp az utolsó simításokat csinálja magán, mikor meg hallotta, hogy valaki kopog az ajtón. Oda sétált, még komás fejjel az ajtóhoz, majd kinyitotta, alig akart hinni a szemének.*
-Szia Kevin. *Majd a nyakába ugrott.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 10:25 pm

*Lépteket hall, ennek örül. Egy kisebb mosoly van az arcán, ugyebár jó a kedve neki...
Mikor meglátja hogy Ash nyit ajtót, még jobban megörül. Persze viszonozza az ölelést, majd egy puszit nyom a lány ajkaira.*
-Szia Ash! Gondoltam meglátogatlak. Nem zavarok? *Kérdi, majd kicsit elgondolkodik. A dobozkát a lány felé nyújtja.*
-Sajnálom hogy nem tudtam elmenni a szülinapodra. Itt egy kis kárpótlás. *Ha a lány kinyitja a dobozt, egy nyakláncot lelhet benne. Reméli, hogy tetszeni fog neki.*
-Amúgy, hogy vagy? *Érdeklődik kedvesen, és figyeli a reakciót.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 10:42 pm

-Persze, te sose zavarsz. *Mosolyodik el a lány*
-Semmi baj, köszi szépen. *Majd a szemébe néz.*
- Kevin ez gyönyörű. *Majd ismét a nyakába ugrik és megcsókolja.
-Most már hogy itt vagy mellettem már jól vagyok. És te? *Majd megfogja a kezét, és úgy fogja mint ha soha se akarná elereszteni.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 10:55 pm

*Elmosolyodik ismét, örül hogy nem zavar. Reméli azt is, hogy bemennek közben... bár ha még Ash szobatársai alszanak akkor elmehetnek máshová is. *
-Örülök hogy tetszik. *Mivel... végigjárt egy csomó boltot mire rátalált az igazira.* Feltehetem? *Kérdi egy kisebb mosollyal, majd ha igen a válasz akkor felteszi a lány nyakába a láncot és megjegyzi hogy nagyon jól áll. Persze a csókot is viszonozza, sőt egy ideig még az ölelésből sem ereszti.*
-Én is. Bár már nagyon hiányoztál. *Vallja be őszintén, és megfogja a lány kezét. Ő sem szeretné elengedi, így nem is engedi. Közben azért körülnéz a szobában is. Tipikus lányháló... az övéket inkább nem mutatná meg. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:05 pm

-Ja hát majd nem elfelejtettem, beakarsz jönni? Vagy szeretnél máshova menni?
-Persze, arra várok. *Mosolyodik el Ash.*
-Köszi szépen. *Hangzik el a mondat Ashly szájából megint. Hogyan tudnám meghálálni? *Majd a fiú szemébe néz és várja a kérdésére a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:10 pm

*Hirtelen kinyilik az ajtó,és Liza lépp be rajta.Mikor meglátta Asht és Kevint nagy mosoly terült el az arcán.Odamegy hozzájuk,és igy szól.*
-Sziasztok.Mien rég láttalak titeket.Miújság van felétek?*Mosolyodik el ismét,miközben várja a válaszokat.Liza ma farmer nadrágot,és egy világoskék felsőt visel.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:15 pm

*Ashlyre pillant, majd elmosolyodik.*
-Nem kell meghálálni. Szülinapi ajándék.. vagyis utószülinapi. *Jegyzi meg miközben az ajtó felé pillant. Ugye ők már benn vannak, mivel rábólintott a kérdésre.*
-Szia! *Gondolkodik egy kicsit a néven, de a végén beugrik neki: Liza! * Nem vagy egyedül. Én is mind a kettőtöket régen láttam. Amúgy semmi érdekes, megvagyok. Veled? *Kérdi, miközben sárgás szemeivel Asht kémleli, de Lizát is hallgatja persze.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:24 pm

-Szia Liza. *Köszön neki, majd oda megy hozzá és megpuszilja.*
-Én is már rég láttalak, attól hogy szobatársak vagyunk. *Majd ránéz*
Amúgy semmi érdekes. És veled? *Mosolyodik el.*
-Majd Kevinre pillant és elgondolkodik magában.... *Majd leül az ágyra és várja az eseményeket.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:33 pm

*Liza viszonozza a puszit.Majd válaszol a kérdésekre.*
-Hát velem sincs sok minden.Összejöttem Scottal.Annyira örülök.*Ezeket a szavakat nagy mosollyal mondta.Közben Kevinre néz,és tölle érdeklödik.*
-Most hogy róla beszélek,esetleg nem tudod merre lehet?*Kék szemei Kevinre merednek,és izgatottan várja,mit válaszol.Majd ismét Ashre néz és igy szól.*
-Valamit még elfelejtettem odaadni neked.*Liza a zsebébe nyúl,és egy kis dobozt vesz elő.*
-Tessék ez a tiéd.Boldog szülinapot.Kicsit elkéstem,de remélem tetszik.*A kis dobozba egy fekete karcsat van,amit a barátság jelképe diszit.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:37 pm

*Rámosolyog Ashlyre, majd Lizára pillant. Nem is tudta, hogy összejöttek Scottal. Meg is lepődik.*
-Komolyan? Oppá! Scott drága becsajozott? És nekem még nem is mondta... *Az utolsó mondatot már halkan mondja. A következő kérdésre csak megrázza a fejét.*
-Már nem a szobatársam. Átköltözött, bár lehet megbánta... Na mindegy. Nem tudom merre van. *Régen beszéltek... Közben ismét barátnőjére néz.*
-Jó 16nak lenni mi? *Kérdi egy kisebb vigyorral, miközben a dobozkára néz amit Liza ad át a lánynak.* Szóval nem csak én késtem el vele. *Hát igen... ő nem volt itt, otthon dekkolt egy jó ideig.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:43 pm

*Köszi szépen Liza, nagyon aranyos tőled. *Majd szája fülig ér a boldogságtól.
-Ja Kevin még el nem felejtem van nekünk még valami elintézni valónk,de az később is ráér. *Majd önelégült mosollyal pillant Kevinre.*
-Hát persze hogy jó. *Hangzik a válasz a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:53 pm

-Örülök,hogy örülsz.*Majd lenéz a földre,hisz érzi,hogy valaki sétálgat a lábánal.Hát nem más volt ő mint Smookie a kiscicája.Felveszi a földröl és simogatni kezdi.*
-Hát igen becsajozott.Biztos,hogy elfogja mondani.*Mosolyog a fiúra,és közben hallgatja Asht.*
-Elintéznivaló?Komolyan hangzik.Akkor én nem is zavarok,úgyis akartam sétálni egyet az udvaron.*Ashre néz miközben ezeket mondta.*
-Na akkor sziasztok.Majd még látjuk egymást.*Közben egy puszit ad a lánynak,és elindul az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:59 pm

*Egy pillantást vet Ahslyre, majd elgondolkodik.*
-Tényleg? *Ő tudja hogy milyen 16nak lenni... ő is az. Közben Liza kijelenti hogy elmegy. Neki jó, viszont már ő is épp gondolkodott rajta.*
-Rendben. Jó sétálást és sok szerencsét Scotthoz. Meg ne fagyj! *Int egyet utána, majd visszafordul Ashlyhez. Leül mellé.*
-Na mondd.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:05 am

-Okés Liza. És viszonozza a puszit és elköszön.*
-Hát az van Kevin hogy tudom, hogy már te is 16 éves vagy, csak hát nem találkoztunk és nem volt alkalmam oda adni az ajándékodat. *Majd a szekrényhez siet kihúzza a fiókot és kivesz belőle egy kis ékszeres dobozkát. Egy szí alakú medál volt rajta ami ketté volt felezve, és benne írta Kevin és Ashly nevét. ~Reméli tetszeni fog neki~. *Majd oda lép hozzá és odaadja neki.*
-Tessék és utólagosan is boldog szülinapot drágám. *Mosolyodik el Kevinre.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:07 am

*Megvárja mit mondd Ash. Nem is gondolta hogy a lány tudja..*
-Hogy, te, tudtad? *Kérdi egy kisebb mosollyal és meglepődéssel az arcán. Átveszi a dobozt, kinyitja és elmosolyodik.*
-Hűűha! Köszönöm szívem. *Egy csókot lehel a lány ajkaira, majd ismét megszólal.* Dehát, honnan tudtad? *Úgy emlékszik, nem mondta hogy szülinapja lesz...*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 11:28 am

*Amikor felértek a hálóba,Liza lassan az ágyához lépkedett,leült és Asht figyelte miközben Blankát etette.*
-Mien aranyos,ahogy eszi a kajáját.*Vigyorog majd Smookiet leteszi a kis párnájára,ahol aludni szokott.*
-És most milesz a téma?*Érdeklődik Ash-töl.Majd egy tábla csokit vesz elő a szekrényéböl.*
-Kérsz?Finom.*Felbontja,és Ash felé nyujtja a csokit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 11:38 am

-Tudom. Kis mohó. *Majd felveszi Blankát és leteszi az ágyra, majd leül mellé és elkezd vele játszani, de azért Lizát is figyeli.*
-Hát nem tudom, miről szeretnél beszélni? Mert nekem mind egy, csak hát téged nem akarlak untatni. *Majd megpillantja a csokit.*
-Köszi. *Majd elvesz egy kockát. Lizát figyeli hogy mit mond az előző kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 11:45 am

-Engem nem tudsz semmivel untatni,szerintem nekünk kincs olyan hogy unalmas téma.Mi mindenröl tudunk érdekesen beszélni.*Vigyorog,és a kis hörcsögöt kezdi el figyelni.*
-Nemszokott megharapni?Azok a nagy fogai.*Lizát kirázta a hideg mikor ezeket a szavakat mondta.Majd őis elvett egy kockát a csokibol és eszegetni kezdte.*
-Ha kérsz még nyugodtan vegyél.*Mutat a csokira,és Ashre mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 11:52 am

-Hát értelek. *Sóhajt.*
-De akkor mondj valami témát. *Majd a Lizára néz és megrebegteti a szempilláját.*
-Hát az igaz, hogy kicsit nagy fogai vannak, hát még engem nem harapott meg, csak egy kicsit agresszív az ismeretlenekkel szemben. De amilyen veszélyesnek látszódik, pont ellentéte, olyan kis szende, kis szeretni való állatka. *Majd Blankára néz.*
-Okés. *Majd várja hogy Liza mondjon valamit, mert hanem lesz téma, könnyen előfordul hogy Ash rögtön elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 11:58 am

*Liza gondolkodok egy kicst,de nem sok minden jut az eszébe,hisz már mindent megbeszéltek,naggyából.*
-Nem tudom,kicsit elfáradtm.Milenne ha aludnánk,és majd holnap beszélünk valamikor nappal.*Mosolyog miközben a takarót magára húzza,éslefekszik.De attól még figyeli Asht,mert nem akarja megbántani,figyelmetlenségével.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pegazus háló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pegazus háló
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Démon háló
» Kék fecske háló
» Grizzly háló
» Imádkozó sáska háló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Északi torony-
Ugrás: