Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély - Page 2 Vote_lcapErkély - Page 2 Voting_barErkély - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+23
Chris Martines
Rebecca Ewell
Jacinta Hernandez
Sebastian G. Blaze
Cintia Thomson
Demi Bieber
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Gina Laures
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
Hannelori Sensui
Hannah McDowal
James Miller
Solaria Luthia
Allison Diamond
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 7:22 am

*A másik lány viszonozza Chloé bemutatkozását, s a leányzó legnagyobb örömére háztársak, épp ezért egy viszonylag őszintére sikeredett mosolyt küld a másik felé, majd a macskára pillant. *
- Szép a macsekod, csak kicsit nyugtalan. Mi a neve? *Kérdezi a lehető legtüneményesebb hangján, hiszen ő is odavan a cicákért, főleg azokért, amik elég nagyra nőnek, például a feketepárduc vagy az oroszlán, de mivel azt se itt, se otthon, se az előző sulijába nem díjazzák erről mindig le kellett mondania.*
- Franciaországból, Párizsból. *Válaszol a kérdésre, miközben ismét a lányra tekint, és ő is visszakérdez, hiszen úgy illik, meg hát érdekli is a dolog.*
- És te? Merre laktál, mielőtt ide sodort a sors, vagy valami hasonló? *Kérdezi egy kissé bonyolultabban, miközben visszafordítja a fejét, s újra a tájat kezdi nézni. *
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Vendég
Vendég




Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 7:30 am

*Valóban Greg mindig ennyire nyugtalan,de nincs mit tenni ez ellen.*
- Gregory a neve. *Válaszol kedvesen és folyamatosan cirógatja annak hasát. Greg igazán nagyra nőtt kandúr. Korom fekete és legalább tíz kilót nyom. Így annak tartása komoly fizikai megerőltetés a gazdájának, aki nem valami erő legény.*
- Én is Franciaországból jöttem, de mi Nizzában lakunk. Vagyis én jelenleg itt... de úgy egyébként ott. *Kicsit honvágya is támadt a beszélgetés kapcsán, mert emlékszik, hogy Cooper az öccse mennyire sírt, mikor a vonatállomáson elbúcsúztak. De neki sem kell sokáig várni, ő is ide fog talán járni, ha minden jól működik. [...] Igazából Alice nem egészen bőbeszédű.*
- De nem vagyok teljesen francia vérű. Édes apám amerikai. *Teszi hozzá kiegészítésképpen, hogy talán ezért nem olyan kihallható a nevéből a származása. Bár nem is az egész nevét mondta meg, hiszen a Marie-Alice nevet, csak az igazán fontos emberek számára mondja el. Nem mintha olyan nagy jelentősége lenne de azért az ellenségnek se mondják el, hogy mire keressen rá, hogy megtalálja.*
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 7:38 am

- Szép neve van, s ő is szép, főleg a színe. *Mondja egy féloldalas mosollyal, hiszen az első ránézésre látszik, hogy Chloé igencsak előnyben részesíti a fekete színt, ami elméletileg nem is szín, de azt hosszú kimondani, hogy szép a "színek hiánya". *
- Ó, szóval honfitárs is vagy, nem csak háztárs vagy mi a szösz. *Mondja szélesebb mosollyal, miközben ismét csak visszafordul a lányhoz, de féloldalasan az erkély korlátjának dől. *
- A neved hangzásából inkább angolra tippeltem volna.. *Mondja, de a lány már folytatja is, így minden világossá válik a teljesen francia vérű leányzó számára. *
- Az jó. Én teljesen francia vagyok, szerintem a családom az őskor óta ott lakik, vagy mi a szösz. Generációk óta mindenki, aki nem kviblinek született a Beauxbathonsba járt, csak én lázadtam fel a jókislánynevelde miatt. *Mondja halk nevetés kíséretében, s maga sem érti, miért fecseg ennyit, eddig soha életében nem volt szokása, beszélni is alig beszélt. Persze ő most mindent a környezetváltozásra fog, pedig talán csak nem volt kivel beszélgetnie, hiszen a feltűnő öltözködése miatt eléggé kiközösítették a kisasszony tanoncok.. *
- Van testvéred? *Kérdezi, megszakítva ezzel a beálló csendet. Félreértés ne essék, szereti a csendet, de azért jó beszélgetni valakivel, akivel évekig egy iskolában fog lakni, tanulni, ha minden jól alakul.*
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Vendég
Vendég




Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 7:49 am

*Büszkén mosolyog Greg-re és serényen cirógatja annak pocakját és már kezd fáradni a karja a nagy és nehéz súly alatt.*
- Úristen leány nevelde. *Elborzadva fintorog maga előtt. Ő akármennyire is szemérmes, jóságos meg minden olyan, ami egy mintagyerekre mondható, attól ő még különc a megjelenésével.*
- Abszurd, hogy oda kellett járnod. *Csodálkozik el, de ezek a napok az új környezet miatt még ilyenek lesznek.*
- Van egy öcsém, Cooper a neve, remélhetőleg pár éven belül ő is ide fog járni. *Mosolyog Chloé-ra mert elönti a szívét a hiány érzet, hogy mégis milyen jó lenne egyet verekedni az öcsivel. Pedig még pár napja alig várta, hogy megszabadulhasson tőle.*
- Szerintem azzal nincs is semmi baj, ha fellázadtál. *Vált vissza még a nőneveldére, de aztán vállat von.*
- Az én szüleim is gondoltak ilyesmire, de akkor nem tudtam volna a későbbiekben pesztrálni Coopert. *Vigyorog és szemlátomást örül, hogy nem küldték zárdába. Meg egy normális helyre került, normális emberekkel körülvéve magát.*
- Neked van testvéred? *Az illem... az illem.*
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 8:01 am

*Alice reakciójára csak elhúzza a száját, és savanyúan bólint. *
- Az. Utáltam oda járni, és igazából ők se szerettek engem, mert folyamatosan minuszban volt a házam az én.. hogy is fogalmaztak? "Nem megfelelő magatartásom miatt".. Kis cuki miniszoknyás ruhácskák, ünnepekkor mindenkinek, na jó, szinte mindenkinek loknis haj, és a többi szépség. *Morogja maga elé, miközben próbálja elhessegetni a rossz emlékeket, és inkább valami másra próbál gondolni, például a tavaly nyári HIM koncertre, de elég nehéz most arra fókuszálnia. *
- Az jó.. Jól jöhet néha egy kistestvér, akit lehet csicskáztatni. *Kacsint a lányra, majd a következő kijelentésre csak bólint. *
- Tudod az a baj, hogy ezt csak te gondolod így, rajtam kívül. A családom kiakadt, a nagyszüleim azt mondták, én vagyok a család szégyene, én meg elmenekültem. Ne érts félre, szeretem a családom, de ez az elmeroggyantság.. Nem akarok én is olyan lenni, mint a 14. századi kisasszonyok. *Magyarázza egy kissé cinikus hangon, s a végén pukkedlizik is egyet, hogy szemléltesse a dolgokat. *
- Örülj neki, hogy nem küldtek oda. Nem maradtál le sok mindenről, mert bár lehet, hogy varázsolni megtanítanak, de tudod ki akar a múltszázadban élni. És különben is, nincsenek pasik! *Vigyorodik el, majd folytatja.*
- Én meg nem akarok apáca lenni, de ha 17 éves koromig egy olyan suliban kell dekkolnom, ahol még esélyem sincs arra, hogy megtaláljam életem szerelmét. Hát kössz szépen. *Fecseg tovább, és már ő maga is kezd félni a saját szájától, de lehet, hogy csak azért csinálja ezt, mert rég nem beszélt senki normálissal a saját neméből. *
- Van egy bátyám, Lucas. Ő most 18 éves, tavaly RAVASZ-ozott a Roxfortban, most meg a Minisztériumban van valami segédnek. Jófej a hapsikám, csak néha utálom, hogy a húga vagyok.. Szereti lejáratni a nála fiatalabb lúzereket a haverjai előtt, volt alkalmam tapasztalni. *Válaszol, miközben lecsusszan a hideg kőre, s hátát a falnak veti, majd onnan néz fel a lányra *
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Vendég
Vendég




Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 8:11 am

-Na igen a nagy szerelem... *Elmélkedik miközben a tájat szemléli és egyre távolabb járnak a gondolatai. Valahol a tegnap esti besurranó felé. De miért is gondol most rá?*
~Awh, nem nem nem. Az egy tapló, bunkó!!~
*Eszi meg a méreg a gondolataitól saját magát.*
~Mégis milyen helyes... nem nem nem! Hahó térj már észhez!! Kész bajforrás!!~
*De ekkor Chloé fecsegése kizökkentette a gondolat menetéből.*
- A saját bátyád? *Csodálkozik el, hogy az emberek a saját testvérüket hozzák kellemetlen helyzetekbe. Ez mennyire degenerált dolog. Mégis csak a hús-vér testvére és vele babrálnak ki? Ez nagyon durva. Hitetlenkedés megint a rossz irányba fordult, mert a kellemetlen helyzetekről megint eszébe jutott a tegnapi látogatója, hogy mennyire negatív volt vele, pedig ő csak kedves akart lenni.*
- Általában engem mindenki elkerül. Mert rám néz és ez nem az ő szájízének való... akkor inkább hagyjuk. Ilyenek szoktak lenni. Pedig igazán nem vagyok olyan, mint amilyennek hisznek. *Makacskodik egy picit, mert tényleg nem olyan. Nála jámborabb ember nem létezik a világon, csak nincs magával megelégedve, azért van a hajfestés, a piercingek és minden olyan dolog, ami nem megszokott egy szolid és bájos hölgytől.*
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 8:25 am

- A nagy szerelem.. *Mondja ő is, majd elneveti magát, de hamar abbahagyja, hiszen nem szeretné kizökkenteni Alice-t a gondolataiból, hiszen lehet, hogy fontos emlékek jutnak eszébe, Chloé nem tudhatja, mire gondol a csajszi, hiszen - sajnálatos módon - nem gondolatolvasó, pedig néha nagyon jól jönne neki, bár ezzel ezer százalék, hogy nincs egyedül. Végül mégis megszólal a félig francia félig amerikai lány, és Chloé először csak sóhajt a kérdésre.*
- Szeretem a bátyám, és ő is bír engem, azt hiszem, de nézz rám. Ő nem olyan lázadozó, vagyis az öltözködésén nem látszik. Persze hazudni azt tud.. Régen nyaranta mindig azt mondta, át megy aludni a haverjaihoz, de közben diszkóba ment.. Én meg egyszer persze követtem, mert nem hittem neki, és hát gondolhatod, hogy nem nézték jó szemmel a dark cuccaimat egy olyan helyen, ahol a legtöbben hófehér cuccokban villognak, vagy mi a szösz. *Magyarázza, de a végére azért elmosolyodik, hiszen nem nagy dolog. Majd ha lesz alkalma, visszakapja még Lucas.. Egyszer, talán. *
- Tudod nem értem őket. Nekem tökre bejönnek a piercingjeid. Én is gondolkodok egy szájkarikán, bár akkor nyáron nem lenne hová mennem, mert azt nem igazán tudom elrejteni. Amúgy.. Van egy fekete köves köldök piercingem, azt még ősszel csináltattam, amikor már nincs olyan jó idő, hogy fürdőruhába menjek valahová. Tetkót is csináltatnék, de akkor tényleg kitagadnának, mert azt nem lehet nyomtalanul eltüntetni. Ahhoz képest, hogy mágusok, elég földhözragadtak az őseim. *Mondja erőltetett vigyorral az arcán, majd ismét a lányra néz. *
- Amúgy meg én sem vagyok olyan sötét belül, mint kívül, legalábbis remélem.. És bocs, hogy ennyit csacsogok, nem tudom, mi van velem.. Talán a bizalomgerjesztő külsőd miatt.. *Kér elnézést felvágott nyelve miatt, majd biztatóan mosolyog a lányra, hisz őt tényleg nem zavarja az extrém külső, magából indul ki.. *
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Vendég
Vendég




Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 8:37 am

- Ahh, vagy úgy. *Bólogat a diszkós történetre.*
- Én a ruha alatti ékszereket nem szeretem. Hiszen mi értelme, ha nem látják? *Mosolyog de persze érti Chloé álláspontját is a szüleivel kapcsolatban, hogy miért csak ott van akkor neki piercingje.*
- Tetoválást is csináltatnék,ha nem rettegnék a tűtől. *No nem is a család lenne itt a probléma. Mert a szülei a belső értékeit veszik figyelembe, lényegtelen, hogy hogy néz ki. Persze már akadékoskodtak olyan miatt, mint a hátába több karikát tevő és masnit kötő piercing miatt. Pedig milyen jó móka lett volna.*
- Igazán nem történt semmi. Én is szoktam csacsogni, bármilyen hihetetlen. *Neveti el magát és úgy érzi, hogy barátra vagy legalábbis egy jó társasági lényre talált Chloéban. Sok bennük a közös. A születés hely, a szokatlan megjelenés, a felfogásuk. Ez mind-mind fontos szempont, hogy működjön az információ csere.*
- Igazából én egy kicsit fázom. *Magyarázza és Greg-et is jobban bebugyolálja pulóverjének ujjába.*
- Nincs kedved mondjuk a szobámba bejönni? *Invitálja meg Chloét, mivel a Démonban egyelőre csak ő lakik, senki más még nem érkezett meg. Akár még zenélhetnének is, mivel a gitárját már kicsomagolta.*
Vissza az elejére Go down
Cherilyn R. Keighley
Diák-Amira
Diák-Amira
Cherilyn R. Keighley


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 8:51 am

- Igazad van, tényleg jobb úgy, ha látszik. Nemsokára úgyis nagykorú leszek, és akkor nem szólhatnak bele semmibe, majd megyek albérletbe, vagy valami hasonló, ha tényleg képesek ilyenekért kitagadni.. És amúgy, csak van erre valami uszoda, vagy medence, vagy ilyesmi, ahol lehet fürdőruciban kószálni. *Kacsint a lányra, miközben felkászálódik a földről, hiszen nagyon is hideg az a kő, és nem szeretne felfázni, hogy aztán napokig, rosszabb esetben hetekig szenvedjen a saját ostobasága miatt. *
- A tűk.. Igen, ez valóban komoly probléma, de szerintem egy avatottabb, magasabb fokú varázsló bármit képes megoldani, persze csak ha megfizeted.. *Fejezi be a mondatot kissé morogva, hiszen a pénz a mai világban igen nagy erővel bír, még a varázsvilágban is. Az hogy a lányt nem zavarja a csacsogása őszinte mosolyt csal Chloé arcára, és fejét oldalradöntve válaszol. *
- Minden esetre most beszéltél. Tudod jó néha olyanokkal találkozni, akik nem néznek dilisnek, emonak, hullaimádónak, vámpírnak, és egyéb érdekes lényeknek a dark cuccok miatt. Ez vagyok én, akinek nem tetszik, gondoljon magában, amit akar, de ha sértegetni mer, és ő maga is avatott a varázs témában, kaphat egy-két átkot.. *Mondja vidáman, de persze nem gondol minden szót komolyan, vagyis.. nem feltétlenül. Például átok helyett egy jól irányzott pofon is célravezető lehet, ha a helyzet úgy kívánja. *
- Igen, tényleg hideg van.. *Ad igazat a lánynak, akiben talán első itteni barátját tisztelheti, hiszen tényleg sok bennük a közös, ha még nem is ismerik egymást túl jól. Ennek ellenére mégis megrázza a fejét, de azért elmosolyodik.*
- Igazán csábító az ajánlat, de még írnom kell egy levelet, plusz be kéne fejeznem a kicsomagolást, de valamelyik nap te is átjöhetsz hozzám, ha gondolod. A Pegazusban lakom, ha gondolod. *Ajánlja fel ő is, miközben elindul kifelé, s valószínűleg Alice is követi. *
- Minden esetre örülök, hogy találkoztunk, jó volt végre beszélni egy számomra normális emberrel. *Mondja mosolyogva, majd elköszön a lánytól, int neki, és a szobája felé veszi az irányt.. *
Vissza az elejére Go down
http://www.severina.forumotion.com
Vendég
Vendég




Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 9:15 am

*Greggel kezében visszavonulót fúj egy kis időre a hideg miatt, de kitudja, még lehet ma jönnek erkélyre. Elköszön szintén az újonnan szerzett barátnőjétől és lassú léptekkel felcammog a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2010 3:50 am

*Léptek zaja hallatszik az első emeleti folyosón. Scott, kutyájával együtt érkezik az erkély felé. Egyenlőre csak elé, mivel még nem döntötte el hogy bemenjen-e. Kutyája, Alex azóta amióta Ted lett a szobatársa inkább vele tart.
Mai öltözete: fehér póló felette csíkos ing, fekete öv és egy farmernadrág. Kilépve az erkélyre, csodás kilátás tárul elé. Imádja ezt a helyet... Sokat van itt. Rákönyököl a korlátra, és kifelé bámul.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2010 3:58 am

*Liza unalmában sétálgat a kastályba,hisz még vannak olyan helyek ahol nem járt.Épp egy szép ajtóhoz ért,és kíváncsian kinyitotta.Hirtelen egy erkély tárult elé,és egy ismeretlen arc.Az ismeretlen egy fiú volt,aki első látásra nagyon tetszik Lizának.Elpirul és igy szól.*
-Szia.Én Liza vagyok.Nagyon szép a kilátás.*Idegesen lépked a fiú felé.
*Mai öltözete:fekete farmer,égszinkék felső és egy fekete csizma.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2010 4:05 am

*Fehér szőrpamacsa egy ott ugrándozik mellette, miközben Scott a tájban csodálkozik. Egyszer csak arra lesz figyelmes, hogy valaki ráköszön. Nem is vette észre hogy Liza bejött, de most már látja. Megfordul, nekidől a korlátnak és végigpillant a lányon. Elmosolyodik végül. Ma már nem feszült, lenyugodott. Szemei is ismét tengerkékben pompáznak.*
-Helló! Scott vagyok. *Persze viszonozza a bemutatkozást, majd a kulyájára bök.* Ő meg Alex. *Azután a kijelentésre bólint egyet.*
-Igen, imádok itt lenni. minden olyan jó... *Jegyzi meg továbbra is mosolyogva, majd a Lizára néz.*
-Melyik házba jársz? *Gondolkodik még témán...* Mióta vagy itt? *Egyenlőre más nem jut eszébe, kicsit elhallgat.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2010 4:16 am

-Mien aranyos kutyus.*Liza legugol,és simogatni kezdi Alexet.Közben mosolyog és ránéz Scottra,és a kérdésekra válaszol.*
-A Famine ház lakója vagyok.És te?Körülbelül 3 hete.Te mikor érkeztél?*Feláll,a korláthoz lép,és várja a fiú válaszait.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2010 4:26 am

*Elmosolyodik az aranyos kutya említésre. Alex hagyja magát és még farkát is csóválja.*
-Igen, aranyos. *közben Lizára pillant, és visszakönyököl a korlátra. Meghallgatja mit mondd neki és utána válaszol a kérdésekre is.*
-Hűűű, Famie házba vannak mint az oroszok. A szobatársam is abba jár...*Mondja és folytatja.* Én Amirás vagyok. És körülbelül egy hónapja... kicsit kevesebb. *Alex közben elkezdi rángatni Scott nadrágja szárát. Már megszokta.*
-Nem fázol? *Kérdi Lizától, mert azért nincs meleg... De ő nem fázik, mert ugye "tüzes vér" folyik az ereiben.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2010 4:34 am

-Egy kicsit,de nem vagyok olyan fázós tipus.Szóval kibirom. Smile *Liza ideges,mivel még nem találkozott sok pasival a kastályban,fölleg ilyen jóképűvel mint Scott.*
-És sok barátot szereztél már?Amúgy honnan érkeztél?*Liza elpirult arcal figyeli Scottot.
Hirtelen lenéz a földre és látja hogy a kiskutyus rángatja a fiú nadrágját,és elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyPént. Jan. 15, 2010 4:42 am

*Bólint egyet, és felemeli kezét. Egy pillanatra becsukja szemét, elképzel valamit. Pár másodperc múlva, arra lehetnek figyelmesek hogy Scott tenyerében egy közepes méretű tűzgömböcske repül fel, de nem magasra. A fiú a markában tartja. Ettől kicsit melegebb van itt. Rámosolyog Lizára.*
-Jó ha egy tűzmágus van a közelben... *Kacsint, miközben a kérdésre is válaszol.*
-Hát, igen elég sok mindenkit ismerek. De nem mondhatnám el mindenkiről hogy a barátaim. *Elég népszerű lett itt... A gömböt forgatja kezében, miközben szemeiben is látható lesz egy kisebb sötétség.*
-Te? *Valamiért feszültebbnek érzi magát. Nem tudja mért...*


//Fagyáááss//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 2:43 am

//Olvadás//

*Liza a kilátásba gyönyörködik,és hirtelen valami meleg levegő csapta meg az arcát.Felnéz és egy csodálatos tűzgömböt lát,amit Scott feldobott a levegőbe.*
-Hú,ez valami mesés.*Hatalmas szemei hirtelen a fiúra meredtek.Liza,amint a fiú rákacsintott,elpirult és nagy mosollyal figyelte kék szemeit.*
-Hát nekem már van egy-két barátom.*Az égre néz és egy szép bagolyra lessz figyelmes.*
-Nézd mien gyönyörű teremtés.Valakinek biztos levelet hozott.
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 2:53 am

*Az előtt ugye elfelejtett válaszolni egy kérdésre... ezt most megteszi.*
-Amúgy, Bostonból jöttem. Nincs túl közel... Te? *Érdeklődik és elmosolyodik. A tűzgömböt még mindig pörgeti a kezében.*
-Köszi. *Azután elkezd bólogatni Liza szavaira. A baglyot nem veszi észre, csak mikor a lány már mutassa.*
-Hát, úgy nézem erre felé tart... Neked van baglyod? *Neki sólyma van... Rákönyököl egyik kezével a korlátra és úgy figyeli a lányt tovább.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 3:03 am

-Aha.Én Londonból.*Kicsit közelebb akar lépni Scotthoz,de hirtelen megbotlik.*
-Bocsi.*Szól a fiúhoz.*~Most biztos aszthiszi,hogy ügyetlen vagyok.~*A földre néz,és kicsit szégyelli magát.Közben halkan válaszol Scott kérdésére.*
-Igen van baglyom.*Majd óvatosan ismét a fiúra néz.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 3:10 am

*Gyorsan eltünteti a tűzgömbök még mielőtt Liza bele nem esik. Meg is fogja a lányt mikor megbotlik. *
-Nem gond. Jól vagy? *Érdeklődik tőle. A keze kicsit melegebbnek tűnket a szokásosnál, mivel ugye egy tűzgömböt fogdosott az előtt. *
-Lehet hogy a tiéd. *Bök az egyre közeledő madárra, miközben felette feltűnik egy kis fekete pötty is. Scott észreveszi, de nem mondd semmit. valószínűleg hogy Nessi az, de még nem tudja pontosan.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 3:19 am

-Persze jól,köszi.*Kis kedves mosollyal válaszolt a fiúnak.*
-Lehet.*És közben leszállt a bagoly a korlátra.*
-Mostmár biztos,hogy az enyém.Csak hirtelen nem ismertem meg,mivel ugyan ilyen bagja van az eggyik szobatársamnak is.*Jegyzi meg gyorsan.Liza az órájára pillant,és a szemei nagyra tárultak*
-Úr isten már ennyi az idő?Bocsi nekem mennem kell.*Idegesen szól Scotthoz.*
-Szia.majd még látjuk egymást.*Majd odahajult a fiúhoz,és megpuszilta az arcát.*~Remélem nem baj.~
*Közben elvette a bagolytól a levelet,még utoljára Scottra pillantott mosolyogva,és elrohant.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 3:31 am

*Elmosolyodik, majd meglátja a bagolyt.*
-Igen, tényleg szép. *Közben végigsimit a baglyon az egyik ujjával és bólint. A puszit persze viszonozza, nem gond neki. *
-Semmi baj, majd beszélünk még. Szia! ~Egész szimpatikus lány...~ *Gondolja magában, miközben a sólyom le is száll. Megsimogatja drágaságát, majd megnézi hozott-e valamit. Igen, egy levelet. Elteszi a zsebében, majd még foglalkozik egy kicsit a sólyommal. Nemsokára már megy ő is kifelé, talán vissza a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyKedd Jan. 26, 2010 4:14 am

* Dominic téved ide. Már harmadik napja van a kastélyban, de még mindig ismerkedik vele. És az iskola méreteire való tekintettel, valószínűleg még évek múlva is talál majd olyan folyosókat, ahol nem járt korábban, az erkélyre is most lép ki először, így aztán körülnéz, de nem lát semmi különösebben érdekeset... leszámítva persze a kilátást. Meg is áll a korlát előtt nézelődni egy kicsit. *
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 EmptyKedd Jan. 26, 2010 4:18 am

*Egy zöld szemű, fekete szőrgolyó száguld ki az erkélyre, a folyosóról pedig messziről bár, de egy csajszi hangját lehet hallani.*
-Gyere vissza te átkozott Dög! *igen, kis kedvence mindig a lehető legszebben van megszólítva. Lú nem is érti miért nem hiszik el neki, hogy imádja a macskát. Még egy apró pofont sem kapott tőle soha...ő sem a macskától.*
-Szia. Láttál erre egy.... *szól a fiúhoz, ahogy kilép az erkélyre, de közben maga is megpillantja a cicát.*
-Nesze neked, zsákutca. *szól a cicához és felveszi, a cica pedig tűri, hogy elkapták. Lú nekidől a falnak és mivel beszédes kedvében van, megszólítja a fiút még egyszer.*
-Új vagy?
*Egyébként szokásos fekete cuccai vannak rajta, meg egy hosszú"szárú" fekete kesztyű, ugyanis kezei még mindig zöldek.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: