Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErdő - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erdő - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erdő - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erdő - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erdő - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erdő - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erdő - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erdő - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erdő - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erdő - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erdő - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erdő

Go down 
+25
Demi Bieber
Zoe Zelina Zachar
Hannah McDowal
Raidon Hoshi
Allison Diamond
Alex Wilfred
Yoshitsune Narakiho
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Sirius Black
Larina Marley
Cintia Thomson
Freddy V. Falcon
Raisen Hagiri
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Sindy Logan
Blake A. Attaway
Solaria Luthia
James Miller
Alena Aalriä
Főmesélő
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 9:35 pm

*Ideges... nagyon ideges. Ilyennek talán még senki nem látta. A tegnap este kapott levél felzaklatta, sőt... az idegesség mellett még egy kevés düh is lakozik benne. Szereti Tedet, nem akarja hogy a fiúnak valami bántódása essen, így muszáj volt neki eljönnie. De... egyáltalán ki az a William? És... pontosan mért akarják Sindyt? Ezernyi kusza fonál van összekavarodva a fejében.
Farmernadrágban, egy szál fehér pólóban és egy egyszerű Vans cipőben van. Prefektusi jelvénye nála van, viszont csak benne a zsebében. Pálcája is nála, ha esetleg szüksége van rá, de... ebben az esetben talán nem kéne. Furcsa előérzete van neki. Az erdő szélén -úgy ahogy megmondták neki- megáll egy fának dőlve. Minden rezzenésre felfigyel. Látszik rajta, hogy nincs túl jó passzban...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 9:40 pm

*William figyelte a fák közül, ahogy a lány közeledik.*
~Ted... Te elátkozott rossz kujon... Hogy fűzted be ezt a jó bőrt? Anyám...~
*Viháncol magában, de végül összeszedi a gondolatait. Ez most nem játék. Lemászik a fáról, amin eddig dohányzott, és eldobja a cigarettát. Anor emlékei közé nyúl, és megtalálja a keresett varázslatot. Szép lassan felveszi az igazgató, Alex alakját. Kicsit megropogtatja nyakát, majd elindul a lány felé, és közben lehervasztja őrült mosolyát.*


*Ahogy kilép, már majdnem teljesen Alex attitűdjével lép ki, és ránéz a lányra.*
- Hát magácska mi járatban itt? Nem tudja, hogy az erdő tiltott hely?
*Kérdi dorgáló hangon.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 9:45 pm

*Valaki van mögötte… biztos benne, hogy valaki van itt. Viszont senkit nem lát egészen addig még… Az igazgató? Meglepődik, egyszerre nem is tudja, mit mondjon.*
-El…elnézést igazgató úr, én csak… *Nagyot nyel, még sejteni sem sejti, hogy az igazgató valójában nem is az igazgató. Kicsit hátrébb lép, közben a körmét pöcögteti. Nem is tudta mit mondjon, sőt… ha lehetne, akkor nem mondana semmit. Fekete szemeivel az „igazgatóéba” néz.*
-…csak sétáltam és gondoltam körülnézek az erdő szélén. Nem akartam beljebb menni… és igen, tudom hogy tiltott hely.*Nem, nem bírta ki hogy ne mondjon semmit. Mellesleg meg véletlenül prefektus…*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 9:51 pm

- Jobban kellene vigyázni!. Manapság nem csak szörnyektől kell félni a környékbeli erdőségekben... Sokkal gonoszabb szörnyetegek is róják a sötétséget... Csak épp emberek...
*Mondja az igazgató csevegő hangon, majd leül egy fa tövébe.*
- És, mi után kutatott itt, az erdő szélén? Valljuk be, az ember nem jön ok nélkül olyan helyre, ahol elkaphatják. Vagy ön úgy gondolja, kisasszony, hogy az erdő szörnyetegei nem mernek kiugrani egy finom falatért?
*Kérdi halkan, és közben látványosan elkezdi masszírozni a jobb vállát, mintha fájna.*
- Itt még a legbátrabbak és legjobbak sincsenek biztonságban. De kérem, kisasszony, legyen velem őszinte... Ha valami baj van, én segíthetek...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 9:57 pm

*Felvonja szemöldökét, miközben végighallgatja az „igazgatót”. Amikor az leül a fa tövébe, nem bírja ki, hogy ne szakítsa félbe a papolást.*
-Ha a tanár úr azt mondja, a legbátrabbak, sincsenek biztonságban… akkor maga mért ül olyan nagyon nyugodtan a fa tövébe? *Mindenre kell, hogy találjon valami kifogást. Az „igazgató” nagyon hallani akar valamit, Sindy tudja is, hogy mit, de nem képes rá, hogy elmondja… nem, mert avval beárulna mindenkit. Az meg… -valljuk be, hogy elgondolkodott róla tegnap- senkinek nem lenne jó. Pláne nem saját magának. Mert akkor… biztos, hogy… hogy megölnék.*
-Semmi… *Kisebb hatásszünet.* semmi gond nincs, már elmondtam az okot, ami miatt ide jöttem. ~Hol a fenébe van már az a valaki…?~
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 10:04 pm

- Szóval semmi...
*Mondja, miközben feláll.*
- Én sem vagyok biztonságban, de én könnyebben megvédem magam, mint ön.
*Mondja az igazgató.*
- De ha tényleg nincs semmi, akkor jobb, ha távozom.
*Mondja, és ezzel elsétál a lány mellett, ám mikor mögé ér, megszólal.*
- De tudja azért sem kell félnem, mert...

*Az igazgató álcáját levedli, és pálcával kezében áll a lány mögött.*
- Nálam veszélyesebb ebben az erdőben nincs... Egy próbán átjutottál, van még hátra pár...
*Mondja elmebeteg vigyorral, majd elindul befelé az erdőbe.*
- Gyere... Beszélnünk kell.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 10:11 pm

*Már éppen kezdene egy kicsit megkönnyebbülni, de csőstől jön a baj… Az igazgató nem is igazgató volt, hanem valaki más. Fekete szemei nagyra tágulnak, megfordul és kicsit érhetetlen arcot vágva, méri végig az előtte álló, nem olyan túl sok évvel idősebb, fiút.*
-Próbán? Szóval… te vagy William? *Nem ellenkezik, elindul a fiú után, viszont tisztes távolságból követi. Lenne még pár kérdése, fel is fogja tenni, ha rajta múlik. Nem tudja, hova vezeti a fiú… nem szeret az erdőbe járni.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 10:16 pm

*Ahogy a fák közt sétálnak, William újra rágyújt, és közben magyaráz.*
- Na figyelj, Cicamica... A kérdés az, hogy mennyire szereted a mi kis Teddy-macinkat. Ha túlzottan, az csak jó, nem árulod el. De ha véletlenül kevésbé, mint én annak örülnék, és elszólnád magad valamikor a nyálasképű igazgatónak, az egyikünknek sem lenne túl előnyös. Tednek azért, mert megölném. Neked azért, mert megkínoználak és megölnélek. Az igazgatónak azért, mert meg kéne ölnie engem. Nekem azért, mert meghalnék.
*Will ekkor megfordul, és odalép a lányhoz.*
- És amúgy sem pazarolnék el egy ilyen szép kis virágot... A virágokat én szeretem letépkedni...
*Ekkor a fiú beleszagol a lány hajába, és hosszú, fekete körmeivel végigsimít annak arcán.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 10:24 pm

~Mér van cigi minden halálfaló kezében?~
*Nem mintha ez lenne most a legnagyobb gondja… Amikor lecicamicázzák, az igenis zavarja, de ahogy Ted írta a levélben, jobb nem ellenkezni Williamnek, úgyhogy nem is ellenkezik. Viszont a tekintetén igen is látszik, hogy nem minden tetszik neki.*
-Tedet semmi áron nem árulnám el... *Mondja halkan, szinte már-már magában, de talán még William is meghallja ha jól figyel. Megtorpan mikor odalépnek hozzá, most legszívesebben felpofozná a fiút... és ha be akarja vallani magának, Tedre is haragszik egy kicsit. Szereti... de mégis. A fiú hazudott neki...
Sindynek igen kellemes, mondhatni különös rózsaillata van, amiről igen könnyen fel lehet ismerni. Amikor William, a fekete körmökkel végigsimít az arcán, kicsit hátrébb lép. Nem mondhatná, hogy örül ennek az egésznek...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 10:40 pm

- Szép vagy... Gyönyörű... Alex kiskutyái, a prefektusok közé tartozol... Egy halálfaló a pasid...
*Will elgondolkodik.*
- Azt megígértem, Tednek, hogy nem bántalak. De mondj el nekem valamit... Akarsz te egyáltalán csatlakozni a halálfalók közé? Mert tudnom kell, hogy van-e indíttatásod a dologra...
*Ezzel nekidől egy fának, dohányzik, és arcátlanul végigméri a lányt.*
- Ne félj, ha beállsz sem kell megölnöd senkit. Kémkednél nekünk az iskolában. Együtt maradhatnál Teddel. Nem esne egyikőtöknek sem baja. Vigyáznánk rátok. Olyanok lennénk, mint egy nagy család. Na, szállj be...
*Mondja úgy méregetve a lányt, mintha rá akarná magát vetni.*
- Minden rendben lenne... Érted, mi a szépsége a dolognak? Minden rendben lenne, minden nyugis lenne... Vagy mondj nemet... És visszamegyek Tedhez a rossz hírrel és a Cruciatus átok csodás hatásaival. Gondolj bele... Rajtad áll, vagy bukik, hogy Ted túléli-e. Mit szólsz, Picinyem?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 10:51 pm

*Nekidől a mellette lévő fának, már a vesztét érzi… nem tudja, most mi lesz, de azt igen, hogy kénytelen lesz beállni a halálfalók közé… *
-Azt hiszem, erre magadtól is tudod a választ. *Kicsit megjött neki a hangja. Összefonja karjait, tovább mondja a magáét.* Nem tudom, pontosan hogy jöttem a képbe, de most már ez nem lényeges… Csatlakozom, mert muszáj… és mert nem akarom, hogy Tednek baja essen. *Kicsit közelebb lép Williamhez, majd fekete szemeit a másikéba vési.*
-Minden nyugis lenne? Persze, csak, azért mert én csatlakozom? Eddig mért nem volt minden nyugis? *Nem ezt akarja, de… tényleg, muszáj lesz neki. Nem akarja elveszíteni Tedet. Neki, amióta itt van, a fiú a mindene.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 10:57 pm

- Kössünk egy egyezséget, rendben? Nem kell beállnod a halálfalók közé, és nem esik Tednek sem baja. Csendben együtt lehettek, élvezhetitek a szerelem édes énekét, minden szép lesz... Csak lesz közöd hozzám. Minden héten elmondasz mindent Tedről. Mindent... Mit szólsz?
*Kérdi, eldobja a cigarettát, és odasétál a lányhoz. Megfogja annak kezeit, és kedves mosollyal belenéz a lány szemébe. Ám William szemeiben őrült lángok lobognak.*
- Ha ezt megteszed nekem, minden rendben lesz, nem esik senkinek bántódása. Csak szeretném tudni, hogy megbízhatok-e a pasidban. Ebbe bele tudsz egyezni?
*Kérdi vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 11:04 pm

-Hogy a francba mondjak el mindent róla, amikor hónaponként egyszer, látom?! Nem tudok róla hetekig semmit, eltűnik… *Megfogják kezét, próbál kibújni belőle. Nem szereti, ha idegenek fogdossák. Will továbbra sem hagyja fel a győzködést, Sindy pedig tényleg a végét járja már… úgy fáj a feje, hogy szétrobban sőt… még most ezen is idegeskednie kell.*
-…de így nem tudok… így nem lesz jó… és… *Kiküszködi magát a fiú kezei közül, leveti magát az egyik fa tövébe és a felhúzott térdekre, támaszkodik. Sok volt neki ez egyszerre. Egy könnycsepp gördül le az arcán. Tudja, ha nem fogadja el, amit Will akar, akkor mindenkinek rossz lesz. Mindenért ő lesz a hibás…*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 11:16 pm

*Will arcáról lefagy a vigyor. Mikor a lány sírni kezd, Liam leteszi magát mellé. Ránéz Sindyre, és barátságosan átkarolja.*
- Jajj, ne sírj... Nincs semmi baj... Az is megoldás lehet, hogy Ted a Leader elé áll, és megmondja neki, hogy kiszáll a halálfaló bizniszből. És akkor egyikőtöknek sem kell aggódnia. Nyugi... De ha a főnök elvesztené ezért a fejét, én ott leszek, hogy megvédjem Tedet...
*Mondja, de már közben terveket sző. Ez a két galambocska túlontúl összenőtt. A lányt nem tudja használni semmire, talán akkor inkább Tedet kéne eltüntetni a képből.*
- Ha meg tudod győzni Tedet, hogy szálljon ki ebből az egészből, békétek végtelen lesz...
*Próbál olyan megnyugtató lenni, amennyire csak lehet.*
- Tudod ha valami meg tudja hatni a szívem, akkor az a szomorú nő látványa... Nos, mit szólsz?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 11:24 pm

*Williamre pillant, nem sír.*
-Mintha azt olyan könnyű lenne… *Morogja még mindig durcásan. Tényleg sok minden összejött, most jobban szeretne lelépni innen. Valahova messzire, de tudja, hogy erre sincs sok lehetősége.*
-Én… megpróbálom…. De…de… mi van akkor, ha nem sikerül, ha nem akar kilépni? *Ő biztos abban, hogy nem fogja otthagyni Tedet. De azt is tudja, ha nem sikerül meggyőznie a fiút akkor valami más lesz neki kitalálva. Vagy… maximum Ted fogja kidobni azért, mert megpróbálta lebeszélni. Nem igazán néz Willre, inkább a fákat, a földet és az eget kémleli.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 11:29 pm

- Ha nem sikerül rábeszélni, akkor én fogom meggyőzni...
*Válaszolja röviden, és velősen.*
- Nos, én megyek. Kitalálsz az erdőből, ugye?
*Kérdi mosolyogva, majd nem vár választ, elindul a fák között.*
- Ja, még valami...
*Fordul vissza, és közben rágyújt újra.*
- Vigyázz magadra. Ha Ted dobna téged, csak keress meg...
*Vigyorodig el, majd hoppanál...*

//Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 11:34 pm

*Feláll, közben bólint egy aprót. Nem szívesen bízná rá Willre azt a rábeszélést, mert abból nem biztos, hogy jól sülne ki valami.*
-Kitalálok. *Az utolsó szava, mivel Will már el is tűnt. Ő sem tesz mást, elindul abba az irányba, amerről jöttek. Egyre gyorsabb és gyorsabb léptekkel, majd mikor kijut egy, kicsit fellélegez. Remélni tudja csak, hogy mindjárt felébred, és az ágyában találja magát… és hogy csak egy álom volt minden. Bár nem sok esélye van rá.
Felérve a Pegazusba, rögtön leveti magát az ágyára, majd előszed egy papírost és egy tollat, hogy visszaírjon Tednek a levélre…*


//köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 8:54 am

*Kim botorkál ki az erdő szélére. Elvégre volt egy olyan érzése, hogy oda kell mennie valamiért. Nem tudja miért, de furcsa érzése van. Szokásos fekete nadrágát viseli, egy zöld-fekete-sárga felsővel, és szokásos fekete bőrkabátkájával. Az erdőszélen megáll, mintha várna valamire, pedig igazából csak tanácstalan.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:01 am

*Az erdőben sétálgattam. Fogalmam sincs miért. Csak mentem egyre beljebb. Vagy ez már kijjebb van? Fogalmam sincs, szerintem eltévedtem. Sajnos ilyen a valóvilág, nem lehet mindenki szuperhős, hogy felrepül miközben lobog mögötte a köpenye aztán szevasz, elhúz valahova... Kicsit már elfáradtam, inkább leültem egy sziklára. Max majd holnap megyek vissza a suliba vagy nem tudom...
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:07 am

*A két diák különös hangokra lehet figyelmes... Valami megreccsen a fák közt... Újra és újra. Mocorgás, nyekergés jön a falevelek közül, majd dobogás, nyekergés, furcsa suhogás, nyekkenés, majd ismét dobogás, suhogás, és a következő pillanatban valami kibucskázik az ágak közül. Az apró, tömzsi, zöld teremtmény alig lehet nagyobb harminc centinél. Négy lábon áll, hátából két szárny indul ki, fekete szemeit érdeklődve emeli körbe a környéken... Valamelyest mindkét Wilianes ifjonc ráláthat. A kis apróság a szárnyait emelgeti, majd meglát egy bogarat, és megpróbálja elkapni, aminek eredménye, hogy megbotlik egy kis ágban, és orra bukik. A csöppség megrázza a fejét, majd felül: Hátsó lábai előre merednek, a mellsőkkel pedig megtámasztja magát. Szárnyaival körülöleli testét, és felsír.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:11 am

*A furcsa neszekre és zajokra odapillant, és elsápad. A vesztét érzi azt hiszi Will legújabb vicce, hogy halálra rémissze a népet. De amikor meglátja a sűrűből kibucskázó valamit, elkapja a kíváncsiság.*
-Az ott egy sárkány kölyök? * kérdezi, mintegy csak magától, és elindul felé, lassan óvatosan, az ágakat gondosan széthajtogatva maga előtt, de egy kettő így is visszacsap rá, megsebezve a fiú hibátlan bőrét. De nem zavarja. Odalép a kicsinységhez, és leguggol elé, és óvatosan kinyújtja a kezét felé.*
- Hé, apróság... nyugi nem bántalak. * kezd el hozzá beszélni, hátha a lány kibújik a szárnyaiból.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:25 am

*Amikor meghallom valami lény hangjait, leugrok a sziklaszerűségről és a hang forrása felé indulok. Kicsit berezelve, lévén ki tudja mi csaphat ilyen zajt. Lehet, hogy valami medve vagy mittudomén, valami vadállat. Amint megpillantottam a furcsa kis teremtést, felsikkantottam. A szám elé raktam a kezem ijedtemben.*
-Mi a fene...? *kérdeztem, miközben lassan elindultam felé. Ekkor megpillantottam egy kábé velem egyidős fiút. Mögé slisszoltam amikor megláttam, hogy oda akar menni és elkaptam a vállát.*
-Mit művelsz? Lehet, hogy leharapja a kezedet vagy kinyír, vagy... *nem tudtam folytatni inkább kussban maradtam és vártam, mit szól hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:32 am

*A kis zöldség érdeklődve nézi a két diákot. Fejét elfordítja, majd "vakkant" egyet vékony kis nyekergő hangján, és hatalmasat ásít. Hintázni kezd előre-hátra, majd újra szemügyre veszi a két diákot, és tüsszent egyet. A csöppség látszólag játékot keres, és talál is, méghozzá Kim nadrágja szárának képében. Elkapja, és rágatni kezdi, mintha valami állat lenne, közben szárnyaival verdes, ám a nadrág elszakad, a csöppség hátrazuhan. A kis zöldség feltápászkodik, és újra keservesen sírni kezd, közben, ha a lány engedi, a lábához dörgölőzik, mint egy megszeppent kiscica.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:37 am

*Mikor odanyúl, és a lány elkapja a vállát, automatikusan hátrál, nem szereti ha hozzáérnek.*
- Nem hiszem hogy veszélyes lenne. * feleli a lánynak, majd mikor a kicsinység elszakítja a nadrágját, azon kicsit felháborodik, de nem ad hangot ennek, hanem csak megigazítja a szakadt nadrágot, és a lányhoz dörgölőző sárkányra néz.*
- Nah, engem már nem is szeret... *jegyzi meg, majd a lányra pillant, hogy az mit kezd.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:46 am

*A válaszra kicsit odébb mentem és meghökkent fejjel szóltam.*
-Ooooké, bocs, hogy élek.. *mondtam. Közben a kis sárkány eltépte a srác gatyáját és felnevettem. A prüszkölésre majdnem elkezdtem visítani, hogy "júúúúj", de nem akartam elijeszteni. Amikor hozzám bújt, leguggoltam hozzá és megsimogattam.*
-Jujj de cuki... *nyavíkoltam csillogó szemekkel és a kis sárkányt néztem. Imádom az állatokat meg a cuki dolgokat, és ő mindakettő.*
-Honnan veszed? Nem tudom elképzelni róla, hogy akárkit is utálna. *mondtam miközben felnéztem egy pillanatra a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: