Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKilátó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kilátó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kilátó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kilátó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kilátó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kilátó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kilátó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kilátó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kilátó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kilátó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kilátó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
Ted Forrester
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
James Miller
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
Sindy Logan
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
Chris Martines
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
Daniel Reed
Kilátó Vote_lcapKilátó Voting_barKilátó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kilátó

Go down 
+11
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Greg Stanford
Brooklyn Moore
Hannah McDowal
Alice White
James Miller
Demi Bieber
Lana Rosemary Lent
Miriam Hewer
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Kilátó   Kilátó EmptyVas. Jún. 13, 2010 11:41 pm

Amikor már végleg felértünk a hosszú, hosszú csigalépcsőn, a toronyban egy kilátó tárul a szemünk elé. Szép, tágas és világos. Le van fedve, hiszen a torony helyes teteje áll ez felett is, mint a többi felett.
A kilátóban végig korlátok húzódnak, a torony pedig persze le van védve varázslattal, hogy még véletlenül se essen baja valakinek. Középen körbe, végig piros szőnyeg húzódik, a kilátás pedig az egész birtokra és a kastély többi részére esik. Több pad, szék és egy kisebb asztal is található. Elég nyitott rész ami azt takarja, hogy télen igen csak hideg van fenn, nyáron pedig jó meleg. Talán ez az egyik legszebb rész a kastélyban.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:06 am

*Unatkozom. Mostanában nem mondhatom, hogy túl sok emberrel futottam össze. Kicsit lehangoló, de ez van. Örülök annak, hogy lassan nyár. Már mindjárt vizsgák, átmegyek aztán már csak az a két laza év van... gyakorlat. A kilátóban álldogálok már egy tíz perce. Éppen feltűnően, hiszen pont a "bejárattal" szemben állok. Mivel eléggé nyitott rész és a szél is fúj egy kicsit a hajam fel-fellibben. A korláton könyökölök, csodálom a naplementét. Amióta felfedeztem ezt a helyet, szinte minden este ide járok ki. Innen minden olyan szép... és minden olyan egyszerűnek tűnik.
Fekete nadrágban-fekete ezüst övvel-, lila pólóban-kinézhetetlen fehér felirattal- és egy Vans cipőben vagyok most éppen. Az idő egészen jó... érezni már hogy jön a nyár. Remélem sokan maradnak a suliba. Nincs kedvem haza menni.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:18 am

*Évvége, vizsgák, és apám itt nem tudja nekem lepénzelni a tanárokat, hogy engedjenek át. Pedig milyen jó lenne. Nem lenne taulás, csak a régi jól bevált szobábansokáigalvás. Ráadásul apám nem engedi hogy hazamenjek nyárra, mert még a végén áthívnám a csajokat bulizni. Meg visszazökkenék a züllésbe. Na persze. Csak tudnám, miért pont a tornyot választottam ma célnak. Kezd melegem lenni hosszú farmerben, de nem érdekel. Addig leszek itt míg le nem hűl a levegő. Ahogy belépek, rögtön kiszúrja a szemem, hogy már van itt valaki. Megpróbálok halkan mellélépni, ami nem egyszerű tűsarkúban, de na, én vettem fel, viselem a következményeit.*
-Szia, nem zavarok?
*Nem tudom mi van velem, mert egész kedves a hangom, és még egy apró mosolyt is megeresztek.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:31 am

*Lépteket hallok a hátam mögül, kicsit felrezzenek, de hátranézek. Egy másik lány... nem ismerem.
Egy kicsit habozok, várom hogy ő szóljon először. Én utálok, nem szokásom. Nem csoda, hogy Famine-s voltam.*
-Helló. Nem-nem. Gyere nyugodtan. *Kezemmel a mellettem lévő helyre mutattam, majd halványan elmosolyodtam. Elgondolkodtam azon, hogy bemutatkozzam, vagy mi legyen. Végül úgy döntöttem, érdemesebb lesz. Azért nem akarok hallgatni, főleg most hogy végre van itt valami élő személy.*
-Miriam vagyok, volt Famine-s, egy és fél éve Plamás. *Kezet nem nyújtok, az olyan fiús... a másik lány szimpatikusnak tűnik, szóval szerintem nem lesz gond vele. Egyenlőre hallgattam, viszont kicsit sárgába átmenő szemeimmel fürkésztem.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:50 am

*Nem küldtek el, tehát van még esély, hogy itt is barátokra leljek. Vagy ha azokra nem, legalább szövetségesekre. Tehát Miriam. Szép név, olyan különleges.*
-Lana Rosemary. De hívhatsz Rosenak vagy Lananak. Amelyik jobban tetszik. Én Famine-s vagyok.
*Megüti a fülemet az a bizonyos volt szócska. Szóval lehet a szakokat váltogatni. Megjegyzem. Nem fordulok el a pásztázás elől, sőt kék szemeimmel én is őt nézegetem. Sok értelme nincsen, viszont legalább emlékezni fogok rá, ha esetleg még látom.*
-És mi szél hozott fel ebbe a magas toronyba?
*Sablonszöveg, de nem jut jobb az eszembe. Hátha majd ő belök valami témát.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptySzer. Jún. 16, 2010 7:58 am

-Örülök Lana. Azt hiszem, ennél maradok ez könnyebben megjegyezhető. *Mosolyodtam el miközben még néztem egy kicsit a lemenő napot. Már csak egy nagyon kicsi látszott belőle, aztán lement. Lassan teljesen besötétedik.*
-Szóval Famine... jó ház, mindig is szerettem. Csak ez a balhé tavaly... betett. *Húzom el a számat. Még mielőtt azt gondolná, hogy önszántamból váltottam házat, kijelentem hogy egy balhé miatt tettek át. Még csapatkapitánynak is kineveztek, csak hogy jobban dühítsenek. Nagyon örültem neki.*
-A naplementét szeretem innen nézni. Annyira szép, és ez a legmagasabb pont az iskolában. Innen mindent látsz. Na és téged? Várod már a nyarat? *Nem annyira sablon kérdésekkel jövök. Nem szeretem őket... olyan, egyszerűek.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 7:51 pm

*Egy reggeli sétára indult,amikor egyszer csak a nyugati toronyban találta magát. Ha már itt volt,akkor gondolta felnéz a kilátóhoz. Szép lassan lépkedett felfelé. Rövid farmernacit,egy fekete pólót,és tornapatikát visel. Amikor felért,körülnézett,és a kilátás szinte lenyűgözte. A korláthoz lépett,és csak a tályat tudta pásztázni. Egy kis idő után leült az egyik padra,zsebéböl elővett egy doboz cigit,és rágyujtott. Majd várta hátha feltéved még valaki ide.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 8:01 pm

*Nagy nehezen, sikerült kikászálódnom az ágyból. Már kezdem megszokni azt, hogy mindig én kelek legutoljára. Nem furcsa én élvezem. Legalább nincs az, hogy :"Jó reggelt James, hogy s mint? Jól aludtál?" Már amilyen nyápic szobatársaim vannak. Kikelve az ágyamból, a szekrényhez mentem. Előkerestem valami normális cuccot, ami egy farmert és egy kék pólót takart, majd a pálcámat kaptam még fel és elindultam. Nem voltam éhes, így nem mentem le a nagyterembe. Egy olyan helyet akartam, ami nyugodt és nincs sok ember. Kicsit el kell gondolkodnom... Will eltűnt. Fura, hogy nem hallottam róla mostanság. Azt hiszem, nem ez a legnagyobb gondom.
Úgy döntöttem, a nyugati toronyba megyek és szétnézek. A kilátó volt talán a legértelmesebb hely, mivel a csillagvizsgáló este érdekes. A hosszú lépcsősoron felsiettem majd a végén egy kicsit megálltam. Demit csak utólag vettem észre. Egy halvány mosoly jelent meg az arcomon, hiszen vele, mindig is jóban voltunk. Leültem mellé a padon. Gondoltam, úgysem zavarom.*
-Helló Demi. Hogy-hogy ilyen korai órában itt? *Érdeklődtem kedvesen majd a cigire pillantottam. Megpróbáltam leszokni róla, Ginny miatt de nem... nem fog menni. Hátradőltem és kinéztem a korláton. A levegő itt olyan hűvös volt, bár egyáltalán nem hideg. A nap is éledezett, ebből következtetni lehet, hogy ma jó időnk lesz.*
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 8:11 pm

*Alice mosolyogva ballag fel a kilátóba. Ott még sohasem volt. Amikor éppen felfelé lépdel, hirtelen cigi szagra lett figyelmes.*
~Dohány füst mentes élet~
*Gondolta magában, majd fellépett a kilátóra, és megpillantott két "gerle párt".*
-Sziasztok! Talán megzavarok valamit?
*Kérdezte sunyi mosollyal a végén.*
-Alice White vagyok! Új diák! És bennetek kit tisztelhetek?
*Tette fel a kérdést. Közben felvette a farmer dzsekiét, ami tökéletessen illet a zöld, piros szívecskés polóhoz, és a farmer szoknyához. Na igen, Alice farmer mániás. Kicsit..*
-Ha zavarok, akkor lemehetek! Van több ezer helyiség még!
*Mondta, majd közben elpirult, és majd elsülyett.*
~1, 2, 3..és ugrás a kilátóból.~
*Gondolta a cselekedeteit.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 8:21 pm

* Újabb unalmas nap elé nézek. Vagyis annak tűnik. A szüleimtől még mindig nem kaptam válaszlevelet.. Nem tudom mikor akarják, hogy részt vegyek a ceremónián.. Mindegy is.
Egy világos farmersort, egy fehér ujjatlan rajta egy mellig érő kockás inggel, amit középen megkötöttem, és egy dorkó van rajtam. Hajam lófarokba kötve.
Szokásommá vált mostanság, hogy rengeteget sétálok a suliban. Talán azért, mert nincs társaságom.. Senki akivel ellenék. Lú megváltozott. A többiekkel meg keveset találkozok.
Mostani utam, a kilátóhoz visz. Hangokat hallok. Remek ! Valószínűleg valamire való társaságot találok. Felfele haladva megcsapja az orromat a cigaretta füst. No csak .. Úgy látszik van egy hozzám hasonló is. Ezt örömmel tapasztalom. Amikor felérek először Jamest pillantom meg, majd két számomra ismeretlen lányt.*
- Sziasztok ! *köszönök. Az önkéntes kviddics edzéseknek köszönhetően nem köpöm ki a tüdőmet, mint anno * - Akik nem ismernek, Hannah McDowal.
* Röpke kis bemutatkozás. Ha majd úgy találják akkor ők is bemutatkoznak. Annyira azért nem érdekel, hogy kik is valójában. Bár a cigarettással jó lenne jóban lenni. Ki tudja mikor kell az embernek lejmolnia egy kicsit.*
- Mi ez a gyűlés itt ? * kérdezem felvont szemöldökkel és nekidőlök a falnak.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 8:27 pm

*Elgondolkodott,nem tudta mit csináljon,azt se pontosan mért jött ide. Szeme üressé változott. Az elmúlt napok felkavarták érzéseit. De nem annyira,hogy valakivel is megossza. Ekkor a lépcső felé pillantott,és egy ismerős arcot vélt felfedezni. Most az ő társaságának tud legjobban örülni.*
-Szija Jémi. *Hatalmas mosoly.* Hát,azt énse tudom,...aszthiszem,hogy a napfelkelte érdekelt. Vagy talán csak a kilátás végett. *Kissé hosszas válasz,majd visszakérdez.*
-És te? Úgy tudtam nem vagy koránkelő. *Majd látta,ahogy a cigire pillantott. Elővette a dobozt,és Jémi felé nyujtotta.*
-Kérsz édesh? *Mosolyodik el ismét. Az az "édesh" kijelentés nem tudja miért volt. Csak úgy jött. Mélyen Jémi szemébe nézett,de ekkor egy hang kizökentette a fiú szemeiböl. A lányra pillantott. "Gerle pár" kissé túlzás,hisz csak jó ismerősök. De jó is lenne,csak hát Jémi szive már foglalt.*
-Helo. Nem nem zavarsz. *Szól kedvesen a lányhoz,majd ő is bemutatkozik.*
-Én Demi Bieber. Régi diák. *Viccelődik,ekkora már elszivta a cigijét igyhát felkelt a padról,a korláthoz lépett,és eldobtaa cigicsikket.*
*Egy ujabb diák érkezett,remek. Kedvesen mosolyog,és igy szól.*
-Szija. Én Demi. *Nem birta tovább,visszaült Jémi mellé,és ismét rágyujtott. De elősször kedvesen végigkinálta az érkezőket is.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 8:38 pm

*Figyelmesen hallgattam Demit. A köszönés viszont annyira nem tetszett.*
-Jémi? Mi ez az új becenév már megint? *Oké... legtöbben csak Jamesnek hívják, de akkor is. Jémi... kissé lányos, nemde? Még mielőtt bárki más is megjött volna, válaszoltam a kérdésre.*
-Gondoltam, itt kevesebb ember lesz, mint a nagyterembe. *Vontam meg a vállam. A cigire megrázta ma fejem, nem gyújtottam rá. Most nem, majd talán később. Idő közben -majdnem egyszerre - két másik lány is érkezik. Örülök... szinte mindig lányok vesznek körül.*
-Sziasztok. *Hannahnak örültem, hiszen... már egy jó ideje ismerem. Még talán év elején ismertem meg, vagy amikor megjött. Már nem emlékszem pontosan.* James. *Csak röviden, tömören. Nem szeretném, ha mindenki rosszat gondolna rólam. Apámat sokan ismerik, így a Miller nevet azért is nem szoktam kijelenteni. Ahogy a múltkor is mondták, az "iskola szépfiújáról" elég sokan hallottak, így esetleg lehet hogy Alice-nek is ismerős a nevem. Hannah kérdésére elgondolkodtam. Hátradöntöttem a fejem és ránéztem.*
-Véletlen köznépgyűlés. Úgy tűnik, mindenki lassan felfedezi az iskola legmagasabb pontját. *Mosolyodtam el halványan. A kedvem ma igen is jó, bár erről nem tudom mi tehet.*
-Na és, hogy s mint? Hannah, régen láttalak... *Jelentettem ki, majd a másik lány felé fordultam.* Alice, te mikor érkeztél? *Csak, hogy ne kerüljek olyan helyzetbe, hogy az egyikkel igenis foglalkozom, a másikkal meg nem. Demire néztem, elmosolyodtam és kritikusan -viccből- megjegyeztem.*
-Nagydohányos. *Ma ilyen napom van...*
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 8:45 pm

*Alice elnevette magát.*
-Hogy én? Én + dohány? Ááá..nem!
*Utasította el a cigit, majd egyet köhögött, és elmosolyodott.*
-Sőt, jobb lenne ha befejeznétek ti is! Ezzel tönkre teszitek az ózon pajszot! Titeket nem érdekell a globális felmelegedés?
*Nyomta kimagából a dühöt, majd leült egy másik padra, és elővett egy könyvet a természetről.*
~Irány a természet mentő vállalat. Vajon mágiával az ózon pajszot belehet hegeszteni?~
*Gondolkozott tovább a természeti katasztrófákról.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:02 pm

*Bólintok a többiek bemutatkozására. Valóban szép innen a kilátás. Minden milyen picinek tűnik. Ilyenkor érzi igazán nagynak magát az ember. James kérdésére csak vállat vonok*
- Nem sok. Unalmas a suli így nyáron . * fintorgok * - Hát igen.. Eléggé eltűntél mostanság.
* Hálásan elfogadok egy szál cigit. Megállapítom , hogy ez a Demi teljesen normálisnak tűnik. Nem úgy mint Alice aki egy természetről szóló ( ! ) könyvet kezd el olvasni. Előkapom a fekete vihargyújtómat és rá is gyújtok.*
- A globális felmelegedés csak akkor következne be , ha kihalnának a nők * jegyzem meg . Remélem veszik a poént. * - És egy szál cigi nem hiszem, hogy hatalmas veszélyt jelentene, a gyárakkal szemben.
* Előveszem a farzsebemből a pálcámat. *
- Invito ! *mutatok az Alice által olvasott könyvre, ami a varázslat hatására a kezembe repül. Beleolvasok egy-két helyen. Tiszta Green Peace az egész .Visszaadom Alicenak.-
- Hát nem tudom, hogy vagy vele de egy magad nem hiszem, hogy meg tudod menteni az emberiséget meg a többit.
* Azzal kifújom a füstöt.*
- Örülök, hogy találkoztam veled Demi. Már kétségbe voltam esve, hogy nincs senkiben sem egy kis kihágásra való hajlam * pillantok a lányra, aki James mellett ül*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:13 pm

-Hát csak úgy jött. De ha nem tetszik akkor nem mondom többet James. *Mosolyodik el,majd pillantása ismét az érkezőkre szegeződött. Ekkor Alice kiselőadásba kezdett.*
-Hát,...hallod ha zavar lelépsz. *Demi nem szokott ilyen lenni,de nem szereti ha kioktassák,főleg egy elsős. Majd ismét Jamesre nézett. A "nagydohányos" kijelentésre elmosolyodott,és igy szólt.*
-Na nicsak ki beszél. *Nem érti James mért tette le a cigit,de tudja,hogy úgyis ráfog gyújtani még a nap folyamán. Külömben csak azért gyújtott rá megint,mert lőttek a nyugodt reggelének,és a cigivel nyugtassa magát. Nem szeret reggel nagy társaságba lenni,de most nem zavarja. Hannah-ra pillant,csak mosolyog a kijelentésére. Kedvesnek találja,és valószinű,hogy jóba is lesznek.*
-Énis örülök. *Mosolyodik el ismét,és belesziv a cigibe.*
-James,...majd később beszélnünk kell. *Szól a mellete ülő fiúhoz,majd ismét Hannahoz.*
-És meik házba kerültél? *Kérdez rá kedvesen. Néha.néha Alicera pillant,és hát elég udvariatlannak találja. Hisz társaságban nem szoktak könyvet olvasni. De ha ő ettöl jobban érzi magát.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:25 pm

*Felvont szemöldökkel figyeltem végig amit Alice mond. Érdekes... egy természetvédő.*
-Nyugi kislány. Nem lesz semmi baj na. *Demire, majd Hannahra pillantok, mind a ketten próbálják lenyugtatni Alicet. Demi egy kicsit durvább módon, így kicsit oldalba bököm. Egy kis ideig hallgatok, ám mikor Hannah kijelenti, hogy Én tűntem el mostanság:*
-Én itt voltam a suliba. Nagyrészt. *Vontam vállat. Elég sok dolog volt mostanában ami nem tartozik másra. Továbbra is figyelve a lányokat, az egyik kijelentésen csak elröhögöm magam. Hannahra nézve felvonom a szemöldököm. Végül úgy döntök, nem szólok semmit. Jobban járok vele, a végén még megtámadnak. Nőuralom. Közben Demi kijelenti, hogy később beszélünk kell. Nem tudom miről, de ha ennyire fontos akkor nekem oké. Bólintottam.*
-Rendben. Én ráérek. *Sosem voltam túl bőbeszédű, most sem vagyok. Felkelek Demi mellől, odalépek a korláthoz. Rákönyökölök és kifelé nézek. Egy csak pár pillanat, hiszen... aztán megfordulok és a korlátnak dőlve nézek a lányokra.*
-Kéne valami érdekeset csinálni... négyen vagyunk, ezt ki kell használni. *Persze... engem mindig is a szabálytalanság hajtott. Nem csoda, hogy halálfaló is lettem.*
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:34 pm

*Alice elmosolyodott.*
-Jól van na, bocsi!
*Nevette el magát, majd eltette a könyvet, és felállt.*
-Azt hiszem igazad van! Én megyek! Bocsi, csak nem bírom a cigit!
*Nevetett ismét, majd leszaladt a lépcsőn, és ment tovább keresgélni egy érdekes helyet.*
~ Túlságosan természet imádó vagyok. De hát mit lehet tenni...~
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:50 pm

* Elmosolyodok , hogy az örömöm nem viszonzatlan. Mélyen szívok a cigiből egyet és utána válaszolok Demi kérdésére.*
- Famine * felelem* - A szaktársak kicsit hasonlítanak a volt mardekáros barátaimra, de azért nem az igazi. És te ? Ha jól tudom nem Faminés vagy... Más házbeliek meg annyira nem szeretnek szabályt sérteni * itt a cigire mutatok * - Vagy tévedek ?
* Az utolsó slukk következik, majd elnyomom a cigarettát a falon.*
- Hát akkor meg mindig elkerültük egymást. Én se nagyon mentem kijjebb * nézek Jamesre. Egyszer voltam Wilardban, azt kész. Akkor is sikerült egy kis botrányt kavarni a déli bábommal. De hát kell a szórakozás az embernek !
Felvont szemöldökkel figyelem, ahogy Alice ilyen könnyen feladja a harcot és elhúz. Azt hittem kitartóbb ha az elméletéről van szó, miszerint ne cigizzünk és védjük a környezetet. Bár lehet, hogy Demi beszólása betett neki egy kicsit.*
- Megszoksz vagy megszöksz *- Mondom Alice után nézve. Tetszik James ötlete, hogy csináljunk valami " érdekeset " . *
- Hát most már csak hárman maradtunk. De szerintem így is elegen vagyunk egy kis rosszalkodáshoz. Alice meg amúgy sem tűnt annyira bevállalósnak .Van valakinek valami ötlete ? * kérdezem és várom a válaszokat. Közben magam is gondolkodok néhányon*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 9:57 pm

-Hát Faminés. *Neveti el magát,majd Alice után néz és köszön.*
-Pápá örülök,hogy megismertelek. *Ismét egy mosoly,majd tovább hallgatja a többieket. Már Demi is elszivta a cigit,és eltapost a csikket. Felkelt a padról,és körbenézett. Majd elgondolkodott,hogy mit is kellen csinálniuk.*
-Hát,...nekem fogalmam sincs. *Ekkor Jamesre pillantott,és átfutott néhány gondolat a fejében. Hisz ő egyedül van,két lánnyal. De inkább halgatott,nem akarja perverz gondolatokkal áltatni a többieket. Meghát nem is gondolta komoylan.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:05 pm

*Intetem egyet Alice után, majd Hannahra pillantottam.*
-Azért itt is vannak érdekes Famine-s diákok. *Mosolyodtam el halványan, és elgondolkodtam. Nem akartam beleszólni a lányok beszélgetésébe. Gondoltam, felülök a korlátra. Elkezdtem lóbálni lábam, miközben a hátam mögé néztem. Milyen is lenne innen leesni úgy, ha nem lenne levédve. Durva. Láttam rajtuk, hogy tetszik nekik az ötletem. Nem tudtam mit csinálhatnánk. Itt max rongálni tudunk, de az mégsem lenne a legelőnyösebb...*
-Hm... nem tudom... nem sok ötletem van. Valami olyat kellene, aminek maradandó nyoma lesz. *Néztem először Demire, majd Hannahra hátha van valami ötletük. Ha senkinek semmi, akkor majd én töröm a fejem tovább. Érdekes lesz... főleg ha az én ötletemet fogják követni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:24 pm

- Majd mutathatsz néhányat. * nézek Jamesre. Eddig Lú meg Ő az akit normálisnak nevezhetek a szakból. Na de az élet tele van meglepetésekkel. Talán kiderül, hogy még nálam balhésabbak is járnak ide.*
- Maradandó ? Igaz is JAmes, mindjárt végzős leszel, kell valami emlékmű, hogy idejártál * kacsintok rá. Az egyszer biztos, hogy már ha ebben az iskolában sikerül végigjárnom a hetediket is akkor legyen annak valami nyoma. Váljon a nevem híressé. De persze nem iskolaelsőként képzelem el a maradandó dolgot. *
- Én létre tudok hozni délibábokat.. De azt akkor meg kellene spékelni, hogy tényleg maradandó legyen. Vagy figyelemelterelésnek is megteszi ha valami időigényesebbet csinálunk * Töröm a fejem. Egyenlőre nem jut eszembe semmi olyan ami annyira maradandó lenne. Robbantani tudunk, de az meg olyan tömegcikk. Valami egyedi dolog kellene. *
- James ha jól tudom te ilyen vízmágus vagy.. Tudunk valamit kezdeni a vízzel ?* nézek kérdőn a fiúra*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:32 pm

*Nem szólt semmit,figyelte Hannaht hátha van valami jó ötlete. Közben ő si törte a fejét.*
-Legyünk jó kis diákok. *Neveti el magát.* James vizet idomit,és csinálok szelet,te meg Hannah ha jól értelmezem a fénymágiához értesz. *Közelebb lép hozzá.*
-Na szóval azt akartam mondani,hogy csináljunk egy óriási szivárványt. *Ismét egy nagy kacaj,nem érti hogy jutott ez eszébe,de ma ilyen napja van. Igaz rongálni jobban szeret,de hát most ez is megtenné,a többi úgyis jönne magától.*
-De James ha neked eszedbe jutott már valami,akkor hallgatlak. *Pillant a fiúra,és óvatosan közelebb lépett hozzá.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:42 pm

-Ezt megbeszéltük. *Mosolyogtam rá Hannahra, majd az ötleteket hallgattam. Na igen, lassan végzős vagyok. Még egy év itt és már megyek is. Azt hiszem... Londonba költözöm majd. Azért közel legyen Ginnyhez, az iskolához és a Rendhez. *
-Kell ám. *Majdnem mondtam, hogy a "nők bálványának" de azért ez túlzás lett volna. Van benne valami, elvégre nem véletlenül futnak utánam a nők. Bólogatok és bólogatok.*
-Ahha, vízmágus. De avval mit érünk el? Árasszunk el egy emeletet. *Cinkos mosolyra húztam a számat, majd Demire néztem. Kicsit összeráncoltam a homlokom.* A szivárvány nem érdekes... nem túl maradandó. *Nem mintha az egyik emelet elárasztása az lenne.*
-Szerintetek... *Szememben felcsillant egy különös fény.* ha a manókat kiengedné valaki akkor azok kimennének? *Ebből már következtetni lehet a hülye ötletemre.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:00 pm

- Árnymágus .. *helyesbítek Demi kijelentésén. * - A déli báb dolgot nagynénémtől tanultam.. Tündevarázs.
* Elnevetem magam Demi ötletén. Szivárvány ? Hát az annyira nem az én stílusom.Ellenben a vérző test fölé hajoló kislánnyal , amit a városban csináltunk Lúval. Most is valami rémisztő kellene. Vagy vicces. De a szivárvány nem tartozik ezek közé*
- Hát az is valami * mosolygok Jamesre, az emelet elárasztása dolog felvetése után . *
- Ha nem is mennének ki azonnal egy kis noszogatás után biztos lábra kelnének * Húzom gonosz mosolyra a számat, ezzel mutatva, hogy tetszik James ötlete és mindenféleképpen segítenék a véghezvitelében. *
- Viszont, hogy jutunk oda észrevétlenül ? Szívesen vállalom a figyelemelterelést * Áldozom fel magam. *
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:08 pm

*Csak mosolygott,hisz őse gondolta komolyan a szivárványt,csak hát úgy jött. Neki is átfutott egy pár ötlent,de azokat elég nehéz lett volna végrehajtani,igyhát James ötlete melett döntött Demi is.*
-A manók tényleg jó ötlet. *Helyeslem,majd vigyorgok egy sort.*
-Én bármit megcsinálok amit kell. *Majd egy kis szélmágiához lett kedve,és egy kis szellő suhintott át a toronyban. Ami susogó ilyesztő hangot hallatott. Elvan magával egy kicsit.*
-Na akkor indulunk? *Kérdez rá,és a korláthoz támaszkodik.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kilátó
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: