Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTáborhely EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Táborhely Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Táborhely EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Táborhely EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Táborhely EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Táborhely EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Táborhely EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Táborhely EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Táborhely EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Táborhely EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Táborhely EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
Kim Kaguya
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
Ted Forrester
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
James Miller
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
William Quentin Watson
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
Sindy Logan
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
Hannah McDowal
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
Chris Martines
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
Solaria Luthia
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
Daniel Reed
Táborhely Vote_lcapTáborhely Voting_barTáborhely Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Táborhely

Go down 
+6
Sir Famine Frederico
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Sindy Logan
Solaria Luthia
Alex Wilfred
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Táborhely   Táborhely EmptyHétf. Aug. 09, 2010 6:19 am

Több tábor helyének fenntartott hely. Kiépített járda, sátorhelyek, egy fedett kis rész ebédlőnek. Mindenfelé padok, fák, hűvös helyek. A tábor közepén pedig egy hely tábortűznek.
A tábor mellett -jobbról- ott az erdő; bal felől -egy kicsit messzebb- egy tó, ahol a gyerekek napközben akár fürödhetnek is majd.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyHétf. Aug. 09, 2010 11:35 pm

http://2010.08.10. Reggel 8 óra 30 perc. //

*Zsupszkulccsal érkeznek meg a táborhelyre. Mindenki itt van, akinek kell, szerencsére senki sem betegedett le vagy valami ilyesmi. Amikor a gyerekek észhez térnek a zsupszkulcs után, Alex, egy nagyobb mosollyal az arcán megköszörüli a torkát, remélve hogy mindenki rá fog figyelni.*
-Remélem jól fogjátok érezni magatokat! A sátrakat tessék felállítani, remélem mindenki megjegyezte, hogy kivel lesz egy párban. A tábor melletti erdőbe Tilos, ismétlem: TILOS a bejárás. Itt pontosabban azért mert a napokban lévő telihold nem mond valami túl jót. *A tilos szót egyfolytában kihangsúlyozza. Egy kisebb hatásszünetet tart, de folytatja is rögtön.* A tábor másik felén lévő tóra, csakis tanári felügyelet mellett lehet lemenni. Aki bármilyen szabályt megszeg az mehet vissza az iskolába. A sátorfelállítás után egy kisebb szabadidőprogram, amolyan ismerkedés a táborral... jó szórakozást! *Végén összecsapja kezét, majd Raisennel együtt elmennek sátrat állítani. Egyenlőre csak tervezget, a diákokat pedig nem zavarja a délelőtt folyamán.*

//A táborban teljesen szabadon lehet játszani, akár van itt valaki (gondolom tanár, mesélő sötöb) akár nincs. A programlistát pedig elküldtem PM-ben, szóval azt is tudjátok majd követni ^^//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyHétf. Aug. 09, 2010 11:45 pm

*Leginkább azon agyal, hogy mi a fenének is jött ide. Talán felejteni, feloldódni kicsit, de arra senki ne számítson, hogy jó gyerek lesz és minden percben a tanárok körül fog ugrálni. Na neeeem... teljesen ki van merülve. Azért jött, hogy felejtsen meg pihenjen.
Általában messze elkerüli a tömeget és a diákoktól távol tartja magát. Alex kis beszámolóján se volt ott. Most épp az erdő szélén sétálgat és gondolkodik. Szokásos hosszú ujjú fekete cucc, pálcája a zsebében.
Pár percig még lépked, majd leül egy kidőlt fatörzsre, aztán el is terül rajta és lesi az eget...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyHétf. Aug. 09, 2010 11:50 pm

*Ő aztán nem ment el a hegyekbe kirándulni. Annyit sétálni... az meg kinek hiányzik ilyen melegbe? Zsebbe dugott kézzel, és egy kicsit nagyobb mosollyal az arcán sétálgat, próbálja felfedezni egy kicsit a tábort. Tetszik neki a hely, szerinte szép meg minden... csak ennyi Faminés között... azért reméli nem fogja megbánni, hogy eljött.
Szerencsére Lúval került egy sátorba, na nem mintha a lányt ma olyan sokat látta volna. Viszont ahogy sétálgat, mégis csak belefut... Egy aprót sasszézik, majd a fatörzs szélére lehuppan.*
-Legalább rájöttem, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki itt maradt. *Mostanság Sindy elég makacska lett. Fekete szemeivel Lút kezdi sasolni.* Ugye nem zavarok? Gondoltam ha benne vagy, csinálhatnánk valamit... *Elvégre ilyenkor ő sem prefektus. Nyár van.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyHétf. Aug. 09, 2010 11:59 pm

*Hallja, hogy közelednek, de nem fordítja arra a fejét. Csak akkor néz fel, amikor leülnek a fatörzs szélére, de aztán hamar visszaengedi a fejét.*
-Szia. *köszön miután Sindy megszólalt.*
-Nem zavarsz. Felőlem csinálhatunk valamit, bár itt aztán nincs semmi. Feltételezem tilos úszni, tilos bemenni az erdőbe, amíg Alex nincs itt. Mert mindig minden tilos... *csak monoton szövegel, de közben felül.*
-Van ötleted mit lehet a pusztában csinálni?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:04 am

*Ő már mindent eltervezett, szóval... van neki ötlete. Csak ahhoz valahogy Lút is fel kell ám keltenie. Elvigyorodik és bólogatni kezd.*
-Igen, mindent tilos. Vagyis... nagyjából. De mivel nincs itt senki... és nem lát senki... *Felpattan, látni rajta, hogy majd kicsattan a hiperaktivitástól.* Gyere velem. *Megvárja még Lú felkel, aztán elkezdi húzni a tó felé... *
-Voltál már a tónál? Gyönyörű... *Teljesen más mint az iskolai. Körülbelül 2-3 percbe telik bele, mire odaérnek, aztán ő csak ledobja a napszemüveget a földre és...*
-Remélem nem fogod leszedni a fejem... bocsi előre is. *Hátőőő... húzza maga után továbbra is Lút, és futfutfut, aztán a móló végéről leugrik bele a vízbe. A lényeg az volt, hogy a másik lány is essen vele együtt... Reméli Lú nem lesz ünneprontó.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:22 am

*Hát Lú a mai napon pont az ellentéte Sindynek. A prefi hiperaktív, ő meg olyan, mint a mosott ....*
-Nem voltam még sehol... De hova viszel, hey? Nem érdekel milyen szép a tó... nincs kedvem romantikus vacsorához... *dumál, miközben Sindy megállíthatatlanul vonszolja maga után. Már látja, hogy a móló felé haladnak. Húzza el a kezét, de amikor Sindy ugrik a vízbe, ő, ha meg is tudott volna állni, megbotlik és belezúg a tóba.
Hideg és erre nem vágyott így hosszú cuccban....
Az első megdöbbenésből összeszedi magát és Sindy felé úszik.*
-Hát én biztos, hogy a vízbe fojtalak! Na gyere csak ide! *az első mondta elég komolyan hangzik, de a másodikban már játékosság is fedezhető fel. Örül, hogy valaki képes kihozni őt a stresszből.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:32 am

*Daniel dugja ki a fejét a sátorból, és vele együtt az egész teste is megy. Bent nem találja sehol, biztos sétálni van, de nem különösebben érdekli. Majd' előkerül. Egy fehér rövid ujjú, és egy fehér rövidnadrág van rajta. Hallotta az instrukciókat, hogy a tóba nem szabad menni, de nem érdekli. Amíg nem látják, addig nincs gáz. Tehát, a tó felé tart, zsebre dugott kézzel. Mikor odaért, kiül a napra. Leveti a pólóját, és visszaviszi a sátorba, de aztán megint itt van. Látja a tóban fürdőzőket, de nem valószínű, hogy bemegy, hacsak nem rángatják, vagy hívják be. Int nekik, és vár.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:34 am

-Nem is romantikus vacsorára gondoltam... fél kettőkor. *Pimaszul rávigyorog a lányra, aztán csak megy és megy és tényleg nem lehet megállítani. Úgy tűnik, Sindy is jó hatással van Tedre és Ted is Sindyre. Vagy csak kamaszodik.*
-Mondd, hogy élvezted! *Nevet fel végül, közben egy kicsit lefröcsköli a lányt, még mielőtt az bármit is tudna csinálni. A fehér pólója teljesen átázott, ezek után jól fog majd kinézni. Észreveszi ám a kívülről kukkolót is. Ha vége a "csatának" Kicsit közelebb úszik Lúhoz és a fülébe súgja.*
-Te, ez meg ki? *Nagyon tele van élettel mostanság...*


A hozzászólást Sindy Logan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 10, 2010 12:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:41 am

-Nagggyon élveztem... *válaszol nem kevés iróniával a hangjában, aztán fröccskölni kezdi Sindyt, de észreveszi, hogy a plamás csajszi más felé tekintget.*
-Hogy ki ki? *aztán ő is a fiú felé fordul és jól végigméri, de rá kell, hogy jöjjön, még sosem látta a fiút.*
-Nemmm tudom, de nagyon jól tette volna, ha nem ide kalandozik. Amúgy sem vágyom senkire, a szép fiúkat meg véletlenül sem tűröm meg a közelemben... *hát Lútól ne is várjanak ma többet ennél, viszont abban biztos a lány, hogy Sindy nem fogja ennyiben hagyni az erre nézelődő srácot. Főleg, hogy a prefi lány ma nagyon elemében van.*
-Szerintem csak egyet tehetünk. Menj úgy a háta mögé, hogy ne vegyen észre és lökd be a vízbe. Vagy az a módszer is jó, amit velem játszottál el...
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:51 am

*Mikor felé tekintenek, villant egy mosolyt, de nincs épp jó kedvében. Ha behúzzák, behúzzák. Nagy kaland. Amúgy is imád szabályt szegni, de ez még nem látszik rajta. Gondol egyet, és a móló felé szalad. Őt akárki nem ráncigálhatja. Egy hatalmas bombát ugrik, a lányok közelébe, szépen lefröcskölve őket. Mikor feljön, egy halvány félmosolyt ereszt meg.*
-Szép jó reggelt, hölgyeim. Tilosban járkálunk? *Teszi fel pimaszul a kérdést. Kezet egyenlőre nem csókol.*
-Nem hiszem hogy Alex bácsi ezt díjazná. *Jegyzi meg, még mindig pimaszul, de aztán egy mosolyt villant.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:54 am

-Tudtam! *Vigyorog rá Lúra, közben menekül egy kicsit a fröcskölés ellen. Ekkor jön ugye a jóképű idegen, akit egyikük sem ismer. Elgondolkodóan pillant a mellette lévő teljesen vizes lányra, majd elhúzza a száját... nem tudja, mit csináljon.*
-De nem is ismerem. És miért pont én? Te mit fogsz csinálni? *Kicsit halkabbra veszi a hangját, mielőtt a fiú meghallaná, hogy ellene szövetkeznek. Viszont mire észbe kap, Daniel már ugrik is, lehetőleg majdnem a nyakukba.*
-Tudtam hogy gyorsan kellett volna cselekedni! *Csap egyet a vízbe, mint aki fel van háborodva, aztán a feljövő Danielre veti fekete szemeit.*
-Szia. Miért vagy ünneprontó? *A kérdésre csak megvonja a vállát és egy halvány mosolyt ereszt el.* Kit izgat? Amit nem tud az nem fáj. De ezt tőled is kérdezhetnénk amúgy...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:00 am

-Én figyelek. Én vagyok a főnök, te az alkalmazott. *vigyorodik el és a fiúra néz, aki már szalad a mólón éssss...ugrik.*
-Hát nem én vagyok a csiga plamás! *mosolyog Sindyre, ezt nem sértésnek szánja, csak csipkelődésnek. Vicces, hogy eljött a faminés táborba egy plamás.
Ideje nincs tovább Sindyt csesztetni, mert a fiú már feljött a vízfelszínre és akkor inkább Sindy csapatába áll, csak az a baj, hogy Sindy biztos nem a nagy száját, hanem női praktikáit fogja bevetni a szép szemeivel meg az átlátszó pólójával...*
-Nem. A vízben vagyunk és nem járkálunk, úszunk. *vág vissza, de ő nem vigyorog úgy, mint Daniel.*
-Hmm.. szerintem díjazná, csak nem úgy, ahogy mi akarjuk... és egyébként... Te sem a tábortüzet őrzöd épp...
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:08 am

*Haját egy simítással hátratűri, és a mosoly eltűnik az arcáról. Hogy jóképű? Naná. Női praktikák? Ha a fiú választhatna, inkább a két szép szem, de a többinek se lenne ellenére.*
-Az mindegy. *Legyint arra, amit Lú mondott.*
-Hát az is benne van. Nem, de azt őriztem. *Frappáns válasz, pimasz félmosoly, szokásos pöffeszkedő hangnem.*
-Miért ne lehetnék? *Kérdez vissza.* -Az is igaz. Én, csak sétáltam, és jöttem süttetni a hasamat. Egy vámpír megirigyelhetne. *Jegyzi meg, egy mosolyt villantva.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:18 am

-Perszee! *Nyelvet is ölt Lúra, feltehetőleg a lány még látta. A lány csipkelődésére csak még jobban "kiakad" persze kedvességből... a végére el is vigyorodik. Nem nagyon szól közbe a beszélgetésbe, mármint... Dan és Lú elég szépen elvannak. Szócsata? *
-Egy vámpír? *Felvont szemöldökkel pillant a másikra, közben játékosan oldalba böki Lút... még mindig, majd kicsattan az életerőtől. És úgy tűnik, lelőni sem lehet egy ideig.*
-Szerintetek miért nem szabad ebbe a tóba belemenni? Ki tudja, lehet találunk valami érdekes... valamit benne. *Vizes hajából egy kicsit kicsavarja a vizet, aztán lepillant, de nem igazán lát semmit. Amúgy bemutatkozni meg teljesen elfelejt.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:26 am

-Arany bogaram... a vámpírok nem süttetik a hasukat! És nem is akarják...*céloz arra, hogy ha fényre kerülnek, halál vár rájuk.
Igazából Lú nem túl kedvesen szól hozzá ehhez a fiúhoz, de látszik rajta, hogy most nem tudnák rávenni a kedvességre. Kivéve ha Dan valami extrával áll elő. De ezt Lú nem nézi ki belőle...*
-Figyelj Sindy! Akarsz valami érdekeset ebben a tóban? Ott van A Srác! *bök a fejével a fiúra, miközben a móló felé úszik és egy erősebb mozdulattal ki is ugrik a szélére és leül, úgy hogy a lábát a vízbe lógassa.*
-Csak nehogy szénné und az agyad! Majd innen figyelek... *nagyon nem hiányzott neki ez az idegen, de már mindegy...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:30 am

-Igen, csak még rövidek a szemfogaim mert? *Kérdi, vigyorogva. Ő nem hiperaktív, sosem volt az.*
-Én olyan vámpír vagyok, aki sütteti. Drágám. *Teszi hozzá, félmosollyal, de pöffeszkedve.*
-Azért, mert ha jön a Lock Ness-i szörny, akkor a derekadtól lefele, leharapja a fél testedet. Egyébként meg nem tudom. *Von vállat.*
-Amúgy, becses.... na jó, becstelen nevem Daniel Reed. És ti? *Most ismét egy vigyort villant, de a stílus, még maradt.*
-Szem nélkül azt nehéz lesz. *Kontráz vissza, a szokott stílusában. Muszáj visszafognia magát.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:30 am

//Sindy NJK innen! Köszi a játékot ^^//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:36 am

-Milyen vámpír vagy te? Szégyent hozol a többiekre... *megingatja a fejét és csúnyán néz a srácra.*
-A Lock Ness-i szörny he-he... kár hogy ez nem a Lock Ness, hogy itt legyen a szörny. Pedig igen hálás lennék, ha megszabadítana minket Tőled... *látványosan nagyot ásít, persze kezével eltakarja a száját.*
-A beszólásod majdnem a földre tepert, olyan ereje volt... *ironikus visszaszólás, nagyon nem hatja meg a fiú stílusa. *
-Én Luthia, ő meg Sindy. Remélem kielégítettük a kíváncsiságod.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:49 am

-Én olyan vámpír vagyok, hogy semmilyen. Nos, te meg, egy Faminésre... *Csóválja meg a fejét rosszallóan. Jó kis társaság. ^^*
-Engem nem bánt. Én idomítottam... De veled, viszont más a helyzet... *Pimasz mosolyra húzódik a szája. Nem érdekli, hogy szinte levegőnek nézik, hiszen így nőtt fel. Mondhatni...*
-Teperjen. Majd rád mászik aki megtalál. *Mondja kikászálódva a tóból, és közelebb lép a lányhoz, majd letelepedik mellé.*
-Engedelmeddel. *Mondja egy hatalmasat ásítva. Na igen, aki eligazítás után aludt egyet.*
-Mellesleg.... *Igen nem véletlenül mondta.* -Nem kíváncsiságból kérdeztem. Csak tudod, mást sértegetni úgy, hogy még a nevét sem tudod... *Vigyorodik el, majd belelöki Lút a tóba.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 2:11 am

* Benjamin közeledik a tó fölé. Miután megérkeztek a zsupszkulccsal, egyből elment terepszemlére, így Alex bácsi beszédéről is lemaradt. Végül is, nagyjából tudja miket mondhatott, így nem sajnálja. A sátrukban még nem járt, annyira az sem érdekli. Mikor közelebb érek a tóhoz látom, amint éppen Daniel belelök egy lányt a vízbe. Mögé megyek, majd mosolyogva rázom a fejem. *
- Enyje, enyje Daniel, hát hogy tehetsz ilyet? * Kérdem szórakozottan, majd leülök mellé. *
- Látom elvagytok. * Mosolygok a lányra is, majd bemutatkozom.* - Benjamin Doredumble. * Miután bemutatkozik, újra a fiúhoz fordulok. *
- Azt hittem, a tóba nem szabad fürödni. * Nézek a vizes ruhájára. * Márpedig téged úgy ismertelek meg, aki betartja a szabályokat. * Mondom szórakozottan. Persze csak viccből, mivel Dan nem az a jó kisfiú. *
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 2:25 am

-Engem nem érdekel a Famine, meg a többi dedós házatok. *folytatná és elregélné szívesen a srácnak, hogy ő nem saját akaratából van itt és elég érdekes dolgok történtek vele mostanában és őt nem érdekli ez a suli, bla-bla-bla, de van egy olyan érzése, hogy ezt nem pont ennek a srácnak kéne elmondania, ráadásul Dan-t sem érdekelné különösebben, ebben biztos.*
-Az idomított ölebednek belém törne a foga... *válaszolja, de rá sem néz Danielre, csak amikor az leül mellé, de akkor elég fura pillantásokat vet rá. Nem szól semmit, de nem kifejezetten boldog, hogy a közelében ül le.*
-Mert mi van, ha... *folytatná a beszólásokat és a pimaszkodást, de a fiú egy erős mozdulattal belöki őt a vízbe, amire Lú nagyon nem számított.
Amikor Lú felér a felszínre, a másik fiú már ott ül Dan mellett. A lányt elönti a méreg, még ha Daniel csak játszani akart, akkor is. Egy mozdulattal előkapja a pálcáját a zsebéből és amíg azok egymással vannak elfoglalva...*
-Petrificus totalus! *a sóbálvány átok egy pillanat alatt telibe találja a lökdösődő fiút. Lú pedig hálás a krémnek, amitől pálcája vízhatlan...
A lány ez gyors mozdulattal kimászik a vízből, nem is foglalkozik Bennyvel, mintha észre sem venné őt, csak lehajol a sóbálvánnyá vált asráchoz, aki lát, hall mindent, csak mozdulni nem tud.*
-Máskor jól gondold meg, mit csinálsz! *Luthia szemeiben szikrázik a düh. Kinyújtja kezeit és most ő löki be Dan-t a vízbe, aki félhez, mert rajta az átokkal, nem tud úszni, csak süllyedni és meghalni, de mielőtt elmerülne a vízben, Luthia feloldja az átkot egy "Finite Incantatem"-el, majd Bennyhez fordul.*
-Ha sikerült a barátodnak kimászni a vízből, mond meg neki, hogy többet ne kötekedjen velem! Jah és ha árulkodtok, mint a dedósok, akkor ne számítsatok sok jóra! *nincs sok kedve még az igazgatóval és Raisennel is veszekedni.
Aztán csak fogja magát és faképnél hagyja mindkét srácot, minden szó nélkül és az erdő felé veszi az irányt...*


//Köszi a játékot és bocs a kellemetlenségekért! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 2:35 am

-Akkor, minek vagy itt? *Teszi fel a kérdést. Nagyon nem izgatja, hogy mit akar a lány, azt sem hogy minek van itt.*
-Igen, persze. *Mondja vigyorogva. Közben Ben is megjelenik.* -Héj, köszönni nem illik? *Kérdi, és vigyorog.* -Nem tudom, de érzem, hogy én húzom a rövidebbet. *Mondja fejcsóválva.* -Igen, mert én és a szabályok az egy és ugyanaz mi? *Kérdi vigyorogva.* -Ha nem figyelsz akkor a végén a sátor mellett kötsz ki, azt ugye tudod? *Nem gondolta komolyan. Már mondana valamit, de ekkor sóbálvánnyá válik. Beszélni nem tud, de a szemeit megforgatja, miközben belelökik a vízbe. Aztán már feloldják, és kikecmereg a vízből.*
-Megnyugodhatsz, nem köplek be. Nem vagyok gyáva, mint egyesek... *Kiabál a lány után. Nem árulkodik. Ő is benne van egy-két stikliben, így tudja tartani a száját. Meg amúgy sem az az árulkodós fajta.*
-Ez a... Heves vérmérsékletű hölgyemény, az egyszer biztos... *Jegyzi meg vigyorogva. Nem nagyon hatotta meg ez a kis incidens.*
-És, mi járatban erre? *Teszi fel a kérdést. Mivel a pálcája épp nincs nála, ezért kénytelen mugli módon megszáradni. Ami gyorsabban megy a kelleténél, mert süt a nap.*
-A tóba nem is szabad fürödni, de amiről Alex bácsi nem tud, az nem fáj. *Legyint egyet.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 3:00 am

* Meglepődök, mikor Dan megadja magát. *
- Miért mit tehetne? Legfeljebb ő is belelök a vízbe. * Majd a "jó kisfiú" jön a fenyegetéssel. *
- Hú-ha hallod, ki ne parancsolj ám! * Vigyorgok rá, ám gyorsan lehervad az arcomról a mosoly, mivel Dan-t sóbálvánnyá változtatja a lány. Kapnám elő én is a pálcám, mikor Daniel a vízben köt ki, és mikor már a lányra szegem a pálcám, leveszi Dan-ről az átkot, és felém fordul. Miután megkapom a második, de első komoly fenyegetésem ezen a napon, elröhögöm magam. Miután kijött a vízből Daniel, mindketten utána kiáltunk. *
- Nyugi, nem köpünk be! * Kiáltom, és Dan-re nézek. Igazából én se szoktam árulkodni, inkább magam intézem el a dolgaim.
- Hát az tuti. * Helyeslem a fiút. * Gondoltam rád pillantok, hogy megy a csajozás, de látom remekül. * Mondom még mindig vigyorogva.
- Igazad van. Már minek megtiltani? Minimum belefulladsz. * Mondom majd Danielre szegezem a pálcát, és elmormolok egy szárító bűbájt. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely EmptyKedd Aug. 10, 2010 3:44 am

-Mert, mi lesz? *Teszi fel a kérdést.* -Halálra átkozol? *Nevet fel keserűen.*
-Áh, a Faminés csajok legtöbbje ilyen. De azért vannak még itt jó csajok. Hajrá... *Csapja össze a tenyerét.* -Bár, ahogy elnéztem, ma szinte mindegyik foglalt, szóval, az esély... Hát, elég szar. *Csóválja a fejét. Általában játszadozni szokott a csajokkal, de most nem ez lesz a célja. Ha becsajozik. De csak akkor ha normális az illető.*
-Ahelyett, hogy itt mondanád a magadét, belehúzhatnál. Én legalább már tettem valamit. De vigyázz, nehogy alulmaradj velem szemben. *Mosolyodik el. Már egész máshogy látja a dolgokat, de bocsánatot kérni nem fog, az szent igaz.*
-Egy hülyével kevesebb. *Reális meglátás tartozik, Daniel legyintése mellé. Na igen, a szabályok, és Dan.*


//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Táborhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely Empty

Vissza az elejére Go down
 
Táborhely
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: