Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTáborhely - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Táborhely - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Táborhely - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Táborhely - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Táborhely - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Táborhely - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Táborhely - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Táborhely - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Táborhely - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Táborhely - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Táborhely - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Táborhely - Page 2 Vote_lcapTáborhely - Page 2 Voting_barTáborhely - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Táborhely

Go down 
+6
Sir Famine Frederico
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Sindy Logan
Solaria Luthia
Alex Wilfred
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:38 am

//A táborba a fagyásokat lécci mellőzétek egy kicsit. Vagy rövidebb játékokra szánjátok rá magatokat, vagy pedig még ma-holnap folytassátok. Köszi.//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:44 am

* Elmosolyodom. * - Nem hiszem hogy halálra, de megpróbálom. * Mondom, persze csak viccből. Miközben Dan magyaráz, a tavat nézem. Szép, ahogy a nap sugarai megvilágítják. Az idő kellemes, bár kezd fújni a szél. Én csak egy fekete pólóban, és egy farmerban vagyok. Közben válaszolok: *
- Jó csak gondoltam kisegítelek ha kell. * Vigyorgok rá. * Amúgy meg boldogulok, ne félts.
* Majd bólogatok a megállapításra. *
- Hát ez van. Legalább tudjuk, hogy az ő sátrát ne próbáljuk ellebegtetni. * Mondom még mindig mosolyogva. *
- Na és most mi legyen? Itt ülünk azt várjuk a csodát, vagy terveztél valamit? * Kérdezem most már felé fordulva. Végül is, minek üljünk itt, mikor csinálhatnánk valamit szórakoztatót is? *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:54 am

-Ahhoz még sok zabpelyhet meg kell enned. *Viccelődik. Rápillant a tóra, és felkászálódik.*
-Igen, az a segítség nem ártott. Kösz. *Nevet fel.* -Tegnap találkoztam a Magic Streeten egy Plamás csajjal, de lepattintottam. Nem jött be. *Meséli. Tényleg nem jött be neki, Dorothy, és így hamar le is pattintotta.*
-Ja. Mert te is kapsz egy sóbálvány átkot az arcodba. És még azt is kinézem belőle, hogy a tóba dob, és hagy megfulladni. *Csóválja a fejét.*
-De menni kéne valamerre, mondjuk egyet kajálni, mert farkaséhes vagyok. Aztán utána... Nem tudom. *Már elindul, de közben hátraszól.* -Na jössz, vagy még maradsz egy darabig? *Teszi fel a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:11 am

- Zabpelyhet? Kösz, inkább hagyom, hogy álmomban megegyen egy medve. * Mosolyodom el, majd én is felállok. Közben elmormogom vigyorogva hogy nincs mit, és hallgatom a sztorit.
- Ez van. Hol voltatok azon belül? * Kérdezem. Annyira nem ismerem a Magic Street- et, csak kétszer járam ott, egyszer csaknem el is tévedtem. Szerencsére megismertem Ralph-ot, és ketten összehoztunk valamit.
- Most már ha őt meglátom, inkább pálcával a kezembe megyek a dolgomra. * Mondom, majd elgondolkodom az ötleten.
- Nem rossz ötlet. * Lelkesedem, majd elkezdem követni Danielt. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:21 am

-Akkor sok sikert. *Vigyorog.*
-Ja. A Zöld Kobold Teázóban, vagy hol. De a rumos teájuk valami förtelmes. Anyám is mindig azt csinál. De ő legalább igazi rumot rak bele. Ezek meg... *Legyint.*
-Nem kell félni tőle. Ha nem piszkálod, nem bánt. Egyszerű. *Csapja össze a kezét.*
-Ugye, a fogat Alexnek nem mutattad meg? Nincs kedvem megütni a bokám. Már így is sokat segítettél, hogy megszáradtam. *Na ez aztán már sok volt Danieltől. Ennyire nem lelkizős, szóval többet nem mond.*
-Ja. Hoztam magammal pár darab szendvicset a konyháról. Kértem ötöt, és még pár sütit, erre a házimanók vagy tizenötöt adtak. Szóval ha nem bánod, egyre meghívlak. *Ingatja meg a fejét rosszallóan, de azért szívesen hívja meg. Lassan oda is érnek a sátrakhoz. Be is mászik és két szendviccsel a kezébe tér vissza. Az egyiket Bennek adja, a másikat ő kezdi el enni. Látszik rajta, hogy éhes, hiszen egy harapással szinte a szendvics negyedét eltűnteti.*
-Jó étvágyat. *Mondja, miután lenyelte a falatot.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:46 am

- Zöld Kobold Teázó? Az merre van? Lehet egyszer kipróbálom. * Kérdezem, és közben követem Dan-t. A biztonsági figyelmeztetések után, megint elmosolyodom. Nem tudom, Daniel mit ártott szerencsétlen lánynak, de ő húzta fel, nem én.
- Bagoly mondja verébnek. * Mondom vigyorogva. Majd a fogra tér a szó. *
- Dehogy mutattam. Amúgy mikor te éppen Alex szabályait hallgattad, én láttam, hogy itt él az erdő mellett egy férfi. Gondolom övé a tábor. Tőle lehet megtudunk valamit. Ha nem, legfeljebb megnézzük majd az iskolába a zárolt részbe. * Majd a kaja témánál vagyunk. *
- Milyen figyelmesek ezek a manók. Úgyhogy vigyázz, éhen ne halj. * Mondom, majd kívül megvárom. Mikor visszatér, két szendvics van a kezében, az egyiket felém nyújtja. Én azt el is fogadom, majd elmondok egy köszönöm-öt, és én is beleharapok.
- Köszi, neked is.
Vissza az elejére Go down
Sir Famine Frederico
Szellem
Szellem
Sir Famine Frederico


Férfi Hozzászólások száma : 8
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:49 am

*Hirtelen, mintha a táborhelyet köd árasztaná el. Először ritkább, majd egyre sűrűsödik. A levegő kezd elviselhetetlenül párás lenni, a gyerek nehezen kapnak levegőt. Aztán hirtelen oszlani kezd a köd, és egy szellem jelenik meg előttük.*
- Szép jó estét, Famine házéba járó diákok. *Köszön, majd végigméri a gyerekeket. Kicsit nagyobbakra számított, elszántabbakra, nem ilyen kis "satnyákra"*
~Kellett nekem elvállalnom ezt...~ *Sóhajt egyet, vagyis megpróbál úgy tenni, majd a gyerekekre pillant.*
- Azért vagyok itt, hogy megismertesselek titeket a történetemmel. *Jelenti be kissé kellemetlenül. Látszik, hogy lenne jobb dolga.*


A hozzászólást Sir Famine Frederico összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 10, 2010 9:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 8:57 am

-Hát ha egyszer elmész megtudod... *Kajánul elvigyorodik, aztán a sátrukra pillant.*
-Na igen. *Billegeti meg rosszallóan a fejét.* -Akkor annak a férfinek sem kéne megmutatni. Nem bízom az ilyen ismeretlenekben. Lehet azt hiszi, hogy az erdőbe jártunk, szól a dirinek, és repülünk. Már csak az hiányozna. A zárolt rész jó lesz. És még pontot sem vonatnak le, mert nem vagyunk iskolaidőben... És már csak azt kell kideríteni, hogy él e még több "példány" is élhet. Az meg lenne a hab a tortán. Csak kár, hogy a Roxfort könyvtára nincs itt. Lehet, ott van több könyv is. Majd unokabátyámat megkérem, csórjon el nekem egy könyvet a zárolt részlegből. Mert az egész családom Roxfortos, csak én vagyok, és a húgom lesz Wilianes. *Apró mosolyra húzza a száját.*
-Ja. Van itt még, csokicsúcs, puszedli, stb. Felpakoltak egy egész hátitáskát. Még tartósító bűbájt is szórtak rá. *Még egyet harap a szendvicsből. A köszönésre biccent egyet.*
-Eleget hallottam már a történetedről, többre aligha vagyok kíváncsi. És elismételni sem fogom. *Jegyzi meg köhögve. Neeem, köszönni luxus.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:07 am

*A ködös kavarodásra érkezik meg pont, és hallja a párbeszédet. Kék, metsző tekintetével végigpillant az új fiún, és elhúzza a száját. Azon tűnödik, megátkozza-e. Faminét nem volt könnyű rábírni hogy idejöjjön, de ha ezek után valamelyik elmeri riasztani, vagy elzavarni, itt vér fog fojni.*
- Üdv Famine *köszönti a társaságban a legértelmesebb személyt, a szellemet, és nekidől egy közeli fának.*
- Engem érdekel a történeted, mert a könyvekben csak erős túlzások meg mítoszok vannak, azok meg nem érdekel. Én tudni akarom az igaza rólad, szellem. *jelenti ki határozottan, és szellemet fikszírozva. Élete teljében lévő férfi lehetett amikor meghalt.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:22 am

*Rájön, hogy kicsit megszaladt vele a ló, és visszafogja magát. Így már udvariasabban szól a szellemhez. Tednek pedig biccent.*
-Akarom mondani. Örömmel hallgatom a történetét, Famine. *Mondja, egy kicsit belepirulva, de ez már meg sem látszik az arcán.*
~Bakker. Ez Famine, és én vele beszéltem így? Ezen változtatni kell.~ *Ostorozza magát.*
-Öhm. Sajnálom. *Persze lehet szánalmas alaknak tartják, de ez a max. Innentől már csak csendesen figyel.*


//Benjamin innentől NJK.//
Vissza az elejére Go down
Sir Famine Frederico
Szellem
Szellem
Sir Famine Frederico


Férfi Hozzászólások száma : 8
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:28 am

*Valami pozitív reagálást várna arra, hogy megjelent, de ez nem így történik. Famine lehunyja a szemét egy pillanatra, majd újra kezdődik a köd, meg a fojtó levegő. Akkor kinyitja szemeit, melyikben hatalmas tűz lobog.*
- Mit merészeltél mondani, átkozott kölyök? *Hangja mennydörgő, még így is, hogy szellem. A köd tovább sűrűsödik, majd a szellem nagy sebességgel indul meg Daniel felé, majd átrepül rajta, majd megfordul és újra. A fiút eközben átjárja a hideg, majd a forróság, aztán megint a hideg és megint a forróság. Nem egy kellemes élmény, amikor az emberen átmegy egy szellem.
Ekkor érkezik meg Ted. Famine rápillant, kezd megnyugodni, mert a köd is oszlani kezd körülötte.*
- Üdvözöllek, Ted Forrester. *Köszönti a fiút. Legalább egy normális van a bandában.*
- Örülök, hogy legalább egy követőmet érdekli a történetem. *Az is több a semminél, ugyebár. Aztán az előző fiú is megszólal, visszapillant rá.*
- Együgyú, Mikor tudod, hogy ki vagyok, már egyből hallani akarod a történetemet? Szánalmas. *Sóhajt egyet.*
- Franciaországben születtem még a boszorkányüldözések idején. A családom mindvégig mágiaellenes volt, neveltetésem sem különbözött ettől. Csak sajnos engem megáldott a sors a mágiával, őket pedig nem. *Kezd bele a mesébe, majd egy kis szünetet tart, ha esetleg akarnának reagálni valamit.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:37 am

*Grrr. Szarul esik, amikor átrepülnek rajta, így a hideg ki is rázza, és le is izzad. A beszédmód nem érdekli, hiszen megszokta.*
-Igen, hallani szeretném. *Válaszol, a szellem szemébe nézve. Hát már tudja, hogy nem kellemes érzés, amikor átrepülnek rajta. Tanul ő a hibáiból, de nem mindig. Ez most épp kivételes eset.*
-Tehát, az 1600-as évek körül? *Kérdi.* -Javítson ki ha tévedek. *Biccent arra, hogy a történetet felfogta. Közben a szendvics elfogyott, de nem hoz másikat, inkább a szellemre figyel.*



//Sajnos nekem is menni kell, így Daniel is NJK, de továbbra is hallgatja a szellem történetét.//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:41 am

*Amikor a szellem ködfelhőt kavar ingujját a szája elé teszi, hogy ne fulladjon meg, és megcsóválja a fejét. Nem érti miért kell felhúzni az amúgy is ingatag szellem agyát. Amikor ez elmúlik, csendben hallgatja a szellem letolását, ami nem neki szól hanem annak az ostoba nagyszájúnak. Nem is érti miért van még az iskolában ennyi idióta között, de lassan ő is felsóhajt, és a szellem bókját, vagyis a mondandóját halovány félmosollyal nyugtázza. Hiába, utánozhatatlan.*
- Persze hogy érdekel. *siet biztosítani a szellemet hogy az ne foglakozzon a másikkal.*
- És akkor hogyan alakult ki benned a mágia? Mármint ha senki mágus nem volt köztetek akkor te hogyan tanultad meg irányítani? *próbálja megfogalmazni a kérdést, lehetőleg érthetően, és tegezve a szellemet. Vakmerő és Faminés, ezt Famine is biztosan elnézi neki.*
Vissza az elejére Go down
Sir Famine Frederico
Szellem
Szellem
Sir Famine Frederico


Férfi Hozzászólások száma : 8
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:00 am

*Daniellel megpróbál nem foglalkozni, úgy tesz, mintha csak Tednek mesélne.*
- A nagybátyám, Nicolas varázsló volt. Csak a családom nem igazán törődött vele, viszont én tudtam, hogy benne is lakozik mágia. Ezért hozzáfordultam segítségért. Megtanított mindenre, amit tudott, majd mikor felnőttem utazgatni kezdem. Útjaim során találkoztam két társammal Amira Aaronnal és Plama Patricievel. Együtt alapítottuk az iskolát, és mi voltunk az elsők, akik itt tanítottak. Sokat foglalkoztunk kutatásokkal, a könyvtár bővítését is célunknak tűztük ki. *Itt egy kis szünetet tart, majd folytatja.*
- Aztán hirtelen kaptam egy levelet, hogy apám haldoklik. Azonnal haza is utaztam. Mivel még mindig tiszteltem, és nem akartam, hogy meghaljon, megpróbáltam meggyógyítani. De a fivérem meglátott, és sajnálatos módon az ő halálával végződött a harc. *Itt lehunyja a szemeit. Talán sajnálja testvére halálát? ki tudja.*
- Később visszatértem az iskolába, tovább folytattuk a kutatásokat. Amira halála után én lettem az igazgató. A vesztemet 35 éves koromban egy bájitalkísérlet okozta. Ezt később Plama kisasszony megismételte, neki szerencsére sikerült, ez volt az Élő halál eszenciája. *Mondja, majd Tedre pillant.*
- Nos, ennyi lenne a történetem. Remélem, hogy nem untattalak, bátor követőm. *A másik fiúra csak megvetően pillant.*
- Nos, akkor magatokra hagynálak titeket. A mihamarabbi viszontlátásra! *Majd ismét köd kavarog, egyre fullasztóbb, és a szellem úgy, ahogy érkezett, el is tűnik. A táborra csend borul. Talán Famine még visszatér az elkövetkező napokban. Ki tudja?*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:05 am

*Ő figyelmesen hallgatja is a szellemet és együttérez vele. Nem tudja hogy a testvérgyilkosság mennyire aggaszthatja, de elképzelése azért van. Mindenesetre nem az ő baja, ő csak a mese végeztével, megköszöni, még mielőtt a szellem teljesen eltűnne.*
- Köszönjük a tanulságos életrajzot Famine. *biccent, majd Danielt és Bent tökéletesen ignorálva visszatér a sátrába, ami lehetőleg James-mentes, és lassan elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 4:13 am

*Kissé kómás fejjel lép elő az egyik sátorból. Szokás szerint rocker cuccban van, csak a szeme nincs kifestve, hiszen egy táborban azt pontosan minek is?
Kezében csak pálcája van, na meg egy fésű, ami útközben ottmaradt. Nem szándékozta kihozni a sátorból, viszont mégis sikerült neki... kóma: kellett neki nem aludni az éjjel és azelőtt se. Még mielőtt bármi komolyabb dologra készülne, a fésűt visszadobja a sátorba -azt nem tudja hová dobta, majd megkeresi- és az egyik padhoz igyekszik. Leül rá, aztán jön csak rá: valami hiányzik.*
~Mi is nincs meg...?~ *Lábai alá pillant, körülnéz. Mondjuk, Sátán sehol... az nem is zavarja, csak amikor eszébe jut, hogy a mosómedve nem volt benn a sátorba sem... felpattan és elmegy mosómacikeresésre.*
-Sáátááán! *Hátha sikerül, de semmi.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 4:20 am

*Daniel dugja ki, kócos fejét, és a többi testrészét a sátorból. Fekete bőrdzseki, kék farmer és egy fekete tornacsuka van rajta, ami már kopott, és már kb 3 éves, de egy bűbájnak köszönhetően, még mindig jó a fiú lábára. Sebtében benyúl a sátorba, és kölcsönveszi a még alvó Benjamin fésűjét. Meg is fésülködött, és a hang irányába lépked. Nemsokára megtalálja Cintót, aki épp a mosómedvéjét keresi.*
-Szia. *Köszön rá, egy mosolyt megeresztve.* -Megint nincs meg a mosómacid? *Kérdi, a kuncogástól rázkódva, de aztán lenyugszik.*
-Ötleted van, hogy merre mehetett? *Kérdi.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 4:28 am

*Valaki ráköszön, ő pedig szinte nem is figyel oda... csak az ismerős hangra kapja fel a fejét.*
-Már megint te? *Tőle ez csupán csak kedvesség. Továbbra is a földet és a bokrokat kémleli, miközben sebesen halad a tó felé. Nem tripp, hogy a kedvenc és hülye mosómaci elveszett.*
-Eddig még nem nagyon tűnt el egyszer se... lehet hogy csak a hasa után ment a kajáldás részbe, de az is lehet, hogy a tóparton van. Nemtudom... de remélem meglesz. *Egy futó pillantást vet Danielre. A mosómaci jelenti a mindenét, csak ezt nem vallja be és nem is látszik... kivéve ilyenkor, amikor az eltűnik és halálra aggódja magát.*
-Amúgy, mi az, hogy te nem punnyadsz valahol?
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 4:42 am

-Amint látod. *Ereszt meg egy mosolyt. Ő is a bokrokat kémleli, és igyekszik tartani a lépést Cintóval.*
-Lehet. Nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy az erdőbe ment. És ott nehéz lesz megtalálni. *Csóválja a fejét. Tényleg nem akarja megrémíteni a lányt, de ez is csak egy elképzelés.*
-Látom fontos neked. Nos akkor, ideje keresni. *Mondja, és sietősre veszi a lépteit. Ekkor a mosómedve farkát látja elsuhanni az erdő felé.*
-Mert unatkoztam. A sátortársam meg alváskor nem beszél szóval. Egyébként meg, Sátán az erdő felé tartott, jobb ha odamegyünk. *Az erdő felé veszi az irányt, és lassan be is ér. Nem az az aggódós fajta, de ha egy jó csaj van bajban, akkor bármit.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 4:58 am

-Nem hiszem, hogy bemenne. Ha mégis, akkor se messzire. Tuti nem mer. Besza*i bolha. *Épp akkor nem látja a mosómedve farkát, amikor az az erdő felé megy. Tovább hallgatja Danielt, közben néha-néha halványan elmosolyodik.*
-Nem nagy az élet itt, az tény. *Mindenki punnyad, nem hogy valami érdekes dolgot csinálnának. Mondjuk: kikészítenék az igazgatót. Arra néz, amerre a fiú bök.*
-Holholhol? *Fut is utána, persze a végén már Dan elé kerül. Amikor viszont meglátja a mosómedvét, megáll és megrázza a fejét.* Nem az. Olyat keress, amin piros nyakörv van. *Jelenti ki és előre mutat, hogy menjenek már ki és nézzék meg ott, ahol ő gondolta. Mert végül is... rajta kívül, senki nem ismeri jobban Sátánt.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 5:10 am

-Aham. *Bólint nincs sok kedve az egészhez, de azért segít. Amúgy az egész táborozáshoz semmi kedve, de legalább ott van. Érkezett egy levél otthonról, de csak két szóban válaszolt rá, ami a "kösz, jól" volt. Így ez el is vette a kedvét mindentől. De most rászánta magát, csak Cintó kedvéért.*
-Hát nem. Habár, a múltkor volt egy érdekes élményem. *Mondja bólogatva.*
-Az erdőben. *Mondja nemes egyszerűséggel. Mikor elfutnak előtte, ő is Cintó után rohan. Mikor nem találnak semmit, akkor megcsóválja a fejét.* -Akkor valószínűleg, a tóparton keressük. *Mondja, és Cintó mellett, elindul a tópartra.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 5:24 am

-Amúgy... *észrevette ám, hogy Danielnek semmi kedve vele keresgélni meg sötöbö. * Ha nincs kedved utánam loholni, nem kell. Senki sem mondta, hogy csatlakozz. *Von vállat. Elvégre, egyedül is meg tudja találni a mosómedvét. Egyszer-kétszer még elkiabálja annak nevét, de az sehol... aztán egy lány kezd el sikítozni nem olyan messze tőlük a víznél.*
-Érdekes élmény? *Kérdőn néz a fiúra, remélve, hogy az majd elmeséli.* Az nekem is amúgy. *Főleg amikor valami földrengés meg ezamaz volt... pont akkor voltak ott... "jókor" jó helyen.*
-Amúgy van egy olyan érzésem, hogy megvan. *Bök előre, mivel a parton sikítozó lány egyfolytában azt ordibálja hogy egy mosómedve egy mosómedve... Arra kezd sietni, közben rákacsint pimaszul Danre.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 5:31 am

-Segítek neked. Már csak azért is, hogy minél több barátom legyen, egyrészt, másrészt, meg a múltkor bunkó voltam, szóval, kötelességemnek érzem. *Kacsint egyet. Na igen. Persze nem ez a teljes igazság. Az is közrejátszik, hogy Cintó jó csaj, de ezt Daniel nem mondta el neki.*
-Felhúztam Lú-t, és sóbálványként a tóba lökött. De aztán feloldotta. De aki bunkó, azzal én is az vagyok... *Csóválja meg a fejét. Mikor meghallja a lány sikolyát, a víznél, felnevet.*
-Igen, ez biztos hogy Sátán lesz. *Vigyorodik el. Miközben visszakacsint, és mosolyog. Még mindig rázkódik, a már elfojtott nevetéstől.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 5:49 am

-Ahham értem. *Hát Cintó bizalmába férkőzni elég nehéz eset... Bár ahogy elnézzük, Daniel igen jól halad. Egy halvány mosolyt ereszt el a fiú felé, aztán csak halad le. Reméli tényleg Sátán az.*
-Lú? Az meg ki? *Nem ismeri a lányt, de ha a haverjaival valaki így bánik az nem fog vele jóban lenni... viszont azt, hogy meg merte átkozni a fiút egy táborba azt díjazza. Közben leér a partra és igen... a piros nyakörves mosómaci a víz szélén áll és kérődző szemekkel pillant fel az ismeretlen lányra. Cintinek pedig egy igen... hülye ötlet jut eszébe. Elvigyorodik, lehetőleg úgy, hogy csak Dan lássa. Aztán az ismeretlen lány felé fordul.*
-Ne mozdulj. Egyetlen egy hirtelen mozdulat és megtámad. Meg fog enni! *Visszafolytja a nevetést, legalábbis megpróbálja. Aztán leguggol -persze miután sikerült neki beijeszteni az ismeretlent- és magához hívja a mosómedvét.*
-Sátán. Idehúzod a beled vagy ma nem kapsz vacsorát. *A maci persze pár lépéssel ott is terem Cintó mellett. A lány egy gúnyos mosollyal néz az ismeretlenre, aki beijedt az ártalmatlan mosómacitól, majd sarkon fordul és visszafelé indul.*
-Dan... valamelyik nap a tábor után, nincs kedved eljönni a bandával és velem a rock club-ba? *Ez már nagy megtisztelés...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 6:01 am

*Daniel pedig pedálozik, már csak azért is, mert megfogadta, hogy nem lesz annyira bunkó, főleg a csajokkal nem.*
-Solaria Luthia. Remélem mond valamit. De csak azért voltam vele olyan, mert velem is olyan volt. Megedződtem már a szüleimmel eltöltött 13 év alatt, szóval, nem volt nagy kihívás. *Nevet fel. Ekkor odaérnek a tóhoz, és látják a lányt, a fiú, rázkódik az elfojtott nevetéstől, főleg Cintó mondanivalója közben. Azért rendbe szedi magát, és csak mosolyog.*
-Ez hatásos nevelési módszer. *Mosolyog, és Cintó mellet lépked.*
-Öhm.... Persze, hogy van kedvem. Köszönöm. *Most legszívesebben egy puszit adna Cintónak, de nem teszi. Visszafogja magát.*
-És az pontosan hol is van? *Ikszdé fej, de nemárt megkérdezni.*
-Nekem is muszáj egy ilyen mosómacit beszerezni. Legalább jól mulatok. *Mosolyodik el, és visszanéz a tóra, de az ismeretlen lánynak, már hűlt helye.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Táborhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Táborhely - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Táborhely
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: