Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 17 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 17 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 17 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 17 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 17 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 17 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 17 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 17 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 17 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 17 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 17 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 17 Vote_lcapUdvar - Page 17 Voting_barUdvar - Page 17 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:20 pm

*A nap enyhén sütöget, de nincs túl jó idő. Elgondolkodva lép ki az udvarra, közben egy nyakláncot nézegetve. Eszébe jutott James... volt barátja, a nagy nőcsábász. Tőle kapta a medált -egy szív alakú medál, belevésve a neve (James) -, még régebben... tavaly.
Szinte nem is figyeli hová lép. Éppen azon agyal, hogy elmenjen-e szombaton az exe születésnapjára. Talán badarság lenne kihagyni. Fekete nadrág, tornacipő és egy lila póló van rajta. Kapucni a fején, így nehéz megismerni de meglehet a vörös tincsekről. Nem néz szét, nem tudja kik vannak kinn. Perpillanat nem is érdekli. Ha valaki akar valamit, úgyis oda megy hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:31 pm

*Csak üldögél a padon, nem is figyelve a többieket. Még mindig félénk, így nem nagyon szeretne beszélni, bár inkább ismerkedne, mint hogy egyedül maradna. Éppen ezért feláll, majd elindul befele. Bámészkodik, éppen ezért nem veszi észre a vele szemben jövő lányt és neki megy. Mikor odafordítja a fejét egy kis félelem mutatkozik a fiú arcán, hisz nekiment egy nála feltételezhető idősebb diáknak.* -Sajnálom, hogy neked mentem, nem figyeltem, hogy hova lépek. Egyébként Raidon Raphaello vagyok, de szólíts Ralph-nak. Nem rég érkeztem az iskolába. Plama-s diák vagyok. És téged hogy hívnak és melyik házba tartozol? Persze csak, ha megszabad kérdeznem. *Érdeklődött udvariasan a fiú, majd várta a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:37 pm

*Ahogy sétálgat a földet bámulva és a medált nézegetve, egyszer csak nekikoccan egy kissrác. Aki nem tűnik elsősnél többnek, szóval nem is lepi meg. A kicsik mindig olyan figyelmetlenek. Azért sincs velük annyira jóba.*
-Azért néha figyelhetnél az orrod elé... *Jegyzi meg egy kicsit morogva, majd a bemutatkozásra felsóhajt. Nem illetlen, így nevelték szóval bemutatkozik ő is. Főleg amikor meghallja hogy a srác Plamás.*
-Miriam Hewer. Plama, ötödik. *Utálja kimondani hogy Plamás mivel nem mindig volt az... most lesz második éve, viszont a Famine házat sokkal jobban szerette. A medálról teljesen megfeletkezik így nem teszi el hanem továbbra is jól láthatóan a kezében tartogatja. Közben eszébe jut a Kviddics csapat, amihez kéne embereket gyűjteni... minél előbb le szeretne mondani a csapatkapitányi posztról, ha lehet hiszen... nem neki való, ő inkább csak maradna őrzőnek.*
-Te kis töpszli.... *Néz Ralphra.* Mennyit értesz a Kviddicshez?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:43 pm

*A fiút érte egy kisebb fejmosás, amit természetesen eltűrt, hisz ő az új és nem a lány. Már épp menni készült, de Miriam meglepte egy olyan kérdéssel, aminek nagyon megörült.* -Hát elég sokat játszottunk otthon a többiekkel. A kedvenc posztjaim az örző és a terelő. A többit valahogy nem tudom elviselni. De miért kérdezted? *Érdeklődött a fiú, közben örült magában, hisz végre valamit tud majd csinálni a suliban.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:55 pm

-Tökéletes! Akkor ezentúl vedd úgy hogy benn vagy a csapatban terelőnek. *Jelenti ki és levágja magát az egyik padra. Hátradönti a fejét, majd a medálla pillant ismét. A kapucni közben leesik a fejéről, láthatóvá válik arca is. Az arany szemek Ralphra szegeződnek, majd felvonja szemöltökét.*
-Honnan jöttél? *Ha már itt tartanak akkor ne legyen túl csend. Közben felnéz az égre és egyenlőre így is hagyja a tekintetét. Vagy pedig... fürkészi a kinn lévő többi embert.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 12:04 am

*Ralph meglepődött, mikor a lány kijelentette, hogy mostantól a csapatban játszik, mint terelő. Leül a lány mellé a padra, majd válaszol a kérdésére.* -Először is köszönöm, hogy bevettél a csapatba. Nem is gondoltam volna. Tudom én Madridban születem, de itt lakunk Angliában, Cambridge-ben, de nem szeretném részletezni, miért költöztünk el. Szomorodott el egy kicsit a fiú, mikor ezeket a szavakat mondta. Lehajtott fejjel ült tovább a lány mellett. Nem nagyon mert kérdezni sem, az előbbi incidens miatt, de vette a bátorságát, majd ő is megkérdezte amit a lány.* -Ne vedd tolakodásnak, de ha szabad, akkor én is megkérdezném, hogy te honnan jöttél. *Érdeklődik a fiú*

//Nekem most sajnos mennem kell, így FAGYASZTOK, ha nem nagy gond.//
//Ha gondolod akkor folytathatjuk.//


A hozzászólást Raidon Raphaello összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 08, 2010 10:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 4:16 am

*Az iskolát még mindig nem ismerem... sőt, eddig csak két emberrel találkoztam, azokkal sem lettem úgy konkrétan jóban. Mondjuk, Kim sokat hasonlít rám, ezt észrevettem... de akkor sem. Azrával a hátam mögött sétálok ki az udvarra. Ez az a hely, amit meg tudok találni a sok közül először. Nem mintha nem lenne olyan... szembetűnő, hogy ez udvar.
Ma sincs jobb kedvem mint tegnap és azelőtt... próbálom elkerülni a tömeges társaságot és az olyan embereket akik rögtön azzal jönnek hogy "új vagy?". Ebből a kérdésből is elegem lett az elmúlt napokban. Gondolkodva, -még néhány látomáson- lépkedek kicsi léptekkel az udvaron. Szinte tiszta feketében vagyok most is, kivéve a pulcsim, az most kék. Kapucni persze a fejemen, nem akarom hogy mindenki odajöjjön vagy valami. Végül leülök az egyik magányos hintába, Azra pedig lefekszik a fa tövébe és lassan lökdösve magam figyelem az embereket és azt a pár esőcseppet ami még lehull.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 4:28 am

*Nincs hideg, nincs meleg, ez az idő tökéletesen megfelel a gyakorlásra. Az a pár esőcsepp... észre sem lehet venni, főleg ha a magyar srác a gördeszkára figyel. Ráadásul kevesen vannak kint...tökéletes.
Nem messze, alig pár méterre a hintától, ahova Nicole leült, van egy nagyobb beton placc. Nem nagy, szélén padokkal... lényeg, hogy épp elég ugrálgatni, meg ilyen egy helyben trükköket gyakorolgatni.
Látszólag elég gyakorlott a fiú, minden trükk pontos. A rávetődő szemekkel nem törődik, az egyetlen amire a deszkán kívül figyel, hogy ne arra a padra ugorjon, amin patkánya letelepedett.
Jó pár percig gyakorolgat, aztán...
Ahogy deszkástól felugrana az egyik padra, a majd 10 éves sporteszköz egyik pillanatról a másikra kettétörik, a fiú pedig szép ívesen hátravágódik. Elterül a földön és bár nincs nagyobb baja, nem ül föl még pár percig. Aztán csak réveszi magát, hogy felüljön és a deszka darabjaira pillant.*
-Már épp ideje volt... *morogja az orra alatt, arra célozva, hogy elég öreg gördeszka volt...*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 4:51 am

*Figyelem felkeltés... egy srác, aki gördeszkázik. Nem is tudtam, hogy van itt ilyen... aki még valamilyen mugli sportot követ. Elég profin játszik ahogy elnézem, bár... nem értek ehhez a sporthoz, sosem próbáltam és... sosem fogom. Legalábbis úgy vagyok vele még.
Mindig csak a tévén keresztül láttam amúgy meg. Sosem tudtam elképzelni, hogy így, élőben, érdekesebb. Nagyokat pislogva figyelem tovább, közben a srác elesik és egy kis ideig a földön fekszik. Nem vagyok egy segítőkész fajta, de először azt hiszem, valami nagyobb baja van, ha már nem kel fel.
Felugrom a hintából és óvatosan közelebb lépkedek hozzá. Vagy inkább surranok, hiszen nem biztos hogy észre vesz. A háta mögé lépek, ekkor már felkel. De ha már... idáig eljöttem...*
-Öhm... jól vagy? *Kérdezem halk, kissé rideg hangomon. Acélszürke szemeim az eltörött gördeszkára szegezem, majd vissza Alexre. Azra persze rögtön a nyomomba eredt, viszont a tisztes távolságot tartva megállt az egyik fánál.
Egyenlőre más nem telik tőlem, de ha megbizonyosodom róla, hogy a fiú, nem goromba és még nem is veszélyes, na meg nem tesz fel hülye kérdéseket akkor mindenféleképpen beszélni fogok vele, egy kicsit tovább. Ami furcsa... hogy még sosem láttam. Szóval veszélyt nem jelenthet rám.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 5:04 am

*Már épp kelne fel, amikor a háta mögül egy kérdést szegeznek neki. Nem vette észre, hogy mögé lopakodnak, de ő csak egészen nyugodtan hátra fordítja a fejét, majd mielőtt válaszolna, feláll.*
-Jah, köszi... még élek... *válaszolja, közben pedig leporolja magát és megigazgatja a ruháját. (ami egy laza, kék-fehér térdgatya és egy világoskék póló)
Mielőtt a lánnyal kezdene foglalkozni, összeszedi a deszkáját és leül egy padra, ahol patkánya rögtön a zsebébe mászik. Elhelyezkedik, egyik lábát kinyújtva, mert térdét kicsit fájlalja, majd végre végigtekint a lányon.*
~Az élet szép...ezt mindig is tudtam...~
-Nem ülsz le? *kérdi és maga mellett megpaskolja a padot.*
-Hogy telnek szürke hétköznapjaid a szürke falak között? Kellene valami színt vinni az életbe... *sóhajtja csak maga elé néha a lányra pillantva...*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 5:35 am

*Végigpillantok a srácon, majd amikor feláll és leül én még mindig csak egy helyben állok, mint akit a földhöz cövekeltek. Aztán csak bólintok egyet, nagy nehezen majd amikor felajánlja a maga mellett lévő helyet, elfogadom. Leülök, közben Azra is közelebb mászik de még mindig csak tartja a fiútól a tisztes távolságot.*
-Szürkén... *Jegyzem meg halkan, bár éppen úgy hogy hallható legyen számára. Kicsit elgondolkodva kémleltem a földet, aztán az acélszürke szemeimmel belenéztem Alexébe.*
-Neked? *Csak hogy legyen már valami téma is. Amúgy meg nem mutatkozok még be, mivel teljesen ki is megy a fejemből meg... egyszerűen csak szeretem ha nem nekem kell kezdeményezni. Na meg most örülök annak, hogy kevesen vannak itt. Mindenki bement kajálni. Végre nincs tömeg, nem kell tartani semmitől. Köbö*
-Amúgy, jól deszkázol... sokat gyakorolsz? *Hangom még mindig bizonytalan egy kicsit, de a ridegség az továbbra is marad benne és egyenlőre nem is fog eltűnni.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 5:50 am

*Elmosolyodik a válaszon, közben a lányra pillant.* -Hmm... micsoda változatosság. Szürke hétköznapok, szürkén telnek... Nem túl izgalmas. Nincs senki aki beszínezné a napjaid vagy nem is akarod? *csak kérdezősködik. Kezd megjönni a beszédkedve, mosolya folyton az arcán...*
-Az enyém sem túl színes most, de csak mert nem ismerek sok diákot. *válaszol, aztán kicsit elmereng maga előtt... Csongorra gondol, a Martionból, de aztán kérdés érkezik hozzá...*
-Ohh, köszi. Amikor tehetem deszkázom! Bár most gondolom láttad a repülésem... *céloz az esésre.* ... Kicsit öreg volt már a szerszám... *pillant a deszkára, majd újra végig tenkint a lányon, persze nem túl feltűnően.*
-Szépek a szemeid! *tekintetét a másikéba fúrja, majd hirtelen eszébe jut valamit.*
-Ahh, bocsánat. Be sem mutatkoztam! Alex vagyok! Bár szólíthatsz úgy, ahogy akarsz...*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 6:02 am

*Kénytelen vagyon én is egy apró mosolyt az arcomra "tenni". Megmosolyogtat... felpillantok rá -mivel határozottan magasabb tőlem- és bólintok egyet.*
-Színezném ha lenne kivel... egy hete jöttem, összesen két vagyis mostmár három embert ismerek. *Vontam vállat, közben Alex is kijelentette hogy ő is körülbelül evvel a gonddal szenved. Nem ismer sok embert.
A deszkás ügyhöz nincs mit hozzáfűznöm, viszont amikor kijelenti, hogy szépek a szemeim... egy kicsit elkapom a tekintetem és a földre szegezem.*
-Köszönöm... *A hangomból hallatszik, hogy nem sokan mondták még ezt nekem. Aztán amikor bemutatkozik, felpillantok és halványan elmosolyodom ismét. Úgy érzem, benne jó társaságra lelhetek*
-Nicole, Amirás. Ha nem tudom megjegyezni a neved akkor deszkás srác leszel. *Ez egy kicsit nagyobb mosolyra késztet, ami még mindig nem mondható vigyornak. Közben egy pillantást vetek Azrára, majd vissza Alexre.*
-Hányadik évfolyamos vagy? *Határozottan három évvel minimum idősebbnek tűnik tőlem.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 6:10 am

-Hurá! Mindeketten ugyanabban a kórban szenvedünk. Újak vagyunk! Tehát össze kell fognunk és elfoglalni az iskolát... vagy inkább...nevezzük kastélynak! Kastélynak úgy is kell hercegnő, az meg már meg is van... *mosolyog a lányra játékosan, de ha őt zavarja, lejjebb vesz majd...*
-Fúú.. hát nem csak a szemed szép, a neved is. És nem kell mit köszönnöd.. a tény az tény. *mosolyog folyamatosan, majd kicsit helyezkedik a padon.*
-Oké, nekem jó lesz a deszkás srác... úgy sem sokan rohangálnak itt deszkával a kezükben.
*Le sem veszi a tekintetét a lányról, de persze tovább nem húzza bókoknál első "randin". De minden esetre aranyos lánynak tűnik...*
-Ém ötödikes vagyok! De eddig másik suliba jártam. Te? Elsős vagy?
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 6:19 am

*Halkan felnevetek Alex kijelentésére. Már nem bírtam tovább. Ő az egyetlen itt, aki eddig meg tudott nevettetni. Aranyérmes. Nem pirultam el... nem szoktam, valahogy máshogy veszem a bókokat. Mármint, csak nem pirulok beléjük.*
-De.. kell egy herceg is, szóval... *Pillatok fel Alexre. A mosoly kivételesen nem tűnik el az arcomról, ami már jó haladás. Egy ideje ilyen sem volt. A végén... meg még annyit bókol hogy tényleg elpirulok. Bár, lehet hogy elszoktam, de nem látom magamon.*
-Alex... így hívják az igazgatót is nem? *Nem sokat tudok erről az iskoláról... sem a világról...* Gondolom nem sokukat érdekli a mulgi világ, azért. *Van aki azt sem tudja mi az a gördeszka. Az hogy ötödikes és most jött meglep, viszont erre rögtön kapok magyarázatot amire ismét csak egy bólintás jön.*
-Elsős, de... szeretnék már nem az lenni. Anyámék elküldtek otthonról nyár elején, nem hogy szeptemberbe küldtek volna... *Vontam vállat ismét, aztán az acélszürke szemek ismét Alexre szegeződnek. Kicsit oldalra döntöm a fejem, majd a közelgő tömegre -csoportra aki 5 emberből áll- nézek.* Jajj ne... csoportosulás. ~Csak forduljanak vissza... lécci~ *Jelentem ki hallkan, annyira halkan hogy talán még Alex sem érti tisztán vagy ha mégis akkor pedig nem biztos hogy érti, miért mondom azt 4-5 emberre hogy csoportosulás.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 6:32 am

*Eléggé meglepődik a lány visszaszólásán, de magában örül, sőt... tiszta happy...*
-Óh... hát megtiszteltetés, hogyha rám gondoltál. Ilyen csodálatos hercegnő mellé lépni nagy érdem.. *mosolyog végig Alex. Ő nem fog pirulni, az biztos.*
-Ahh.. így hívják igen. De remélem ez nem fog zavarni, ha esetleg majd megint összefutunk. *csak viccelődik, látszik is rajta.
Elmosolyodik a következő szavakon, közben pedig nyújtózkodni kezd.*
-Hát...leszel még majd hatodikos is. Csak lágy türelmes. *vigyorog, majd Nicole újra megszólal. Ha nem is teljesen tisztán, de a lányon látszik, hogy valami gond van.*
-Szeretnél valami tisztább helyre sétálni? *mármint emberektől tisztább... Aztán meg majd később megkérdi, mi is volt a gondja, búja...
Alex fel is áll és hívogatón tekint a hatalmas szemekbe..*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptySzer. Júl. 07, 2010 6:42 am

*Én is meglepődöm azon, hogy ilyet mondok... Alexnek sikerült rám már elsőre nagy hatást gyakorolni. Néha a földre, néha a messzibe, néha pedig rá nézek. Akkor is elmosolyodom.*
-Miért zavarna? Gondolom semmi közöd az igazgatóhoz... *Kérdő pillantással nézek fel Alexre majd bólintok. Egyszer biztos hogy leszek hatodikos... felsőbbéves is. De addig még van egy pááár év.*
-Majd... hat év múlva. *Addigra Alex már messze fog járni. Vagy ki tudja? Lehet hogy még véletlenül visszajön tanárnak és tanítani fog. Már messze jár a fantáziám és az agyam. A kérdése meglep. Ennyire látszik? Felállok és megállok mellette.*
-Az... jó lenne. *Azra rögtön felugrik és utánam siet. Védelmező típus, viszont csak akkor harap vagy mar vagy akármi ha hozzá akarnak érni. Én pedig elhallgatva indulok el Alex után, kicsit zavarba jöttem arra, hogy észrevette rajtam, hogy valami gondom van. Utálom a fóbiám.*


//Fagy ^^//
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:52 am

*A tegnap estén felbuzdulva az első emeletnél tovább jutott, egészen az udvarig. Eddig nem találkozott senkivel, de nem bánja. Kék farmert visel, ami olyan csupa luk fajta, és egy szürkéskék pólót, aminek a nyakánál van egy nonfiguratív minta, más semmi. Fehér pálcája a zsebében, hosszú vörös haja szabadon. Kis séta után leül az egyik fa alá, nem is sejtve, hogy legelső találkozásuknál is ott ült, csak akkor nem ő hanem Liam.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:03 am

*Épp egy beosztáson van túl, és gondolta szív egy kis friss levegőt. Elgondolkodva lép ki, egy kicsit kinyújtózkodik. A talárt már elhagyta, nyár van ilyenkor nem túl érdemes azt hordani. Egy egyszerű farmernadrágban és fehér pólóban van, egész kényelmesen öltözve. A pálcája szokásosan zsebébe és ami azt illeti, már nem is sántít. Csak lassan lelép a lépcsőről és elindul az udvaron. Nem nagyon néz szét, így egy jó ideig nem is veszi észre a "William hasonmást" akiről persze egyből azt hiszi, hogy William. Bár.. felmerül benne a kérdés, hogy hogy kerül az egyáltalán ide?*
-TE.... *Közelebb lépked kicsit... talán dühösebb tekintettel Lace felé.* Mit keresel itt? A múltkor nem voltam elég egyértelmű? *Látszik, hogy nem veszi figyelembe a fiú szemét még...*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:08 am

*Ő sem vette egyből észre a kastélyból kilépő férfit, így kissé megrezzent, amikor az nem túl kellemesen megszólította. Hallatszik a hangján hogy dühös, vagy legalábbis valamiért neheztel. Smaragdszín szemeivel a férfire néz.*
- Jó napot, magának is. Én megértem ha nincs jó napja, de ennek nem feltétlenül a diákjain kellene csattannia.
*Jegyzi meg és kísérteties hasonlósággal oldalra dönti a fejét.*
- Azt keresem itt amit a diákok általában. Tanulni jöttem ide, és nem tudom mennyire volt világos a múltkor, mert biztos vagyok benne, hogy most látom magát életemben először.
*Válaszol a kérdésre is, és meggyőződése hogy Alex is mint mindenki más Liammal keveri össze.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:22 am

*Felvont szemöldökkel és összefont karral figyeli végig azt, amit Wallace mond. Nem érti, hogy miért ilyen most a fiú. Még mindig nem észleli a zöld szemeket.*
-Öhm... most ezt komolyan mondod, vagy csak ugratsz? *Teljesen nyugodt amúgy, csak egy kicsit dühös az aurája. Ekkor viszont...feltűnnek neki a zöld szemek.*
-Hogy lett zöld a szemed? Narancssárgáról hogy változtattad meg? *Így most már világos lesz mindenkinek, hogy Alex összekeveri Lace-t Willel. Nem mozdul, főleg addig nem még a kérdéseire meg nem hallja -találja- a választ.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:27 am

* Állja az igazgató pillantását. Nem kötekedős alkat mint Liam, de azért ha vele nem viselkednek rendesen akkor visszavág. *
- Miért viccelnék magával? Talán lenne rá okom? Tudom hogy kivel kever össze, de én nem az vagyok akinek hisz.
*Jelenti ki, és szemszínre ő is felvonja a szemöldökét.*
- Nekem amióta csak az eszemet tudom zöld volt a szemem. A narancssárga szerintem nem illene hozzám.
*Mondja, és még mindig az igazgatót fürkészi. Nem áll fel, nem tesz semmi fenyegetőt, de érezni lehet benne, hogy nem egy egyszerű diák, hanem egy felnőtt mágus tapasztalata van benne, még ha Alex nem is tudja, hogy tulajdonképpen mindent tud róla, hiszen Anor meg az ő ikertestvére. Az ő emlékei alapján feketén-fehéren előtte áll, hogy mit kell tudni a fiatal igazgatóról.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:36 am

*Nem is hisz a szemének... akkor... ez nem lehet.*
-Valami nem világos nekem. William... te... *Kicsit dadog már, egyszerűen nem tudja elhinni még mindig. Hogy lehet az, hogy egy ilyen emberből kettő van?* Te William ikertestvére vagy?! *Fakad ki belőle végül. Nagyjából összeállt neki a kép, mivel tudja hogy nem változhat valakinek a szeme egyik napról a másikra narancssárgára, vagy narancsról zöldre. Összeráncolja a homlokát, közben nekidől a maga mellett lévő fának.*
-Felvilágosítanál, ha szépen megkérlek? *Nem tudja, Lace milyen... de Williammal nem éppen a legjobbakba vannak. Lenne még pár kérdése, de előbb fel akarja fogni azt, amit eddig megtudott.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:40 am

*A téves névre elvigyorodik, hiszen világos ez. Alex simán és egyszerűen a testvérének nézte őt.*
- Nem William. Wallace, a nevem Wallace Xavier Walters, másodikos, Amira diák.
*Adja meg a pontos bemutatkozást, kicsit még mindig vigyorogva, majd a kérdésre pedig széles vigyorral biccent. Hát persze, mi más lenne ha nem a testvére?*
- Igen, ahogy mondja.
*Nem tesz hozzá többet, csak magában jót derül a megdöbbent férfin.*
- Mit szeretne tudni? Miről világosítsam fel?
*Kérdezi, miközben a zsebébe süllyeszti a kezét, és a pálcájával játszik. Amolyan pótcselekvésként.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:50 am

-Tudom hányadikos vagy és melyik házba jársz... *Megjegyezte a fiú nevét mert olyan kacifántos. Szóval Willnek van egy ikertestvére. Érti ő... csak azt nem hogy a két srác... na majd mindjárt megpróbálja kideríteni.*
-Miért nem egyszerre érkeztetek és... mi ez az egész egyáltalán? Te... nem tűnsz olyannak mint William. *Felvont szemöldökkel kémleli továbbra is a fiút, egyenlőre mozdulatlanul és várva a reakciót.*
-Mellesleg mindent szeretnék tudni. Azt is, hogy William miért folyamodott arra, hogy egy kést vágjon a lábamba és... hogy a kutyafülébe lett ő halálfaló?! *Kezdi kapdosni az ideg.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
17 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: