Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKilátó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kilátó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kilátó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kilátó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kilátó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kilátó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kilátó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kilátó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kilátó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kilátó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kilátó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kilátó - Page 2 Vote_lcapKilátó - Page 2 Voting_barKilátó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kilátó

Go down 
+11
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Greg Stanford
Brooklyn Moore
Hannah McDowal
Alice White
James Miller
Demi Bieber
Lana Rosemary Lent
Miriam Hewer
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:15 pm

-Feláldoznád maga Hannah? *Mosolyodtam el miközben elgondolkodtam, hogy pontosan hogy is legyen... Nehéz ügy, mert mi van akkor ha a manók nem mennek sehova? Akkor befuccsol az egész.*
-Manómentőakció. *Nevettem el magam. Ma kifejezetten hülye vagyok, ez tény... furcsa. valahogy feldobtak. A nap egyre feljebb megy, már lassan fél egy körül jár. Bólintottam.*
-Akkor... menjünk le az alagsorba és valahogy el kell terelni az ott lévők figyelmét. Hannah, akkor ezt rád bízhatjuk? *Érdeklődtem kedvesen egyet kacsintva. Ellöktem magam a korláttól és lassan megindultam remélve, hogy a lányok is jönnek.*
-Demi meg én rávesszük a manókat hogy lépjenek le. Érdekes lesz, az biztos hogy sok fejfájást fogunk okozni az igazgatónak.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:23 pm

- Természetesen szolgálatotokra vagyok *pukedlizek egyet* - A jó ügyért bármit !
* Viszont hogy tereljem el a figyelmet ? Egy kis délibáb jól fog jönni meg egy-két varázslat. Legalább feldobjuk az iskola lapos, társadalmi életét.
Arrébb lépek a faltól és követem Jamest.*
- Merre fele csábítsam el az embereket ? * kérdezem menet közben. A taktikám már úgy-ahogy meg van. * - És hova engeditek ki a manókat ?
* Időközben már előveszem a pálcámat és átfuttatom az agyamban a lehetséges bűbájokat. Annyira nem akarom túlzásba vinni az egészet. A végén még innen is kicsapnak. Akkor lenne ám nemulass . Még a bátyjaimat is túlszárnyalnám. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:32 pm

*Demi nem mondott semmit,kedve kicsit más lett mint volt,de attól még benne van mindenbe.*
-A a fő hogy töllünk minnél meszebb. *Válaszol,amdj egy kisebb mosoly,és elindult James és Hannah után.*
-Mi lenne ha a nagyterem felé terelnénk el őket? Vagy talán rögtön az igazgató irodája felé? *Huncut mosoly,ma lehet hogy nincsenek túl jó ötletei,de erröl csak az elmúlt napok eseményei tehetnek. Még nem birta kiheverni a történteket.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 7:38 am

* A Nap már rég lement, átvették a helyét a csillagok és a Hold. Ezer meg ezer ragyogó kis fénypontként tündökölnek az égen. Gyönyörű kilátás. Az idő ugyan kicsit lehűlt, de nem vette el a kedvemet egy kis éjszakai sétától. Ahhoz ennél sokkal több kell. Hűvös szél fújdogál, ezért a pólómra felvettem egy vékony fekete bőrdzsekit , alól pedig egy hosszú szürke farmernadrág van rajtam egy sárga dorkóval. A pálcám szokás szerint a farzsebemben van. Anyám szerint egyszer rá fogok ülni, de nem nagyon érdekel.
Az eget kémlelem, de nem nagyon fedezek fel egyetlen híresebb csillagképet sem. Bár ez annak tudható be, hogy nem nagyon figyeltem Csillagászattanon. Se a Roxfortban, se itt. Lépéseket hallok . Kicsit oldalra pillantok, hogy lássam ki a jövevény*
Vissza az elejére Go down
Brooklyn Moore
Diák- Plama
Diák- Plama
Brooklyn Moore


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 10
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 8:29 am

* Ismét egy hosszadalmas, s kalandokkal teli nap vége felé igyekeztem, mely – mint mindig – most sem lehetett zökkenőmentes. Legalább nem velem van a baj, hanem a kis szőrmókaimmal, kiket magammal hoztam North Berwick- ből. Még az a szerencse, miszerint kevesen tudják, hogy hozzám tartoznak, így kiváltképp könnyebb dolgom lenne akkor, ha valamiféle okból kifolyólag esetleg bezárnák őket estére. Viszont, ha jobban belegondolok, akkor pontosan arra van szükségük, hogy végre komoly fejjel kezeljék az itt létet, mivel számtalan veszély fenyegetheti őket e tájban. Páran ugyanis panaszkodtak arra, hogy folyamatosan eltűnőben vannak/voltak kisállataik, kik az éjjel kóboroltak el tőlük. Tán még jobban meg kellett volna gondolnom az elhozatalukat, mivel köztudott, hogy ők éjnek évadján élik ki szórakoztató életüket. *
- Missie… Snowie! * kukkantok be minden zugba, hol meglelhetem valamelyiküket is. Nos, nyilván együtt lesznek, ugyanis kiskoruk óta elválasztathatatlanok egymástól.
Már épp a nyugati torony lábánál jártam, mikor valaki vagy valami a nevemet kiabálta torkaszakadtából. Ettől pedig olyannyira elhatalmasodott rajtam az a bizonyos érzés, miszerint a magamfajták megrémülnek, hogy gondolkodás nélkül fejvesztve rohanni kezdtem fel a kilátó felé.
Vékonyka felsőmet egy kósza szellő fújta meg, melytől kis mértékben kirázott a hideg. Viszont szeretem ezt a fajta érzést, s minden ehhez, avagy a hideghez köthető dolgot. A többiek olykor furán néznek rám e miatt, de hát ilyen vagyok én…
Mihelyst felértem a legtetejére egy lányt pillantottam meg, ki mindvégig engem vizslatott a tekintetével. Bizonyára elég különösen festhettem így kipirultan. Ekkor mély levegőt vettem, majd pedig beszélni kezdtem. Akarom mondani, hadarni, hisz ezt valószínűleg nem lehet egy egységes szövegelésnek nevezni. *
- Szia! * köszönök felé illedelmesen, s kisvártatva belekezdek abba a monológomba, melytől meglehetősen a hideg is kiráz. Hisz mégis milyen az a gazda, ki hagyja, hogy elszökjenek mellőle a kisállatai? Hát, nem épp a példamutató fajta, de személy szerint meg vagyok arról is győződve, miszerint a génállományomban lehet valami. Igen! Bizonyára az egyik rokonom lehetett ilyen szétszórt, s onnan kifolyólag jutott el hozzám is ez a fajta tudat. *
- Mond csak… nem láttál errefelé egy fehér görényt és egy mosómacit? * kérdem nagy érdeklődéssel szemeimben, mely a végén kissé felcsillant. Valószínűleg még mindig kábulatban lehettem az előbbiektől, mivelhogy szívem minduntalan csak vadul vert. *
Vissza az elejére Go down
http://seraphic.forum-pro.us/
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:32 am

*Lassan felérünk a kilátóba, és csak ott folytatom a mondanivalóm. Persze közben azért néha bólintottam neki egyet-kettőt.
Végül amikor már tényleg a kilátóba vagyunk, körülnézek és elgondolkodom. Vannak fent ketten, de az nem érdekes. A másik oldalra irányítom Hannaht, majd leülök és remélem ő is. A kérdését megértem.*
-Egy éve. Apám besúgó, vagyis... mondhatjuk rendes tagnak is már. Mivel vízmágus vagyok, beajánlott a Leadernek. *Halkan beszélek, azért mégsem akarom hogy akik még ott vannak meghallják. Érdeklődve nézek rá és ....*
-Ha jól gondolom, te még nem vagy AZ. *Ki is hangsúlyozom az utolsó szavat. Ha Hannah is halálfaló lenne, tudnék róla. Ha leül mellém felé fordulok és úgy hallgatom, viszont ha nem ül le akkor pedig felnézek rá és néha-néha egy mosolyt erőltetek az arcomra.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:39 am

* Amikor felérünk leülök James mellé és úgy hallgatom. Az én családomban eddig mindenki halálfaló lett. A bátyáim is .. és most eljött az ideje annak, hogy én is kövessem a családi hagyományt.*
- Nem * Rázom meg a fejem. * - Amiatt kell majd elmennem egy kis időre innen..
* Már mióta várom, hogy végre eltalálják a pontos időpontot, hogy mikor essünk túl ezen az egészen. Személy szerint elintézném annyival, hogy gyorsan magamra nyomatom a jelet és kész. Nem kellene akkora hűhót csapni körülötte. De mivel a McDowalokhoz tartozok, ezért anyámék tisztességesen akarják véghez vinni az egészet. Nálunk ez olyan mint más családoknál a ... az első munkahely megszerzése.*
- Nem beszélhetnénk inkább valami vidámabb dologról ? *Kérdezem egy halvány mosollyal az arcomon. Olyan lehangoló az egész most *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:48 am

-Hm.. értem. És szeretnéd is? *Pillantok rá ismét. Azért nem mindegy, hogy hogyan lesz valaki halálfaló. Önként vagy azért mert muszáj. De nem könnyű a halálfalók élete sem. Talán néha jó... de nem mindig. Az ötletét viszont díjazom, elmosolyodom halványan.*
-De... mondjuk, miről? *Elmerengek ezen, hiszen nem is tudom milyen témát tudnák még felhozni. Mostanában minden erről a Ginny, medál és halálfaló dologról szól. Már kijöttem a gyakorlatból. Egy pillantást vetek közben a tájra... süt a nap, ma szinte egy felhő sincs az égen. Érdekes, hiszen mégis csak Londonban vagyunk. De azért persze jó, mert nem szeretem ha mindig esik az eső.
Nem tudok mit mondani... inkább Hannaht figyelem, hátha neki van valami frappáns kis ötlete.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 2:04 am

- Szeretném * Bólintok. Elvégre nem véletlenül kerültem anno a Mardekárba, itt meg a Faminébe. csak látnak bennem valami sötétséget. *
- James, nem vagy az igazi * Pattanok fel a helyemről és összeborzolom a fiú haját. Közben végig mosolygok. Talán nála is beválik ami nálam szokott, hogy átveszem a körülöttem lévők kedvét. Aztán egy pillanatra eszembe jut, hogy talán a medál miatt.. miattam. De gyorsan elhessegetem. Veszem a bátorságot és egy kis könnyed puszit lehelek az ajkára. *
- Remélem a nyár többi része is ilyen eseménydús lesz csak pozitív értelemben * Jegyzem meg *
- Mosolyogj James ! Kérsz egy masszást esetleg?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:07 am

*Bólintok egyet, majd vállat vonok. Ma valóban nincs valami túl jó kedvem, erről nem igazán tehetek. Azért halványan elmosolyodom, majd amikor összeborzolja a hajam. Én is felugrom, kicsit jobb kedvem is lesz tőle... azért mert ő mosolyog, így én sem tudok mást. Elkezdem csiklandozni, majd egy kis idő után leállok és magamhoz húzom. Ő egy puszit lehel az ajkamra, én pedig viszonozom.*
-Én is remélem... bár szerintem még lesz egy-két érdekes eset. *Mondtam, majd amikor kijelentette, hogy mosolyogjak, elkezdtem mosolyogni. Közben megfogtam és leültem őt pedig az ölembe húztam. Egy csókot adtam az ajkára majd válaszoltam a kérdésére is.*
-Masszázs? mmm... *Vigyorgok rá ismét.* Nem lenne rossz... *Közben még mindig a derekánál át karolom, nem is szándékozom elengedni még egy kis ideig. Jó vele lenni... ő tele van élettel.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 4:22 am

* Nevetve nyugtázom, hogy egy kicsit sikerült felvidítanom Jamest. A csikizésével most éppen egy nagyon csikis állapotomat találta el. Nevetve rimánkodok egy kis kegyelemért, amit végül megkapok.*
- A végén még belehalnánk az unalomba.. * Teszem hozzá ahhoz, hogy még lesz egy pár érdekes dolog.*
-Így már jobb * Mosolygok rá vissza és hagyom , hogy az ölébe húzzon. A csók közben a nyakát cirógatom. Talán sikerül visszahoznom a vidám Jamest.*
- Jól van, majd ha jó fiú leszel akkor megmasszírozlak * Felelem miközben a hajával játszok. Próbálok nem venni tudomást a medálról. *
- Voltál már a Bermuda-háromszögben ? * A kérdés semmihez se kapcsolódik. Csak úgy eszembe jutott. Talán, mert már régóta rágom a szüleim fülét, hogy menjünk el oda.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 6:03 pm

-Hát az elég fájdalmas lenne. *Jelentettem ki egy kis fintorra, de elmosolyodtam végül. Jó, hogy van még valaki aki fel tud vidítani. Ez olyan... megnyugtató. Amikor a nyakamat cirógatja, ismét csak libabőrös leszek. Közben azért én is adok néhány apró puszit az ő nyakára, és amikor megszólal, mosolyogva -jelenleg pimaszul - felnézek rá.*
-Jó fiú? Hááát, én mindig az vagyok. *Kicsit fészkelődök, hátradőlök a padon majd kiskutya szemekkel nézek rá. Ez mindig beválik... legalábbis be szokott. Közben kapok egy váratlan kérdést, ami meglep, de azért válaszolok rá.*
-Nem, még nem voltam. Miért, te voltál? *Egyszer majdnem eljutottam oda, apámmal, de a végén le lett mondva. Avagy: "Túl veszélyes neked James fiam." Csak 14 voltam.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:02 pm

- Nem is kételkedtem benne * Nevetek fel. A következő cselekedeténél, majd behalok. HA valaki csak ezt az arcát látni, eszébe se jutna olyan, hogy ez a fiú engedte ki a manókat a konyháról... vagy , hogy halálfaló. *
- Wá, imádni való vagy * Jelentem ki, majd megcsókolom. Azt az sz betűs szót még nem fogom kimondani. Akkor sem ha lehet, hogy úgy érzek.. Általában csak elrontja a dolgokat.*
- Nem, nem voltam még én sem. Csak már régóta rágom a család tagjait, hogy menjünk már el ... * Közlöm vele, szemrehányó tekintettel , ami természetesen nem neki szól, hanem a szüleimre értem. *
- Szólj, ha már nagyon nehéz vagyok * Nézek rá komolyan. Elvégre már mióta az ölében ülök. Nehogy a végén elhaljon a lába és amputálni kelljen *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:11 pm

-Na ugye? Akkor ebben egyetértünk. *Mármint, hogy imádni való vagyok. Olyan is tudok lenni ha akarok, amúgy meg... nem csoda hogy szeretnek a lányok. Elmosolyodom aztán visszacsókolom és figyelmesen hallgatom.*
-Hát ez bármikor megoldható. Én... szívesen elviszlek oda egyszer. *Csak hopponálni kell. Az meg nem nehéz, ő el tudja vinni Hannaht, és... még gyorsan vissza is érnek ha kell. Aztán megrázom a fejem.* Nyugi, nem vagy nehéz. *Azért bennem is van erő ami azt illeti. Egy kicsit babrálok a kezével majd az egyiket az arcához emelem és végigsimítok rajta. Közben egy hajtincse ismét az arcába hullik, amit hátrasimítok de küszködnöm kell avval, hogy ne csókoljam meg így muszáj megtennem. Csók közben, egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon. Egyszerűen most nem is tudok mit mondani.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:36 pm

- Hmm.. Akkor egy nyári kiruccanás oda ? * Kérdezem. Annyi mendemonda kering róla, hogy felkeltette a kíváncsiságomat már mióta. Sok ott a sötét dolog. Egyszerűen vonzanak az ilyen dolgok.*
- Hát te tudod .. * Forgatom a szemem, arra, hogy nem vagyok nehéz. Apám, a bátyáim mindig azzal piszkálnak, hogy mi van husi. Így talán érthető, hogy aggályaim vannak ezzel kapcsolatban. Az ember azt hinné, hogy a családja dolga , hogy megfoltozza az önbizalmon esett lyukakat.. De nem épp ellenkezőleg, egyesek inkább lerombolják.
Most valahogy a hideg fut végig a hátamon, ahogy megcsókol. Utána egy ideig én sem szólalok meg . Majd felállok *
- Szerintem sétáljunk *Jelentem ki és várakozásteljes pillantással lenézek Jamesre*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:45 pm

-Én benne vagyok! Csak mond meg mikor... *Minél előbb egyeztetünk időpontot annál jobb. Hiszen, vannak olyan esetek amikor nem könnyű megtalálni engem sem. Közben azért bólintok egyet, szerintem tényleg nem nehéz. El is mosolyodom, és amikor vége szakad a csóknak, ő feláll. Én pedig még egy kicsit ülök, addig legalábbis még el nem mondja mi akar.*
-Hát oké, menjünk. De merre? *Felállok, és odalépek mellé. Magasabb vagyok nála, de nem sokkal. Ha engedi, megfogom a kezét is és megvárom mit mond. Nekem éppen mindegy merre megyünk, viszont szerintem nemsokára jó lenne Hell City felé venni az irányt. Nem szeretném, ha ismét olyan butaságba keverednénk mint a múltkor. Az nem lenne túl jó... kíváncsi vagyok viszont, hogy ez a Raven kisasszony honnan is ismer. Gondolom, apám révén. Kérdő pillantással nézek Hannahra még mindig, és várok. Teljesen nyugodt vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptySzer. Jún. 30, 2010 6:33 am

- Mondjuk... 2 hét múlva ? * Mondok már is egy pontos időpontot. Igazából csak úgy hirtelen jött és azt hiszem semmi dolgom nincs akkor .Várom, hogy Jamesnek jó-e. Ha nem, hát akkor majd keresünk egy más alkalmat.* - De természetesen csak miután leszedtük azt * Mutatok itt a medálra.*
- Hát csak el * Felelem nevetve. Nem szeretek olyan sokáig egy helyen lenni. James kezét fogva magam után húzom lefele. Úti célom nincs, csak megyek egyenesen amerre a lábam visz.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyPént. Aug. 06, 2010 10:05 am

*Nem birtam elaludni, és igazából nem is állt szándékomban. A kilátó felé vettem az irányt, ott valószínű, hogy ilyenkor nincs senki. Felértem és hát igazam volt,... Kisebb sóhaj, majd leültem az egyik padra. A gondolatok végig pörögtek a fejemben, az egész nap lepergett előttem. Ekkor elmosolyodtam, mert eszembe jutott Larina. Jó volt vele beszélgetni, és lehet, hogy még lesz is köztünk valami. Aminek örülnék, igaz, hogy hasonlit az egyik volt otthoni barátnőmre, de annál jobb.
Egy kis idő után lefeküdtem a padra, és a kilátátsban gyönyörködtem. Persze alig láttam valamit, mivel sötét van, de mégis egy fokkal jobb, mint ami a klubbhelyiség ablakából tárult elém.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyPént. Aug. 06, 2010 10:12 am

*Járőrözött a folyosókon, majd ez a hosszú nap után egy csendes kis helyet keresett. A kilátó tökéletesnek tűnt erre a célra. Lassú léptekkel megindult felfelé, és gondolkozott. Ma van Scott szülinapja, de sehol sem találta meg, és ez elég rossz. Hiszen jó lenne látni őt. Ma is az egész iskolát felkutatt utánna, de senki sem látta. Eltünk,... vagy csak hazautazott, de akkor meg mért nem szólt Lizának? Kis fekete farmert, fekete pólót, és egy topánkát visel. Persze prefektusi jelvényét sem hagyta a szobájában.
Felért, és rögtön észrevett egy srácot a padon fekve, és rájött, hogy még nem ismeri. Vagyis látta már, de még sosem beszélt vele. Épp ideje volt,... igaz, lehet hogy nem késő este kellene, mert még bajba is kerülhet, de nem úgy látszik rajta, hogy zavartatná magát.*
-Helo,... *Köszön kedves hangon, majd folytatja.* te? mit csinálsz itt? *Kérdez rá, hisz prefektusként az a dolga. És hát a fiú Faminés, ezt azért tudja.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyPént. Aug. 06, 2010 10:20 am

*Elmélkedem a holnapi napomon, de eddig még semmi érdekes nem jutott eszembe. Lépéseket hallok, és remélem nem ide jön fel, de ez már elkerülhetetlen. Még ilyen későn sem maradhatok egyedül,... kész katasztrófa. Amikor felért, rögtön észrevettem a jelvényt a lány pólójára kitűzve.* ~Pont ez hiányzott, prefektus,...~ *Gondolom magamban, majd felülök, hogy üdvözöljem őt.*
-Jóéstét. *Köszönök kedvesen és kissé hallkan, majd válaszolok a kérdésére.*
-Csak egy kis friss levegőre vágytam, és persze magányra. *Válaszolom, és a végén alhúzom a szám.* és te? tuttom szerint nem itt kellene járőröznöd. *Jelentem ki, gúnyosan és visszafekszem a padra. Nem mutatkozom be, majd ha ő megteszi, akkor talán énis, de addig esélytelen. Nincs kedvem jópofizni, ígyhát nem szólok hozzá, és akkor talán lelép, és békénhagy.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyPént. Aug. 06, 2010 10:30 am

*Figyeli a fiút, és a reakciójábol itélve nem nagyon örül neki, dehát mit is várt. Lemondhat a csendes kis helyröl. A válasz, elég értelmes volt, bizonyára azt akarta kifejezni vele, hogy jobb ha lelép, mivel zavaró tényező, és Liza ezt fel is fogta. De mivel neki muszáj mindenkivel kedves lenni, ezért semmi szemrehányás nélkül, megzsólalt.*
-Igaz, nem itt,... *Válaszol üres tekintettel, majd hátatfordít, köszön, majd elmegy.*
-Hát bocs a zavarásért, és jóét. Ja és ne maradj itt túl sokáig, mert már késő van, és nem tudhatod meik tanár téved erre. *Jelenti ki, de nem akar parancsolós lenni, de neki ez a dolga. Még körbejárta egyszer a kastély nagy részét, amjd visszatért a hálótermükbe, és elaludt.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyPént. Aug. 06, 2010 10:37 am

*Végighallgattam a kiscsaj szavait, de nem igazán érdekelt, akkor megyek el, ha kedvem tartja,...*
-Neked is jóét. *Köszönök le, mert azért nem akartam szemét lenni, de most mást nem várhatott el töllem. Nincs valami jó kedvem. Elég kedvetlen vagyok mostanság,... így négy év után már kezdenke hiányozni a szüleim, vagyis jó lenne hallani róluk. Azt sem tudom, élnek-e még egyáltalán. Lehet, hogy meglátogatom őket, még ez a pár hét alatt, talán örülnének nekem. Ekkor rá akartam gyujtani, de sajnos nem hoztam a cigarettámat. Ezt is nélkülöznöm kell, úgy látszik. Le is kellene szokni ami azt illeti, vagy nem... Még eldöntöm. Egy fél órát még biztosan itt töltök, de utánna visszabattyogok a szobámba, és megpróbálok aludni, ha nem megy,... akkor röviden így jártam.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyPént. Aug. 20, 2010 11:34 pm

*Éppen a korlátnak dőlve a cigis dobozomat szemlélgetem. Fura, hiszen ilyet még egyszer sem szívtam... Malboro, piros. Megnézem még az erősségét, aztán kibontom. Egy szálat előveszek és végül rágyújtok.
Nem fordulok meg, hiszen így is tökéletes a kilátás. Farmernadrág-lánccal az oldalán, fekete póló és egy fekete-fehér Convers cipő van rajtam. Unom magam... mint mindig mostanság. Sehol semmi élet, Hannah is eltűnt. Már épp azon gondolkodtam, hogy elmegyek valamerre nyaralni. Egyedül. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyPént. Aug. 20, 2010 11:43 pm

*Zsebre tett kézzel sétálgatok a kilátó felé. Éppen most jöttem a nagyteremből. A csajok, mint mindig, rám köszönnek, és meg is fordulnak utánam. Persze én meg fürdök a saját dicsőségemben. Egy kék rövid ujjas póló, és egy fekete farmer van rajtam, egy barna edzőcipővel. Pálcám, mint mindig a jobb farzsebemben lapul, hiszen soha nem tudni, kibe botlok bele. Út közben már a kilátóhoz értem. Belököm az ajtót, és meglepetten konstatálom, hogy nem vagyok egyedül. Pont abba az őstulokba botlottam, aki már régóta a riválisom, és teljes szívemből utálom.*
-Miller. Te meg mit keresel itt? *Cseppet sem kedves hangnemben beszélek hozzá. Nem, nem szoktam neki köszönni, és már az is csoda, hogy szóba állok vele.*
-Gondolom, megint kóros önpusztításba kezdtél a cigiddel... *Jegyzem meg, egy gúnyos mosoly kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 EmptyPént. Aug. 20, 2010 11:50 pm

*Hangokat hallok, arra vetem pillantásom. Amikor meglátom ki az illető, aki belép... gúnyos mosolyra húzom ajkam. Hülye negyedéves, aki azt hiszi, hogy minden az övé és hogy akkora riválisa nekem. Én minden csajt megkapok. Mindet.*
-Úgy tudom, nem tiltott hely. *Nekem az se számítana. Beleszívok a cigibe, miközben sötétbarna szemeimmel rápillogok.*
-Téged csak ne érdekeljen, hogy hogy károsítom a szervezetem. Mellesleg meg... én is kérdezhetném, hogy te mit keresel itt. Hónapok óta nem láttalak. Tudod mennyire hiányoztál?! *Drágázom. Szokásom, főleg ha van egy ember a suliba akit nem birok... de ha akartam volna, már rég eltettem volna lába alól. Különben is. Két évvel fiatalabb.*
-Nos, hogy áll az Amira csapata? Mert felkészülhetsz, hogy idén le lesztek alázva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kilátó
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: