Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlex Wilfred szobája - Page 10 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alex Wilfred szobája - Page 10 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
James Miller
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
Chris Martines
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alex Wilfred szobája - Page 10 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 10 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 10 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alex Wilfred szobája

Go down 
+15
Wallace Xavier Walters
Freddy V. Falcon
Allison Diamond
Cheryl J. Payton
Robert Lawrence
Nyxia Solaris
Sandra Berger
Roberto Esposito
Anor Azgard
Hannelori Sensui
Raisen Hagiri
Harry Stride
Alex Wilfred
Ted Forrester
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 3:17 am

*Egy bagoly érkezik az Igazgató Úr irodájához. A bagoly nem más, mint Ron, aki egy levelet hozott.

Tisztelt Igazgató Úr!

Szeretnék engedélyt kérni, hogy hazautazhassak pár napra és vendégségbe hívjam Daniel Reed-et. A szülők tudnak róla és Miss Berger el is engedett, de azt mondta, hogy kérdezzem meg önt is a dologgal kapcsolatban. Azért küldtem levelet, mert nem tudtam, hogy merre találom meg. Válaszát előre is köszönöm.

Raidon C. Raphaello
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 3:21 am

*Nem sokkal később be is lép, meg is látja a baglyot és el is veszi tőle a levelet. Elolvassa, majd ezután egy gyors választ ír.

"Elmehettek, de vigyázzatok magatokra. A hét elejére tessék visszajönni az iskolába!

Alex W.
"

Az írás érdekes, nehezen kiolvasható. A baglyot visszaküldi, majd kicsit ledől pihenni, aztán pedig visszatér a papírmunkához.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 4:35 am

Az emeletről érkezik, kényelmes tempóban, szokás szerint öltönyben, nyakkendőben, és elegáns mégis kényelmes cipőben. Haja rövid, bár kissé a szemébe lóg, ami borostyán sárga, hála egy kis kellemetlenségnek. Nem úgy fest, mint aki a helyzet magaslatán van, rossz éjszakája volt, amit nem ágyban töltött, és pár sérülést is összeszedett, bár ez nem látszik a ruhája alatt. Bekopog Alexhez, és ha igenló választ kap akkor be is lép, csak hogy letelepedjen az egyik, számára kényelmetlen székbe.
- Figyelek, mit szeretne mondani? - teszi fel a kérdését roppant udvariasan.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 5:10 am

*Az irodában ücsörög, leginkább a nem túl kellemes időt nézi a nyitott ablakon keresztül. Nem teljesen érti, hogy miért kell nyáron is ilyennek lennie, de hát nem tud mit tenni ellene...
Figyelmét az ajtóra kapja, amikor valaki kopogni kezd rajta. Persze kiszól, és ekkor már nyílik is az ajtó.
Rákönyököl az asztalra. Farmernadrág és egy fehér-kék kockás ing van rajta. Az asztal most kivételesen le van pakolva, csak egy-két papír van rajta. Üdvözli Raisent, majd válaszol a feltett kérdésre.*
-Igazából csak szerettem volna megkérdezni, hogy hogy áll a vizsgákkal? A papírokat elküldtem evvel kapcsolatban, de nem tudom megérkezett e... * Igazából tényleg csak ennyire kíváncsi. Nem is veszi le pillantását a férfiről.*
-Kér valamit inni? *Bök az italos pult felé.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 6:25 am

Szemrevételezi Alexet, mostanában kicsit mintha más lenne, valahogy sokkal... jobb a hangulata. Raisen nem tudja miért, ő még nem tud róla hogy Alex becsajozott, még pedig a volt szerelmével.
- Köszönöm, megérkeztek, már át is néztem őket, és holnapra kész lesz a vizsgarendem is. Azt néztem, hogy ezek szerint már csak kettőt kell felügyelnem ugye? Az MGT-re talált embert... - ez inkább kérdés, mint kijelentés, és nem helyesli, de megtartja magának a véleményét, nem kell neki még több bonyodalom, Alex már épp eleget tett azzal hogy egyáltalán alkalmazta őt ebben a minőségben.
- Egy whiskeyt köszönöm - felel udvariasan, és még marad egy kicsit, udvarias csevegésre, úgyis régen beszéltek már Alexel, amúgy mindenről.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 12:28 am

*Felkel, odalép a pulthoz és tölt két pohár whiskeyt. Neki ez a kedvenc itala, ebből mindig van valami minőségi.*
-Rendben, akkor megnyugodtam. A baglyom eléggé... furfangos tudja. *Felvont szemöldökkel ül vissza a helyére, miközben átnyújtja az italt Raisennek. Aztán biccent egyet és a poharát kezdi el forgatni a kezében.* Rendben van, majd küldje el nekem, csak egy másolatot hogy átnézzem. Meg hát el kell mindent raktározni. *Vonja meg a vállát. Arról nem tehet, ez szabályba van írva. Sajnos igen sok a munkája mostanság. Halvány mosollyal az arcán válaszol a kijelentésre.*
-Igen, találtam rá embert. Viszont mostanság elég kevés a tanári jelentkezés ahogy elnézem... remélem nem gond, hogy két tantárgyat kell többjüknek vinni, de a következő tanévre igyekszem ezt megoldani. *Komoly arccal pillant vissza Raisenre, majd ismét kortyol egyet az italból.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:03 am

Sárgás szemeivel követi az igazgató minden mozdulatát, igaz ő maga sem veti meg a whiskeyt, mivel ez segít neki kicsit tompítani az érzékeit, így nem lesz rosszul minden erősebb szagtól, vagy mástól. Felszalad a szemöldöke?
- Hogy érti hogy furfangos? Hajlamos eltévedni vagy mi? - kérdezi, és kivételesen egy olyan helyzet áll fenn, hogy nem cigizik. Ma még nem volt erre ideje, meg inkább azzal foglalkozott hogy Hoshi segítségével elfogadható formába hozza magát, másnak nem kell tudnia mi történt vele. És rajtuk kívül senki sem tudja hogy miért ilyen.
- Nem, a magam részéről nem bánom, a sötét varázslatok kivédése egy szerencsés tárgy, és Raidon nagy segítség benne - mondja, mivel nyilván Alex is tudja, hogy néha elcsereberélik az óráikat, de hát valahogy meg kell oldani ezt is. És így a legegyszerűbb, amikor Hoshi megy LLG-re olyankor mindig számonkérés, vagy elméleti órát talál ki hogy ne legyen a kollegának se túl nehéz.
- Bocsásson meg hogy megkérdezem, de...most akkor mi van a testvérével? Úgy hallottam hogy meghalt, utána pedig azt hogy él... - érdeklődik, mert nem tudja hova tenni a pletykákat.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:23 am

-Hát úgy, hogy szokott érdekes dolgokat csinálni. Az eltévedés csak az egyik a sok közül. *Vonja meg a vállát vigyorogva, aztán pedig kortyol ismét az italából. A poharat ezután leteszi az asztalra, de persze végig tartja a szemkontaktust Raisennel. Bólint is egyet a kijelentésre.*
-Igen, ő is mondta hogy jól megvannak így. Ez nekem csak örömet okoz. *Emeli fel egy kicsit a kezeit, majd visszatér az asztalon való könyököléshez. Raisennel mindig jól megértették egymást, eddig sosem volt gond a kapcsolatukban.*
-Él és virul, de ami azt illeti az utóbbi időben nem nagyon hallottam megint felőle semmit. Annyit tudok, hogy érdekes események mentek végbe a minisztériumba, de többet nem.. bár azt is tudom, hogy állítólag nem ő volt az események okozója, hanem még valaki más... többen mondják hogy "rivális" neki. Ideje lenne előkerülnie most már. *Vonja meg a vállát.* Hát, sok pletyka keringett... és kering is a mai napig. *Teszi még hozzá utólag.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:44 am

- Nem a legjobb képesség egy bagolynak, ez biztos - mosolyodik el a férfi, nincs rossz kedve, csak halálosan fáradt, mégis, muszáj továbbmennie, és tenni a napi teendőit, és még az erdő is rá vár, az állataival együtt.
- Végül is egy helyen tanultunk annak idején, és így nem olyan nehéz igazodnunk egymáshoz. Főleg hogy egy ideig mindkét tárgy kötelező volt, és utána választottunk csak szakot, így valamennyit értek ehhez is, meg ahhoz is. A harmadikat nem merem bevallani - mosolyog, hogy mi volt még kötelező az egyetemen.
- Értem. Biztosan neki is soka dolga a halál után, úgy tudom ő is iskolát vezet csak... másfélét - teszi hozzá a férfi, és belekortyol az italába. Ahogy kicsit fészkelődik, megrándul az arca, fáj az oldala.
- A pletykákra nem adok, sokszor csak butaságokon lovagolnak akármeddig - legyint.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzer. Júl. 20, 2011 6:08 am

*Elmosolyodik, majd bólint egyet. Hát nem a legjobb... ezt már nem taglalja tovább. Kortyol egyet az italából, majd leteszi az asztalra és kíváncsi pillantással nézi tovább Raisent. Kicsit elgondolkodik azon, amit a férfi mond.*
-Igen -igen. Hát ez benne van a pakliban, senkit nem lehet úgy leterhelni. *Nem is akarja, megvannak neki is a megfelelő tanárjai akiket használhat. Még jó, hogy nem mindent egy ember vállal el. Aztán folytatódik Anorról a szó. Már nem zavarja, ha róla kell beszélnie.*
-Igen. Kicsit másfélét. Nem tudom, hogy hogy megy neki, nem is kérdeztem róla. Voltam már ott... és nem a legkellemesebb hely számomra. Ízlések és pofonok. *Ennyit erről. Aztán eszembe jut még valami, csak előbb megiszom a maradék italt.*
-Még valami van, amit elterveztem és gondoltam, most beavatom... *Kicsi húzza, had legyen kíváncsi. Furcsa lesz majd ez mindenkinek, részéről is, - persze nem Raisennel szembe- csak úgy magának, hogy lemondom a házamat...*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyVas. Júl. 24, 2011 5:11 am

Udvariasan követi figyelemmel a beszélgetést, nem érzi magát feszültnek, vagy fusztráltnak, Alexel szemben semmiképpen sem.
- Nem lenne szerencsés valóban. De valahogyan megoldanánk ha nagyon szükséges lenne, hiszen eddig is mindent megoldottunk - jegyzi meg, és belekortyol az italába, jól esik neki.
- Én még nem jártam ott, de van egy olyan sejtésem, hogy addig jó nekem, amíg nem kell odamennem - ingatja a fejét, majd kissé érdeklődöen kérdez vissza.
- Mit terveztél el? Tudhatom én is?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 1:44 am

*Kicsit elgondolkodik azon, amit Rasien mond, majd félretolja a poharát. Bólint egyet és folytatja a beszélgetést.*
-Hál istennek ezen most nem kell gondolkodni. *Jegyzi meg vállát vonogatva egy halvány mosoly kíséretében. Jó a kedve neki egyelőre.*
-Valószínű. Nem sok normális ember akar odamenni... *Többet nem is mond arról a helyről. Tele van halálfalókkal. Kész fenyítés megy ott... az nem a legmegfelelőbb.*
-Nos... *Egy kisebb hatásszünet után folytatja ismét.* Szeretném ha elvállalnád a házvezetőséget az Amira házban. Úgy gondoltam, te lennél rá a legmegfelelőbb. A Famine házat Lucinda az új MGT tanár veszi át. *Kíváncsi pillantását nem veszi le a férfiről, érdekli mi lesz a válasza.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyVas. Aug. 14, 2011 9:52 am

Udvariasan figyeli ahogy felettese elgondolkozik, ő addig a kezében tartott pohárban löttyingeti körbe körbe az italt, majd mikor Alex megszólal ránéz sötét szemeivel. Kíváncsi mit akar mondani.
- Nem, szerencsére nem kell még jobban átszervezni ezt az egészet - ért egyet és a másik iskolára is biccent, Még nem járt ott de valószínűleg nem is nagyon szeretne ami azt illeti.
- Az Amiráét? De akkor mi lesz Hannelori tanárnővel? Ő az Amira házvezetője nem? - akad fenn de ezen még túl is tenné magát, azonban a másik választás kissé felkészületlenül éri.
- Lucinda? Miért pont ő ha megkérdezhetem? - szedi össze magát annyira hogy feltegye a kérdését, de közben agya lázasan dolgozik. Mit tudhat az a nő hogy máris a HV-ságig jutott?
- Akkor te nem is leszel más, csak igazgató és Rúnaismeret tanár?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzer. Nov. 16, 2011 8:19 pm

Nagyot kortyol az italából és leteszi a poharat az asztalra. Figyeli közben Raisen reakcióját, hiszen nem mindegy neki, mi lesz a válasz. Jobbra balra dülöngél kicsit a forgós székkel, majd halvány mosollyal az arcán elgondolkodik a feltett kérdéseken. Igaz, nem kell sok emlékgyűjtés, hogy miért is történt ez az egész.
-Úgy gondoltunk, hogy a legjobb lenne ha a házak olyan házvezetőt kapnának, amilyen a házak jelleme. Tehát Lucinda azért kapja a Famine-t mert ő tényleg olyan... vérbeli Famines.
Kisebb hatásszünetet tartva előrehajol és rákönyököl az asztalra. A további kérdésekre is megadja a választ rögtön.
-Ahogy eltaláltad. Hanni csak tanár lesz ezek után, én pedig tanár és igazgató. Sandra a Plama ház élén, te az Amiráén -persze ha elfogadod-, Lucinda pedig a Faminéén fog állni. Szerintem így lenne a tökéletes iskolai beállítottság.
Nagyon sokszor átgondoltam a dolgokat, hiszen szerettem a házamat, de jobb lesz így nekem is, meg másoknak is. Ismét egy kisebb mosolyt eresztek el és várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyKedd Nov. 22, 2011 12:18 am

Vegyes érzelmekkel hallgatja az igazgatót, és valahogy nem tetszik neki ez az egész. Állatias énjének ösztönei valami rosszat gyanítanak, de nem tudja igazán mit, csak azt hogy nagyon rossz ötlet Lucindát ebbe még jobban belekeverni.
- És úgy véled hogy én, hogy pont ÉN lennék a megfelelő az Amira házhoz? Alex, szerintem ez nem olyan jó ötlet... Hannelori jobban értene mindezekhez - sóhajt fel, és a kezében tartott pohárra mered, amivel még a beszélgetés elején Alex kínálta meg. Kényelmetlenül érzi magát amiatt hogy Hannit kitúrja az Amira ház éléről.
- Ha nagyon nem hagyod magad erről lebeszélni, akkor rendben van, de van némi fentartásom Luncidával kapcsolatban. Fogalmam sincs micoda, de olyan... furcsa - jegyzi meg, majd megrázza a fejét. Nem, valami tuti nem stimmel, de emiatt ne kelljen idegeskednie a férfinek, majd kiszimatolja ha baj van. Addig nem akar vaklármát.
- Van még valami? Most hogy rám marad az Amira, rendbe kellene szednem őket... - sóhajt fel fáradtan. Nem sokat aludt, nem rég volt telihold, de nem hagyja hogy mindez a tanítás rovására menjen.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyPént. Jan. 13, 2012 8:25 am

Alex Wilfred


//Földszinti Folyosó folytatása//

*Mikor belép a szobába, reflexszerűen körbenéz. Az íróasztalon, a polcokon és a papírokon csak átsiklik a szeme. Mivel nem lát túl sok személyes tárgyat, nem tud a szobából semmire se következtetni. Kicsit kényelmetlenül érzi magát, mivel nagyon hivatalosnak érzi az egészet. Fél attól, hogy talán nem fog neki hinni, hisz eddig nem volt valami udvarias, de ő legtöbbször nem is viselkedik úgy. Na mindegy, csak reméli, hogy nem ítéli el első ránézésre. Lát egy széket, először nem akar leülni, mert túl izgatott ahhoz, hogy ülni tudjon, de aztán mégis leül, nem akar még jobban rontani a kialakult helyzeten, amit saját magának köszönhet.*
- Oké, rendben van. Nos, akkor... A legjobb az lesz, szerintem, ha az elején kezdem. Emlékszel, mármint emlékszik a múltjából egy bizonyos Heatherre? Úgy tudom, hogy együtt éltetek.
*Moderálja magát, és megpróbál ellenállni a kísértésnek, nehogy letegezze az Apját, egyenlőre legalábbis.*
- Csak aztán, Heather elhagyta egy másik férfiért, mikor én megszülettem. 12 évet éltem együtt az Anyámmal, úgy, hogy magáról, nem tudtam semmit.
*Elcsuklik a hangja, könny gyűlik a szemébe, de gyorsan inkább az asztalon álló kis virágot kezdi el nézegetni, olyan tekintettel, mintha az lenne a világ legszebb dolga. Korán fel kellett nőnie, ezért a gondolkodása néha, érettem a korabelieknél. Azt a részt kihagyja, hogy miket élt át egész életében és inkább próbál minél nyugodtabban viselkedni, mint akinek csodálatos élete volt. Mikor feltekint Alex szemébe rájön, hogy mit látott akkor ott az ajtóban fekve a padlón. A saját szemeit, hisz minden reggel látta őket a tükörben. Az íve, még a színe is ugyanolyan volt. Egy pillanatra elmerül, de aztán elszakítja magát a másik pillantásától és ismét a virágot kezdi el figyelni.*
- De pár hónappal ezelőtt, sikerült kicsikarnom belőle egy halovány választ a kérésemre, ami mindig is az volt, hogy meséljen az Édesapámról. Aztán, mikor elment dolgozni - a dolgozni szót keserűen ejtette ki - én pedig elmentem a nagyszüleimhez, Serena és Gilbert Martineshez és ők végre felhagytak a titkolózással és mindent elmeséltek. Majd Nagyi felrakott egy vonatra és pedig elidultam megkeresni az Apámat.
~ Hát ennyi, röviden.
*Gondolja magában, nem mond többet, hallgatása azt jelenti, hogy befejezte a mondanivalóját, és most nem tudja mi is lesz a következő lépés. Vár, kíváncsi, hogyan reagál minderre Alex. A határozottság érzése tölti el a szívét, kész bármit elmondani, annak érdekében, hogy az Apja elfogadja őt.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 9:17 pm

Ugyebár figyelmesen hallgatja végig a lányt. Először tényleg nem tudja, hogy higgyen e neki vagy sem... Mert ha belegondol, akkor tényleg megeshetett ez az dolog, hiszen valóban volt neki tizenkét éve egy társa. Már nagyon régen volt. De akkor miért nem...?
Hatásszünetet tart. Főleg amikor a lány kimondja a nevet.
-Hm. Igen emlékszem.
Persze ő sem hülye vagy valami hogy ne emlékezzen a "közelmúltbeli" dolgokra. Minden egyes dologra emlékszik az életéből. Viszont akkor is a legfontosabb a jelen.
El sem tudja hinni amit hall. Teljesen hihetetlen a dolog. Először azt gondolja, hogy talán az anyja az aki akar valamit tőle, de amikor Leena kijelenti, hogy ő volt az, aki érdeklődött iránta... akkor nagyot nyel. Nehéz, de mégis igaz. Leginkább az, hogy mit fog szólni ehhez Hanni.
Amikor a szemek ránéznek, egy pillanatra nagy levegőt vesz. Valóban. Igaz amit mond. Teljesen biztos benne most már. Főleg, ahogy lejátszódnak előtte az évek során történt események, beleszámítva Heathert is.
Nem veszi le a pillantását a lányról. Nagyon meglepett láthatóan, viszont érdekli is a mese vége. A nagyszülőkre már jobban emlékszik, tehát... így már biztos a kép.
-Úristen.
Először csak ennyit ejt ki a száján, majd leül és rákönyököl az asztalra. Arcát a tenyerébe temeti. Elmereng. Most mi tévő legyen? Még egy pillantást vet a lányra, majd bólint. Eldöntötte.
-Rendben. Itt szeretnél aludni vagy választod a vendéghálókat fent az északi toronyban? Meddig maradsz?
Elég furcsa ez így most neki, de nem hagyhatja, hogy a másik rendezetlen körülmények között éjszakázzon.
Vissza az elejére Go down
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyKedd Feb. 14, 2012 4:46 am

Türelmesen várakozik, hogy reagáljon valamit Alex. Nagyon furcsa neki ez a szituáció. Nem volt soha édesapja, mármint nem volt vele, így nem is tudja, hogyan kellene viselkedni vele, most, hogy itt van. Lélegzet visszafolytva vár, majd, amikor megkapja azt az aprócska választ megkönnyebbül.
~ Legalább nem rúgott ki... Egyenlőre.
Persze ki tudja, hogy egyátalán, mi lesz a következő lépés, csak figyeli, ahogyan Alex leül az asztalhoz és a tenyerébe temeti az arcát. Hát nem éppen ezt a reakciót várta, de ez is több, mint a semmi. És annak meg aztán főképp örül, hogy hisz neki. Látja az arcán végbemenő érzéseket.
Mikor meghallja Alex kérdését, hogy hol szeretné tölteni az éjszakát, kicsit... megnémul. Nem így tervezte, hogy egyetlen éjjelre marad, de egyenlőre nem várhat többet. Mindenesetre bólint, majd elgondolkodik.
- Ha nem baj, akkor itt aludnék.
Mondja halkan. Hogy meddig marad? Hát ez jó kérdés volt.
- Nos, abban reménykedtem, hogy esetleg egy jó ideig. Mivel nem azért tettem meg ezt az utat, hogy holnap rögtön el is menjek. Itt szeretnék maradni, amíg csak lehetséges. Meg szeretném ismerni az Apámat. És az is igaz, hogy nagyon nincs ínyemre, hogy visszaköltözzek az Anyámhoz. Nem tudom, hogy milyen volt a kapcsolatuk régen, de az biztos, hogy én soha nem szerettem.
Igen, ez a nagy igazság. Abban reménykedik, hogy az Apja sokkal jobb ember, mint az Anyja. Márpedig, ha el kell innen mennie, akkor csak egy lehetőség van, mégpedig, hogy a nagyszüleihez megy. Csakhogy előbb-utóbb Leena Anyja meg fogja tudni, hogy visszatért Marlow-ba és akkor aztán visszaráncigálja magához a bérházba.
Miközben ilyen gondolatok cikáztak Leena fejében az érzelmei kiültek az arcára. Nem tudta kordában tartani őket. Abban a reményben jött ide, hogy itt új életet kezdhet, kiegyensúlyozottabbat, mint amilyen az eddigi 12 év volt.
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptySzer. Márc. 14, 2012 3:44 am

Alex - Raisent lezárom.

Leene, neked meg javaslom, fuss össze Hannelori Sensuival is az Apád után ^^
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 2:48 am

Neki még furcsább a dolog sajnos... és ami a legjobb, hogy be kell látnia, hogy tényleg az ő lánya Leena, és hogy most akkor el kell szállásolnia, hiszen nem teheti ki. A másik meg hogy... mostantól apaként fognak rá nézni, de ő nem biztos, hogy bele is tudja élni magát a helyzetbe. Érdekes lesz, az fix.
A kérdésre válaszolnak, amire csak egy aprót biccent, majd áthalad az iroda másik felébe és kinyitja a fekete ajtót, ami egy hálószobához vezet át.
-Itt nyugodtan aludhatsz. A cuccaid is le tudod pakolni bárhova, elég üres bent minden.
Amolyan szükségesetre van fenntartva az irodai hálószoba. Ő nem itt alszik. Hanem Wilardba, vagy pedig Hanninál.
-Addig maradsz, ameddig szeretnél...
"Az Apámat" kijelentésnél kicsit elhallgat. Ő már nem is emlékszik amúgy a lány anyjára.
-Rendben. Megoldjuk valahogy majd. Ha gondolod, pihenj le nyugodtan. Nekem még lesz egy kis dolgom a közelben nemsokára.
Körülnéz. Nem is tudja, mit kellene most mondania. Próbál nem úgy viselkedni Leenával mint a diákjaival. Kicsit finomabban.
-Öhm... találsz itt enni is de a nagytermet tudom ajánlani erre a célra inkább. Az ajtóhoz adok kulcsot, be tudsz jönni, csak mást ne engedj be.
A zsebében kezd el turkálni, majd kivesz egy kulcscsomót és odaad egy kulcsot belőle Leenának.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alex Wilfred szobája
Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Wilfred ház
» Nora R. Daleworth szobája
» Raisen Hagiri szobája
» Amanda C. White szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: