Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlex Wilfred szobája - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alex Wilfred szobája - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alex Wilfred szobája - Page 2 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 2 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alex Wilfred szobája

Go down 
+15
Wallace Xavier Walters
Freddy V. Falcon
Allison Diamond
Cheryl J. Payton
Robert Lawrence
Nyxia Solaris
Sandra Berger
Roberto Esposito
Anor Azgard
Hannelori Sensui
Raisen Hagiri
Harry Stride
Alex Wilfred
Ted Forrester
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 4:10 am

*Amint megkapta az üzenetet azonnal rohant hogy mi történt. Kissé szuszogva nyit be, és egyből Raisent veszi észre. Először azt gondolja hogy rosszul lát, de nem. Az a férfi ott tényleg Raisen. Megdöbenve áll az ajtóba, még beljebb lépni is elfelejtett, csak mered a férfire, mintha az valamiféle kísértet lenne. Majd nagysokára észbekap és belejbb lép, jóval fehérebben mit kellen. Bordó egyberuhája ki is emeli a sápadtságát. A Raisen mellett lévő székhez támolyog és szó szerint beleájul.*
- Mit... te... mit keresel itt: *kérdezi a férfitől alig hallhatóan.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 4:20 am

*Amint meghallja az irodában a motoszkálást, ő is felbukkan. A szoba másik részéből érkezik két papírral a kezében. Farmernadrág, fekete póló felette egy fehér ing és egy sportcipő van rajta. Még valami eszébe jut neki, szóval odaszól Hannelorinak és Raisennek.*
-Egy pillanat, mindjárt jövök! *Visszatrappol a másik helyiségbe és pár percen belül a pálcájával a kezében tér vissza. Rámosolyog mindkét jelenlévőre, és leül.*
-Gondolom mindkettőtöket érdekli mért is hívattalak ide titeket.... *Azért nem magáz, mert megszokta hogy Hannelorival mindig tegeződnek. Közben észleli a két fél közötti kicsit "fülledt levegőt" de nem tér ki rá. Folytatja.*
-Szeretnélek megkérni titeket valamire. Remélem mind a ketten elvállaljátok. *Szünetet tart és vár egy pillanatot. Hannelorira néz.*
-Hannelori, szeretném ha elvállalnád az Amira házvezető-helyettesének a posztját; Raisen, te pedig a Famine házét. *Rákönyököl az asztalra, miközben várja a reakciókat. Evvel dolgozott ma olyan sokat, és reméli sikeres is lesz az ötlete.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 4:29 am

*Ahogy észreveszi az ajtó nyílását, Alexet várva hátrafordul de a férfi helyett egy gyönyörű nőre esik a pillantása, egy nőre akit szeretett és végül mégis elhagyott. szemei kikerekednek, ahogy nézi Hannelorit, majd mikor az leült, illetve lecsusszant a székre, amilyen közömbös hangon csak képes volt megszólalt.*
- Tanár vagyok itt, ahogyan gondolom te is. *kissé megremegett a hangja de hamar rendezte magát, majd Alex felbukkanása szakította félbe a jelenetet.*
- Jó napot Alex *üdvözli őt és amíg elszöszöl a pálcakutatással addig ő is összeszedi magát és erővel kényszeríti magát hogy ne a mellett ülő nőt bámulja.*
- Micsoda? Házvezető helyett? *nyitja nagyra a szemét a férfi majd belegondolva nem tűnik olyan rossz ötletnek.*
- Hát nem tudom. Részemről rendben van, de majd mesélje el hogy ez pontosan mivel is jár. *igen ő még mindig pokoli udvarias*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 4:33 am

*Képtelen levenni a szemét a férfiről. Nem lehet igaz hogy ennyi év után újra találkoznak méghozzá kollegák is lettek. Összeszedve magát, sikerült értelmes mondatot kipréselnie magából.*
- Értem *ennyi több egyenlőre nem jön ki, mert ekkor előbukkan Alex, akinek köszön is egy sziával és egy reszketeg kis mosollyal.*
- Házvezető helyettes? rdekes elgondolás, de rendben van. Szívesen elvállalom.* na igen ő meg a hperaktivitása. De nem baj legalább lesz mit tennie, és nem kell gondolkoznia.*
- De ez hogy jutott eszedbe hogy legyen ilyen?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 4:46 am

*Egyszer az egyik félre, egyszer pedig a másikra pillant. Mind a ketten válaszolnak, igennek méghozzá aminek nagyon örül. Raisen kérdésére válaszol először is.*
-Hát, nem sok mindennel ami azt illeti. A házvezetőnek kell egy kicsit segíteni mikor megkéri rá, diákokat kell fogadni... *Közben Hannelorira pillant.*
-Úgy, hogy ha véletlenül a házvezetők nem érnek rá, akkor legyen ki helyettesíti őket. Azért mégis jobba ha kettő van az egy helyett. *Jegyzi meg mosolyogva, és elgondolkodik akar-e valamit még mondani. Két papírt vesz elő, az egyiken egy "Famine" felirat és egy sárkány van; a másikon pedig "Amira" felirat és egy párduc. Ezen kívül írja rajta hogy egy házvezetőnek mi a feladata... tehát amit elmondott kicsit részletesebben. Odaadja az egyiket Hannelorinak a másikat pedig Raisennek. *
-Ezeket át tudjátok olvasni, és ha gond van megtudtok keresni.
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 4:52 am

*Erőt vesz magán és ignorálja a nőt, mintha az ott sem lenne, bár lelke kavarog de most van más, fontosabb dolga a magánéletnél.*
- Értem, szóval amolyan segítő. *bólint miután értelmezte mit mondott a férfi átveszi a lapot és gyorsan végig futja a szemével mi az ami elsőre nem világos. De egyenlőre mindent annak talál. Alexet figyeli hogy van-e még mondandója, mert ha nincs akkor ő menne.*
- Akkor elvállalom, ami azt jelenti hogy Önnek segítek. Van még valami? Ha nem haragszik akkor nekem még meg kellene írnom egy rakat iratot.* céloz rá hogy nem érzi jól magát, feszült, és ideges.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 4:55 am

*Halál kómásan zúgó fejjel hallgatja a férfit, és megrázkódik kissé amikor Raisen hivatalos stílusban a munkára koncentrál. Igen szinte semmit nem változott.*
- Hogyne, szívesen segítek bárkinek *jelenti ki halvány mosollyal, hiszen ez igaz, ő valóban mindig mindenkinek segít ha tud. elveszi a lapot és átfutja. Minden érthető.*
- Hm eddig világos minden. *mondja majd a menni készülő igen feszült Raisenre pillant.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 5:05 am

*Bólint egyet Raisennek, majd meghallgatja őket. Neki el kell a segítség mivel így is sok a dolga. *
-Igen. Semmi más nincs. Egyenlőre ennyi. Persze, menjen csak. *Mondja Raisennek, és Hannelorira pillant.*
-Rendben. Örülök hogy elvállaltátok. *Mosolyodik el, majd egy feltűnés nélküli marasztaló pillantást vet Hannelori felé. Egyenlőre csendben marad, várja hogy van-e még kérdés esetleg.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 5:08 am

*Nem esik ki az udvariasságból. Most nem lehet.*
- Örülök ha a segítségére lehetek *biccent majd ha nincs más mondanivaló akkor távozik, higgadtan nyugodtan, de szemmel láthatóan megfeszült vállakkal. *
- Viszont látásra *köszön el, egyszerre mindkettejüktől, csak hogy a szobájába zúgó fejjel lerogyjon a székébe.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 5:17 am

*A papírba kapaszkodva nézi végig ahog a férfi távozik, és ez nagyon emlékezteti őt arra ahogyan egyszer csak kisétált az életéből, és soha többé nem látta. Észreveszi Alex pillantását, és mivel elég régóta ismerik egymást tudja mit szeetne, így hát marad. Ahogy eltűnik Raisen, benne úgy szakad fel az eddig nehezen visszenyelt sírás, és könyei egymást követik az arcán.*
- Alex én... én... *csak nem tudja kimondani mi bántja, és kínozza évek óta, csak potyognak a könnyei.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 5:20 am

*Köszönő pillantást vet Raisenre, majd utána néz.*
-Még egyszer köszönöm, és Viszlát! *Köszön el tőle, majd Hannelorira pillant. Amint a nő, elkezd sírni felugrik és odamegy mellé. Közelebb húzza a széket és furcsa tekintettel néz rá. Nem teljesen érti ezt az egészet.*
-Nyugodj meg kérlek! *Kedvesen szól hozzá, miközben kék szemei Lori arcát fürkészik.* Azután pedig elmesélhetnéd nekem mért történt ez.*Komoly az arca, mivel régen nem látta ilyennek Lorit.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 5:27 am

*Kéz szipogás között a férfi vállára hajtja a fejét, támaszt keres csupán és nagyokat lélegezve próbálja érthetően előadni hogy mi történt.*
- Raisen és én, már ismerjük egymást talán túlságosan is. Huszonhárom voltam amikor vele találkoztam, elbűvölt, szerettem ésragaszkodtam hozzá, de. egyszer csak eltűnt... nem jött többet.. és azt hittem hogy azt gondoltam... *törki megint sírásban, hiszen nem tudta volna elviselni ha a férfi meghalt volna vagy valami szörnyűség történt volna vele.*
- Vártam rá, sokáig hátha visszajön de... de nem jött, és akkor ismertem meg Jacket. Segített nekem lábra állni kiheverni. eleinte azt hittem hogy visszajön de nem nem láttam többet. És Jack meg ott volt velem és, jóba lettünk de Raisen sokáig hiányzott. És most hogy itt van hogy újra láttam felkavarodott minden és... *szipog újra, kissé megnyugodva és elereszti a férfit, és kissé elpirul.*
- Ne haragudj én.. nem akartam összevizezni az ingedet....*vág bűnbánó arcot a könnyi alatt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 5:33 am

*Átkarolja Hannelorit, majd meghallgatja mit mondd. Erről nem tudott, kicsit furcsállta is az egész helyzetet.*
-Értem.. szóval azért volt ilyen nagyon furcsa minden. *Jegyzi meg, majd ismét a nőre pillant. Kicsit elgondolkodik mit is tudna ilyenkor mondani...*
-Nemtudom, hogy most mi lesz. De az biztos hogy közel lesztek egymáshoz. Ha szereted Jacket akkor nem hiszem hogy baj lesz... bár? *Pillant ismét Hannelorira és megrázza a fejét.*
-Ez most a legkevesebb. *Mondja az ingösszevizezésre és nagy levegőt vesz.* Szerintem, most menj, pihenj le. Gondold át az egészet, és ne rágd magad túl sokáig rajta.*Ajánlja, miközben elgondolkodik de ismét Hannelorira pillant.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 5:39 am

*Neki dől a férfinak és hálás neki a támogatásért.*
- Én nem tudom, mi lesz még. Szeretem Jacket, de... Raisent is szerettem nagyon is. *vacilál, nem tudja mit akar, majd Alex tanácsára bólint. Szerinte is az lesz a legjobb ha lepihen. ez túl sok neki egy napra*
- Rendben, azt hiszem igazad van, pihennem kell egy kicsit. *mondja kissé remegő hangon, és feláll de megotlik, és székben megkapaszkodik kissé.*
- Jól vagyok, csak alig látok valamit. *mondja mert a könnyfüggönyön át nem sok mindent lát.*
- Köszönöm hogy végighallgattál.*köszöni meg egy puszit nyom a férfi arcára, majd kiindul a szobából. A sajátjába igyekszik ami szerencsétlenségére fenn van az elsőn.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 5:42 am

*Meghallgatja Hannelorit, majd bólint egyet. Örül hogy elfogadta a tanácsát.*
-Rendben van. *Mikor a nő majdnem elesik, utána nyúl hogy elkapja. Szerencsére semmi baj sem lett, így ismét bólint egyet a kijelentésre. Sajnálni Lorit, de mást nem igen tud megtenni.*
-Szívesen. Ha bármiben tudok segíteni, szólj. *Mosolyog rá kedvesen, majd a puszit is viszonozza és kiengedi a Hannelorit. Elköszön tőle, azután pedig visszatér a papírjai mögé még egy jó ideig.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:09 am

*Kényelmesen sétálgatva céltudatosan benyit, és csalódottan felhúzza a szemöldökét. Öccse, akit kerek két perccel ifjabb nála, nincs sehol.Nem baj ha már itt van kényelmesen körbenéz, járkál, eligazgatva a ruháját. Talár van rajta, méghozzá smaragdzöld, a hozzá tartozó köpennyel együtt. Kicsit ugyan hatás vadász de el kell ismerni nagyon jól áll neki. Elunva a szemlélődést helyet foglal Alex székébe, naná hogy véletlenül, és pálcájával kezd játszadozni.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:16 am

*Nem sokkal később a váratlan vendég után Alex érkezik a szobája felé. Éppen ebédszüneten voltna meg beszélnie kellett még pár tanárral. Farmernadrág, fehér póló felette hozzá illő ing és egy sportcipő van rajta na meg a tanár sem maradhatott el, ami fekete színű és az iskola címere van rajta. Lassacskán benyit az irodába semmit sem sejtve. Be is csukja maga mögött az ajtót, és csak utána veszi észre ki is van itt....
Annyira meglepődik, hogy szinte még levegőt sem kap. Na jó.. azt azért talán mégis. Kis ideig meredten néz, de végül sikerül neki megszólalni. Ő az a személy akivel sosem találkozik szívesen.*
-Hát te meg mit keresel itt?! *Kérdezi az asztalához lépve és ikertestvérére pillantva. Igen, ikrek... csak éppen nem túl jó viszonyúak. Gondolja, hogy Anor nem csak úgy jött ide... valami oda biztosan van.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:23 am

*Abbahagyja a játszadozást a pálcájával, és felnéz a testvérére. Bizony hogy ikrek, csak ő változtatott a haján hogy még véletlen se nézzen ki úgy mint Alex. Kellemes hangján kissé felkuncog.*
- Ejnye öcsikém, hova dugtad a jó modort? Nem is üdvözlöd rég nem látott bátyádat? *tárja ki a karját enyhén gúnyosan, majd kissé elkomolyodik.*
- Ha nem tűnt volna fel hozzád jöttem ergo keresni is téged kereslek. *jegyzi meg, majd az egyik belső zsebébe nyúlva előhúz egy szépen lepecsételt levelet.*
- Neked jött, olvasd el. *nyújtja át majd ha átvette akkor ő addig szemlélődik, és Alex megtudhatja a levélből hogy hőn szeretett édesanyja tegnapelőtt elhalálozott.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:33 am

*Kis ideig nem is tud megszólalni. Már éppen azt kérdezné, hogy talált ide Anor, de nem teszi mivel már téma jön elő.*
-Ahaaa, régen látott... nem is tudom mért... *Jegyzi meg miközben pálcájával int egyet Anor felé mire az alól kirepül Alex széke és a testvér puhán lábra áll a földre. Hát igen... azóta Alex is más lett, egy kicsit. Miután egy vigyort küldött Anor felé leül a székébe és rákönyököl az asztalra.*
-Nem mintha te törted volna magad hogy üdvözölj... de mindegy. *Ugye nincs jó kapcsolat a két testvér között.*
-Mellesleg hogy találtál ide? *Magától biztos nem.. .esetleg valaki eligazította? Egy levelet dugnak az orra alá, amin fekete pecsét van. Átveszi, és még egyszer az ikertestvérére néz.*
-Te is kaptál? *Kérdezi, miközben lassan felbontja a levelet és elkezdi olvasni. Nem mozdul, nem szól semmit, egyszerűen csak bámulja a levelet és közben azon agyal vajon mért nem küldtek baglyot neki erről előbb, és mért pont Anor hozta el neki.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:43 am

*Ami azt illeti.....*
- Tényleg régen találkoztunk *jegyzi meg majd amikor kirepül a szék alóla lábra áll, és egyszerűen idebűvöl egy másikat ami az ő ízlését tükrözi.*
- Jól van ezt elismerem én sem üdvöztelek illően, de ha nem haragszol most nem megyek oda és és nem adok két nagy cuppanós puszit.*mondja az üdvözlésre, majd a lehuppant rokonát figyeli ahogyan az a levelet olvasgatja közben persze beszél. *
- Nem volt nehéz, egyszerűen megkérdeztem az egyik Wilardi lakót hogy merre van az iskola. Nagyon kedves és szívélyes volt és útba igazított.* persze, hogy fekete mágiát használt de nem mondja ki hiszen ez...nyilvánvaló. A másik kérdés meg hát.*
- De küldtek neked is épp azt olvasod. * az értetlen tekintetre magyarázni kezd.*
- tudod, egyszerre küldték ki a két levelet de elfogtam a tiedet. Látni akartam milyen képet vágsz ha megtudod, ezért is jöttem el, nah meg van még valami.* ezt nem mondja ki megvárja amíg rákérdeznek.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 3:55 am

*A levelet figyeli még mindig, miközben hallgatja Anort is. *
-Nem, nem bánom. *Mármint a cuppanós puszira gondolt... Persze az ikerpárból, Anor az aki teljesen más mint Alex... és persze rossz. Kommentár nélkül ki sem bírja.*
-Aha, persze... szívélyes. Veled? Na mindegy.. hagyjuk. *Még mindig a levelet szemlélgeti, és mikor a végére ismét testvérére néz.*
-Gondoltam volna hogy nem fogod kibirni. Jaj, mi az a még valami? *Felvonja szemöldökét. Igen, ma nem túl jó a napja neki... Kicsit elgondolkodik hogy ugyan mit akar még Anor.*
-Gondolom nem jelensz meg majd a temetésen... *Vagy mégis? Kérdőn tekint ikertestvérére, miközben még mindig nem hiszi el hogy anyja meghalt... Szíven ütötte nagyon bár jól viseli. Próbálja visszafolytani.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 4:09 am

*Hidegen mosolyog miközben figyeli Alexet szinte érzi mi dúl annak fejében hiszen voltaképp ikrek. *
- Remek már kezdtem megijedni *kis élet kerül a mosolyába jóképűvé de egyben számítóvá is téve az arcát.*
- Igen meglehetősen kedves ember volt. Egy fiatal nő *teszi hozzá, hisz tudja hogy öccsét megőrjítené ha kiderülne hogy a nő nem él. De persze él, csak semmire nem emlékszik az Anorral való találkozásból.*
- Miért olyan meglepő hogy emberből vagyok? *mosolyog, hisz tudja a választ maga is nagyon jól. És a különbségek amik köztük vannak egyre nagyobb és nagyobb méreteket öltenek. A kérdésre elvigyorodik. Ő tud valamit, valami aljasat.*
- Hát kérlek szépen az a helyzet hogy egy pár napot a vendégszereteted fogom élvezni. Szakmai helyszínlátogatás céljából, és ne fáradj hogy hazugnak nevezel és másnak, mert erről is mint mindig mindenről papírom van. Hogy maximum egy hetet szabadon eltölthetek itt Wilianon.* adja elő a mondókáját, és mosolyogva nézi öccse szemmel látható döbbenetét. Határozottan övön aluli ütés volt, de szándékos.*
- Nem, nem hiszen hogy elmegyek. Nem rontom ott a levegőt, és a hangulatot. *igen minimális emberség szorult belé, de csak nagyon picike, azt is letagadja rendszerint.*
- Szóval nem szeretnél körbevezetni? *tér vissza a látogatásának céljára*

//Csokifagyi öntettel//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:28 am

//Vége a fagyiszünetnek Very Happy Magyarul olvadás következik Razz //

*Ő pedig tudja, hogy Anor mennyire kárörvendő.. kicsit gúnyos mosolyt ereszt el.*
-Nem meglepő. Egyáltalán. Csak furcsa, mivel veled nem .... na mindegy. *Vonja meg vállát, miközben leteszi maga elé a papírt és összefonja karjait. Így hallgatja tovább ikertestvérét, vagyis próbálja mivel a elméletben teljesen máshol jár. Meg is lepődik a kijelentésen mikor felfogja...*
-Te? Itt? Egy hétig? Hát jó... de azért vigyázz mit csinálsz! *Jelenti ki határozottan, mert ahogy Anort ismeri, tudja hogy nem csak azért marad. Vagy mégis?*
-Szóval vegyem úgy, hogy a nyakamon leszel egy teljes hétig? Király! Körbevezetni? *Kicsit elgondolkodik, de nem nagyon díjazza az ötletet.*
-Ha annyira akarod. Bár szerintem magad is eltalálnál erre arra... *Vonja meg vállát, miközben pálcáját kezdi el forgatni a kezében. Igen.. minden bizonnyal ideges.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:36 am

*Kárörvendő hát.*
- Mégis meglepettnek tűnsz, de na mindegy. *fészkelődik a székében, ahol a jelek szerint elég kényelmesen üldögél.*
- Igen én itt egy teljes hétig. *mosolyog kárörvendően, és elégedetten hiszen Alex pontosan úgy ragált ahogy várta.*
- Hát attól tartok egy hétig meg fogom édesíteni a napjaidat kedves testvér*most már direkte idegeli öccsét, miközben feláll, és méltóságteljesen az ajtó felé indul, a székét gondosan eltüntetve maga után.*
- Remélem még fogunk hasonló jókat beszélgetni. *gúnyosan elköszön és kilép a folyosóra hogy felfedezze a kastélyt ahogyan azt eredetileg is tervezte.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 22, 2010 7:41 am

*Az is... *
-Az másért van. *Mondja miközben a levélre pillant, majd ismét Anorra. Többször is megvonja a vállát, és nem igen mondd már semmit. Teljes szívéből örül testvérének.*
-Ah, persze hogy lesz! *Mondja ugyan olyan hangnemben, majd feláll mikor Anor távozni készül. Miután kiment az ajtón, ő a levélell együtt bevonul a másik szobarészbe és ott kicsit próbálja túltenni magát az egészen... Ez volt élete legrosszabb napja.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alex Wilfred szobája
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Wilfred ház
» Nora R. Daleworth szobája
» Raisen Hagiri szobája
» Amanda C. White szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: