Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapDémon háló EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Démon háló Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Démon háló EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Démon háló EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Démon háló EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Démon háló EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Démon háló EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Démon háló EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Démon háló EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Démon háló EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Démon háló EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
Kim Kaguya
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
Ted Forrester
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
James Miller
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
William Quentin Watson
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
Sindy Logan
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
Hannah McDowal
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
Chris Martines
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
Solaria Luthia
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
Daniel Reed
Démon háló Vote_lcapDémon háló Voting_barDémon háló Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Démon háló

Go down 
+5
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Alex Wilfred
Sindy Logan
Főmesélő
9 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Démon háló   Démon háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 3:29 am

Lakók:

1. Karolina Way
2. Nyxia Solaris
3. Nicole Hart
4. Alera Bluemoon
5.


A hozzászólást Főmesélő összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 25, 2010 6:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:27 am

*Alice, pár lebegő bőrönd és Sindy érkezik meg a szobába. Beengedi előre a lányt, és leteszi a cuccokat.*
-Hát, a szobatársaid még nem érkeztek meg. Annyit tudok, hogy egy ikerpár is jön a napokban. *Magyarázza el és körülnéz. Ugyan olyan, mint minden szoba.*
-Szóval, szabad ágyválasztási lehetőséged van. *Az ablakhoz lép és kinéz rajta. Kicsit elmosolyodik.* Hogy tetszik a suli? *Próbál csevegni, miközben ismét a lányra pillant.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:33 am

*Belép a szobába és örömmel látja, hogy egyelőre övé az egész "birodalom" így esténként bármikor prüntyöghet a gitárjával, ha úgy tartja kedve. A csomagokat az ablakhoz legközelebb eső ágy mellé húzza, az lesz az ő ágya. Imád az ablakon kifelé bámészkodni. Még jó, hogy ő volt az első, így nem kell lenyelnie azt ami neki maradt.*
-Egyelőre minden rendben. *Válaszol Sindy kérdésére és közben Greg-et kiengedi a macska tárolóból. Gitárját is kiveszi a tokból és az ablak-ágy közti helyre támasztja. Így egyelőre ki is csomagolt. A többit majd később elintézi.*
-Te mióta jársz ide? *Kérdi a lánytól és lekuporodik ágyára, ami már valóban az övé addig, amíg innen ki nem teszik a szűrét, ami valljuk be... egyértelmű, hogy nem fog bekövetkezni.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:46 am

*Meghallgatja Alice-t, miközben elmosolyodik és felé fordul.*
-Akkor jó. *Azután végignézi ahogy a lány pakolászik, és még megkérdezi azt is, hogy zavar-e esetleg. Ez után, jön még egy kérdés, amire persze rögtön válaszol.*
-Hát, körülbelül egy hónapja. Vagy kicsit több... *A napra pontosan nem emlékszik, csak úgy körülbelül. Egy kicsit csendben marad, és de megint megtöri a csendet.*
-Ha kipakoltál, nincs kedved egy kis kastélynézésre? *Érdeklődik izgatottan, mert azért szívesen megmutatja neki a sulit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:49 am

-Óó. Egy hónapja. Akkor nem vagyok nagyon lemaradva. *Mosolyog Sindyre és bólint a kastély nézelődésre.*
-Igazából csak később gondoltam kipakolni. Ráérek. *Válaszol és izgatott, hogy végre valahára az egész kastélyt látni fogja. Nem csak ezt a részét... avagy a hálókat. Felkapja Greg-et a karjaiba, a macska töretlenül tűri gazdájától a babusgatást, cipelés, karbantartást. Egyedül azt nem bírja, ha más csinálja ugyan ezt vele. Szóval kézben tökéletesen elheverészik Alice-nél és indulásra készen vannak.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:56 am

-Igen... végül is a többi eddigi diák is. Csak mert ugye most nyílt meg újból az iskola. *Mosolyog kedvesen és megvárja a lányt. Ő is az ajtóhoz siet.*
-Rendben, akkor menjünk. Merre szeretnél először? Vagy menjünk sorjában ahogy a lépcső visz. *Ajánlja, miközben kinyitja az ajtót és ha Alice is jön akkor már mennek is. Útközben még feltesz neki egy kérdést.*
-Honnan érkeztél?


//Alice-nak netgondjai vannak, így mindenki megy a dolgálra Smile köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:35 am

*Lassan, fel is érnek a Démon hálóba. A kérdésre még útközben válaszol.*
-Egyenlőre egy szobatársad van, a többiek később érkeznek. Öt ágyasak.*Még ha egyedül is lenne, akkor is nemsokára kapna pár szobatársat. Kisebb mosollyal az arcán, előre engedi a lányt, majd ő is belép. Körülpillant, és az asztalra bök, hol még pár kulcs található.*
-Ott vannak a kulcsok... Ágyat választhatsz. Ha kérdésed van akkor még felteheted. *Mondja, miközben visszasétál az ajtóhoz és nekitámaszkodik. Megvárja, hogy Nyxiának van-e kérdése... Neki egyenlőre más mondandó nem jut eszébe.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyHétf. Jan. 04, 2010 11:16 pm

*Karolinával érkezik meg a Démon hálóba. Előre engedi a lányt, és leteszi a csomagokat.*
-Tessék, ez az. Egy kulcsot el tudsz venni az asztalról és még van három ágy, amelyik közül válaszhatsz. *Bök a három még üres ágyra, és megáll az ajtóban.*
-Ha nincs kérdésed, én mennék is. *Ha Karolina még előáll kérdéssel akkor arra válaszol, ha nem akkor pedig elköszön és elsiet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyHétf. Jan. 04, 2010 11:22 pm

-Nem nincs kérdésem, köszönöm szépen. *Elvesz egy kulcsot az asztalról lepakol az ágyra, kipakol a bőröndökból és puhen egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyKedd Jan. 05, 2010 2:27 am

//Olvad//

*Egy szobatárs, abba még nem halok bele. Nem, egészen biztosan nem tekintve, hogy a sarokban lévő ágy még szabad. egy hatalmas vetőssel, meg egy hangos koppanás kíséretében jeleztem az ajtóban álló tanárnak, hogy az égy megtalálva és el is foglalva.*
- Intivo kulcs*szolgálom ki magam, egy kulccsal ami aztán valahol a bőröndömben landol. A macska vásár meg felejtve, mert sziszegés hallatszik a varázstérrel megbűvölt bőröndömből. El is felejtkeztem az én egyesem drága dögömről, Nyx-ről. Igen, hasonlít a nevünk, mert így megjegyzem. Szép hatalmas fekete dög csusszant ki a ládából.*
- Egyébként mikor kezdődnek az órák, és van valami tiltott hely? * érdeklődtem miközben a kígyót kivettem a ládából és a térdemre tettem. Lassan simogatni kezdtem és úgy vártam a választ.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyKedd Jan. 05, 2010 2:34 am

*Nyxiára tekint, majd bólint egyet. Kicsit elgondolkodik, megszemlélgeti a kígyót. Majd válaszol a kérdésre is, miközben még mindig az ajtónak van támaszkodva.*
-Az órák még nem tudjuk mikor kezdődnek. Majd ki lesz téve az órarend. Tiltott hely az erdő. Oda nem ajánlatos bemenni. *Mondja, és egy kis hatásszünetet tart. * Körülbelül ennyi... Ha nincs más kérdésed mennék, mivel még van egy pár elintéznivalóm.*Megvárja mit mondd a lány, ha nincs kérdés akkor elköszön és elmegy. A szobájáig meg sem áll, onnan pedig pár papírral a kezében elsiet.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyKedd Jan. 05, 2010 2:38 am

*Bólintottam. tehát erdő Egyszer oda is benézek... Már csak úgy poénból.*
- Nem, nincs*ráztam meg a fejemet, jelezvén, hogy nics több kérdésem.*
- Értem, és köszönöm*biccentettem a tanárnak, amjd mikor ő kicaplatott én bedőltem az ágyba és pihenni kezdtem.*


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:48 am

*A tanárral és Marlal érkeznek a Démon hálóba. Ő lép be elsőre, miután Amanda megmondta hova kell menni. Körülnéz.*
-Nem rossz. *Már csak két szabad ágy van. Ránéz Marlra, és elmosolyodik. Ráveti magát az egyikre.*Stipi stopi az enyééém! *Mivel szinte majdnem minden ugyan az tetszik nekik, gondolta hogy Marlnak is az az ágy kellett volna. Hát most már az övé. Amandára néz és vállat von.*
-Nincs más kérdésünk... szerintem. Szóval most már elleszünk. *Így is van. És gondolja hogy a tanárnak ennyi elég is volt belőlük. Ismét testvérére néz, majd az ablakhoz megy.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:53 am

*Amandával és Medivel érkeznek meg a Démonba. Belép testévre után, és ahogy a lány ráveti magát az ágyra, gonoszan tekint a szemével rá.*
-Hééééééééééééj, én vagyok az idősebb egy perccel //xD// szóval csak nyugiiii. *Kuncogja el magát. Igazából nem érdekli, vállat von, és lecuccol a másik ágyra. Körbe tekint, és elmosolyodik.*
-Szerintem is most már megleszünk. Köszönjük. *Mosolyog rá Amandára.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:59 am

*Beengedi előre a lányokat, és elvigyorodik.. .Ejj ezek az ikrek.. ccc.*
-A kulcsok ott vannak az asztalon. Más nagyon nincs is amit el kéne mondanom. *Közben kinéz az ablakon egy pillanatra elgondolkodtatón és az ajtóhoz megy.*
-Örültem lányok. Viszlát! *Köszön el, majd már itt sincs. Közben felveszi macska alakját, persze csak akkor ha megbizonyosodik róla hogy senki nem látja, és gyorsabbra veszi. Az irodájáig meg sem áll.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 3:01 am

*Marlra pillant, és vállat von.*
-Akkor is csak egy perc! *Most már nem adja az ágyat. Rámosolyog a testvérére, majd Amandára is. Az egyik kulcsot elveszi.*
-Viszlát, és én is... *Halkul el, és mikor a nő becsukja az ajtót megforgatja szemét.*... De még mennyire. *Azután beveti magát ismét az ágyába.*
-Nem megyünk el szétnézni? *Kérdi Marl felé fordulva, és ha igen, akkor megvárja és remélhetőleg elmennek. Ha nem akkor pedig lepihen.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 3:09 am

-Viszlát. *Elköszön, és Medire pillant. Elvigyorodik, és elgondolkozik majd válaszol.*
-De akkor is öregebb vagyok. *Ölti ki a nyelvét a csajszira.*
-Szerintem pihenjünk egyet, és aztán majd szét nézzünk. *Javasolja, és ha a válasz igen, akkor pihen egyet.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyPént. Júl. 02, 2010 5:08 am

*Lassacskán felérnek a toronyba nem kevés lépcsőzés után. Biccent, valahogy érzi hogy a kviddics nem lesz egyikük kedvence sem.*
- Perszeh ha szeretnéd. *fele a kérdésre, miszerint bármikor megmutatja azt a kis patakot a lánynak. Ahogy felérnek a toronyba, kinyitja a Démon háló ajtaját, és ahogy látja hogy nincs bent senki belép, és aztán félreáll hogy Nicole is beférjen tőle.*
- Nos, ez a Démon háló, itt van még hely, a két fennálló üres ágy közül válaszd azt amelyik a szimpatikusabb. A lakótársaidat nem igazán ismerem, ami azt illeti. Ha bármi probléma adódna, vagy kérdésed van fordulj nyugodtan a Házvezetőhöz, akit Wulfgar Odinsonnak hívnak. Könnyű felismerni, keress egy két méteres óriást, hosszú hajjal. Vagy én is zaklatható vagyok, mint ház prefektus. *azt hogy prefi már kissé halkabban teszi hozzá, hiszen ez még új neki, mármint hogy prefi lett.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyPént. Júl. 02, 2010 5:19 am

*Lépcső után lépcső, én meg amilyen szerencsétlen vagyok kétszer majdnem el is esem. Szokatlan még... Amikor felérünk, a hosszú folyosón figyelem az ajtók neveit. Pegazus, Démon... és oda be is lépünk. Az első az, hogy leteszem Azrát aki kiválasztja helyettem az ágyat. Bólintok, és amikor Kim leteszi a cuccom én az ágyamhoz húzom.*
-Köszi... Rendes tőled hogy segítettél. *Remélem nem most látom utoljára Kimet.* Melyik hálóba laksz? Csak... ha kellenél esetleg akkor... *Leülök az ágyra és a földre pillantok. Egy pillanat az egész, majd visszanézek Kimre és halványan el is mosolyodom. Valahogy érzem, hogy... ebből akár még barátság is lehet. Azért nem ismerem még... de ismerni fogom mivel ő itt az egyetlen és biztos, hogy lesz vele valami látomásom. Kérdőn tekintek rá, hogy van-e még esetleg valami, mert ha nincs akkor tőlem nyugodtan el is mehet.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyPént. Júl. 02, 2010 5:25 am

*Figyeli ahogy a macska kiválasztja az ágyat amire a lány le is telepedik. A csomagok hangtalanul landolnak az ágy mellett, immár arra várva hogy a lány kipakoljon belőlük.*
- Nagyon szívesen máskor is. *mosolyodik el a fiú, és megigazítja a haját, ami kezdett nagyon zavaró lenni, hogy eltakarta a szemét.*
. Ahogy jöttünk felfelé a tornyok lábánál, a második felé kell feljönni, és ott a Leopárd-ban lakom ha esetleg keresnél.*feleli a kérdésre, aztán búcsút intve kisétál az ajtón, gondosan becsukva maga után.*
- Mára jó pihenést. Szia. *köszön el, mielőtt végleg eltűnik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló EmptyPént. Júl. 02, 2010 5:42 am

*Talán Kim egy kicsit furcsának talál... nem tudom, nem látok bele. Viszont meglepne, ha nem tartana. Mindenki annak tart. Kivéve akik meg tudnak érteni.*
-Leopárd... megjegyeztem. *Meg, és fel is fogom írni magamnak. Kim már megy is, halványan elmosolyodik és int egyet.*
-Köszi még egyszer. Szia. *Hangom még mindig egyszerű, semmi élet nincs benne. Azrára pillantok, közben elterülök az ágyon. Egy kicsit elgondolkodom, behunyom a szemem. Képek villannak fel előttem, bár teljesen homályosan. Egy fiú, akit soha életembe nem láttam. Egy hely... ami teljesen sötét és tele van alakokkal. És egy jel, ami több ember vállán is megjelenik.
Még egy ideig fent vagyok, kipakolok és később lepihenek.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Démon háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon háló   Démon háló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Démon háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pegazus háló
» Kék fecske háló
» Grizzly háló
» Imádkozó sáska háló
» Démon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Északi torony-
Ugrás: