Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
James Miller
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély Vote_lcapErkély Voting_barErkély Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Erkély   Erkély EmptyCsüt. Dec. 16, 2010 3:27 am

Az erkélyre kilépve a táj az ami elsőre az ember szemébe ötlik, kitekintve láthatók a magas hegyek, a hófedte csúcsokkal és ködös völgyekkel. A berendezés nem sok mindenből áll, a padló márvány féle, kemény sima és hideg anyagból van, az erkély korláta kovácsoltvasból kanyarog. Öt hatalmas, sok személyes kőpad biztosítja a lehetőséget a leüléshez, és a hangulatot fokozzák az erkély szélén álló hatalmas cserepes növények, amik már egy egy kisebb fának beillenek.

Sharmila Henderson pályázata


Bál alatt

Nagy tóra átalakított rész, és abban vannak kis karácsonyfa alakú úszkáló díszek, mindegyiken egy-egy számmal, és ezeket hosszú botokkal lehetne kihalászni, és három egyforma számért, az ajándékos standnál, vagyis a hol a boltok vannak, ott be lehetne váltani valami kis karácsonyi ajándékra.

Folyamatos mesélői felügyelettel ellátott helyszín!!
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:29 am

A báltermet elhagyva, egy ideig még együtt meg Cintóval aztán különválnak útjaink a hálótermek felé.
~Pedig szívesen felmentem volna vele, a női hálókörletbe.~
Jegyzem meg magamban, majd a tükör előtt állva, gyorsan átöltözöm. Egy szürke feszülős rövid ujjú, és egy fehér kapucnis hosszú ujjú pulóver, fekete farmernadrág, és fekete Jordan cipő, a legújabb model. Hát igen a gazdagság is kivirít rajtam, de a lehetőséget a jó külsőre nem vetem meg. Miután ez megvolt, a hajam megborzolom, majd egy gyors kacsintás a tükör előtt és indulás is az erkélyre.

Az erkélyen, még nem látom Cintót, talán gyorsabb voltam nála, de se baj. A lényeget elhoztam, sőt még többet is, és ez a lényeg. Túl sok jó tilos az iskolában, aminek nem örülök, de ez van. A diákok dugiban sok mindent csinálhatnak. Minden esetre megvárom a dologgal Cintót, és remélem bejön, majd neki az ötlet, csak nehogy túlzottan kiüsse, de szerintem már van benne tapasztalata.
-Jöhetne már.-
Jegyzem meg magamban, közben a kapucnit is felhúzom, azért csak tél van, de persze ügyelek, hogy ne teljesen, csupán lazán a fejem feléig, hogy pont takarja a fülem.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:37 am

Megjelenek nem sokkal Petrik után.
-Ó bocsika, sokat vártál? Nem bírtam lerázni.
Bökök a hátam mögött lévő Sátánra, aki felébredt addigra ameddig felértem és hűen elkezdte szétszedni az ajtót, hogy valahogy kijusson. Szerencsére, még mielőtt lebontotta volna, odaértem.
-Hoztam neked valamit.
Emelem ki hátam mögül az egy egész üveg whisky-t. Elég sok piát tartok fent magamnál, de nem vagyok részeges. A cigimet is előhalászom miután odaadtam Petriknek az 'ajándékot'.
-Így már Cintósabb vagyok szerintem.
Egyáltalán nem érdekel, mit fognak szólni mások az öltözékemre, nekem így jó most éppen. Meggyújtom a cigit, megkínálom a másikat is vele ha éppen nincs nála, majd Sátánt arrébb teszem, persze lábbal. A mosómedve úgy dönt, Petriket kezdi el szemlélgetni.
-Nyugodtan rúgd arrébb ha zavar.
A maci már megszokta, szegény elég sok dolognak lett már kitéve az élete során. Aztán kifújja a füstöt és ismét megszólal.
-Ma valahogy ihatnékom van...



punkgirl
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:46 am

Elmosolyodom a lány érkeztén, hát igen valahogy tényleg punkosabb, de a stílus különbség ellenére, semmi megjegyzésem nincs ellene, meg nem is lehetne, mert a végén tényleg a tóban kötök ki. Az ajándékom, még nagyobb mosolyra húzódik a szám, és természetesen amint megkapom, már bontom is és kortyolok is belőle, majd az erkély párkányra rakom. A cigit vissza utasítom, és előveszem a sajátomat, na meg mást is. Egy nagyobb darab papírt ami ketté van hajtva.
-Én hoztam mást, és ha jó kis lány vagy, még kaphatsz is belőle.-
A cigit amit kivettem, annak a felét bele morzsolom, majd ismét a zsebembe nyúlva, előveszem a cigi papirt is, majd beletöltöm a szép zöld árut, és megtekerem, persze a csiga sem marad ki a dologból.
-Csak 0.5 van benne, kettőnknek tökéletes.-
Jegyzem meg, majd kiélvezem az első sluk lehetőségét, miután meggyújtottam, a harmadik után, úgy döntöttem, hogy megkínálom a lányt is. Ha elfogadja, akkor az üveget veszem a kezembe és most kicsivel több kortyot iszom.
-Kezd egyre jobban tetszeni ez a buli.-
Küldök egy mosolyt a lányra.
-Jobb társaságot nem is találhattam volna az iskolában.-
Itt az ideje kicsit nyomulni, amiről az elbűvölő mosoly sem maradhat el. A fű és alkohol kombinációt már megszoktam, a családdal töltött bálokat sem lehetett elviselni másképpen. Ha Cintia, elszívta a részét, akkor vissza kérve tovább szívok, ha meg nem kellet neki, akkor meg tovább szívom egyedül, erről nagyon nincs apelláta.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:58 am

Ahogy a fiú kinyissa a piát, és ivott is akkor én is elveszem tőle, majd kortyolok egyet kettőt és visszateszem oda ahonnan elvettem. A cigimet elég gyorsan kivégzem, de aztán felvont szemöldökkel pillantok a fűre, amit Petrik hozott. Nem gondoltam volna, hogy azért ennyire benne van.
-Fu*k yeah. Nekem is van fent még egy kevés. Nem gondoltam volna rólad.
Vigyorodom el, majd nekidőlök a falnak és kérdőn pillantok Petrikre. Tényleg jó társaságot fogtam ki magamnak azt hiszem.
-Legközelebb is veled jövök bálra vagy valami hasonlóra.
Persze mikor nyújtsák nekem a 'vicces' cigit elfogadom és beleszívok egy kicsit nagyobbat. Lazán fújom ki, majd visszaadom Petriknek és átveszem inkább a piát.
-Jah, szerintem tökkéletes társasába keveredtél.
Kicsit elnyújtom a szavakat, majd kacsintok és elmerengek azon, hogy mit mondjak. Az nyomulás lehet hogy belőve egy kicsit fog rám hatni, sokszor belemegyek olyan dolgokba ilyen állapotba. De ezen általában csak egy éjszakás dolgoknak indulnak.
-Hívhatlak Ricknek? Az jobban csúszik.
Néha azért elveszem a fiútól a füvet és beleszívok. Lassan a hatása is kezd megjönni.
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzer. Dec. 28, 2011 4:10 am

Örömmel veszem, hogy Cintó benne van a rosszban a cigit illetően, mikor vissza kapom, a szívás után lenn tarom egy picit, mivel úgy sokkal jobb a hatása.
-Úgy hívsz ahogy akarsz.-
A len tartott füst miatt, kicsit mélyebb hang jön ki, de ez mellékes dolog, és megszokott. Rajtam is kezdődnek a hatások, de nem nagy mértékben, inkább ráiszom még egy picit, sokkal jobb lesz a buli ezek után, valszeg még én is fogok tombiolni a koncerten, hisz minden stílust meghallgatok. Persze van amelyiket jobban, van amelyiket kevésbé szeretem, de ez szerintem elfogadható jelenség. A Vicces Cigit, is lassan kivégzem, a végét persze vissza adom Cintónak, én kezdtem akkor úgy illik, hogy ő fejezze be. A pia is lassacskán elfogy, persze anyag van még nála, legalább három pakk. Annyi a minimum, bár az egyiknek csak a fele van meg, mivel azt most szívták el.
-Lassan kezdődik a koncert, ha megittuk nem ártana bemenni.-
Még a végén, ők lesznek a bál király és királynő, meg nem ártana még pár pálmást megfingatni.
-Esküszöm rühellem a pálmásokat. Ez a "jaj segítsünk mindenkin" szöveg a halálba kerget menjenek azt gyógyítgassanak muglikat, egy kórházban. Jobb hasznuk úgy sincs.-
Ezt most nem tudom honnan jött, de az ellenszenvem velük igen nagy. Az átkokban vagyok jó, és rajtuk szívesen használom is. Kortyolok még párat a wiskyből, ami már majdnem teljesen üres.
-Tessék idd meg a maradékot.-
Nyújtom oda Cintiának, és remélhetőleg kivégzi az üveget, ha nem akkor megteszem én.
-Na menjünk be.-
Fogom meg Cintia kezét, és húzom magam után, persze már beálltam a fűtől, amire rá segített a pia is. Betompultam, de egyben már táncolhatnékom is akadt.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptySzer. Dec. 28, 2011 6:53 am

Én mindig minden rosszban benne vagyok, ezt tudni kell rólam.
-Akkor akár picike Pety cicának is?
Nevetem el magamat már a saját hülyeségemen is... Elveszem tőle a cigit, beleszívok jó mélyre megy, majd halványan elmosolyodom miután visszaadom neki. Az üvegben lévő pár kortyot lehúzom, azért jók vagyunk egy üveg whiskyvel.
-COD jó lesz. Ismerek egy pár tagok onnan. Ide jártak.
Fél szemmel pillantok Petypocokra (xD) majd elvigyorodva -hisz most éppen a vigyorgáson kívül mást nem tudok- bólogatni kezdek.
-Jah, a Plamások besz*ri kis izék... bár aztán mennek rinyálni hogy mert így meg úgy mi. Haha, csak jó beszélőkéd kell hogy legyen, hogy kihúzd magad a kakiból.
Elég nagy lett hirtelen a beszélőkén. Sátánnak utasítást adok, hogy menjen vissza a hálóterembe és folytassa a további ajtóbontást, a mosómaci vissza is megy rögtön. Amikor Petrik megfogja a kezemet, csak felvonom a szemöldököm, de nem bánom most. Had húzzon. Ugyebár akkor elindulunk a bálterem felé. Azért szép lesz így a további buli, az fix.
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély EmptyVas. Feb. 12, 2012 2:16 am

A Játékot Lezárom!

Máshol esetleg lehet folytatni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: