Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTáborhely - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Táborhely - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Táborhely - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Táborhely - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Táborhely - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Táborhely - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Táborhely - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Táborhely - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Táborhely - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Táborhely - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Táborhely - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Táborhely - Page 3 Vote_lcapTáborhely - Page 3 Voting_barTáborhely - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Táborhely

Go down 
+6
Sir Famine Frederico
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Sindy Logan
Solaria Luthia
Alex Wilfred
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 6:19 am

-Hm... nem tudom ki az. Biztos valami... jelentéktelen elsős vagy másodikos. Azokkal nem igen vagyok jóba. Tisztelet a kivételnek. *Vigyorodik el pimaszul, közben ugye sikerült neki jól beijeszteni a kiscsajt a tónál. Elvégre nem véletlenül Faminés és nem véletlenül ő Cintia Thomson. Bólint.*
-Sátánt csak a hasa érdekli. *Von vállat. Igen, a mosómacinál minden út a hasán át vezet. Úgy meglehet venni bármire.
Örül annak, hogy Dan elfogadta a meghívást. Talán gyarapodni fog a banda egy újabb taggal? Majd kiderül... Azért reméli, a srácokkal jól meglesz. Kell egy kis vérfrissítés is a bandába.*
-Az Éjjel-Nappal negyedben. Sosem jártál még ott? Nagyon jó hely. Mi mindig ott csövezünk. *Magyarázza el, aztán megrázza a fejét a kijelentésre.*
-Amúgy a mosómedvék egyáltalán nem ilyenek. Sátán különös eset. Azt hiszem, a gazdájára ütött. *Nevet fel végül. Ilyet sem gyakran hallani tőle. A mosómedve közben nagy fekete szemekkel mered a két előtte igyekező diákra.*
-Nem csinálunk valamit?
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 6:32 am

-Másodikos, mint én... Hát, a nagyobbakkal én sem vagyok túl jó viszonyban, tisztelet a szép kivételnek. *Kacsint egyet, de közben pimaszul vigyorog.*
-Mint engem. Sokat is eszem, csak nem látszik meg rajtam, mert szoktam kviddicsezni, de amikor nem látja senki. Egyszer a kviddiccsapatba is szeretnék bekerülni... ~csak, hogy lenyűgözzelek.~ *Fejezi be a mondatot, magában. Persze vigyorog. Most érzi magát először jól, mióta a Wilianben van.*
-De, egy párszor kilógtam már oda. Meg, a gondjaim elől is oda menekültem. *Mondja vállat rántva.*
-Na igen. Furcsa egy állat, az biztos. Szépségben lekörözöd, az biztos. *Vigyorodik el, pimaszul. Persze, bókol a lánynak, de semmi több. Jó csaj, meg minden, de tudja, hogy úgy sem állnának le vele...*
-Mire gondoltál?
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 6:48 am

-A szép kivételnek... *Ismétli meg a fiú utolsó szavait, közben halványan elmosolyodik. Erről a Lú-ról meg leveszi a napirendet, hiszen nem is nagyon érdekli... úgy érzi, előbb vagy utóbb úgyis megismeri a lányt. Amúgy ha ő meg akar ismerni valakit akkor ahhoz elég egy nap. Főleg ha a saját házába van... ő mindenkiről bármit meg tud tudni. Részben erről ismert.*
-Kviddics? Biztos bekerülsz. Majd megyek szurkolni, bár az nem az én műfajom. *Majdnem fekete szemeivel rápillant a fiúra, aztán bólint. Kijelenti, hogy majd megbeszélik még mikor mennek oda. Egy-két bók elröppen még.*
-Köszi. Azért ne túlozz nagyon. *Bár nem egoista, de mégis tudja, hogy szép... elvégre a pasik a lábai előtt hevernek. Mindig.*
-Fogalmam sincs. Mi lenne, ha bekennénk azt a sátortársad valamivel... mondjuk tejszínhabbal? *Pimasz vigyor, közben felveszi Sátánt és a kezében kezdi el cipelni. A maci nem olyan nehéz és látszólag szereti ha cipelik. Cintó, kérdő pillantással néz Danre.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 7:10 am

-Igen, a szép kivételnek. *Vigyorog. Hát igen, tud bókolni, ha akar, de visszafogottan csinálja, most az egyszer, meg nem is akar nyomulni. Az nem az ő műfaja.*
-Ahham. El tudlak képzelni, egy Faminés zászlóval a kezedben. *Vigyorog még mindig. Na igen, a bókolás Daniel erőssége, de nem sűrűn bókolt eddig egyetlen lánynak itt Wilianben. Ez most különleges eset.*
-Nem is túlozok. Csak az igazat mondom, szóval, ez nem túlzás. *Tűnik el a mosoly az arcáról.*
-Szerintem nem jó ötlet. Még a végén a tábortűz mellett találom magam, mert kirak a sátorból. És nincs fésűm, szóval az övét kell használjam. De akkor ő, viszont nem kap sütit, mert az meg neki nincs. *Nevet fel.* -De egy ötletem van. Bekenjük tejszínhabbal a kezét, és egy madártollal, vagy valamivel megcsikizzük az orrát, és bamm! *Imitálja, és közben jókat kuncog saját magán. Na igen, gyökeresen megváltozott. Most jól érzi magát.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 7:18 am

*A bókolós témát félreteszi, csak megmosolyogtatják a tények. Aztán ugye a kviddics.*
-Elsőbe szurkoltam ám avval! *Olyan képpel néz Danre, mint akinek egyáltalán nem lehetne hinni. Közben előszedi zsebéből a cigis dobozt és int az egyik padra, amolyan... inkább mondja.* Üljünk már le. Hátha megesznek minket a szúnyogok. Amúgy meg itt nem lát senki az a jó. Kíváncsi vagyok, mit terveznek már ma estére. *Vonja fel szemöldökét, aztán felül a pad háttámlájára. Megkínálja Dant cigivel, közben ő rágyújt. Sátán a pad alá fészkeli be magát.*
-Beszari. *Jelenti ki egy szívás és egy vigyor kíséretében. Honnan tudná meg a sátortárs, hogy ő volt?* De nekem nyolc, úgyis jó. Most képzeld el... milyen poén lenne ezt megcsinálni az igazgatóval. Egyszer kipróbálom. *Egyik kezével a lábára csap, mivel csípik tényleg a szúnyogok. Ő azért próbálja őket elfüstölni a cigivel is.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 7:30 am

-Na persze. Ezt úgy hiszem el, mint azt, hogy te egy megtestesült szőke hajú angyal vagy. *Nevet fel. Le is ül, persze nem feltűnően, egy picit közelebb Cintóhoz.*
-Engem nem szeretnek a szúnyogok, szóval, én nem jelentek rájuk veszélyt. Na igen. Én nem tudom. Szívem szerint, egy nagyot aludnék este, mert tegnap óta nem aludtam, de ébren maradok. *El is fogadja a cigit. Bele is szív, és köröket fúj ki.*
-Persze. Csak nincs kedvem magam kirakatni a sátorból. *Vigyorodik el. Hát, sejtené, az biztos.*
-Oltári lenne. Csak a következmény. Na az nem hiszem, hogy jó lesz. Segítek én is. *Vigyorodik el. Ekkor a homloka közepére száll a szúnyog. Rácsap a fejére, és lepöccinti a szúnyogot.*
-Francos szúnyogok. Ki nem állhatom őket. *Vigyorodik el, és a cigivel kergeti el magától a szúnyogokat.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 7:47 am

-Nem vagyok, voltam és nem is leszek szőke. És tényleg csináltam olyat, akármilyen hihetetlen. Akkor még nem voltam az unokanővérem hatása alatt. *Von vállat, közben elszívja a cigit és mosolyogva hallgatja végig Dant. A fiúval egyre inkább jobba van, annak ellenére, hogy az elején veszekedtek egy kicsit. Jól kijönnek...*
-Oké, de előbb a sátortársad, aztán az igazgatót. Azt mondjuk holnap... de én komolyan megcsinálom. *Néz nagy szemekkel Danre, majd elszívja a cigit és elpöcköli a csikket messzebbre. Ezután a fiúra pillant, majd fel az égre. Telihold.*
-Őőő... azt hiszem halasszuk inkább holnapra. Telihold van, ilyenkor veszélyes kinn járkálni és a tanárok is többet járőröznek. Nem akarok visszamenni a Wilianbe. *Egy kisebb hatásszünetet tart, elmosolyodik és közelebb lép a sráchoz. Előbb azért felveszi Sátánt is.*
-És még téged nem szeretnek mi? *Gondol a szúnyogra.* Akkor holnap... úgyis megtalállak, azt hiszem tudom melyik sátorba laksz. *Nem olyan nehéz nem megjegyezni őket. Végül egy pimasz mosoly, egy utolsó baráti puszi -arcra- és lehetőleg gyorsan bespurizik a sátrába. Egy valami van amitől fél... a telihold és a vérfarkasok. Egyszer megbánta.*


//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 8:00 am

-Tudom. Ezzel a hajszínnel, sokkal jobban nézel ki. Különben is, a szőkék nem az eseteim... Jaa, hogy már az ő hatása alatt vagy. Értem. *Vigyorodik el, és elpöcköli a cigit. Feláll fő is, mert indulni készül.*
-Ja, ja. Szép is lesz, amikor hazaküldenek. *Kuncog fel.* -Én is. Ha szépen megkérsz rá, akkor önként és dalolva. *Vigyorodik el. Belefúrja azúrkék szemeit a lányéba, és elmosolyodik.*
-Igen, ilyenkor nem jó kinttartózkodni... Na igen. Én csak akkor ha nem egyedül megyek. *Kacsint egyet. Mikor közelebb lépnek hozzá, kirázza a hideg, persze jó értelemben.*
-Tudod, engem mindenki szeret. *Nevet fel.* -Igen. Nyugodtan zargathatsz, akármikor. Rád van idő,. *Vigyorodik el pimaszul. Mikor megpuszilják, szintén kirázza a hideg, és egy halvány pír is megjelenik az arcán. Mikor Cintó bespurizott, akkor Dan megérinti azt a pontot, ahova a puszit kapta.*
-Ez, nem lehet igaz... *Suttogja, bárgyú vigyorral.* -Puszit kaptam a Wilian egyik -ha nem- a legjobb csajától. Legalább ez megvan. *A levegőbe bokszol, és a sátrába sétál, hogy végre egyszer kialudja magát, mosolyogva.*


//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 10:08 pm

*Az egyik fa tetejéről nézelődöm. Nem nagyon lehet észrevenni, hiszen... eléggé eltakarnak az ágak. Elgondolkodva szívom azt az egy szál cigarettát, ami még megmaradt nekem. Nincs több... mi lesz velem? Kunyerálnom kell majd Cintótól.
Az egyik ágnak támaszkodom, közben inkább az eget nézem mint a földet. Néhány ágat egy kicsit letörtem, hogy ki is lássak felfelé. Mellesleg egy egyszerű térdnadrágban és egy fekete pólóban vagyok. Nem nagyon zavar, hogy néhányan elmennek alattam... remélem senki nem fog meglátni, ma nem vagyok valami jó passzban.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 10:14 pm

*Dan lépked az erdő felé. Szájában cigi parázslik, ami az utolsó, ugyanis ő is kifogyott. De ezt az utolsót megtalálta a kabátja belső zsebében. Igen, csak Marlboro lehet, hiszen ő azt szív. Szokásos fekete szerkójában van. Persze rögtön kiszúrja Jamest, hiszen jó a szeme. Ma nincs valami jó passzban, így csak egy intésre futja. Aztán beleszív a cigibe, és egy kis kört, aztán, egy tutajnak kinéző valamit fúj ki, amit a pálcájával egy vitorlás hajóvá változtat, ami átmegy a körön, és szertefoszlik. Nekidől egy fának, és egyenesen a tábor felé néz, ha jön valaki ismeretlen, akkor gyorsan tudja eldobni a cigit. Beleszív mégegyet, de most csak "eredeti" füstöt fúj ki.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 10:22 pm

*Amikor lépteket hallok, a kíváncsiság úgyis azt tetteti velem, hogy nézzek le. Valaki int nekem, bár fogalmam sincs ki az a srác. Azért biccentek egyet, egy kicsit elgondolkodva. Életembe nem láttam még a képét, vagyis csak itt a táborba. Miután sikeresen kiélveztem és elszívtam a cigit, elpöckölöm. Észreveszem, hogy ekkor Daniel az egyik fának nekidőlt. Gúnyos vigyorra húzom a szám, majd halkan áthopponálok a másikra..*
-Komolyan gondoltad, hogy az én fámnak akarsz nekidőlni? *Meglepő lehet vagy ha Daniel belegondol, lehet hogy még ő fog kijönni ebből rosszul. Egy kiképzett hatodévesnek nem jól ellent mondani...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 10:28 pm

*Inteni csak szabad. Jamest látta már, a suliban, itt is. Hallott róla, jót rosszat egyaránt, de nem tudja hová tenni. Egy utolsót szív a cigiből, rálép, eltapossa, és a kérdésre csak vállat von majd válaszol:*
-Ez volt a legközelebb. De, ha átmennék egy másikhoz, ott is megkérdeznéd? *Nincs jó passzban, látszik rajta, épp ezért kekeckedik Jamessel, de azért, a hozzá eső legközelebb fához átsétál.*
-Egyébként Daniel. *Mutatkozik be.* -Te? *Kérdi a másik nevét. Most a szokott pöffeszkedő stílusában beszél. A húga balesetet szenvedett, így nem éppen a legjobb kedvébe van, szóval James nem várhatja, hogy nyalizni, vagy olyan stílusban fog beszélni, ahogy az idősebbekkel szokott.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 10:36 pm

*Amikor visszakérdeznek, lehopponálok, Daniel elé. Összefonom karjaim és egy "tudod kivel kekeckedjél" tekintettel pillantok rá.*
-Nem jól teszed, hogy feleselsz. *Halvány mosoly, hiszen én mindig ilyen vagyok. Kellett nekem is eljönni ide... legközelebb kihagyom. Annyira unalmas, hogy az már fáj. De a lényeg, hogy még egy programon se vettem részt.*
-Daniel, Daniel. Csak nem te vagy Cintia legújabb barátja? *Kicsit végigmérem a srácot, aztán elgondolkodom. Miért kell nekem is pont azokat kifogni, akikkel a barátaim jóban vannak? A pólóm ujjának végén kilátszik a pentagramma alja, de az meg nem izgat.*
-James Miller. *Megigazítom a nyakamban lévő nyakláncot. Sötét tekintetemmel pillantok továbbra is a másikra...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 10:45 pm

-Sok mindent nem jól teszek, ezt sem, de nincs kedvem fékezni magam. *Rántja meg a vállát. A stílusából visszavett, és egy halvány félmosolyra futja.*
-De, igen, én. *Nem mosolyog, nem is pirul el.* -Mert? *Kérdi, még mindig a fát támasztva. Nem zavarja, hogy végigmérik, hiszen ő is végigmérte Jamest. Beismerte, hogy nem kéne vele kekeckedni, de nem tesz ez ellen sok mindent, hiszen kedve sincs ehhez. Nem sok ember tudná felvidítani, de az egyik, az biztos hogy Cintia.*
-Aha. *Nyújtja a kezét, hátha belecsapnak, de ha nem, akkor az sem gond. Nem különösebben izgatja. Ez az "aha" már nem az "eredeti" Danielt tükrözte, hanem azt, aki egy kicsit változtatott a hangnemén. Mert, hát egy James kaliberű emberrel nem éri meg kekeckedni. Főleg, hogy látta a pentagramma alját, de törődni nem törődik vele (annyira).*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 11:34 pm

-Te bánod meg, ha nem fékezed. *Jelentem ki egy vállrángatás kíséretében és elgondolkodom. Most ez azt jelenti, hogy nekem is jóba kéne lennem Daniellel? Mert... ahogy hallottam, meg lett hívva egy kiruccanásra a bandával. Cool.*
-Csak kérdezem. Reggel magyarázkodott nekem. *Ja mert én vagyok a bandában a rangidős. Közben kezet nyújtanak nekem, elfogadom de... erősen meg is szorongatom. Aztán elengedem és a szembe lévő pad háttámlájára felülök. Nem igazán szólok már hozzá... csak figyelem, hátha előáll akkor már valami értelmes témával. Amúgy meg érzem, hogy egy kicsit... kezdi visszafogni magát.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 11:45 pm

-Tudom. *Rántja meg a vállát. Ha jóba nem is lesz Jamessel, "el fogja tűrni maga mellett", ha az érdek azt kívánja.*
-Aham. Értem. *Csak ennyit sikerül kinyögnie, de amikor megszorítják a kezét, ő visszaszorít, rezzenéstelen arccal. Mikor ennek vége lesz. Akkor kotorászok a kabátom, másik belső zsebében, és még egy doboz cigit talál. Kivesz egyet, és James felé nyújtja. Ha elfogadja, akkor elfogadja, ha nem, akkor Daniel gyújt rá. De azért elővesz egyet, saját magának is. Persze hogy Marlboro, mást nem is szívna.*
-Ha jól tudom, akkor hatodikos leszel ugye? *Kérdi. Már érezhetően visszafogta magát. Na meg egy téma is kell.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 12:04 am

*Bólintok. Nem tudok mit mondani, szóval nem is mondok semmit. Már éppen, amikor mennék el, hogy Cintiától csórjak egy szál cigit, felém nyújtja. Megmentő.*
-Kösz. *Halványan elmosolyodom, mondhatni le is nyugodtam egy kicsit. Meggyújtom a cigim végét, majd beleszívok. Élvezem, ahogy a nikotin átjárja a testem...*
-Aha, végre. Aztán húzhatok el Azgardba.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 12:08 am

-Nincs mit. De viszont most megyek. Még van egy kis dolgom. Nincs kedvem lebukni Alex előtt. *Löki el magát a fától. Beleszív egyet a cigibe, aztán rátapos, és még egyre gyújt rá.*
-Ott meg sok sikert. *Köszönés, és egy intés, és Dan már el is tűnt.*



//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 1:21 am

*Ismét Dan sétálgat komótosan. Szájában ott a parázslik a cigi. Zsebre tett kézzel gondolkozik a dolgokon, és főleg társaságot keres, akivel igazán el tud lenni. Ilyen Cintó, és Ben. Az egyetlen barátai itt Wilianben. A kedve nem túl rózsás, a húga miatt. Ha kérdezik, elmondja, ha nem akkor nem. Amikor szomorú, akkor több cigit szív.*
~Ilyet soha többet nem csinálhat. Miért nem voltam ott mellette? Miért nem tudtam hazadugni a képem?~ *Teszi fel magának a kérdést, a földre ülve. Mérgesen elhajítja a cigit. Az arcán egy könnycsepp gördül végig, de gyorsan letörli.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 1:28 am

-Mi lett már? *Érdeklődik, miközben lehuppan a szomorú és mérges Dan mellé. Sátán most is ott lohol a sarkába, szerencsére azóta nem veszett el a mosómaci.
Mellesleg azért nem köszönt a fiúnak, mert úgy van vele, hogy majdnem egy hete össze vannak zárva, minden nap találkoznak és minden nap köszönnek. Azt meg már minek? Halványan elmosolyodik, közben sötétbarna szemeivel pillantgat egyszer lefelé, egyszer pedig Danre.
Sátán meg szokás szerint a cipőfűzőjét rágogatja.*
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 1:31 am

A nem messze lévő erdős részhez közel állnak a fiatalok, ahol láthatóan beszélgetnek. Ha jobban odafigyelnek megfigyelhetik hogy feltámadt a szél, és megzörgeti a fák lombkoronáját, és az avart is kicsit felfodrozzák. Ez már önmagában sem bír pozotív előjellel, de még van esély, hogy a gyerekek kicsit arébb álljanak.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 1:41 am

-Nem sok semmi. Csak a húgom. Kis híján meghalt. Épp az egyik skóciai varázslókórházban fekszik. Egy sötét varázslókból álló csoport megtámadta a családomat. Állítólag valamelyik skóciai varázslócsalád volt az. De nem tudni. Csak azt tudom, hogy kómában van. *Meséli el. A bal kezében egy összegyűrt pergamen van. Ez bizonyára a levél. Már reggel megkapta, de az érzelmek amik reggel óta gyülekeznek benne, most ki készülnek törni. Visszafojtja őket, de elég nehéz, mert a húga a mindene. Ekkor furcsa zajra lesz figyelmes. Feláll és nyújtja a kezét Cintónak.*
-Gyere arrébb. Rossz érzésem van, és nincs kedvem bajba keveredni. *Megereszt egy félmosolyt. Legalább is megpróbálja, de csak egy szájrándulásra futja.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 1:48 am

-Hogy mi?! Szegény... de biztos jobban lesz, ha egy varázslókórházban van. *Tudja az milyen, neki egyszer a kereszttesója feküdt benn, de pár orvosság és egy hét fekvés után kiengedték. A pergamenre veti pillantását, aztán vissza Danre. Elgondolkodva vár egy kicsit, majd ismét megszólal. Még mielőtt felkelne.*
-A düh nem segít semmit. *Von vállat, aztán elfogadja a kéznyújtást és feláll. Ő is megérzi a szelet és a lába alatt lévő avar mozgását.*
-Éjj, ne menjünk már. Ki tudja, lehet valami jó dolog! *Ő mindenbe fejest ugrik. Nem lehet elrángatni innen, az az egy már biztos. Sátán inkább Dan lába alá szalad közben.*
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 1:50 am

Ha maradnak, akkor ismét érezhetik a szél erejét, ami most már feltámadt. ezen kívül az erdőből fura hangok hallatszódnak, mintha valaki egy méretes faágra lépne, és az kettétörik a lába alatt. Tompa, nagyon halk, lihegés hallatszik, ami fokozatosan erősödik, mintha valami állat, vagy talán állatok rohannának az erdő széle, vagyis a fiatalok felé.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 1:58 am

-De, ezt... ezt te nem értheted! *Fakadt ki. Most kiszabadult mindaz amit magában tartogatott. Ökölbe szorított keze remeg a dühtől.*
-Ő a mindenem. Rajta kívül, a családomból senkit nem szeretek. És most ki tudja mennyi ideig lesz kómában. *Mondja, még mindig ökölbe szorított kézzel, de aztán lenyugszik, és a fejéhez kap.* -Ne haragudj. Nem akartalak megbántani. *Bűnbánó szemmel néz Cintó szemeibe. Még egy mosolyra is futja.*
-Az is lehet hogy nem. *Ekkor reccsenést hall az erdőből, hátranyúl, és előhúzza a pálcáját.*
-Nem azért mondom, de nem jó ötlet, ha megnézzük mi az. Nem akarom, hogy neked is bajod essen... ~...azt már nem tudnám elviselni.~ *Fejezi be a mondatot magában. De azért egy mosolyt megereszt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Táborhely - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Táborhely
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: