Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKilátó - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kilátó - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kilátó - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kilátó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kilátó - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kilátó - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kilátó - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kilátó - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kilátó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kilátó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kilátó - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kilátó - Page 3 Vote_lcapKilátó - Page 3 Voting_barKilátó - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kilátó

Go down 
+11
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Greg Stanford
Brooklyn Moore
Hannah McDowal
Alice White
James Miller
Demi Bieber
Lana Rosemary Lent
Miriam Hewer
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 12:01 am

*Nagy ügy. Nem csak hiszem, hogy minden az enyém, hanem tudom is. Egyébként, csak vele vagyok ilyen mással nem. A csajok utánam is bomlanak, nehogy azt higgye, hogy nem.*
-Nem, valóban nem. *Felelem ásítva. Őszintén, nem párbajozni jöttem, ugyanis nincs kedvem befeküdni a gyenguszra. Mint általában, csak szócsatát vívunk, amiben egy párszor már elvertem, és ő is engem.*
-Őszintén, holtra nem érdekel. Annál kevesebb esélyed lesz, hogy előttem kapd el a cikeszt. Ha nagyon tudni akarod nyaralni voltam. Gondolom jól telt az az időszak. Én viszont egy pillanatig sem akartam látni a képedet, de igazából tök mindegy. A pályán úgyis kiderül ki a jobb. *Rántom meg a vállam gúnyosan mosolyogva. Tisztában vagyok vele, hogy rég eltehetett volna láb alól, mégsem tett. Talán mert egy ilyen riválist máshol keresve sem talál.*
-Nem sok közöd van hozzá, de lassan összeáll. Hah, mondja ezt nekem egy olyan ember, aki tavaly kikapott tőlem! *Gúnyosan mosolygok még mindig. Igen, tavaly elvertem a drágalátos James-t, habár, abban a győzelemben volt egy kis szerencse is, de saját tudás még több.*
-És a Famine? A összeszedte a csapatot Forrester?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 12:23 am

*Azért mégiscsak... egy hatodéves sokkal többet elér, mint egy negyedéves. És Sebastiannal még ezt valahogy sosem észleltem. Ő valahogy... nem olyan mint a többi nyápic srác. Ki mert állni ellenem. Ezt jól fel is fogom, de nem szeretem, ha valaki rivalizálni akar. Mert előbb vagy utóbb mindent megmozgatok, hogy legyőzzem.*
-Ha nem érdekel... akkor meg mi a fenéért kell beleszólni? *Felvont szemöldökkel ismét beleszívok a cigibe és lehetőleg direkt a másik felé fújom. Egy kisebb gúnyosabb mosoly jelenik meg az arcomon. Tudom: a cigifüst sokkal jobban károsít, így sokan nem bírják. Felkönyökölök a korlátra és Sebet kezdem el kémelni.*
-Teljesen nyugodt lehetsz... ki fog derülni ki a jobb és akár már most, visszaléphetsz. *Minden önbizalmam benne van. És nem hiába, hiszen valóban sok esélye van a Famine csapatának idén... kivéve, hogy Ted a csk.*
-A csapat már rég megvan, az edzések pedig lassan kezdődnek. De nyugi, nagyon fogjuk a csapatot annak ellenére, hogy egy negyedikes lett a csk. Azt hiszem, nem is mondanék többet erről, majd kiderül minden... az első meccs úgyis mindig a Famine-Amira szokott lenni. *Vonok vállat, majd kipöckölöm az elszívott cigicsikket a kilátóból. Nem mozdulok el a helyemről. Szeretem húzni az embereket, remélem Sebet sikerül még jobban.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 12:41 am

*Persze nem mutatom, de mélységesen tisztelem Jamest, mint riválist, de mint embert, a hátam közepére sem kívánom. Ki merek állni ellene, mert nem vagyok besz*ri. Én szintén bármit képes vagyok elkövetni a győzelemért.*
-Talán mert nem bírom a képedet? *Költői kérdést teszek fel, amit ugye nem kell megválaszolni. Hiszen utálom Jamest, és ő is engem. Már másodikos korom óta. Amióta fogó vagyok az Amira csapatában. A felém fújt cigifüst nem izgat, egyszerűen nem veszek addig levegőt, amíg meg nem szűnik*
-Tudom milyen Forrester, nem kell nekem bemutatni. Nálunk nincs szükség a csapat visszafogására, mert én legalább jó csk vagyok. *Gúnyos mosoly még mindig az arcomon van, és úgy fürkészem hol a tájat, hol Jamest.*
-Igen, de nem mondom azt, hogy ott kiderül, hogy ki a jobb, mert már ósdi szöveg. A medve bőrére sem iszok előre, mert nem szokásom. *Vonom meg a vállam. Közben nekidőlök a falnak. Észreveszem, hogy idegesíteni akar James, de ez most nem fog beválni. Hirtelen haragú vagyok, de vissza tudom magam fogni, de még erre semmi szükség, hiszen higgadt vagyok.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 12:53 am

-És akkor evvel most mit érsz el? *Lehet, hogy csak azt, hogy ne vegyem figyelembe. A hülye beszólásaival már szánalmasat alakít. Nem értem, hogy a mostani 15-16 évesek mit képzelnek magukról. Na nem mintha én nem ilyen lettem volna, de akkor is. Kit izgat? Egy kisebb ideig a tájat kezdem el nézni, aztán amikor megszólal a másik, odapillantok.*
-Jó cséká mi? Előbb vagy utóbb úgyis kiderül... *Vonom meg a vállam. Kezdem unni, hogy itt van és egy folytában pofázni kell neki. Az utolsó kijelentésére viszont gúnyosan elvigyorodom... én igenis iszok előre.*
-Szeretek kockáztatni. Sőt, ha úgy jön, fogadni is. *Mivel teljesen biztos vagyok benne, hogy idén, a Famine viszi majd a kviddicskupát.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:03 am

-Nem sok sz*rt, azt elárulom. Csak húzom az agyadat. *Jelentem ki az igazat mondva. Tőlem akár levegőnek is nézhet. Akkor legfeljebb lelécelek. Lenne jobb dolgom is, mint hogy itt múlassam az időt, ezzel a bájgúnárral.*
-Jobb vagyok, mint a haverod. Bizony, kiderül. *Kimérten biccentek felé. A puszta jelenléte is idegesít, bár nekem mindegy. Még mindig gúnyosan mosolygok. Ha kell, hajlandó vagyok előre inni a medve bőrére, és most fogok is.*
-Ahogy én is. Akkor fogadjunk! *Mondom ki a döntő szót. Mind minden Amirás, én is abban bízom, hogy idén az én csapatom nyeri az kviddicskupát, és az hosszú idő után, vándoroljon Odinson szobájába.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:10 am

-Hát nem sokat érsz el vele... és igazából az agyam se húzod le mert már megszoktam. *Vonok vállat unottan, aztán pedig újra előveszem a cigis dobozt és rágyújtok. Láncdohányos vagyok, de nem érdekel... engem így kell elfogadni és nem fogok megváltozni.*
-Ó, mellesleg nem... Ted nem a haverom. *A táborban egy sátorba aludtunk, majd meggyilkoltuk egymást. Mindketten halálfalók vagyunk, én az idősebb és Tedet ez bosszantja... De engem nem érdekl, hogy Ted kicsodája Anornak.*
-Fogadjunk... de aki veszt... *Egy lépést előre lépek és egy gúnyos vigyorral az arcomon Seb szemébe nézek. Miután beleszívtam a cigibe, kijelentem végre.* Örökre fel kell, hogy adja az becsületét. Tömeg előtt, beugrani a tóba, ruha nélkül? *Én meg merném tenni... mellesleg nekem mindig bolond ötleteim vannak, de komolyan gondolom mindet.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:18 am

-Gondolom. Minden Faminés ugyanolyan. *Vonok vállat én is. Nem zavar James láncdohányossága. Igazából, már megszoktam, hiszen amikor találkoztunk, mindig cigizett, de nem izgat.*
-Nem baj. Ti ketten egy kutyák vagytok, szóval nem kell nekem mentegetőzni. *Tudom, hogy Ted és James nem bírják egymás képét, de igazából nem is érdekel.*
-Rendben. *Bólintok a fogadásra, de amikor meghallom a tárgyát, halkan felkacagok.* -Rendben, Miller. Aki veszít, az egész iskola előtt ugrik bele a tóba meztelenül. *Nyújtom a kezem, hogy a fogadás érvényessé váljon. Ez még inkább ösztönöz, hogy teljes erőből küzdjek, és hogy legyőzzem ezt a bájgúnárt.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:28 am

-Nem éppen. Van sok puhap*csű is. *Vonom meg a vállam, aztán felvont szemöldökkel hallgatom tovább a másikat. Beleszívok a cigibe, megrázom a fejem.*
-Neked lehet, de kit izgat? A csapatban csak még jobb, ha vannak ellenségek... így van azon belül is a jobbságért küzdeni.*A kézfogást most az egyszer elfogadom, erősen meg is szorongatom, majd hátat fordítok a másiknak.*
-Én léptem. Meglátjuk, mi lesz a vége ennek az egésznek. *Egy kisebb vigyort eleresztek, majd beleszívok még egy utolsót a cigibe és eldobom.* Vigyázz magadra Blaze. Sosem tudhatod, mi vár rád egy sötét sikátorban vagy folyosón. *Ezt vehetni tőlem köszönésnek is. Lelépek, lehetőleg messze az iskolától.*


//Köszöntem Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:34 am

-Köztük vagy te is. *Gúnyos mosolyt eresztek meg. Már épp én is menni készülök, de előbb megkötöm a fogadást.*
-Ugyan, Miller, ne hadoválj itt nekem. Nem ismertelek az okos oldaladról, szóval ne is próbálkozz. *Vigyorgok gúnyosan még mindig. Amikor kezet fogok vele, meg is szorítom, de aztán elengedem, és a kezeimet zsebre teszem.*
-Rendben. De aztán az évnyitóig ne is lássalak, Miller. *Biccentek egyet, a háta mögött.* -Ezt én is tanácsolom neked, Miller. *Nem, nem köszönök neki. Nem szokásom, főleg neki nem. Miután elmegy, vállat rántok én is, és itt hagyom a Kilátót, hogy újra a folyosóra érve, csodáltathassam magam a csajokkal.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:59 pm

*Ismét zsebre tett kézzel sétálgatok. Közben kiérek a kilátóra, ahova a rajongóim már nem követnek. Egy kék rövid ujjas, egy fekete farmer, fekete cipővel, és egy sötétbarna bőrdzseki a mai öltözetem. Még mindig azon gondolkodok, mivel tudnák keresztbe tenni Jamesnek. A macskám ott ül a vállamon, és akárhogy kérem, nem akar onnan lemászni. De igazából nem zavar. Háttal nekidőlök a korlátnak, és a bejáratot nézem, hogy jön-e valaki.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:07 pm

*Apró léptek zaja hallatszik, majd egy ötödéves lány érkezik a kilátóba. Szokásához jó híven, jól öltözött (Fekete nadrág, szürke/fekete póló, Converse cipő), kisminkelt és vidám. Egy kicsit megáll a lépcsők végénél, hiszen sok van felfelé, így elfáradt. Miután kifújta magát, megigazítja haját -már amennyire bírja, mert itt fent igencsak fúj a szél- és körülnéz. Meglátja a másik ott lévőt, biccent neki egyet és közelebb lép. Nem megy a fiúhoz, nem szeret annyira azért kezdeményezni. De ha nem bírja ki...*
-Te vagy Sebastian, igaz? *Úgy tudja, ő a házuk csapatkapitánya és fogója. Többet nemigen, mivel a pár fiú között, akik nem igen udvaroltak neki, Seb is ott volt. Szóval csak egyszer vagy kétszer volt alkalmuk beszélni, azt is jó régen.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:14 pm

*A lépteket hallom, és sejtem, hogy csaj az. Mert ha fiú lenne, akkor biztos, hogy sokkal hangosabb lenne. Persze én tudok nesztelenül is járni, csak akkor tuti, hogy elcseszek valamit. Ismerem már magam. Túlzottan is. Közben a lány láttán, elmosolyodok, mert látásból ismerem. Igen, nem udvaroltam neki, mert én mindig is Cintót kergettem a randi kéréseimmel, meg hasonlókkal. A macskám leszalad a karomon, és a földre pottyan, persze semmi baja nem lesz. Rögtön odafut a lányhoz, és körbeszaglássza. Mikor ez megvolt, a lábaihoz dörgölőzik, dorombolva.*
-Igen, én vagyok Sebastian. Te pedig Roni. Jól tudom, ugye? *Biccentek arra, hogy én vagyok Sebastian. Közben a jobb kezét elkapom, és kezet csókolok neki. Szokásommá vált, de újabban nem sütöttem el. Valóban én vagyok a fogó, és a csk. is, de hogy meddig, nem tudom.*
-Amúgy, mi járatban? ~Egész szemrevaló csaj lett belőle, meg kell hagyni~ *Mosolygok rá. Közben magamban megjegyeztem ezt-azt róla, ami csak jó dolog volt.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:26 pm

*A macska láttán kirázza a hideg. Utálja az ilyen kis állatokat, legyen az macska vagy kutya. Megpróbálja kikerülni, ha sikerül akkor nem szól Sebnek, hogy tüntesse el az állatot a közeléből. Nekidől a korlátnak, majd onnan figyeli a másikat.*
-Igenigen. Meg sem lepődöm már azon, hogy a háztársaim ismernek. Pedig szerintem tök nehéz megjegyezni a nevem... *Von vállat, közben egy kicsit elmosolyodik. A szeme világosbarnába megy át, ami azt mutatja, hogy bármikor változhat a kedve, akár jóra, akár rosszra. A kézcsókra nem szól semmit. Persze engedi.*
-Sétálgattam és amúgy minden reggel ki szoktam ide jönni. Te? *Szereti nézni a tájat, na meg itt lehet relaxálni mert nem sokan vannak. Azért nem sajnálja, hogy van társasága... *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:35 pm

*Mivel látom, hogy Roni nem kedveli a macskámat, csak csettintek egyet, és máris a lábamnál lesz. Közben felülök a korlátra. Hátha leesek onnan. Bár nem lesz bajom, szóval semmi gond. A pénztárcám szabadon van, és a macska megint kiveszi a farzsebemből. Ezt csak akkor veszem észre, amikor a macskára pillantok.*
-Teee. Gyere ide, bolond macska. *Nem sok hiányzik, hogy felnevessek. Ez a macska mindig tudja, hogy mikor kell kínos helyzetbe hozni. Vigyorgok, mint a vadalma, és a macska után kapkodok, amikor eszembe jut valami.*
-Ja igen, és ő Nyávogi. Jójó, tudom hogy hülye név. *A neve említésére a cica nyávog egyet hálásan, így a pénztárca szabad. Mivel jó reflexeim vannak, utánakapok, és a pénztárca a jobb zsebembe csusszan. Innen már nem tudja kivenni.*
-Látszik, hogy a húgaim tanították. *Csóválom a fejem. Igen, nem szabadott volna nekik adjam, tavaly nyáron, játszani. Úgy látszik olyan rosszcsontot faragtak belőle, mint ők maguk.*
-Szerintem meg nem, és különben is, szép neved van *Vigyorgok még mindig.* -Én friss levegőt szívok, meg macskát sétáltatok. Komolyan mondom, egyre rosszabb. És már a pálcámat is lopja. *Kacagok fel halkan, és még mindig a lányt nézem. Közben visszaülök a korlátra, és onnan nézem Ronit.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:53 pm

*Az ellopott pénztárcára felvonja a szemöldökét na meg arra is, hogy Seb hogyan beszél a macskával. Na, hát neki pontosan ezért nem kell egy állat sem. A madarakon kívül.*
-Nem értek a macskanevekhez. *Von vállat egy halvány mosollyal az arcán, majd bólint. Még szerencse, hogy tőle csak idősebb testvérei vannak és ők sem valami állatbarátok. Justin szereti a pókokat, amiért Roni valahogy sosem mert bemenni a szobájába... Molly meg... vele sosem volt jóba Nica. Aztán jön egy bókféleség, amit persze már sokat hallott, de nem udvariatlan szóval...*
-Köszi. A macskára meg nem tudok mit mondani... vannak ilyenek. *Von vállat, miközben megfordul és rákönyököl a korlátra. Kifelé néz egy kicsit, persze feltűnik neki, hogy egyfolytában őt nézik. Azért nem hangoztassa.*
-Melyik évfolyamba is jársz?
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:57 pm

-Az a gond, hogy én sem. *Kacagok fel, majd leveszem a tekintetem Roniról, és a tájat nézem. Igen, ezért fogja a gyerekeim nevét a feleségem adni, és nem én.*
-De ez különleges. *Rázom a fejem, és ekkor a macska elfut.* -Hééj, most hová mész? *Kacagok fel. Nem, nem megyek utána. Majd ha éhes lesz, visszajön. Úgyis mindig megtalál.*
-Nincs mit. És negyedikes vagyok. És te? Vagy baj? *Teszem fel a két kérdést, még mindig mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyKedd Aug. 24, 2010 10:05 pm

*Egy kicsit nagyobb mosoly jelenik meg az arcán, aztán csak végigfigyeli azt a drámát a macskával. Neki egy baglya van, az amikor nincs úton a szobában döglik. Nem hordozgatja ám mindig magával... *
-Mi a baj? *Nem érti teljesen a kérdést, szóval ezért érdeklődik erről. Aztán pedig válaszol is.* Ötödik. *Neki az a lényeg, hogy harmadik évfolyam alatt, semmiképpen ne szólítsák le az emberek. Nem szereti a kicsiket, ami mondjuk hátránya. Megvan ő a saját korosztályában és társaságában is.*

//Fagy ^^//
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 9:00 am

*Rufus ballag a Nyugati toronyba, sok lépcső és folyosók után megérkezik az iskola legszebb helyére, ahol a táj körbe tekinthető. Rufus csak pár napja érkezett és arra az elhatározásra jutott, hogy megszeretné csodálni az iskola szépségeit. És erre a legalkalmasabb a hely as nyugati torony. Mai estén egy piros póló, fehér nadrág és fehér cipőt visel, kezében természetesen gitárja, hörcsöge pedig az ágyán alszik. Az új kis felfedező diák nyakába veszi gitárját és elkezd gitározni. Az egyik musical darab betétdalát énekli amit anyjától tanult, aminek a címe: Börtönbe vethettek c. dal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 9:12 am

* Már rég óta itt vagyok, de még odáig nem jutottam, hogy eljöjjek a kilátóhoz. De mindennek eljön a maga ideje. Na tessék most van egy kicsi időm és rászántam magam, hogy meglátogassam ezt a helyett. Az ide felé vezető utam elég érdekez volt, köszönve annak, hogy a kis hörcsögöm elkóborolt és vagy fél óráig kerestem de végül megtaláltam. Öltözékem a szokásos, fekete farmer a kedvenc fekete bakancsommal és egy fekete blúz amire felvettem egy fekete inget mert már azért este elég hideg van. Blanka a zsebembe ficánkolt mert úgy döntöttem, hogy jobb lesz neki, ha zsebemben marad, legalább így nem bír megint elszökni. Nagy meglepetésemre mikor oda értem a kilátóba egy fiúval futottam össze. Elgondolkodtam rajta és rájöttem, hogy még nem is ismerem. Így hát fogtam magam és odamentem hozzá. *
- Szia. Gondolom mi még nem ismerjük egymást. * Mosolygok a még ismeretlen személyre. *
- Ashly Grace vagyok. * Mutatkozok be neki, közben a kezemet nyújtom, remélem elfogadja a kézfogásomat.*
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 9:23 am

*Rufus gitározása közben nem hallotta, hogy valaki közeledik felé. Mikor köszönek neki, nagyot ugrik a szíve, hisz jól tudja, h már este 10 elmúlt így nem tartózkodhatna kint, ezért egyből arra gondol, hogy egy tanár köszönt neki. Lassan megfordulva szívének dobogása elérte a percenként 220 dobogást, de mikor látja, hogy egy lány az megnyugszik. És egy mosolyt csinál arcszerkezetére.*
-Szia! Én Rufus vagyok.*mutatkozik be a lánynak és el is fogadja a felé nyújtott kezet*
-Még nem ismerjük egymást, hisz úgy diák vagyok. Mi járatban vagy ilyen késő estén ezen a helyen?*kérdezi barátságosan a lánytól. Majd észreveszi a zsebében mozgó élőlényt.*
-Amint látom nem egyedül jöttél ide.*mondja a lánynak, jobb kezével a zsebe felé mutatva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 9:36 am

* Nagyon is szemet szúrt a kezében lévő gitár. Valamikor én is megakartam tanulni gitározni, csak hát sose jött össze. Még gitárt is vettem, de az azóta ott porosodik a szekrényem tetején. Mindig csak azt mondom majd a nemsokára. De ezt már én se hiszem el. *
- Bocsi, ha netán megijesztettelek volna. * Mivel jó megfigyelő vagyok észre vettem, hogy meglepődött. Lehet, hogy nem is rám számított. *
- Hát igen, te még nem ismersz. Akik ismernek azok tudják, hogy rendszeresen járom éjszaka a körnéket, köszönve annak hogy rossz alvó vagyok. Unalom űzés képpen jöttem ide. * Válaszolok Rufusnak. *
- És te? * Meglepő, hogy most látom először és mennyire barátságos. *
- Valóban nem egyedül jöttem. * Szép lassan a zsebembe nyúlok, majd kiveszem a hörcsögömet. *
- Ő itt Blanka. * Mutatom be az új ismerősnek. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 9:52 am

-Hát egy kicsit megijesztettél, mert azt hittem, hogy egy tanár jön, de örülök, hogy veled találkoztam.*mondja mosoly villantások közepette a lánynak. Majd tovább hallgatja Ashlyt és következő kérdésére újabb választ ad.*
-Én csak felfedezni jöttem a kastélyt, és megtaláltam ezt a helyet, aminek örülök is és hogy most már társaságom is van, tiszta happy vagyok.*mondja kedvesen és örülve Ashleynak. Örül, hogy ott a lány és nem kell egész este gitároznia amit szívesen tesz, csak így senkit nem szórakoztat muzsikájával. Majd figyelmesen nézi, ahogy a Blanka nevű hörcsög feltűnik a lány zsebéből.*
-De aranyos+ Nekem is van egy fekete színű hörcsögöm, Rodney csak őt most fent hagytam a szobámba, mert még aludt mikor eljöttem, de mivel éjjeli állat így most gondolom, hogy a kedves szoba társaimat boldogítja. És hány éves Blanka?*kérdezi kíváncsian és mosolyogva szemlélve az állatot, természetesen nem azért szemléli, hogy milyen kaját lehessen belőle főzni, hanem azért, mert ő nagy állatbarát és kíváncsi, hogy kinek milyen állatkája van.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 10:05 am

* Fura, hogy megijesztettem. De tudtommal nem vagyok olyan ijesztő. Vagyis mások szerit nem. Másoknak más véleménye van, inkább gonosz volnék mint ijesztő. De majd kiderül a végén. *
- Te érzed. Bár a többség az én társaságomnak nem örül. Mert néha kicsit gonosz vagyok. De ma igazán jó kedvem van. Szóval nyugi nem harapok. * Kicsit hazudva is de elmondtam a véleményem Rufusnak. Abban hazudtam, hogy nem harapok. Pedig néha szoktam. *
- köszi. * Megköszönöm a Blankának szánt bókot. Mivel a kicsi hörcsögöm nem tud beszélni. Ami igen nagy kár. *
- Hát úgy három éves lehet. * Saccolom be a korát, igazából fogalmam sincs róla, hogy Blanka hánt éves. *
- Ha gondolod egyszer össze hozhatnánk a hörcsögjeinket. Mert szerintem szegénykém nagyon is magányos pár nélkül. * Kicsi sajnálom is hogy egyedül van, de azért azt meg nem akarom hogy túlságosan elszaporodjanak. Több állat, több felelősség. Ami nekem nem igen van. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Chamberlain
Diák-Amira
Diák-Amira
Rufus Chamberlain


Férfi Kor : 27
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 10:17 am

-Engem nem érdekel, hogy ki mint gondol az emberekről, ha én megakarok ismerni valakit akkor úgyis megfogom ismerni és lehet, hogy más utálja az illetőt, de ha én kedvelem, akkor nem érdekel, hogy az embereknek mi a véleménye az illetőről, mert ha mások véleményére alapoznék egy barátságot akkor nem lenne senkim. Meg én amúgy is mindenkiről kiszoktam alakítani egy véleményt és nem kérdezek meg másokat, hogy szerintük is úgy van ahogy én gondolom.*mondja biztató mosollyal az arcán a lánynak, hisz őt nem érdekli, hogy ki mit gondol róla, ő idáig kedveli Ashleyt.*
-Hát egyszer talizhatnak a hörcsögjeink, semmi akadálya nincs, Rodney is szívesen ismerkedik meg más hörcsögökkel is.*mondja mosolyogva a lánynak.*
-És amúgy szerinted milyen az iskola?*kérdezi kíváncsian a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 10:27 am

* Csak hallgatom Rufus hosszú és érdekes történetét, arról, hogy ő hogyan is gondolkozik. Be kell, hogy valljam, hogy én is ilyen alapon vagyok, mint ő. *
- Igaz, hogy nem rég óta ismerjük egymást, de.. * Egy kis hatásszünet és rákérdezek. *
- Te eddig mit is gondolsz rólam? *Bizakodó szemekkel tekintek az előttem lévő fiúra. *
- Majd szólj, hogy mikor ész rá és egyik nap megismerkedhetnének egymással. Csak szólok, Blanka nem midig kedves, hogy is fogalmazzak, szereti letámadni a másikat. * Ebben nagyon is hasonlít a gazdájára, hisz nem csoda már egész kicsi kora óta én nevelem. *
- Hát elmondhatom az én véleményemet erről. * Nevetek fel és elgondolkozok azon, hogy mit is mondok Rufusnak, lehet hogy számítani fog neki. *
- Hát az iskola kicsit gáz meg minden a tanulás része miatt. * Amit én nem szoktam csinálni. De amiről más nem tud az nem fáj neki. Mindet meg lehet oldani. *
- De ami a suli után van este.. és a hétvégék az maga a mennyország. Főleg akkor, ha téged is hidegen hagynak a szabályok, meg a kijárási tilalmak. * Osztom meg vele pár gondolatomat, remélem párnak hasznát is veszi. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kilátó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kilátó
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: