Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKilátó - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kilátó - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kilátó - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kilátó - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kilátó - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kilátó - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kilátó - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kilátó - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kilátó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kilátó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kilátó - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kilátó - Page 4 Vote_lcapKilátó - Page 4 Voting_barKilátó - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kilátó

Go down 
+11
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Greg Stanford
Brooklyn Moore
Hannah McDowal
Alice White
James Miller
Demi Bieber
Lana Rosemary Lent
Miriam Hewer
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 10:38 am

-Mit gondolok rólad? Azt hogy kedves, emberközpontú, állatbarát vagy.*mondja mosolyogva a lánynak.*
-És te mit gondolsz rólam?*kérdezi mosolyogva.*
-A tanulás szempontjából minden suli gáz, de én úgy értettem, hogy a többiek is jó fejek? Vagy vannak olyanok akiket jobb, ha kerülök?*kérdezi kicsit komoly ábrázattal a fiú.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 10:47 am

* Meglepő fordulat, hogy valaki azt mondja rám, hogy kedves . Biztos, hogy csak azért mondja, mert még nem ismer. *
- Hét mivel alig ismerek nem tudok sokat mondani rólad. Nem szokásom elkapkodni a döntéseimet. Most úgy döntök, hogy nekem is az a véleményem rólad, mint ami neked rólam volt. * Mosolygok az újoncra. Meglep, hogy szóba álltam egy ilyen fiatal fiúval, eddig nem volt szokásom. *
- Mindig vannak olyanok akiket kerülni kell. Van itt pár olyan arc akivel ha barátkozol egy örök életre elkönyvelnek suttyónak akár. De viszont vannak itt a " nagy menők " akikkel, ha jóba leszel akkor szép jövő vár itt rád. De majd rájössz előbb vagy utóbb, hogy miről is beszéltem. * Ilyenkor vagyok büszke arra, hogy én a menők bandájába tartozok. *


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 6:50 am

//Olvad//

-Köszönöm.*mondja mosolyogva a lány véleményére amit róla mondott.*
-Hát remélem, hogy a jó bandába kerülök. És köszi, hogy elmondtad. Am. van kedved egy kis gitár muzsikát hallgatni?*kérdezi Ashlytől mutatva a gitárjára, hogy szívesen játszana neki egy dalt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 6:58 am

- Nincs mit. * Majd legyintek egyet. *
- Nyugi te még fiatal vagy. Nem biztos hogy még bevesznek a menők közé. Oda egy bizonyos rossz hír név kell. * Én már csak tudom. *
- Persze, hogy van. De az időm csak egy dalt enged meg. Hisz nem sokára mennem kell. * Válaszolok Rufusnak és figyelemmel követem a produkcióját. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 7:10 am

*Rufus nyakába veszi gitárját és máris elkezd rajta játszani, nem rockot és semmi egyéb durva számot, hanem szép nyugodt dalt, majd elkezd énekelni is.*
-Edelwiess, kis gyopár
Fenn a hegytetőn zord szél
Hófehér kis virág
Miért a hegytetőn nőttél
Nyílj nekünk hófehér kis virág
Jöttöd hányan várják
Edelweiss, Edelweiss
Hozz a hazánkra áldást!*majd még pár másodpercig gitározik utána abbahagyja és gitárját újra jobb kezébe veszi. És kíváncsian figyeli a lány reakcióját és őszinte véleményét, de mielőtt a lány megszólalna azelőtt Rufus még mond egy kis mondatot, hogy miért ezt a dalt játszotta el.*
-Mondtad, hogy kevés az időd, így csak ezt a rövidke dalt választottam. Na, mi a véleményed?*kérdezi bociszemekkel Ashleytől.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 7:17 am

* Figyelemmel kísértem végig a produkciót. A dal nem igen tetszett nem az én stílusom, de annál jobban tetszett a fiatal fiú hangja. Elgondolkozok, hogy mit is mondja neki, nem akarom megbántai, mert nagyon is jó volt, csak amit játszott nem az én világom. *
- Alapjában vége jó voltál. Csak ez a dal nem az én világom. * Értékelem a produkcióját és a kezemen lévő órára pillantok. Lassan már el is szaladt az idő. Rádöbbentem, hogy mennem kell. Szomorúan elbúcsúzok Rufustól, de tudom, hogy ez a találkozás még nem az utolsó volt. *
- Tovább jó éneklést és jó éjszakát. * Majd kiszáguldok a kilátóból, mert van még pár elderezetlen ügyem. *


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 7:44 am

*Rufus figyelmesen várja a lány reakcióját, mikor kimondja az első mondatot, akkro érzi, hogy nem tetszett a lánynak, de végighallgatja a véleményét és csak utána beszél.*
-Értem, de azért köszönöm a véleményedet.*mondja majd továbbfigyeli Ashleyt, aki elbúcsúzik tőle.*
-Szia! Jó éjszakát! Remélem még összefutunk.*miután kimondta a búcsú mondatot kezébe veszi a gitárját és elkezd rajta játszani, majd mikor elunja magát felmegy szobájába szusszantani egyet.*

//én is köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Okt. 05, 2010 3:09 am

*Rufus jön a Nyugati toronyba. Már egyszer járt itt és akkor úgy megtetszett neki a hely, hogy kedvenc kilátója lett a torony. Ma egy fekete nadrágot, fehér pulóvert és fehér cipőt visel. Jobb kezében pedig gitárja van. Nem egy jó ruha összeállítás, de mivel hideg van, ezért muszáj volt valamit magára vennie. A táj érdeme az, hogy Rufus elkezd gitározni, még akkor is mikor ilyen rossz idő van.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Okt. 05, 2010 3:56 am

*Annyira unatkozok. Teljesen eseménytelen ez a nap. Úgy döntöttem, hogy elmegyek a Nyugati toronyba, úgy sem voltam még ott. Ma tiszta feketébe öltöztem, kivételt képez a felsőm, hisz az piros^^. Baseball sapkát is felvettem, így talán mutatósabban nézek ki. Lassan megérkeztem a toronyba. Itt egy hangszert hallok, aminek a hangját még életemben nem hallottam. Követni kezdem, majd a kilátóhoz érkezek, ahol egy ismerős személy van. Először nem ugrott be, hogy ki is ő valójában, de mikor közelebb értem, rájöttem, hogy Rufus az.
-Szia. Rufus ugye?? Mit csinálsz itt egyedül??
*Érdeklődök, hisz nem biztos, hogy az akire gondolok.
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Okt. 05, 2010 4:12 am

*Rufu abbahagyja a zenét, mikor megszólítják, hisz addig nem veszi észre, hogy valaki közeledik hozzá. Hátra néz és látja, hogy Raidon az. Viszonozza a köszöntést.*
-Szia. Igen, Rufusnak hívnak. Te pedig Raidon vagy, ha nem tévedek!? Én csak kijöttem nézelődni meg gitározni is. És te mi járatban vagy itt?*kérdezi a srácot.*
-Már gondolkoztam azon, hogy beszélnünk kéne, hisz mind a ketten elsősök vagyunk.*mondja kedves hangon és mosollyal az arcán Raidonnak.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptySzer. Okt. 06, 2010 6:41 am

//Olvadunk//

*Meghallgatom a fiú válaszát, majd én is beszédet tartok.
-Igen, Raidon vagyok, de jobban szeretem, ha Ralph-nak szólítanak. Te tudsz gitározni, nem is gondoltam volna, hogy a COD kívül valaki jártas ebben a műfajban. Én még nem próbáltam, bár nem is akarom kockáztatni, hisz ha nem tetszik akk felrobbantom.^^ *Jelentem ki bátran, hisz ez nálam természetes. Ha valami nem tetszik, vagy rémesen unalmas, akk felrobbantom és kész.
-Hát igen, az elsősöket valahogy nem kedvelik, bár nem tudom miért, hisz egyszer ők is voltak elsősök. Hogy mi járatba?! Hát... őszintén felfedező körúton vagyok. Még nem nagyon ismerem a sulit, hisz nyári szünetben otthon voltam, és nem volt sok alkalmam megismerni. Meg akarom tudni minden egyes kis zugnak a helyét, hogy könnyebben mászkáljak majd. *Mosolygok el, majd ránézek Rufus-ra. Kíváncsian várom a reakcióját, hisz nem hagytam szóhoz sem jutni.
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptySzer. Okt. 06, 2010 7:20 am

*Rufus csak csöndben hallgatja Ralph mondatait és mikor abbahagyja Ralph a beszédet kedves hangon és mosolyogva megszólal.*
-Oké, Ralph, akkor most már ezt is tudom. Igen, tudok gitározni megtanítottak. Lehet, hogy ha te is megpróbálnád akkor kiderülne, hogy született tehetség vagy a zene területén.*majd átnyújtja gitárját Ralphnak és ha fiú elfogadja akkor megmutat neki egy dalt amit könnyű eljátszani. Majd a fiú történetére, hogy miként keveredett ide, csak bólint egyet, hisz nem túl sok mindent tud hozzáfűzni.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 8:09 am

*Meghallgatom, ahogy Rufus elmondja, mi okból tud gitározni. Ezek után átnyújtja nekem a gitárt. Elég bátor próbálkozás kockáztatni egy ilyen látszólagosan fontos dolgot, de ha ő ezt akarja, akkor nem bánom. Elveszem tőle a gitárt, majd az alaptartásba helyezem azt, hisz ezt ellestem Rufus-tól. -Nos rendben van, akkor taníts nekem valamit, de a te érdekedben mondom legyen izgalmas, mert ha nem, akkor viselheted a következményeit. *Mosolyodok el, hisz sejtheti, hogy viccelődésből mondom ezt.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 5:13 am

*Elég hideg van, de őt mégsem érdeklik a tények. Egyetlen egy szál pólóban és farmernadrágban sétál ki a kilátóba. Ugye a helység félig nyitott, így nem nehéz itt sem megfagyni. Főleg, hogy eléggé magasan is van.
Nekitámaszkodik a korlátnak, haját közben fújja hátra a szél. A kivilágított tájat kezdi el figyelni, miközben pár hószem ráhullik a hajára. Szereti a telet, kivételesen... azért mégis csak fázós egy kicsit. Didereg, de ez a legkevésbé sem érdekli most. A szeméből egy könnycsepp csordul ki, egy pillanatra megáll az arcán, mintha megfagyott volna. Mégsem... aztán gyorsan lehull és a földön egy aprócska nyomot hagy maga után. Társaságra nem nagyon vágyik, napok óta most mozdult ki először a szobájából.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 6:18 am

*Zsebre tett kézzel érkezek a kilátó felé. Lépteim nem vernek nagy zajt, megtanultam csendesen közlekedni. Egy egyszerű fekete pulcsi, koptatott kék farmer, és egy DC sportcipő van rajtam. Belépve egy ismerős test hátát látom. Rögtön leszűröm hogy Sindy az. Ted elment, ezt már szinte az egész iskola fújja. A pálcámat előveszem a zsebemből és:*
-Pallis! *Szegezem a lányra.. Így már remélhetőleg nem fog fázni.*
-Hülye kérdés, bár azért mégis megkérdem. Hogy vagy? *Remélem nem fog kiborulni a kérdésemre.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 7:47 am

*Lépteket hall, de nem fordul meg. Csak amikor a varázsigét rámondják. A szeme kisírt, hajában pár hópihe csillan fel. Hát igen... mindenki tudja, hogy mi a helyzet. Csak azt nem sokan, hogy Sindy és Ted szakítottak...*
-Kösz... *A sírás kerülgeti, szóval csak komótosan beszél. Úgy, hogy ne nagyon lehessen észrevenni rajta... bár ez elkerülhetetlen.*
-Élek amint látod. Amúgy meg eléggé hülye kérdés volt... veled mi van? Mi ez a nagy segítőkészség? *Sosem voltak valami túl jóban, szóval azért is furcsállja. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 7:55 am

-Figyelj, tudom hogy rohadtul semmi közöm hozzá, de sajnálom... Biztos nehéz lehet... Velem semmi említésre méltó. Itt állsz, szinte már szét vagy fagyva. Nem gondolod hogy hagylak, hogy még jobban fázzál. De ha baj, vagy zavarok, szólj, akkor eltolom a képem. *Vonom meg a vállam, és nekidőlök a korlátnak.*
-Nézd Sindy... Nincs semmi bajom veled. Meg elvégre, mi barátok voltunk, vagyunk vagy izé. Szóval, ha bármi baj van... Nekem nyugodtan szólhatsz. *A két háznak sincs semmi baja egymással. És mi így jöttünk ide, ebbe az iskolába, hogy barátok voltunk. Aztán valami folytán megromlott közünk ez a kapcsolat. De most helyrehozhatom...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 8:15 am

-Négy év után szerinted mennyire lehet nehéz az, hogy ha a pasid szakít veled és azt mondja, lehet hogy többet nem fogod látni és lehet hogy meghal... *Nehéz neki még elmondani is mivel ismét csak elcsuklik a hangja és ismét csak könnyes lesz a szeme. Próbál nem sírni, csak belül marcangolja magát. Kicsit megenyhül azért, amikor Seb kijelenti, hogy neki szólhat... így az első reakciója az, hogy átöleli a fiút. Mostanság csak ez hiányzik neki. Pontosabban, hogy nem volt senki a közelében aki meg tudta volna vigasztalni... szobatársai elutaztak, legalábbis azok akikkel jóban volt, a többiek meg nem keresték.*
-Annyira... rossz...
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 8:22 am

-Jól van, nem kell mindjárt leharapni a fejem. Csak segíteni akarok... Ted nem kisfiú, tud vigyázni magára. És ha négy évig együtt voltatok.. Az elég hosszú idő, és hidd el hogy emlékezni fog rád, akármeddig is él... Ezt nekem elhiheted. Ismerem én is ezt az érzést... *Nem mosolygok, de amikor átölel Sindy, én is megölelem, és végigsimítok a fején.*
-Css... Sírj csak, hidd el, úgy sokkal jobb lesz.. Tudom hogy rossz. Hosszú idő lesz, nem fog eltűnni nyomtalanul az emlék, lehet örökké meg is marad... *Engedem hogy a lány sírjon a vállamon.. Ha akar.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 EmptyKedd Dec. 07, 2010 8:46 am

*Nincs túl jó kedve, szóval inkább ma csak morog mint hogy valamiért is bocsánatot kérjen meg ilyenek. Csak öleli tovább a fiút, szinte megszólalni sem mer, mert fél, hogy még jobban el kezd sírni. Néha kicsit jobban megszorítja Sebet, aztán egy idő után elengedi és felül inkább a mögötte lévő korlátra. Kicsit lóbálja lábait, közben nagyon reménykedik benne, hogy hátha leesik. Bár tudja, hogy nem lesz semmi baja... de hátha mégis.
Szólni nem tud, csak két vörösen kisírt szemével nézi Sebet. Na meg a szipogás el nem maradhat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kilátó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kilátó
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: