Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély - Page 4 Vote_lcapErkély - Page 4 Voting_barErkély - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+23
Chris Martines
Rebecca Ewell
Jacinta Hernandez
Sebastian G. Blaze
Cintia Thomson
Demi Bieber
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Gina Laures
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
Hannelori Sensui
Hannah McDowal
James Miller
Solaria Luthia
Allison Diamond
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptySzer. Feb. 17, 2010 10:38 am

*Liza csak bólogat a lány kijelentéseire.*
-De persze bemehetünk.*Szól Ashez.*
-Hát lehet,hogy mindennapi,de én még nem voltam kint ilyen későn.*Vigyorog,majd elindul a lány után.*
-Amúgy mivan a hörcsögöddel?*Érdeklődik,kicsit hallkan,mert nem akar felébreszteni senkit.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 10:59 pm

*Dél van. Én, nem hogy lent kajálnák, inkább kijövök ide egy kicsit levegőzni. Éhes nem vagyok, mivel elég későn keltem fel éshát... mondhatni úgy is: a reggelim volt az ebédem. A zsebemből egy cigarettás doboz lóg ki, kezemben pedig a pálcám van. Amúgy, farmernadrág, sötétzöld rövid ujjú póló és egy fekete pulcsi van rajtam, és egyáltalán nem fázok mivel nincs olyan túl hideg.
Amikor megbizonyosodtam róla, hogy nincs kinn senki nekidőltem a falnak és elővettem a cigis dobozt. Kivettem egy szálat, majd meggyújtottam. Lassan, beleszívtam és elkezdtem érezni hogy a nikotin átjárja a testem. Kifújtam majd tovább néztem a tájat. Imádtam itt lenni... Szinte minden nap kijövök. A nap süt, az ég kék... ennél jobb nap már nem is lehetne.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 11:16 pm

* Első napom a kastélyban. Sőt mondhatnánk úgy, hogy az első órám. Most érkeztem a távolinak tűnő Moszkvából. Igaz-igaz, zsupsz kulccsal könnyű volt, de akkor is. Teljesen más vidék. Az időjárásról ne is beszéljünk. Meleg van. Hónak pedig nyomát sem látom. Szerencsére előre szóltak az időjárással kapcsolatban így felkészülhettem a melegre. Egy kivágott vékony szürke hosszú ujjú és egy fekete farmer van rajtam , egy mintás dorkóval. Társaságra lesve sétálgatok a folyosókon, míg meg nem pillantok egy fiatalembert az erkélyen. Nem vagyok az a gyáva típus, így egyenesen odamegyek hozzá és megszólítom*
-Szia ! Zavarok ?
*Mindeközben felöltöm a legcsábítóbb mosolyomat *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 11:22 pm

*Elmerültem a gondolataimban egy kicsit, miközben a cigaretta is fogyogatott. Ma jó kedvem van, szóval nem bántam hogy jött valaki. Megfordultam mikor hangot hallottam. Végigpillantottam a lányon, majd intettem neki, hogy jöjjön csak beljebb.*
-Szia. Nem. *Mondtam miközben beleszívtam ismét a cigarettába és a kifújás közben ránéztem megint az érkezőre. Nem láttam még erre, így... gondoltam megkérdezem tőle, hogy mért nem.*
-Új vagy? sose láttalak még... *Jegyeztem meg kedves hangon. Nagy szerencséje van neki, hogy így lát. Mondjuk... tegnap elég szépen felhúztak, dehát... Mást nem kérdeztem, a pillantásom ismét a tájra vetődött. Persze azért hallgattam.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 11:27 pm

*A fiú mellé sétálok és rákönyökölök a korlátra. Észreveszem, hogy a fiú cigizik. Elcsodálkozom, hogy itt ilyet is lehet. *
~ Bezzeg a Roxfortban...
*Majd válaszolok a fiú kérdésére*
- Igen. Körülbelül 10 perce ha érkeztem. Amúgy Hannah McDowal vagyok * nyújtok neki kezet * - Te pedig ?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 11:33 pm

*Mondjuk itt se szabad... Addig jó még egy prefektus nem jön. De az két év alatt egyszer sem fogták meg. Mondhatni... szerencséje volt.*
-Ó értem. Hát.. akkor tényleg új vagy. És ahogy látom... *böktem a kitűzőre, amivel ugye minden diák rendelkezik.* Háztárs. *Halványan mosolyra húztam a szám, majd még egy utolsót szívtam a cigarettából majd kidobtam. Utána néztem, hogy hova is esik, mivel nem lett volna valami élménydús, ha az egyik tanárnak a fejére...
A kézfogást elfogadtam, gyengéden kezet ráztam vele, majd én is bemutatkoztam.*
-James Miller. *A névmemóriám elég rossz, szóval... próbáltam elraktározni a nevet. Közben rákönyököltem a korlátra és elgondolkodtam.*
-Honnan jöttél? *Tettem fel váratlanul egy kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 11:41 pm

-Oh lá lá * mosolyodtam el, hogy elsőnek egy "háztárssal" találkoztam. *
-Hát Moszkvában születtem meg minden, de aztán felvettek a Roxfortba és ide jöttünk. Most viszont .. a fene sem gondolta volna, hogy egy vicc miatt eltanácsolnak. Na mindegy. *kapok észbe, hogy megint sokat kotyogtam a múltamról. Pedig pont eldöntöttem, hogy erről a rossz szokásomról leszokok. De úgy látszik nem nagyon sikerülget *
-Te merre laksz ? *teszem fel a kérdést én is az illendőség kedvéért. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 11:47 pm

*Bólintottam, majd egy pillantást vetettem rá. Nem sokáig tartott, mivel a szeme rögtön vissza is vittem a tájra. Szerettem innen nézelődni. Mindig is...
Veszélyes mosolyra húztam az ajkam, mikor kijelentette hogy egy vicc miatt eltanácsolták.*
-És mi volt az a vicc ha szabad tudni? *Ő már mennyi viccet és komoly dolgot csinál... és még egyszer sem tanácsolták el. Hát igen, ebbe talán a jó családi kapcsolatok és a többi is beleszámít. Kit tudja... Mikor feltette a kérdés, ismét ránéztem és válaszoltam is persze. Szeretek szemkontaktust tartani, miközben beszélek valakihez... már... néha.*
-Finnország, Helsinki. Azért ide jöttem mert nálunk ez családi hagyomány. A női tagok mind a Vänusitas varázslóiskolába jártak, ahogy most a húgom is; a férfi tagok pedig ide. Nem tudom mi ebbe a jó... de szerintem elég furcsa egy hagyomány. *Vontam meg a vállam majd nekidőltem a falnak és összefontam karjaim. Onnan figyeltem tovább mit mondd Hannah.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyKedd Márc. 30, 2010 12:00 am

-Kedves szakos társaimmal százfűlé főzetet készítettünk és McGalagony professzornő alakját és közöltük, hogy a varázslástan órák elmaradnak és a Griffendéltől levontunk 70 pontot. De azt mondják ez csak hab volt a torta tetején. *nevetek . Mindig is imádtam szabályokat szegni. Akárhányszor büntettek meg nem sikerült eltágítani tőlük.* - Talán a doxykat nem kellett volna a a Hugrabugrosokra szabadítani.
*Elgondolkozok azon amit mond. Nálunk meg mindenki Mardekáros volt. Mugli gyűlölők. A casládomnak sötét múltja van. Halálfalók, feketepiac kereskedők...*
-Érdekes családi szokás *jegyzem meg *- És milyenek a tanárok ? Ki az akitől tartani kellene?
*Kérdezem, hiszen nem árt ha tudok egy-két dolgot, hogy kivel nem szabad ujjat húzni*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyKedd Márc. 30, 2010 12:04 am

*Meglepődtem. Azta... nem semmi.*
-Huhh! Ilyen poént még én sem húztam az öt év alatt. Bakker! *Vigyorodtam el, miközben tovább hallgattam. Bólintottam egyet.*
-Nem semmi. *Most van az, hogy Hannah nyert nálam. Igen... én ilyen vagyok. Egyszerűen: Megszoksz vagy megszöksz. *
-Furcsa. Tanárok? Mondjuk mindenki fiatal. Nemtudom... szerintem úgy igazából egyiktől sem kell tartani, csak... az SVK egy kicsit szigorú. Ennyi. *Az órámra néztem, majd elindultam az ajtó felé.*
-Na de én most lelépek. Örültem a találkozásnak Hannah, remélem még összefutunk. Sok sikert itt.*Kacsintottam és intettem egyet. Lassan elindultam lefelé, de úgy igazából célom még nem volt.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 6:54 am

-Ohohohoóóó! De nagy lett a szája valakinek egyszerre. *Nem is ismerjük egymást, de segáz. A lány csak fokozza és fokozza az indulatokat, amire én... hát nem biztos hogy jól fogok reagálni, sőt, ez nálam már több annál.*
-Neked hát! Húúú, de nagypoéén! *Gúnyosan mondtam, összecsapott kézzel. Hát... tényleg ez vagyok én. Én, akit a sötét mágia kezd elvakítani és talán egyszer még olyan leszek mint apám. Ki tudja... * Mit szívok? perpill cigizek máár vagy... három éve. Amúgy meg nem biztos hogy jól teszed, hogy visszapofázol. Nemtudod kivel beszélsz. *Jegyeztem meg végül, majd miközben hallgattam a lány beszédét, én kiléptem az erkélyre és elővettem a cigis dobozt. Kivettem egy szálat, majd a pálcámmal meggyújtottam.*
-Jajj nemondd. Tisztára nagylelkű vagy.... Na idefigyelj! *A pálcám előre tartottam Ash felé pontosan és egy kicsit közelebb is léptem.*... egy: azt se tudom ki vagy. Kettő: Tényleg nem jól teszed, hogy így beszélsz velem. Három: Nekem nem mondod meg hogy mit csináljak. Felfogtad, vagy lehűtselek? *Kérdeztem, de még mindig nem vettem el a pálcám és nem is mozdultam el a helyemről. A cigi a kezemben égett, abba meg elfelejtettem beleszívni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 7:20 am

-Mi az hogy nagy lett? Ez nem lett semekkora, ez mindig is ilyen volt! *Hát ha rajtam múlik akkor ez az első ás egyben az utolsó találkozásunk is, majd elfordul pár másodpercre, hogy lefékezze magát, már így is olyanokat mondott illetve fog mondani amit valószínű hogy meg fog bánni.*
-Te ilyenkor mit érzel? Valami el pattan? Vagy mi van? Ash személyi nagyra nyíltak mikor James elkezdett gúnyosan tapsolni, és úgy tartotta vissza gúnyos kacaját.*
-Jééé csoda te tudsz számolni, figyelj azért nem tudod,hogy ki vagyok mert még annyi méltóság sincs benned, hogy megkérdezd, pff szánalmas. Most ezt vegyem fenyegetésnek? Azt hiszed hogy erős vagy? Ne csináld már miattad lesznek álmatlan éjszakáig. *Teszi hozzá Ash csúfolkodóan*
-Még a legrosszabb rémálmomban sem mondanám meg neked hogy mit csinálj. *Furcsa nézéssel nézz Jamesre, majd próbál az egyre uralkodni az egyre erősebb gyűlöleten amit az új srác irányt táplál. *Majd sikerült magának bebeszélni a dolgokat, és még mélyebben a szemébe nézett, és látta James szemében az utálatot,amit nyilván Ash irányt érez.
-Gyere hűtsél! Kíváncsi vagyok rá hogy csinálod. *Felemelt hangon mondta.*


//Fagyás van//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 5:06 am

//Olvad Razz//

*Nem szólok semmi az első kijelentésére. Máh... kis elsős, aki igaz hogy nem tűnik olyan nagyon fiatalabbnak tőlem de akkor is. Én 18 vagyok/leszek, ő meg mennyi?
A kérdésekre összeráncoltam a homlokom, de először csak beleszívtam a cigarettába. A nikotin átjárta ismét a testem, majd itt ugye közelebb léptem a Ashlyhez.*
-Megmondjam mit érzek? Idegességet, gyűlöletet és azt hogy a szívembe nincs egy csöpp melegség se... *Na ja... a legjobb napomat fogta kis Ashly. Ilyenkor tényleg nagyon durva találkozni velem. Sőt, mostanában úgy érzem hogy ettől már csak "jobb" lehet.*
-Nemmondod! Ó bocsánat. Sérti az önérzetem a kezdeményezés. De te se tudod hogy én ki vagyok szóval... Vedd úgy ahogy akarod. *Hatásszünet. Majd felnevettem gúnyosan.* Nem hiszem! TUDOM hogy erősebb vagyok nálad és itt mindenkinél. *Egoista vagyok. De mondjuk... ebbe nem értem bele a tanárokat. A pálcám ugyebár már Ash nyakánál volt, legszívesebben most rögtön lehűtöttem volna. Egyenlőre... még vártam vele. Amikor a szemembe néznek, összeráncolom a szemöldököm. Ilyenkor a szemem színe feketés, és mintha villámokat szórna. Nem egy... szende lávány. *
-Te mondtad! *Azzal a egy gúnyos vigyor jelent meg ismét az arcomon, majd észrevétlenül köröztem egyet a szabad kezemmel és a lány felett egyszer csak elkezdett esni... jobban mondva szakadni az "eső". Ashly szerintem azt se tudta egy jó egy percig hogy hol is van. Egy idő után, hátrábbléptem, és a kissé vizes lányon végigpillantottam.*
-Lenyugodtál már, vagy kérsz még egy-két átkot is abba a csini kis képedbe? *Engem nem érdekel, hogy az illető lány vagy nem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 5:25 am

*Majd ismét végig nézett rajta, és azt vette észre, hogy mozog a szája,.. de szokás szerint Ash egyik fülén be a másikon meg ki, szóval nem nagyon érdekelte a dolog.
-De jó neked, akkor köbö te is azt érzed amit én, és most meg kéne hogy sajnáljalak? *Vállat rántott.*
-Hát nehogy már te mond meg, hogy hogy vegyen, majd én azt eldöntöm, de nehogy megsértsem vele azt a határtalan egodat. *Kitágult pupillákkal a fiút kémlelte, tudta, hogy történik vele valami....*
-Köszi szépen. *Ezeket a szavakat már akkor mondta mikor elázott, hangosan felnevetett, mert ő szereti a vizet, de ezt a fiú nem tudta, szinte már majd nem élvezte, kezdett neki a víz közelsége már hiányozni.*
-Hát barátom nem is tudod ezzel mekkora szívességet tettél, imádom az esőt. *Majd a szemébe néz és szépen kiröhögi, szinte érzi hogy neki csak most szárnyal az egoja, de kíváncsi a pasi reakciójára, de nem mint ha érdekelné, de azért mégis.*
-Szóval most kiderült hogy csinosnak találsz, miért nem ezzel kezdted? *Majd felhúzza a szemöldökét és folytassa tovább a kacagást, majd egy idő után ráun és leáll vele.*
-Ezt most mondom el először és utoljára, én soha sem nyugszok le! Jó lesz, ha ezt az eszedben tartod. *Úgy néz James-re a szemével mint ha megtudná ölni.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 5:40 am

*Mostmár elengedem a fülem mellett a kirtikus megjegyzéseket, rájöttem hogy ennek így nincs értelme. SUliban vagyok, szóval itt most nem is akarom elővenni a másik énem. Mi is lenne akkor, ha az egyik betiltott átkot alkalmaznám rajta? Végülis... senki nem tudná meg... és... Alex úgysincs az iskolában. Elmerengtem ezen, közben azon kaptam magam hogy kiröhögött. Engem... kiröhögött. Egyre feljebb szökik a pumpa...*
-Ahaaaa, meg egy előrelátott tüdőgyulladást is képeztem neked ezzel. Sok sikert ahhoz is. *Húztam el a szám, miközben eldobtam a cigit ami elégett. A pálcám még mindig a kezembe volt, szorongattam mert ideges voltam. Ő meg tovább fokozta ezt. Még mindig nem veszi a lapot... Mostmár tényleg leküldöm a gyengélkedőre.*
-Tudod... ez képletesen volt értve. *Hatásszünet ismét.* Nem nyugszol le? Biztos vagy ebben? Ne nézz így rám... tényleg nem tudod kivel is állsz szemben. Tudni akarod? Azt is mire vagyok képes? *Léptem ismét közelebb, a pálcám még nem mozdult meg. Majdnem egy fejjel magasabb voltam nála, így lefelé néztem rá. Szemem az övében, kezdett elegem lenni a veszekedésből. Mostmár... befejezem, ha így, ha úgy. De akkor nem lesz túl jó vége.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 6:05 am

-Kicsi szívem ha beteg leszek azzal csak szívességet teszel nekem, legalább nem kell bent lennem az unalmas órákon. *Ismét csak nevet, már mást nem is tud csinálni.*
-Még soha semmiben nem voltam ennyire biztos, hajrá nagyfiú lássuk mit tudsz. *Eléggé gúnyosan mondta, de épp ez volt a szándéka.*
-Adj bele mindent, nem kell most azt nézni, hogy lány vagyok, hajrá, az erő veled van. *Ismét csak nevetett, mert tudta, hogy James nem bírja.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 6:25 am

-Cöhh.*Teljesen mint én... mindenbe van beleszólása. Elvigyorodtam gyúnosan erre a kijelentésre, viszont... ez most tényleg nem volt valami jó kijelentés Ashly részéről. Ezek után, valószínű kerülni fog.. sőt...*
-Te mondtad drága! *Még egy utolsó vigyor, mielőtt a lány összeesik. Pálcám felé tartom éééés...* Lamiaus! *Amikor a Asht eléri a varázslat, először csak annyit észlel hogy egy kicsit szédeleg, majd elkezd vérezni az orra. Az orvérrzés nem áll el, közben a lány már a földön találja magát eszméletlenül.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 6:39 am

*Ash még hallotta, hogy a kis mitugrász le drágámozza, de már nem volt ereje vissza szólni neki. Majd ahogy esik le szép lassan a földre elkezd szédülni, majd érzi hogy valami folyik az orrából, oda akarna nyúlni letörölni, de még arra sincs ereje, csak folyik és folyik a vér. Nem hitte volna, hogy a fiú képes megtenni, de mégis. Alig van ereje érzi hogy itt a "vég" de még így is vissza akarna neki vágni valamivel, de már nem megy. Ott fekszik a földön, mint egy tehetetlen tetem. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 24, 2010 6:46 am

*Kicsi? Mitugrász? Akkor Ashlyről ne is beszéljünk. Elgondolkodtam, tudtam hogy nem hitt nekem... sajnálom... ez vagyok. Ezek után majd kerülhet. Pálcám a zsebembe tettem, majd felkaptam a lányt, és elindultam vele a gyengélkedő felé. Most persze én játszom az ártatlankát.
A gyengélkedőn átadom az ottlévőnek, és persze elmondom mi történt a lánnyal. Elmondom... hazudok: Az esőben állt kinn, mikor egyszer csak összesett.
Aztán... úgyis én leszek a "nagy megmentő". *

//köszi Razz//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:04 am

*Késő este van már minden sötétbe borult, de Ash nem bír aludni még ezen a késői órán sem, gondolta elnéz egyet sétálni hátha álmosabb lesz tőle, de nem volt kedve kisétálni a birtokra és így csak az erkélyig merészkedett ki. Most sportosan volt felöltözve, de azért csinos is volt egyben, kék trénerkét viselt, úgy volt vele, hogy már úgy is este van és kevesen lássák meg ilyen ruhába. Majd kihajol az erkélyre és nézi az előtte tátongó sötétséget.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:07 am

*Hanni szokásos esti ellenőrző körútját rója a folyosókon. Eddig sehol semmi nem szokványosat nem talált. Ahogy bekanyarodott az első emeletre, mintha egy lányka tűnt volna el az egyik ajtó mögött. Arra is veszi az irányt, hogy megnézze ki az. Egy kicsit tér alá érő krémszínű szoknyát visel, egy fehér sarok nélküli topánnak, és egy fehér blúzzal, amire kis kardigánt terített, hogy ne fázzon. Kilép az erkélyre, és észreveszi a sötétet bámuló lányt. Nem tudja, van-e valami problémája, így megkérdezi.*
- Szia. Csak nincs valami baj? - *érdeklődik kedvesen, és mosolyog, mint mindig.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:16 am

*Majd hirtelen hangot hall, majd hátra néz megpillant egy ismeretlen arcot, majd észre veszi hogy ez csak is tanár lehet.*
-Jó estét. *Köszön udvariasan, majd felel a kérdésre.*
-Nincs semmi baj. *Nyugtassa az ujjónnal megismert személy. Majd elmosolyogja magát.*
-Hagy mutatkozzak be, Ashly Grace vagyok. És maga? *Várja a választ, közben szemléli az ismeretlen ismerősét.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:21 am

*Elsőre megnyugszik, hogy semmi baj. Kíváncsian pislog végig a lányon, még nem találkozott vele.*
- Akkor jó, már azt hittem van valami baj, azért lógatod az orrodat itt kinn. *mondja kedvesen majd a kérésre be is mutatkozik.*
- Hannelori Sensui vagyok ÁTváltoztatástan tanár. *azt nem teszi hozzá hogy Amira HVH az nem olyan lényeges, mivel a lány Faminés. Látja a kitűzőjéből.*
- Mi jót csinálsz akkor itt egyedül éjnek évadján?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Vendég
Vendég




Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:29 am

-Örülök hogy megismerhettem, már sok jót hallottam magáról a szobatársaimtól. *Szemei felcsillannak és eszébe jut valami.*
-Annyira sajnálom hogy nem bírtam megjelenni az óráján. Pedig nagyon érdekelt volna hogy mi is történik ott, de majd legközelebb. *Vallja be őszintén a lány a puszta tényeket a tanárnőnek.*
-Hát szokásomhoz híven már megint nem bírok aludni, és kijöttem egy kicsit levegőzi. És maga őrjáratozik? *Felül a párkányra és figyeli a tanárnő reakcióit.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:34 am

*Elmosolyodik a lány kedveskedésén.*
- Hát, én még nem hallottam rólad, ami azt illeti, de remélem ez változni fog. * vallja be őszintén hogy amíg be nem mutatkozott, fogalma sem volt, hogy kicsoda a lány.*
- Semmi baj, nem sokról maradtál le. Megismerkedtünk egymással, mármint azokkal akik ott voltak, és utána átváltoztattak egy gyufát tűvé, aztán beszélgettünk egy kicsit. * foglalja össze a nő néhány mondatban hogy mi történt az óráján.*
- Nem tudsz aludni? Az nem jó, de reméljük hamarosan elér téged is az álom manó. * mosolyog, majd a kérdésre biccent.*
- Igen, már vagy harmadszor járom végig a sulit. Nincs kedved sétálni velem egyet? hátha attól elálmosodsz... *ajánlja fel kedvesen, mert utál pontot levonni, meg megszidni másokat ha az nem tud aludni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
4 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: