Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 3 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kirinashi Nikumi park

Go down 
+17
Raymond Glosser
Cassandra Lengston
Leila Horowitz
Victoria Heats
Daniel Reed
Savanna Wrath
Hannelori Sensui
Robert Lawrence
Yoshitsune Narakiho
Cintia Thomson
Hannah McDowal
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Anor Azgard
James Miller
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:58 am

-Tudod azt te is nagyon jól! *mondja és közben ravasz mosolyra húzza a száját. Aztán észbe sem kap, már a fának döntik, Liam pedig hozzásimul.
Minden csókot viszonoz, amit tud, majd kérdésre mosollyal és biccentéssel válaszol, na meg egy szenvedélyes csókkal. A kalandozó kézre először figyelmeztetőn ráteszi egyik kezét, de végül ha Liam mégis folytatná, hagyja, hiszen Liamet sem lehet örökké pórázon tartani, na meg magát sem. Közben Liam vállát és hátát simogatja és csókolja, ahol éri...*


//Fagyis kocsi szezon...//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptySzer. Jún. 09, 2010 10:53 am

//+18 után....//

*Feltekint párja szemeibe és apró mosolyt enged elhúzódni arcán.*
-Nem, dehogy. Imádtalak... *suttogja kedvesének és élvezi a csókokat. Kicsit kimerült, így most hagyja, hogy kényeztessék.*
-Nem kell visszajönnöd! *válaszolja rögtön.* -Tudok én magamra is vigyázni! *ered meg a nyelve és hangja is erősödik.*
-Majd találkozunk Wilardban..... vagy itt. *teszi hozzá sejtelmesen elvigyorodva.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptySzer. Jún. 09, 2010 11:05 am

- Rendben... És köszönöm... Nem tudnék visszamenni arra a szörnyű helyre. Már úgyis minden tudásom megvan, ami kellett...
*Mondja mosolyogva, miközben tovább cirógatja a lány testét, ahol csak éri... Ám végül ennek az idilli pillanatnak is véget kell vetni, Will öltözni kezd, gyorsan, gyakorlottan, majd Lút is... Szó szerint felöltözteti. Játékosan, csókolgatva a lány testét, majd mikor elkészülnek, még meg is csiklandozza... Valahogy gyermeknek érzi magát Luthia mellett, és ez boldoggá teszi.*
- Most mihez lenne kedved? Egy tea valahol? Egy kávé? Egy cigaretta?
*Kérdi, és már venné is elő a cigisdobozt, hogy rágyújtson, ám megáll.*
- Te ezt nem szereted...
*Mondja mintegy magának, és elrakja a dobozt.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptySzer. Jún. 09, 2010 11:11 am

*Figyeli a fiú tekintetét, aztán eszébe jut valami.*
-Hogy lett sárga a szemed? Mi történt veled amíg nem láttalak? Honnan tudtál meg hirtelen annyi mindent? *kérdi kíváncsian. Nagyon kíváncsian.
Mielőtt Will válaszolna, következik a felöltözés és a fiú gyermeki játékossága, Lú nevet, igazán nevet...és boldog...*
-Lökött vagy... *ejti el vidáman, csillogó szemeit a fiú tekintetébe fúrja, majd végül komoly tekintettel várja a válaszokat. Aztán hozzá is kérdés érkezik és felel...*
-Egy tea jól esne... *válaszol, a cigarettára nem szól, de szigorú szemekkel néz előbb Will szemeibe, majd a dobozkára, és ahogy az újra elkerül a nadrágzsebbe, Lú újra elmosolyodik..*
-De ha Te szeretnél, rá gyújthatsz.... csak akkor utána nem kapsz csókot! *nyújtja a nyelvét...incselkedik..*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptySzer. Jún. 09, 2010 11:28 am

*Will nevet Lú játékosságán, de nem gyújt rá. Elindul vele kifelé, és gondolkodik, hogy mondja el, majd végül úgy dönt, hogy a ragtapaszt is gyorsan kell letépni.*
- A halálfalók vezére az utódjának választott, és nekem adta minden hatalmát...
*Hadarja, bár még érthetően, majd félreugrik, és védekezően felkapja a kezeit, hogy ha a lány éppenséggel ki akarná tépni a szívét, hogy lenyomja a torkán, majd a beleivel akassza fel, legalább fél perccel tovább életben maradjon. Várja, várja a támadást...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptySzer. Jún. 09, 2010 11:33 am

*Hirtelen fut végig lelkén és agyán a megdöbbenés, de arcára nem ül ki. Felemeli a tekintetét a fiúra. Nem, nem támad és nem büntet, de a későbbiekben lehet, hogy majd Willnek el kell viselni pár nem túl szép felszólalást Lútól.*
-Aham, értem. *mondja komolyan, majd elhúzza tekintetét és Wilard központja felé veszi az irányt.
Furcsa számára... az oly annyira utált halálfalók vezérének az utódja....egyenlő az ő szerelmével... Most mihez kezdjen?*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptySzer. Jún. 09, 2010 11:41 am

- Jó, Lú, figyelj, most... Jobb, ha lelépek... Majd később beszélünk...
*Mondja a fiú, és elindul kifelé sietve, ám végül megáll, és visszanéz.*
- Elintézek pár dolgot, mert... Valami közeleg... És... Sajnálom... Őszintén... Majd megoldjuk valahogy... Ha keresnél, itt sétálgass Wilardban...
*Mondja, majd választ nem várva előkapja pálcáját, int egyet, és hoppanál...*


//Bocsi a rövid lezárásért, de oka van... XD MAJD MEGLÁTOD! Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 1:25 pm

*Nem tudott elaludni, és melege is volt a szobában, így visszaöltözött és elindult sétálni, és mire feleszmélt, már itt volt. Feketébe öltözött, mert akkor nem veszik észre olyan könnyedén. A parkba érve támolyog pár kört, és végül leül egy terebélyes fa alá nekidőlve, és felnézve a csillagosnak mondható égre. Aztán megrándul, és görcsösen köhög párat, majd a heves köhögés csillapodik, és újra szabadon lélegzik, igaz még kicsit szaggatottan. mostanában előfordult már hogy erősen köhögött, de nem tulajdonított neki sok jelentőséget. *
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 1:37 pm

* Este van, imádom ezt a napszakot. Ilyenkor lehűl a levegő, utálom a nappalokat, mert akkor oda lehet kozmálni a napon olyan meleg van. Így pont jó, a teli hold fényében sétálni a parkban. Szokásomhoz híven, csak is fekete öltözék van rajtam. Egy fekete nadrág és egy fekete izompóló és egy acélbetétes bakancs. Lassan sétálok céltalanul a fák között. Jobb kezemben a gyújtó található. Amivel már elég régóta játszok, így esélyes hogy mindjárt kifogy a gáz belőle. Bal kezemben pedig egy szál cigaretta van amibe néha bele~bele szívok. Nagy meglepetésemre látok egy nagy fa alatt ülni egy ismerőst. Kis gondolkozás után már is beugrik, hogy honnan is ismerem. Lassú és halk léptekkel oda sétálok hozzá, próbálok neki meglepetést szerezni, nagyon is kíváncsi vagyok miként is reagál majd rám. *
- Üdvözletem az árulónak. * Gonosz kacajjal felröhögök és folytatom. *
- Emlékszel, hogy mit mondtam, hogy mi lesz mikor legközelebb találkozunk? Kellet neked ide jönni Kim.... * Fenyegetem az iskolás fiút, lassan már kezdem unni ezt a szakmát, de hát nem tehetek róla, ez az egy dolog amiben jó vagyok, az pedig az emberek eltiprása. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 1:42 pm

*Az estéket más miatt is lehet kedvelni, a hangulata, egyfajta kisugárzása miatt, és a fiú szereti a csillagokat bámulni, vagy a holdat. Nem, nem vérfarkas, még csak az kellene. Nem férne össze a természetével. Az felé közelítő alakot nem veszi észre csak amikor már melléér, és megszólal. Elsőre, azonnal felismeri a hangját, és szélsebesen sápad el. Ma már másodjára, a vérnyomása az egekben jár, légzése szabálytalan lesz. Igen, nagyon is jól emlékszik Sebastiano minden szavára. A következő találkozásuk lesz a halála napja.*
- A-azt mondtad ha elkövetek valamit, csak akkor ölsz meg... *mondja kissé remegő hangon, a halálfalóknál soha semmit, de semmit nem szabad biztosra venni. Csak ő ilyen kis naiv.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 1:52 pm

* Végig nézek rajta. És megdöbbentő rá emlékszek, múltkor is ilyen kis nyámnyila volt. Imádom ezeket a kis naiv és szerencsétlen embereket. Könnyű rájuk ijeszteni. Lassan már bele törődök, hogy mindenki ilyen kis anyám asszony katonája lesz. Ha tudtam volna az elején, hogy mibe is kezdek bele, akkor lehet, hogy ezt a melót átpasszoltam volna egy másik halálhalónak. Szinte már sajnálom, de csak mértékkel. Mert bennem nem igen van olyan hogy sajnálás. *
- Jaj Kim. Nem mondták már neked, hogy nem kell mindent elhinni amit az ismeretlen emberek mondanak? * Nézel le a földre az előttem ülő fiúra. Na ha eddig nem volt, akkor most lesz neki majd kisebbségi érzése. Majd bele szívok a cigarettába és eldobom.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 1:58 pm

*Nem kel, fel, nem kezd el menekülni, holott ez lenne a legésszerűbb amit tehet. Ahhoz túlságosan eluralkodott rajta a pánik, enyhe hulláma. Fél, de nem fut, ez kicsit ellentmondásos, de megtanulta, hogy jobb nem menekülni, mert ha úgy van a dolog, akkor mindenhol megtalálják. Legalábbis van aki megtalálja.*
- De mondták... *hal el a hangja a mondat végére, és elönti az életösztön. Élni, akar, még élnie kell, annyi mindent nem próbált még, és annyi minden vár még rá. Lassan a fának préselődve talpra áll, és így nem annyira nagy a magasságbeli különbség. Csak az évek száma. Ismét szólásra nyitja a száját, de megint görcsösen köhögni kezd, és egyik kezét a szája elé kapja. Mikor elmúlik a köhögés, ami nem tart talán egy percig sem, elveszi a kezét, és kicsit reszketve megkapaszkodik a fában, és úgy pillant a halálfalóra.*
- Most mi lesz? Meghalok? *kérdezi kicsit rémülten és kicsit beletörődően. még mindig, fél, retteg, de igyekszik nem annyira gyávának mutatkozni mint legutóbb.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 2:10 pm

* Végre feltápászkodott Kim. Még jó, hogy önszántából megtette, legalább nem kell nekem felrángatnom. Elkezd beszélni, majd csak köhög. Ha jó ember lennék ilyenkor megsajnálnám és hagynám futni, mondván hogy beteg és hagynám a fenébe. De ez nem így van. Remek, beteg a kicsike, szemeim felcsillantak. Legalább könnyebb lesz megölni, nem kell annyit kínlódnom vele. *
- Hát jobb lett volna, ha hallgattál volna rájuk. Most ezt hidd el nekem. * Épp, hogy válaszolok rögtön hallom a másik kérdést, kicsit elgondolkozok rajta és válaszok rá. *
- Majd meglássuk. De egyenlőre az lesz, hogy elmegyünk egy sétára. Gondolj bele, mennyivel könnyebb lenne téged megölni a tó parton, csak bele dobnálak a vízbe és fulladásnak álcáznám. De itt a parkba. Semmi érdekes, meg macerás is lenne innen eltüntetni a holttestedet. * Dörzsölöm össze a tenyeremet és elindulok, remélem hogy Kim velem tart, mert ha felhúz ne tudja meg, hogy mi is vár rá igazából. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 2:16 pm

*A fa mellől mered a másikra, és egy pillanatra minden félelem nélkül veszi szemügyre a férfit. Nem tűnik túl idősnek, se fiatalnak sem. A gyilkosságok, melyek a lelkét terhelik, öregítik az arcát is egy kicsit. A felvillanó szemeket nem érti, nem érti mire vonatkozhatnak, mi olyat mondott, amivel esetleg felidegesíthette vagy talán jókedvre deríthette őt. A köhögést maga sem tudja mi okozhatja, talán a stressz vagy a folyamatos feszültség. Talán.*
- jobb lett volna, ha ide sem jövök. *szakad ki belőle a sóhajtás ami annak ellenére hogy halknak készült, elég jól hallható. A halálát részletező kérdésre, illetve tervre nagyot nyel, és amikor Seb felszólítja hogy sétáljanak, elindul mellette, de azért kartávolságon kívül. Nem ostoba, nem szeretne víz általi halált halni, meg amúgy semilyet de ezt már nem tudja befolyásolni.*
- Elhiszem *feleli arra hogy könnyű halála lehetne.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 2:34 pm

* Szerencsére Kimnek van annyi esze, hogy azt csinálja amit én mondok. Életemben egy ember próbált ellenkezni nekem. Na nem mondom ő is hulla zsákban végezte aztán meg az egyik kis elveszett városba folyójában. Holttestét még azóta sem találta meg senki. Pedig csak annyira lettem volna kíváncsi, hogy hogy kis hívták az áldozatomat. De úgy látszik ez örök titok marad. *
- Na ha már itt vagyunk beszélgessünk. Tudod nem hiszem, hogy még velem fogsz még egyszer egy ilyen szép éjszaka a csillagok alatt és teli holdkor sétálni a parkban. * Viccelődök vele, és egyben kicsit célzok is arra, hogy ez az utolsó estélye. Remélem veszi a lapot. *
- Ha már itt vagyunk akkor beszélgessünk. Mondj pár okot, hogy miért ne üljelek meg. Ha jó okokat találsz akkor futni hagylak. Csak szólok még soha senki sem talált jó okot.
- Az az igazság, hogy nagyon is sajnálnálak megölni mert olyan vicces ahogy megijedsz. Meg nem is kaptam rá engedélyt Leader- től. De tudod, van olyan napom mikor engedély nélkül is megteszem. Aztán csak balesetnek álcázom és minden elvan intézve. * Ördögi szemeimmel Kimre tekintek. Kíváncsi vagyok a reakciójára, most már csak minden rajta múlik. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 2:49 pm

*A fiatal férfi mellett sétál, és közben azon filózik, hogy hogy van az, hogy ő, a teljesen átlagos, semmiben nem kiemelkedő kamasz, sokkal többször került már halálközeli élménybe, mint a nagyszájú Ted, vagy éppen akárki más. Ezt nem tartja fairnek az élettől, de nem tud mit tenni, életének könyvét nem ő írja. Sok midnent ki tudna nézni a férfiból, azt is hogy higegvérrel megölje őt, ami nem lenne igazán jó.*
- Azt hiszem igazad van. Nem hoz nekem szerencsét a telihold. *sandít fel az említett égitestre, mert eddig egyszer sem érezte hogy pozitív hatással lenne rá.*
- Hát...mert tényleg nem tettem ellened semmit. *próbálkozik meg egy érvvel, ami azért gyenge lábakon áll. Igaz, hogy nem tett semmit, de ezt a férfi nem fogja neki elhinni, tehát dilemma.*
- Szerintem nem örülne a Leader ha megölnél. Úgy értem rólam nem sokan tudják hogy halálfaló vagyok, és nem a Leader mellett állok. Én nem őt követem, senkit nem akarok követni, én csak túlélni szeretném az egészet. William, Éjkacag mellett állok. Ő nem örülne ha megölnél. *próbálkozik, még egyszer, bár a magyarázata lehet hogy kicsit zagyvára sikerült a torkát szorongató félelem miatt.*
- Ha ennyire meg akarsz ölni tedd meg, de akkor kérlek, mondd meg Willnek hogy elvesztem. *kéri csendesen de nem állt meg a sétálással, bár egyszer már megkerülték a parkot, szép lassan.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 3:05 pm

* Megállok a sok séta után. Kezdek már fáradni én sem vagyok az aki voltam régen, öregszek. Már vagy öt embert öltem meg az idő alatt még csak Kimmel beszélek. De nem tudom miért, rám jött az a vágy, hogy beszélgessek az áldozatokkal a haláluk előtt. Kezd érdekelni, hogy ki miért hal meg, régen ez nem így volt. Akkor csak pancsot kaptam és már is gyilkoltam. Most meg itt vagyok egy szerencsétlennel és hallgatom a nyavalygását. *
- Hát nekem mindig igazam van. * Majd kiveszek a zsebemből egy szál cigit és rágyújtok. Mert az midig lenyugtatott. És most felettébb fontos a nyugodtság. Nem akarok olyan dolgot tenni Kimmel amit később még megbánnák. *
- Remélem is, hogy nem tettél ellenem semmit. * Ki tudja.. most az egyszer még hiszek a fiúnak. De csak tudjam meg, hogy hazudik. Addig él. *
- Roppant érdekes amit most megosztottál velem. * Gondolkozik el, hogy valóban igaz amit ez a kis ficsúr mond, vagy csak jól tud hazudni, az életéért mindent alapon. De mindegy majd úgyis kiderítem, hogy mi is az igazság. *
- Nem tudom miért. De olyan vágyat érzek a te megölésedre mint még soha senkinél nem tettem. Csak remélni tudom, hogy kibírom és élve elengedjelek. * Pillantok Kimre, remélem érti hogy a mai napból ennyi volt. *
- A legközelebbi viszont látásra. * Búcsúzok el és szép lassan eltűnök az erdő korom fekete éjszakájában. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 3:15 pm

*A sétálás közben amikor megáll, ő is megáll, és figyeli a "gyilkosa" arcát, hátha felfedez benne némi emberi vonást. De sajnos nem igen talál ilyesmit, így hát szorongva várja, hogy mi lesz ebből, mert a férfi nem tűnik túl következetesnek. A dohányzásra nem szól semmit, szinte minden ismerőse károsítja magát ezzel, ezellen nem tud mit tenni, meg nem is igen érdekli. Neki az lenne az érdeke, ha meghalnának, de eszébe sem jut, mert ő életpárti. Még Seb halálát sem kívánná.*
- Nem hazudok *erősíti meg, miközben a haja végig kirázza a hideg. Kezd lehűlni az éjszaka, én nem hozott magával kabátot. Ha ezt élve megússza, akkor visszamegy az iskolába, így is csodálkozik azon, hogy Alex még egyszer sem kapta el.*
- Érdekes, de veszélyes *jegyzi meg, mert ő is csak Will félmondataiból, meg a híreken keresztül tudja hogy mi az ábra. Ami nem igen sok, és Willel sem találkozik gyakran ami azt illeti. Bár azt vette észre, hogy kezd egyre inkább ragaszkodni hozzá, mintha valami miatt kötődne hozzá. Ettől a felismeréstől meg is rémült, mert eddig észre sem vette magában és kétségek gyötrik.*
- Én is remélem hogy jó az önuralmad... *suttogja inkább csak magának, és felsóhajt amikor a fiatal férfi megfordul, és elmegy. Remegő lábbakkal rogy le a fűbe, és kezébe temeti az arcát. Vesz pár mély levegőt, és amikor úgy érzi már képes talpon maradni feláll, és sebesen elindul a kastély felé, megfogadva, most már sokadszorra hogy a szobájából ki sem teszi a lábát többet.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyVas. Júl. 25, 2010 1:40 am

* Ki kellett már szabadulnom a kastélyból. Egyszerűen herótot kaptam már a bezártságtól. Mit sem törődve a tilalommal elindultam a Wilardba vezető úton. A jó időnek köszönhetően egy világos farmersort meg egy fekete ujjatlan van rajtam, egy saruval. Szép lassan sétálok, hiszen időm mint a tenger és tatár sem üldöz. Megállok itt-ott a városban és miután veszek magamnak egy hűsítő limonádét, eldöntöm, hogy a Japán negyedbe teszek egy kis látogatást.
Ráérősen sétálok a Nikumi parkban, majd keresek egy olyan szögletet ahol nincsenek annyira sokan. Meg is találom a tökéletes helyet. Távol a park többi részétől egy kihajló japán akác egyik ágára felmászok. Előveszem a cigarettás dobozom és rágyújtok. Háttal nekidőlök a fa törzsének, közben ügyelve arra, hogy ne zuhanjak le. Lógatom a lábam és csak úgy vagyok. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyVas. Júl. 25, 2010 1:46 am

*Akár furcsa, akár nem... egyszer csak egy piros nyakörves fiatal mosómedve mászik fel a fára, Hannah mellé. Mintha menekülne... de van is neki talán mitől, hiszen egyszer csak egy kisebb hangzavar kerekedik felül, mondhatni Hannah és a mosómedve -Sátán- előtt. Cintó nem látja, hogy a mosómedve hol van.*
-Sátán! Addig húzd ide a beled, még szépen mondom! *Próbál egy kicsit kedvesebb hangnemben beszélni, de még nem józanodott ki teljesen. Múlt héten otthon volt, bulizott és... tegnap este ért vissza, aztán meg ugye valamikor egy óra- fél kettő körül sikerült neki kikelni az ágyból. Lart sehol nem találta, gondolja, hogy az unokatestvér már megint kószál valamerre.
Kezében egy ezüstös póráz van, ami árulkodhat arról, hogy az övé a mosómedve. Lassan halad Hannah és Sátán felé, de persze amilyen okos... ő a fák tetejét nem nézi.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyVas. Júl. 25, 2010 1:54 am

* Nyugodtan fújom ki a füstöt és nézem az eget. Egyáltalán sem értem magam, hogy miért vagyok mostanában ilyen nyugodt és magának való. Talán a megfelelő társaság hiány miatt.
Na igen, a társaság.. Jön is egy mellém. Valami állat. Egyenesen az ölembe ugrik. Kis híján kiejtem a cigarettát a kezemből. Nem bírom az állatokat. Egyszerűen megfognám és épp arrébb hajítanám, amikor meghallom valószínűleg a gazdájának a hangját.*
- A fene egye ..* Sóhajtok fel. A mai napi jótétem is le lesz tudva, ha visszajuttatom a gazdihoz ezt az állatot. Bekapom a cigim, és úgy kiáltok le a fáról , bár kicsit értetlenül beszélek, hiszen nem könnyű úgy rendesen artikulálni, hogy van valami a szádban.. Az én mondatom is körülbelül most így hangzik*
- Hé, ii va a áao..
* Azzal már nyújtom is lefele Sátánt , remélve, hogy a lány legalább is a hangja alapján erre következtetek, elveszi tőlem. Majd ha ez megtörténik akkor utána én is leugrok a fáról, hogy megnézzem kibe is botlottam bele a mosómedvének köszönhetően.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyVas. Júl. 25, 2010 1:59 am

*A mosómedve szinte megbújik Hannah ölében, aztán össze is rezzen a kiabálásra. Cintó néha tényleg... akaratos -vagy mi- Sátánnal, viszont akkor is nagyon szereti a mosómacit.
A lány, egyszer csak kiabálásra lesz figyelmes az előtte lévő fáról. Felpillant, bár nem érti meg teljesen mit mondanak neki. O.o képet vág.*
-He? *Amilyen okos... és jól nevelt...* Sátán! *Most már meglátja a mosómedvét, így elveszi és ráköti a pórázt a nyakára. Fő a biztonság.
Amikor a másik lány leugrik a fáról, végigpillant rajta -láthatólag egy kicsit kritikusan, mint mindenki másnál is- majd egy halvány mosollyal az arcán biccent.*
-Kösz. *Mellesleg Cintián egy fekete farmernadrág - fekete/ezüst szegecses övvel, fekete-fehér tornacipő-aminek a fűzője szokás szerint ki van kötve, és egy piros rövid ujjú póló- fekete halálfejjel van rajta.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyVas. Júl. 25, 2010 2:07 am

- Igazán nincs mit.
* Mondom miközben leporolom magam, majd felnézek a lányra. A cigit újra bekapom és szívok belőle egyet, majd miközben kifújom a füstöt sárkány módjára, kezet nyújtok a lánynak és bemutatkozok*
- Hannah McDowal .
* Ha jól emlékszem láttam már párszor a suliban. Sőt mi több a klubhelyiségben is. Az viszont biztos, hogy nem egy évfolyamba járunk, hiszen egy közös órám se volt vele még. Legalább is amikre bementem azokon ő nem volt ott.*
- Aranyos kis izé.
* Nézek a mosómedvére. Egy macskám volt , az is három éves koromban de gyorsan eltűnt vagy meghalt nem tudom már. *
- Találó név a Sátán neki.
*Jegyzem meg úgy mellékesen.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyVas. Júl. 25, 2010 2:17 am

*A cigire pillant, felvonja a szemöldökét, aztán pedig leteszi Sátánt a földre. Amúgy igen, ő is ilyen... "néha, amikor kedvem adja cigizek" típus, na meg szemmel láthatólag rocker. A kéznyújtást mint mindig, most sem fogadja el. Szerinte hülyeség, és nincs értelme. Főleg a lányoknál nem.*
-Cintia Thomson. *Igen, ha bemutatkoznak neki, akkor ő is bemutatkozik. Mellesleg Cintó elég hírhedt... mondhatni Larina után. Hogy ők így, meg hogy ők úgy... Amikor megjegyzik, hogy Sátán aranyos, lepillant a lábához. Nem meglepő, a mosómedve ismét csak a cipőfűzőt rágja. Kicsit arrébb löki a lábával az állatot.*
-Bérgyilkos mosómedve... vigyázni kell ám vele. *Persze. Bérgyilkos... három hangyát tud megölni egycsapásra. //xD//*
-Amúgy ismerős vagy nekem... lehet, hogy már láttalak. *Csak neki meg rossz az arcmemóriája, így ha találkoztak is, esély nincs rá, hogy megtudja mondani, hogy Hannah volt az.*



//Egy kis fagyi ^^//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 2:04 am

// olvadozás //

* Visszahúzom a kezem, hiszen Cintia nem fogadja el. Ha nem hát nem. Elvégre, amúgy is fiús szokás egy lánytól.*
- Akkor ezek szerint többre megy vele az ember , mint egy sárkánnyal.
* Jegyzem meg. Bár vannak kivetéseim az ellen, hogy mennyire lehet ártalmas ez a kis szőrmók. Vállat vonok a kijelentésén miszerint már látott. *
- Meglehet . Faminés vagyok, azt hiszem te is.
* Válaszolok. De nem vagyok benne annyira biztos. Múltkor is egy Plamásra hittem azt, hogy a házamba tartozik. Majd egyszer megtanulom kinézetről megkülönböztetni, hogy ki melyik házba tartozik. *
- Ahogy elnézem felettem jársz.. * Húzom el a szám. Nem azért, mert a lányban nem tetszik valami. Igazából az egészben az zavar, hogy míg a társaim kis pisis tizennégy évesek én már a tizenhatot is betöltöttem. Kellett kirúgatni magam a Roxfortból..Így most mindent kezdhetek előlről.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kirinashi Nikumi park
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: