Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 21 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 21 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 21 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 21 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 21 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 21 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 21 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 21 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 21 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 21 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 21 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 21 Vote_lcapUdvar - Page 21 Voting_barUdvar - Page 21 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:54 am

- Buli?! *Felcsillan a szeme, amihez kissé értetlenkedő tekintet párosul. Mostanában nem igen volt bulizni, suliban sem rendeztek igazán nagy partit, meg hát ideje sem volt. Na de így ötödévben végre lazulást tervez, már amennyire belefér.*
- Én nem hallottam semmiről. A sulin belül lesz, vagy Wilardban? Megyünk?? *Kérdezi lelkesen, de érti, hogy a lány sem tud túl sokat, szóval nem kérdezősködik tovább, majd utánanéznek.*
- Mindig ugyanazzal a dumával jönnek. Már kívülről tudom! *Nevet fel halkan. Hallgatja a Ronit, komoly pillantással fürkészi a lány szemeit, s valami azt súgja neki, hogy más is van a háttérben. Kicsit azért tényleg rosszul esik neki, hogy a barátja nem írt neki egy sort sem a nyár folyamán, de biztos valami nagy dolog történt.* - Na igen, az elsősök! Rengetegen vannak. *Egy apró fintor, majd újra elmosolyodik - halványan.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzer. Szept. 01, 2010 7:04 am

-A sulin belül. Valami bál féleség. Lehet ilyen gólyás cucc... én mindenképpen szeretnék menni, már ha megtudom, mi lesz a lényege ennek az egésznek. De ha nem, akkor majd rendezünk egyet Wilardban magunknak. *Ő is bulizgatna már... de mondjuk a karácsonyi bált várta mindig is és várja is legjobban. Azt imádja... főleg amikor a srácok csak úgy tolonganak.*
-Igen... én is tudom már. *Aztán egy kisebb hatásszünet, de amikor a komoly arc még mindig nem tűnik el... egy kicsit megijed, hogy Gresh tényleg haragszik rá.* Bocsi tényleg, hogy nem írtam. Nem volt valami jó nyaram ami azt illeti... *Szülei sokat veszekednek mostanság és ő is elég szépen belekeveredett a dologba. Sőt, Mollyval sincs minden rendben, mint eddig... testvére egyre jobban gyűlöli Ronit.*
-Tudod mire jöttem rá? *Egy kisebb hatásszünetet tart, és elmosolyodik közben.* Hogy régen voltam benne valami... csínyben, szórakozásban. Nem tudom mi lett velem. Lehet, hogy túlságosan is megkomolyodtam? *Összeráncolja homlokát miközben feláll a hintából és közelebb sétál Greshhez.*
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzer. Szept. 01, 2010 8:20 am

*Bólint Veronica bulival kapcsolatos válaszaira.*
- Mindenképpen. De kötelező velem táncolnod, ha bálféle lesz! *Jelenti ki mosolyogva, majd elfintorodik.* - Majd megint ott lesz körülötted az a tömeg, amit mindig is nagyon élveztél. Nem tudom miért jó az neked, hogy egymást ölik érted a pasik. *Mosolyogva megcsóválja a fejét, közben persze tökéletesen megérti a lányt. Feláll ő is, kinyújtóztatja a lábát, s miután megigazította a pulcsiját a lányra pillant értetlenül. Roni teljesen félreértette őt.*
- Én megértem, nem kell magyarázkodni. Tudod, hogy csak poénkodom. *Kedves mosolyt ereszt el, de arcvonásai ismét elkomolyodnak.* - Csak aggódom érted. Egész nyáron nem tudtam, mi van veled, hogy vagy. Rossz érzés volt. *Halvány mosoly jelenik meg a szája sarkában, majd látszólag teljesen elfelejtve az előző témát, ajkai csibészes mosolyra húzódnak. Kézen fogja a lányt, és már indulna is maga után húzva Ronit az erdő felé, de visszafordul. Kissé közelebb hajol, hogy suttogását érteni is lehessen.*
- Akkor ezt most azonnal orvosolnunk kell. *Valamivel hangosabban:* - Erdő, Wilard, nyugati torony?
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzer. Szept. 01, 2010 7:18 pm

-Rendben. Meg vagyunk egyezve! *Vigyorodik el halványan, közben pedig feljönnek a pasitömegek... elmerengve vonja fel szemöldökét és így néz tovább Greshre. Közben már egy kicsit közelebb is lép a fiúhoz.* Tudod, hogy annyira nem élvezem. És nem minden srácnak van olyan szerencséje, mint például neked. *Böki játékosan oldalba a fiút. Igen... sok srác veszi körül, de csak kevéssel áll le beszélni. Közben kiderül, hogy mégis csak poénkodás volt. Kicsit bólint arra amit Gresh mond, majd lehajtja fejét egy pillanatra. Igen, azért bánja hogy nem írt.*
-Tényleg bocsi. *Igen, ezentúl majd fog többet írni a srácnak. Remélhetőleg most már tereli a témát. Közben megfogják a kezét, ő halványan mosolyogva elindul Gresh mellett. A suttogásra pedig összeráncolja a homlokát, de nem bírja ki, hogy ne vigyorogjon el ismét.*
-Reméltem, hogy evvel jössz. *Suttogja ő is.* Nem lehetne meglepetés? *Elvvel azt akarta mondani, hogy neki teljesen mindegy merre mennek.*
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 5:02 am

*Összeráncolt homlokkal gondolkozik néhány másodpercig, majd veszélyesen elmosolyodik.*
- Mit szólnál egy görbe estéhez holnap után? Hozz csajokat, én majd hívom a srácokat. Rendezünk mi magunknak bulit. *Ismét elvigyorodik.*
- Találkozzunk a kijárási tilalom előtt, mondjuk kilenckor a nyugati toronyban. Majd holnap még megkereslek! *Meg sem várja Roni válaszát, elengedi a lány kezét, és a kastély felé siet, de még hátraszól:*
- Úgy öltözzetek, hogy előbb-utóbb mindenki megszabadul néhány ruhadarabjától. *Kacsint, amit már Roni nem biztos hogy lát.* - Ja, és arra számítsatok, hogy pénteken nem alszotok a saját kis baldachinos ágyaitokban! *Kiáltja nevetve a jól otthagyott lánynak. De remélhetőleg Roni nem veszi majd zokon, hanem lelkes szervezésbe kezd.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 8:13 pm

*A kérdésre vagy inkább ötletre elvigyorodik.*
-Nem is rossz ölet. Majd hívok pár személyt. *Bólogat, aztán Gresh már el is indul befelé. Int egyet a fiú után, de az már szinte el is tűnt. Elgondolkodva elindul utána. Persze nem éri be.*
-Rendben! Akkor szia addig is! *Kiabál Gresh után, aztán pedig megáll elgondolkodva. A fiú kijelentései visszhangoznak a fejében... egyre nagyobb mosoly jelenik meg az arcán, majd sarkon fordulva elindul befelé. Lehetőleg keres valami olyan ismerősöket. Akiket érdemes lesz meghívni. Na meg, próbál elgondolkodni a dolgokon... de érzi, hogy érdekes estélyük lesz pénteken.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 1:55 am

* Dorothy kilépett az ajtón az udvarra. Örült, hogy nem esik az eső éppen, ezért gondolta kimegy egy kicsit a friss levegőre. Körülnézett, nagyon szép zöld volt most minden a sok eső után. Hóna alatt naplójával és egy pennával el is indult az egyik hinta felé, az nem tűnt vizesnek. Lehuppant a hintára és kinyitotta naplóját és folytatni kezdte a bejegyzését, amibe tegnap belekezdett. Miközben kereste az utolsó bejegyzését megpillantott egy korábbit, abban meglátta Ben nevét. Nagyon rég nem látta a fiút, nem tudta mi lehet vele. Közben elkezdett jegyzetelni.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:09 am

* Kezdődik a suli, én meg kint sétálgatok csak a parkban...ennyit a nagy felkészülésről. Azon gondolkozom mit is csináljak, ha már nem tanulok. Danielt megkeresni nem akarom... múltkor mentem világvégére is, nem volt sehol. Így egy fekete pólóba és egy farmerba indulok el a fejem után. Azt se tudom merre megyek, azért a friss levegőnek örülök...napok óta ki se mozdulok a kastélyból. Elgondolkozok a kviddicsen, meg amiket hallok. Fura, ami két órája történt már arról is tudok. Kezdenek elfajulni a dolgok James és Seb között. Elérek a hintákhoz, és Dorothy-t pillantom meg. De régen láttam már! Odamegyek hozzá és megszólítom. *
- Szia! * Köszönök és egy félénk csókot nyomok a szájára. Majd körbenézek: nem látok mást rajtunk kívül. *
- Hogyhogy itt? * Kérdezem mosolyogva, elmerülve a szemébe. Mindig meg tud igézni Dorothy szépsége. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:22 am

*Hirtelen lépteket hall, majd felpillant és nagyot dobban a szíve és elmosolyodik, amikor észreveszi, hogy pont Ben közeledik felé. A fiú egy gyors csókot nyomott a szájára, amibe Dorothy bele is pirul majd gyorsan összecsapja a naplóját és elsüllyeszti a kabátja zsebében.*
- Szia, gondoltam kijövök egy kicsit levegőzni...Napok óta a kastélyban kuksoltam és csak olvastam meg rajzoltam. Szörnyű ez az idő. És veled mi újság mostanában? Jó pár napja már nem láttalak...Már hiányoztál. *Mosolyog a fiúra majd hozzábújik. Remélte, hogy ő is ugyanúgy hiányzott a fiúnak. Volt egy rossz megérzése, hogy ő már nem érdekli Bent.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:35 am

* Hát igen...mostanában csak hallgattam a híreket és röpködtem a kviddicspályán...szeretnék bekerülni a csapatba, arra edzettem. *
- Te is nagyon hiányoztál. Igazából ki se mozdultam mostanában. Csak kviddicseztem, olvastam, és mintha tanultam is volna valamennyit. * Sorolom mosolyogva. Magamhoz szorítom gyengéden Dorothy-t, és eszembe jut a bál. Igen, vele szeretnék elmenni, ezért el is hívom, ám ez csak félénkre sikerült. *
- Tudod, lesz a bál pénteken...lenne kedved esetleg...eljönni velem? * Kérdezem, lefelé nézve. Nem kellett sok, hogy bele ne piruljak. Majd lassan felnézek, mosolyogva várom a választ. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 2:59 am

*Figyelmesen hallgatja a fiút, közben titokban gyönyörködik benne.*
-Én is voltam párszor gyakorolni a kviddicspályán...bekerültem a csapatba, hajtó lettem! *Újságolja vidáman Bennek. Majd a fiú félénken nekiszegez egy kérdést, amire Dorothy már nagyon számított tőle. Remélte, hogy Ben fogja elhívni a bálba. Már a ruhája is megvan, amit édesanyja Párizsból hozott neki és amiben persze lélegzetelállító lesz.*
-Persze! *Mosolyog boldogan Benre, majd két karját a nyaka köré kulcsolta és hosszan megcsókolta a fiút.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 3:31 am

* Én is hajtó akarok idén lenni, de amint elmegy James, az ő posztjára fogok pályázni. Boldogan mosolygok mikor Dorothy meséli, hogy bevették hajtónak. *
- Gratulálok. Idén én is hajtónak akarok menni, de ha James elmegy, fogó szeretnék. Annak talán jobb is lennék, mint hajtónak. * Magyarázom. Imádom a kviddicset, órákig tudok játszani, és beszélni róla. Aztán jön a válasz a bállal kapcsolatban, aminek nagyon megörülök. Féltem, későn hívtam el, de úgy tűnik szerencsém volt. Majd átkulcsolom kezem a lány derekán, és viszonzom a csókot. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 5:33 am

* Igazából páran már megpróbálták elhívni a bálba partnerként, de mindet elutasította. Tudta, hogy előbb utóbb Ben meg fogja keresni, hogy elhívja. Persze, ezt nem akarta a fiú orrára kötni. Finoman megsimogatta Ben arcát majd adott egy csókot a nyakára és pirulva visszaült a hintára és az órájára pillantott. Hirtelen a fejéhez kapott, már megint elfelejtette. Napok óta ki akar kölcsönözni egy könyvet a könyvtárból, de mindig záróra után jut eszébe.*
- Gyere el velem a könyvtárba!Ki szeretnék venni egy könyvet már napok óta.*Pislogott a fiúra mosolyogva, hátha rá tudja venni. Azzal a tétovázó fiút karon ragadta és elindultak a kastély bejáratához.*

// Köszi Smile //
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyPént. Szept. 17, 2010 4:30 am

*A nyári szünete után szép lassan leballag az udvarra. Mint mindig most is a kedvenc ruháját viseli, amit piros felsőt fekete nadrágot és cipőt jelent. Leért az udvarra, körbenézett, hisz 1 hónap telt el amióta itt járt. Sok arcot lát kint, de senki ismerős. Így elsétál a legközelebbi padhoz majd leül. Mivel ő a DT elnök, így a bálra készülnie kell majd egy kisebb beszéddel. Igaz nem mintha félne az ilyesmitől, de egy kicsit meglepően érte, mikor megtudta a hírt. Elővesz egy nyalókát, majd a szájába teszi. Körülnéz, hátha lát ismerős arcot.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyPént. Szept. 17, 2010 4:40 am

*Az igazat megvallva nem igazán rajongtam a bálért, már csak amiatt a puccparádé miatt sem. Nem mondom, volt bennem is annyi nő, hogy szeressek néhanapján kiöltözni, és szépnek érezni magamat pár órára... ezen az estén viszont semmi kedvem nem volt hozzá. Különösebb oka nem volt, de amint belegondoltam, hogy keringő, meg komolyzene, inkább visszarohantam volna a szobámba. Ám a kihívások elől nem illik megfutamodni, nem igaz? Akkor meg ugorjunk fejest, csak nehogy túl sekély legyen a víz, és kitörjem a nyakamat.
Az udvaron sétálgattam, egyszerű fekete ruhában, s nem nagyon figyeltem, hogy merre vitt a lábam, vagy hogy ismerős, avagy ismeretlen jött-e velem szembe. Cipőmet a kezemben lóbáltam, így a puha, nyirkos fű a talpamat csiklandozta. Szerettem mezítláb járkálni. Egészen addig, amíg meg nem botlottam, de szerencsére nem estem el, annál azért éberebb voltam, de majdnem átbucskáztam egy padon. Kissé szétszórt voltam manapság, ami kezdett bosszantani. Ráadásul mindehhez még közönségem is volt. Egy srác, akit eddig még - legjobb emlékezetem szerint - nem láttam.*
- Szia! *köszöntem, ha már így majdnem leestem mellé a padra.* - Te is mész bálozni, vagy csak úgy vagy? *biccentettem oldalra kérdőn a fejemet, miközben felületesen végignéztem rajta.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyPént. Szept. 17, 2010 4:50 am

*Hát őszintén szólva neki sem volt nagy kedve bálozni, de mivel DT elnök, ezért kötelező, hogy elmenjen. Már éppen elmenni készült, mikor egy lány kerül a háta mögé, egész különös módon. Szinte majdnem átesett. Ezt nem hagyhattam szó nélkül. Köszönt nekem, majd kérdezett is amire természetesen válaszoltam.
-Szia. Őszintén szólva nincs nagy kedvem menni, de muszáj, hisz DT elnök vagyok. De te jól vagy?? Majd nem átszambáztál a padon. *Kérdezi egy kicsit ilyedten. Türelmesen néz a lányra, majd várja a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyPént. Szept. 17, 2010 5:01 am

*Szerettem a vékony testalkatot, mert a fiúk könnyen bedőltek neki, és utáltam, mert egy kis koccanástól mindenki azt várta, hogy sírni kezdjek, magamba zuhanjak, és mentőért sikítsak. Nos, ezt illetően csalódást kellett okoznom. Ujjaimmal sebtében hátrafésültem a hajamat, futólag megnéztem, hogy nem szakadt-e el a ruhám - drága volt sajnos, és ha már megkaptam, akkor legalább vigyázok rá.*
- Ugyan *legyintettem könnyedén* - ebcsont beforr, nemde? *Csúcs, épségben maradt a göncöm!* - DT elnök? Részvétem... *Unalmas állás lehetett, örültem, hogy nem voltam a helyében.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyPént. Szept. 17, 2010 5:14 am

*Hát nem is tudom mit mondjak a lány megjegyzésére, de azt hiszem megtaláltam a megfelelő gondolatsort.
-Hát őszintén szólva jó dolog lehet. Habár engem is meglepett a kinevezés, de igyekszem a megfelelően végezni a dolgomat. Remélhetőleg sok programot tudunk majd szervezni.
*Tájékoztattam a lányt róla. Próbáltam nem sértő hangnemben mondani, nehogy megharagudjon rám. Eszembe jutott egy olyan gondolat, hogy esetleg elhívom a bálba, hisz nem lenne jó, ha egyedül mennék. Összeszedtem a bátorságomat, majd megszólaltam.
-Először is kiment a fejemből. A nevem Raidon Raphaello, Plama, első. Téged, hogy hívnak? *Megvárja a választ, majd a lényegre tér. -Őhm... Arra gondoltam.... vagyis szeretném megkérdezni tőled, hogy nincs-e kedved velem eljönni a bálba?? *Kíváncsian várom a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyPént. Szept. 17, 2010 5:25 am

*Udvarias volt, annyi szent, hozzám képest mintagyerek. Én se voltam egy vadállat, de azért ha valami jó volt, ám, szabályokba ütköző, akkor megteszem. Na, de nem ez a lényeg. Hallgattam a magyarázatát, azonban továbbra sem éreztem túlzott késztetést, hogy DT-s legyek, ízlések és pofonok. A báli hívása meglepett, viszont nem hezitáltam rajta sokat. Elvégre abból még semmi rossz nem sülhet ki, ha nem egyedül megyek.*
- Benne vagyok! *bólintottam lassan elvigyorodva.* - Részemről mehetünk! *Kissé kelletlenül vettem fel ismét a magassarkút, mert egyáltalán nem szerettem, sokkal jobban preferáltam a tornacipőt.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyPént. Szept. 17, 2010 5:36 am

*Mikor a lány igent mondott, teljesen elszálltam magamtól, nem találtam szavakat. Végül lenyugodtam, majd tájékoztattam a lányt.
-Rendben van. Akkor én most felmegyek a szobámba átöltözni, majd a keresztfolyosóknál megvárlak, ha neked is jó. *Megvárom miként reagál a lány, majd elköszönök egy kis időre, és a szobámba veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyPént. Szept. 17, 2010 5:42 am

*Majdnem felnevettem meglepett ábrázatán, de visszafogtam magam, és ez addig így is marad, amíg esetleg nem száll a fejébe valami őrültség, ami nekem nem tetszene. Engedékeny vagyok én, ó, nagyon is, de csak egy pontig, és azontúl semmi engedmény.*
- Oké, akkor ott találkozunk! *biccentettem, majd figyeltem, ahogy besietett a kastélyba, Pár másodpercig még kint maradtam, majd fáradtan nagyot sóhajtottam, és elindultam én is befelé.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyVas. Okt. 03, 2010 4:11 am

*Zsebre tett kézzel sétálgatok az udvaron. Nincs meleg, de én mégsem fázok. Sőt, egy-két esőcseppet is érzek, ami az orromra csöppen, de nem zavar. A macskám ott lohol mellettem. Egy kék izompóló, fekete farmer és egy Nike cipő van rajtam. Hiányzik Cintó, már a bál óta nem is láttam, szóval az elég rég volt. Közben egy közeli fához sétálok, és a hátamat nekivetem. A szememet becsukom, de aztán ki is nyitom, hogy figyeljek minden kis neszre.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyVas. Okt. 03, 2010 4:23 am

*Sátán rohan előre, de aztán amikor észleli, hogy az eső csöpörög, inkább meghúzza magát az egyik fa tövébe, ahol nem esik annyira. Cintó viszont széttárja kezeit, elgondolkodva becsukja szemeit és körbefordul. Szereti, ha esik az eső...
Észre sem vette, hogy rajta kívül más is van kinn, pontosan ezért csinált "hülyét" magából. Persze szokásos rocker öltözetét el nem hagyta, ami nem furcsa... áldja a stílust. Pár csepp esőt letöröl az arcáról, majd kinyitja szemeit és a következő pillanatban Sebastian nyakában is van. Hiányzott neki a fiú. Még megszólalni se szólal meg, csak öleli.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyVas. Okt. 03, 2010 4:31 am

*Közben mozgolódást látok. Gondolom valaki fent meghallotta fent a kérésemet, és Cintót ideküldte. Egy félmosoly terül az arcomra, és amikor a nyakamba ugranak, akkor megölelem Cintót.*
-Ugye tudod hogy nagyon hiányoztál? *Kérdezek rá, beszívva Cintó illatát. Közben eltolom magamtól, és egy hosszú csókot adok neki. Közben érzem, hogy az eső egyre jobban esik, így szépen lassan kisétálok alá. Nem érdekel, hogy beteg lehetek, ebben a pillanatban semmi nem érdekel. Lassan megyek, mert még a csókot nem szakítottam meg.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 EmptyVas. Okt. 03, 2010 4:43 am

*Valószínűleg, elkerülték egymást...*
-Te is nekem. *Tovább öleli Sebet, egy istenért sem szeretné elengedi most. Amikor a fiú eltolja magától és megcsókolja, szorosan magához húzza a másikat és elmosolyodva viszonozza azt. A csók végén, a fiú nyaka köré fonja karját, majd csillogó szemekkel pillant fel. Láthatóan boldog*
-Hogy vagy? *Mellesleg egyáltalán nem zavarja, hogy az esőben állnak. Úgyis ázni van kedve.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
21 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: