Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErdő - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erdő - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erdő - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erdő - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erdő - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erdő - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erdő - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erdő - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erdő - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erdő - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erdő - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erdő - Page 3 Vote_lcapErdő - Page 3 Voting_barErdő - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erdő

Go down 
+25
Demi Bieber
Zoe Zelina Zachar
Hannah McDowal
Raidon Hoshi
Allison Diamond
Alex Wilfred
Yoshitsune Narakiho
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Sirius Black
Larina Marley
Cintia Thomson
Freddy V. Falcon
Raisen Hagiri
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Sindy Logan
Blake A. Attaway
Solaria Luthia
James Miller
Alena Aalriä
Főmesélő
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:52 am

*A csöppség szomorúan néz Kimre, miközben kidomborítja hátát, hogy élvezhesse a simogatást. Végül odatrappol a letépett nadrágdarabhoz, felkapja, Kim elé sétál vele, ledobja a földre, és apró dobbanással leteszi hátsóját a földre, majd hatalmas, könyörgő szemekkel néz a fiúra, mintha azt mondaná, hogy "Lécci-lécci-lécci ne haragúúúúdj!". Végül még odáig is elmegy, hogy mellső lábait megemeli, mint egy pitiző kutya, és apró, szomorú, vékony nyöszörgéseket hallat, mintegy könyörögve az Amirás diáknak. Néha óvatos oldalpillantásokat vet Maddyre, hogy vajon jól csinálja-e, amit csinál...*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:57 am

*Vegyes érzelmekkel figyeli a lányt, és a a kis zöldet.*
- Oh, de kedves vagy. *szólal meg lágy hangon, mikor a kicsinység, leteszi elé a nadrágcafatot. Ha a kis állat hagyja, akkor a lányhoz hasonlóan, ő is megsimogatja a sárkányt. A láb emelésre felkuncog, aranyos.*
- Pacsit adsz? Nagyon aranyos vagy...*és ha az állatka hagyja a fejét is megsimogatja*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:04 am

*Még mindig ragyogó szemekkel, vigyorogva néztem a sárkányt. Bátyám már nyávogva kiparodizált volna: "jajj ennyi cukiságot nem bírok elviselni!" Észrevettem, hogy néha-néha rám pillantott. Nagyjából értettem mit akar ezzel,és bátorítóan rámosolyogtam. Azt, hogy a fiú ennyire megenyhült egy kis pitizéstől nem bírtam megjegyzés nélkül hagyni.*
-Mondtam, hogy nem utál. *szóltam, de egyáltalán nem tuskón*
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:11 am

*A csöppség örömmel fogadja a simogatást, és érdes nyelvével még meg is nyalogatja Kim kezét, ezzel centi vastag nyálkaréteget hozva létre azon, majd vidáman kergetni kezdi a saját farkát. Mikor feladja a küzdelmet, lefekszik a földre, széttárja szárnyait, és égnek meredő lábakkal néz a két fiatalra, hogy ezek után felugorjon, és kiszaladjon az erdőből... Egyenesen a kastély felé, közben néha hátranézve, hogy a két gyerek követi-e őt. Bár ha egy felnőtt megtalálja, biztos nem lesz ilyen jó dolga...*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:27 am

*William az erdőben áll, és türelmetlenül nézelődik. Fekete bakancsot, fekete farmert és fekete pólót visel, oldalán lánc lóg, övébe tűzve ébenfekete pálcája pihen. Előző éjszaka találkozott egy hasonmással, és meginvitálta egy "baráti" csevejre. De ha a srác nem válaszol jól, akkor megöli, ebben már egészen biztos. Türelmetlenül toporog, néha hosszú körmeit végighúzza egy-egy fa törzsén, és idegesen nézelődik. Végül elővesz egy doboz cigarettát, kihúz egy szálat, majd egy zippo öngyújtót kap elő, és rágyújt.*
~Hol van már az a barom? Lehet, hogy átvert?~
*Gondolkozik közben.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:32 am

*Lace a kastély felől csörtet az erdő felé, koptatott fekete farmerében majd térdig érő bakancsban, és egy hófehér pólóban, amin a nyakánál van egy picike minta. Előző éjjel, vagy talán már ma reggel kapott egy kedves invitálást a hasonmásától. Odaér az erdő szélére, és hátrapillant, nem követte-e valaki. Nem, ez megnyugtatja. Hosszú vörös haja szabadon, zöld szemei fénylenek. Kíváncsisága nem ismer határokat.*
- Itt vagyok.
*Szólal meg, remélve, hogy a másik, aki a találkát kérte, már itt van. Utálná ha várnia kellene, nem türelmes alkat, de persze udvariasságból sosem teszi szóvá.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:35 am

- Oszt köszönni meg luxus, bazmeg?
*Veti oda a srác kelletlenül, majd végigmér a másik srácon. Elé lép, és végigméri. Nem tudja leplezni csodálatát: A másik fiú MAJDNEM ugyan olyan, mint ő, eltekintve a szemektől, a körmöktől és a fehér pólótól.*
- Hogy vagy? És mi a franc vagy te?
*Kérdi morogva, miközben nézegeti a hasonmását. Mivel szemének nem tud hinni, lassan előre nyúl, és egy ujjal megböki a másik fiút, majd egész tenyerével megérinti annak arcát.*
- Hihetetlen... Mondhatni természetfeletti... Csak épp a mágia világában a természetfeletti mindennapos... De akkor is...
*Mondja elképedve.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:42 am

- Utólag is bocsánat. És Szia.
*Köszön utólag, bár nem túl lelkesen, valamiért idegesnek érzi magát, pedig nem sok oka van rá. eltekintve a fiútól, aki teljesen úgy néz ki mint ő leszámítva pár apróságot. Hitetlenkedve mered képmására, végigmérve minden porcikáját. A szeme azonban megfogja, mélyen belenéz abba a narancs színű szempárba. Megigéző, mondhatni.*
- Köszi jól vagyok, kipihentem magam.
*Feleli a kérdésre, majd kissé elgondolkodik.*
- Wallace Xavier Walters vagyok, és egy újonnan jött diák. És még mielőtt megkérdezed, fogalmam sincs, hogy miért nézek úgy ki mint te.
*Jelenti ki, hisz sejti hogy ez is a kérdések közt szerepelne. Nem tudja, ő maga sem hogy kicsoda, micsoda. A neve sem a sajátja, csak adták neki, mert az igazit nem tudta megmondani. Emlékei is hiányosak, de az biztos hogy ikertestvér vagy hasonmás nem szerepel benne. Maximum és álom, ami.. képtelenség. Aztán megérintik az arcát, és nem tudja megállni hogy ne viszonozza a mozdulatot. Kezét végighúzza Liam arcán, majd visszahúzza. Nem akar illetlen lenni.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:48 am

- Mesélj magadról, honnan jöttél? De nem akarok illetlen lenni...
*Valahogy Wallace ittléte megnyugtatja őt. Nyugodtnak és egésznek érzi magát. Ahogy a fiú el akarja húzni a kezét, elkapja a csuklóját, és lassan visszahúzza az arcához. Ahogy bőrük összeér, Liamnek egy dolog jut eszébe: Otthon... Lassan elmosolyodik, de riadtan hátralép. Fél, hogy megrémíti a másikat.*
- A nevem William Quentin Watson. Tizenhét éves vagyok. Születtem Londonban. Szüleim aranyvérű mágusok. A nagybátyám, Randall elrabolt, és Dublin mellé vitt... Minden nap megvert, szíjjal.
*Leveszi a pólóját, és hátat fordít. Még így, a sötétben és a lombok között beosonó holdfényben is látszanak hátán a sebek. A pentagramma azonban nem kivehető.*
- Ez maradt utána. Majd öt évvel ezelőtt "szabadultam"...
*Az utolsó szót gúnyos éllel színezi.*
- És most itt vagyok... Szóval, mi a te élettörténeted?
*Kérdi halkan, miközben visszaveszi pólóját.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:59 am

- Az az igazság, hogy ha akarnék sem tudnék sokat mesélni. 17 éves vagyok, egy Dublin melletti kis városban élek szüleimmel, akik muglik, de mégis felneveltek. Volt a múltban valami... talán egy baleset, vagy más, mert öt évvel ezelőttről, semmire nem emlékszem.
*Meséli, és nem húzza el a kezét, mikor Liam elkapja azt. Megnyugtatónak találja az érintést, és nem rémül meg. Mielőtt a másik hátralépne, megragadja a karját.*
- Ne kérlek,.. vagyis... ne menj el.
*Szólal meg csendesen, és mikor a fiú megmutatja neki a hátát, elakad a lélegzete. Ez jól hallható jele, annak hogy sikerült megdöbbennie. A látványra, elereszti a másik kezét, és ő is lerántja magáról a pólót, közszemlére téve hátát, ami pontosan ugyanolyan hegszabdalta mint Liamé. Persze pentagramma nélkül.*
- Úristen, olyan a hátad, mint az enyém. Hogy lehet ez?
*Kérdezi, és közben rájön, hogy szörnyen összefüggéstelenül beszél, de jelenleg nem érdekli. Pólóját, maga mellé ejtve néz a másikra, hátha az tud valamit amit ő nem.*
- Furcsa, hogy nekem csak öt évvel ezelőttig, vannak emlékeim. Az hogy iszonyatosan fájó háttal ébredtem fel, egy nagy veteményesben. Valami búza vagy kukoricatábla volt nem tudom...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 11:10 am

- Különös...
*Gondolkodik el Liam, miközben nézi a másik sebeit. Nem bírja ki, azokat is megérinti, majd elképedve mered.*
- Most nem akarok vad gondolatmeneteket alkotni, deee... Mi van, ha te valami másolat vagy? Már bocsánat, hogy ezt mondom, de... Mondjuk, hogy te a lényem egy része vagy. A szüleim annyira meg akartak találni, hogy csináltak belőlem még egyet... Vagy nem tudom...
*Filozofálgat, és közben simogatja saját állát.*
- Ha van jobb ötleted, szívesen meghallgatlak, de hogy pont öt éve jelentél meg, hogy előtte nincsenek emlékeid, hogy megvannak a sebeid, hogy úgy nézel ki, mint én...
*Elharapja a szavait, és idegesen várja Wallace reakcióját, közben előhúzza pálcáját, és türelmetlensége közben ujjai közt kezdi pörgetni.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 11:17 am

- Szerintem is különös, de félelmetes is.
*Felel a másik szavaira, mert valóban. Az érintésre kicsit megborzong, és úgy érzi magát, mintha a saját ezével érintette volna a saját hátát.*
- Vad gondolatmenet vagy nem, valamilyen szinten helyénvalónak tűnik. Úgyértem, mi van ha nem a szüleid, hanem te akartál magad mellé valakit? Mondtad, hogy bántottak, és ha közben eszedbe jutott, hogy mi lenne ha lenne egy testvéred vagy ... vagy nem tudom.
*Adja fel a teoriák gyártását, egyenlőre helytállónak tűnik Liam elmélete. Lehet hogy nem véletlen hogy öt, év, és hogy most itt van. elvégre ő győzködte a szüleit, hogy hadd jöjjön iskolába. Valami miatt nem érezte jól magát otthon, mintha valami hiányzott volna. Sok éjszakát töltött ébren, de nem tudott rájönni.*
- Sajnos nincs jobb ötletem. Különös ez az egész, és mondom, mindössze annyira emlékszem, hogy nagyon fájt a hátam, és hogy búzamező vagy mi. Utána egy családnál tértem magamhoz, akik faggatóztak, hogy ki vagyok, honnan jöttem, mi a nevem, de nem tudtam semmit. Mintha minden ami lett volna, kitörlődött volna. Vagy talán ez az hogy sosem létezett?
*Kérdez vissza kicsit talán drámaian, és magával nem tudva mit kezdeni, lehuppant a fűbe, és egy vékonyka botocskával kezdett játszani. Tekintetet Liamra, és annak pálcájára vándorolt. Az övé a zsebében volt, és mintha a sors fintora lenne, hófehér.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 11:24 am

- Bamm-bamm-baaaaaammm...
*Utánozza a drámai filmekben sokszor elhangzó Q kategóriás zenét, majd leül a srác mellé.*
- Öregem... Azért ez elég durva... És most mi legyen? Mondjuk... Technikailag az öcsém vagy, véremből vér... De sajnos én most nem engedhetek meg magamnak túl sok családi köteléket... Mégis, úgy érzem, minden rendben, most, hogy itt vagy...
*Mondja félig magának, félig Lacenek.*
- Gondolom te is olyan karakán, balhés, bajkereső kölyök vagy, mint én...
*Vigyorodik el végül, és közben gyengén beleboxol ikertestvére vállába.*
- Majd együtt gyártjuk a káosz magjait itt a környéken. Mekkora jó lesz...
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 11:37 am

*Felnéz a másikra, mikor az megszólal, de nem kell sokáig felfelé erőltetnie a nyakát, hisz Liam lehuppan mellé.*
- Erre azért legmerészebb álmaimban sem gondoltam, nah jó talán egyben, de az képtelenség, hogy te legyél az....
* Rázza meg kissé a fejét, hiszen álmodott ő már egy sötét alakról aki üvölt a fájdalomtól, és egy sötét, nyirkos helyről. De biztos volt benne, hogy ez csak egy rossz álom, amit valami buta film okozott. Mugliknál lakva igen jól ismeri a modern technológiát. És nem tartja haszontalannak. A tévét, kifejezetten élvezte nézni mindig is.*
- Miért ne engedhetnél meg magadnak? És igazán sajnálom hogy jelenlétemmel kellemetlenséget okozok. Csak... kicsit meg vagyok lepve. Na, jó nagyon meg vagyok.*
*Javítja ki magát, és és kissé elgondolkodva oldalra biccenti a fejét, mint ahogyan azt minden bizonnyal Liam is tette volna máskor.*
- Nem, én sajnos, nem vagyok olyan vad, mint amilyennek te kinézel. Én más vagyok, máshogy neveltek...
*Feleli és viszonozza a vállba boxolást. Valahogy, olyan természetesnek tűnik neki az egész hogy itt van és Liammal beszélget a múltjukról.*
- Én nem vagyok káosz mániás. Amúgy mesélj magadról valamit, mit csinálsz itt a Wilianba? Hogy kerültél ide? Mi történt ebben az öt évben?
*Faggatózik lelkesen, hiszen ha Liam valóban a testvére, márpedig úgy tűnik hogy az, akkor mindenre kíváncsi ami vele történt.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 11:54 am

- Miután kijöttem a pincéből, ahol meg voltam láncolva Randall által, hazamentem. Öt évig depressziós voltam, és egy padláshelységben gubbasztottam. Majd ide jöttem, szerelmes lettem, és egy sötét rend vezetőjének az utódja lettem...
*Meséli, miközben hátradől, beleszív a cigarettájába, és kifújja a füstöt.*
- Kérsz egy szálat?
*Kapja elő a dobozt, és nyújtja a fiú felé.*
- Remélem legalább dohányzol, mert ha ebben a történetben te vagy a világos harcos, én pedig a sötét varázsló, akkor sajnos nem egy oldalon állunk...
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 12:02 pm

- És mostanra már azért sikerült kicsit jobb hangulatba jönnöd, hogy szerelmes lettél? Ki az a lány? Tegnap aki engem téged hitt? Az aaaa Luthia?
*Gondolkodik el, hogy mi a lány neve, hiszen helyből szemet sem vetne rá többé ha kiderül hogy abba a lányba szerelmes Liam. Ő nem venné el soha senkitől a barátnőjét.*
- Nem, nem dohányzom, azt hiszem.
*Rázza meg a fejét. Jó fiú lévén, nem próbálta még ki sosem.*
- Nem tudom mi vagyok, Liam. Az vagyok, aminek öt év alatt neveltek, és ami lettem. Halvány fogalmam sincs, mi a helyzet, és mit kellene csinálnom. És nem állok senki oldalán, én sosem gondoltam, hogy idejövök, és ilyen helyzetben találom magam, ráadásul szemben a testvéremmel, aki úgy néz, ki hogy az alkotó bátyám is. Félelmetes.
*Borzong meg, és eszébe jut, a maga mellett heverő póló, amibe bele is bújik.*
- Sötét rend? Az mi? Abba vannak a halálfalók is amit tegnap az a lány emlegetett?
*Kérdezi kissé összevont szemöldökkel, de aztán kisimul az arca. Nem szeretne ő egyik oldalon sem állni, csak szeretne a testvérével lenni, ha már kiderül, hogy nem egyke, és nem árva.*


//Jégkorszak//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 7:45 am

- Igen, a halálfalók...
*Mondja halkan Will, miközben újra beleszív a cigarettába, végül elnyomja azt egy fa törzsén.*
- Sokkal viccesebb lenne az ilyesmi, ha a fák sikítanának közben...
*Mondja Will ördögi vigyorral, de hamar letörli azt arcáról*
- Mondd csak, mivel szoktad tölteni a szabadidőd? Tudsz verekedni?
*Kérdi, ám valamiért kezdi érezni, hogy sajog a feje... Odakapna, de nem akar gyengeséget mutatni testvére előtt. Ám hirtelen az a benyomása támad, hogy Wallacenak ugyanennyire fáj a feje.*
- Te is érzed?
*Kérdi halkan, ám a fájdalom egyre erősödik...*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 7:54 am

- Hát nem tudom, biztos nem lenne kellemes érzés, ha rajtuk nyomod el a cigid.
*Ért egyet Willel, csak abban ne, hogy az vicces lenne. Ő nem találja olyan viccesnek a dolgot.*
- Hát, szeretek olvasni, meg kint lenni a szabadban, meg bulizni járni, meg öö nem tudom még mit szeretek. Verekedni nem, de tudok.
*Feleli még a kérdésre, majd hirtelen az ő feje is fájni kezd. Kíváncsian pillant a másikra, és már mondaná mi baja, mikor az megelőzi.*
- De nekem is fáj a fejem. Olyan mintha valami satu egyre jobban szorítaná.
*Nyög fel a kínzó érzés miatt.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:02 am

*Will fejében a lüktetés szorítássá, majd dobolássá, végül pedig kegyetlen tépéssé változik. Will felállna, de térdre esik, fejéhez kap, majd hangosan felüvölt. Orrából vércseppek szivárognak elő, vállán ég a pentagramma, szemeiből narancsszín fény tör elő.*
- Menekülj öcsi!
*Kiáltja, de ahogy hátranéz, hasonló tüneteket lát testvérén is, csak annak szemeiből zöld fény sugárzik. Beleöklözik a földbe, majd ikertestvére felé kezd mászni.*
- Wallace...
*Nyögi halkan, majd újra fejébe hasít kegyetlen baltaként a fájdalom. Will a földre terül, magzatpózba húzza magát, és keservesen felüvölt. Szemei előtt a rituálé képei peregnek le, majd az Anortól kapott emlékek, és érzi, hogy mindez testvére felé áramlik. Előrenyúl, és elkapja Wallace karját, próbál koncentrálni, hogy ha leállítani nem tudja, felgyorsítsa a folyamatot, hogy hamarabb véget érjen...*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:09 am

*Ahogyan változik Will fejében a fájdalom, úgy változik Laceében is. Kegyetlen szaggatást érez, és elterül a fűben. Hanyatt fekve vonaglik, majd bátyjára néz, és szemeiből mintha a lelke sugározna. Furcsa érzés tölti el ahogy a két sugár egymásba kapcsolódik. A narancs és a zöld, fájdalmas, mégis, mintha egy teljes élet vetítődne le a szeme előtt. Will élete.*
- Nem... tudok...
*Nyögi ki a választ, és a végén hangosan felüvöltve csatlakozik bátyja hangjához. Mikor az megérinti, erősen, görcsösen megragadja a kezét, mintha ezzel könnyebb lenne elviselni a fájdalmat, és fejében eddig sosem látott varázslatok, bájitalok, életképek jelennek meg. Nem willé, ebben egy szőke férfi szerepel. *
- Mi ez... az... egész?
*Présel ki magából egy kérdés két emlék roham között.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:14 am

*A fájdalom, mintha elvágnák, úgy ér véget. Will odamászik testvére mellé, és megütögeti a vállát.*
- Na ez aztán egy kicseszettül, mocskos mód fájdalmas élmény volt...
*Morogja, majd letörli orra alól a vért.*
- Bakker... A lényeg, hogy a jelenlegi sötét nagyúr, a sötét rend vezetője engem választott utódjának, és nekem adta minden tudását és hatalmát, hogy ha vele valami történne, méltó vezér legyek... És valahogy úgy összekapcsolódtunk, hogy most te is megkaptál mindent... És baromira fájt...
*Mondja, majd felnevet.*
- Na, ez nem volt semmi. Befizetünk még egy körre? Izgalmas menet volt...
*Vigyorog el, ám orrából még mindig szivárog a vér.*
- Amúgy meg... Most aztán szépen vagyunk...
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:20 am

*Kínjában szorítja testvére karját, majd egyik pillanatról a másikra azt veszi észre, hogy a fájdalom tova tűnt. Mintha ott se lett volna. De fájó porcikái árulkodnak hogy volt bizony, nem is kicsi.*
- Nem csak neked...
*Rázza meg a fejét, és így arcába hullnak vörös tincsei. Kicsit tisztább lett a kép. Reflexből az orráhz nyúl, de ő nem vérzik. Csak a látása még egy kicsit homályos.*
- Érte, szóval ez most olyan hogy én is megkaptam annak a sötét nagyúrnak az emlékeit és tudását, ajándáka? Módfelett kedves vagy de tényleg.
*Mászik közelebb testvéréhez, és úgy helyezkedik, hogy a hátát Will hátának tudja dönteni.*
- Ehh, nem nekem találtál ki ezeket az extrém sportokat.
*Próbál humorizálni csekély eséllyel. Vagyis ...*
- Szépen, igen....de most mi lesz?
*Teszi fel a legfontosabb, és nem csupán költői kérdést.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:24 am

- Hogy mi lesz? Vagy mellém állsz, vagy megöllek...
*Mondja teljesen komoly arccal, majd röhögni kezd.*
- Csak vicceltem, nyugi... Nem szólsz senkinek erről az egészről, és nem lesz semmi baj. Most legalább meg tudod védeni magad, és szín ötös leszel az iskolában, mint egy okos kisfiú... Ha véletlenül elszólod magad, lesz bünti... Amúgy én pont e miatt már nem járok be az iskolába. Már mindent tudok, amit ott megtaníthatnak...
*Mondja mint egy sima, hétköznapi történetet elmesélve.*
- Minden rendben, tesó? Azt hiszem jobb lesz, ha most visszakísérlek az iskolába. Pihenned kell...
*Mondja halkan, mosolyogva, mégis láthatóan aggódva.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:30 am

- Hű de sok a választási lehetőség.*
*Jegyzi meg, majd mikor Liam közli hogy viccelt, kissé meglöki.*
- Bolond....De amúgy rendben van, még szép hogy nem szólok. És nem bánom, hogy meg tudom védeni magam. Mondjuk az ment eddig is, de leginkább mágia nélkül. Most már menni fog így is.
*Mondja, és valamilyen szinten egyetért Liammal, így valóban nem éri meg iskolába járni. Másrészről viszont, ott a másik oldal. Az ismerősök, barátok, szórakozás, viccelődések, közös programmok...*
- Ahha, jobban vagyok. Te rosszabbul festessz, mint én.
*Teszi hozzá, majd az ajánlatra megrázza a fejét.*
- Ki tudja mikor látlak újra, Éjkacaj, még egy kicsit beszélgethetnénk?
*Kérdezi, és szándékosan ezt a nevet mondja, amit az emlékekben látott. De a gondolkodást mások tudásával, hamar abbahagyja, mikor egy geynge fájdalomhullám jelzi, hogy ez most nem lenne jó ötlet.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 8:38 am

- Ám legyen, Fényfia Csillagszó...
*Jut eszébe a kamu, amit a tanárnőnek adott elő... Úgy tűnik mégsem volt olyan kamu.*
- Mit szeretnél hallani Árnyhangja Éjkacajról, a sötét rend leendő uráról? Szívesen válaszolok bármiféle kérdésedre...
*Mondja viccelődve.
- Amúgy meg... Azért is előnyös ez az egész "neked is van hatalmad" dolog, mert így legalább lesz valaki, aki felveheti velem a versenyt... Én leszek a sötét angyal, te pedig a fény lovagja. Én az Apokalipszis, te a Heroizmus... Mint valami elcseszett ZS kategóriás filmben...
*Magyarázza, miközben az utolsó vércseppeket is letörli orra alól. A vérzés elállt, és kezdi kifejezetten jól érni magát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: