Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErkély - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erkély - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erkély - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erkély - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erkély - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erkély - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erkély - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erkély - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erkély - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erkély - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erkély - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erkély - Page 8 Vote_lcapErkély - Page 8 Voting_barErkély - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erkély

Go down 
+23
Chris Martines
Rebecca Ewell
Jacinta Hernandez
Sebastian G. Blaze
Cintia Thomson
Demi Bieber
Dorothy Brown
Benjamin Doredumble
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Gina Laures
Gresham C. Ainsley
Miriam Hewer
Hannelori Sensui
Hannah McDowal
James Miller
Solaria Luthia
Allison Diamond
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 9:07 pm

//olvad//



*Gondolkodás közben hirtelen a földre nézett, hiszen egy mosómedve rohant ki az ajtón, és utánna a gazdája. Csak egy kissebb mosollyal jelezte, hogy örül a társaságnak.*
-Reggelt,... *Hangja halk, és kedves. Beleszív a cigibe, közben pedig a lábánál forgolódó kis állatkát figyeli.*
-Mien aranyos. *Kissebb mosoly, és a másik lányra néz.* Demi *Mutatkozik be, egy kis hatásszünet kiséretében. Valahonnan ismeri a lány, de nem tudja hová tenni, hol is találkozhattak már.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 9:20 pm

*Nem szereti, amikor mindenki learanyosozza Sátánt, viszont nem tud mit tenni ellene. Bólint egyet, amolyan "ja... csak ismernéd meg" stílusban és amikor bemutatkoznak neki, elmerengve ránéz a másik lányra.*
-Cintia. *Így már biztos rémlik a név, mivel az egész iskolában én vagyok az egyetlen Cintia és az aki mindig minden rosszban benne van. Közben a kis oldaltáskájából előveszi a doboz cigit, a másikat nem kínálja meg, mivel annak már van, így rágyújt és a párkányra felülve egy kicsit lóbázni kezdi a lábait.*
-Hogy-hogy ilyenkor itt? *Ha már beszélgetésnek indult, akkor folytatódjon is.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 9:30 pm

*Cintia,... ismerősen hangiz a neve, de még mindig nem tudja honnan. Figyeli mozdulatait, közben párszor az állatkára pillant.*
-Hát... reggelizni indultam, de valahogy itt kötöttem ki. *Válaszol, mosolyogva, de semmi életkedvvel.* és te? *Kérdez vissza illedelmesen. Ma nincs túlságossan beszélgetős kedvében, de a társaságnak örül. És ez látszik is rajta, egy kicsit. Már rég találkozott idegennel, de ismerőssel még régebben. Mostanság nagyon kevesen járkálnak a suliban, úgy kiürült. Pedig nemsokára tanítás,... az nem jó. Már kezte megszokni az unalmas mindennapokat, erre nemsokára kezdhet tanulni. Igaz az is amien tanulás lesz, valahogy sose volt egy mintatanuló, és nem is lesz.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:00 pm

-Ahha. *Beleszív a cigibe, majd hátrapillant, mivel madárhangot hallott. Viszont a bagoly nem hozzá jön, szóval nem is idegeskedik rajta. Visszafordulva válaszol Demi kérdésére.*
-Nem volt célom. Gondoltam kijövök, elszívok egy szál cigit, aztán meg amerre visz a lábam. *Von vállat, Sátánra pillantva.* Vagy amerre Sátán megy. *Legtöbbször az a verzió esik meg. Miután elszívta a cigit, elpöcköli és figyelmesen lenéz utána, hátha ráesik valaki fejére. Nem kérdez többet, csak figyeli a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 10:07 pm

*Bólogat Cintia válaszára, és egy kisebb mosoly is leterült az arcán. A mosómedvére pillant, elég fura állatka. Nem igazán szereti az állatokat, csak is a kutyákért rajong. Bár ha lát egy szép kisállatot, akor biztosan megdicséri, de többet ne várjanak el tölle. Nem tud mit mondani, ekkora már elszivta a cigit, ledobta a földre, és eltaposta. Ellöki magát a korláttol, körülnéz, és sóhajt egyett.*
-Kellene ennem valamit. *Jelneti ki, és közelebb lépett az ajtóhoz. Cintia is leugrott a korlátról, és együtt léptek be az ajtón. Majd mindenki ment a maga dolgára.*


//köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 8:56 pm

*Egy kicsit fáradtan érkezek az erkélyre. Húsz perce keltem, és még nem ébredtem fel. Közben egyfolytában gondolkodok. Hol Cintón, hol azon, hogy most mit kezdek. Felülök a korlátra, hátha leesek onnan. Habár nem lesz semmi bajom, szóval felesleges aggódni. Egy zöld póló, fekete farmer, és barna edzőcipő van rajtam, és a bejáratot kémlelem.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 9:02 pm

-Sátán, keresd! *Hallatszik a folyosóról, majd egy mosómedve tűnik fel az erkélyen, mögötte Cintóval. A lány tegnap elvesztette a karkötőjét és azokat a helyeket járják be, ahol voltak. De ha nem lesz meg, az sem baj mert nem volt olyan fontos... A mosómedve persze egyből letámadja Sebet, Cintó pedig amikor meglátja, elmosolyodik.*
-Nem gondoltam volna, hogy pont beléd futok. *Azért látszik rajta, hogy örül neki. Nagyon. Egy apró csókot ad a srác ajkára, majd úgy dönt, félreteszi a keresést. Sátán úgysem erőltette meg magát, ő meg még fáradt hozzá. Na meg ahogy elnézi, itt sem járnak sikerrel.*
-Hogy vagy? *Vasárnap van, ilyenkor mindenki kómás fejjel jön ki. Tegnap volt egy kis buli, de ő láthatólag nem másnapos.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 9:09 pm

*Mikor meghallom az ismerős hangot, elszáll a fáradságom, és szám mosolyra húzódik. Mikor belép Cintó, legszívesebben a nyakába ugranék, csak akkor felborulunk, és én ráesek, és az nem lesz jó.*
-Cintó drága. *Vigyorgok még mindig. Közbe Sátán letámad, és én megsimogatom. A puszit viszonozom, majd a mosómacival a kezemben leugrok a korlátról. Közben befut a macskám is, aki a pálcát tartja a szájában.*
-Köszi, jól. De ez a macska meg hogy kerül ide? *Kérdem, kihajolva Cintó mögül. Közben eszembe jutott, hogy kerestem a pálcámat, de nem volt meg. Az már rejtély, hogy a macska hogy jutott ki, bár úgy könnyű volt, hogy nyitva hagytam a háló ajtaját. Kiveszem a szájából, és a farzsebembe csúsztatom.*
-És te? *Kérdezek vissza, és egy rövid csókot lehelek Cintó ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 9:15 pm

-Úgy tűnik, csak utánad hozta a pálcád. Nekem is jól jönne egy ilyen macska, ugyanis elveszett a karkötőm. Sátán meg nem érti meg amikor azt mondom neki, hogy keresd! *Elhúzza a száját meg még meg is vonja a vállát. Aztán csak legyint egyet, hogy mindent, inkább nem is papol erről. Idő közben, Sátán elkezd mocorogni a macska láttán, majd ha Seb elengedi, lemegy és megszaglássza -persze messzebbről- Nyávogit. Úgy tűnik, mégsem izgatja annyira a cica, hiszen fogja magát és befekszik a pad alá. Lustaság.*
-Amúgy köszi megvagyok. A többiek full másnaposok, én meg itt pörgök. *Elmosolyodik, miközben a csókot igenis viszonozza. Hiányzott neki a srác, azt be kell hogy vallja.*
-Na és mizujs? Történt valami? *Reménykedik, hogy Jamesszel nem futott össze a srác.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 9:20 pm

-Igen. Egy ok arra, hogy ne csináljak belőle ágyelőt. *Nevetek fel halkan. Persze nem gondolom komolyan, hiszen imádom ezt a szőrmókot, és még hasznos is. Közbe a macskám közelebb merészkedik Sátánhoz. Megszaglássza, és befészkeli magát Sátán mellé.*
-Én is voltam bulizni. Csak nem ittam. Annyit.. *Kuncogok fel. De az már tegnap előtt volt, szóval kihevertem.*
-Találkoztam Millerrel, meg Alex beszélt velem. *Foglalom össze, és megfogom Cintó kezét. Még mindig alig tudom elhinni, hogy ez pont velem történik.*
-De amúgy ezeken kívül nem történt semmi érdekes. Veled? *Kérdezek vissza, persze miután elmondtam, hogy volt ez a találkozás, meg a beszélgetés.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 9:36 pm

-Szegény macska... *Nevet fel, hiszen tudja, hogy Seb csak hülyéskedik. Elgondolkodva figyeli tovább a fiút, közben a mosómedve azért beengedi maga mellé Nyávogit.*
-Egyszer elmehetnénk együtt bulizni. Amúgy én tényleg nem ittam sokat, csak egy pár pohárral csúszott lee... *Kicsit elnyújtsa amit kell, aztán elvigyorodik és visszapillant a srácra. Kicsit közelebb húzza közben magához Sebet, és hallgatva őt, pillant fel rá.*
-Mi?! Mit kerestél az igazgatónál? És Jamesszel nem volt semmi? Elmondtad neki? Mert én nem, de van egy olyan érzésem, hogy sejti... *Jön egy csomó kérdés, majd kijelentés és szájelhúzás. Azért próbál válaszolni a hozzá feltett kérdésre is.*
-Semmi különös. Élek még, próbálom kihasználni ezt a pár napot. *Kacsint, aztán komoly képpel várja a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 9:45 pm

-Ugye, marha rossz sora van. *Kuncogok fel. Persze ennek mind az ellenkezője, mert nincs benne bolha, kullancs, meg stb.*
-Igen, elmehetnénk. Én sem ittam sokat. Csak három pohár whiskeyt. De többet nem. Nem akartam keverni. *Vigyorgok, és egy puszit adok Cintó szájára.*
-A fülébe jutott a pletyka, hogy fogadtam Millerrel, meg hogy ha nem hagyjuk abba ezt a rivalizálást, akkor nem lesznek meccsek. Nem, csak megint azt az átkozott füvet szívta. És próbált beszólni. Nem mondtam el neki. Majd megtudja akitől akarja. Itt úgy sem magad semmi titokban. *Egy félmosolyra futja tőlem, de a homlokomat Cintóéhoz rakom.*
-Na igen. Aztán megint suli. De legalább jó úton haladok ahhoz, hogy auror legyek. *Vigyorodok el. Igen, az akarok lenni, mert gyűlölöm a feketemágiát, és annak tisztelőit, élükön Millerrel.*
-Ugye tudod, hogy imádlak? *Kérdem, de a választ meg sem várva, megcsókolom Cintót. Ebben a pillanatban semmi nem érdekel. Semmi.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 9:56 pm

-Gondolom... *Vigyorog továbbra is, persze közben azért egyre csak néz fel Sebre. Örül neki, hogy összefutott a sráccal. Ezek után a nap biztos hogy sokkal jobb lesz. Elmerengve hallgatja az igazgatós trippet.*
-Hm... nem is csodálom. Szerintem is abba kéne hagyni. *Igen, ő is ellene van.* De gondolom: már ígykéső meg úgykéső... viszont ha az igazgató lemondja a meccseket, akkor mindketten sz*rba maradtok. *Von vállat. Néha beszél csúnyán, de csak mert már megszokta. Belenézek a másik szemébe és bólint. De ideje nincs megszólalni, hiszen megcsókolják. Elmosolyodik, igaz, lábujjhegyre kell neki állni, de az most nem számít. Miután befejeződött a csók, akkor jelenti ki a választ.*
-Igen, tudom. És énis. *A négy év alatt volt neki elég lehetősége. Remélhetőleg nem bánja ezt meg... igen jól szórakozik Sebbel.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 10:08 pm

-De ha a macskát megkérdezed, válaszol. *Mosolygok még mindig. Ha Cintóval vagyok, minden olyan... más. Mert szeretem. És már négy éve. És még mindig nem tudom elhinni.*
-Ezt mond Millernek. De neki süketelhetsz, egyik fülén be, a másikon ki. *Csóválom a fejem, egy félmosollyal.* -Hát, igazad van. Igen, mert mindkettőnknek ugrani kell a tóba. Az lesz még marha jó dolog. *Ha belegondolok. Inkább legyenek meccsek, és nyerjem meg. Had ugorjon Miller. Kell neki az önbizalom rombolás. Még mindig nem távolodok el a lánytól, csak húzni kezdem a fal felé. Mikor odaértünk, nekivetem a hátamat, és egy csókot lehelek az ajkaira.*
-Hm... Mit csináljunk ma? *Kérdem, még mindig a lány kezét fogva. A derekánál fogva közelebb húzom, és egy rövid csókot adok neki.*
-Négy év. Négy évig erre vártam, és még mindig nem tértem magamhoz. Örülök, hogy itt vagy. *Vigyorgok. Már elsőben is megfogott Cintó. Amikor még szende kislány volt. Most már nem az, de én sem vagyok egy angyal.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 10:18 pm

-Tuti nem válaszol. *Rázza meg a fejét komolyan, de aztán elvigyorodik. Elgondolkodva hallgatja végig Sebet, majd bólint egyet. Lehet megpróbálkozik vele... *
-Hátha rám jobban hallgat mint bárki másra. Egy próbát megér. *Von vállat. Érdekes lesz, ha mindkettejüknek ugorni kell. Szerinte akkor se lesz semmi jobb, ha ezt megteszik. James különben is lelép, Sebet pedig akkor még mindenki bírja cukkolni evvel két évig. Nem ellenkezik, csak pimaszul vigyorogva hagyja magát, hogy húzzák. Amikor a falnál vannak, egyik kezével támasztja magát, a másikkal pedig Sebet fogja. Egy centi sincs közöttük már. Még mindig avval a vigyorral néz fel és vissza is csókol.*
-Hát nemtudom... mit szeretnél...? *Már a hangja is olyan... pimasz.* Most már magadhoz térhetsz. Megérte küzdeni? Én is örülök neked. *Most ő lehel egy apró csókot a fiú ajkára, aztán pedig a nyakára, mivel azt azért mégis könnyebb neki.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 10:31 pm

-Ne legyél abba olyan biztos. *Pimaszul vigyorgok a lányra.*
-Szerintem rád hallgat. Mondjuk rám miért hallgatna. *Egy fejrázás, de aztán újra vigyorgok. Különben sem fognak ezzel cikizni, ha az Amiráé lesz a kviddicskupa.*
-Azt viszont én nem tudom. Te mit szeretnél? *Vigyorodok el pimaszul, és Cintó szemeibe nézek.*
-Csak az a baj, hogy még nem tudok. Hogy megérte-e? Naná. Sok mindent megtettem már, de azok jelentéktelen tettek. Viszont az, hogy most itt vagy, mindennél többet jelent. *Mosolygok, és viszonozom a puszit. De amikor a nyakamra adnak, egyet, akkor végigfut a hátamon a hideg. Persze jó értelemben.*
-Ugye most tudod, hogy végleg rabul ejtettél? Főleg ezzel a puszival. A nyakam a gyenge pontom. *Vigyorgok még mindig, és megcsókolom Cintót. De utána nem távolodok el, hanem még egyszer megcsókolom. Hosszan.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 10:43 pm

-De az állatok nem beszélnek. Kivéve a mágikusak. *Visszavigyorog, aztán megvonja vállát. Nem olyan biztos abban ő sem... James megváltozott, megy a saját feje után.*
-Nem biztos, hogy hallgat rám. Majd meglátjuk. *Csak aztán nehogy kapjon egy összeszidást, hogy mi köze van az egészhez. Elég lesz neki az, amit Seb miatt kap. De nem érdekli. Persze örül annak, amit a fiú mond. Hogy Cintó mindent megér. Valahogy ő is így gondolja, bár még nem lett szerelmes... úgy igazándiból nem. Ahhoz neki több kell egy hétnél.*
-Ó valóban? Akkor most már végleg az enyém leszel... *Még egy kérdésre nem válaszolt, de csak azért mert semmi ötlete. Általában a fiúk kreatívabbak. Legalábbis az ő szempontjából. Szenvedélyesen visszacsókol, kezeit Seb nyaka köré fonja. Nem, ő nem fogja most befejezni. Jó, hogy végre egy olyan srácot is csókolhat, akiben meg lehet bízni és akit talán tényleg szeretni fog...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 11:03 pm

-De nyávogni tud. *Vigyorgok. Az lehet, hogy Miller nem hallgat Cintóra, de akkor már nincs visszaút.*
-Hát, egy próbát megér. De ha nem hallgat rád, akkor már én sem tehetek semmit. *Vonok vállat egy félmosollyal. Ha megtudom, hogy bántani fogják, vagy bántani akarják Cintót, akkor azt nagyon megkeserülik.*
-Igen, valóban. Eddig is a tiéd voltam... *Nem tudok mit mondani. Egyszerűen alig jönnek a szavak. Főleg ilyenkor. Én érzelmesebb srác vagyok mint a többiek, és ez néha előny, néha pedig hátrány. De most mindenképpen előny. Méghozzá nagyon sok is. Eltávolodok a lánytól, de még mindig közel vagyok hozzá, és érzem magamon a leheletét.*
-Nem akarlak elveszíteni. *Suttogom, de úgy hogy mégis lehessen hallani. Közben egy apró szájpuszit adok Cintónak, és utána mosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 11:11 pm

-Jajj, de lehúúúzol! *Elnyújts a szavakat, aztán bólint egyetértően. Még mindig gondolkodik azon, hogy vajon hová tudnak menni ilyenkor... Annyira jó idő nincs, ők Sátánnal meg karláncot mentek keresni, de úgy tűnik az sem lesz már meg.*
-És még leszel is az enyém... *Pimaszul elvigyorodik, mivel ami azt illeti, lehet hogy több értelmébe is érti. Nála nem lehet tudni... ő mindig is ilyen volt. A csók után egy halk kijelentést hall. Seb szavai édesgetik a fülét közben, annyira közel vannak egymáshoz.*
-Én sem. *Magához is öleli a másikat, szorosan. Majd egy idő után felötlik benne valami.* Nem megyünk le a játszótérre? Már rég voltam ott, és ilyenkor nincsenek sokan... *Kérdőn néz a másikra. Csillogó szemeit le sem veszi Sebéről.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 11:29 pm

-Perszeee. *Nyújtom el a szavakat, és vigyorgok közben. Minden együtt töltött perc élvezetes.*
-Nagyon-nagyon sokáig. *Vigyorgok én is pimaszul. Hirtelen nem is értem, hogy mit értett ez alatt Cintó, de pillanatnyilag nem is érdekel.*
-Elképzelni nem tudod, milyen rossz volt egész nyáron, Nélküled. *Suttogom még mindig. Igen, a nyarat nem töltöttem itt. Otthon voltam, és borzasztóan hiányzott a lány. Közben megérzem az illatát. Azt a finom jázmin illatot.*
-Imádom az illatod. *Jön egy újabb kijelentés tőlem. És ez így is van. Még mindig ölelem.*
-Persze, mehetünk. *Vigyorodok el, de még mindig nem eresztem a lányt, de aztán a szemébe nézek.*
-Tudod, hogy nem tudok ellenállni neked. *Mosolygok, és egy csókot lehelek Cintó ajkaira.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyVas. Aug. 29, 2010 12:03 am

-Persze is. *Neveti már el végül magát, hiszen annyira hülyeségen veszekednek, hogy jobbon már nem is lehetne. Bólogat a nagyon-nagyon sokáig kijelentésre, mivel ha minden igaz, akkor így is lesz. Aztán jön egy kijelentés, amire egy kicsit meglepődik.*
-Tényleg hiányoztam? *Nagyokat pillog, de végül elmosolyodik. Kicsit szélesebben, de nem vigyor.* Köszönöm, köszönöm. És igen, gondoltam, hogy nem tudsz nekem ellenállni. *Viszonozza a csókot, majd megfogja Seb kezét és lassan elindul vele lefelé. Sátán persze követi őket.*


//A következő szerintem a játszótérre fog majd menni, viszont most fagy ^^//
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyPént. Szept. 03, 2010 3:59 am

*Hát a szokásos unalmas életemet élem, nem tagadhatom, hogy mostanában megint csak nem voltam a szobámon kívül. És mivel azért kell egy kis friss levegő így kijöttem. Bár, be kell valljam, hogy valószínűleg megint eltévedtem, és csak ráfogom, hogy kellett egy kis friss levegő. De hát én úgy is tudom az igazat szóval nem kell magamat áltatnom. Kiérve nagy ürességet látok ami talán nem is meglepő. Nincs olyan nagyon kellemes idő, főleg, hogy fúj a szél, és rajtam egy rövid farmersort, és egy narancssárga rövid ujjú van. Jobb oldalt pedig megtalálható a szép kis Plama-Prefis kitűzőm is. Most miért ne?
Kiérve odalépdelek a korláthoz, és rátámaszkodok.*
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyPént. Szept. 03, 2010 4:09 am

*Szinte már rohantam, kettesével szedtem a lépcsőfokokat, de még mindig csak az első emeleten tartottam. Már-már olyan lelkes voltam, mint egy kisgyerek, akit valami fantasztikus ajándék vár a szobájában. Pedig csak egy megrendelőpapír Wilardból. Elsuhantam az erkély ajtaja előtt, de mikor odakint ismerős alakot pillantottam meg, hirtelen megtorpantam. Mosolyogva sétáltam Sally felé, s biztos voltam benne, hogy nem hallja lépteimet. Nesztelenül megálltam mögötte.*
- Régen láttalak... *Suttogtam halkan a fülébe, ahogy odahajoltam hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyPént. Szept. 03, 2010 4:27 am

*Valójában tényleg nem hallottam, hogy közeledik, nem hallottam én semmit, olyannyira elbambultam. Nem tudom, hogy pontosan melyik helységet látom, hogyha lenézek, de minden esetre rendesen elbambultam. Így talán nem csoda, hogy a frászt hozza rám a srác, mikor közvetlen mögém kerül, és megszólal. Egy kisebb sikítással megfordulok, szembe vele, hogy láthassam ki az.*
-Úristen... *Lihegem majd a szemébe nézek, és végigmérem. Sosem volt tökéletes a név, és arcmemóriám, így kell egy kis idő, hogy rájöjjek ki áll előttem. Egyszer vagy kétszer találkozhattunk, azt hiszem. A nevét nem biztos, hogy rögtön meg tudnám mondani, viszont azt tudom, hogy változott. Arcilag, hajilag gondolom. *
-Ööö... igen, rég... *Válaszolom, majd pár perces csönd után megszólalok.* És... mi újság? *Kérdezem. Mivel nem vagyunk túl messze, sőt kifejezetten közel vagyunk egymáshoz így én is inkább suttogásféle hangot adok ki.*
Vissza az elejére Go down
Gresham C. Ainsley
Diák- Plama
Diák- Plama
Gresham C. Ainsley


Férfi Hozzászólások száma : 47
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 EmptyPént. Szept. 03, 2010 4:39 am

*Néhány másodpercig kiélveztem a lány reakcióját, csak a szemeit fürkésztem halványan mosolyogva. Éreztem meleg leheletét az arcomon, nemrég jöhetett ki ide, az erkélyre. Hajának illata még akkor is az orromban volt, mikor már felocsúdva, szélesen mosolyogva hátrébb léptem tőle. Nem akartam, még véletlenül sem zavarba hozni vagy megijeszteni.*
- Gresh, Gresh Ainsley! *Nevettem fel, mikor szimplán sütött róla, hogy nem ismer fel.* - Tényleg régen találkoztunk már. *Aztán eszembe jutott, hogy embereket kellene toborozni péntekre...* - Én remekül vagyok, ennek a nagy szervezkedésnek közepén. Mit csinálsz pénteken?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erkély - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erkély   Erkély - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erkély
Vissza az elejére 
8 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Erkély
» Erkély
» Erkély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: