Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély - Page 9 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély - Page 9 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély - Page 9 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély - Page 9 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély - Page 9 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély - Page 9 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
James Miller
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély - Page 9 Vote_lcapErkély - Page 9 Voting_barErkély - Page 9 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+23
Chris Martines
Rebecca Ewell
Jacinta Hernandez
Sebastian G. Blaze
Cintia Thomson
Demi Bieber
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Gina Laures
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
Hannelori Sensui
Hannah McDowal
James Miller
Solaria Luthia
Allison Diamond
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyPént. Szept. 03, 2010 5:08 am

*Bevallom mikor a fiú hátrébb áll, konkrétan újra verni kezd a szívem. Én még mindig háttal állok, a korlátnak nekidőlve. Szépen lassan rátámaszkodok a kezemmel is, és ezt a szememmel végig is követem, majd végül újra a fiúra emelem a tekintetem.*
-Gresh... *Ismétlem meg. Kicsit cikinek, és kellemetlennek érzem, hogy ennyire feledékeny vagyok, de abban is biztos vagyok, hogy nem fogom többet elfelejteni a nevét. Amikor megint fölhozza, hogy régen találkoztunk, csak bólogatok. Én mindenkivel régen találkoztam, kivéve persze két embert. Velük nem annyira régen. Ezen gondolkozva fel is tűnik, hogy egy velem azonos nemű lénnyel nem igen találkoztam mostanság. Na most vagy alig vannak itt lányok, vagy csak vonzom a hímnemű egyedeket...*
-Szervezkedés? *Kérdezek vissza hiszen nem tiszta miről beszél, de biztos vagyok benne, hogy direkt csinálja ezt, hogy direkt nem árul el csak pár részletek a dologról. És abban is biztos vagyok, hogy tudja mennyire tud ez egyeseket idegesíteni.*
-Pénteken? Úgy érted ma pénteken, vagy mikor pénteken? *Kérdezem megint, hiszen belegondolva ma van péntek. Ami azért csoda, hogy annak ellenére, hogy egész nap punnyadok, azért még tudom, mikor milyen nap van.*
-Bár... azt hiszem mindegy, hogy mikor lesz, én semmit nem csinálok mostanság. Vagyis... ülök a szobámban és unatkozom... Nem tudom ez minek számít? *Kérdezem... valójában úgy érzem kicsit össze-vissza beszélek mindenféle hülyeséget, de hát mindegy... mosolygok, aztán hátha érti.*
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyPént. Szept. 03, 2010 5:28 am

*Aprót bólintottam, mikor a nevemet ízlelgette, s tulajdonképpen nem is csodálkozom, hogy elfelejtett. Továbbra is mosolyogtam, de hát... Én mindig mosolygok. Komoly oka van, ha mégsem.*
- Szervezkedés bizony! *Terült el egy hatalmas vigyor az arcomon.* - Még el kell intéznem egy csomó mindent estére. *Aztán kissé értetlenül nézhettem, míg rájöttem miről beszél. Ma már péntek van!* - Jah, igen, ma. Csak tudod, elég sok embertől érdeklődtem már meg ugyanezt tegnap, és rögzült a kérdés. *:D Mosolyogva végighallgattam, de mondandója vége felé már teljesen ledöbbent arcot vághattam. Közelebb léptem, s jobb kezemmel a korlátra támaszkodtam.*
- Punnyadásnak hívják... *Suttogom a fülébe, mikor ismét közelebb hajolok hozzá.* - Nem engedhetem, hogy egy ilyen érdekes lány péntek estéje punnyadással teljen... *Szerettem volna még egyszer látni a reakcióját. Ezután elhúzódtam, a másik kezemmel is nekitámaszkodva a korlátnak. Sallyre néztem, úgy folytattam, valamivel hangosabban.*
- Lesz egy kis buli este. Remek móka lesz, gyere el...! *Kértem kedvesen mosolyogva, a szemeibe nézve.* - Kérlek! *Tettem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyPént. Szept. 03, 2010 5:59 am

*Az a furcsa, hogy én is mosolygok. Már pedig én nem szoktam mosolyogni. Vagyis nem sűrűn, sőt szinte soha. Na jó, néha. Nem sok ember tudja elérni, hogy mosolyogjak, főleg nem, hogy ennyit.
Mikor megint a szervezkedésről beszél értetlenül nézek rá, és várom, hogy a mondokájából végre kiderüljön, hogy miről is van szó.*
-Aha... értem... *Mondom a péntekes magyarázatra. Természetesen azt még mindig nem tudom, hogy mi lesz pénteken, és ez kicsit idegesít is, mert kíváncsi fajta ember vagyok, de hát nincs időm többet ezen gondolkodni, hiszen megint eljátssza velem ezt a "közelhajolokéssuttogok" mozdulatát. Ugyan nem látom magamat kívülről, viszont mivel úgy érzem magam, hogy mindjárt felgyulladok, így valószínűleg kicsit elpirulok a dolgon. Majd ha elsuttogja mondanivalóját, elmosolyodok, majd lassan végig simítok jobb karján.*
-Te ezt élvezed csinálni mi? *Kérdezem értve itt a közelhajolós dologra. Majd miután elhúzódik végre megtudom miről is van szó, bár bevallom élveztem a helyzetet.*
-Hát... mikor, merre, és hol lesz? *Kérdezem mosolyogva, és bár kétlem, hogy odatalálnék, de azért megkérdezem, hogy hol lesz.*
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyPént. Szept. 03, 2010 6:15 am

*Nem várt mozdulatára felvontam a szemöldököm, és csodálkozón elmosolyodtam. Jól esett az érintése, kifejezetten jól. De még csak másodikos. Ezt észben kell tartani.*
- Élvezem nézni, hogy reagálsz. *Feleltem vigyorogva, de mosolyom szelídült, mikor folytattam.* - Szép vagy, mikor elpirulsz. És amikor mosolyogsz. Mosolyogj többet! *Kértem kedvesen, majd megszakítva a szemkontaktust, a kastély falát kezdtem bámulni, azon is egyetlen pontot. Remélem nem pirultam el. Régen mondtam már ennyire őszinte bókot valakinek.*
- 9-kor gyülekezünk a nyugati toronyban. Nem leszünk sokan, de főleg csak felsőbbévesek. *Itt ismét rá pillantottam szélesen mosolyogva.* - De nem fogod magad rosszul érezni, te az én kiemelt fontosságú vendégem leszel!
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyPént. Szept. 03, 2010 6:52 am

*Örömmel telít el, hogy a fiú nem számít a mozdulatomra, ezért szélesen elvigyorodok, majd valahogy úgy, mint Greshnek is egy idő után csak sima mosollyá alakul az a széles vigyor. Mikor azt mondja, hogy élvezi nézni a reakciómat bólintok. Megértem, és valahogyan én is így érzem. A következő bókra valószínűleg megint elpirulok. Hát ez van, hozzá kell szokni.*
-Hm... talán nem mosolygok eleget? *Kérdezem, hiszen amióta itt vannak szinte végig mosolyogtam az egészet, ami nálam bizony csoda. Mikor a fiú a falat kezdi el bámulni, én is arra nézek, hátha meglátom mit szúrt ki, de hamar rájövök, hogy nincs arra felé semmi.*
-Ó értem... hát... akkor lassan szinte lehet is menni... *Jegyzem meg majd a felsőbb évesekre elhúzom a szám. Lehet, hogy azt mondja, hogy nem fogom rosszul érezni magam meg, hogy kiemelt... vagyis... most komolyan ezt mondta? Úgy érzem megint elpirulok egy kissé. Komoly arcot vágva, és még mindig a kastély falát bámulva megszólalok.* Megfontolom...
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyPént. Szept. 03, 2010 7:12 am

*Nem válaszoltam, csak elmosolyodtam, valójában én is észrevettem, hogy ma különösen szép, hisz rengeteget mosolyog.*
- Nagyon örülnék neked! *Vágtam rá gyorsan, hiszen tényleg jobban érezem magam, mikor ő is a közelemben van. Illetve... most jól érzem magam.*
- De ha nincs kedved, nem erőltetem... Mindenesetre, tudod merre van a nyugati torony? Ha nem, majd elkísérlek! *Mosolyodom el, tényleg szívesen elkísérném, addig Alex tartaná a frontot és biztos megértené.*
- Lesz zene, szerzünk piát, kaja is lesz, ha megéhe... a pia! *Eszembe jutott, hogy még a piáról is gondoskodnom kell.*
- Ne haragudj, el kell mennem. Még egy csomó dolog van, amit intézni kell. Ne haragudj. *Kértem bocsánatot még egyszer. Mielőtt elsiettem volna, még visszaszóltam.*
- Küldj majd baglot, hogy eljössz-e!
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyPént. Szept. 03, 2010 7:23 am

*Nem válaszolok arra, hogy örülne-e nekem vagy sem. Nem mondom, hogy tuti igazat mond, mert előfordulhat, hogy csak jópofizni akar, bár akkor talán nem hívna meg. Még nem tudom, hogy elmegyek-e, de hát ugye rám bízza a döntést így erre nem válaszolok. Ami pedig a nyugati tornyot illeti...*
-Hát azt hiszem igénybe veszem idegenvezetői szolgáltatásodat, már persze ha megyek... *Válaszolom. Lehet, hogy nagy nehezen odatalálnék, de egyszerűbb ez így, meg hát ami azt illeti szeretném is, hogy elkísérjen. A többire csak bólogatok, majd egyszer csak azt veszem észre, hogy távozni készül.*
-Hát... kár. Akkor majd találkozunk... vagy nem. *Mondom majd még mosolygok egyet. Miután távozik egy ideig még kint maradok, viszont elkezdek fázni ezért visszamegyek a szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 2:08 am

*Alacsonynak éppenséggel nem mondható, mégsem égimeszelő termetű lányka üldögél az egyik kőpadon. Lányka..Ugyan kérem. Említett tinédzserünk 15 éves, talán ki is kérné magának az első megszólítást. Végül is be kell látni, hogy rég volt már a gyermekkora, az az igazi, babákkal játszós időszak. Egy kutya pihen a lábai előtt, halkan szuszog, a maga barnás kis bundájában. Egy ausztrál terrier, és igen, mindenki nagyon jól gondolhatja, talán még piros pontot is írhat magának, hogy a kutyát itt vette. Az első, talán második napján. Az első emberrel, akivel találkozott. azóta sok idő telt el, az a pár hónap is nyomott hagyott a lány külsején, arcán, úgymond egész valóján. Feláll, egészen a kovácsoltvas korlátig megy, rákönyököl és onnan figyelget tovább. Olyan más ez az egész neki. A képen látható sapkában, egy fekete kabátban, és halvány sárga nadrágban álldogál, haja kiengedve, ám cseppet sem egy helyben, ugyanis az őszi szél táncra kél, néhány barnás tinccsel. A kutya amint felébred morran néhányat, vakkantgat, majd dörgölőzve bújik gazdija lábához.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 2:19 am

*Ismét egy olyan napon vagyok túl, amit Danny haverommal töltöttem, ráadásul pár új dolgot is tanultam tőle. A szokásos fekete cucc van rajtam és egyenesen a hálókörletek felé veszem az irányt. Talán Danny ott van, de éppenséggel lehet máshol is. Az erkélynél megyek végig, mikor egy lányt látok meg. Egyedül van, vagyis még sem, mert egy kutyus is ott van a társaságában, de vele nem tud beszélgetni. Közelebb megyek, persze megpróbálom nem megijeszteni, hisz nem lenne jó, ha zuhanna egy emeletet, ráadásul az én hibámból.
-Szia. Vigyázz ki ne ess innen.
*Mosolygok el, majd a korláthoz sétálok és rátámaszkodok én is.
-Mi járatban vagy itt egyedül?? Csak nem friss levegőre van szükséged??
*Kérdezem tőle egy mosoly kíséretében, majd a tájat kezdem el bámulni és várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 2:30 am

*Az egy dolog, ha az ember nem próbál meg valakit megijeszteni, viszont a kérdé, hogy a másik mennyire van belemerülve abba amit éppenséggel csinál. Nos, esetünkben Becca olyannyira elmerült a táj nézegetésében, hogy az idegen hangra ugrik egyet "álltában", sikkant is egy aprót, és kezeivel erősen megmarkolja a korlátot. Nem, nem az az ijedős fajta, de talán ez a borongós idő teszi. Vélemények?! A kutya meg...Lilith heves ugatásba kezd, már neki is rontana a fiú lábának, mire egyetlen Beccánk megfogja a grabancát és nemes egyszerűséggel a lábai mögé teszi, miközben enyhén rárivall a kutyára.*
-Csönd legyen Lilith! Így is fáj a fejem, ha ugatsz, akkor csak még rosszabbul leszek.*User fejében megfordult néhány vulgárisabb kifejezés, de...Ez totál nem ide tartozik, vissza a két diákhoz. A lány szúrós pillantásokat vet a kutya felé, végül megsimogatja, majd az a fiúra veti szürkés tekintetét.*
-Szia.*A ki ne ess részre átpillant a korlát fölött és fancsali képpel néz vissza.*
-Most, hogy említed...Bár itt helybe átéltem egy szívrohamot az előbb. Máskor inkább csapj nagy zajt, vagy valami, de ez a hirtelen megszólítok egy vadidegent, nem pálya.*Zavartan, kissé bohókásan elmosolyodik, majd kikönyököl (megint) a korlátra.*
-Rebecca Ewell, de maradjunk a Beccánál. Hogy mi járatban? Enyhe fejfájás, bezártság érzés, némi antiszocialitás ellenszeréül, igen, kellett a friss levegő.*Beletúr hajába, egy halovány mosollyal pedig visszadobja a kérdéseket.*
-És te? Úgy látom te nem az az elveszett újonc vagy, mint én.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 2:55 am

*Szegény lányra a frászt hoztam, pedig nem szándékoztam ezt tenni. Mikor a kutya ugatni kezd nem ijedek meg, hisz szeretem az állatokat. Elmosolygok azon, hogy vitatkozik a kutyájával, de hát ez van. Vannak néha olyan emberek, akik ezt szokták csinálni. Persze én nem vetem meg őket ez végett, hisz én is szoktam beszélgetni a baglyommal. A lányra nézek, majd mikor elmondja, hogy átélt egy szívrohamot megint csak mosolyogni tudok.
-Sajnálom, ha megijesztettelek, de vannak olyanok, akik azért ijednek meg, mert hangos az ember. Egyébként nem hiszem, hogy átéltél volna egy szívrohamot, mert akkor most élesztgetnem kellene, ami nálam nem sok szerencsével járna, hisz nem vagyok valami jó orvos.
*Ismét csak egy mosolyt csalok az arcomra, majd én is bemutatkozok.
-Bocsáss meg az udvariatlanságom miatt. A nevem Raidon Raphaello, de maradjunk a Ralph-nál. Örülök, hogy megismertelek Becca. Teljes mértékben megértelek. Néha nekem is fáj a fejem és van bezártság érzetem. Ilyenkor elszoktam menni Wilard-ba és kikapcsolódok egy kicsit a haverokkal.
*Magyarázom egy kisebb mosolyt követve.
-Hát én épp a haveromhoz igyekeztem a hálókörletébe, de megláttalak téged és inkább kijöttem, hogy legyen társaságod. Igaz tényleg nem vagyok újonc. Fél éve vagyok a suliban és már a nagy részét bejártam. Miért te mikor érkeztél ide.
*Kérdeztem némi kíváncsiságot tükrözve a téma felé.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 3:06 am

*Persze, hogy nem élt át szívrohamot ez világos, és az elmondottak alapján bizonytalan benne, hogy egy ilyen esetben Ralph-ra bízná az életét. Arra, hogy a fiú bocsánatot kér csak legyint, nem gond, már megszokta, hogy ő mutatkozik be elsőként.*
-Áh, igen, Wilard. Ott vettem ezt a szőrgolyót is.*Nem mutogat sehova, elég egyértelműen a kutyáról van szó. A haver említésére mosolyog, neki igazán nincsenek még barátaim. Még. Bár....valószínűleg nem lesz túl sok. Nem mondhatni társasági lénynek, kissé elvont művészi hajlamai vannak, otthon is csak egy maréknyi ember állt közel hozzá, meg a gitárja.*
-Amúgy még a nyáron jöttem, július közepe felé. Azóta kb. egyszer ha kimozdultam. Mondanám, hogy nem keresett senki, meg hogy magányos voltam, de....akkor hazudnom kéne. Végülis, szeretek egyedül lenni. Persze nem olyan magányos farkas módon, csak az átlagnál kicsit többet. Érted?*Ez egy kedves hanglejtésű kérdés, kissé ironikusan hangozhat, mellé még sóhajt is egyet. Hisz ez tényleg nem olyan, mint amikor a tanár magyaráz félórán keresztül, megkérdi az osztálytól, hogy értik-e, aztán mindenki néz, mint hal a szatyorban.*
-Amúgy sok embert ismersz? Abból kiindulva, hogy fél éve vagy itt, ami nem kevés idő.*Próbálkozik a társalgással ő is.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 3:32 am

*Csendben bámulom a tájat, majd néha a lányra pillantok, hisz nekem beszél nem a kutyájának.
-Értem, én is ott vettem a baglyomat, meg néha-néha elfelejtek visszajönni ide, mikor jól érzem magamat.
*Mondom határozottan, hisz nem hazudok. Lassan többet leszek Wilard-ban, mint itt a suliban. Mikor elmondja, hogy a nyár közepén jött, felhúzom a szemöldökömet. Nem gondoltam volna, azt hittem, hogy előbb érkezett egy kicsivel.
-Értelek. Én a nyári szünetben otthon voltam, de egy hónap alatt meguntam és visszakönyörögtem magam ide. Hisz apám nem nagyon akarta, hogy a nyaramat is itt töltsem.
*Mosolyogtam el, azon amit mondtam, majd újra a tájra pillantottam. Elgondolkodtató ez a nap. Nem is tudom, hogy mit kellene, hogy csináljak. Talán megellene szereznem a cuccokat, amik a bájitalhoz kellenek. Az ismeretségnél felfigyelek, majd gondolkodni kezdek. Egy röpke idő múlva válaszolok is a kérdésre.
-Hát nem sok mindenkit, de azért megvan a kis ismeretségi köröm, ami ebben a pillanatban növekedett egy személlyel. Mond csak, melyik házba tartozol??
*Kérdezem egy mosoly keretében.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 3:46 am

*Figyelmesen hallgatja a fiút, persze jórészt a tájat figyeli, meg a lábára nehezedő súlyt, kutyája személyében. Lepillant az állatra, leguggol mellé, simít rajta párat, majd felteszi a legközelebbi kőpadra.*
-Én örülök, hogy elszabadultam az étteremből. A nagymamámmal élek, aki egy kis éttermet vezet. Azt hiszem még mindig van egy kis sült hús szaga a ruháimnak.*Beleszippant a pólójába, persze ehhez szétnyitja a kabátját, ugye szagol, aztán visszagombolkozik, hisz elég hűs idő van. Játékosan elmosolyodik, majd bólint magának, hogy tényleg meg van még az a jellegzetes illat, persze jóval enyhébben. A kis baráti körnél is bólogat, aztán kiszélesíti azt a pozitív dolgot, ami az endorfin felszabadulása miatt, az arcára telepedett. Ha valaki esetleg nem értené, a mosolyáról van szó.*
Amira, azt hiszem. Valami A betűs az tuti. De ez miért lényeges? Talán meg van tiltva a házak közti beszélgetés?*Felkacag, elég nevetséges dolog, kissé képtelennek hangzik, bár ki tudja....*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 3:58 am

*Figyelmesen végignézem amit a lány tesz a kutyájával. A kijelentésére egy kicsit felnevetek, bár utána lenyugszok, hisz nem akarok bosszantó lenni. Ez nem az én stílusom, bár aki megérdemli azzal az is vagyok, de Becca nem az aki ezek közé tartozik. Ő olyan... nem is tudom mi a megfelelő jelző rá. A házról való mondatán én is elnevetem magam.
-Nem de hogy. Csak érdekelt, hogy melyik házba is tartozol. Én Plama-s vagyok. Elég jó kis közösség a miénk, bár nem sok mindenkit ismerek közülük.* Kezd hűvös lenni, bár nem zavar, hisz jó társaságban vagyok. Ránézek a tájra, majd vissza a lányra.
-Mesélj valamit.
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 5:15 am

*Már egy ideje kint állok és nézelődök. Szeretem, amikor havazik, és ilyenkor még az sem zavar, ha hideg van vagy esetleg nincs társaságom. A párkányon könyökölök, miközben a kabát ujját egy kicsit lejjebb húzom úgy, hogy a kezem elbújjon benne. Nem olyan túl rég jöttem vissza az iskolába, egy hétig betegen otthon feküdtem. Már hiányzott a társaság...
Elmerengek, aztán egy pillantást vetek az ajtó felé és mikor meggyőződtem róla, hogy csak hallucinálok (mert mintha hangokat hallottam volna) akkor visszafordulok. Idő közben eszembe jut, hogy jó lenne már meglátogatni Gresht és megbeszélni vele, hogy legyen még egy olyan buli, mint a múltkor volt...*
Vissza az elejére Go down
Quintin Lancelot Reyes
Diák- Plama
Diák- Plama
Quintin Lancelot Reyes


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 7:45 am

Másnál talán szokatlan lenne, hogy a füle mögött szénceruzával mászkál a folyosókon, nálam ez teljesen megszokott volt. Az ablakok másik oldalán az első hó hullott, hatalmas pelyhekben, én pedig valami alkalmas helyet kerestem, hogy megörökíthessem. Kezdett kicsit elegem lenni a munkából és a tanulásból, úgyhogy úgy döntöttem megengedek magamnak egy kis lazítást. Talán kicsit kitisztul a fejem a hideg levegőn és utána jobban fog menni.
Kilépek az egyik erkélyre, ahol meglepetésemre már van valaki. Általában gondban voltam az alsóbb évesek neveivel, de az övé pont eszembe jutott. Ami azt illeti illik is tudnom a nevét, elvégre nem százezren járunk ebbe az iskolába és már őt is öt éve eszi itt a fene.
- Szia.
Köszönök, miközben behúzom az ajtót magam mögött és lesöpröm a havat a párkányról. Felülök a párkányra, a falnak támasztom a hátam és felhúzom a lábam. Előveszem a mappát, kihalászok egy lapot, majd leveszem a ceruzát a fülem mögül és csendben rajzolni kezdek. Abban a pillanatban, hogy megláttam megfogott a kép, a nyitott ajtó, szemben a korlátra támaszkodó lány a hátérben pedig a birtok a hóeséssel. Néhány halvány vonallal felvázolom a körvonalakat, majd kicsit közelebb hajolok és elkezdem a részelteket is kitölteni. Amikor rajzolok elszáll minden gondolat, minden gond, csak én vagyok és a papír, örök küzdelemben, hogy vajon képes vagyok-e azt visszaadni amit láttam.
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 10:04 pm

*A gondolataimba merülve nézek ki a fejemből, miközben átgondolom az utóbbi napjaimat. Ekkor viszont valami megzavar... egy ismerős hang üti meg a fülemet, amire persze megfordulok és elmosolyodom halványan. Nem mozdulok el a helyemről, csak egy kicsit - talán észrevétlenül - szememmel végigfutok a fiún.*
-Helló. *Persze nekem is eszembe jut az ő neve -kivételesen - , bár amennyire én név megjegyző vagyok... de végül is a háztársam is. Kíváncsian szemlélem végig, ahogy felül a párkányra és elkezd rajzolni. Engem evvel nem zavar meg, csak ismét egy halvány mosoly terül az arcomra. Egy kisebb csend után, én szólalok meg először. Nem szeretem, ha sokáig hallgatnak mellettem.*
-Hogy vagy? Régen láttalak. *Nagyon reménykedem benne idő közben, hogy nem fogom megzavarni. Szőke hajamban mellesleg pár hópihe csillog, fekete kabátom pedig már majdnem tiszta fehér. Pillantásom egy pillanatra ismét az égre vetem, aztán vissza a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Quintin Lancelot Reyes
Diák- Plama
Diák- Plama
Quintin Lancelot Reyes


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 2:31 am

A vonalak kezdenek összeállni, bár még az árnyékolás hiányzik, lassan kezd kivehetővé válni a rajz. Bár a pálcás hadonászás nem ment a rajzolt képeket egész könnyen életre tudtam kelteni, ezzel a mostanival is ez volt a célom. Éppen felnézek, hogy pontosítsam Miriam derekának a vonalát, amikor felteszi a legáltalánosabb kérdést, amit csak el lehet képzelni.
Mit is válaszoljak? Meséljem el, hogy mennyi időt és energiát ölök a kísérleteimbe hetek óta és semmi eredménye? Meséljem el, hogy egyszerűen nem tudok rájönni hogy merre is kéne indulnom? Vagy azt mondjam el, hogy bár valamennyit fejlődtem még mindig egy negyedéves szintjén állok ha pálcás varázslatokról van szó? Ez az apró kérdés egész életem lényegére kérdezett rá. Órákon át tudnék panaszkodni és emlegetni az igazságtalanságot, hogy másnak miért megy olyan könnyen és nekem miért nem. Hogy miért kerültem ebbe az iskolába, ha utolsó leszek az utolsók közt. Olyanokkal vagyok egy szinten akik a hat év alatt csak szórakozásból jártak ide és tettek magamról a jegyeikre, mert apuci úgyis eltartja őket. Az aranyvérűeknek én vagyok a negatív példa, a sárvérű, aki alig tud varázsolni, és persze ezt a származásomra fogják. Megállom, hogy felsóhajtsak és csak annyit válaszolok.
- Kicsit fáradtan, de megvagyok, köszi. És te? Úgy hallottam beteg voltál.
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 3:43 am

Néha-néha halványan elmosolyodom, figyelem ahogy a másik rajzol, ahogy beleéli magát. Én nem tudok annyira jól rajzolni, persze egy időben próbálkoztam én is vele. Maximum csak úgy néha ha unatkozom előveszem a papírt meg a tollat...
Kicsit a tájat kezdem ismét nézegetni, a hóesés lassacskán eláll és a hold is valamennyire előbújik a felhők mögül. Kicsit hidegebb lesz, mint volt, de ez engem nem annyira zavar... Mire a fiú megszólal, addigra a fejemet is visszafordítom, szőke hajamat egy kicsit megigazítva.*
-Igen, beteg voltam. Egy hétig otthon próbáltam kikúrálni magamat, mert anyámék hazarángattak. Amúgy köszi, már jobban vagyok. Sokkal jobban szeretek itt lenni, mint a mugli világban. *Szerintem ezzel körülbelül mindenki más is így van. Legalábbis az én nézetem szerint. *
-Ha kész lesz, megnézhetem? *Fejemmel a rajz felé bökök, aztán előveszem a pálcám és egy Pallis-t elmormolva mindjárt melegebb is lesz. Nem szeretnék megfagyni ami azt illeti... Kicsit fel kell, hogy szabaduljak még beszélgetés térén a sráccal....*
Vissza az elejére Go down
Quintin Lancelot Reyes
Diák- Plama
Diák- Plama
Quintin Lancelot Reyes


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 8:32 am

Próbálok Miriamra is figyelni, miközben folytatom a rajzot. Most nem akarok minden részletbe belemenni, varázslattal alakrom majd kiegészíteni a rajzot, csak nagyjából akarom megfogni a pillanatot, hogy emlékezzek rá és ne legyen túl nehéz dolgom utólag.
- Nekem már néha kicsit elegem van a kastélyból. Szép hely, szeretek itt, de ennyi év után már szeretnék egy kis változatosságot.
Mikor kimondom jut eszembe, hogy most lehet megkapom a magamét, elvégre én választottam hogy maradni akarok még egy évet. Én döntöttem úgy, hogy nem akarok még dolgozni, bár ilyen képességekkel jó eséllyel talán csak a miniszter személyes vécépucolója lehetnék.
- Neked nem hiányzik egy kis változatosság? Akár csak néhány nap, amikor kiszabadulhatsz a falak közül?
Pont addigra végzek, mikor megkérdezi, hogy megnézheti-e.
- Igen, ha készen lesz.
Mondom, miközben elrakom a papírt.
- De még nem az. Légy türelmes.
Mondom halvány mosollyal. Leszállok a vastag párkányról és hónom alá csapom a mappát.
- Nincs kedved meginni valami meleget? Én kezdek fázni.
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 9:11 am

*Bólogatva hallgatom végig azt, amit a fiú mond. Kíváncsi személyiség vagyok, persze nem bírom ki, hogy ne kukucskáljak a papír felé... de akkor sem tudok kinézni belőle sok mindent. Túl alacsony vagyok.
Kicsit elgondolkodom azon amti a fiú mond.*
-De igen... végül is... kicsit... Bár az öt év alatt már megszoktam, hogy minden napomat itt kell töltenem. Amikor tudok akkor meg hazamegyek. *Vonok vállat és Quintinre nézek ismét. Egy kicsit nem tudok mit mondani. Elhallgatva figyelem minden mozdulatát, majd meglepődöm, amikor lefordítja a rajzot. Mosolyogni is, ma most látom először.*
-Rendben van. Szavadon foglak. *Közelebb lépek a fiúhoz, majd amikor az ötletet ajánlja fel, csak egyetértek.* Persze, menjünk. Nehogy megfázz itt nekem. *Én nem fázok a varázslat miatt, de azt is hatástalanítom mielőtt kilépek az erkélyről. Persze kíváncsi vagyok arra tényleg, hogy a fiúval mi van mostanság... nem is tudom, sokak után érdeklődöm mostanában.*
Vissza az elejére Go down
Quintin Lancelot Reyes
Diák- Plama
Diák- Plama
Quintin Lancelot Reyes


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 10:40 am

Kinyitom az ajtót és magam elé engedem a lányt, majd behúzom magunk után. Itt bent már jelentősen melegebb a levegő, most érzem csak, hogy mennyire áthűlt a ruhám és a bőröm felszíne. Elindultunk a folyosón a szobám felé.
- Most akkor hogy is van? Amikor tudsz hazamész, de sokkal jobban szeretsz itt, mint a mugli világban?
Az ilyen dolgok mindig megütik a fülem és általában nem átallok az illető orra alá dörgölni, hogy valami következetlenséget mondott. Nem bántó szándékkal, de néha jól esik cukkolni egy kicsit az embereket, főleg a lányokat.
- A tanulás hogy megy? Mennyire hajtanak ki titeket?
Mint tanársegéd elég sokat jár az agyam a fiatalabbak tanulmányain, gondolkozok, hogy miben tudok nekik segíteni, anélkül, hogy túl könnyűvé tenném a dolgukat. Ha megkeresnek mindig szívesen segítek, de nem akarom, hogy valakinek azért ne tudjak segíteni, mert kis elsőéves félénk lányka és nem mer odajönni. Közben megérkezünk a szobámhoz, ahol jókora rendetlenség, főként elhajigált papírok fogadnak minket. Kicsit szégyellve magam Miriamra nézek, majd előveszem a pálcám és egy intéssel mindent a helyére utasítok. A tűzhelyhez lépek, egy koppantással meggyújtom, majd a lány felé fordulok.
- Mit kérsz? Tea, kakaó, forralt bor? Esetleg valami mást?
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptySzer. Jan. 12, 2011 2:36 am

*A mai napja is unalmasan indult, mint általában a többi. Bátyja eltűnt, de, hogy hova, azt nem mondta. Nicole-on kívül nem ismer mást a suliban, de őt nem keresi meg, mert nem szeretné összezavarni a lányt. Az idő elég kellemes neki, így ma egy zöld felsőt vett fel, amire egy fekete dzsekit húzott fel. Fekete farmert és egy fekete-fehér DC cipő társul mellé. Épp az erkély mellett haladt el, mikor úgy döntött, hogy megnézi a kilátást. Kilépett, majd a korláthoz támaszkodva pásztázta a tájat.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 EmptySzer. Jan. 12, 2011 2:46 am

*Éppen sétálgatott az iskolában, és csak egy kis levegőt akart szívni, ahhoz meg eléggé lusta, hogy kimenjen az udvarra. Az erkélyen még a kilátás is szép. Egyszerű farmernadrág, fehér ing és talár van rajta. Nem zavarja, hogy más is van az erkélyen. Legalább egy kis társasága lesz a sok munka után.*
-Jó napot Mr. Raidon. *Szokás szerint az olyanokat magázza, akikkel még nem beszélt olyan túl sokat. * Nem gond, ha csatlakozom magához? *Érdeklődik, teljesen komoly arccal. Kicsit fel kell oldódni neki, ja meg mellesleg elgondolkodik azon is, hogy melyik Raidon fiú is ez itt mellette.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: