Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErdő - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erdő - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erdő - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erdő - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erdő - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erdő - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erdő - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erdő - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erdő - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erdő - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erdő - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erdő - Page 5 Vote_lcapErdő - Page 5 Voting_barErdő - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erdő

Go down 
+25
Demi Bieber
Zoe Zelina Zachar
Hannah McDowal
Raidon Hoshi
Allison Diamond
Alex Wilfred
Yoshitsune Narakiho
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Sirius Black
Larina Marley
Cintia Thomson
Freddy V. Falcon
Raisen Hagiri
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Sindy Logan
Blake A. Attaway
Solaria Luthia
James Miller
Alena Aalriä
Főmesélő
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 10:57 pm

*Csendben, végig Freddy tekintetét, arcát fürkészve hallgatja végig a férfit. Nem szól közbe és utána sem szól rá semmit. Amikor ellökik a kezét, még rátesz egy rántással, aztán már csak az utolsó szavakra válaszol.*
-Ohh, igazán köszönöm. *kicsit mérgesen, kicsit felfújva dobja oda, majd csak néz a férfi után.*
-És ha most megengedi visszamennék az iskolába. Késő van... *mondja még mindig kicsit dühösen.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 11:03 pm

- Menjen csak... De vigyázzon... Nálam nagyobb szörnyetegek is élnek az éjszakában...
*Mondja a férfi kedvetlenül, majd ránéz a nőre.*
- További jó éjszakát, Cicababa. Remélem még találkozunk... És remélem, ez a találkozás egy sötét szobában lesz, pár gyertyával, némi borral, és sok szenvedéllyel...
*Arcán gúnyos vigyor jelenik meg, majd nekidől egy fának. Csendben szivarozik, és végig figyeli a nőt, ha az távozna. Ha nem, akkor még pár szóval megtoldja.*
- Nem vagyok én olyan rossz ember... Csak meg kell szoknia...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 11:12 pm

*Biccent Freddynek, majd elindul, de meg kell, hogy torpanjon. Visszafordul és az aurorra pillant.*
-Vehetne néhány udvarlási leckét valakitől! Ilyen szövegekkel egy nőt sem fog befogni... *ha nem tudná, hogy Freddy minden mozdulatára fel van készülve, most még egy pofonnal ajándékozta volna, de inkább csak meg állt még pár szóra "beszélgetni".*
-Nem feltételeztem, hogy maga rossz ember. Csak a stílusán van mit csiszolni...
~Te jó ég... És ez nem az utolsó találkozásunk. Az UGY miatt biztosan összefutok még vele. Biztos akarom én ezt?~ *Egy fa elé lép, nem dől neki, csak valahogy biztonságot nyújt Freddytől is és mástól is...
Időközben úgy dönt nem ballag még vissza, bár kezd álmos is lenni.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 11:19 pm

*Freddy még vár, majd lassan a fa mellé lép, és nekidől.*
- Kislány, nem azt mondtam, hogy nem vagyok rossz ember. De én vagyok a tűz, melyet a lángtenger ellen gyújtanak. Én vagyok a szörnyeteg, akit a démon ellen küldenek. De ne feledje. Nincsenek jó emberek. Mindenkiben ott van a sötétség. A kérdés csak az, mikor tör elő, és ha előbújik, lesz-e ereje kordában tartani azt.
*Ezzel a férfi elindul a fák között.*
- Jó éjszakát... Álmodjon velem.
*Egy mozdulattal eldobja a szivart. Nehéz léptei nyomán bogarak futnak szét a fűben. Lassan visszahúzza szemére a fekete lencséket. Hacsak nem állítja meg valaki, Freddy elsétál az éjszakában...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 11:26 pm

*Végighallgatja a férfit. Nem szól rá semmit, csak nézi, ahogy az jó éjszakát kíván és elsétál.*
-Viszlát... ~Hogy mit mondtam?~ *Még egy percig nézi a férfit, aztán mielőtt az eltűnne, Annek eszébe jut valami...*
-És most mégis hová tart? *kérdi békés, kedves hangján. Talán jobb lett volna hagyni elmenni a Freddyt, de ez a kérdés szinte magától csúszott ki a száján.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 11:30 pm

*Freddy lassan hátrafordul, és elmosolyodik.*
- Talán hiányoznék, Cicababa?
*Kérdi, és lassan leguggol. Ujjai közé vesz egy maréknyi földet, és kiszórja azt.*
- Valami készülődik a környéken. Nem tudom mi, de érzem, a csontjaimban. És a megérzéseim csalhatatlanok. Nem véletlenül küldtek ide, bár maga a minisztérium sem tudja, hogy mi folyik itt. Halálfalókról mesélnek, és arról, hogy sötét felhők gyülekeznek Wilian fölött. Tudja nagyon sok dolog nem érdekel, tőlem meghallhatnak ezren is, de... Fogalmazzunk úgy, nem kívánom másnak azt, amit én éltem át fiatal kölyökként.
*Meséli, majd felegyenesedik.*
- Mivel itt magácskán kívül nincs semmi érdekes, gondoltam járok egyet a környéken. Teszek egy kört motoron, és hasonlók. Ha valami nem ideillő felbukkanna, kiverem belőle a válaszokat.
*Kicsit félre dönti a fejét.*
- Szóljon, ha valami érdekeset lát...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 11:39 pm

*Nem válaszol a kérdésre, mert ha válaszolna, nemet válaszolna és Ann-be régebben túl sok illemet szorítottak, hogy ezt most így kimondja.*
-Értem. Meggyűlt a baja a halálfalókkal? *kérdez a következő monológ után. Hangja kíváncsi és együtt érző egyszerre. Nem, nem szállt el a haragja és bizalmatlansága Freddy iránt, de mindkettőjükben vannak érzések... úgy látszik Freddyben is akad valamennyi.*
-Hát... máris látok valami érdekességet is magam előtt... *apró mosoly jelenik meg az arcán, alig észrevehető, szavaival Falconra célozgat.
A lányka talán szőke és kis csinibaba, de szereti a kihívásokat és ennek az embernek a megismerése, kiismerése egy kihívás...*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 11:44 pm

*Freddy lassan átnéz a vállai fölött, majd körbepillant, keresve, hogy mi érdekeset láthat a nő, majd mikor leesik neki, kínos vigyor ül ki az arcára. Nem szoktak neki túl sok szépet mondani, így nincs is felkészülve az ilyesmire.*
- Na mi az? Szeretne tűzbe ugrani, Cicababa?
*Kérdezi a férfi, és a nő elé lép. Érdeklődve figyeli annak minden mozdulatát.*
- Szerintem jobb, ha távol tartja magát tőlem. Nem okos dolog velem kezdeni. Nem vagyok az a békés, romantikus, nyáladzós fajta. Én inkább a vadállatias, durva típus vagyok, aki szeret fájdalmat okozni...
*Szavait szinte már a nő fülébe súgja, majd hátrébb lép.*
- Igazából nincs gondom a halálfalókkal. Megölték a családom, és lerombolták az árvaházat, ahová kerültem. Csak a szokásos rutin a magamfajtáknál...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 11:52 pm

-Nem feltétlenül... és hogy mi? Dehogy kezdek én magánál! Csak megjegyeztem, hogy a magafajtából sem sokan rohangálnak a környéken. *tűri a férfi közelségét, bár nincs oda érte.
Aztán csak végighallgatja, majd kínosan elhúzza a száját. Nem lehetett szép gyerekkora.. még érthető is, hogy ilyen ragadozó lett belőle.*
-Sajnálom... *részvéttel tekint fel a fekete lencsékre. Bár Freddy hangja nem árulkodik egy cseppnyi gyengeségről sem, belül biztos nem közömbös erről beszélni.*
-Mikor érkezett Wilardba? Gondolom ott lakik... *tereli a szót, de csak kérdez.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:08 am

*Mikor a nő hevesen visszautasítja, hogy kezdene Freddyvel, halovány vigyor jelenik meg annak arcán.*
- Na, mondhatom... Szép... Pedig már kezdtem reménykedni, hogy tényleg lesz gyertyafény és szenvedély...
*Mondja, közben újra nekidőlve egy fatörzsnek.*
- Kevesebb, mint egy hete. Egy hotelben szálltam meg. A tulaj nem örül nekem, olvas újságot, és tudja, ki vagyok. Fél attól, hogy lerombolom azt a kuplerájt.
*Vigyorodik el Freddy gúnyosan.*
- És magácska meg a formás hátsója mióta vannak itt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:39 am

-Gyertyafény esetleg, szenvedélyről ne álmodozzon... *válaszolgat és figyeli a férfi minden mozdulatát.
Biccent a válaszra, a kérdésbe belebújtatott "bókot" már észre sem veszi.*
-Fél éve nagyjából. Az iskolában lakom, de vészhelyzetre Wilardban is van egy kis lakásom. *válaszol ő is. Sok kérdése lenne Freddyhez, de egyikbe sem csaphat bele csak úgy. Bár úgy néz ki ezt az alakot semmivel nem lehetne megrendíteni.*
-Egyébként járt már a kastélyban? *kíváncsiság...*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:42 am

- Nem, még nem jártam az iskolában... Nem nevezném kastélynak, csak valami elcseszett utánzatnak, de ez más kérdés...
*Mondja elgondolkodva.*
- Wilfredet viszont még régről ismerem. Még fiatalabb korában őt meg a testvérét figyeltem, mert feltételezhető volt, hogy valamelyikük sötét utakra lépett... Aztán sajnos elvették tőlem az ügyet...
*Mondja halkan.*
- Amúgy nem vagyok egy érdekes figura. Kérdezek, válaszokat kapok, elfogok. Röviden ennyi. Szóval ha van kérdése, nyugodtan tegye fel, de szerintem nem fog meglepődni egy válaszon sem.
*Mondja halkan, közben lassan leül.*
- Mondja csak, nem ül ide mellém? Kis összebújást talán még el tudok viselni...
*Vigyorog szélesen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:52 am

-Ez tényleg más kérdés lett volna... *dobja oda, mert azért ő szereti az iskolát. Mondjuk a szobáját a legjobban, saját berendezés meg minden...*
-Wilfred hívott most ide? *kérdi kíváncsian még mindig a fa mellett állva.*
-Én hiszem, hogy az egyszerűség mögött más is van... *szólal meg egy kis idő után.* -Mindenkinek vannak... titkai. *először nem tudta hogyan fejezze ki magát, ezért várt egy másodpercet és utána mondta csak a megfelelő szót.*
-Na persze nem úgy értem... *nem fejezi be, talán jobb is nem fölöslegesen jártatni a száját, na meg Freddy megszólal helyette, miután leült.*
-Köszönöm nem ülnék le. Az összebújást meg biztosan el tudja viselni, de részemről akadályai vannak...*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:11 am

- Mióta tegeződünk, Cicám? Még a végén az ágyban kötünk ki...
*Mondja Falcon bírálóan, majd újabb szivarra gyújt.*
- Éljen a szájrák, boooyaaa...
*Morogja magának közben.*
- Nem, nem Wilfred hívott ide, a minisztérium küldött. Rá kell nézni a helyi aurorok körmére, túl lassan dolgoznak. És akkor már saját szakállra kicsit utánanézek a Wiliannek is, nehogy véletlenül valami titkos szektát nyisson itt Wilfred...
*Mélyet szív a szivarból, majd karikát fúj belőle.*
- Mik az akadályai?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:19 am

-Ohhh..elnézést, egy pillanatra megfeledkeztem magamról. *magában pedig porig szidja magát, hogy ilyen hülye volt és még egy okot adott a férfinak az incselkedésre. Incselkedés?? Na mindegy...
A szivarra nem szól semmit, ő maga nem szereti a füstöt, de elviseli, ha a társaságnak elengedhetetlen...*
-Miért rombolja a szervezetét ilyen dolgokkal, mint a szivar? *kérdez rá mégis, bár nem biztos benne, hogy szép választ fog kapni.*
-Én ismerem Wilfredet ... *már amennyit beszéltek.* ... és nem tűnik egyáltalán rossz embernek. Nem fog semmilyen titkos szektát alakítani, ebben biztos lehet.*
-Az akadályai? Egyrészt a szivar, másrészt nem az a fajta nő vagyok, aki könnyen adja magát...



A hozzászólást Ann C. Hope összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 24, 2010 1:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:37 am

- Nos, semmi probléma... Megszoktam, hogy az emberek tiszteletlenek velem.
*Mondja a férfi, majd újra beleszív a szivarba.*
- Azért dohányzom, hogy hamarabb megpusztuljak.
*Adja a rövid, de velős választ.*
- Neeem, nem csinál semmi szektát. Ezt mondták Dumbledore -ról is, és ott volf a Főnix Rendje.
*Mondja magyarázólag, majd megropogtatja ujjait.*
- Ha ennyire zavarja a szivar, rá kéne szoknia. Ismerd meg elleséged... Meséljen magáról... Meg az iskoláról...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:48 am

-Ne haragudjon, nem akartam tiszteletlen lenni. *talán még kicsit szégyenli is magát, pedig vele sem bántak épp tiszteletteljesen.*
-Hagyja ezt! Miért lenne az jó magának? Dobja el azt a szivart. A saját életét rövidíti? Micsoda marhaság... *mérgelődve tekint le a férfira, de nem mozdul.
Aztán hallgatja tovább Freddyt. Hát... ezek szerint nem tud az UGYról. Még jó, hogy nem emlegette az elején Ann.*
-Azért elviselem... *közelebb lép a férfihez, majd leül vele szemben. Megunta az ácsorgást.*
-Mégis mit mesélhetnénk? Egyszerű életem volt, az iskolába pedig még nem olyan régen költöztem. Ennyi idő alatt a szobám és tantermem ismertem csak meg rendesen...
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:04 am

*A férfi alvást imitál, majd ránéz a nőre.*
- Magácska kicsit unalmas... De mindegy, nem lehet mindenki őrületesen érdekes. Nem mesél semmiről, nem mond érdekeset, általánosságokról gagyog össze-vissza.
*Mondja kelletlenül.*
- Vagy meséljen valamit, ami izgalmas, vagy vegyen tőlem érzékeny búcsút, és menjen aludni.
*Állítja választás elé a nőt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:12 am

-Írtó vicces... Így éjfél körül egy nehéz nap után nem igen van energiám magának esti mesét mesélni. Sajnálom.
-Mivel van olyan érzésem, hogy mi még összefutunk, jobb lenne most érzékeny búcsút venni. *azzal feláll és várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:14 am

*Freddy feláll, és megtörli az orrát, majd a nőre néz.*
- Hát akkor jó éjt. Még megtalálom magát.
*Ezzel elindul a fák között, és hoppanál...*

//Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:27 am

*Megvárja amíg Freddy eltűnik, majd visszasétál a kastélyba...*

//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:01 am

*A kastély felől érkezik, szokásához híven, most is csak céltalanul kóborolva. Fekete farmerbe van, amit egy széles fekete bőrövvel fogott át. Egy élénk világoskék pólót visel, és a dzsekijét, ami szinte hozzánőtt. Nyakában egy nyakkendő szerű képződmény. Az erdő szélén megáll, és leül a fűbe, onnan szemlélődik. A legújabb fejleményekről még nem tud, így teljesen nyugodt, és legnagyobb félelme James.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:10 am

*Will az erdőben kóborolt gondolkodva, mikor megpillantotta Kimet. Egy darabig követte a fiút, majd elrejtőzött egy árnyék belsejében. Mikor Kim a közelébe ér, Will Éjkacaj álcájában előrobban az árnyékból. Fekete csizma, fekete nadrág, fekete hosszú ujjú és nyakú póló, és egy vörös szegélyű csuklyás fekete talár. Kezeit fekete bőrkesztyű fedi. Arcát egy rézből készült halálfalómaszk takarja, ami alól csak narancs szemei sütnek elő. Fél kézzel felemeli az alig ötven kilós fiút, és pokolbéli hörgő, döngő, fémes hangon megszólal.*
- Kaguya... Eljöttem, hogy elraboljam a lelked, te patkány!
*Fémes, pokolbéli röhögés hangzik fel, majd a férfi elengedi Kimet, és leveszi a maszkot... És kiderül, hogy Will az. A srác hangosan nevetve áll ott, majd elkapja Kim vállát, magához rántja, és megöleli.*
- Szia Kim! Hiányoztál, öregem!
*Ahogy elengedi, megfogja a fiú arcát, közelről a szemébe néz, mosolyogva, majd szó szerint szájon csókolja a fiút, amolyan olaszos stílusban.*
- Ezt meg megérdemled, mert még mindig kislánynak tűnsz messziről...
*Vihog a vörös pszichopata, majd arrébb sétál.*
- Hogy vagy? És mit keresel itt, a sötét és gonosz erdőben?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:18 am

*Nem vette észre először Willt, ami nem csoda, amilyen szétszórt mostanában, meg a másik hogy Will árnymágus, nem könnyű észrevenni. Mikor elékerül egy taláros, álarcos figura, pillanatok alatt sápad el hulla fehérre, amit még a vámpírok is megirigyelhetnek. A felemelésre, kezdi gyorsabban kapkodni a levegőt, de amikor lekerül a csuklya, és kiderül hogy az a valaki nem más mint Will, még inkább elönti a rémület. Ő úgy tudta, meghalt, és nem jelent már fenyegetést a világra. Nem hitte hogy Ted valóban megcsinálja azt a rituálét.*
- W-Will? Te mit... keresel itt? *próbál magából szavakat kipréselni, de erre nem sok lehetősége adódik, hiszen ölelgetik, és bejelentik neki hogy hiányzott. Erre még tetéz, hogy hogy kedvesen megsimogatják az arcát, és még meg is csókolják. Itt eléggé elkerekednek a szemei, de igazából nem húzódik el. Túl sokk sokk érte, vagy talán nem esett neki rosszul, ezt nehéz lenne eldönteni. Mikor elengedik, visszahuppan a fűbe, és csak néz a másikra, még nem dolgozta fel hogy az valóban ott áll előtte, és nem csak valami képzel szüleménye jelenség.*
- Kö-köszi megvagyok. Csak... kijöttem sétálni egy kicsit. *feleli a kérdésre halkan, de mégis hallhatóan.*
- Te... hogyhogy élsz? Úgy hallottam hogy.. meghaltál. *kérdezi meg kissé félősen, nem tudja Willt mennyire érinti mélyen ahalála vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:34 am

- Hmm... Teddy boy feltámasztott. De hát ezt te nagyon jól tudod. Ahogy sokmindent tudsz... Például tudod, hogy kik halálfalók a diákok közül. És ezt neked köszönhetően tudják az aurorok is, igaz, Kim?
*Kérdi kesztyűs kezével az állát simogatva, majd rámered Kimre, kegyetlen mosollyal.*
- Tudod a késem sikerült elveszítenem. Szörnyű katasztrófa. Mostanság a kezeimet használom majdnem mindenre... Ha érted mire gondolok!
*Ezzel elkezdi a kesztyűit igazgatni, majd elkapja Kimet, és felrántja.*
- Dühös vagyok rád, mert azokat árultad el, akik a Leader ellen készülődnek harcba. És büszke vagyok rád, mert végre elkezdtél harcolni. De ugye tudod, hogy az ellenségemmé tetted magad ezzel?
*Kérdi halkan.*
- Vagy a barátom akarsz lenni?
*Kim mögé lép, majd mellé, és átkarolja.*
- Most mit csináljak veled fiú? Lenne egy két ötletem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: