Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 6 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kirinashi Nikumi park

Go down 
+17
Raymond Glosser
Cassandra Lengston
Leila Horowitz
Victoria Heats
Daniel Reed
Savanna Wrath
Hannelori Sensui
Robert Lawrence
Yoshitsune Narakiho
Cintia Thomson
Hannah McDowal
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Anor Azgard
James Miller
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyKedd Aug. 24, 2010 1:06 am

-Jólvan, nem kell leharapni a fejem. *Kacagott fel, mert komolyan gondolta ugyan, de azért jobb lett volna, ha tényleg aktívabb lett volna a lány.*
-Mondja ezt, egy bolhás kutya. *Nem, nem érdeklik a sértegetések, hiszen megszokta, otthon is ezt mondják neki. Mondhatni, hogy ebbe nőtt fel.*
-Rendben, zúzok én is. *Vigyorodik el, és felmegy a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:28 am

* Kezd esteledni, eljöttem egy kis sétára, hogy gondolkozzak, de már itt bolyongok már vagy egy órája, de semmi. Csak a drága időmet vesztegetem. De így sincs semmi dolgom, így maradok itt ebben a csendes kis parkban. Eddig egy fa alatt loptam az időt. De felálltam és elsétáltam egy közelben lévő padig. Fejemet az ég felé fordítottam és néztem a fejem fölött lévő csillagokat. Néha felismertem egy~egy csillagképet is. De csak nagy ritkán szokott összejönni, de ma úgy látszik, hogy szerencsés napom van. Öltözékem már megint csak fekete. Legalább így bele olvadok az este sötétjébe. Kezdek már unatkozni. Ha nem jön valaki akkor le is lépek és bele bújok a pihe, puha kis ágyamba, már megint egyedül. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:33 am

*Nem is értem hogy bírják a népek itt ezt az unalmat. Nem jön senki, nem történik semmi, fogadjunk hogy még a vízcseppek is lassított felvételben csepegnek. Felsóhajtok, és betérek a közeli parkba, itt még nem jártam. Ma egész nap itt kószálta, hátha történik valami érdekes, vagy találkozok valaki érdekes emberrel de semmi. Az ég világon semmi. Szűk fekete farmert viselek, és egy cowboy módra megkötött, farmeringet a hűvös miatt. Ennek ellenére a hasam simán kint van de nem baj. Ahogy belépek, észreveszek egy férfit az egyik padon, közelebb sétálva az is látom, hogy nem oylan öreg, és nem is csúnya. De semmiképpen nem a korosztályom.*
- Szia, nem baj ha idetelepedek melléd? *kérdezem meg és választ sem várva helyet foglalok a padon. Ha nem tetszik, lehet érte szólni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:40 am

* Igaz, az előtt én rimánkodtam társaságért, de nem hittem volna, hogy letámad egy ilyen taknyos kis csaj. De ha már itt van, akkor majd vele ütöm el az időmet. Végül is... nem néz ki rosszul, de a szőkék nem nagyon jönnek be. *
- Szia. Persze, hogy nem baj. * De még ki sem mondtam már is leült. Látszik rajta, hogy milyen fiatal még az illemet sem tudja. De már a munka időmnek vége, tehát most nem fogom elzavarni és ráfogni ördögi tettemre, hogy azért volt mert én maga vagyok a megtestesült gonosz. *
- Egy ilyen fiatal lány mint te mit keres itt ilyen estélyi órában? * Pillantok rá, majd elő veszem a zsebemből a fekete Walter Wolf-ot, megkínálom vele a még ismeretlen lányt és ha elfogadja akkor meg is gyújtom neki, ha meg nem akkor csak én gyújtók rá és vissza teszem a zsebembe a dobozt. *
- Amúgy, hogy hívnak? * Kérdezek rá és várom a választ. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:45 am

*Nem nézek rá, hanem inkább én is az eget bámulom, tanítottak illemre, aranyvérű család tagja vagyok, de ez most mind nem érdekel. elegem van a sok felesleges dologból, szabadulni akarok, mint a nővérem. Bebörtönöz a sok ostoba szokás, és kötelesség.*
- Kösz. Bocsáss meg ha letámadtalak, nem állt szándékomban, de muszáj kell kicsit levegőzöm *mondom még hogy ne tűnjek túlságosan illetlennek, és csak később veszem szemügyre az arcát. Hm, egész csini pofi, annak ellenére hogy öregebb nálam. De sajnos, van egy oylan érzésem hogy csak egy csinos pofi, és semmi más.*
- Az a fiatal lány, rohadtul unja a családja hülyeségeit, és levegőzni vágyott, ahol lehetőleg nincsenek ott ők is. *hangzik a szép válaszom, és elveszek egy szálat. Nem dohányzom alapban, de most kicsit ideges vagyok, vagyis inkább nyugtalan. Apám már azzal fenyegetőzik hogy kitagad ha nem választok vőlegényt magamnak. De könyörgöm, mindezt 16 évesen?*
- Leile Horowitz. Nah és téged? *kérdezek vissza.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 8:54 am

* Mivel már elég fáradt vagyok ezért csak úgy teszek mint ha figyelnék. Néha pár szót meg is hallok az egészből és úgy rakom össze a sztorit. Aztán rápillantok a sokat beszélő lányra, alig bírom kivárni, hogy végre befejezze a kiselőadását a családjáról. *
- Semmi baj, már hozzá szoktam, mert engem mindig mindenki letámad. * Egy apró mosolyt csempészek az arcomra, azt is az erőltetett fajtából. A fáradtság már az érzéseimet is befolyásolja... úgy látszik. *
- Ezért jó, ha nincs családod. * Ennyit mondok és elhallgatok, bele is gondolok, hogy őt kötik a kötelességei... engem meg? Semmi. Senkim sincs, így hát lehet, hogy én vagyok a világon a legszabadabb ember. *
- Ha meg kitagad akkor sem dől össze a világ. * Saját privát véleményemet továbbítottam Leilának. *
- Sebastiano Contreras. * Majd a füstöt kis körökben fújom ki. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 9:02 am

*Szinte látom hogy fáradt, és még én is traktálom a hülyeségemmel, hát ez van, megdícsérem magam, taplóságból díjnyertes.*
- Mindenki? Nocsak, mit tudsz hogy mindenki téged akar? *viszonzom a mosolyt, és szemmel láthatóan végigmérem a fiatal férfit. Annyira csak nem lehet nagy szám, hogy mindenki őt akarja, szívtiprónak.*
- Hát komolyan, lehet hogy te csinálod jól *értek egyet vele, mert nekem is mennyivel könnyebb lenne ha nem szólnának bele folyton midnenbe.*
- Sebastiano? Az lehet hogy a körözési plakátról vagy nekem olyan ismerős? *kérdezem meg szemrebbenés nélkül, nem vagyok egy szívbajos teremtés, hiába nah. Szeretem a veszélyt és a kihívásokat, csak erről éppenséggel a szüleimnek nem szabad tudniuk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 9:14 am

* Legszívesebben most oda mennék ahhoz a fához és elkezdeném bele verni a fejemet, de már túl lusta vagyok ahhoz is. Ez nem az én napom és már nem is lesz az. *
- Nem mindenki. Vagyis remélem, hogy a pasik nem. * Fáradságom ellenére van egy kis erőm, hogy viccelődjek, már mint ha ezt viccnek lehet mondani. *
- Nem lehet, biztos. * Fő az egoizmus. *
- Minden megtörténhet. * Fordulok a lány felé. Gonoszan nézek rá, amolyan mindjárt megöllek nézéssel. Ez mindig beszokott válni az áldozataimnál. Ez az a nézés amit Kimnél előszeretettel alkalmazok. *
- Ha zavar, akkor nyugodtan leléphetsz. De csak addig még meg nem gondolom magam. Ne várd meg még elő jön belőlem a gyilkos állat. * Néha még én is meglepődök milyen komoly is tudok lenni. Remélem, hogy ettől megrémül vagy valami. Jó lenne már látni egy kétségbe esett kis fiatal hamvas kis arcocskát. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 9:20 am

*Legszívesebben segítenék is neki ha tudnám hogy éppen mire gondol, de nem tudom. Talán éppen addig jó nekem, de azt mindenesetre látom, hogy nincs sok kedve a csevegéshez.*
- Hát az valóban érdekesen jönne ki hacsak nem vagy biszex. *felelem és semmi zavart vagy pirulást nem produkálok. Ugyan miért tenném, idejében megkaptam az agytágítást sőt, a barátaim még gyakorlati részt is tartottak hogy úgy mondjam.*
- Egoista *jegyzem meg de nem bántásból, hanem csak mint egy megjegyzés. hogy mi a fenéért van körülöttem ennyi egoista önimádó barom.... Kezdem komolyan unni, hogy az egyetlen értelmes fiú, akivel eddig találkoztam az Gregory. ahogy eszembe jut, máris a nyakamban lógó kis vízcsepp alakú kristályt tapintom meg.*
- Kellene hogy zavarjon? Hát elnézést őhalálfalósága, de nem szándékozom sikítozva elrohanni hogy "segítség egy halálfaló!" *affektálom egy kicsit a végét, és visszadőlök a padra, és beleszívok a cigibe. Furcsa, égető élmény, nem fogom sokáig űzni az biztos.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 9:33 am

* A gondolatok most úgy száguldanak a fejemben mint a gyors villamosok. De van amelyik néha le is robban. Próbálom újra beindítani, de úgy látszik, hogy már nincs esély rá. Mondandóm felét így el is felejtem. *
- Nyugi nem vagyok biszex. * Nyugtatom az eddig sem ideges Leilát. De azért jó rögtön az elején tisztázni a dolgokat. *
- De megható. Ezt most bóknak veszem. * Célzok a szép kis megjegyzésére, hogy én egoista vagyok...*
- Ha téged nem zavar akkor engem sem. * Pöckölöm messzire a már majd nem elégett cigi csikket. *
- Halálfaló helyett inkább szólíts a rendes nevemen mert azt csak akkor használom mikor dolgozok, de már lejárt a műszak. * Halkan sóhajtok fel, majd folytatom tovább. *
- Nem az úgy már túl cinikus és nevetséges lenne... * Jegyzem meg a sikítós és az elszaladós részhez. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 9:36 am

*Látom sikerült meghatnom azzal hogy nem menekültem el előle, na nem baj, midnenkinek kell egy két jó nap. Még nekem is. Ahelyett hogy szépen hátat fordítanék neki, és visszamennék, inkább ott maradok beszélgetni.*
- Jó most nem mondom azt hogy nem zavarna ha előttem ölnél meg valakit, de amíg csak beszélünk róla, addig semmi bajom a... Szakmáddal. *fejezem ki magam szépen és elegánsan mosolygok. Remélem nem megyek túlzottan az agyára, normál esetben sosem fecsegnék ennyit. *
- Az és sablonos. Elvégre, ha akartál volna már akkor megölhettél volna, mielőtt megtudom hogy halálfaló nem igaz? *nézek rá, és nem fordítom el a szemem az arcáról ezúttal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 9:47 am

* Kezeimet egy szempillantás alatt az ég felé emelem. Kezdett elzsibbadni és kinyújtottam már. Szép lassan magam előtt körbe fonom és rápillantok Leilára, aki látszólag nagyon is néz. De nem zavar. Megszoktam.*
- Akkor nem ölök meg előtted senkit. Vagyis majd addig megkérem, hogy elfordulj vagy valami. * Cinikusan nevetek fel, el sem tudná képzelni milyen az az érzés mikor mások életét onthatná ki. *
- Hát... ez nem így működik. Én szeretek a "prédával" játszani. Imádom mikor könyörögnek az életért és mikor megjelenik a szemükben a halálfélelem. Mikor megölsz egy embert akkor úgy érzed, hogy neked mindent szabad. Kész istennek érzed magad. Legalább is az alvilág istenének. * Többet nem mondok, így is nagyon megeredt már a nyelvem. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 9:52 am

*Figyelem a rögtönzött tornasort, hát aki régóta egy helyben ül, az biztos kellemetlen. Én nem szoktam elzsibbadni, talán azért, mert folyton csinálok valamit, nem tudom.*
- Rendben van, megegyeztünk *mosolyodom el, mert ez így kedves tőle, de természetesen sikítófrász töne ki, ha valakinek hallanom kéne a halálsikolyait.Remélem erre nem kerül sor, sosem.*
- Ami gondolom, fergeteges, és magával ragadó élmény. Jól mondom ugye? *kérdezem, és továbbra is mélységes figyelemmel követem arcának rezdüléseit. Szimpi, de nem hiszem hogy két hét múlva emlékeznék rá, hacsak nem találkozom újra addig vele.*
- És van most éppen prédád akivel játszadozhatsz? *kérdezem mert azért kíváncsivá tett, és lassan azt is kétségbe vonom hogy halálfaló az aki mellettem ül. Azok nem hiszem hogy iylen beszédesek lennének, és ennyi midnent elmondanának saját magukról.*
- Honnan tudod, hogy én most nem fogok elszaladni egy auror házához, és mindent elmesélni neki? *vetem fel a kérdés, érdekel, hogy mit fog mondani. Megfenyeget? *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 10:05 am

* Lassan már mennyi kéne, de ez a szőkeség feltart. Még nem akarok pofátlan lenni, de nem sokára eljön az idő mikor itt hagyom. Hacsak ő nem előz meg engem. *
- Eddig még mindent jól csinálsz. * Magamat is meglepem ezzel a kedvességgel ahogy a lányhoz viszonyulok. Úgy látszik ma van a szokásos napom egy évben, hogy legyünk kedvesek a kis gyarló emberkékkel. Vagy már az agyamra ment a munka... ki tudja. *
- Préda az midig van. De vannak napok mikor nem a megfelelő. * Túlságosan is sokat kérdez és én meg túlságosan is sokat válaszolok neki. Tuti, hogy egyszer ellenem akarja felhasználni az infókat és itt van be is igazodott a sejtésem. *
- Ilyen későn akarsz rendőrt látogatni? Legalább megvárnád az estét, eltölthetnék kellemesen kettesben egy szép kis éjszakát. * Röhögök fel. Nem az estem, már a kora miatt sem. De ha benne van és pár pohárka után nem olyan lényeges. *
- Nem is tudom, nem tűnsz te olyannak aki árulkodós. Szerintem te olyan vagy aki megőrzi a titkokat. Már el is képeztem, hogy haza mész és rólam ábrándozol alvás előtt, hogy ismersz egy halálfalót és jaj de jó neked. * Persze az egoizmusom és a cinizmusom most sem fagy alá. *
- Utoljára gondolom, hogy sajnálnál egy ilyen jóképű pasit a hűvösbe vágni. * Csábos mosolyommal próbálom levenni a lábától, bár nem tudom, mennyire megy. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 10:14 am

*Érdeklődve figyelem miket hord össze, de természetesen nem árulnám el hogy találkoztam vele. Magam sem tudom miért, hiszen halálfaló, gyilkos, be is ismerte, rács mögött lenne a helye, de valahogy, ne miattam kerüljön oda. Én ebben nem veszek részt, köszi szépen.*
- Valóban? Ezt örömmel hallom *nevetek fel kicsit, majd elkomolyodom, és lassan felállok, de nem azért hogy aurorét rohanjak, hanem csak hogy ne üljek már.*
- Nem megfelelő? Jah fáradt vagy vagy lusta, értem értem *bólogatok, és öngyilkos ötletnek tűnik orrbafricskázni Sebet, aki lássuk be, mégis csak öregebb nálam, és halálfaló is. Hajrá, Leila, egyszer csak megöleted magad.*
- Nem akartam rendőrt hívni csak kíváncsi voltam hogyan reagálsz. Azt hittem megfenyegetsz vagy valami hasonló. *mosolyodom el, majd a folytatásra kicsit felszalad a szemöldököm.*
- Mi kettesben maximum inni mehetünk el, nem feküdnék le veled. Bocs, hogy ezt mondom, nem bántásból, de szerintem kicsit 9reg vagy hozzám képes. *mérem végig még egyszer. Tudom hogy úgy beszélek mint valami sarki ribanc, de nem érdekel. Sebastianoval lehet.*
- Hát, nem ígérem hogy rólad fogok álmodni, de fecsegni nem fogok, az biztos *ígérem meg neki, mert az én álmaimban egy másik fiú jelenik meg folyton a félős mosolyával, és nyúlánk alakjával. Gregory....*
- Szó mi szó sajnálnám elvenni a nők bálványát *mosolygok vissza, nem tudva mennyire gondolja komolyan, vagy veszi poénra a dolgokat. Most hogy így összemelegedtünk, lehet nem lenne ellenemre több ilyen kis kirándulás, persze leszámítva pár igen szigorú dolgot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 10:26 am

* Meglep amit ez a fiatal .... hogy is mondjam kis lány össze hord. Bár elég érdekes és élénk fantáziája van. Fantáziából én sem szenvedek hiány, akárhonnan is nézzük. *
- Én meg azt hallom örömmel, hogy tudok neked örömet okozni. * Vonom meg a vállam, bár ezt csöppet sem mondom komolyan. *
- Persze, utólag már én is tagadnék mindent. De már késő. * Kezemet a szám elé teszem ásítok egyet, majd szöszire pillantok, lassan el is búcsúzok tőle. Csak előbb még jól kiosztom, ha még egyáltalán van erőm hozzá. *
- Hogy te meg én lefeküdni? Már bocs de nem gondolsz sokat magadról? Kislányokkal nem kezdek ki. Azok mindig olyan hamar felajánkoznak, tisztelet a kivételnek, ami vajuk be alig van. * Osztom az észt Leinák, gondolom most épp melegebb égtájra kíván. *
- Ne is ígérd meg. Nem kell, hogy hazudj. * Egy legyintéssel jelzem, hogy ennyit erről. *
- De azért örülök, hogy megismertelek. * Felállok a padról és ott hagyom egyedül a kis pimasz lány. Igaz felajánlottam volna, hogy eljöhet velem egy darabon. De mára épp elég volt belőle. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptyVas. Szept. 05, 2010 10:32 am

*hát úgy tűnik a csinos pofika taplóságot is takar? Csak nem rosszalást érzek ki a hangjából? De nem baj, végül is ha az ég is úgy akarja többet úgysem látom ezt a férfit, mert előbb utóbb el fogják kapni. *
- Hm, *kommentálom, mert nem akarok részletekbe menően beszámolni arról hogy nekem mi okozna örömet. Ha van is ilyen dolog, abban Seb nem szerepel.*
- Nem kötelező elhinned. *vonok vállat, nem fogom bizonygatni hogy higgyen nekem, mert azzal csak nevetségessé tenném magam. így is sikerült már éppen eléggé.*
- Még szerencse. Nem gondolok sokat magamról, belőled néztem ki kicsit keveset, bocsi. *legyintek egyet, kicsit talán sznobosan is, nem tudom. Amikor elindul utánaszólok.*
- Hasonlóképpen, örvendek a szerencsének. *búcsúzom, és vissza telepedek a padra, és csak órákkal később, valamikor hajnaltájban lopakodom vissza a hálószobámba. Valamikor aludni is kéne pár órát. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 8:40 am

*Cassy ücsörög egy padon a parkban, mély bánatában, még azt se nagyon vette észre, hogy ilyen hideg éjszakában egy ruhában, és egy papucsban. Nem éppen a legjobb választás. A máskor oly büszke, és ironikus nő, most csöndesen mereng, és arra gondol, hogy nincs igazából értelme ezek után semminek. Most is inkább csak véletlenül jött ide.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 8:45 am

*Ray sétálgat a parkban. Járőrözik. Szokott. Szájában egy piros Marlboro parázslik. Mivel ma szabadnapja volt, így egy kék farmerban, és egy fehér ingben lehet látni. Cassyt látja meg egy padon üldögélni. El is csodálkozik, hogy hogy néz ki így a nő. Haja, most már göndör újból. Közben fényt gyújt a pálcájával, és odalép a nőhöz.*
-Szia, Cassy. *Halkan szólítja meg, és leül a padra, mellé.* -Tudom, hogy egy nőnek nem illik ilyet mondani, de szörnyen nézel ki. *És ez most igaz is. Pedig elbűvölő nő, és nem utolsó sorban szép is.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:07 am

*Észre sem veszi a lépteken, annyira el van merülve a gondolataiba, és csak azt veszi észre, amikor Raymond már mellé ért. Szürkés, tompa fényű szemeivel a férfire néz, nyoma sincs benne az indulatnak, vadságnak gúnynak. Csendesen viszonozza a köszöntés.*
- Szia Raymond... *mondja, minden lelkesedés nélkül, és odébb csúszik, neki most olyan mindegy hogy ki ül mellé, felőle, akár a miniszter is lehetne.*
- Kösz ez kedves volt tőled *húzza kedvtelen félmosolyra a száját.*
- Mér jöttél? Kerestél vagy csak erre jártál?
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:12 am

-Ugyan, tőlem megszokhattad. *Vonja meg aprón a vállát.*
-Erre jártam. De ma szabadnapos vagyok. Szóval otthon pihentettem a hátsómat. De látom, hogy nyomja valami a lelkedet. Nyugodtan mondd el, meghallgatlak. *Egy biztató félmosolyt ereszt meg a nő felé. Tényleg nem tudja hogy mi a baja. Legfeljebb sejti, hogy a Watson gyerek miatt ilyen.*
-Amúgy meg, hogyhogy erre jársz?
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:18 am

*Kényszeredetten biccent, igaza van Raynak, ők mindig is orrba pöckölték egymást ahol csak tudták.*
- Megszoktam. *válaszol, majd is*
- Nem hinném hogy komolyan az én lelki életem érdekelne... *sóhajt fel, de aztán kis szünet elmeséli hogy mi történt, közte és Robert között, és megjelent Will, amivel aztán vége szakad az édes életnek, és ő kísértésbe esett egy fiatal szenvedélyes srác iránt, amit nem tűrt meg a kapcsolata Roberttel, de most hogy a fiú eljegyezte, és döntenie kellett, inkább Robert mellett döntött volna, csakhogy nekik nincs közös jövőjük, és ellentétes oldalon állnak. Az auror, soha nem venne el egy halálfaló nőt, pedig ő kész lett volna elkötelezni magát. De már csak a csalódottság, és magány maradt. A mesélés végén már a kibuggyanni készülő könnyeit törli le, még mindig nagyon fáj neki, és érzi az űrt, a lelkében. Robert hiányát. ÉS fáj elképzelni hogy most más nőre nevet, más nővel megy kézenfogva, más lesz a felesége...*
- Csak elindultam sétálni egyet *sóhajt fel, és visszaroskad magába.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:27 am

-Most nem a hivatalban vagyok, és különben is, érdekel.. *Igen tényleg érdekli. Közben tátott szájjal hallgatja a nő beszédét. És a végén, akaratlanul is végigsimít a karján.*
-Figyelj. Tudom, hogy rohadt nehéz lesz, de valahogy tovább kell lépned. Nem mondom azt, hogy most rögtön. Mert ez úgy sem lehetséges. De nem szabad hogy ennyire mélyen depressziós legyél, érted Cassy? *Komolyan beszél. Tud ő hegyi beszédet tartani ha akar.*
-Értem. *Bólint egy aprót.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:37 am

*Szipogva figyeli ahogy a másik elképed, azért erre számított igen.*
- És nem hivatalban tudsz egész kedves is lenni nem? *mosolyodik el haloványan a nő, majd a simítást igen jó néven veszi. Mostanában egyetlen társa a párnája volt.*
- Tudom, csak nagyon nehéz, és nincs semmi vagy senki, ami feledtetni tudná velem egy pillanatra is. *néz a férfire*
- Meg fogok őrülni Raymond, nem tudom mit tegyek, nem tudom mit akarok, és már azt sem tudom hogy mi zajlik körülöttem... *fakad ki csendesen, és most már nem bírja elfojtani a könnyeit.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:48 am

-Ahogy mondod. Te meg ha nem halálfalóskodsz, egészen aranyos vagy. *Mosolyodik el halványan.*
-Nézd. Ilyenkor ki kell mozdulni. Minél többet. Otthagyni a rossz emlékeket, azt, ami hozzájuk kapcsol. És akkor talán. Ha nagyon keveset gondolsz rá. Talán sikerül elfelejtened. Mert amit most mutatsz, az nem te vagy. Én nem ilyennek ismertelek meg. *Egy biztató mosoly.*
-Semmiképp ne veszítsd el a fejed, Cassy. Semmiképp. Ki kell lábalnod ebből a völgyből. És ha az kell ahhoz, hogy segítsek, akkor megteszem. *Közben kiborul a nő, és vigasztalóan magához öleli.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kirinashi Nikumi park
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: