Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapWilfred ház EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Wilfred ház Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Wilfred ház EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Wilfred ház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Wilfred ház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Wilfred ház EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Wilfred ház EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Wilfred ház EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Wilfred ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Wilfred ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Wilfred ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
Kim Kaguya
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
Ted Forrester
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
James Miller
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
William Quentin Watson
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
Sindy Logan
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
Hannah McDowal
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
Chris Martines
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
Solaria Luthia
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
Daniel Reed
Wilfred ház Vote_lcapWilfred ház Voting_barWilfred ház Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Wilfred ház

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Ápr. 21, 2010 10:45 pm

Wilard lakónegyedének a főutcáján, talán ez a ház a legrégebbi. Mondhatni úgy is, hogy már 150 éve ugyan azon a helyen áll. Még a Wilfred család előtt a keresztapáé: Dean Underé volt, és ugye a Wilfred család megörökölte ezt is, mint sok minden mást tőle...
A ház külseje téglázott, már ősidők óta így áll. Egy kerítéssel van elkerítve az egész ház, így az emberek annyira nem látnak be, sőt bejutni sem túl könnyű. A kerítés kapuján belépve egy kikövezett járda vezet az ajtóig. A ház kertje nem túl nagy, csak egy kevés zöld terep van. Az ajtó elég nagy, fából készült sötétbarna és egy kicsit boltíves. Az ajtón érdekes, talán félig rúna jelek vannak feltüntetve. az egész ház, varázslattal van levédve, az ellenséges bejutók elől.
A házba belépve egy manó: Junki fogad minket. Junki nem túl kedves, főleg az idegenekkel nem. Csak Alexnek engedelmeskedik. A ház előszobájáról már lehet látni, hogy nem most épült a ház. Innen lehet feljutni az emeletre is, egy kicsit már "nyekergő" lépcsőn. A ház kívülről egészen kicsinek látszik, pedig egyáltalán nem az. Sok-sok szoba található benn. A Wilfred család, minután a keresztapa meghalt akkor költözött ide. Alex szobája, az emeleten balról volt, Anoré pedig jobbról. Sosem mentek be egymáshoz, sőt még le is védték a szobájukat, mivel akkor már nem voltak jóban.
A ház fala tele van képekkel, rokonok-ismerősök-híres emberekről. A földszintre visszatérve, szemben a lépcsővel lévő ajtó vezet az ebédlőbe és a konyhába, a mellette lévő úgymond "megbeszélésekre" fenntartott szoba. Ezek után van még egy nappali, fürdőszoba fenn az emeleten és a földszinten is.


Wilfred ház Duss2
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Ápr. 28, 2010 9:54 pm

*Ma ismét visszajött... Igazából nem volt jobb dolga, és gondolta hogy megnézi a házimanót na meg egy kicsit körülnéz a házban. Mármint rendesen. Anyja halála előtt, nem sokat járt itt. Néha egy hétvégén benézett, de akkor is csak a saját szobájába ment be, na meg a konyha az kihagyhatatlan. Amúgy nagyon szereti ezt a házat...
Ma kivételesen talárban, farmernadrágban és egy fehér ingben érkezik. A talárt odaadja Junkinak, aki persze nagy örömmel veszi át és már viszi is a helyére. Alex először csak a földszinten indul felfedező útra. Nézelődik egy kicsit a házban, sőt azon is elgondolkodott már hogy le kellene védenie még egy pár bűbájjal, és hogy lehetne majd ez a főhadiszállás... majd meglátjuk.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:04 pm

* Már lassan félórája kóválygok a városban. Nem ismerem igazán a helyet , így nem is tudom azonnal, hogy merre keressem a Wilfred házat. Kellett nekem elvállalnom, hogy elhozom Alexnek a levelet amit személyesen a rejtélyügyi főosztály vezetője adott át nekem. Bizony, bizony . Szokásomhoz híven a tanári szobában készülök fel a következő órámra amikor egyszer csak a kandallóból kilép a köpönyeges férfi, Alexet keresve. Azonnal felismer, hiszen auror voltam. Átadja a levelet és megígérteti velem, hogy azonnal átadom az igazgatónak. Nem értem, hogy miért nem volt képes megvárni ha annyira sürgős, vagy esetleg a saját házába hoppanálni. Na mindegy. A lényeg, hogy most itt tipegek a magassarkúmban és egy kényelmes tavaszi ruhában az utcán.Ha minden igaz akkor meg is találtam a házat amit annyira kerestem. Idegesen kopogtatok az ajtón. Remélem most már tényleg eltaláltam a házat*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:13 pm

*Elég sok érdekes dolgot hagyott maga után az anyja... Sőt ha jól tudja akkor a legtöbb a keresztapjáé volt. Tudni illik, hogy keresztapja érdekesen furcsa halála után rá hagyta az iskolát. Még most sem érti mért pont rá, de örül neki. A ház pedig az egész Wilfred családé lett. Hát igen... érdekes történetük van nem mondom.
A kopogásra felfigyelt. Junki persze rögtön szaladt, hogy ajtót nyisson, de Alex leintette, hogy hagyja majd ő. Ha már újra itthon van... Nem tudja, hogyan találták meg már megint. Szóval, az ajtóhoz lép, kinyitja. Nagy meglepetésére nem is egy váratlan személlyel találja szemben magát. Junki Alex lába mögött álldogál, kicsit megszemléli a számára idegent és aztán visszatér a kis helyére.*
-Mily kellemes meglepetés! Gyere beljebb Soshy. *Invitálja be a nőt, majd ha az belép be is csukja az ajtót. * Minek köszönhetem társaságod? *Lassan elindul befelé, persze reméli, hogy a nő is követi. Ha igen akkor a nappali részbe vezeti be.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:30 pm

*Szerencsémre most a jó házba kopogtattam be. *
- Szia Alex !
*Egy kedves mosollyal az arcomon belépek a házba és követem Alexet a nappaliba.A falakon rengeteg festményt látok.Gyönyörű ez a ház. A csodálkozásomból Alex kérdése térít vissza a jelenbe*
-Nos , a rejtély ügyi osztályvezető látogatott meg az iskolában, és azt kérte, hogy sürgősen adjam át neked ezt a levelet *nyújtom át Alexnek a borítékot. Az arcából ítélve nem kissé lepődik meg. Majd ha hellyel kínál leülök az egyik kanapéra *
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:44 pm

*Visszamosolyog persze. A kedve az igen is jó, csak néha egy kicsit zaklatott. Lassan beérnek a nappaliba, ő is leül és Soshyt is hellyel kínálja.*
-Rejtélyügy? *Lepődik meg... igen, jól látja a nő. Nem kicsit. Mit akarhatnak tőle a rejtélyügyesek? Átveszi a levelet és ki is nyitja. Gyorsan beleolvas.* hm... *Ennyi jön le elsőre belőle. Az egyik eset után jön a másik... * "Elveszett" egy jóslat. Nem tudom mennyire vagy tájékozott azon a helyen. Most meg rajtam keresik... *Azt nem tüntették fel, hogy kinek a jóslata veszett el. Viszont Alextől kérik hogy minél előbb látogassa meg őket. Félreteszi a levelet és hátradől.*
-Jósolsz most nekem? Nem felejtettem ám el... *Próbálja elterelni most a figyelmét erről a levélről.*



//A játék fagyasztásra kerül, mivel Soshy usere eltünt.//
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 12:23 am

*Elveszett jóslat !? Érdekes. Mindenesetre nem az én dolgom, szóval nem is akarok foglalkozni vele. A jóslásra felcsillan a szemem. Inkább nevezném a hobbimnak a jóslást mint a szakomnak.Előveszek a táskámból egy köteg kártyát. *
-Hát akkor kezdjünk neki * mosolygok Alexre és szétterítem az asztalon a kártyákat.Behunyom a szemem és veszek egy mély levegőt. Éreznem kell a kártyákból áradó mágiát. Tapasztalatomnak köszönhetően ez már pillanatokon belül létre is jön. A kapcsolat, a jövő és a mágus között.*
- Most koncentrálj egy kérdésre, amire választ akarsz kapni...* mondom halkan becsukott szemekkel.
-Ha meg van akkor válassz ki hat darab kártyát és add a kezembe őket !
*Megvárom míg Alex megcsinálja amit kértem , majd kinyitom a szemem. A hat darab kártyán a következők állnak : kézfogás, lóhere, Nap, levél, róka és és egy csukott ajtó. A kezembe veszem a kézfogást ábrázoló kártyát*
- A kézfogás, azt jelenti, hogy a közeljövőben kötni fogsz egy megállapodást, szerződést esetleg ígéretet teszel valakinek.
- A lóhere , nos ez eléggé biztató. Találkozni fogsz egy emberrel aki a javadat akarja és felcsillan a remény, hogy valóra válik a kívánságod.
- A Nap azt takarja, hogy az illető majd kicsattan az egészségtől . A tetteidet dicsőség fogja övezni . Viszont túlzottan is optimista vagy.. Vigyázz ez még a károdra lehet.
- A levél, új hírt fogsz kapni, és új emberekkel találkozol. Kapsz egy fontos információt valamiről , szóval ne hagyj figyelmen kívül semmit . Nem tudhatni, hogy mi lesz az amire később szükséged lesz !
- A róka, ravaszságot és csapdát jelent. Valaki ártani akar neked .
- A csukott ajtó szerint valaminek ami eddig része volt az életednek vége lesz és elkezdődik egy új dolog ami változást hoz a napjaidba...
* Felnézek Alexre. Mindent összevetve jó jóslatokat kapott. Volt ennél már sokkal, de sokkal rosszabb jóslatom is. *
- Nos, ennyi lenne... Egy nap egy embernek csak egyszer lehet jósolni és nem lehet megismételni..Úgy elvesztené a hitelességét a jóslat. Eléggé jók az előrelátások veled kapcsolatban.
* Közlöm vele és elrakom a kártyákat.Amint befejezel egy jóslást rögtön rakd el az eszközöket , mert még valami rossz energiát szednek össze *

// Soshy user elnézést kér de az internet elment és most sikerült újra visszaküzdeni //
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 10:52 pm

//És akkor olvadunk ^^//

*Elmereng egy kicsit, figyeli mit csinál Soshy. Érdekes... kíváncsi rá, hogy mi fog kisülni ebből. Visszamosolyog, miután kijelentette hogy kezdjék. Bólint egy kisebbet, de nem gondolkodik sokat a kérdésen.*
~Kapcsolat... hm... A közeljövőben lesz párkapcsolatom?~ *Koncentrál... legalábbis próbál. Ilyet még sosem csinált. Kiválaszt hat kártyát Soshy kérésére, kezébe adja őket, majd meghallgatja mit mond el róluk. Kicsit meglepi amit hall, de azért örül is annak amit mond a nő.*
-Hát egy kicsit azért meglepő. Fura... jó lesz vigyázni akkor. Azért, köszönöm hogy jósoltál nekem. *Kacsint egyet, majd egy kicsit elmereng. Eszébe jut, hogy meg sem kérdezte Soshy-t, hogy kér-e valamit.*
-Kérsz valamit inni? Esetleg egy kávét?
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 10:57 pm

*Elmosolyodok. Valóban. Nem mindenki olyan merész, hogy megtudja mit rejt a számára a jövő. Sokan félnek szembenézni a dolgokkal.*
-Oh, köszönöm egy kávé jól esne * bólintok. Közben a szobát pásztázom a szemeimmel. Még mindig lenyűgöz ez a ház. Pedig már nem először vagyok itt *
- Még mindig gyönyörű a ház. Mit tervezel vele ? Itt fogsz élni egyedül Junkival ?
*Kérdezem Alexet és a házról most rá összpontosítom minden figyelmem*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 11:05 pm

*Junkit odahívta magához, utasította, hogy hozzon két kávét -mivel ő olyat is tud-. Így legalább nem kell Alexnek ki be szaladgálnia. Figyeli mit csinál Soshy, majd elmosolyodik. A kérdésekre egy kicsit elmereng, de azért gyorsan válaszol.*
-Igen, olyan mint régen. Hát... igazából még nem gondolkodtam rajta. De valószínű hogy ez a ház is megmarad és a Bristol-i is. És mivel ez van közelebb az iskolához ezért itt tervezek élni. *Mondta végül. Egy kicsit csend lett, de ismét megszólalt.* Te most hol is laksz? Mármint az iskolán kívül... *A kávé is lassan megérkezik, Junki még cukrot is hoz. Megköszöni, aztán pedig elküldni a manót.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 11:17 pm

- Londonban van egy lakásom. Amikor éppen nincs semmi dolgom akkor ott vagyok, de most már inkább a kastélyban *felelem mosolyogva . Valóban a londoni házamat nem nagyon kedvelem mióta Jenki néni meghalt. Előtte amikor hazaértem a tanításból akkor mindig meleg vacsorával várt és én mindent elmeséltem neki. Azóta amikor hazamegyek olyan üres az egész ház. Gondolkoztam már, hogy vegyek fel egy új házvezetőnőt. A manókat ugyanis nem szeretem. Bár Jenki inkább volt anyám helyett anyám , mint egy házvezetőnő. Kortyolok egyet a kávéból. A manó tényleg érti a dolgát. *
- Mit tervezel a renddel ? Összehívod a tagokat újra ? Ezek a halálfaló megjelenések nem éppen bizalomgerjesztők.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 11:28 pm

-Á, értem. Biztosan szép hely. *Még nem járt Soshynál, de egyszer majd talán... Mielőtt belekortyolt a kávéba, két kanál cukrot tett bele. Összekeverte és kortyolt belőle. Közben Soshy feltett pár kérdést. Egy kicsit elgondolkodott rajta, mivel még nem sokat agyat ezen.*
-Hát... tényleg nem túl biztató. Nagy valószínűsége van annak, hogy összehívom újra. Jó lenne legalább egy megbeszélést tartani a közeljövőben, hogy ők mit gondolnak erről az egészről. *Már azt se tudja úgy mellesleg hogy kiben bízzon. Visszateszi az asztalra a kávét és Soshy szemeibe pillant. Elmosolyodik. Eszébe jut valami.*
-Nincs kedved valamelyik nap velem vacsorázni? *Akár itt, akár Wilard egyik vendéglőjében... igazából nem is tudja honnan jött ez az ötlet.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 11:33 pm

- Az volt ... * motyogom Alex kijelentésére miszerint biztos szép a londoni ház.*
- Szívesen segítek megszervezni ha gondolod ! *ajánlom fel. Igazából fogalmam sincs, hogy most ki melyik oldalon áll a volt rend tagok közül. Sőt azt sem tudom, hogy egyáltalán kik élnek és mi van velük. Kicsit aggasztó. Alex kérdésén meglepődök. Hogy pontosítsak megáll bennem az ütő. De mindez csak pár másodpercig tart *
- Szíves örömest * válaszolom mosolyogva majd megiszom az utolsó korty kávémat.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 11:39 pm

*Bólint, közben lassan fogyassza a kávét is. Elmerengett Soshy ajánlatán. Elvégre, felajánlotta neki a múltkor, hogy csatlakozhatna a rendhez.*
-Rendben, jó lenne ha lenne egy kis segítségem. De még várjunk vele egy kicsit, persze azért nem akarom hogy annyira elfajuljanak a dolgok... *Jegyzi meg végül, majd a mosoly nem tűnik az arcáról. Örül, hogy a nő beleegyezik a vacsorába.*
-Oké, akkor ezt megtárgyaltuk. Majd jelentkezem bagolyban. *Kacsint és ismét kortyol egyet. Ezek után hátradől a fotelban, ahol éppenséggel ül és hallgatja tovább Soshyt.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 11:53 pm

-Oké-oké
* Még úgy is van sok dolgom a rend összehívásán kívül. Valószínűleg eladom a londoni lakást.*
- Rendben * nevet fel és kissé elpirul. Lerakja a csészét az asztalra és feláll.*
- Köszönöm a vendéglátást, de most mennem kell .Van még pár elintéznivalóm. Viszlát később !
* Mondja majd elindul az ajtó fele. Ha Junki elé siet és kinyitja az ajtót akkor megköszöni a manónak, ha nem akkor meg magától kimegy. Elvégre nem először jár a házban*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyVas. Május 02, 2010 11:58 pm

*Végighallgatja Soshyt, majd kijelenti hogy távoznia kell. Csak bólint rá egyet, feláll.*
-Köszönöm, hogy elhoztad a levelet. *Most nem Junki, hanem ő nyit ajtót a nőnek, majd megáll.* Szia, és vigyázz magadra! *Elköszön, megvárja még a nő eltűnik az utcán és visszamegy a házba. De csak egy pillanatra, hisz van még egy kis elintéznivalója. Talárját elkéri a manótól, és irány a minisztérium.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Jan. 26, 2011 6:36 am

*Wilardban kószál, immáron újra az élők sorában, kissé ugyan átalakult testtel, és arccal, de azért még teljesen jól látható hogy ikrek Alexel. Fekete nadrágot visel, egy fekete pólóval, persze mindezt gondosan utazó köpeny alá rejti, nehogy véletlen megvádolják ízlésficammal. Ahogy a lakónegyed felé fordul, eszébe jut egy képtelen gondolat, azaz hogyan sokkolja újfent drága testvérét. Arcán halovány mosollyal elindul a Wilfred ház felé, biztos lévén abban, hogy a biztonsági bűbájok fel fogják ismerni és gond nélkül bejut. Ez így is történik, és negyed órával később, már a nappaliban szemléli a berendezést. Közben kiszolgálja magát egy whiskey-vel és elheveredik a kanapén, amíg várakozik. Közben unaloműzésként valami zenét bűvöl magának, lassú melankólikus, pihentető dallamot, amiről tudja, hogy testvére a falra mászik tőle.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Jan. 26, 2011 8:12 am

*Igen, a bűbáj felismerte Anort, viszont közben jelezte Alexnek azt, hogy valaki jár a házában, aki nem ő. Másnak nem nagyon van kulcsa ugye, meg maximum csak az UGY tagjai lépnek be ide, akkor is csak ha megbeszélés volt-van. Hopponált, így pár perc alatt megérkezett. Talár van rajta, farmer és a szokásos fehér ing. Belép a kapun, majd kinyitja csendben az ajtót. Zene üti meg a fülét... arra indul, majd megtorpan Anor láttán.*
-Hogy? Mi?! Anor! *Lép közelebb, miközben a talárt leveti és ledobja az egyik fotel karjára. Odalép testvéréhez.*
-Vak vagyok, vagy komolyan újra csörgedezik benned a vér? *Most kezd neki csak leesni, hogy Anor erről a "meglepetésről beszélt nemrégiben."*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Jan. 26, 2011 8:28 am

*Kényelmesen heverészik, közben dúdolgatva egy régi svéd dallamot, amit még az egyik régi tekercsben talált. Az ősi sámánok énekelték, de a dallama megtetszett neki is, és most is ezzel szórakozik. Nem mozdul az ajtó nyitódás hallatára, csak a fejét emeli fel, sejtve hogy Alex érkezett meg, hőn várt ikre. Mikor közelebb lép, lassacskán ő is ülő helyzetbe tornássza magát, végül pedig felkel, és most mér élő valójában megújult külsejével perdül körbe testvére előtt.*
- Nahát, szia öcskös, nem is reméltem hogy ilyen hamar ideérsz *mosolyog, olyan jellegzetesen Anorosan, miközben közelebb lépve, megöleli ifjabb önmagát.*
- Nem vagy vak, tényleg újra élek, hát nem örvendetes? Nem is örülsz a viszontlátásnak? *mosolyog tovább, és visszatelepedik a kanapéra, mintha ez nem is Alex, hanem a saját háza lenne.*
- Csinos lakásod van, bár igazán ráférne egy kis újítás, vagy új külső. Azóta ilyen, mióta legutóbb itt jártam... *jegyzi meg csak úgy idegesítően mellékesen.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Jan. 26, 2011 9:45 am

-Nem tudtam, ki jött be. Sikerült meglepned, ugye tudod? *Nem mintha Anor nem azt tenné mindig. Halvány mosoly jelenik meg az arcán, végignéz a testvérén és persze vissza is öleli. Kicsit jobb azért, hogy már nincsenek versengésben és vitatkozásban. Így valahogy sokkal jobb neki. Felvont szemöldökkel hallgatja végig Anort.*
-Dehogy nem örülök! Csak nem értem... hogy? Hogyan lettél ismét ember? *Nem zavarja, hogy Anor kényelmesen elhelyezkedik. Önt magának egy whisky-t -láthatóan ez a kedvence, hisz szinte mindig ezt látni nála- majd leül. Anorral szemben.*
-Nem nagyon volt időm lakást újítani. A másikat, a Londonit meg anya halála után eladtam. *Kisebb hatásszünetet tart.* Te most hol laksz, mellesleg? *Ez valahogy sosem volt téma, de Azgardról tud és hát gondolja, hogy ott...*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzer. Jan. 26, 2011 10:01 am

- Valahogy van egy olyan érzésem, hogy minden találkozásunkkor megleplek valamivel *mosolyog, és kibontakozik az ölelésből. Jobb így, hogy nem csak szellemként tud lebegni, hanem valóságosan el tud terpeszkedni a kanapén.*
- Akkor jó ha örülsz. Már kezdtem megijedni. *mondja, és belekortyol az italába amit kitöltött, még ugye Alex érkezése előtt.*
- Hát kérlek szépen, végrehajtották a rituálét, és vissza erőszakoltak az életbe, így kerülök most ide *foglalja össze röviden hogy hogyan tud itt lenni. Végigpillant öccsén, és összevonja a szemöldökét, mintha soványabb, nyúzottabb lenne, mint legutóbb.*
- Te fogytál... *jelenti ki, és felállva körbe sétálja testvérét, majd aztán ismét letelepedik, csupán meggyőződött állítása igaz voltáról. *
- Értem, kár volt érte, az egy otthonos kis kégli volt, azt hittem szeretted *jegyzi meg, belekortyolva ismét az italba, majd vállat von. Hol máshol?*
- Azgardban, még mindig. A halálom óta a kutya se keresett ott, így nem láttam okát, hogy elhagyjam, apánk birtokát *jegyzi meg.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 2:05 am

-Igen. Ezt már kezdem tőled megszokni, úgy őszintén. *Mosolyodik el kicsit szélesebben aztán ugye helyet foglal és kortyol az italból. Kicsit elmereng azon, amit ikre mond neki. Rituálé? Nem jártas annyira a témában, de azért nem gondolta volna, hogy... *
-Hű. A lényeg, hogy újra életben vagy... gondolom nem szellemként. *Igen eléggé meg van lepve, ez látszik is rajta. Hátradől, majd ismét kortyol egyet és leteszi a poharat az asztalra. A kijelentésre felvonja a szemöldökét. Ami azt illeti, tényleg nem sokat volt étel közelbe mostanság, talán ezért is lehet észrevenni rajta a dolgokat.*
-Annyira pedig nem... *Szemével követi Anort, aztán körülnéz és vállat von.* Szerettem azt a házat, de mit kezdjek ennyivel? Az iskolában élek, van egy házam itt... nekem ez untig elég. *Körülbelül ezen a tényálláson van. Azt, hogy mit gondolnak a többiek, az már másik eset. Idő közben megkapja a kérdésére is a választ.*
-Értem. *Ő egyszer volt mindössze ott, ha minden igaz... de kérdezősködni többet most nem kérdezősködik. Furcsa még neki egy kicsit a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptyPént. Jan. 28, 2011 8:16 am

- Lásd be, unalmas lenne az életed nélkülem,, az meg mégsem hagyhatom már hogy halálra und magad *vigyorodik el szélesen, ikrével szemben ücsörögve, teljes kényelemben, nem zavartatva magát. A mondottakra csak biccent, ő is jobban érzi magát újra élve.*
- Igen, ez egy meglehetősen szép állapot, bár azért, be kell látnom, a szellem létnek is voltak előnyös oldalai, de megőrülnék huzamosabb ideig úgy kellene élnem *sóhajt fel, és kissé megborzong, az egy pokoli pár hét volt, amíg se élőként se holtként ténfergett a világban, bár az első depressziós állapoton túljutva, már a saját hasznára fordította az egészet, és információ szerzésre használta, újdonsült állapotát. *
- De pedig igen, Alex, látom rajtad hogy soványabb vagy. Fogadni mernék, hogy most te kerülnél alulra egy testi párbajban... Nekem, bizonyos értelemben véve, jót tett a halálom *pillant testvéréről magára, elégedetten. Tetszik neki, ez az új, erősebb testalkat, kidolgozottabb izmok, és karakteresebb arc. *
- Értem, azt hittem ezt fogod eladni, hogy Londonba költözhess *jegyzi meg kissé furcsán, de aztán hagyja is a dolgot. Ellenben kedvenc témáját veszi elő, egy régi önmagát idéző csintalan mosollyal.*
- És, azt mondd meg nekem, hogy állsz barátnő témában? Már szívesen mennék az esküvődre, szóval kapd össze magad *vigyorog, és kinyújtózik, kivillantva talárja alól, a nem éppen megszokott öltözéket.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzomb. Jan. 29, 2011 4:39 am

-Igen, unalmas lenne. Egykének lenni nem is lenne olyan jó, ha így belegondolok... *Vonja meg vállát, persze végig mosolyog. Teljesen megváltozott Anorral a kapcsolatuk. Reméli nagyon, hogy ez így is marad egy ideig... ha nem is örökké... de hiányzott már neki az, hogy legyen testvére. Régen volt már az, hogy volt... még kis pisisek voltak.*
-Testi párbaj? Attól, hogy ilyen vagyok még lehetek erős. *Kacsint egyet cinkosan, majd végignéz ő is Anoron. Bólogatni kezd erőteljesen.* Igen, jót tett. De ki tudja, mik lesznek ennek az előnyei meg a hátrányai... *Ismét csak megvonja vállát, majd hátradől kényelmesen a fotelba és az egyik térdére ráteszi a másikat. Kortyol a whiskyből és miután végighallgatta Anort, folytatja.*
-Ez van. *Ennyit tud hozzáfűzni a házas dologhoz, majd amikor a barátnő kérdés van témában...*
-Nincs barátnőm. Viszont gondolkodtam rajta, hogy kéne már egy. Amúgy neked se ártana. *Ha már itt tartanak, akkor miért ne? Tovább mosolyog, ezt az állapotot most nehéz lenne elvenni tőle.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház EmptySzomb. Jan. 29, 2011 9:09 am

- Nem hát, nincs ott a kihívás, hogy mit szólna ehhez a testvéred, hogy tetszene neki vagy éppen leszólna... Főleg ha magunkból indulunk ki nem? *mosolyog, és neki is jó most a kapcsolatukban ez a békés időszak. Nincs sok kedve, Alexel is hadakozni, a sok más dolgon túl, kell egy kis pihi, bár attól nem fél hogy ez örökre így marad. Sosem bírt sokáig nyugton maradni, és már most is a halálfalóit szortírozza, és állítja hadi rendbe.*
- Ch, biztos hogy lenyomnálak, bebizonyítsam? *vigyorodik el, és nem kommentálja a dolgot, hogy lehetnek hátrányok is. Majd előjönnek azok is ha akarnak, ha meg nem, akkor valami haszna csak volt a halálának. Előrehajolva, kissé kötözködően löki meg testvére vállát, figyelve, hogy azért ne borítsa magára az itókáját. Aztán ő is visszahúzódik a saját foteljébe. Lazán terpeszkedik el.*
- Nem ártana ez igaz, már benne vagy a korban erősen, hogy valami nő, meg némi család után nézz... Nagyon üres a házad így azt kell mondjam.. *jegyzi meg mintegy kritizálva testvére ízlését, de persze elvigyorodik a következőre. Neki? Nő? Halva született gondolat, nincs olyan épeszű nő aki hozzámenne. *
- Mi van Hannival? Miért nem kéred meg a kezét? Őt elég régóta ismered, és tudom hogy szereted is.. *folytatja, majd vállat von.*
- Ugyan drága öcsém, szerinted hány olyan elmebeteg nő létezik, aki hozzám jönne, a makulátlan jóhírem ellenére is? *mondja, kellően megnyomva a makulát és a jóhír szavakat. Nem sok ilyen grasszál a vidéken az biztos, igazi ritkaság lenne valakit találni, aki nem rohan világgá a bemutatkozás után.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Wilfred ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Wilfred ház
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Alex Wilfred szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: