Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPegazus háló - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Pegazus háló - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Pegazus háló - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Pegazus háló - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Pegazus háló - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Pegazus háló - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Pegazus háló - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Pegazus háló - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Pegazus háló - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Pegazus háló - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Pegazus háló - Page 3 Vote_lcapPegazus háló - Page 3 Voting_barPegazus háló - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Pegazus háló

Go down 
+7
Sindy Logan
Miriam Hewer
Cherilyn R. Keighley
Amanda C. White
Alex Wilfred
Allison Diamond
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 12:04 pm

*Egyet ért Lizával késő van, és már ő is elfáradt. Majd bebúj a pihe-puha ágyikójába és figyelte az ágyban fekvő lányt. De nem sokáig mert szépen lassan arra lett figyelmes hogy Liza szeme lecsukódik és alszik. Kis idő múlva Ash-t is elragadták az álom manók.*

//köszi a játékot és jóéjt <3 //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 7:57 am

//olvadás//

*Hát persze, hogy tudtam, ha akartam volna akkor se bírnám elfelejteni. *Egy kis mosoly csillant fel Ash arcán majd odabújt Kevinhez.*
-Nincs mit. Tudod onnan tudtam, hogy egyszer megemlítetted, és én minden szavadra figyeltem.... *Majd Kevin gyönyörű szemébe néz, és majd nem elolvad.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 8:08 am

*Elmosolyodik a kijelentésen, majd Ash szemeibe néz. Kicsit el is gondolkodik, megfagy egy pillanatra, de ő sem tudja mért.*
-Édes vagy. Örülök neki. Ez jó érzés. *Igen... még szinte egyszer sem volt vele ilyen. Öregszik... már 16. Átkarolja a lányt, és egy csókot nyom az ajkára. Nem nagyon tud most mit mondani. Sőt, amilyen későre jár... lassan megy is vissza a szobájába.*
-Amúgy Liza egész rendesnek tűnik. Nembánom hogy Scottal összejöttek...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 8:17 am

-Ash olyan érzés fogta el,mint ha évek óta ismernék egymást, lassan már a szavak sem kellenek, hisz már majd nem olvasnak egymás gondolataiban.*
-Nem~nem. Te vagy az édes. *Tiltakozik a lány. Ashly is észre veszi, hogy későre jár, de nem akarja, hogy Kevin elmenjen, titokban bízik benne, hogy még áldoz rá pár percet.*
-Nem csak tűnik. Hanem az is. Én sem sőt örülök is neki. *Mosolyog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 8:24 am

*Igen... szinte olvasnak egymás gondolataiban. Nemcsoda... Már egy jó ideje együtt vannak.*
-Te is az vagy. *Öleli magához a lányt, majd a fülébe suttog, először talán, a bűvös szeretlek szót. Kicsit eltolja magától a lányt, majd bólint.*
-Én is. Legalább többet bírunk ezután együtt lenni négyesben. Scott jóarc és Liza is.*Jegyzi meg még utólag, majd kezével Ash arcához nyúl, simít rajta egyet és ismét egy csókot ad neki. Nem mondd semmit, élvezi az együttlétet a lánnyal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 8:35 am

*Ash eddig is kissé zavarban volt, de amikor meghallotta, hogy Kevin azt mondta, hogy szereti, azt hitte, hogy össze esik a fiú ölelő karai közt.*
-Ja még addig amíg eszemben van neked Liza említette azt hogy csinálhatnánk valamit négyesben... mert nekem folyton ezt mondja. És ha el is mennénk valahova neked hová lenne kedved menni? Mert nekem mindenhol jó, csak te is ott legyél. *Kicsit elpirulva várja Kevin válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 8:43 am

*Nem szeretné ha Ash összeesne, sőt, tartja is elég biztosan.*
-Igen említette. Nekem jó lesz, elmehetünk. Szerintem jó ötlet. Mondjuk, beszélhetnénk egy időpontot szombatra... vagy valami ilyen. *Vonja meg a vállát, így is úgyis megtalálják egymást.*
-Na de én most visszavonulok. Holnap látlak? *Kérdi kisebb mosollyal az arcán, majd ha megkapta választ akkor elköszön persze egy csókkal és egy öleléssel.*


//Köszi Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 8:48 am

-Okés, legyen úgy ahogy te akarod. *Mosolyodik el Ash.*
-Hát nagyon remélem. *Majd viszonozza a csókot és az ölelést, és nézi Kevint ahogy kisétál az ajtón.*


//nm Razz én köszi <3//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyVas. Ápr. 25, 2010 12:07 am

*Ashlyvel érkezik a hálóba. Ez most neki is éppen jól jött ki.*
-Nah, itt vagyunk. Biztos hogy jól vagy? Kicsit sápadtnak tűnsz. *Aggódik... persze hogy aggódik. Levágja magát az ágyára mikor beérnek és a mellette lévő polcra leteszi a teafüvet. A szobában csak ketten vannak, a többiek biztos kinn vannak.*
-Amúgy mizujs veled? régen beszéltünk...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyVas. Ápr. 25, 2010 12:15 am

*Ahogy beléptek az ajtón rögtön Sindy aggódó kérdését hallotta.*
-Persze, hogy jól vagyok. *Már csak mosolyogni tudott, mást semmit, majd elindul az ágy felé, mikor meghallotta hogy sápadtnak tűnik. Megfogta a kis tükrét ami az ágy mellet a kis szekrényem volt, belenézett, majd elcsodálkozott, tényleg sápadt volt, majd odafordul a szobatárásához.*
-Kicsit sápadt vagyok, de nem vészes, túl fogom élni. *Nyugtassa Sindy-t.*
-Semmi különös, tegnapig elvoltam, de ma is elvagyok, csak az zavar be, hogy nem nagyon emlékszek a tegnapi napomra, véletlenül nem találkoztam veled, hogy esetleg te tudnál valamit mondani, hogy merre voltam és mit csináltam? És te mit hallottál rólam? Miért kerültem be a gyengélkedőre? És bevitt valaki? Vagy én mentem be? És azt hallottam hogy a ruhám csupa víz volt, de hogy hogy valakitől hallottam, hogy tegnap nem is esett az eső... bocsi a sok kérdésért, de én is tudni szeretném ,hogy mi az igazság. *Mosolyogva nézi a lányt, majd várja a kérdésekre a választ. Reméli tud Sindy válaszolni rájuk, ha nem is mindre, de akkor neki néhány is elég lenne,hogy össze álljon a kép. *
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyVas. Ápr. 25, 2010 12:31 am

*A párnát az ölébe teszi és a kezét rá helyezi. Lábait is felhúzza, így figyeli tovább a lányt. *
-Akkor jó. *Ennyit egyenlőre, mivel Ash elárasztja kérdésekkel. Kicsit elmereng ezeket, el is gondolkodik rajtuk. Igazából... nem tud semmi többet. Ezt közli is a lánnyal.*
-Bocsi, de én tényleg csak annyit tudok, amennyit Eustácia mondott. Hogy valaki bevitt a gyengélkedőre azzal hogy elájultál kinn. Találkozni nem találkoztunk, arra emlékeznék. Amúgy... *Leteszi a párnát és feláll.* nekem még lenne egy kis dolgom. Szerintem pihenj egy kicsit és próbálj visszaemlékezni a tegnapiakra. Majd később jövök vissza. Szia. *Rámosolyog biztatóan a lányra és lassan kisétál a szobából.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyVas. Ápr. 25, 2010 12:44 am

-Értelek. *Hallgassa a lányt figyelemmel. Majd mikor elköszön vissza köszön, majd megfogadja a szavait, lefekszik az ágyra, majd megpróbál a tegnapin gondolkozni, de a nagy gondolkozás közben elaludt. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 8:30 pm

*Korán reggelt van, de Ash nem bír aludni így felkelt. Gyorsan elmegy öltözni, a szokásos szint veszi fel, csak is fekete lehet az, fekete pólót és kis farmer szoknyát vesz fel, mert ő idő van. Oda ül a tükör elé és elkezd sminkelni. Majd öt perc után úgy látta, hogy munkája sikeres és így abbahagyta. Kicsit elkezdett unatkozni, hisz még a szobatársai alszanak, így csak ül a széken a tükör előtt és nézi magát, közben nagyokat sóhajt, és várja hogy felkeljen valaki, hogy legyen egy kis társasága.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 8:37 pm

*Liza egy kis mocorgást hall,és felébred.Már igyis-úgyis felkellt volna maximum 10perc múlva,hisz korán kelős tipus.Felül és nyújtózkodni kezd,majd körülnéz.Észrevette a tükör előtt Ash,és hirtelen kinyiltak szemei.Felkellt és odarohant a lányhoz.*
-Szia Ash.Te már fönt vagy?*Ilyeszt rá kicsit a lányra.*Olyan rég beszéltünk.*Folytatja,majd egy széket visz oda,és ő is leül.Közben kicsit elgondolkodik,hisz olyan rég látta Scottot,és kicsit fél,hogy esetleg megcsalja,mert tudja mien kapós fiú.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 8:45 pm

*Ashre Liza majd nem szívrohamot hozott, úgy felugrott az ágyról, először nem is vette észre, mert úgy bele bambult a tükörbe, csak később pillantotta meg a rég nem látott barátnője arcát. De Lizának nagyon megörült Ash. Mert annyi minden van amit meg akart tőle kérdezni, de szokás szerint amikor alkalma lenne rá hirtelen mindent elfelejt.*
-Szia. Hát valahogy sikerült ilyen korán felkelnem. *Mosolyog a lányra.*
-Hát az igaz, mostanában kicsit elvoltam foglalva.. és te hol voltál elveszve? *Kíváncsian Liza felé fordul és várja a választ. De ekkor észre vette, hogy mint ha valami baj lenne, Liza nem szokott ilyen lenni...
-Drágám van valami baj? Nekem tudod, hogy nyugodtan elmondhatod. *És ismét mosolyog Lizára, próbálja valahogy megnyugtatni, reméli hogy sikerül neki.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 8:55 pm

*Azért nem akarta a szivbajt hozni barátnőjére,dehát igy sikerült.*
-Bocsika ha nagyon megijesztettelek.Ennyire nem gondoltam volna,hogy megijetsz.*Mentegetőzik egy kicsit,majd tovább hallgatja Asht.*
-Hát én mindenfelé,többnyire a birtokon járkáltam,meg órákon voltam,ahol téged nem láttalak.*Vigyorog Ashre,majd tovább fojtatja.*
-Kicsit úgy érzem,hogy Scott kezd eltávolodni töllem,lehet hogy nem igy van,de olyan ritkán látom,meghát...*Nem fejezi be a mondatot,mert fél hogy még ennyi kedve se lessz neki a mai naphoz.*
-Tudod én nagyon szeretm őt,és őis engeb bizonyára,csak hát alig látom.Érted,hogy van ez.*A földre néz,és kicsit elszomorodik.*
-Na de ne hangolódjuk le ez miatt,majd megbeszélem vele valamikor ezt az egészet.*Ismét egy kis vigyor jelenik meg az arcán,és Ashre pillant.*
-Hát mesélj valami szépet.Mi történt veled az elmúlt napokban.*Érdeklődik,és izgatottan várja válaszait.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 9:19 pm

-Semmi gond. *Ismét mosolyog Lizára.*
-Hát én is voltam párszor a birtokon sétálni, hát ööö izé órákra meg nah érted minek már bemenni? Na de ha lesz még órák, akkor benézek már. *Pillant bele a tükörbe, majd megigazítja a haját.*
-Drágám ne aggódj ilyen dolgokon, majd lesz ahogy lesz, biztos vagyok benne, hogy nem szándékosan hanyagol, hanem biztos neki is közbe jön valami. *Majd megfogja a kezét és tovább biztatja.*
-Szóval érted mi a lényeg? Biztos hogy szeret csak hát kicsit elfoglalt, és ha már nem láttad, pár napja az nem azt jelenti rögtön, hogy megcsal. Szerintem ha meglepnéd nagyon megörülne neked, lehet hogy ő is arra vár, hogy hirtelen előteremj a semmiből. *Majd huncut pillantással néz a lányra.*
-Velem semmi érdekes dolog nem történt, elvagyok mint a hal a vízben, élem egyszerű de néha még is bonyolult életemet. Annyi a haladás, hogy még Kevinnel még mindig együtt vagyok, és ha rajtam múlik akkor együtt is leszek. És veled történt valami érdekes az órákon és a sétáláson kívül? *Hirtelen kinéz a tükörből mert eddig bele volt szinte esve, és várja barátnője válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 9:29 pm

*Liza még mindig Ashre néz.*
-Értem én,és köszike a biztatást,kicsit segitett.*Mosolyog ismét,majd lassan felkel,és elkezd öltözködni.*
-Egy pillant,csak énis elkészülök.*Szalad a cuccaiért,és lassan de biztosan átöltözik.KÉk felső,fekete nadrág,és egy fekete topánka van rajta.Közbe persze hallgatta Ash szavait,és válaszolt is rájuk.*
-Hát repüléstanon összefuttam Kevinnel,de semmi különös,és én nagyon örülök,hogy még együtt vagytok,összeilletek,de ezt már szerintem mondtam.De az az óra nem volt valami érdekes,hisz úgy volt,hogy majd kviddicsezünk,de elmaradt,mert valami Blake bevágódott és elkezdte játszani a nagyot.Érted,és elég sokan leléptek.Annyi volt az egész,hogy én meg Kev felrepültünk és gyakoroltunk pár percet.*Ezt igy gyorsan elmondja,majd visszalép a lányhoz,és persze folytatja.*
-Ja meg képzeld csapattag lettem,bővebben hajtó.Kicsit félek,hogy ügyetlen lezsek,hisz még nem olyan sokat játszottam,de repülni nagyon jó tudok.*Szemei a lányra merednek.*
-Nem megyünk el sétálni.Rá kéne gyujtani,ha benne vagy.*Ezt kicsit hallkabban jelentette ki,majd várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 9:36 pm

-Szívesen máskor is. Értem.. hallottam az óráról, csak azt sajnálom, hogy én nem voltam ott. *Mondta ezt egy kicsit gúnyosan. *
-Bravó. Büszke vagyok rád, nem kis dolog csapat tagnak lenni. Csak így tovább. *Egy kisebb halkabb tapsviharrap kedveskedik a lánynak, de azt úgy csinálja, hogy nemhogy a többi szobatárs felkeljen a zajra.*
-Már én is ezt akartam kérdezni, persze hogy lemegyünk. *Mosolyog Lizára, közben felkapja az asztalról a cigis dobozt, majd a gyújtót is és elindul az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 9:42 pm

-Köszönöm-köszönöm.*Megörül a tapsnak,és most kicsit jácca magát.Felugrik az ágyra és magyarázni kezd.*
-Az év legjobb hajtója "Liza".Jeje,és hangos üvöltés a nézőktöl:Liza,Liza.*Kicsit elvan magával.*
-Bocsika ezt muszáj volt,meghát jött magától.*Kedve hirtelen a tetőpontra ért,most nem nagyon lehet majd lelőni.Hiperaktivitása beindult.Közben még figyelte Ash válaszát.*
-Oks,akkor gyerünk.*Gyorsan kivette a szekrényéböl a cigit,és a gyújtót,és elindult Ash utána,az ajtó felé.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 21, 2010 2:59 am

*Sirva érkezik meg a szobába.Belépett és maga után becsapta az ajtót,az ágyához sietett,és a párnájába folytotta könnyeit.Gondolatai össze-vissza keveredtek,nem értett semmit,hisz Jamest alig ismeri,és ha meg is akarná csalni Scottott,az biztos,hogy nem ő lenne.A könnyektöl erős fájdalom hasitott a fejébe,már gondolkodni se birt,csak hallkan zokogott.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 21, 2010 3:15 am

*Pár percen belül érkezik ő is. Az ajtócsapkodást már meghallotta messziről, szóval mostmár biztos benne, hogy Liza feljött ide. A Pegazus háló ajtójához lép, kettőt kopog rajta. Ha nem engedik be, aminek ugye nem a valószínűsége, be is szól. Gondolja, hogy most Liza haragszik rá...*
-Liza! Engedj be... kérlek. *Nekidől az ajtónak, majd átlép a szembe lévő falhoz és hátradől. Reméli beengedik... most kell majd kimagyaráznia magát.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 21, 2010 3:21 am

*Lépteket hall,majd kopogást.Kicsit gondolkodik rajta,hogy beengedje-e Scotott,de ha nem teszi akár el is veszitheti.Felkel és lassan az ajtóhoz lép.Óvatosan kinyitotta,de nem nézett rá Scottra,csak beengedte,és leült az ablakpárkányra.Nem szólt egy szót se.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 21, 2010 3:35 am

*Egy kisebb időbe eltelt még beengedik. Ellöki magát a faltól, majd belép az ajtón. Becsukja maguk mögött, aztán Liza mellé megy. Megfogja annak kezét, közben sötétkék szemeivel rápillant.*
-...én... nemtudom mi történt velem. Sajnálom. Hinnem kellett volna neked már elsőre. Remélem... remélem nem haragszol rám nagyon, de ha igen akkor is megértem. Megvan rá az okod. *Ha Liza nagyon figyelmes, akkor észreveszi hogy Scott szeme színe sötétebb és rá is jöhet hogy ez a tűzmágia miatt van. De nem csak ez volt az egésznek az oka.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 EmptyPént. Május 21, 2010 3:47 am

*Kifelé bámul az ablakon,amikor Scott megfogta a kezét.Liza szemei csillogni kezdtek,de még mindig nem fordult meg.Végighallgatja a fiú szavait.Megint elkezdtek folyni a könnyei,de most nem a fájdalomtol.Nem tudja most mi tévő legyen.Felált,megfordult és gyengéden átölelte szerelmét.*
-Én nem harakszom.*Mélyen Scott szemébe néz,...*Te se haragudj.*Mondja kedves hangon.Megérti a fiú hirtelen dühkitörését,de azért ez nem lett volna,ha előbb esetleg megkérdezi Lizát,hogy mi volt az az egész Jamessel.Lehet,hogy Liza is egy kicsit túlreagálta a dolgot,de,...igy alakult.Mostanában nincsennek túl jó napjai.Figyeli Scottot és észreveszi a sötétebb szemeit,de nem kérdez rá miért van,elég eggyértelmű lehet a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pegazus háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pegazus háló
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Démon háló
» Kék fecske háló
» Grizzly háló
» Imádkozó sáska háló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Északi torony-
Ugrás: