Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 22 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 22 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 22 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 22 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 22 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 22 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 22 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 22 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 22 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 22 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 22 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 22 Vote_lcapUdvar - Page 22 Voting_barUdvar - Page 22 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 03, 2010 4:57 am

-A bál óta nem láttalak. De ne izgulj, van mit bepótolnod. *Ezt egy alattomos vigyorral mondom. De még ez is jól áll nekem. Közben a csók megszakad, én pedig a derekát fogom Cintónak. Az eső egyre jobban esik, lassan már szakad, és a hajam is egyre jobban tapad a homlokomhoz. Bár ez nem érdekel. Hiszen Cintóval vagyok most.*
-Köszi, megvagyok... És te? *Rögtön vissza is kérdezek, egy apró szájpuszival nyomatékosítva a dolgot.*


//Fagy (://
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 7:13 am

//olvadozik.//

-óóhóóó, ezt vegyem célzásnak? *Ma is elemében van, mint mindig. Halkan felnevet, aztán felpillant Sebre és megfogja a fiú csuklóját, majd felhúzza az ajtóhoz, hogy ne ázzanak meg annyira. Bár ahogy elnézi, nemsokára eláll az eső.*
-Élek még. Mostanság kicsit elfoglalt voltam, volt pár dolgom meg minden... de most már ígérem, nem hanyagollak. Bár eddig se akartalak. *Viszonozza a puszit, miközben arra lesz figyelmes, hogy Sátán éppen a lábuk mögé mászott be. Nem szereti az esőt annyira, mint gazdája.*
-Na és, hogy telnek mostanság a napjaid? *Láthatóan mindent tudni akar.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 7:26 am

-Igeeen, annak kell venned. *Vigyorgok macsósan. Annak veheti. Ismerem Cintót, szóval tudom, hogy milyen a természete...*
-Remélem is. Mert akkor sokkal többet kéne bepótolnod, viszont nekem akkor sokkalta jobb lenne. Én sem hanyagollak el. Mert imádlak. *Hosszan megcsókolom Cintót. És amikor eltávolodunk, akkor a vigyorom, szélesedik.*
-Unalmasan. Viszont, nincs kedvem ellenségeskedni Jamesszel, Cintó. Mert még a végén ártana neked. Képes rá. És én ezt nem akarom. *Fakadok ki. Ez igaz. Belefáradtam már abba, hogy akárhányszor belefutok, beszólogat, és én nem tudok ellene tenni semmit.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 7:43 am

-Hm... hát nem is tudom... *Vigyorodik el ő is szélesen, aztán elgondolkodva hajol vissza Sebhez, de most kivételesen nem az ajkaihoz, hanem a nyakához. Azt jobban eléri. Apró csókokat hint rá, majd felnéz és még mielőtt a fiú bármit is mondana...*
-Baj ha megharaplak? Ki szeretném próbálni a vámpír hivatást. *Persze felnevet a végén, hiszen csak hülyül. De megharapni azért megakarja a srácot. Tenne rá egy nyomot, hogy igenis ő már foglalt.*
-Arról nem tehetek... ez van, James ilyen. Békülni ő nem fog, engem meg már nem érdekel ez az egész. Nem akarok hallani róla. Engem meg úgysem mer bántani. Tudja, hogy annak nem lenne jó vége. *Sok mindenre képes Cintó is, sőt... el sem tudják képzelni mennyire. Persze megátkozni is megmerné Jamest. Mosolyogva pillant továbbra is a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 7:55 am

-Tudjad... *Mosolygok macsósan. De amikor a nyakamat csókolgatja, beleborzongok, jó értelemben...*
-Nem nem baj. Őőő. Ahhoz én kell megharapjalak, drága. *Vigyorodok el alattomosan, és beleharapok a lány ajkába..*
-Tudom. Én se akarok békülni. De nem akarom, azt, hogy tartom magam, attól, hogy ne mossak be annak a taplónak. *Közben gyorsan témátváltok.*
-Azért valamikor elmehetnénk egyet bulizni. *Célzok itt sokmindenre.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 8:00 am

-Jó, majd tudni fogom. *Ölt nyelvet, aztán elmosolyodva hagyom, hogy belém harapjon. Viszont aztán én sem engedem el "futni" szóval egy pár nyakpuszi után egy szép fognyomot hagyok a nyakán. Egy picit fájhatott azért.*
-Szerintem nem jó ötlet behúzni neki. Ha még jobban magadra haragítod, akkor csak rosszabb vége lesz. Volt már rá eset amit láttam. *Von vállat, majd bólogatva ad egy szájra puszit a srácnak.*
-Rendben. Majd hétvégén megejtjük meg minden. Jó? *Mondjuk elvinné a törzshelyre Sebet, persze csak akkor, ha James nem lesz bent.*



//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 11:38 pm

* Örömmel tapasztalom, hogy nem olt le egy " semmi közöd hozzá " mondattal, hanem elmondja , hogy mi van. Bár lehet, hogy kicsit óvatlan.. De az ő dolga.*
- Hát az nem jó.. Ha gondolod elmesélheted. Nem vagyok jó a filozofálásban, de talán tudok segíteni.
* Mosolygok rá. Nem, ez a Ralp nem érdemli meg, hogy bunkó legyek vele. Olyan kis aranyos.*
- Tökéletes lenne !
* Derülök fel, hiszen tényleg zavarnak már a baglyok. Kilépek az ajtón és elindulunk az udvar fele. Előveszem a cigarettásdobozomat és rágyújtok egy szál zöld multira.*
- Bocsi, de már pang a tüdőm egy ideje.
* Fújom ki az ellenkező irányba a füstöt, ha zavarná Ralphot.*
- Szóval mi van a tesóddal ?
* Kérdezem újra, amikor már az udvarra érünk*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 11:49 pm

*Kedves lány, bár ahogy elnézem nem házbeli, hisz még nem láttam a társalgóban. Egyenlőre még várok a kérdéssel, mi szerint megkérdezném, hogy melyik házba tartozik, de nagy ívben teszek rá. Ideje végre nekem is megváltozni, most, hogy tudom az apám is idejön, mint tanár. Mikor az udvarra érünk Hannah rágyújt, ami engem igazán nem zavar, hisz nem az én egészségemet rongálja.
-Nem a tesómmal van, gond, hanem egy másik személlyel a családból. Elmondom, mert valakinek muszáj lesz, de remélem nem mondod tovább. Nem szeretném, ha mindenki engem piszkálna érte. Igaz előbb vagy utóbb ki fog derülni, de jobb lesz utóbb. Nos megígéred?
*Kérdezem tőle, teljesen hideg hangon. A változatosság senkinek sem árt. Ha Hannah ígéretet tesz, akkor nekikezdek a nagy mondókámnak.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 11:56 pm

*Egy fekete kapucnis alak érkezik az erdő felől. Fekete kapucnis felső, fekete farmer, kezein ujjatlan fekete kesztyű. Szájában egy cigi parázslik. Már reggel óta itt van, elég rossz a kedve, és ma szemét hangulatban van... A bal karján, felül egy nagy vágás éktelenkedik, és ott a pulóver is el van vágva... Edzett. Nagyon sokat. Leveszi a kapucniját, és körbetekint.. Hannah-t, és egy srácot vesz észre... Ismerős neki, de csak látásból. Annyit tud róla, hogy ő a DT elnöke...*
-Szép jó reggelt a társaságnak. *Köszön, miközben odaér. A füstöt más felé fújja.*
-Daniel Reed. *Mutatkozik be a fiúnak...* -Famine, második. *Észre lehet venni, hogy nincs jó kedve. Sűrűbben veszi a levegőt, na nem a cigi miatt...*
-Mi járatban?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 12:02 am

*Will a fák közül sétál elő, és egyenesen Daniel felé tart. És a másik két diák felé. Hatalmas farkasvigyor ül az arcán. Fekete acélbetétes bakancsot, fekete farmert, fekete kapucnis pulóvert, és bokáig érő fekete bőrkabátot visel. Ahogy odaér a fiatalokhoz, először nem is köszön, csak Dannyre néz, és megszólal.*
- Te... Olyasmit találtam, besírsz ha meglátod.
*Ekkor fogja fel, hogy még ketten állnak ott. Hannahnak csak egy kacsintással köszön, majd ránéz Raidonra, és kitágulnak a szemei. Egy percig csak tátott szájjal nézi a srácot, majd Dannyhez fordul.*
- Mikor nyílt a Wilianben óvoda részleg?
*Kérdi elképedve, majd visszanéz.*
- Hány éves vagy, kölyök? Nyolc-tíz? ez nevetséges...
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 12:19 am

- Megígérem .
* Nem szokásom pletykálódni meg ilyenek, szóval az emberek titkai eléggé biztonságban vannak nálam. Talán azért, mert néha fontosabbnak tartom azt, hogy magamról beszéljek, minthogy mások szennyesét teregessem ki. Az egoizmus, nem tehetek róla..
Közben látom, hogy egy bagós alak közeledik felénk. Felismerem benne Danielt*
- Tudod mit ?! Majd máskor elmondod.. Gondolom nem szeretnéd ha más is hallaná..
* Súgom Ralphnak, hiszen Danny már lassan hallótávolságon belül ér.*
- Danny ! Hű de ramaty állapotban vagy, gyerek !
* Nyomok egy üdvözlő puszit az arcára. Majd hátrébb lépek és szemügyre veszem. Kiszúrom a vágást a karján.*
- Mi történt ?
* Nézek rá kérdőn.. És akkor csatlakozik hozzánk egy újabb tag. Ledermedek.. Will. Hát fantasztikus ! Nem lepődök meg , hogy az elején szinte levegőnek néz minket. Majd amikor érzékeli, hogy nem csak Daniel van itt , elmosolyodok. De ez most nem az a kedves mosolyom, inkább az amikor előjön a szurkálódós énem.*
- Will, hát te élsz !?
* Kicsit ironikus kérdés, a múltra nézve, de direkt volt..*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 12:32 am

*Mikor Hannah megnyugtató választ ad, megkönnyebbülök egy kicsit. Már hozzáakartam kezdeni a mondandómhoz, de egy súgást követően nem tettem. Egy bólintással jelzem, hogy rendben van, majd egy srác közeledik hozzánk. Most már leesett, hogy miért mondta ezt Hannah. Bemutatkozik a gyerek, majd én is megteszem, hisz eddig erre neveltek, hogy az illemet adjam meg.
-Ralph. Legyen elég ennyi. *Nincs kedvem hosszasan bemutatkozni. Az, hogy cigizik, meg hogy Famines egyáltalán nemzavar. Hannah látszólag ismeri Dannyt, így nem kérdezek rá. Én is észreveszem, hogy nincs rendben valami a fiúval, de minek kétszer ugyan azt a dolgot mondani neki. Ezek után egy újabb személy toppan ide hozzánk, aki elsőnek levegőnek néz minket, vagyis Hannah-t és engem, mert ahogy elnézem Dannyt már ismeri valahonnan. Ez történetesen engem hidegen hagy, hisz nem kell mindenkit ismernem. Mikor Hannah megdöbben, hogy az újonnan érkezett srác még él, egy kicsit elcsodálkozok. ~Miért meghalt volna, hogy ennyire csodálkozik Hannah??~ Gondolkodok el rajta, majd Will egy megjegyzést tesz.
-Azért annál több vagyok és nem az óvoda részlegbe tartozom. És ha ennyire kíváncsi vagy, hogy nyílt-e ilyen részleg, akkor kérdezd meg a drágalátos igazgató urat. *Jelentem ki, oly módon, hogy a hangomon lehet érezni, hogy lealacsonyítom Alex-et. Igaz nem ismerem, de aki meggondolás nélkül veszi fel a tanárokat, az nem lehet normális.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 12:48 am

-Hehe, vicces vagy. *Jegyzi meg epésen, és nem utolsó sorban pöffeszkedve... Rossz kedve van, és ez látszik. Közben betoppan Will is.*
-Na, mit találtál? *Kérdi, egy keserű félmosollyal.*
-Ha nyílt, akkor nyílt... De, a DT-seket, biztos, hogy oda küldik. Brrr. Soha nem lépnék be oda... De most komolyan. Ralph... Mit lehet benne élvezni? *Őszintén teszi fel a kérdést, és belenyúl az egyik zsebébe, egy fehér zacskót vesz elő. Leveszi hosszú ujjasát, ami alatt egy fehér póló van. A sebre rászórja a port, a cigit kiveszi a szájából, és ráteszi a porra. Mondhatni, így gyújtja meg. Csak hogy a por az nem ég, hanem parázslik, ami eléggé szar érzés. Felszisszen, de a seb összehúzódott. Attól még fájni, fáj..*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 12:55 am

- Hannah, még élek... Mondd csak, még mindig olyan repedtsarkú vagy, mint régebben, vagy azóta már felvetted az erényövet? Mert nem szép, hogy három pasival meg két lóval egyszerre...
*Veti oda Will, majd Raidonra néz.*
- Te meg DT-s vagy? Most komolyan... Jó csajok vannak ott? Mert ha igen, újrafelvételizek. És buknak az ötévesekre?
*Vigyorog szélesen, Dannyt pedig leinti egy fejrántással, hogy majd később megbeszélik.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 1:10 am

- DT ? Nem mondod, hogy a benne vagy Ralph.. * Lepődök meg. Nem gondoltam volna, hogy benne van a diáktanácsban.. * - Remélem a méltón képviseled a diákság érdekeit..
* Mosolyodok el. Nekem nincsenek ilyen előítéleteim a diáktanáccsal szemben , mint láthatóan Dannynek és Willnek.*
- Will, úgy látszik az agyadat elfelejtették feltámasztani. Vagy ez a memóriahiba már a születésedtől fogva kísér?
* Szívok egy jó nagy slukkot a cigimből, majd hosszan kifújom. Nem bosszant fel különösebben, mert ugye ami az embernek nem inge, ne vegye magának. Én meg sosem tartottam magam repedtsarkúnak..*
- Danny , mi a lósz*rt csináltál most már komolyan ?
* Kérdezem, hiszen az a seb.. Nem volt sose az a verekedős fajta, vagy legalább is én azt az énjét nem ismerem. A verekedést inkább várom el Jamestől..*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 1:27 am

*Egy kicsit kezd elegem lenni abból, hogy mindenki azért szekál mert DT vagyok. Tehetek én arról, hogy az apán minden hülyeségbe belerángat, ráadásul most már a suliban van, így ellenőrizni is tudja a cselekedeteimet.
-Őszintén, nagy ívben teszek az egész DT-re, csak azért jelentkeztem, mert van egy beképzelt apám, aki állandóan szekál, hogy legyek jó kisfiú, meg mindenben legyek benne, ami az iskola dolgait segíti. Ráadásul, már fel is vették mint tanár, szóval ellenőrizni is tud. *Közben Hannah felé fordulok* -Ez az amit írtam a testvérem. Teljesen elegem van már belőle. Nem elég, hogy külön suliba küldött minket a tesómmal, de még idejön dajkálni is. *Jelentem ki teljesen felháborodva. Will kérdését pedig elengedem a fülem mellett, hisz aki sérteget annak nem tartozom magyarázattal. -Valaki van ötlete, hogy mit tegyek ez ellen?? *Kérdezem a többieket, akik remélhetőleg annak megfelelő választ. Ha nem akkor meg kitalálok valamit.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 1:36 am

-Áhááá, szóval ezért. Miért nem sz*rsz nagy ívben az apádra, és éled a saját életed? Ez egy iskola, és nem a közös lakás. Itt te vagy az úr, haver, nem az apád.. Nem gondolod, hogy el kell szakadni a köteléktől itt? Ez az iskola arra való, és nem arra, hogy az apád bébiszittert játsszon feletted. Kezdesz lázadni nem? Ints be egyet az apádnak, hogy szakadj ketté, mert te a magad ura vagy, itt. Érted már? *Egy hosszú kiselőadást tart. Muszáj, így akar toborozni Willnek egyrészt, másrészt meg ő így vall. A szülei ne szóljanak bele az itteni életébe. Közbe Hannahhoz fordul.*
-Szerinted, minek látszik? Begyógyítom a sebet. Meg egyébként is, bent voltam az erdőbe.. Azt hiszem, ennél több magyarázat már nem kell.. *Kacsint rá. Egy szemvillanással jelez, hogy megértette Will célját.*


A hozzászólást Daniel Reed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 17, 2010 1:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 1:40 am

*Hannahval már nem is foglalkozik.*
- Te Töki... Köpj az apád cipője elé, mert életed végéig a nyakadon fog lógni. Ezt akarod? Állj a sarkadra. Vagy ha akarod, megölhetem neked.
*Eddig bírta, itt Daniel fülébe súg.*
- Találtam egy tökéletes helyet az új mozgalomnak... Hatalmas, nehéz rálelni, és könnyen átrendezhető, csak kicsit ijesztő... Mondd, félsz te a holtaktól?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptyVas. Okt. 17, 2010 2:34 am

*Igazuk van a többieknek. Tényleg a sarkamra kell állnom, de ez nem olyan könnyű. Vagy mégis?! Elgondolkodok, hogy melyik módszert válasszam ahhoz, hogy lekoptassam magamról apámat. -Kösz az ötleteket. Azt hiszem teljesen igazatok van. Megmondom apámnak, hogy szakadjon le rólam és hagyjon élni. Will, azért megölni még nem kell, ha pedig addig fajul a dolog, akkor meg megteszem én. *Mondom határozottan, mint, ha tiszta szívemből utálnám őt. Mikor sugdolózni kezdenek, nem figyelek oda, hisz azért kíváncsi még nem vagyok. Miután végeztek megvárom még valaki mond valamit az üggyel kapcsolatban, vagy esetleg felvet valami témát.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzer. Okt. 20, 2010 4:55 am

- Nem. Tényleg nem kell több magyarázat.
* Bólintok. Majd innentől kezdve csak " figyelem " a beszélgetést. Nem nagyon van hozzáfűzni valóm. Elraktározom magamban, hogy Ralph apja tanár lett a suliba. Szóval emgint egy új " ellenség ". Fantasztikus. A cigim lassan elfogy talán nem ártana, ha lemennék Wilardba venni egy szállal..Az ötlettől vezérelve megszólalok, nem érdekelve, hogy épp miről beszélnek.*
- Köszönöm, ezt a felemelő beszélgetést fiúk ! Örvendtem !
* Intek egyet és elindulok vissza a hálótermem irányába. Kell egy kis zsé mielőtt nekivágok a városnak.*



// Köszöntem Smile //
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzer. Okt. 20, 2010 6:00 am

*Közben hallgatja azt, amit a többiek mondanak.. Will utolsó mondatán hangosan felnevet...*
-Na igen, tényleg nem kell apuci pici kedvencének lenned. Ez nem arról szól... *Komolyra fordítva a szót, mondja el, amit gondol...*
-Én is örültem, Hannah.. *Int a lány után, aztán Will felé súg.*
-Remek, remek, majd ha mondod merre, akkor valahogy csak oda találok.. És nem, nem félek a holtaktól. De kiről is lenne szó? *Azért rákérdez.*
-Will, egy kérdésem lehetne? *Majd a választ meg sem várva, benyúl a nyakához, és a fogat, ami a nyakába lóg, egy rántással leszakítja, és kiveszi onnan... Aztán felmutatja.*
-Ha tudod, hogy ez minek a foga, akkor légy szíves mondd meg.
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 2:29 am

*Lám,lám. Őt is látni néha errefelé. Ingrid sétál ki az udvarra. Fekete bokacsizma van rajta, egy szürke farmer és egy fekete szövetkabát. Haja lazán feltűzve. Körbenéz az udvaron, majd meglát az egyik fán egy hintát. Beleül és hintázgatni kezd, közben elgondolkodik. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 2:37 am

*Nem csak Ingridet lehet mostanság olyan keveset látni. Én sem vagyok olyan... közkedvelt már ebben az iskolában, hiszen szinte mindenki ellenem van. Ezért inkább nem is vagyok itt olyan sokat. Csak mikor edzünk a csapattal. Elgondolkodva sétálok zsebbe dugott kézzel és kapucnival a fejemen végig az udvaron. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, főleg ha belegondolok, hogy már nem sokáig kell ide járnom.
Ahogy haladok, már lépnék be de meglátok egy ismerős személyt. Igrid... nagyon régen láttam, még csoda, hogy megismerem.*
Igrid? Hol voltál elveszve kicsilány? *A végét már szinte elnevetem. Nekidőlök a mellette lévő fának és elmerengve nézek rá. Kicsit mintha változott volna.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 2:41 am

*Lépéseket hall a háta mögül. Hátrafordul és egy ismerős alakot lát. *
-James? *Pillog rá. *
-Hát.. Én.. Haza kellett költöznünk a bátyámmal egy időre... Hogy milyen unalmas otthon. És te? Régen láttalak. *Pillog a fiúra még mindig, majd leszegi a fejét és hintázgat tovább. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 2:48 am

*Elmerengve figyelem tovább Ingridet.*
Értem. Tudom milyen az, nem a legkellemesebb. És hogy vagy? Mesélj, miújság veled... ? *Ma kivételesen jó kedvembe vagyok. Okom nincs rá, Hannaht rég nem láttam. Elég sok baj van most körülöttem, nem mindig a legbiztonságosabb velem lenni. Bár el kéne már beszélgetnem Sebastiannal... Nem nagyon tudok mit mondani a lánynak, szóval inkább csendben összefonom karjaim és várom, hátha tud valamit mesélni nekem. Régen... emlékszem jól megvoltunk .*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 22 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
22 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: