Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 4 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kirinashi Nikumi park

Go down 
+17
Raymond Glosser
Cassandra Lengston
Leila Horowitz
Victoria Heats
Daniel Reed
Savanna Wrath
Hannelori Sensui
Robert Lawrence
Yoshitsune Narakiho
Cintia Thomson
Hannah McDowal
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Anor Azgard
James Miller
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 2:20 am

*Felvonja a szemöldökét.*
-Sárkánnyal? *Nem érti teljesen, evvel mit akartak mondani neki. Sátán nem túl használható... csak ha az ember meg akarja rágatni a kedvenc cipőjének a fűzőjét vagy esetleg azt akarja, hogy a párnája csupa kosz legyen.*
-Igen, azvagyok. *Hadarja el a végét, majd körülpillant. Sokat járt itt, szereti ezt a parkot hiszen... tök nyugtató. Bár neki mondjuk inkább a buli kell, nem a nyugtatás. Amúgy is... a lázadó-rock korszakát éli. Megigazítja a szájában lévő percinget, majd nekidől a mögötte lévő fának.*
-Negyedikes vagyok/leszek... Te mennyi vagy? *Mondjuk kinézne a lányból annyit, mint ő maga, de... úgy tűnik mégsem az lesz. Kicsit oldalra löki Sátánt, végül csak kérdő pillantásokkal néz Hannahra, várja hogy válaszoljanak neki. Nincs túl beszédes kedvében, látszik rajta.*


//Úgy tűnik ismét fagyi, mivel... Hannah user eltűnt//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 5:14 am

// olvadjunk Very Happy//

- Nem lényeg.
*LEgyintek egyet, hiszen ha nem esik le neki a fanyar humorom egyik megnyilvánulása, hát akkor én nem fogok neki ecsetelni, hogy mi is ebben a poén. Ha magától nem megy az embernek, akkor én nem erőltetem. Elégedetten elkönyvelem magamban, hogy az arcmemóriám még mindig kiváló. Nem úgy mint a név...*
- Másodikos * Húzom fintorra a számat. Az elején a dolgoknak nem idegesített ez az egész . De most már egyre jobban kezd. Talán ha nagyon szépen beszélek Alexszel akkor tehetek egy osztályozó vizsgát és feljebb rakna, legalább egy évfolyammal..Maga lenne a menny .*
- Tudod, tizenhat vagyok és a Roxfortba jártam csak kirúgtak.* Vonom meg a vállam.* - Így mindent elölről kellett kezdenem. Bár ez egyéni szocprobléma. Csak már kezd idegesíteni, hogy úgymond pisisekkel vagyok körülvéve.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 5:39 am

*Összevonja szemöldökét, aztán visszarántja Sátánt maga mellé, mivel a mosómedve már ment volna világgá. Másodikos... de egy évvel idősebb tőlem. Na ezt nem kell tudnia. Sokan úgy vannak vele, hogy én már 17-nek is kinézek. Csak aprón megvonom a vállam.*
-Hát, ez van. Szívás. *Teljesen átlagos a hangneme. Kérdő pillantással néz Hannahra, aztán... elgondolkodik, mit is hozzon fel.*
-Hogy-hogy nem vagy otthon? *Nyár van, ilyenkor általában mindenki otthon van. Csak ő nem... meg Lar. Sátán továbbra is próbálja megkárosítani Cintó cipőjét.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 5:45 am

- Ahogy mondod .
* Bólintok . Tényleg szívás, de hát magamnak kavartam a szart. Talán kicsit visszább kellene fognom magam, a bajba keverődés terén. De nem tehetek róla, hogy folyton megtalál. Az életem egy hatalmas parti. Hogy pontosítsak : ha a buli nem megy Hannah-hoz Hannah megy a bulihoz. Bár most valahogy úgy le vagyok eresztődve. Ideje lenne már felfújni a csínytevés gömbömet , mert ez így nem állapot. *
- Úgy, hogy van még dolgom itt a suliban. * Természetesen nem akarom elárulni neki, hogy azért mert halálfalóvá akarnak változtatni. Ezt elég ha egy szűkebb ember csoport tudja. *
- No meg annyira nem vágyok arra, hogy a szüleim megint korlátozzanak , pont a nyárra.
* Ebben viszont van némi igazság is. Általában mellettük nem lehetek annyira az aki vagyok, mert hogy a család neve így a család neve úgy. Hát istenem. Jószerivel teszek az egész család nevére.*
- És te, hogy-hogy még itt ?
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 5:53 am

*Neki mindig igaza van, kivéve amikor nem...*
-Ahaaa... *Nyár közepén, dolog a suliba. Tök jó. Elgondolkodik egy kicsit, néha-néha Hannahra pillant, majd a kezén lévő karláncon a medált megigazítja. Ahogy az felcsillan, a benne lévő név ismerős lehet... James. Imádja ezt a láncot.*
-Jah, ez ismerős. Szülők... *Von vállat, majd egy halvány mosolyt megereszt azért. Kíváncsian pillant vissza a lányra, a visszakérdezésre pedig válaszol.*
-Úgy, hogy minden nyáron itt vagyok. Jobban buli mint otthon. Meg amúgy már voltam, három napot. *Akkor is: haverok, buli, nafta. Arrébb löki Sátánt.*
-Nem sétálunk? Nem birok már egy helybe állni. *Sajtkukac.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:02 am

* Nem kerüli el a figyelmemet a név ami a karláncának medálján van. Erről eszembe jut, hogy a nyaralásunk óta nem is láttam Jamest. A hiánya úgy hasít belém mint valami éles penge és ami bennem karommá alakul és úgy mar belém belül. Meg sem fordul a fejemben a gondolat, hogy az a James aki az ő medálján szerepel, esetleg azonos azzal akit én szeretek. Szinte meg sem hallom a mondatát, de aztán sikerül visszarángatnom magam a valóságba.*
- Ja igen.. három nap tökéletesen elég. * Mosolygok rá. És próbálom a gondolataimat másfelé terelni.*
- Hogyne.
* Azzal már el is indulok. Amint csinálok valamit ami alatt nem kell annyira gondolkoznom már is jobb.*
- Van nálatok olyan vizsga amivel feljebbi évfolyamba lehet átlépni anélkül, hogy végig járnád az évet ?
* Kérdezek rá. Kicsit reménykedek, hogy igent mond. Ha nem akkor meg majd beviszek egy kis újítást.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:12 am

*Észreveszi, hogy a lány kicsit... elgondolkodik. Azt is, hogy a medálon meglátta a nevet. Halvány, majdnem gúnyos mosolyra húzza a száját. Ő mindig ilyen gonosz... nem is fog változni. Nem tudja, hogy Hannah Jamesszel jár, viszont ő ismeri a fiút... nála is próbálkozott, de nem sikerült. Ha jól emlékszik, akkor ő volt az egyetlen aki kikosarazta Jamest. Csak a legjobb barátja.*
-Nem tudok róla. *Vonja meg a vállát, már sétálgatás közben. Sátán nem nagyon akar megindulni, rángatni kezdi egy kicsit, aztán csak-csak megindul ő is. Halad Cintó mellett, közben a lány Hannahra pillant.*
-Honnan is jöttél? *Csak úgy érdekli... na meg hogy legyen téma.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:18 am

-Kár.
* Na akkor majd beiktatunk egy kis ezt meg azt. Nem fogom kibírni a másodikosokkal .. *
- Moszkva.
* Válaszolom. Hát igen, nem éppen a legközelebb eső hely, meg annyira nem is csábít senkit. Rideg, zord.. Mint amilyen én voltam anno . De azaz énem már rég el lett temetve valahova jó mélyre. Nem is akarom, hogy előkerüljön. * - Te ?
*Csak olyan reflex szerű udvarias visszakérdezés, amit az emberek megszokhattak már a másiktól.*
- És van valami nagyobb terved a nyár hátralevő részére ?
* Kérdezem és tényleg érdekel , hogy mit is válaszol. Talán ha jobban megismerem még csatlakozhatnék is ha megtetszik a terve. Már ha van neki.
Közben a cigim már a végét járja, így hát elpöckölöm be az egyik bokorba. Remélem Cintó nem az a környezetvédő fajta lány, aki most emiatt beugrik a bokorba és kiszedi a csikket nehogy felgyulladjon a növényzet , aztán meg jól lehord engem. Bár nem igazán zavarna. könnyű szerrel hárítanám*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:31 am

-Newcastle. *Az nincs messze. A Moszkvára sem lepődik meg... voltak már furcsábbak is. Párizs, USA meg minden. Aztán egy kis csend, ő húzza maga után Sátánt. A mosómedve már kezdi kiidegelni...de akkor is szereti. Elgondolkodva halad Hannah mellett, aztán jön neki egy kérdés.*
-Öhm... haverok, buli, nafta. Lehetőleg minél több csíny, meg már várom a tábort. Más konkrét nincs. Bár a rockfeszt után nem biztos, hogy lesz jobb buli. Ki tudja...*Von vállat. Ki tudja, lehet hogy a végén még Hannahval jóban lesznek. Egész jól indul az ismeretség.*
-Neked? *Pillant rá ismét, aztán a csikk után. Nem környezetvédő, nem és egyáltalán nem szaladna a bokorba azért az eldobott cigiért. Inkább szennyez ő is.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:39 am

*Newcastle. Soha életemben nem jártam még ott . Sőt nagyon nem jártam sehol sem. Leszámítva a Bermuda háromszöget. Azt is csak azért, mert annyira tetszett, hogy olyan sok baljós pletyka kering róla. Nem vagyok a nagy utazgatások híve. Inkább maradok a seggemen, ha ott jól érzem magam.*
- Nekem sincs semmi .. Körülbelül ugyanaz lesz mint neked. Mármint ami a bulit meg a naftát illeti. Haverok azok annyira még nincsenek, talán , mert évvégén jöttem.
* Vonom meg a vállam, majd sétálunk tovább. A haveri köröm kimerül ott, hogy Ash, Liza meg James. Legalább is akiket jófejnek tartok meg olyan pörgősebbnek azok ők. Bár ott van még Nathaniel is, James haverja..*
- És mikor lesz ez a rockfeszt ?
* Kérdezek rá, hiszen ahogy hallottam azok mindig a legütősebb bulik. Nekem kimondott zenei ízlésem nincs. Mindenevő vagyok e téren. Bár a szívem a rock felé húz.
Csábít a gondolat, hogy még egy cigarettára rágyújtsak de egyelőre türtőztetem magam. Nem olyan jó az.. Na meg a sok kátrány. Bár igazából leszarom, de azért most kell egy kis oxigén is a tüdőmnek.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:52 am

-Majd lesznek. *Jelenti ki egy apró vállvonással. Neki csak... Lar van itt, aki legjobb barátja meg így összeszedett egy bandát, akik ilyen rock meg lázadó típusúak és ők megvannak. Mindig együtt járnak bulizni, mindenben együtt vannak meg sötöbö.*
-Bocs, rosszul fogalmaztam. A rockfeszt múlthéten volt. *Nem nagyon lehetett róla hallani a varázsló világban, hiszen ez nem itt volt... ez mugli alapon volt, de nagyon király. Mentek is a régi bandával.*
-Kéne valamit csinálni... fel kéne dobni ezeket az unalmas napokat. *Jegyzi meg csak úgy mellékesen, miközben tovább rángatja a pórázon a mosómedvét, ami meglehetősen meglepő annak, aki elmegy mellettük. Cintót meg nagyba kerülik, mivel elég félelmetesen néz ki. Sokan... nem is mernek vele kezdeni, mert azért olyanokat is híresztelnek róla, hogy pálca nélkül is simán elrendez valakit. Szóval... nem olyan beszari mit amilyennek hiszik.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 7:00 am

* Elmosolyodok a válaszára. Jó ez az optimizmus. Bár ahogy magamat ismerem, tényleg lesznek haverjaim nem sokára. Csak ehhez az kell, hogy induljon be az élet a suliban, amire meg kell hagyni nem nagyon várok. Mert azzal együtt, hogy visszatér a tömeg, elkezdődnek az unalmas tanórák is. *
- Kár, szívesen elmentem volna.
*Jegyzem meg. Tényleg így gondolom, biztos jó lehetett.*
- Az nem ártana. Bár mire gondolsz ez alatt ?* Nézek rá kérdőn .*
- Valami bulira vagy esetleg egy kis illegális játszadozásra ?
* Nekem speciel mindkettő bejön és semmi sem akadályoz meg abban , hogy csináljam is. Már maga a tény, hogy itt vagyok az is illegális. De ettől jön meg a kedvem..Ha tilosban járok.*
- Kész tárházam van arra az esetre ha valamilyen rosszalkodást kellene csinálni.
* Csillan fel a szemem. Közben ötletek zuborognak át az agyamon. Egészen a kis tessék-lássék próbálkozásoktól a nagyobbakig. *
- Voltál már az Élményparkban ? Úgy hallottam, hogy a Szellemház nem éppen kispályás.
* Vetem fel az ötletet, hogy nem ártana egyszer meglátogatni azt a helyet. Annyi távcsatornám nekem is van, hogy ilyen dolgokat megtudjak. Na meg azt, hogy a Rémségek Cirkusza most éppen erre felé tanyázik valahol. Viszont ha itt van a cirkusz akkor lehet, hogy itt van ő is.. Ez viszont már nem éppen kellemes érzéssel áraszt el.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 7:22 am

-Majd legközelebb. *Egy kisebb mosolyt ereszt el Hannah felé.* Amúgy tényleg nagyon jó fesztivál... kész hülyeség kihagyni. Én már két éve járok. *Jah, 13 éves kora óta rocker. Mit tesz Lar. A kijelentésre vagyis kérdésre elgondolkodik majd megvonja a vállát.*
-Nincs ötletem. *Az meg hogy lehet?* Bár mindig szokott lenni, de úgy tűnik ma nagyon lehúzták az agyam. *Reggel túl korán kelt, evvel azt akarja mondani. Lassan halad tovább, Sátán most nem kéreti magát.*
-Voltam, egyszer... de... nem nagy cucc. Mondjuk a szellemházat még nem próbáltam. *Gondolja, hogy Hannah ezzel most célozni akar arra, hogy menjenek oda. Elmereng, majd megáll.*
-Tőlem elmehetünk oda is. Este van... ilyenkor a legjobb ott. *Azért mondjuk értelmes lenne elmenni az iskolába és letenni Sátánt vagy valami. Fura lenne egy mosómedvével beállítania az élményparkba.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 3:50 am

- Remélem is !
* Majd hallgatom Cintót, hogy ő már nem először ment el erre a fesztiválra. Úgy látom, hogy ő nem olyan visszafogott lány, szóval joggal hihetem el neki, hogy ha azt mondja, hogy jó akkor az tényleg jó is. Kicsit csalódott vagyok, hogy nincs semmilyen ötlete. De hát így jártunk. Majd talán útközben száll meg bennünket az ihlet. *
- Hát akkor semmi akadálya.. * Egyezek bele, hogy elmehetünk a Szellemházba, most is * - Bár szerintem az a hely nem annyira Sátánnak való.. Esetleg visszavigyük a suliba ?
* Nézek a kis állatra , majd Cintóra. Engem személy szerint zavarna, ha ott a sötétben nem csak a csapdáktól meg ilyenektől kellene, tartani hanem még arra is ügyeljek, hogy nehogy agyontapossam az állatot.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 3:59 am

*Figyelemmel kíséri Hannah mit mondd, de nem sok hozzáfűzni valója van. Ő csak bólogat és bólogat és várja, hogy megszállja az ihlet. Bár úgy tűnik ez most nem fog összejönni.*
-Gondolat olvasó vagy? *Mivel ő is éppen azon gondolkodott ugye, hogy Sátánt vissza kéne vinni. Egy kicsit haboz, majd az iskola felé biccent.* Menjünk vissza, leteszem... hátha nem jön utánunk. Vagy tudod mit? *Egy kisebb csend áll be, de csak a hatásszünet miatt. Körülnéz aztán visszapillant Hannahra.*
-Visszazúzok vele a suliba, tíz percen belül itt vagyok. Sietek... *Nem akarja, hogy Hannah miatta gyalogoljon olyan sokat. Meg sem várja mit mond a lány, inkább lelép.
Tíz percen belül valóban visszatér, Sátán nélkül, egyik kezében egy szál cigivel a másikban pedig két csomag pattogós cukorral. Találta fent. A kéket Hannah kezébe nyomja.*
-Tök jól el lehet vele szórakozni. Sajnos mágikusat még nem találtam... Megyünk?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 4:07 am

- Csak hobbi szinten .
* Vigyorodok el a kérdésére. Majd egyetértően bólintok.. Tényleg nincs annyira kedvem a suliig sétálni, onnan meg vissza ide. Amíg Cintó magamra, hagy elszívok egy cigit és felülök az egyik pad támlájára, úgy bámészkodom. Aztán elégedetten tapasztalom, hogy körülbelül annyi idő alatt ér vissza mint amennyit mondott.*
- Köszi.
* Mondom, majd veszek egyet a cukros zacskóból. Nem először eszek már ilyet, bátyáimmal sokszor szórakoztunk vele..*
- Menjünk !
* Azzal már indulok is de a park kijáratánál megtorpanok. Rájövök, hogy én nem tudom merre kell menni. Cintóhoz fordulok.*
- Csak utánad. Gőzöm sincs merre van..
* Húzódik egy vigyorra a szám és várom , hogy elinduljon valamerre újdonsült ismerősöm.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 4:15 am

*Eldobja a cigicsikket, maga elé, szóval sikerül neki meg is taposni. Aztán oldalra pillant, Hannahra, majd elgondolkodva sétál tovább. Azt hitte, a lány tudja merre kell menni. Csak elvigyorodik a kijelentésre, és aztán oldalra bök.*
-Arra. Nem nehéz megtalálni. *Már... ha egy ideig mennek akkor meg lehet hallani a nagy nyüzsgést. Zsebébe teszi kezét, közben egyikkel megigazítja az oldalán logó láncot is. A cukrot is elsüllyesztette, jó lesz későbbre.*
-És... hogy telt eddig a nyár? Merre voltál? *Csak azért, hogy ne legyen már annyira csend... utálja a csendet, ezért általában ő is töri meg mindig. Lassacskán, de biztosan oda is érnek az Élményparkba.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptyKedd Júl. 27, 2010 4:36 am

- Hidd el, hogy képes lennék eltévedni.
* Mondom komolyan, majd elmosolyodok és követem a lányt. Közben dobálgatom a számba a cukrokat. De azért csak olyan sűrűn , hogy maradjon a házra is .*
- Tök jól. Leszámítva azokat a napokat , amikor majd megölt az unalom. Voltam a Bermuda -háromszögben. És te ? Szüleiden kívül merre voltál ?
* Kérdezek vissza miközben ráharapok egy cukorra. Már meg is látom az Élménypark vonalait. No meg hallom is, hogy van ott ám tömeg. Fel is csillan a szemem a fényekre, meg a sok emberre.*
- Nos, akkor irány a Szellemház !

* Indulok előre a park bejáratánál. A mellettünk elhaladó halálra vált fejekről megállapítom, hogy merre is lehet a ház. Így pár perc alatt már ott is vagyunk.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:01 am

*Hihetetlen, egy napja sem vagyok még itt, máris elkapott a mehetnék, és a szobám zártságából egészen idáig menekültem. A városka, bár jobban mondva, falucska szélén alaposan áttanulmányoztam a térképet, szóval eltévedni nem fogok. A ligetbe jöttem körbenézni, szeretem a természetet, csak jól titkolom. Közelebb lépek az egyik fához, és fellendülök, elkapom az egyik ágát. Innen már imán, felhúzom magam, és felülök a fára, hátamat nekidöntöm a törzsének, és onnan szemlélődöm. Egy szakadozott zöld vászonnadrág van rajtam, és egy fehér ing, amit foltok, és rojtok díszítenek. Nem, nem szakadt, csak gyárilag ilyen. Felsóhajtok, és elgondolkozom, leginkább azon, hogy mi a fenét fogok én itt kezdeni magammal.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:08 am

*Farkasalakban bóklászik a fák között, amikor szagot fog. Az egyik fához téved, és mivel farkasalakban a látása is jobb, felpillant, és meglát egy srácot. Hangtalanul távozik, majd visszaváltozik emberré, és ismét arra sétál, zsebre dugott kézzel. Farmert visel, egy fekete inget, a lábán tornacipőt.*
- Te, öcsi, nem fogsz onnan leesni? *Kiált fel. Egy kicsit ki akarja szellőztetni a fejét. Nem valami mókás órákat Anor Azgard társaságában tölteni a minisztériumi fogdában.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:13 am

*Már éppen ott tartok gondolatban, hogy valami istencsapása lerombolja az iskolát, és engem magába fogadva megvéd, és elvisz egy másik tájra, egy másik időben, amikor felébredek az álmodozásból. elsőre nem is tudom mi rántott vissza, körbenézek, majd le a földre, és észreveszem az ott álldogáló férfit, aki szemmel láthatóan hozzám beszélt. Rápillantottam barna szemeimmel, miközben ajkam apró mosolyra húzódott. Ez nálam mindig is könnyedén jött, de ritkán volt őszinte.*
- Ne aggódj, nem esek le, elég stabilan ülök itt. *bíztosítottam őt, hogy az égvilágon semmi bajom nem eshet, és le sem fogok esni. Tapasztalt, fára mászó vagyok már. Reményeket táplálok aziránt, hogy ezzel megelégszik és elmegy, engem meg hagy szépen visszamerülni a gondolataimba.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:17 am

- Nem aggódom. *Mosolyodik el, majd elővesz egy cigarettát, és meggyújtja. Nagyot szív belőle, ez most jól esik. Túl stresszek néha az aurorok élete, ezt ő is megtapasztalta már jó néhányszor.*
- Nem minden diák szokott azonnal letegezni. *Szól ismét fel, de esze ágában sincs elmenni. Talán majd kicsit később, ha elszívta a cigarettáját.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:22 am

*Ez remek, mert én sem aggódom. Nincs is miért, hiszen tudom hogy ág erős, és megtartja a súlyom, ami nem olyan sok. A férfi dohányzására kicsit megrándul az ajkam, elnyomok egy mosolyt. Nahát, hogy mostanában mindenki dohányzik. De ha már ő akkor én is, csak nem esz meg keresztben. Előhúzok hát egy dobozt, amint a Marlboro felirat díszelege, nem túl erős, mondhatni a legenyhébb típust szívom, és meggyújtom egy öngyújtóval. Hasznos kis mugli találmány.*
- Akkor jó ha nem aggódik, mert én sem. *jegyzem meg, és beleszívok a cigimbe, majd figyelmesebben szemügyre veszem a férfit. Nem tűnik valami miniszternek, ami azt illeti.*
- Hm? Jah hogy ez most baj? * kérdezek vissza, mert én nem szoktam magázni senkit, max az igazgatót, de az más tészta. Kirúgatni nem akarom magam szándékosan legalábbis, nem.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:30 am

*Amikor látja. hogy a fiú is rágyújt, felvonja a szemöldökét.*
- Tudod, öcsi, nem túl egészséges ilyen korban dohányozni. Igaz, pont én beszélek. De hét... nehéz leszokni... ~Főleg, ha egyszerűen jó.~ *Teszi hozzá magának gondolatban. Nem is akar leszokni, mivel így is elég gondja van, ez legalább megnyugtatja.*
- Nekem nem. Csak furcsa. Az emberek úgy vannak vele, jajj, auror, meneküljünk, mert bevisz valamiért. És ezért általában tisztelettudóak. *Vonja meg a vállát, majd felpillant a fiúra. Csodálkozik magán, mivel ha bosszúsabb hangulatában van, biztosan nem intézi el ilyen nyugodtan a eltegezést.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 10:35 am

*Igazán nem érdekel mit mond a dohányzásról, már hallottam párszor a mesét, a káros dolgokról, a tüdőrákról, meg más hasonló finomságról is. Válaszolok is ehhez mérten.*
- Hát, pont te mondod. Nekem úgy tűnik, mintha nem ez lenne ma az első szálad. *mosolyodom el, majd hozzáteszem még.*
- Amúgy meg nem mindegy? Az a mondás járja hogy a dohányosok gyerekei hamarabb örökölnek.... *vonom meg kicsit a vállam mellé, majd beleszívok a cigimbe, és hallgatom a további szövegelést. Az egyik kijelentésénél, azt hiszem, majdnem leesek a fáról. Egy auror? Ez vicc??*
- Jajj auror? Miért hol van itt auror? *kérdezek vissza, apró vigyorral, hogy lássa, értem én amit mond, csak éppen furcsálom, hogy hogy lehet valaki ilyen kinézettel és stílussal auror.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kirinashi Nikumi park
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: