Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

Erdő

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
SzerzőÜzenet
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír

Kor : 380
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Pént. Ápr. 15, 2011 5:02 am

-Igen tudom. Hallottam mindegyikről. Elég jól terjed a hír ami azt jelenti... meg hát én még olyan dolgokat is meg szoktam tudni... amit nem is szeretnék néha. *Mosolyodik el halványan, és ugye Hanni mellett sétálgat. Útközben zsebébe teszi kezeit. Nagyot bólint. Megérti ő ezeket a dolgokat, viszont a lényeg az, hogy remélhetőleg ez nem okozott romlást az iskola hírnevének.*
-De azért minden rendben odabent ugye? *Bök fejével a Wilian felé. Felvonja szemöldökét aztán. Neki pedig érdekesnek tűnik a nő.*
-Pedig szerintem érdekes személyiség vagy. Amúgy teljesen mindegy, előre, amerre az orrunk visz. *Ma kicsit humoros kedvében van, amolyan "jajdejó, hogy végre van társaságom" és ezt ki kell használnia. Élj a mának. Ki tudja, lehet, hogy holnap valaki megöli.*
-Mit meséljek? 1638. szeptember. 11.-én születtem, Bostonban. Az egész családom vámpír volt, amolyan "nemesek". Velük sosem voltam túlzottan jóban, sem a testvéremmel. Száz év után el is költöztem tőlük, vissza felvettem a régi családnevemet amit annyira szerettem. Mert ugye a feltűnés kerülése miatt változtatni kellett. Az 1990 évek körül csatlakoztam a Rémségek cirkuszához és körülbelül eddig ott tengettem mindennapjaimat. Bejártam majdnem az egész világot. Szüleimmel pedig azóta csak egyszer futottam össze, de nem is baj. Most pedig gondoltam jöhetne egy kis változatosság. Sok volt ez az örökös hajtás... Minden hónapban másik város, ugyan azok a személyek és aztán pedig a sok zűr. Áh... *Legyint egyet, majd halványan elmosolyodva felnéz ismét. Már amennyire lehet látni azt ebben a sötétben.*
-Ne csak én szónokoljak már. ..
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár

Female Kor : 35
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Pént. Ápr. 15, 2011 5:31 am

- Oh, akkor nem is kell róla többet mondanom igaz? Szomorú de sajnos megesik az ilyesmi is, bár jobb szeretném ha nem lenne ilyen gond az iskolán belül, és több időm lenne mással foglalkozni - gondol itt, mondjuk a kedvenc hobbyjára, a kis kertjében nevelgetett gyógynövényekre, vagy a főzésre, vagy eljárkálni valamerre, vagy csak simán megpróbálni keríteni magának valami hímnemű egyedet.
- Igen, azt hiszem nagyjából minden, legalábbis Alex ezen dolgozik jelenleg is - mondja, mivel gyerekkori barátja ismét nincs az iskolában, mert az ügyeit intézi, és az iskola dolgait is, bár ebben van némi segítsége.
- Ez kedves tőled, de nem hiszem hogy annyira érdekes lennék... - ragyogtat fel egy huszonnégy karátos mosolyt, mert jól esik neki amit Rufus mond. Ő is érdekesnek találja a vámpírt, mert nem olyan egoista alkatú mint Mason, és tetszik neki ez a változatosság.
- Igazán érdekes életed lehetett eddig. Bejárni az egész világot? Nekem sosem lesz rá elég időm és keretem... - sóhajt fel, ezt most kimondottan irigyli Rufustól, hogy már mindenütt megfordult, és azért a Cirkusszal sem lehetett éppen unalmas az élete.
- Én nem tudok sok minden érdekeset mondani, egyszerű, de boldog gyerekkorom volt Alexel és Anorral, aztán később a tanári pályára adtam a fejem, aztán majdnem lett egy esküvőm, de onnan visszatáncoltam én is meg a vőlegény is, és most ott tartunk hogy itt vagyok a Wilianba és gyógynövénytant tanítok és átmenetileg Átváltoztatástant is, amíg nem találunk rá alkalmas másik tanárt. - foglalja össze az életét, röviden, és nem nevezi meg Raisent, akihez majdnem hozzáment annó. Nagy tévedés ez mindkettejük részéről, ezt belátja, és nem siratja a helyzetet többet.
- És te merre vagy amikor éppen nem kósza sétálás alkalmával futunk össze? Van valamerre házad vagy hol töltöd a nappalokat? - érdeklődik tovább, és szemei szinte rajtaragadnak a másikon.

Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Hétf. Ápr. 25, 2011 7:15 am

-Hát nemigen, mert elég sok mindent tudok. Szerintem ha ezek után jól vigyáznak, akkor nem is lesz több... remélhetőleg. *Ebben ugye csak reménykedni lehet, mert azért veszélyes terepek is vannak a helyen. Halvány mosoly jelenik csak meg az arcán, majd tovább halad lassan. *
-Dehogynem. Szeretem hallgatni mások életeit. Néha én is belegondolok, hogy milyen lenne, ha csak rövid életet élnék... ha meghalhatnék... így sem érdekes mindig az élet. Talán egy ideig az volt. *Vonja aprón meg a vállát, majd bólint és sárgás szemeivel ismét csak Hanni felé fordul. Neki alapból érdekes az, ha ilyeneket hall... mármint az életről... neki nem volt akkoriban boldog gyermekkora. A kérdésekre is válaszol persze.*
-Hát... erre arra. Mindig másfelé. Nem igazán vagyok túl sokáig egy helyen. Munkába nem tudok belemerülni, mert olyanom nincs, csak néha segítek be itt ott. De amúgy házam ideiglenes van, az is egyelőre Hell Cityben. Gondolkodtam már rajta, hogy kiveszek egy házak Wilardban, ami mondjuk nem is lenne olyan rossz, ha jobban belegondol az ember... *Kicsit elmereng, majd folytatja.*
-Talán egyszer, nemsokára. Na és te? Csak az iskolában? *Kíváncsi, persze hogy az... főleg, ha új ismerősökről van szó.*
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Szer. Ápr. 27, 2011 7:02 am

Figyeli a férfi sárgás szemeit, tetszenek neki, közben válaszol.
- Remélem én is hogy nem lesz már több ilyesmi, kezd elég rossz irányba fajulni az egész helyzet és ez a környék. - sóhajt fel, és elgondolkozva lépdel Rufus mellett. Ez az egész ügy, a halálfalók, a minisztérium, Anor, főleg Anor...nem lendítenek sokat a kedvén, bár próbál töretlen jókedvvel tekinteni előre, de néha még neki is nehezére esik mindez.
- Az én életemben semmi különleges nincs, hacsak az nem hogy nagyjából a jelenkori főgonosszal együtt nőttem fel. - sóhajt fel, majd egy kis botlás után reflexből elkapja Rufus karját hogy ne essen el.
- Khm, bocsánat. Szerintem nem lehet unalmas az örök élet, bár mondjuk.. nem tudom kipróbálnám-e ami azt illeti - húzza vissza a kezét, miközben megjegyzést fűz a férfi mondataihoz.
- Értem, és arra még nem gondoltál hogy mondjuk felcsapj tanárnak valahol? Vagy hogy valami mágikus helyen elkötelezd magad a munka mellé? - érdeklődik, mert sok állás van, amihez kimondottan kedvez hogy ha vámpír az ember.
- Én is wilardban lakom, a suliban csak irodám van meg egy kis szoba, de nem sokszor alszom ott, csak ha ilyen bálok vannak vagy valami és utána már nem akarok hazamenni - mondja, és ismét Rufusra pillant. Tetszik neki a férfi.
- Hát leginkább ott vagyok, vagy otthon a kedvenc kis kertemmel foglalkozok, nincs kihez hazamenjek szóval.... - von vállat és próbálja könnyedre venni, de érzi ő is, hogy lassan ideje lenne már párt találni.

Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Csüt. Május 05, 2011 9:21 pm

-Ahogy tudok, én is segítek. Sokat járok erre, azt hiszem meg tudom oldani az ilyen dolgokat. És valószínűleg gyorsabban is ideérnék mint ti. *Szívesen segít, ugyanis.. minden nap itt van, egy ilyen dolog nem biztos hogy el tudja kerülni a figyelmét. Elég jó a hallása is, meg hát gyors és be tudja járni az erdőt. Arra meg már nem biztos hogy olyan túl nagy szükség lenne, hiszen a gyerekek úgysem keverednek olyan mélyre. Még csak az kellene, ott még veszélyesebb minden.*
-Ó értem. Mellesleg a jelenlegi főgonosz és az iskola igazgatója... ők milyen kapcsolatban vannak egymással? Mármint, nekem valami furcsa hasonlóság tűnt fel. *Mondjuk nem tudná összetéveszteni őket, de azért érdekli a kérdésre a válasz. Nagyon egyik embert sem ismeri. Alexet talán többször látta egy kicsikét. Amikor elkapják a karját, ő másik kezével nyúl Hanni dereka után, hogy nehogy véletlenül elessen, de nem volt szükség rá.*
-Semmi gond. *Mosolyodik el halványan* Én nem ajánlanám magának. *Ez persze csak magánélet. Tudja, hogy Hannelori jóban van Mézivel, ő meg mindig Rufus ellen van, mindig más a véleménye... egyszóval ha Hanni jobban hallgat Mézire, akkor ez van. Ő nem bánja.*
-De gondolkodtam rajta. Csak hogy mennyire örülnének nekem azt nem tudom. Viszont a tanári posztot még nem mondta nekem senki. A sok év tapasztalata után talán az lenne a legmegfelelőbb. *Belemélyed egy kicsit és megvonja vállát.* Talán majd egyszer. *Nem tudja még, mit akar kezdeni magával. Meglepi, hogy Hanninak nincs senkihez hazamenni.*
-Egyedülálló? Az nem mindig a legkellemesebb. Én is már jó ideje keresem a párom. Még nem találtam meg a megfelelőt, akihez úgy teljesen kötődnék... *Régen érzett már olyat, pontosabban életében csak egyetlen egyszer, de őt is elvesztette sajnos. Nem is mer már visszagondolni azokra az időkre... át kellett volna változtatnia a lányt, és nem lett volna ez. *
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Május 08, 2011 2:07 am

- Azt hiszem megköszönném ha néha erre felé néznél hogy mi történik,, mert valóban igazad van, gyorsabb vagy mint mi, egyszerű emberek - mosolyog a nő és hálás pillantással néz Rufusra. Mostanában minden segítség fontos, és jó néven veszi hogy nem kell hadakoznia a vámpírokkal, hanem azok segítőkészek maradnak, és inkább a barát táborát képzik, mintsem az ellenségét.
- Testvérek, pontosabban szólva ikrek lennének ha Anor épp nem akarna világhatalomra törni, ez valahogy nem tesz túl jót a kapcsolatuknak, gondolhatod - mondja kicsit szomorkás mosollyal, mivel együtt nőttek fel nagyjából, tudja hogy Anor sem lenne éppen rossz ember ha annak idején nem az apja neveli fel.
- Hm, nem szeretnék az lenni, bár néha irigykedem a vámpírokra, be kell vallanom - mosolyog a férfire, és miután már megáll a saját lábain, elereszti, noha még szívesen magán tudná Rufus érintését. Nem akar nagyon nyomulni.
- Hm, ha gondolod akkor esetleg gondolkozz el a dolgon, mi úgyis történelem tanár nélkül maradtunk. Ami mondjuk mágiával kapcsolatos, de hát ezt te is tudhatod, életedben elég sokszor találkozhattál varázslókkal ami azt illeti - ajánlja kedvesen, mivel ő örülne neki ha Rufus tanítana, akkor többet találkozhatnának, még ha csak barátok is maradhatnának.
- Igen, egyedül, bár azt hiszem lenne egy jelölt csak ő még nem mozdult semerre ebben a témában - feleli, mert nem tudja hogy Alex mit akar dönteni, újrakezdjék 7 év után, avagy hagyják egymást élni és maradjanak barátok.

Max Martines
Halálfaló
Halálfaló

Male Kor : 24
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Szer. Jún. 22, 2011 9:41 am

//Yo//

-Kinek mi a véleménye. *Vonja meg a vállát. Igaz ilyen fiatalon még nem kellene ezen töprengenie, de lassan itt van a felnőtt kor is. Bár előbb azt meg kellene élni is, még mielőtt az ember nagyon előre tervezné a dolgait a jövőbe.*
-Ahogy elnéztem a két helyet nem különbözik szinte semmiben sem. Csak az üzletek nevei mások. Minden megvan Wilard-ban, ami Roxmorts-ba is található. Gondolom mindkettő az iskolához kapcsolódó nevet kapott. *Abból a faluból egyedül a Három Seprűt hiányolja. A jó vajsörök zamatos íze eléggé hiányzik neki. Wilard-ban még egyáltalán nem talál olyan helyet, ahol olyan vajsört kapna, amit a Három Seprűben, de egyszer biztosan ráfog akadni egyre. Csak jó helyen kell keresni.*
-SVK tanárképzőbe járt, majd Spanyolba költözött. Onnan költöztünk át ide. *Azt még nem említi meg, hogy miért, mert még mindig nem szeret mesélni arról a dologról. Ha feleleveníti mindig apja ordibálása jut az eszébe és most nem akarja elrontani a napját ezzel.*
-Jó, hát nem is kell megismerni a tanárokat túlságosan. Elég, ha tudod milyen tanítási módszere van és kész. *Véleményezi a dolgot.*
-Én? Honnan veszed? *A hallgatózásának még anno jó oka volt, így legalább tud egy-két dolgot Raisen-ről, amit más diákok nem nagyon. Max jó kisfiú//xD// kivéve, amikor nem. Közben kiérnek a suliból és lassan be is érnek az erdőbe.*
-Az önbizalom fontos, de mondom nem kell félned. Csupán egy-két Stupor-nál többet úgy sem kapsz. *Mosolyodik el határozottan. Azért talán még azt sem használná Yo ellen. Azért nem kell, hogy valaki megtalálja őket.*
-Nem is fogom hagyni, hogy kárt tegyél bennem. *Bár tudja, hogy "barátságos" párbaj lesz, mégis minden erőből küzdeni fog, hogy ne maradjon alul Yo-val szemben. Nem tudja mire képes, de Max is tartogat pár meglepetést...remélhetőleg.*
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine

Male Kor : 23
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Szer. Júl. 20, 2011 4:28 am

//MAx//

- Ahogy mondod, ahány ember annyi szokás és vélemény - értek egyet vele, nem lesz egyszerű felnőttként megmaradni a normális kategóriában. Néha elég elnéznem mit művel a nővérem...
- Erről nem tudok nyilatkozni, de Wilard se olyan rossz, vannak egész érdekes helyeik is, és a teáik finomak, meg aki nagyon ügyes az még vajsört is találhat - vigyorodom el, mert naná hogy már megtaláltam őket. A másik kedvenc hely meg Hell City, örök kihívás, túlélés, pörgés, ami csak kell. Őszintén szólva nem sokszor jártam ott, de az biztos hogy van a helynek egy sajátos hangulata.
- Ja értem. Akkor elég szépen vándorolt míg lenyugodott - mosolygok, nem kérdezek többet, ez egy teljesen jó válasz.
- Mondasz vele valamit, csak sajnos ők az egyetlenek akik felnőttek, és akikkel évekig össze vagyunk zárva. Na most vagy elkezdesz vájkálni az ő életükbe, vagy jobb híján halálra unod magad - vonok vállat, annyira azért nem érdekel, de ha hallok valamit, azt megjegyzem. Lassan összerakom majd a tanárok életét.
- Mondjuk úgy, nem áll távol tőlem sem az ilyesmi, így hát felismerem - nevetek fel, elmondhatja, úgysincs kinek továbbadnom, csak én tudjam.
- Áh, hogy én ne féljek? Jóó, majd akkor nem fogok, amúgy se vagyok az a félős típus - nevetek, mert nem tartok Maxtól. Csak nem lehet olyan szörnyűséges ellenfél a halálfalók kiskirálya után.
- Az helyes. Mert nem is akarok, egy egy... picit - mondom, és beérünk az erdőbe. Beljebb megyek, nem akarom hogy véletlen illetéktelenek ránk törjenek, mit keresünk mi ott. Csak nem mondhatjuk meg nekik, és most nincs agyam kitalálni valami fergeteges fedőmesét.
James Miller
Halálfaló
Halálfaló

Male Kor : 26
Hozzászólások száma : 719

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Csüt. Nov. 24, 2011 1:08 am

Teljesen céltalanul jöttem be az erdőbe. Igazából lehet, hogy érdekel az, hogy mi van mostanság az iskolában meg ilyenek, bár talán lehet, hogy nem ez lenne az első számú hely, ahol nézelődnöm kellene. Viszont ugye a halálfalókat nem igen ereszti be az a fránya varázslat, így hát több mint valószínű, hogy engem sem, mivel már kijártam -hál istennek- a Wiliant.
Néha ha úgy adja kedvem hopponálok egyet egy két méterrel odébb. Láthatóan jó kedvem van, mint szokás szerint mindig, csak... most igazából unom a fejemet. Amikor az iskolában voltam, ilyenkor simán a kisebbeket riasztgathattam meg minden, most meg? Maximum ha lemegyek Wilardba ott tudom elszórakoztatni magamat ilyennel. Körülnézek. Sehol egy lélek még mindig, csak valami állatok hangját lehet hallani. Kezd sötétedni, ami egyáltalán nem zavar, teljesen hidegen hagy a dolog. Kicsit pihenek. Pálcám kéznél van, bár nem érzem neki szükségét. Egy farönkhöz lépek, kicsit leporolom majd ráülök. A földet kezdem el szemlélni, néhány aprócska bogarat jól meg is taposok közben. Aztán már csak a cigarettám vár rám. Előveszem, rágyújtok és előszeretettel pöfékelek az erdő közepén... ilyet is csak én tudok.

Kalandor
Kalandor

Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Csüt. Nov. 24, 2011 2:48 am

James

Lassan sétász az erdőben, és nem vágysz másra mint friss levegőre, és nagy adagnyi szabályszegésre. A szellő lágyan fúj, a fákon lévő levelek alig-alig rezzennek meg, mintha minden tündérmesébe illő lenne. Amikor ezt észleled lassú mosoly jelenik meg arcodon, csakhogy később mindennek a csodás rendnek az ellentétét lásd meg. A levegő lehűlni látszik, rajtas jeges borzongás fut végig és rossz előérzeted támad, de látni vagy hallani nem látsz semmit, és az ég sem sötétül el.

James Miller
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Csüt. Nov. 24, 2011 5:09 am

Teljesen bele vagyok merülve abba, hogy elgondolkodjam azon, miért is jó nekem ez így. Csak tök nyugodtan cigizgetek mellesleg és egy rossz gondolat sem merül fel bennem. Valahogy, bízok magamban abból a célból, hogy meg tudom védeni magamat. Talán.
Halványan elmosolyodom a dolgokon, miközben egy pillantást vetek magam fölé. Egy levél zaját hallottam meg, leesett a fáról majd mellettem landolt. A szél nem fúj túlságosan, ez csak jót jelent. Mivel még odáig nem jutottam, hogy egy 'nem fázok' bűbájt hajtsak végig magamon, ezért lassan kezdi a bőrömet csípni a hideg. Esteledik, hűl a levegő lefelé. Hirtelen furcsa érzésem támad. A hátamon végigfut a hideg, libabőrös is leszek, hiszen ettől mindig az vagyok. Persze annyira, de annyira okos vagyok, hogy a pálcámat még mindig nem veszem elő, csak körülpillantok óvatosan. A cigaretta csikket meg közben elpöckölöm előre, és miután megbizonyosodtam róla, hogy nem hallok és látok semmit, a még parázsló csikket kezdem el pásztázni.

Kalandor
Kalandor

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Szomb. Nov. 26, 2011 4:23 am

James

Az eldobott csikket keresed a szemeddel, mikor minden előzetes jel nélkül morgást hallasz a hátad mögül. Ha megfordulsz akkor egy farkast látsz, egyik hátsó lábát a levegőben tartja, éles hegyes fogait, pedig feléd csattogtatja. Még nem mutat támadó szándékot, de ki tudja az ilyen veszélyes állatoknál hogy mit mutatnak és mit nem. Az egyik füle végén látsz egy karikát, ami valószínűleg fülbevaló lenne ha az állat ember lenne, így gyanítod hogy nem egyszerű állattal hozott össze a balsors. Rajtad áll mihez kezdesz, elhátrálsz, elmenekülsz, vagy megvárod míg a farkas moccan valamerre. Fekete-szürke bundája szép és tömött, bár a szőre jelenleg égnek meredezik, ahogy téged vizslat hideg szemeivel.

James Miller
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Nov. 27, 2011 12:20 am

Persze amilyen balszerencsés vagyok mostanság, pont egy farkasba kell belebotlanom. A csikk már annyira nem is érdekel, hiszen a mocorgásra rögtön hátrakapom a fejemet. Nem túlzottan ijedtem meg tőle, igazából csak akkor kellene félnem, ha széttép majd. Bár szerintem akkor is mindegy lesz. A pálcámat előveszem, de csak finoman, észrevétlenül, hogy ne tűnjek támadni akarónak.
Aztán felállok. Nem tudom, hogy erre mit fog majd lépni, de a pálcámat azért védekezőpozícióba állítom be. Közben amennyire látom, kicsit jobban megszemlélem. A fülében lévő fülbevaló csak egy valamire utal. Ha megmar, akkor száz százalékosan én is az leszek, ami ő.
Nem szólalok meg. Csendben egy lépést hátrálok, majd előre emelem pálcámat és tovább indulok. Nem szeretnék gázt, bár ez nem biztos, hogy elkerülhető. A hátam mögött lévő fának nekiütközöm, így ismét csak megállok egy pillanatra. Úgy vagyok vele, hogy nem biztos, hogy jó ötlet lenne elfutni...

Kalandor
Kalandor

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Nov. 27, 2011 7:19 am

James

Sárgán izzó szemekkel figyel, miközben folyamatosan villogtatja feléd a fogait, és morog mély, torokhangon, mintha figyelmeztetni akarna valamire. Láthatóan felismeri a pálcát, mert feléd kap, és a következő pillanatban elrugaszkodva a földről, neked ugrik, elég erősen nekilökve a fának, hogy lásd az egész csillagrendszert, és benne az összes csillagot. Éles fájdalmat érzel a jobb felkarodon, és ez valahogy kitisztítja a tudatalattid. A farkas elenged, és elhátrál, mintha megijedt volna attól amit tett. az egyik fa tövébe ül le, és szőrös pofája eltorzul a fájdalomtól, ahogy lassacskán visszanyeri emberi alakját. 5 perc múlva egy erősen ziháló, vérző lábú félholt fiút látsz a farkas helyén. Tulajdonképpen veled egykorúnak saccolod be. Hosszú szőkés haja, épp olyan hosszú hogy össze bírja fogni lófarokba, szemei elképesztően kékek, fülében pedig egy karika fénylik, ami farkasalakban is látszott. Elvigyorodik, majd megszólal.
- Ne vedd a lelkedre, haver, mondhatnám hogy sajnálom ami történt, de semmire nem emlékszem szóval - von vállat és szép arca eltorzul a fájdalomtól.
- Pokolba, ennek is most kellett megátkozni... szétszakad a lábam...
Morog, és nagy nehezen lábra áll és két fával arrébb botorkál, ahol egy odvas fából előhúz egy nadrágot, és a pálcáját. Felsővel nem fárad, abból csinál hevenyészett szorítókötést a combjára, aztán Jamesre néz.
- Hé, élsz még haver? Ha igen, akkor velem tarthatnál, ellátom a sebed, gondolom nem szívesen mutogatnád társaság előtt... - azzal elindul, úgy tűnik nem igen érdekli hogy követed-e vagy sem, de arra jutsz hogy jobban jársz ha vele mész...

James Miller
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Szomb. Dec. 10, 2011 11:40 pm

Hirtelen mozdulatot nem is akarok tenni, hiszen tudom, hogy nem túlzottan sokat ér az én mágiám egy vérfarkasra. Aztán nekem támad. Hirtelen megfordulnék és elfutnék, de ekkor már késő. Hopponálni sincs időm, annyira gyors. Aztán egy nagyon éles fájdalmat kezdek érezni a karomon. Térdre esek, majd felnézek. Egy pillanatra elhomályosodik minden, a pálcámat felveszem a földről. Már éppen használni akarnám, amikor ismét szememmel elkezdem keresni a farkast és ekkor nem egy farkast látok meg, hanem egy körülbelül velem egykorú fiút. Fél füllel hallgatni kezdi a másikat, majd feláll miközben erősen szorítja kezét.
-Ne vegyem a lelkemre? Ezt? - Láthatóan kicsit zaklatott vagyok. Felvont szemöldökkel hallgatom végig a másikat, majd közelebb lépek és egy pillantást vetek rá nem homályosan. Elég nagy levegőket veszek, valamiért hirtelen alig kapok levegőt is.
-Úgy nézek ki, mint aki nem él? Veled megyek, de... -Inkább nem fejezi be a mondandóját. Lassan, kicsit bicegve elindul a másik után, reménykedve, hogy gyorsan le tudja rázni. Közben meg azon agyal erősen, hogy akkor most így... farkas válik belőle?

Kalandor
Kalandor

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Kedd Dec. 13, 2011 2:09 am

- Most mit rinyálsz? Ordasnak lenni nem olyan gáz, csak az a szívás amikor kezdetben semmire nem emlékszel, amit állati alakban csinálsz, de egyébként kész áldás - vigyorodik el, és kivillantja hegyesebb szemfogát. Már túl sokat futkározott farkasként, ez maradandó nyomot hagyott benne. Közben egy elrejtett tisztásra értek, ahol a srác megáll, körbenéz, majd széles ívben meglengeti a pálcáját, és egy idézést mormol, mire megjelenik a ház, nem nagy csupán egy személynek elég, de valószínűleg tértágított szóval nem aggódsz. Elindul felé, és útban a ház felé, leszaggatja a farmerét, ami szinte teljesen átázott.
- Istenem, imádni fogom a fürdőt ezután a szar nap utána... - sóhajt fel, és belép, aztán téged is betessékel. Bezárja az ajtót mögöttetek, nem akar senki hívatlan vendéget.
- Tedd le magad valamerre, vagy nem is, figyu, ha ott előre mész, a második ajtó jobbra a fürdő, rád is rád fog férni, de nyugi eszemben sincs rád mászni vagy örökbe fogadni oké haver? - azzal ő felbiceg a lépcsőn, az első emeltre és az ottani fürdőt célozza be, és akármennyire is mehetnéked van, és utálod a szőkeséget, nem tudsz ellentmondani a felkínált fürdőnek, és elindulsz a megadott irányba. Mikor benyitsz egy medence nagyságú kádat látsz, mellette extra nagy zuhanykabint, eldöntheted melyiket használod. A csempe sötét és halvány kék színekben játszik, a padló szintén, és a kád elé, vastag puha lábelőke van kirakva.

[Rajtad áll melyiket választod]

Egy órával később, mikor teljesen kiáztattad magad, és megtörülköztél, belebújsz az ott talált köntösbe, és elindulsz vissza, amerről jöttél, és félúton hallod is újdonsült ismerősöd hangját.
- Nem érdekel, csesszed meg, ez az én bajom, ne szólj bele! - csattan fel, és nem bírod megállni hogy ne hallgatózz egy kicsit.
- Lash, ne csináld ezt magaddal... lehet hogy te nem, de én látom hova vezet mindez - csattan vissza egy női hang, majd elviharzik melletted egy csinos, vöröses barna hajú lány, láthatóan észre sem vesz téged felindultságába, te pedig besétálsz oda, ahonnan ő kiviharzott. A szoba közepén álló hatalmas asztalon már ki van készítve egy csomó orvosi cucc, és a közeli kanapén éppen Lasht látod, ahogy halántékát masszírozza.
- Na tedd le magad, hadd nézzem a karod... - szólal meg, és felül a fekvőalkalmatosságon.

James Miller
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Kedd Dec. 27, 2011 9:15 pm

-Rinyál a fene.
Morgok még mikor haladok utána. Talán nem is leszek olyan rossz farkas, bár ki tudja. Érdekes lesz így a halálfalói teendőimet elvégezni majd. De ki tudja, lehet hogy a Leader még örülni is fog a dolognak. Egy kicsit megpróbálom eltitkolni, de aztán ha sikerül uralkodnom magamon, akkor bevallom neki több mint valószínű.
Belépek a házba. Érdekes, fura és nem megszokott. Kicsit érezhető ez a... hogy is mondjam, 'farkasbűz' ami talán nem sokára rajtam is át fog érződni majd. Amikor ismét hozzám szól, bólintok egy aprót és a fürdő felé veszem az irányt.
-Nem vagyok rád szorulva nyugi.
Egy istenért sem akarnák vele lakni az fix. A fürdőben a medenceszerű kádban kicsit megmártózom, kényelmesen elhelyezkedem. A karomon lévő sebet kicsit csípi a víz, viszont erős vagyok így nem érdekel a dolog.
Aztán lemegyek. Az ajtó mögött állok meg, hiszen hallom, hogy már nem csak ketten vagyunk. Kíváncsi pillantást vetek be a szobába, de csak óvatosan. Aztán elviharzik mellettem valaki. Egy igen csinos lány. Kilépek rögtön a szobába, Lash elé, aztán pedig leülök. A kezemet nyújtom felé.
-Ki volt ő?
Fejemmel az ismeretlen nő felé bökök vagyis arra, amerre elviharzott. A seb eléggé csúnya a kezemen, így inkább oda sem nézek. Imádni fogom a következményeit valószínűleg.

Kalandor
Kalandor

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Szer. Dec. 28, 2011 11:24 am

A beszélgetést már hallod, és bemenve hagyod hogy a szőke farkas ellássa a sebed.
- He? Jah ő Alissa a húgom, és képes mindent túl aggódni - legyint, mivel neki az égvilágon semmi baja, legalábbis te nem látod. A lába már neki is szoros kötésben nyugszik, tehát ellátták. Jeges szemeivel megszemléli a sebed és nekiáll fertőtleníteni és körbe tekeri jó szorosan gézzel, majd egy apró ragasztóval oda ragasztja hogy ne mozduljon el. Aztán hátradől egy megszólal.
- Hát haver, szívás van, a sebed elég mély ahhoz hogy jövő hónapba kiszőrősödj. Tiszta gáz, de ez van, nézd a jó oldalát, különleges leszel - vigyorodik el, láthatóan őt nem sok minden zavarja, (a mesélő meg nem érti hogy mért nem jöttök ki egymással xD) aztán kicsit komolyabban hozzáteszi.
- Csak az első lesz szörnyű, és lehetőleg oylan helyen légy, hogy más ne legyen a közeledbe, mert meg fogod ölni tök mindegy ki az illető. A nőd, a rokonod, a barátod... nem fogsz rá emlékezni micsinálsz nem leszel tudatodnál, csak miután visszaváltozol emberré - sorolja. - Amúgy nem csak teliholdkor tudsz majd alakot váltani, de akkor viszont muszáj, akkor is váltani fogsz ha nem akarod. Ha nincs kérdésed akkor szevasz - mosolyodik el sármosan, ami nem neked szól, hanem a nagyvilágnak.

James Miller
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Csüt. Dec. 29, 2011 1:14 am

Bólintok, majd figyelemmel kísérem ahogy ellátja a sebet. Nagyon örülök annak amit mond, hát most mit mondjak. Egyszerűen nem tehetek már róla, hogy ez lettem. Csak tényleg vigyáznom kell, nehogy valakit megöljek. Mert ha megölök... akkor aztán vihetnek engem is egy cellába.
-Ja, különleges. De nem érdekel már. A halálfalóság mellett elfér.
Egyet dob csak a szintemen. Aztán bólogatni kezdek, de felállok. Nem igazán szeretnék maradni, inkább lelépnék és vissza a házamba vagy valami. Hannahnak sem tudom hogy kéne beadni a dolgokat.
-Tehát ha megölök valakit farkasként, akkor aztán ha ember leszek nem fogok emlékezni rá?
Ennyi kérdésem van csak összevissza.
-Ok, vágom. És le is lépek, mert van még dolgom.
Egy pillanatig habozok, de nem köszönöm meg neki, hogy ellátta a sebet. Igazából minek is köszönném meg, amikor ő volt az aki ezt okozta velem? Kitalálok, kilépek az ajtón, majd megveszem az irányt hazáig. A sebem fáj, kezdem érezni kicsit a hatásait, viszont elgondolkodom azon is, hogy mi is lehet ennek az előnye...?

//Köszikösziköszi (L) Very Happy //

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   

Erdő
Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11