Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 12 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 12 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 12 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 12 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 12 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 12 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 12 Vote_lcapUdvar - Page 12 Voting_barUdvar - Page 12 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 4:27 am

*Nem jár még olyan messze, hogy ne hallaná a válaszokat. És el is komorodik ő is kellőképpen. Nem erre akart kilukadni, de most már mindegy.*
~Nem bukhatok el... már elbuktam...~ - gondolja magában a fiú, és halad tovább a kastély felé. Jobb lesz ha végleg magára zárja a szobáját, és ki sem tolja onnan az orrát. Nem néz vissza a lányra, sokkal inkább a gondolataiba van mélyedve.*

//Köszi^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 6:12 am

*Süt a nap, ilyenkor nincs az embernek benn ülni kedve. Kicsit elgondolkodva léptem ki a nagy ajtón, majd körülnéztem. Beleszippantottam egy jó mélyet a friss levegőbe, ma még szinte egyszer sem voltam kinn. Ilyenkor nem túl sokan vannak az udvaron, nem olyan idegesítő az a gyerekzsivaj. Farmernadrág és egy egyszerű fekete póló van rajtam. Pálcám zsebemben, bár nem hinném hogy szükségem lesz rá. Mostanában egészen nyugis napjaim vannak. Azt hiszem, Alexet is sikerül egyre jobban meggyőznöm arról, hogy vegyen be az UGY-be. Mindig is tudtam, hogy az igazgató könnyű eset. Bár mikor egy kicsit fiatalabb volt, sokkal jobban lehetett vele hülyülni...
Leléptem az udvar füvére, teljesen figyelmen kívül hagyva azt a pár lányt aki éppen rólam sugdolózik a háta mögött. Azt hiszik, nem látom őket. Na de mindegy. Az egyetlen célom, a fa alatt ülő, már jó ismert lány. Be kell valljam, mikor megláttam egy kicsit meg is lepődtem. Azt hiszem, mióta vége lett mindennek, szinte nem is beszéltünk. Egyszer-kétszer talán. Egy halvány mosollyal az arcomon odalépkedtem, megálltam előtte majd biccentettem.*
-Á, kit látnak szemeim! Szép napot-estét a szép hölgyeménynek! *Fogalmam sincs mit gondol róla AZOK után, de majd most kiderül. Én nem haragudtam rá sosem, nem volt rá okom... bár azt tudtam, hogy neki van és ezt rá is hagytam. Remélem megbékélt. Jó lenne vele ismét... Bár... Nem telepedtem le mellé, nem tudtam, hogy zavarom-e vagy valami.*
-Hogy vagy? *Kérdeztem kedves, lágy hangon. Nem szeretnék elmenni most, hogy találkoztam vele. Remélem most lesz rá alkalmam, hogy ismét beszéljük.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 6:19 am

*Ginny a fának dőlve ül, csendben, gondolkodva, karjait maga előtt összefonva, míg csak James meg nem érkezik. Először csak szeme sarkából figyeli a fiút, kicsit idegesen, és közben magában reménykedik.*
~Csak menjen tovább és ne szólítson meg! Menjen tovább, és ne szólítson meg! Menjen tovább, és ide ne merjen jönni!~
*Ám James megáll, és köszön neki. Ginny lelkében vegyes érzelmek kavarognak, ahogy felpillant, majd apró félmosolyt küld a fiú felé.*
- Napot...
*Mondja halkan, majd úgy csinál, mintha valami nagyon érdekeset látna az erdőben, de nem bírja sokáig. Fejét visszakapja a fiú felé.*
- Megvagyok, élek. Fogalmazzunk úgy, hogy... Bajkeverő-mentesen! Szóval... Mit akarsz?
*Kérdi mérgesen, miközben feltápászkodik.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 6:33 am

*Láttam rajta, hogy nem teljesen számított rá, hogy megállok. Ő felállt, így nem kellett leheverednem. Halvány mosoly jelent meg ismét az arcomon, nem keserített el az a tudat, hogy még mindig nem bír. Reméltem ki tudom magyarázni magam... reméltem.*
-Ginny, figyelj... *Nem tudtam, hogy kezdjem, mit mondjak. Egy pillanatig a földet kezdtem el nézni, majd visszapillantottam a lányra. Alacsonyabb volt tőlem, így lefelé kellett rá nézni.*
-... én nem akartam, hogy ez legyen. Az az idő alatt, amíg nem találkoztunk megváltoztam. ~Részben...~ Tudom, hogy tudod... mindig szerettem bajban lenni, sőt... De azt is tudod, hogy sosem annyira, hogy kicsapassam magam. Szeretném ha... *Nem sokan hallanak ilyet a számból, tényleg nem sok lánynak mondtam ezt.* ... ha nem haragudnál rá, és újra jóban lennénk. Nem tudom, hogy te mit érzel most, nem látok a fejedbe. Szeretném ha elmondanád... *Itt fejeztem be, már kezdem kínosnak találni a dolgot. Most már nem mosolyogtam. Vártam mit mond. Gondolom... fejmosás lesz belőle megint.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 6:43 am

- Szeretnéd, hogy újra jóban legyünk? Szeretnéd?
*Ginny lelkében ébredezett a láng, szemei dühösen villantak a fiúra.*
- Tudod mit össze aggódtam miattad állandóan? Tudod mennyi álmatlan éjszakám volt? Elképzelésed sincs, hogy milyen volt veled lenni, Miller!
*James eléggé ismerheti Ginnyt, hogy tudja, ha valakit a vezetéknevén szólít, akkor iszonyat dühös rá.*
- Az ég szerelmére, majdnem feketemágián kaptak, vagy nem tudom... Csak morzsákat hallottam, de az épp elég volt! Nem az érdekel engem, hogy kicsapnak-e, vagy sem, hanem az, hogy biztonságban vagy-e! Ha olyan pasival akarnék járni, akinél aggódhatok, hogy meghal-e, akkor összejönnék egy félkezű oroszlánidomárral!
*A végét már szinte kiabálja, majd hátat fordít, és menne el, de két lépés után megáll.*
- Mit akarsz tőlem?
*Kérdi már inkább érdeklődően, mintsem támadóan.*
- Nem véletlenül szakítottam veled, és fenntartom, hogy rossz társaság vagy. De elég rég beszéltünk ahhoz, hogy megváltozhass. Még mielőtt elbíznád magad... Nem ígérek semmit. De legyen... Beszélgessünk... És meglátom, mit tehetek érted...
*Mondja idegesen. Hiányzott neki James, de még mindig ott vannak a rossz emlékek.*
- Kapsz egy esélyt, hogy kijavítsd a hibád. De ha nem élsz vele, James...
*Ezzel előhúzza a pálcáját.*
- Megígérhetem, hogy nagyon nagy bajba kerülsz...
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:00 am

-Igen szeretném!! *Jelentettem ki, még mielőtt Ginny bármit is mondott volna. Aztán jól sejtettem. Fejmosás a köbön. Nem baj, ezt miatta elviselem. Csak mert jó volt vele és fájt, mikor otthagyott. Igaz, túltettem magam rajta, de amikor az előző barátnőm lelépett az iskolából... azután ismét feljött benne a Ginny utáni vágy. Talán mert többször láttam... egyre többet.*
-Tudom, hogy dühös vagy rám. Megértem, de azt te is tudod, hogy tudok vigyázni magamra. Megértem, hogy aggódsz miattam. De ENNYIRE azért sosem kellett volna. *Vágtam a mondandója közbe, a körülöttünk lévő emberek már csak kiesett szemmel néztek minket. Nem zavart, de ha egy kicsit idegesebb lettem volna, csak egy kicsit... és ha nem Ginny lett volna itt, most mind elüldöztem volna innen. De nem tettem és nem is teszem. Hátat fordított, én utána léptem majd megálltam előtte. Alig volt közöttünk pár centi. A kérdésre halkan válaszoltam.*
-Tudod te azt jól Ginny... *Nem mozdultam el, reméltem ő sem ijed meg tőlem. Megértettem mindazt amit mond. Kicsit... lelkiismeret furdalást is kaptam ettől az egésztől. Most mindennel fel kellene hagynom, de nem tehetem. Ha felhagyok vele, nagyon megbánom... abban biztos vagyok. Esetleg... megpróbálok kicsit jobb modort adni, nem bajba keveredni. Akkor remélem Ginny is megbocsájt. Remélem. Elég nehezen jönnek a szavak, de kipréseltem magamból ezt-azt.*
-... Megnyugodhatsz Ginny, élni fogok vele! Mindent meg tennék érted, ezt tudnod kell! *Jelentettem ki határozottan, a pálcára néztem majd vissza a lány csábító kék szemeibe.*
-Rendben. Bajba kerülök... akkor ezt megbeszéltünk, viszont arra... *A pálcát eltoltam tőle egy kicsit.* ... szerintem nincs szükséged és nem is lesz. Akár... ha bántanál is, tudod hogy sosem támadnálak meg. Nem tettem túl magam rajtad, szerettelek, szeretni is foglak. *Idegesen zsebbe dugtam a kezem, befejeztem mára a vallomásokat. Remélem... közben halványan elmosolyodtam, még mindig nem mozdultam el előle. Elvesztem a kék szemekben.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:06 am

*Amikor James közel lép, Ginnynek meg kell feszítenie minden izmát, hogy ne lépjen hátra. Ő nem fog megfutamodni, pláne nem egy ilyen bajkeverőtől. Ginevra elteszi a pálcát, majd végigméri a fiút. Látszik rajta, hogy azért ő sem tette magát még túl James Milleren.*
- Nos... Keressünk valami csendesebb helyet, ahol nem zavarnak minket, és nem bámulják kismillióan az iskola szépfiúját, vagy szeretnél itt maradni, mert megnyugtat téged, hogy ilyen nagy a rajongótáborod?
*Kérdi félig viccelődve, félig gúnyolódva, miközben végigmutat a tömegen.*
- Annyira de annyira hülye tudsz lenni néha... És egyelőre kérlek mássz ki az arcomból, mert még azért ennyire nem bocsájtottam meg. És igenis aggódni fogok érted, te nagyon hülye, mert...
*Csak gondolatban fejezi be a mondatot.*
~Mert ilyen a szerelem.~
- Mindegy... A lényeg, hogy ne keveredj bajba. Tudni akarom, mikor, merre jártál, mit csináltál. Bármikor találkozunk, részletes beszámolót adsz, hogy mi érdekes történt veled. Ezt akár most is elkezdheted.
*Mondja az alacsony lány, és még egyszer végigpillant a "tömegen", egyre idegesebben.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:17 am

*Ginny nem lép hátra, ami mondjuk számomra egy kicsit megnyugtató. Nem tudom, még mindig hogy mit érez, de szerintem egy ideig nem is fogom megtudni. Bár remélem sikerül újra elcsábítanom. Egyetértettem az ötletével, bólintottam.*
-Menjünk inkább, mert holnap már az egész iskola arról fog beszélni, hogy mi volt ma itt... *Jegyeztem meg, aztán elmosolyodtam a kijelentésen. Annyira... de annyira hülye vagyok. Igen, már megszoktam hogy ezt vágják a fejemhez. Nem tehetek róla, egyszerűen ilyen vagyok. Mindig mindenbe belemegyek, aztán megbánom. Azt hiszem, tényleg fel kell hagynom egyes dolgokkal.*
-...rendben aggódj értem, de majd teszek róla hogy ne kellejen. *Arrébb léptem, lassan elindultam az egyik irányba. Csendes hely... van is rá egy ötletem. A tópart felé indultunk, szerintem Ginny is tudja hogy hová akarom vinni. Egyszer... vittem el oda. Ő volt az első. *
-Igenis! Mindent bevallok, de csak akkor ha nem fogsz ismét úgy leszidni mint az imént. *Halványan rámosolyogtam Ginnyre, majd lassan a tópartra is értünk. Mivel kezd sötétedni, ezért már nem sokan vannak kinn. Egyre többen mennek be, szerencsére. Elgondolkodtam mivel is kezdjem. *
-Először... elmondhatnád te, hogy pontosan milyen pletykákat is hallottál. Aztán meglátjuk mi az igaz abból... és bevallok mindent. ~szinte...~ *A kék szemekbe pillantottam, elmosolyodtam és vártam mit fog mondani. Régóta vártam már ezt az estét... túl rég óta.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 1:09 am

* Egy srác érkezik az udvarra fekete nadrágban, pólóban és sötétkék sport cipőben. A fiú nem sokat szokott kint lenni a levegőn mert sok a dolga vagyis nincs de azért szeret bent lenni. Ahogy kiér máris egy fához veszi az irányát és már mászik is fel rá. A fiú szeret minden honnan lógni meg ilyesmi ezért sokat van a fán. De azért nem majom. Üldögél a fa tetején és elővesz egy eléggé régi könyvet és azt olvasgatja.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 1:15 am

*Kicsit már unta magát a kastélyban,igy úgy döntött sétál egyett a birtokon,legalább el bir majd szivni egy szál cigit,esetleg kettőt.Tiszta feketében van,ma ilyen napja volt reggel.Lassa kiveszi a zsebéböl a cigit,majd rágyujt.Egy fa alatt állt meg,a hűvösben.Kicsit elbanbul,eltévedt a gondolataiban.A tegnapi nap után másra se tud gondolni,csakis Scottra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 1:21 am

* Zac látja hogy egy lány lép ki a kastélyból ezért illedelmesen oda megy hozzá. Hirtelen a lány előtt terem és illedelmesen bemutatkozik*- Hello Zac Teren vagyok-* Majd egyet hátra lép és 1 követ vesz föl amit szépen eldob a fenébe. Majd egy pillanat alatt a fán terem és ott álldogál a fa tetején nem egy magas fa egy olyan 2 méter lehet. Egy kicsit furán vigyorog de azzal senkinek nem lesz ő szerinte baja tőle.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 1:29 am

*Kissé megilyesztette a fiú,hisz még nem tért vissza,de mostmár teljes mértékben itt van.Kicsit ilyedt tekintette figyeli,amjd ő is bemutatkozik.*
-Helo.Liza Garnett.*Ekkor Zac felvett egy követ,és eldobta.*Ez most mire volt jó?*Kérdi érthetettlenül,és szemeivel követi,amikor ismét felmászik a fára.Ő nem mászik fel,nem nagyon szeret sehová mászkálni.Inkább leült a fűbe,és onnan figyelte Zac-et.Majd kezét az arcához emelve beleszivott a cigibe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 1:34 am

*A fiú látja hogy a lány cigizik ezért ő is rágyújt.Majd leugrik a fáról.*-Amúgy te honnan jöttél?-*Majd hirtelen fel kell és elindul a kviddics pálya felé.De azért megkérdezi a lánytól*- Jössz a kviddics pályára?-*Majd előveszi a könyvét és olvasgatja útközben hogy ne unatkozzon.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptySzer. Május 26, 2010 1:40 am

*A fiú leugrott a fáról igyhát ő is felkelt.*
-Londonból.És te?*Kérdez vissza illendelmesen,majd elindul Zac után.*
-A kviddicspályára?Nekem jó,úgyis rég jártam már arra.*Beszél,miközben már a fiú a könyvet olvassa,ami kicsit szemétség tölle,hisz nincs egyedül.De Liza nem veszi nagy dobra,inkább rákérdez.*
-Mit olvasol?*Kiváncsi rá,vajon mi szórakóztatóbb nála.Ma kissé kötözködős kedve van,és ez nem is olyan furcs hisz Faminés.*



//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyCsüt. Május 27, 2010 5:22 am

//olvadunk//

- Én is Londonból. Magam se tudom mert az oldal eleje hiányzik d valami varázslóról szól-* Válaszol a lány kérdésére*- És te olvasol valamit vagy rajzolsz, festesz vagy ilyesmi?-* Kérdezi a lánytól és elteszi a könyvet ha már társaságban van akkor ne olvasson már. És a táskájából előkap egy fél literes ásványvizet*- Kérsz?-* kérdezi a lányt és előkap még egy ásványvizet és a lány kezébe nyomja mosolyogva.*- Ha nem kéred tedd el majd jó lesz más korra-* Mondja és ballagnak tovább.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:15 am

*A látványra kissé felkuncog, hogy hanyatt dől a zöldség. de amikor felpattan és a kastély felé kezd szaladni, rémülten pillant a lányra.*
- Nem mehet be a kastélyba, valahogy vissza kellene csalni az erdőbe. * mondja, majd sebesen a sárkány után iramodik. Nem tervezett távfutást, de a szent cél érdekében erre is hajlandó.*
~Légyszíves állj meg te édes kölyök....~* fohászkodik magában, és sikerül bevágnia a kis lény elé ezzel elállva az útját, a kastély felé.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:25 am

*Amikor az apró sárkányivadék elkezd futni a kastély felé, tátogva bámulok Kimre. Nem mehet oda, ebben igaza van. Mi lenne, ha például Alex találná meg? Vagy akármelyik másik tanár... Bólintok majd én is elkezdek rohanni a kis sárkány után. Mivel futás közben tátogok, beszorul a levegő. Marha vicces, mondhatom... Ennek is most kellett... De nem állok meg, ahogy máskor tenném, futok tovább. Kim leállította a sárkányt, és mielőtt eszébe jutott volna elszaladni, megfogtam.*
-Oda nem mehetsz! *szidtam le*
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:34 am

*A csöppség, ahogy elkapják, sivítani kezd, és kapálózni, szárnyaival, farkával csapkodni, és próbál kiszabadulni. Ahhoz képest, hogy milyen csöpp, kifejezetten erős, elvégre majdnem az egész kis zöldség egyetlen hatalmas izomcsomó. Ahogy kiszabadul, ijedten kezd el szaladni Kim felé, és elbújik a lábai mögött, közben dühösen fúj a lány felé. Látszólag még nem elég idős, hogy tüzet fújjon, de Kim így is érezheti a forróságot, ami a kis szárnyas gyík pofájából árad, és közben harci pózba vágja magát. Valljuk be, az apróság kicsit nevetségesen festhet így, ám a szándék egyértelmű: Elijeszteni a gonosz nénit.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:40 am

*Elmosolyodik, de ugrásra készen áll, hátha megint üldözni kell majd a kicsinységet. Bár reméli erre nem kerül sor.*
- Következetes kis jószág vagy, hallod-e* mondja a lába mögött rejtőző csöppségnek. Ha az nem szalad el akkor lehajol, megfordul, és elkezdi simogatni a kis lényt. Az a célja hogy felvegye, de nem meri még megfogni, mert hát a lánynak is milyen hisztit levágott.*
- Hm, vissza kellene menni az erdőbe, nem kicsinység? Gyere... * próbálja meg az erdő felé csalogatni a kis jószágot, remélve hogy a lány segít neki.*
- Segíts vissza csalogatni az erdőbe ezt a kis rosszságot. Nem kéne meglátnia a tanároknak, még a végén vadasparkba adnák... * néz segélykérőn a lányra, nagy barna szemeivel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:53 am

*A hisztizésre tátogva állok csak egy helyben és hápogni is alig bírok. Segíteni akarok neki, erre nem megutál?! Jó, tudom, ő ezt nem tudja, de akkor is... Cöhh, bezzeg az én időmben... Most van az én időm, na de segáz. A kérésre visszatérek a földre lelkiekben és megrázom a fejem.*
-Szerintem nem jó ötlet, még a végén leharapja a "gonosz, csúnya néni" kezét. *mondom kissé sértődötten. Egy hirtelen ötlettől vezényelve gonoszul vigyorogva odasétálok a kis sárkányhoz és átváltozok farkassá. Mivel rám mordult, én ugyan ezt teszem vele. Simán Kim fölé tornyosulok így farkas alakban, és mielőtt őt is halálra rémíteném, visszaváltozok és nyelvet öltök a sárkányra.*


//fagyi^^//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyPént. Jún. 11, 2010 4:07 am

*Nem néz hátra a megszólításra, halad tovább. A fiú úgy nem tud máshova menni. Csak akkor néz hátra és szólal meg, amikor már biztos benne, hogy Will nem láthatja őket.*
-Figyelj! Neked fogalmad sincs mennyire idegesítő, hogy megcsókoltalak... Felejtsd el! Az nem történt meg! *nem épp nyugodt a hangja.*
-Ráadásul elég zavaró, hogy a párom áll velem szemben és mégsem... *nekidől egy fának, felsóhajt és ránéz a fiúra.*
-És minden mást felejts el, amit mondtam... *teszi még hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyPént. Jún. 11, 2010 4:12 am

*Azért elképzelése van róla, mert neki is fura élmény volt. Kellemesnek kellemes de furcsa.*
- Rendben van, én elfelejtem. Csak légyszíves, ne haragudj rám emiatt rendben?
*Néz a lányra nagyra nyitott kiskutya szemekkel.*
- Nem tudom miért hasonlítunk egymásra. Remélem neki sikerül kitalálnia, mert nekem nem. *Feleli, és közben kitartóan baktat a lány mellett, mikor az megáll ő is megáll.*
- Nyugodj meg, nem mondok senkinek semmit, arról amit mondtál. Köbö a háromnegyedéről ugyanis halvány fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyPént. Jún. 11, 2010 4:18 am

-És semmi másról se! Szép is lenne, ha bárki megtudná az iskolában, hogy Williammel együtt vagyok.... *hát ez több okból veszélyes is lenne, na meg kellemetlen.*
-Nem haragszom.... *ejti el halkan, a fiú arcát bámulva.* -Csak nem hiszem el! *figyeli a fiút, aztán mégis kisebb mosolyra húzza a száját.*
-Nagyon furcsa, hogy ilyen udvarias lélek vagy.... Ebben nagyon nem hasonlítasz Liamre! *mondja, közben ellöki magát a fától. Azon nem aggódik, hogy Will meglátná őket, biztos benne, hogy nem követte őket és tényleg gondolkodni maradt hátra... vagy az is lehet, hogy már Wilardban sétálgat...*
-Milyen ház? *kérdi pár perc szünet után.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyPént. Jún. 11, 2010 4:26 am

- Megígérem hallgatok, mint a sír. Tőlem senki nem tud meg semmit.
*Emeli a kezét cserkész esküre, és elvigyorodik. Nah igen, amit ő megígér, az úgy is lesz.*
- Nekem is elég nehéz elhinni, és új élmény, hogy van valaki aki olyan mint én. De nem tudom, valahogy nem rossz, szal nem érzek magamban haragot, vagy öö idegességet emiatt.
* Teszi még hozzá, majd a jellemdícséretre kicst elpirul.*
- Nos, nem tudom Liam milyen, de én ilyen vagyok. Szóval ahogy elnézem tűz és víz leszünk egymástól.
* Ő sem aggódik, de ő nem tudja miért. Csak olyan furcsán nyugodt, mintha tudná hogy Liam nem bántja őt. Kis gondolkodás után eszébe jut a háza is.*
- Izé, Amira.
*Feleli, és a lányra villant egy kedves mosolyt.*
- Kezdjük újra az egészet rendben? Én Wallace vagyok rövidebben Lace, és szeretnék segítséget kérni, ugyanis nem tudom hogyan juthatok el az Amirába.
* Mosolyog még mindig, miközben újra előadja hogy miért is szólította meg a lányt, még az elején.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 EmptyPént. Jún. 11, 2010 4:34 am

*Szó nélkül hallgatja végig a fiút. Nem akar hozzá szólni. Néha, a csendesebb pillanatokban odabújna hozzá, de amikor az megszólal, felfogja, hogy nem Will és akkor már nem is akar. A jellem dicséretet nem dicséretnek szánta. Ő jobban örül a vad lángoknak, amik hozzá nem érnek, de őt védik, sőt néha együtt lángolhatnak.... Nem szereti a pudingot...*
-Amira.... *ismétli halkan...*
-Jesszus! Amira?? Akkor tényleg semmi közöd Willhez! *a következőre fura tekintetet vet a másikra.*
-Mit akarsz újra kezdeni?! Segítek, de ne hidd, hogy szívesen! És nem hiszem, hogy jóban leszünk... *nem tudja miért, őt inkább taszítja ez a kettősség és hogy a másik ennyire kis naív lagymatag... nem tudja még mi lesz, de egyelőre, ha ma ágyba került, nem akar találkozni Lace-el.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
12 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: