Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPegazus háló EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Pegazus háló Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Pegazus háló EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Pegazus háló EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Pegazus háló EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Pegazus háló EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Pegazus háló EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Pegazus háló EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Pegazus háló EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Pegazus háló EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Pegazus háló EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
Kim Kaguya
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
Ted Forrester
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
James Miller
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
William Quentin Watson
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
Sindy Logan
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
Hannah McDowal
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
Chris Martines
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
Solaria Luthia
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
Daniel Reed
Pegazus háló Vote_lcapPegazus háló Voting_barPegazus háló Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Pegazus háló

Go down 
+7
Sindy Logan
Miriam Hewer
Cherilyn R. Keighley
Amanda C. White
Alex Wilfred
Allison Diamond
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Pegazus háló   Pegazus háló EmptySzomb. Dec. 12, 2009 5:04 am


Lakók:
1. Allison Diamond
2. Cherilyn R. Keighley
3. Sindy Logan
4. Zoé Amanda Falls
5.


A hozzászólást Főmesélő összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 19, 2010 9:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptySzomb. Dec. 12, 2009 5:52 am

-Igen nagyon szép,de kicsit forgalmas.*Liza még kicsit nézegeti a szobrot,majd elindul Wilfred után.A lépcsőn felfelé azon gondolkozik:~Hogy vajon kik lesznek a lakótársai.~*Felértek a hálótermekhez.*
-De szép szoba.A többiek most hol vannak?Órán?Mikor van takarodó? Smile *Liza az ablakhoz rohan kinéz és igy szól:
-De szép innen a kilátás.Az ott a vasútállomás?*És izgatottan várja a férfi válaszait.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptySzomb. Dec. 12, 2009 6:01 am

*Rámosolyog Lizára, majd fel is érnek lassan a szobába. Kinyitja a lány előtt az ajtót és beengedi előre. Azután int a pálcájával egyet és leteszi a csomagokat.*
-Igen, szép. Csak még üres. Egyenlőre egyedül vagy, remélhetőleg nem túl sokági. Minden szoba tele van sajnos. De minél előbb próbálok majd neked szobatársat találni.*A következő kérdésre is válaszol, de előtte még az ablakhoz lép ő is.*
-Takarodó, 22 órakor van. Az után pedig kijárási tilalom, szóval hogyha valakit megfognak kinn, az büntetőmunkát kap. És igen, az ott a vasútállomás. *mosolyog rá ismét, majd az ajtóhoz lép megint.*
-Kíváncsi vagy még valamire, vagy esetleg hagyjalak pihenni? *Annyira biztosan nem volt hosszú az út, de a lány lehet hogy egy kicsit fáradt.*
-apropó. Amelyik ágyat és szekrényt akarod azt választod. A többit szerintem megtalálod te is.*Még mindig az ajtóban áll és még valami eszébe jut.*
-Esetleg valami állatot hoztál magaddal? Szabad tartani, csak érdekelt.*kérdi és várja a lány válaszait.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptySzomb. Dec. 12, 2009 6:14 am

-Egyenlőre nincs több kérdésem.Igen egy kiscicát a neve Smookie.Ő az én kis kedvencem mindennél többet jelent nekem hisz a szüleimtöl kaptam.*Lenéz a földre és elpirul.Hirtelen felnéz Wilfredre mert még egy kérdése van.*
-Mikor lesz az első órám?*Leül az ágyra és vár a válaszra.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptySzomb. Dec. 12, 2009 6:21 am

*Meghallgatja Lizát, és bólint.*
-Rendben. Vigyázz majd rá, mert itt könnyen elkeveredhet.*Mosolyodik el és a következő kérdésre is válaszol. Bár ez egyenlőre még kétséges.*
-Nem tudom... Ki lesz írva minden az üzenőfalra a klubhelyiségben. Különben nagyon egyszerűen el tudsz jutni oda. Csak lemész a lépcsőn és balra az első. *mondja el neki, és az órájára néz.*
-Ha megbocsájtasz, én most megyek. Remélem sikerül beilleszkedni. Jó szórakozást. Szia és szép estét.*köszön el a lánytól, majd elindul a szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptySzomb. Dec. 12, 2009 6:27 am

-Köszönök mindent.Viszlát és önnek is szép estét.*Liza lefekszik az ágyra és megpróbál aludni.Még egy utolsó pillantást vet az ablakra.~Vajon irnak majd nekem a szüleim?Holnap már biztosan nem egyedül leszek a szobában,vagyis remélem.~*Végül Liza elaludt.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 7:48 am

*Liza újdonsült szobatársa, Ashly és Alex érkezik a Pegazus hálóba. A csomagokat leteszi és körülnéz.*
-Tessék, ez a szobád. Szerintem nemsokára majd megismerkedhetsz Lizával is. Most ő nem tudom hol van. Ha kérdésed van, most tedd fel. *mondja, majd még rábök a maradék 4 ágyra.*
-A pár ágy közül még kiválaszthatod azt amelyiket akarod. *Magyarázza és ha a lánynak nincs más kérdések, akkor ő szépen elköszön és elmegy. Ha pedig van, akkor válaszol még előtte.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 8:06 am

*Liza belép a szobába és csodálkozva néz az új lányra.De egyben örül is neki,mert legalább igy nem lesz egyedül.Közelebb lép a lányhoz és igy szól:*
-Szia.Én Liza Garnett vagyok.Honnan érkeztél?Én Londonból.*Egy kis mosollyal néz Ashlyre és vár a válaszra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 8:19 am

*Ashly figyelmesen körbe vizsgálja az új szoba társát, először azt hitte, hogy egy beképzelt lányt kap, de látszott a csajszin, hogy nagyon aranyos, és már előre tudta, hogy ők biztosan jóba lesznek egymással.*
-Szia Ashly Grace vagyok, a messzi Romániából jöttem. *Majd a bemutatkozás után lehuppan az ágyra és figyelő szemekkel nézi Lizát.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 8:29 am

-Románia?az biztos szép hely lehet.Van valamien kis állatkád?*Liza is leül az ágyra és érdeklödik a lány után.*
-Van testvéred?*Liza lenéz a földre és látja hogy ott van az ő kiscicája.Felveszi és óvatosan simogatni kezdi.Első benyomásra kedvesnek tartja Ashlyt.~Mien aranyos.Azthiszem hogy mi nagyon jó barátnők leszünk.~
-Had mutassam be a cicámat ő Smookie.*Közben a cica nagy szemekkel figyeli Ashlyt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 8:36 am

-Igen, Románia, hát szép a táj meg minden de ott is mint a többi városban vannak nyomor telepek, de én szerencsésnek mondhatom magam, mert egy csoda szép társas házban élek. *Ashly még mindig nem hiszi el, hogy ilyen jó fej szoba társat kapott.*
-Igen van testvérem, de néha jobban szeretném ha nem lenne, de ha már van akkor megpróbálom szeretni. És neked? *Közben megpillantja Liza aranyos macskáját.*
-De cuki, hány éves? *Kedvesen érdeklődik a kis állat iránt.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 8:44 am

-Sajnos nekem nincs.de néha jó jött volna amikor magányos voltam.*Liza lenéz a földre és elszomorodik.De a szomorúsága nem tart sokáig.*
-Még nagyon fiatal cica.Kb 8 hónapos.Nemrég kaptam a szüleimtöl.És neked van valamien kisállatod?
*Ashlyre mosolyog és kicsit közelebb ül a lányhoz.És még egy pár kérdést tesz fel a testvéréröl.*
-Hány éves a tesód?Fiú vagy lány?Ő is idejár?*Érdeklődik vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 8:52 am

*Ashly-t szinte Liza bombázza a kérdéssekkel, de vidáman válaszol rá.*
-A testvérem fiú, 18 éves Rolandnak hívják, néha nagyon össze veszünk, de aztán mindig kibékülünk kis idő után. *Majd a lány arcán egy huncut mosoly csillan fel*
~Nem tudná elképzelni az életet testvér nélkül, végül is jó lehet Lizának, de egyben sajnálja is~
*Majd lássa hogy a kis csajszi közeledik felé, örül neki, majd kicsattan az örömtől, de sikeresen tudja leplezni*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 9:00 am

*Liza hirtelen ránéz az órájára*
-Úr isten már ennyi az idő.Mindjárt takarodó.Jól elbeszélgettük az időt.*Liza felugrik az ágyról.Hirtelen valami halk csipogást hall.Lenéz és nicsak mit lát egy kis hörcsögöt.*
-Ez a tiéd?*Kérdi a lánytól.*
-Mien aranyos.*És felveszi a kis állatot a földröl.*
-Mi a neve?*Liza mosolyogva érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 9:08 am

*Ashly csodálkozva nézi hogy Liza nem fél a hörcsögétől, de egyben örül is neki, és titokban reméli hogy majd jól kijönnek egymással.*
-Igen, az enyém. Mikor megláttam Romániában az egyik kis állat kereskedésben rögtön bele szerettem, mert olyan kis cuki. *Majd nagy mosoly követte az elhangzott szavakat*
-Blankának hívják. *És oda vonszolja magát hogy megnézze, hogy Blanka hogy bírta az utat*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyVas. Dec. 13, 2009 9:18 am

-Blanka.Nagyon szép név.*Liza odaadja Ashlynek a hörcsögöt,és elindul az ágya felé.Közben halkan igy szól:*
-Próbálj meg aludni.*És Liza lefeküdt.Még lágy hangall odaszól Ashlynek.*
-Örülök hogy te lettél a szobatársam.Jóét.Holnap még beszélünk.Esetleg van valimi kérdésed a kastéllyal vagy bármivel kapcsolatban?*Eközben Liza az ablra néz és gyönyörködik a csillagokban.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyKedd Dec. 29, 2009 7:02 am

*Őt nem zavarja a lány külseje. Kicsit elgondolkodik mit tudna még mondani, de semmi nem jut egyenlőre eszébe. Út közben még válaszol Chloé kérdésére.*
-Van egy kis város, Wilard. Ott van több negyed is és különböző boltok... Szerintem ott talál magának mindent.*Magyarázza meg, miközben lassan a tornyokba érnek és fel a szobába. Kinyitja az ajtót és előre engedi a lányt. A szoba éppen most üres. Egy szabad ágy van még csak, a többiek már beköltöztek. Belebegteti a csomagokat és lassan leengedi őket.*
-Ez lesz a szobája. Itt a kulcs is.*Veszi el az asztalról a kulcsot.* A klubhelyiséget nem messze találja innen. Csak lemegy a lépcsőn és ki van írva rá.*Még ennyit akart, majd ha a lánynak van kérdése akkor válaszol rá, ha nincs akkor pedig illedelmesen elköszön és elmegy.*

//Elnézést kérek, kisebb családi gondok akadtak... Köszönöm a játékot azért ^-^//
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyKedd Dec. 29, 2009 7:12 am

*A tanárnő válaszol a kérdésére, amit Chloé illedelmesen meg is köszön neki. Sose volt plázacica, nem rajongott különös képp a vásárlásért, de egy varázslófaluban egészen érdekes dolgokra akadhat az ember, amiket érdemes lehet közelebbről is szemügyre venni. Miközben haladnak, figyeli az útirányt, hiszen a világért se szeretne eltévedni, miközben elhagyja a szobáját, habár a fiúk szobái felé egész szívesen jutna el csak úgy véletlenségből. A gondolatra ő maga is elmosolyodik, majd megrázza a fejét, s belép a nyitott ajtón keresztül leendő szobájába. A tanárnő leengedi az addig lebegő csomagokat, majd ismét beszélni kezd. Chloé figyelmesen végighallgatja, majd csak bólint.*
- Rendben, köszönök mindent, már most nagyon szimpatikus ez a hely. Azt hiszem, szeretni fogok itt. *Mondja egy kissé erőltetett kacaj kiséretében, majd a nőre mosolyog.*
- Viszont látásra és jó éjt! *Köszön el illedelmesen, majd az egyetlen üres ágyhoz sétál, és ruhástól végigdől rajta. Egy kicsit azért örült volna neki, ha nincs egyedül a szobájában rögtön az érkezése után, de jó így is.. *

//Semmi gond, és én köszönöm ^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:03 am

*Liza a hosszú séta után,kicsit elfáradt,és bement a hálótermükbe kicsit kipihenni magát.Bement a szobába leült ágyra,közben valami halk nyávogást hall.Lenéz a földre és kimás lett volna mint az ő kicsit cicája Smookie.Felveszi és óvatosan simogatni kezdi,és közben felcsapja a zenét,hisz olyan csend van körülötte.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:16 am

*Ashly a zenére lett először figyelmes tetszett neki ez a számára még ismereten muzsika. Majd elindult a zene felé, mire meglátta az ágyon ülő Lizát. Mikor észre vette,hogy ő hallgassa a zenét elkezdett mosolyogni majd oda ment hozzá.
-Szija. Már olyan rég láttalak. Hol vagy te elveszve?
*Várja a kérdésre a választ, majd leült az ágyra, reméli nem gond.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:27 am

*Liza nem vette rögtön észre a szobába belépő személyt.Csak akkor lett rá figyelmes,amikor megszólitotta.Felnézett és egyszerre nagyon jó kedve lett,hiszen Ashly volt az.*
-Szia.Énis rég láttallak.Hát,...itt is,ott is és te?Mesélj valamit.*Ekkor letette az ölében lévő kiscicát és teljes figyelemmel várta Ashly válaszait.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:33 am

*Kicsit meglepődött Liza tömör és rövid válaszán, azt hitte legalább többet fog vele beszélni, és most elvárja hogy Ashly írjon.*
-Hét az az itt is ott is az nálad mit jelent? *Nagy csodálkozó tekintet követte a kérdést*
-Én nem nagyon tudok mit mesélni, beteg voltam, most lettem kicsit jobban, ez az egy hét maga az unalom volt a számomra. *Mondta majd vállat vont.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:40 am

*Liza sajnálja a rövid és tömör válaszait,csak már kicsit fáradt a hosszas beszélgetésekhez.De ha muszáj,akkor belevág.*
-Hát voltam a Gyakorlóterembe Scottal,majd utánna közösen kimentünk Wilarbe és sétálgattunk a főtéren.Ja meg bementünk egy étterembe kajálni.*Kicsit hüvösebb tekintettel,de ugyan olyan vigyorral mondta ezeket a szavakat Ashlynek.Majd kicsit meglepetten fogadta,hogy beteg volt,és illedelmesen kérdezősködik.*
-És mi volt a bajod?Tán megfáztál?De ugye mostmár jobban vagy?*Aggódik érte,hisz már Liza úgy érzi,hogy barátok lettek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:52 am

*Ash-nem ma a szokottól is rosszabb kedve van, mert napok kérdése és már megint egy évvel öregebb lesz, de nem csak a gond, a betegsége ami már elmúlóban van és a többi leírhatatlan dolog amit ő se tud igazán megfogalmazni hogy mi is és nem is akarj Lizát a gondjaival untatni, inkább örül neki mikor Scottot megemlítette, és kíváncsi tekintetét a lányra szegezte, lehet hogy már nagyon is feltűnően nézte, de ez van nincs mit tenni, ezek a szavak nagyon szöget ütöttek a fejébe. Majd a lány felé fordult és egy nagy levegőt vett hogy megkezdhesse a kifaggató show-t. RemélI Liza nem fog rá haragudni, de már ismerheti hogy rettent kíváncsi személyisége van Ashlynek. Majd Ash össze szedte magát és elkezdte a vallatást.
-És ha szabad tudnom tik csak haverok vagytok, vagy van köztetek valami? *Remélem most nem tartasz pofátlannak. De ami a szívemen az a számon, és te is kérdezz tőlem nyugodtan nem fogok zavarba jönni.*
-Hát nyugi semmi komoly bajom nem volt, csak egy kis megfázás,de túlélem, csak annyi volt hogy hajmosás után kimentem vizes fejjel cigizni. Mert hülye voltam most már tudom, de ami megtörtént az megtörtént, és annyira beteg lettem, hogy nem gyújtottam már rá három napja, és már épp ideje lenne. *Ashlyit meglepte Liza nagy fokú aggódása, de ürült is neki egyben, mert most jött rá hogy Lizában egy igaz barátra lelhet.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló EmptyPént. Jan. 22, 2010 8:04 am

*Ha még Ash nem tudja Liza olyan személyiség,hogy bármikor bárki gondjait meghalgassa,mert szerinte ez fontos egy ember életében,ha van akinek elmondja legmélyebb gondolatait.De nem akar senkihez goromba lenni fölleg nem Ash-hez igy hát nem érdeklődik komolyabban a gondjai iránt.Igy hát csak csendben válaszol a lány kérdéseire.*
-Persze hogy szabad sőtt.Hát,...szerintem nemsokára kialakul amire várok,hisz Scott nagyon szinpatikus nekem.Majd ha lessz valami te leszel az első akinek elmondom.*Ezeket a mondatokat egy erős és vidám mosoly követi.És,hogy még Ashlyröl is szó legyen ár kérdést még neki is szán Liza.*
-Hallom nemsokára szülinapod lesz.És rendezel valami bulit vagy valamit?*Ash szemébe néz és izgatottan várja a lány válaszait.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pegazus háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pegazus háló   Pegazus háló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pegazus háló
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Démon háló
» Kék fecske háló
» Grizzly háló
» Imádkozó sáska háló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Északi torony-
Ugrás: