Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 23 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 23 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 23 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 23 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 23 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 23 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 23 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 23 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 23 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 23 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 23 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 23 Vote_lcapUdvar - Page 23 Voting_barUdvar - Page 23 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next
SzerzőÜzenet
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 2:55 am

-Á, semmi érdekes. Minden annira unalmas, szétesz az unalom. *Vág fancsali képet, majd kicsit megrázza a fejét, erre a csat kiszáll a hajából. *
-Na tessék, még ez is. *Hördül fel. *
-Amúgy épp Wilardba terveztem lemenni. Lenne kedved hozzá? *Pislog rá édesen, reménykedve, hogy végre valaki elkíséri. Utál egyedül mászkálni. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 3:06 am

Ismerős helyzet. *Vonok vállat miközben elmerengve pillantok végig a lányon. Érdekel mi van vele meg satöbbi. A csat ami kiszáll a másik hajából, felveszem és visszaadom.*
Nyugi. Ha rajtam múlik nem lesz tovább unalmas az életed. *Ezt most csak azért mondom, hogy hátha sikerül felvidítanom valamivel. Bólintok egyet az ötletére.* Rendben van, menjünk. Ameddig velem vagy, úgysem lehet bajod. Mostanság veszélyes hely a Wilard. *Magyarázom miközben ellököm magam a fától és kezemet nyújtom Ingrid felé, hogy felsegítsem. *
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 3:10 am

*Elveszi a csatot és egy apró mosolyt küld a fiú felé. *
-Köszi. *Mikor meghallja, hogy veszélyes hely, rémült tekintettel pislog a srácra. *
-Ho-hogyhogy? *Kérdi elcsukló hangon. Mikor a srác a kezét nyújtja felé, elfogadja a segítséget. Megfogja a srác kezét és egy kecses mozdulattal felkel a hintából. *
-Köszönöm. *Mosolyog rá hálásan a srácra. Majd megáll, és pillog. *
-Akkor... Mehtünk is, nem? *Kérdi, majd lassan megindul a Wilardra vezető út felé. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptySzomb. Okt. 30, 2010 3:18 am

Nincs mit. *Elmosolyodom majd bólintok ismét.* Hát... halálfalók meg sötöbö. Tudod, szokásos. *Vonok vállat, aztán megvárom és elindulunk. Ráérek, szóval tőlem akár körbe is sétálhatjuk egész Wilardot.*
Na és, hogy van az öcséd? *Rég láttam, annak ellenére hogy a szobatársam. Lehet hogy pont azért is érdeklődöm.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:49 am

-Shot through the heart and your to blame.... *Hangzik fel egy erősen mutálódó tizenéves hangja az udvaron. A bál óta egyre gyakrabban gratulálnak neki a fellépés miatt. Ő nem büszke magára.. Kivételesen, ugyanis nem ez a zenei világ az ő világa. Épp ezért most Bon Jovit énekel. Mondjuk a kedvenc zenekara, még mindig. Ezért is van gitár a kezében. Az ünnepeket otthon töltötte, -vagyis a Szentestét, és Karácsony első napját, aztán "hazajött"- de megígérte apjának hogy nem megy el Hell Citybe a szilveszteri buliba. A gitárja ott van a hátán, ahogy az utóbbi időkben láthatják. Fekete bőrdzseki, kék farmer, és egy fekete sportcipő van rajta. A fán halkan az előbb énekelt számnak a dallamát kezdi el játszani.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:13 am

*Jacinta nem arról híres, hogy egy helyben meg tud maradni akár egy percig is, kivétel persze, hogyha fáradt. Most azonban szó se lehetne arról, hogy fáradt, hiszen a tegnapi napot konkrétan végig utazta és rá nem jellemző módon dél körül kelt fel. Azóta igyekezett feltérképezni a kastélyt, szó szerint. Vett egy papírt, íróeszközt és lerajzolta nagyjából, hogy szobájához képest mi hol van, hogy hova hogyan jutott el. Természetesen hűséges társát, Pepita-t sem hagyta egyedül, a fehér kutyus végig ott jött a lány mellet, kivéve persze mikor Jacinta felvette a kezébe. Mikor a lány, az udvarra vezető ajtóhoz ért meglepő módon kinyitotta, és kilépett rajta. Érdemes tudni a lányról, hogy meleg éghajlathoz van szokva, és fázós típus. Először még reménykedett benne, hogy nem fog megfagyni egy szál pulcsiban, viszont mivel be kellett látnia, hogy ez lehetetlen, elindul vissza a szobájába, ahol átöltözik és már kabátban, kutya nélkül tér vissza. Ahogy sétál egyre hangosabban hallja a gitár hangját. Mikor odaérkezik a fához, ami felől a zene hallatszik megáll egy pillanatra majd fölnéz. Észreveszi a fán ücsörgő fiút.*
-Hola! *Hiába, reflexből így köszön, nem is gondolkozik el azon, hogy most éppen nem otthon van.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:21 am

*Közben azért figyelget ő is, és látja, hogy nyílik az ajtó, de be is csukódik. Ugyanúgy gitározik tovább, és ismét nyílik az ajtó, és azon kilép egy lány. Jobban meg is nézi, egyáltalán nem néz ki rosszul. Na igen, erre szokta mondani Ralph, hogy Casanova... De hát nem tehet róla, megnézi a csajokat, így is, úgyis. Mikor köszönnek neki, abbahagyja a gitározást, feláll, a gitárt a hátára rakja, és leugrik a fáról.*
-Szia. Mi járatban? *Közben lehetőleg kezet csókol a lánynak. Nem annyira... öntelt, meg beképzelt, ahogy azt a vele egyidősek szokták mondani, vannak jó napjai is.*
-Egyébként, Daniel Reed vagyok, másodikos, Faminés. *Ez már csak azért sem maradhat el. Nem mászik vissza a fára, illetlenség lenne.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:33 am

*Reflexből hátrál amikor a fiú leugrik a fából. Enyhén szólva meglepődik amikor a fiú kezet akar csókolni neki de hát hagyja, elvégre lehetne éppen ez egy ilyen Angol szokás, és nem akarja megsérteni az embereket.*
-Hát... igazából próbálom feltérképezni az iskola területét, hogy a közeljövőben ne tévedjek el. *Válaszol a fiú kérdésében, s közben felmutatja a kezében lévő papírlapot és a hozzá tartozó ceruzát. Mikor a fiú bemutatkozik mosolyog, mint mindig aztán követi a példáját.*
-Én meg Jacinta Hernandez, negyedikes, Plamas. *Mondja, és ugyan kétli, mégis reménykedik benne, hogy a fiú a spanyol akcentusa ellenére megérti a nevét.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:42 am

-Ahaaa. Az jó dolog, csak annyi rejtett zug, meg folyosó van, hogy mire kész leszel, vége lesz a tanévnek. Legalább is, nekem egy teljes tanévembe került, mire lerajzoltam mindent. Már csak meg kéne bűvölni úgy, hogy látszanak rajta a diákok, de azt még nem nagyon tudom. *Vonja meg a vállát. Neki nem angol szokás, hanem családi szokás, ez lett belenevelve.*
-Ismerek pár Plamást, de téged még nem láttalak. Új vagy? *Megértette a lány nevét.. Seb is amerikai akcentusban szenved, ráadásul elég nagyban. Meg Dannynek is skót akcentusa van, bár ezt csak akkor lehet megfigyelni, amikor nagyon erősen hallgat a másik arra, hogy mit mond Danny. Mondjuk a lány most is hallhatja, de csak azért mert tél van. Ő sem tudja, hogy miért, de ilyenkor lehet hallani.*
-Honnan jöttél? *Sablonkérdés, de barátságot ilyenekkel lehet kiépíteni.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:53 am

-Ó... látom akkor nem én vagyok az egyetlen ilyen elvetemült ember aki nekiáll térképet rajzolgatni... *Mondja és még mindig mosolyog. Összedörzsöli két kezét, majd megleheli, végül pedig fekete kabátjának zsebébe dugja. *
-Ami azt illeti igen. Tegnap jöttem, szóval én nem ismerek rajtad kívül senkit itt... tök jó mi? *Nem tud mást csinálni mint mosolyogni, ez van, ő ilyen. Örül, hogy Daniel nem kérdez vissza a nevére, hiszen a spanyoloknál vannak olyan betűk amiket másképp ejtenek, mint az angolok. Jacinta-nak nem tűnik fel az akcentus, ő ezt annak tudja be, hogy más az mikor igazi angolok beszélnek körülötted, mint az ahogyan először megtanulod. Bele kell jönni ebbe ez nem kétség. *
-Spanyolországból. *Válaszol röviden az újabb kérdésre. Megvárja, hogy hogyan reagál rá a fiú majd, mint ahogyan illik is visszakérdez.*
-És te? Te idevalósi vagy? *Érti ezt arra, hogy ő angol-e.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:01 am

-Ugyan, nem vagy elvetemült. Én anno unalmamban kezdtem el rajzolni, aztán már megcsináltam -néha még lecke helyett is- de hát azért szeptemberre kész lettem vele. *Vigyorodik el, és figyel a lányra.*
-Az jó. Idővel megismersz szinte mindenkit, és akkor sokkal jobb lesz. Bár, ami azt illeti, könnyen is lehet ellenségeket szerezni magadnak. Főleg az én házamban. Vagyis a Faminében. Vannak ebben a házban elég zűrös alakok, de vannak jó arcok is. *Bár utóbbiból nem sok akad, mert vannak Haláfalók is.*
-Az szép hely. Bár csak egyszer voltam ott, de van egy olyan ismerősöm, -aki háztársad, és ő is Spanyolországban született.- *Vigyorog még mindig. Ralphra céloz.*
-Hát, én Skóciából jöttem. Így mászkálhatnék akár pulcsiban, mert megszoktam, hogy ott rémisztően hideg szokott lenni, főleg így télen. De amúgy igen, szinte az elmúlt két évet itt töltöttem. *Vonja meg a vállát, még mindig mosolyogva.* -És, eddig hogy tetszik az iskola?
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:21 am

-Dede... hidd el, ez az elvetemültség jele. *Próbálja meggyőzni a fiút, bár valójában ez egy abszolút lényegtelen dolog. Mikor meghallja, hogy lecke helyett is ezzel mímelődött a fiú megrázza a fejét.*
-Ejnye-ejnye... nem szép dolog így elhanyagolni a tanulmányaidat... *Mondja komolyan, s közben a mutatóujját ingatja és bólogat. Nem telik el egy perc és újra mosolyog. Nem szokta ezeket komolyan gondolni, távol áll tőle a komolyság. Kicsit érdekesnek találja, hogy egy nála jó pár évvel fiatalabb fiú beszél így vele. Nem azért, mert nincs baja vele, csak olyan fura számára.*
-És hogyha azok a faminések olyan rossz arcok akkor te miért vagy ott? *Összeráncolja a homlokát, nem igazán érti a dolgot. Mikor hallja, hogy van még egy sorstársa megörül. Nincs is jobb, mint mikor külföldön találkozol egy honfitárssal vagy mivel. *
-És merre jártál Spanyolországon belül? *Mert ha már itt tartunk, miért ne?*
-Jaa... hát úgy könnyű, hogyha valaki hozzá van szokva ehhez a szörnyű hideghez... utálom ezt az időt. *Jelenti ki. Bár a szépségével nincs baja, bentről még jó is nézni, de a kint-létet szörnyűnek találja.*
-Hát... eddig? Őszintén nincs még konkrét elképzelésem róla. Vagyis... kicsit kihalt. Elvégre már jártam néhány helyen és senkivel nem találkoztam. Viszont jó reményeket fűzök hozzá, hiszen ha nem gondolnám ezt a sulit jónak, akkor nem tanultam volna meg angolul, és nem jöttem volna ide. *Válaszol kicsit bővebben a kérdésre, kezd belejönni a beszélésbe, és ha ő egyszer elkezd beszélni...*
-Miért? Milyen a suli?
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:33 am

-Húú, akkor én piszkosul elvetemült vagyok, mert még dalokat is szoktam írni. Bár hanyagoltam ezt, mert nemrég a szobatársam kidobta a szerzeményem az ablakon... Mondjuk jó fej a srác, és veled jár egy évfolyamba. *Most Sebről tesz információt. Jól elvannak a sráccal tényleg, csak Seb néha este sokat horkol.*
-Áh, okos vagyok én tanulás nélkül is. *Mondja félig szinte nevetve. Megint (már megint) előjött az egója.*
-Hmm, lássuk csak. Egyesek szerint szemét, undok, pöffeszkedő alak vagyok, bár ezt csak azok mondják akik találkoztak velem mikor rossz napom volt. Amúgy talán a családom miatt kerültem oda, mert ők mind ilyenek, és sikerült belém is nevelniük, de azért próbálom mellőzni. *Vigyorog.*
-Asztúriában jártam, Oviedoban. *Igen, szereti a Forma-1et, és Alonsos lévén elment egyszer oda Mason bácsikájával.*
-Hát, nem mindig, ott is szokott lenni néha mínusz harminc fok, és az rettenetesen hideg. *Rázza ki a hideg már az említésére is.*
-Hát igen, általában ilyenkor mindenki otthon van a családjával, vagy éppen másokkal szilveszterezni. *Mosolyog még mindig.*
-Amúgy nagy a nyüzsgés, meg minden, és jó is itt lenni, mert lehet sok mindent csinálni, de vannak olyan szürke hétköznapok, hogy az ember már azt is elfelejti miért van itt. *Mosoly, mosoly és mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:41 am

*Ez a nap is unalmasnak indult, mint mindegyik általában. Mivel jobb dolgom nem akad, így kimegyek sétálni. Felöltözök valami melegebb ruhába. A karom kivételesen függesztve van, hisz a gyógyítok állandóan a sarkamban vannak, mert ez így nem jó. Már az agyamra mennek. Lassan ballagok lefele az udvarra. Mikor kilépek egy ismerős alakot pillantok meg. Közelebb megyek hozzájuk majd megszólalok.
-Sziasztok. Nem zavarok??
*Kérdezem szomorú arc kifejezéssel, hisz ma valahogy nincs nagy kedvem semmihez, csak egy jó társasághoz.
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:54 am

-Dalokat? Na szép mondhatom... szemtelen kölyök... *Válaszol vigyorogva a fiúnak, majd a dalokra még visszakérdez.* Szoktál dalokat írni? Milyeneket? *Elvégre nem mindennapos, hogy az ember dalokat ír. Vagyis, az talán mindennapos, hogy az ember próbálkozik ilyesmivel, Jacinta is próbálkozott vele anno. Viszont mivel úgy döntött nem megy neki felhagyott vele. *
-Hohó... persze meg egy félisten is mi? *Kérdez vissza a fiú enyhén egoista megnyilvánulására. Bólint egyet, és közben igyekszik beazonosítani a fiú által mondott helyet.*
-Egyébként pedig nem jó az, ha az ember rögtön bunkózik, hogyha rossz napja van. Azért, mert mondjuk neked rossz napod van ne rontsd el másokét... *Jegyzi meg, de abszolút nem kötözködés képen, csak egy jó tanácsként.*
-És... te akkor itt szilveszterezel? *Kérdezi, ha már így szóba jött a szilveszter. ő maga még nem tudja, hogy haza utazik-e holnap vagy sem. Bár valószínűbbnek tartja, hogy otthon tölti ezt a pár napot, mivel itt még nem nagyon ismer embereket.*
-Nagy a nyüzsgés... hiszem ha látom. *Mondja mosolyogva. Közben észreveszi, hogy közeledik feléjük egy számára idegen ember.*
-Hola! Jacinta Hernandez vagyok, negyedikes, a plamás. *Mutatkozik be aztán a fiú kérdésére körbeforgatja a szemeit és röviden válaszol.*
-Nem.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 5:05 am

-Aham, dalokat. *Vigyorodik el. A szemtelen kölyköt meghallja, és még nagyobb vigyorra húzza a száját.* -Öh, néhanapján igen. Húú, az általában változó, mikor milyen napom van. Bár azért ilyen emos izéket nem írok, az eszem még a helyén van. *Kacsint egyet, és nézelődik, de legfőképpen a lányra irányítja -megszokottnak nem mondható- szemeit.*
-Nem, csak görög isten. *Nevet fel. Jól érzi magát, és ennek semmi köze az egójához.*
-Igazad van. Bár, az általában úgy szokott menni, hogy mások rontják el a napomat, és én adom tovább ezt a szép terhet. *Vakarja meg a fejét.*
-Igen.. A szüleimhez úgy sem megyek haza, mert még a végén bevinnének valami arisztokrata buliba, ahol csupa öltönyös meg frakkos fickók vannak. Grr. *Rázkódik meg.*
-Ohóó, kviddics meccsre kimész, kint van az egész iskola. Főleg ha az Amira és a Famine küzd egymás ellen. Utána még egy hónapig paprikás a hangulat itt. James Miller a Famine, és Sebastian Blaze az Amira fogói, de ha ők egy légtérben vannak, jobb ha senki nem tartózkodik a közelükben. *Vonja meg a vállát. Bár ő Seb pártját fogja.*
-Cső Ralph. Persze hogy nem zavarsz.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 5:17 am

*Egy kicsit ismerős nekem a lány. Mint ha már láttam volna máshol is, de nem tudom, hogy hol. Mikor bemutatkozik egy kicsit meglep a köszönése. Ezek szerint ő is Spanyol, így most már tudom, hogy miért ismerős annyira.
-Ó Hola! Nem is tudtam, hogy van rajtam kívül Spanyol a suliban. Encantado de encuentro!{Örülök a találkozásnak} Raidon Raphaello, első, Plama. De jobban szeretem, ha Ralph-nak szólítanak.
*Mutatkozok be én is, majd Danny-re pillantok.
-Bocs, nem nyújtok kezet. A gyógyítók a nyakamban vannak egész nap, és azt lesik, hogy hol tartom éppen. Már az agyamra mennek.
*Mondom egy mosoly kíséretében, majd egy kérdést teszek fel.
-Mi a helyzet? Miről maradtam le??
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 5:32 am

-Görög... hát sajnálom, én a rómaiakat szeretem... *Válaszol Danny-nek vigyorogva. Arra, hogy átadja a "terhet" csak egy halk megjegyzést tesz.* Könyebb rásózni másra mint elviselni...
*Ralph spanyol megszólalásán jót nevet. Igazán jó ilyen messze Spanyolországtól spanyol szavakat hallani.*
-Én szintúgy Ralph. Egyébként, tegnap jöttem, úgyhogy valószínűleg ennek tudható be, hogy nem tudtál róla. Tök érdekes, hogy pont itt találkozunk... Honnan jöttél? *Annyi meg annyi kérdése lenne, de nem akarja Danny-t is kihagyni a beszélgetésből meg Ralphot sem akarja elárasztani kérdésekkel.*
-Semmi különös nincs részemről... És lemaradtál annyiban, hogy nem te vagy az első diák akivel összeismerkedtem itt Wilian-be... *Mondja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 5:37 am

-Ha ez megfelel tudok olaszul, valamennyit. *Vigyorog még mindig. Tényleg tud olaszul. Angolul, németül, olaszul sőt még franciául is tud, bár utóbbiakból csak pár szót.* -Hát, igaz, de ezvan. *Vonja meg a vállát. Csak néz, mint luki nyúl a tepsiben mikor Ralph elkezd spanyolul hablatyolni.*
~Hát Ralph jót káromkodott, de én ehhez a nyelvhez gyökér vagyok.~ *Magában vonogatja a vállát, kívülről nem tesz semmit.*
-Áh, beéri a második helyen is, úgy is többet fogtok találkozni, mert sajna a Plama káhába nem mehetek be. *Sajnálkozó arc, de aztán felnevet halkan.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 5:48 am

*A lány jót nevet a köszönésen. Először nem tudtam miért, de utána rájöttem. Én is mosolyogtam rá, majd a kérdésére válaszoltam.
-Hát... lehet, bár nem hiszem, hogy akkor ébren voltam vagy egyáltalán a klubhelyiségben tartózkodtam. Nem rég jöttem ki gyenguszról. Lehet, hogy épp ellenőrzésen voltam. Egyébként Madrid-i vagyok. És te??
*Érdeklődtem a lánytól, ha már van valaki, akivel tudok beszélgetni. Persze Danny-t nem akarom kihagyni így nem kezdek rá Spanyolul.
-Igaz, majd beszélünk fent. Most az a lényeg, hogy Danny is értse amit mondunk. Egyébként eddig hol tanultál??
*Érdeklődöm a lánytól, majd Danny-re nézek.
-Veled meg beszélnem kell majd.
*Mondom kedves hangom, hisz nem megsérteni akarom.
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 6:02 am

-Hát... attól még, hogy tudsz olaszul nem leszel római... isten meg... végképp. *Válaszol Danny-nek vigyorogva. Aztán Ralph-ra néz és még mindig mosolyogva válaszol.*
-Barcelona! *Mondja még inkább vigyorogva. Kicsit elgondolkozik, szeme elé tárul a város. A város amit imád.*
-Ööö... a Pireneusokban. *Felel a fiú kérdésére. A Wilian-en kívül ezt az egy mágusképzőt ismeri, elvégre mugli családból származik.*
-Na emberek vagy csináljunk valamit, vagy csináljunk valamit rendben? Hideg van, sötét van és fázom. Kell ennél több ok? *Nem hiába titulálják az emberek hiperaktívnak. Belehal ha nem tud mit csinálni.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 6:15 am

-Majd csak figyelj, tíz év múlva én leszek a mágiaügyi miniszter. *Ez abszurd, azért is röhög fel.*
-Húú, az szép város, meg a focicsapata is jó. *Vigyorodik el. Nos igen, ő is focirajongó, bár Glasgow csapatát jobban szereti. Meg a Celticet is.*
-Az is egy mágusképző? Mert itt Angliában van kettő. Legalább is, amiről én tudok. A Wilian, meg a Roxfort. *A másodikat azért említette, mert eddig minden családtagja oda járt. Mason bácsikája pont akkor amikor Harry Potter is...*
-Oké, de mit csináljunk? A fázásra ott van a pallis, az még melegít is. *Kacsint egyet.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 6:27 am

-Aha... persze! Arra befizetek.
*Nevetek fel Danny kijelentésén.
-Hmm... nem gondoltam volna. Az nagyon szép hely. Egyszer voltam ott kirándulni, még 4 éves koromban, de nem sokra emlékszek.
*Reagáltam a válaszra, majd mikor a lány kijelenti, hogy hova járt, egy kicsit elhúzom a számat, de úgy, hogy ne vegyék észre.
~Remélem nem fog kitudódni, hogy nem aranyvérűvel beszélek.~
-Azt a helyet nem ismerem. De szerintem tereljük a témát.
*Igen hazudtam, hisz tudom milyen hely, de nem akarom lebuktatni a lányt Danny előtt. Az ötlet nem rossz, de mit kellene csinálnunk.
-Hó csatázzunk. Pálca nélkül, mivel még nem szereztem másikat. Mit szóltok hozzá??
*Érdeklődtem egy mosoly keretében, majd, ha belementek, akkor leengedem a karom, mit sem törődve a gyógyítókkal.


//Fagy//


A hozzászólást Raidon Raphaello összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 05, 2011 9:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptySzer. Jan. 05, 2011 8:41 am

*Úgy gondoltam, jót tesz egy kora éjszakai séta, meg egyébként is pangtam már.. Melegen felöltöztem, felvettem egy kék pólót, fölé egy bordó kardigát és egy bélelt barna hasítót bőrkabátot. Felvettem még egy vastag farmert és a bakancsomat. Lassan pásztázom az udvar területét hátha találok egy padot amire nincs ráesve hó. Bár sok mindent nem látok de végül találok is egyet ami egy fa alatt van, kis séta után el is érem és leülök rá.*
- Nincs jó idő.. *Jegyzem meg halkan, biztos, hogy a hőmérő mínuszt mutat. A kabátomból előveszek egy fémcigaretta tartót és kiveszek belőle egy szál cigarettát, majd miután vissza teszem a dobozt a belső zsebbe, meggyújtom és hátra dőlök.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:01 am

*Először csak egy mosómedve rohan ki az udvarra. Erről már lehet tudni, hogy ki lesz az az ember, aki nemsokára elő fog bukkanni. Egyetlen egy lánynak van itt mosómedvéje az egész iskolán belül... *
-Sátán! *Ront is ki az udvar ajtaján, miközben kicsit bele is rezzen ebbe a hidegbe. Egy gyors varázslattal ezt ugyan meg lehet oldani, ő él is vele. A mosómedve Darren előtt megáll, Cintó pedig csak mosolyogva látja meg a másik Famine-s személyt.*
-Nocsak, nocsak! *Kisebb hatásszünet, miközben lábával Cintó arrébb is tolja Sátánt.* Nem tán egy Darrent látnak szemeim? *Ha már a ciginél tartanak akkor előveszi ő is a sajátját, kivesz egy szálat és rágyújt. Nem tudott előbb elszabadulni, pedig már eléggé nikotin hiánya volt neki... egész nap csak hajtották. Kellett neki bemenni órára...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 23 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
23 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: