Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 16 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 16 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 16 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 16 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 16 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 16 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 16 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 16 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 16 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 16 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 16 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 16 Vote_lcapUdvar - Page 16 Voting_barUdvar - Page 16 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyVas. Júl. 04, 2010 8:26 am

*Ivan kicsit elbizonytalanodik, majd elmosolyodik, és biccent. Lerakja Hádészt a földre, aki egyből a németjuhászhoz trappol, és bökdösni kezdi az orrával. A fiú kezet fog Lanával, majd bemutatkozik.*
- Ivan Vladislav Dargo, szolgálatára, Lent kisasszony...
*Végül kézcsókkal zárja a bemutatkozást, követi a lányt a padhoz, és lehuppan.*
- Mi a neve a vadócodnak?
*Utal Lana kutyájára.*
- Amúgy én ma érkeztem, bejártam a kastélyt, és gondoltam lehozom kicsit Hádészt, had élvezze az új birodalmát...
*Vigyorog, és nézi, ahogy a husky a németjuhász fülét rángatja.*
- Hádész, ne fald fel, az a lélek nem a tiéd, hanem a kisasszonyé!
*Szól oda nevetve.*

//Fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:17 pm

//Olvadunk, Hannah-val//



*Végighallgatja Hannah kijelentéseit, és ismét belesziv a cigibe. Majd elmosolyodik, és a cigire pillant.*
-Igaz,... de most úgy jó esett próbálkozni. *Nevet fel, de nem túl hangosan.*
-Igen, Faminés,... *Ekkora már elszivta a cigit, és elnyomta. Kinyújtózkodik, majd megigazgatja a haját. El sem tudja képzelni, most hogy is nézhet ki,... de nem is igazán zavarja. Majd utólag hozzáfűzi.*
-Ezekszerint te is. Ugye? *Ugyan ahhoz a házhoz tartoznak, és még nem is nagyon ismerik egymást,... ilyesztő.*
-Amúgy mikor érkeztél? *A lányra pillant, és biztos abban, hogy nem év eljén érkezett, mert akkor már biztosan ismernék egymást.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:22 pm

*Ted sétál az udvaron, cél nélkül, most csak tengődik ide oda. Kicsit az iskolában múlatja idejét hogy lássák, azért még él, és itt van és nem hagy nyugtot Alexnek sem ha találkoznak. Fekete farmert visel, egy barna bakanccsal, ami nem melegíti hála a hűtőbúbájnak, amivel kezelték. Felül egy terepmintás izompólót, ami kellően közszemlére teszi az izmait. Jobb csuklóján még mindig a fekete karperec, ami szüleinek hála nem jön le egyhamar. Nyakában egy aprócska medál függ. Letelepedik az udvaron nem messze a két lánytól, még nem akar odamenni. Egy fa tövében foglal helyet és rágyújt. Erős, fekete Dunhillt szív, és egyenlőre élvezi a füstöt. Nem tudja vajon a lányok az elmondások alapján felismerték-e már, de valószínűleg igen, és van annyi eszük hogy ne menjenek oda hozzá.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:29 pm

- Igen, Faminés * fújom ki a füstöt és Lizára pillantok. A következő kérdésen elmosolyodok. El kezdem az ujjaimon számolni a hónapokat. Amikor eljutok hétig, akkor válaszolok csak.*
- Három-négy hónapja.
*Majd anélkül, hogy megkérdezné, már mondom is , hogy miért.*
- A Roxfortba jártam, de kirúgtak. És akármennyire is hihetetlen, de sorsot húztunk otthon amikor választottuk az iskolát.. Szóval ennyi erővel akármelyik másik suliba is kerülhettem volna.
* Észreveszem Tedet ahogy letelepszik a közelünkben egy fa alá. A híre már hozzám is eljutott, de még nem volt alkalmam beszélni vele. Egy ideig elidőzik a tekintetem rajta, majd visszafordulok Lizához.*
- És benne vagy a kviddics csapatban ?
*Közben a tekintetem hol Lizán , hol Teden van.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:39 pm

-Kirúgtak? *Csodálkozik, hisz nem nézni ki belőle, hogy annyira rosz kislány, de hát ez Lizán se látszik meg.*
-Mien okból? *Érdeklődik, majd észreveszi az egyik fa alatt Tedet,... nem ismeri még személyesen, de hallott már róla Sindytöl. De tölle csak jókat. Majd a kviddicses kérdésre válaszol.*
-Igen,... hajtó vagyok. *Gondolkodik el, hisz még eddig semmi érdekes nem volt a kvidcsel kapcsolatban, se edzés se verseny. De lehet, hogy csak Liza nem volt edzlsen, de senki sem szólt neki.*
-És te? *Kérdez vissza miközben Tedre pillant. Jó lenne már megismerni, de a hallottakból már elég jól ismeri, de nem tudja pontosan mi is az igaz belőlük.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:43 pm

*Ő pedig miután elszívta a cigit, elnyomja, és elpöcköli a fűbe valamerre, nem zavartatja magát hogy látják. Gondolja Liza nem hallotta még Sindytől hogy újabban még a Willes helyzet miatt rászokott az aktív dohányzásra. Pár pillanatig elgondolkodva mered az elpöckölt csikk irányába és úgy dönt, még egyet elszív, aztán majd megy a dolgára. Végül is van még mit tenni, főleg hogy még a legfontosabb összetevő hiányzik, de az nagy munka lesz felkutatni egy példányt. A lányok felé pillant, hallomásból csak Lizát ismeri, de nem tudja hogy az ő az. Sindyvel nem igen beszéltek róla.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 9:49 pm

- Egy kis balhét csináltunk a haverokkal.. És én húztam a rövidebbet. Tudod, a Mardekár ház.. * Mosolygok az emlékeken. Annyira azért nem elvetemültek a Wilianosok még, mint amennyire mi voltunk ott. De majd alakul itt is a dolog.*
- Terelő. Hajtó akartam lenni, de már minden posztot betöltöttek és kiderült, hogy nem bánok rosszul az ütőkkel. *vonom meg a vállam. Beleszívok egy utolsó a cigibe, majd elnyomom.*
- Jól gondolom, hogy Ted * Itt a fejemmel a fiú felé intek* - A csapatkapitánya a ház válogatottjának ?
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:03 pm

*Tedet figyeli, nem tudta, hogy dohányzik, de manapság ki nem? Még figyeli egy darabig, majd Hannah-ra pillant.*
-Szóval balhé,... az szép. *Mosolyodik el, és a Mardekár ház említésére csak bólogat. Majd egyik kezét hátra teszi, és rátámaszkodik. Ismét Tedre néz, és ha még egyszer idenéz, Liza int neki,... köszönésképpen. Majd ismét a lányra szegeződik tekintete.*
-Akkor egy csapatban játszunk,... az tök jó. *Jelenti ki, és egy hatalmas vigyor.*
-Igen,... ő az. *Válaszol kicsit halkabban, majd még egy kicsit hozzászól a témához.*
-Úgy volt, hogy Blake marad a csk, de valahogy Tedet választották. Azt mondták Ted is nagyon jó csk-nak, hát majd kiderül. *Magyarázkodok, mintha annyira tudnák mident. Ekkor előveszem a zsebemböl a cigisdobozd, megkinálom Hannah-t majd rágyujtok.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:07 pm

*Továbbra is csak fél füllel hallgatja a lányokat, viszont azon kicsit elcsodálkozik magában hogy Liza is dohányzik. Perszeh ma ez már nem igazán meglepő, hiszen mindenki úgy károsítja magát ahogy nem szégyelli. James drogozik, mások cigiznek. Gondolkodik hogy odamenjen-e hozzájuk, de aztán arra jut hogy ehhez túl lusta felkelni, és annyira nem is érdekli hogy megtudja miről beszélgetnek. De ha idejönnek hozzá nyilván elküldeni nem fogja őket, csak nem lesz kedves. De hát ez már mellékes apróság. Azzal játszik hogy beszívja a füstöt, és apró körökben engedi ki. Ez leköti vagy 5 percig a figyelmét.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:13 pm

- Nem vágom, hogy ki az a Blake, szóval nekem teljesen mindegy, hogy ki a csk csak értse a dolgát * Legyintek, majd elfogadom a Liza által kínált cigit. Lejmolni mindig lehet. Meggyújtom, majd felállok. Kicsit hirtelen jön a helyzetváltoztatás, meg is szédülök. Majd amikor már úgy kitisztul a kép, megszólalok.*
- Szívesen váltanék pár szót a csékával * Vigyorgok Lizára. * - Csatlakozol ?
* Amennyiben igennel válaszol, akkor ketten indulunk el Ted felé. Ha nem , akkor meg csak én egyedül. *
- Nos, Ted ha nem tévedek.. * Szólítom meg a fiút. * - Hannah vagyok. Terelő, a csapatodban.
* Mást hirtelen nem mondok, talán még Liza is bemutatkozik.Bár szerintem ők ismerik egymást. Vagy nem. Teljesen lényegtelen.Várom a reakcióját. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:24 pm

*Fura, hogy nem ismeri Balke-t, de talán majd néha hall róla pár szót valakitöl, de nem töllem. A hirtelen ötlet, hogy Teddel beszéljenek, elég fura, de oké.*
-Persze,... gyerünk. *Elindul a lány után, majd amikor oda értek ő is bemutatkozik. De bizonyára Ted is hallott már Lizáról, de személyesen még nem találkoztak.*
-Helo, Liza vagyok, és Hajtó. *Röviden elmondja amit Hannah is, és belesziv a cigibe. Egy kis ácsorgás után, rájön, hogy ő még fáradt ehhez a helyzethez, ígyhát leült Tedtöl két méterre, és figyelte mit válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:28 pm

*Amikor éppen megunja a füstkarikák gyártását, akkor a nem messze lévő lányok elindulnak felé. Ahogy jönnek végigméri őket, először Hannát, utána Lizát. Nem az ő ízlése szerintiek, de nem is baj hiszen a hűség szobrát róla mintázták.*
- Szevasztok *veszi egy kalap alá a köszöntést, majd a láyokra pillant és kicsit cinikusan megjegyzi.*
- Tudom, azért azt tudom kik vannak a csapatomban ha már egyszer csapatkapitány lettem. *mondja, és visszagondol hogy Amandának milyen hülye ötletei vannak. Most szenvedhet itt a bandával, akik azt hiszik hogy tök hülye.kb.*
- Gondolom felesleges bemutatkoznom de ennek ellenére Ted vagyok. *teszi még hozzá, majd félmosollyal várja a lányok reakcióit. Általában nem sokáig bírják vele, kíváncsi hogy nekik hol van a tűrőképesség határa.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:38 pm

*Mivel Liza követ, ezért együtt megyünk Tedhez. *
- Igazán? Akkor szimpla nemtörődömségnek tudom be, hogy tudtad, hogy a csapatod tagjai vagyunk és mégse méltattál minket még egy köszönésre sem.
*Jegyzem meg, majd követem Liza példáját és leülök törökülésben a fűre. Bólintással veszem tudomásul Ted bemutatkozását.*
- Híred már megelőzött. * Felelem egy mosoly kíséretében. Azok amiket én hallottam nem éppen pozitív hírek voltak. De nem szokásom beskatulyázni az embereket, mielőtt még megismerném őket. A cigijére pillantok.*
- Dunhill ? Ráadásul a fekete. Jó ízlésre vall .
* Majd beleszívok a Liza adta cigibe és az égre pillantok. Eddig tök szép napunk van.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:45 pm

*Nincs sok kedve társalogni, meg eléggé elvan magával. Azért figyeli miket magyaráz Ted, de mintha meg se hallaná. Elgondolkodik, majd az órájára pillnt. Eljárt felette az idő, és kellene neki valami progrtam a suli falain kivűl. Megleppeten nézem, amikor Hannah szépen megmondja Tednek amit gondol, kellett is neki. Liza is beleszólna, de túl fáradt hozzá, és ez látszik is rajta. Elvan.
Még egy kicsit ücsörög, de végül megszólal.*
-Bocsika, nekem lépnem kell. *Nem mondja meg mi a dolga, de röviden csak egy találkozó. Még elszivja a cigit, és eldobja, majd lassan felkel, és a kastélyból kivezető ót felé veszi az irányt.*
-Sziasztok, és további jó beszélgetést. *Itt volt az alkalom, hogy megismerje Tedet, de majd legközelebb. Nem veszit vele semmit.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:51 pm

*Hannár mereszti érzelemmentes szemeit. Ilyen tekintet csak azóta tud produkálni mióta nos mióta megölte riválisát. De most beveti.*
- Attól hogy csapattársak vagyunk nem kell hogy kedveljelek titeket. Vagy tévedek talán, és Alex már erre is rendeletet hozott? *kérdez vissza kicsit gúnyosan. Nem érdekli túlzottan minek veszi a lány amit mondott, veheti bunkóságnak is.*
- Igazán? Mily meglepő. *húzza el kicsit a száját, el tudja képzelni hogy nem az érzelmes, szerelmes részről hallott a lány.*
- Jah. Ez a legjobb eddig. *biccent a cigi márkára, mert végigzongorázta már majdnem az összeset és ennél állapodott meg. Lizára pillant amikor menni készül.*
- Szia Vöröske* búcsúzik majd Hannával marad kettesben.*
- Ez elment, követed a példáját vagy még bírod?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:59 pm

- Egy szóval sem mondtam, hogy kedvelj. Csak talán mert csk lettél több érdeklődést mutathatnál a csapat iránt. Bár a te dolgod, hogy mit és mit hogy csinálsz. * Vonom meg a vállam. * - Ez csak az én véleményem.
* Lizára pillantok amikor megszólal. kissé csalódott vagyok, hogy már is lelép. De hát ha tényleg dolga van, akkor menjen csak.*
- Szia Liza ! *Köszönök el tőle. Nem bírom ki, hogy ne szóljak bele Ted elköszönésébe.*
- A névmemóriád lenne ily rossz ? Vagy mindenkire valami jelzőt használsz tunya Ted ?
* A kérdésére megrázom a fejem.*
- Nagy a tűrőképességem.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 11:05 pm

- Még meglátom kedvellek-e majd. Az hogy kapitány lettem semmin nem változtat, a csapatnak nem lesz belőle kára, ha nem ölelek mindenkit a keblemre hogy öri barik legyünk. *folytatja ugyanolyan kellemetlenkedő, de elviselhető stílusban. Magánvélemény, és akkor mi van? Ő nem sokat foglalkozik ezzel általában, teszi amit jónak érez és halad előre.*
- Aki érdekel annak megjegyzem a nevét. Aki nem, valami ismertető kell hogy tudjam ki a szóban forgó személy. Lizát nehéz lenne elfelejteni mikor a barátnőm legjobb barátnője. *feleli a kérdésre, és nem sértődik meg. Őt nehéz megsérteni. Eddig egy embernek sikerül csak.*
- Jó neked. *böki ki, miközben elrakja a cigis dobozt, mára ennyi elég volt.*
- És mit akarsz tőlem? Van valami konkrét dolog, vagy csak magasröptű csevegést vársz? *érdeklődik kicsit félrebillentett fejjel.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 11:29 pm

* A mondatokhoz nem fűzök hozzá semmit még. Csak szívom a cigit és nézelődök, miközben hallgatom Ted monológját. Nincsenek sokan rajtunk kívül kint. Valószínűleg még a bátrabbja is hazahúzta már a csíkot. Maradtak hát a túlélő típusok.*
- Inkább a második mint az első. * Vágom rá gondolkodás nélkül. Aztán eszembe jut anyámék levele. Kellemetlen. Nem így kellett volna indítani a beszélgetést, talán.*
- Bár most, hogy mondod, van egy konkrét dolog is.
* Nyomom el a cigit, majd felpillantok Tedre. A szemkontaktust megteremtése után belekezdek.*
- Nem fogok itt kertelni. Az van, hogy vérbeli halálfaló családom van és állítólag hozzád kell fordulnom, hogy tégy valamit annak érdekében, hogy én is az legyek.
*Foglalom össze röviden és tömören a lényeget. Majd várom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 11:37 pm

*Az a kevés aki itt marad, az valóban bátor.*
- Hm.. *kommentálja a dolgot, majd a konkrétumra felpillant bele Hannah szemeibe. Kíváncsian várja vajon mi lehet az az egetrengető dolog. Amikor kiböki egy pillanatra megdermed, ennyire azért nem számított komoly dologra. Aztán ellazulva elgondolkozik. Halálfaló család, halálfaló gyerek. Ez mind rendben van, de miért kellene erről anornak is tudni?*
- Nos, nem mondom hogy nem leptél meg Hannácska, mert megleptél. Viszont tudnom kell pár dolgot. Beszéltél erről a Leaderrel? Írtál neki vagy a szüleid írtak neki levelet? *faggatózik, mert ha nem muszály ezt úgy eltitkolná kedves főnöke elől, és tartaná magát ahhoz, amit Eillel beszéltek meg. Hogy anort likvidálják a vezéri székből.*
- Tudod, kicsit most fel van bolydulva a rendszer köztünk. Fejetlenség van. Ezért kérdezek ennyi mindent *ad némi minimális magyarázatot, hiszen nem elsőre fog Hannának kitalálni hogy mi folyik itt.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 11:50 pm

* Elmosolyodok, arra , hogy megleptem. Hát nem éppen egy hétköznapi dolgot böktem ki neki, de hát van ilyen. Szinte már mindenki halálfaló a családomban, szóval nekem is társulnom kéne. *
- Tudtommal nem. A bátyám mondta, hogy először veled beszéljek * Rázom meg a fejem. Szerinte nem kell azonnal a Leaderhez fordulni egy ilyen dologgal mint egy diáklány halálfalóvá avatása. Bár miközben ezt mondta nem nézett a szemembe, szóval valamit titkol biztos.*
- Jól van, nem cink. Engem csak az érdekel, hogy minél hamarabb átállhassak. *Vonom meg a vállam. Mivel még nem tartozom közéjük, nem nagyon érint, és nem is nagyon érdekel a problémájuk. De szerintem ha bekerülök akkor se fog szóval teljesen mindegy.*
- Na és hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:00 am

*Nem túl gyakran fordul elő, hogy meglepik, de hát vannak kivételes esetek. A lányra nézve nehezen tudja elképzelni hogy halálfaló családja lenne, de másrészről meg miért hazudna egy ilyen témában. A válaszra kissé megnyugszik.*
~Jól van, nem teljesen reménytelen, talán még tudunk vele valamit kezdeni~
- Jól van a bátyádnak igaza van, jó hogy hozzám jöttél először. Ha a családod halálfaló, akkor jobbára tudod mik a szabályok. Senkinek egy szót sem, ha elárulsz meghalsz stb. Ezt nem sorolnám ha nem kell. Viszont annyi változás történt, hogy bármilyen üggyel bajjal, engem keress meg, ne a Leadert. Neki most más dolga van, valami nagyszabású buli. *füllenti, így eléri hogy Anor ne tudjon az új tagról.*
- Jó, akkor egyenlőre azt mondom Isten hozott, és valamikor megbélyegezlek ha lesz rá időm meg lehetőségem. Figyelj, az lenne a legjobb ha most hétvégén eljönnél a menedékhelyre, itt van Wilardtól nem messze, ott meg tudjuk csinálni. *veti fel az ötletet, mert neki sietős az ideje.*
- Úgy tovább, hogy minnél jobban ellehetetleníteni Alexet. Hallottál már Willről igaz? Meg hogy mit művelt? Hasonló kis balhék kellenek, amik lekötik Alexet és a minisztériumot. Én most nem tudok ezzel foglalkozni, egy sürgetőbb problémát kell megoldanom* teszi még hozzá. Hidegen, közönyösen beszél, mintha az időjárást ecsetelné. Aztán befejezi.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:13 am

* Nem hiszem, hogy Ted annyira elhinné, hogy én annak születtem, hogy a sötét oldalt szolgáljam. De hát fő a megtévesztés. Így sokkal könnyebb elvegyülni a tömegben, mintha feketében elzárkózva a világtól élnék.
Csendben hallgatom Tedet. Nem szándékozok, most semmilyen megjegyzéseket tenni, hiszen komoly a téma. Néhány helyen bólintok, hogy értettem.*
- A balhék azok mindig megtalálnak és bennem nem fogsz ez ügyben csalódni *Jegyzem meg. Elvégre Mardekáros voltam. Egy kis vicces dolog miatt csaptak ki. Nem fogom feladni a múltam itt. Inkább továbbfejlesztem a tudásom. Azt hiszem az Árnymágiáról is meg kéne tudni ezt-azt. Szóval megint arra kell vetemednem , hogy meglátogassam a könyvtárat.
*
- Köszönöm az eligazítást. * Mondom, majd felállok és úgy nézek le Tedre *
- De ettől függetlenül nehogy azt hidd, hogy kevésbé foglak kitenni pár megjegyzésnek , csak mert egy táborban vagyunk * Teszem hozzá, hogy a komor hangulatot kicsit enyhítsem.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:19 am

*Az eligazítás vagy micsoda után a fiú felkel, és leporolja magát. Ideje elindulni, úgy tűnik a lány értelmes lány, megértette egyből mi miért van és miért fontos. Ez dicséretes.*
- Jól van akkor találjanak meg ezután is, keresd őket te is. *teszi hozzá, azzal ledületesen megfordul, de a lányra visszanéz.*
- Nincs mit, és ne aggódj, ha a jövőben nem fogsz szurkálódni azt annak veszem majd hogy valami komoly bajod van.* villant fel egy valósi mosolyt, majd elsétál a kastély felé. Nem köszön el, mert minek? Úgyis találkoznak még.*

//Bocsi h rövid de elhajtottak gép elől//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyKedd Júl. 06, 2010 1:09 am

* Két ördögszarvat rajzolok a levegőbe a fejem fölé, tudatva Teddel, hogy ha balhé kell én ott leszek. Elégedett vigyor terül szét az arcomon , amikor mondja, hogy a piszkálódás hiányát valami bajnak fogja betudni. Nem is olyan borzasztó ez a Ted.. Legalább találtam egy egyenrangú vitapartnert, aki nem sértődik be az első keményebb beszólásomra.*
- Örültem a találkozásnak ! *Kiáltom még utána, majd én is sarkon fordulok és elindulok valamerre. Valószínűleg a könyvtárba. Utána kéne nézni az árnymágiának. Most, hogy már hivatalosan is halálfaló lettem. Meg a többi sötét mágiával kapcsolatos dolog is érdekel.
Nem is olyan rossz, hogy feltalálták a könyvtárat...*


// Semmi gond, és köszi //
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:05 pm

*Lassan ballag lefele a lépcsőkön. Unatkozik mivel nem rég érkezett az iskolába, így nem sok ismerőse van. Egyedül Sindy-t ismeri, de fogalma sincs, hogy ő merre tartózkodik. Úgy gondolja, hogy lemegy az udvarra és szív egy kis friss levegőt, meg körül néz egy kicsit. Szép lassan leért az udvarra. Körülnézett és káprázott a szeme, a szebbnél szebb növényeken. Keresett egy padot, majd leült és várt, hát ha valaki oda megy hozzá beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
16 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: