Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKviddicspálya - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kviddicspálya - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kviddicspálya - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kviddicspálya - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kviddicspálya - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kviddicspálya - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kviddicspálya - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kviddicspálya - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kviddicspálya - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kviddicspálya - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kviddicspálya - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kviddicspálya - Page 3 Vote_lcapKviddicspálya - Page 3 Voting_barKviddicspálya - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kviddicspálya

Go down 
+17
Daniel Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Benjamin Doredumble
Hannah McDowal
Lana Rosemary Lent
Soshy Hatchet
Blake A. Attaway
Nyxia Solaris
Gregory Kinsey
Ted Forrester
Anor Azgard
Allison Diamond
Yasmine S. Moore
Amanda C. White
Miriam Hewer
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 7:51 am

*Az igazgatók általában már csak ilyenek. De amilyen kedves, olyan jóképű is... (Razz )*
-Nem bíztam. *Teszi fel a kezét egy pillanatra, majd vissza összekulcsolva. Nem fázik... ilyenkor jó a "nagykabát" bűbáj.*
-Szerintem lesznek... *Most hogy így elgondolkodott rájött hogy ki lesz a Plamás csapatkapitány. Már ha elvállalja. Aztán megy levelet írni.*
-Hát mondjuk az durva... de te életed, és te tudod mit teszel. De nagyon jól tudod, és biztos vagyok benne hogy jó kapitány is leszel.*Kacsint egyet kedvesen, és a kérdésekre ismét válaszol.*
-Szeretem ezt. Nemtudom mért... úgy érzem sok minden köt hozzá. Amúgy régen én is terelő voltam. És.. a csapatkapitány volt a pasim. De ez már régen volt. túl régen.... *Egy pillanatra lehajtja a fejét, és aztán visszapillant Tedre.*
-Néha szívesen lennék ismét olyan idős mint te. Szóval... úgy gondoltam a suli elvégéze után hogy ez a legmegfelelőbb nekem. Ez egy megérzés volt. *Vonja meg a vállát, miközben feltesz megint egy kérdést.*
-Tudom hogy még csak elsős vagy, de ha befejezed, mit szeretnél kezdeni magaddal? Gondolkodtál már rajta?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 8:47 am

*Tednek nem igazán fontos hogy Alex jól néz-e ki. ( Smile )*
- Ne is tegye. *javasolja a fiú, nehogy a nőt még nagy csalódások érjék. Nem tudja ő maga sem hogy miért állt le egyeltalán beszélgetni és egyezkedni a kviddicsről, de ha már egyszer elkezdték...*
- Remélem kivételesen magának lesz igaza. *morogta a fiú halkan, remélve hogy a nő nem hallja majd meg*
- Tudja, maga az első olyan tanár, aki nem azzal jön hogy ha valami baj van akkor rögtön szóljak, meg hogy nekik nyugodtan elmondhatom ők segítenek. Meg a többi sablon szöveg. Ezt értékelem magában. *jelenti ki közönyösnek szánt hangon ami talán az lett talán nem. Mindenesetre a nő szimpatikus volt neki, talán mintha lenne benne néhány közös vonás Sindyvel. Tény hogy eddig a lány volt az egyetlen akivel az ő mértékei szerint őszinte volt.*
- Értem, de azért meglepő. Repüléstanárnak valami pasit vártam volna.*jegyzi meg a fiú, egy aprócska fejrázás következtében. Hitetlenkedés az oka, meg talán egy kis...zavar.*
- Jah úgy könnyű megszeretni valamit ha a szívszerelme benne van. *bólogat a fiú, hiszen ezt aligha fogja kiejteni valaha is a száján, de ő is egy lány miatt lett olyan amilyen.*
- Öhm, nem tudom. Még nincsenek konkrét céljaim. *mondja ki ami eszébe jut, hiszen a kérdés jellege eléggé meglepte.*
- De talán a Varázsbűnüldözési Főosztályon leszel Elit Auror vagy nemtom. *válaszol egy kis gondolkodás után.*

//fagylalt//
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptySzer. Márc. 24, 2010 7:12 am

//Olvadozunk ^^//

*Igen, azt tudja...*
-És ha mégis? *Gondol a "ne is tegye" mondatra, majd elmosolyodik. Nem muszáj válaszolni rá, csak szeret kötekedni. Mivel elég jó hallásérzéke van neki ezért meghallja amit a fiú suttog maga előtt.* Reméljük. *Igazából nem sok kviddics csapatot állított még össze életében, így most próbálja kitapasztalni az előnyöket és egyben a hátrányokat is. Azért kíváncsi rá, hogy mi lesz ebből.*
-Hát köszönöm. Igazából tudom hogy rendes gyerek vagy. Csak nem tudnak bánni veled... *Kacsint rá Tedre, majd bólogatni kezd.* Ha sikerül találni akkor a Kviddics edzéseket egy férfi is fogja velem figyelni. Ha sikerül találni! *Hangsúlyozza ki ismét, megvonja a vállát. Igazából valami más is kötötte ehhez a sporthoz/tantárgyhoz.*
-Vehetjük úgy is. *Mondja végül, majd kicsit elgondolkodik. Épp azon agyal, hogy hová is tette azt a kitűzőt, ami azt jelzi hogy csapatkapitány.*
-Elit Auror? Nem rossz elképzelés! Hát, csak annyit tudok mondani hozzá hogy sok sikert. Ehhez nem sokat értek. *Mosolyodik el, és a sátor felé viszi a pillantását.* Egy pillanatra megbocsájtasz? *Ha igen, ha nem a válasz, ő akkor is besiet a kis "tárolóba" és elkezd keresgélni. Végül egy "invitoval" oldja meg a dolgokat. Pár percen belül, egy kis kerek, vörös-fekete kitűzővel tér vissza, amin ugyebár a "Csapatkapitány" felirat áll érdekesen húzott betűkkel.*
-Csak hogy elhiggyék hogy tényleg csapatkapitány vagy. Amúgy, minden kapitány kap ilyet, szóval... *Mosolyodik el ismét, miközben a fiút fürkészi továbbra is nagy szemeivel.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptySzer. Márc. 24, 2010 7:22 am

- Akkor csúnyán csalódni fog. *jegyzi meg a fiú, vállrándítással. Majd még hozzáteszi ismételve önmagát és a nő szavait.* Reméljük.
- Jó gyerek lennék? Eztt kapásból bizonyítják hogy nem vagyok az. *morogja, majd kissé csodálkozva felvonja a szemöldökét.* És maga szerint hogyan kell bánni velem? *érdeklődik, mert meglepte amit Amanda mondott. Elvégre neki nem szoktak ilyesmit mondani.*
- Egy pasi? Ne már. Abból már így is van épp elég itt, nem kell még egy. Maradjon meg maga a kvidics szakinak. *jelenti ki, nem merő szívjóságból. Kimondottan azért teszi, mert látja ám, hogy Amandát kenyérre lehet kenni, ha jól viszonyul hozzá az ember. És neki ez nem jönne rosszul.*
- Jah az, vagy még nem tudom. Bár csoda lenne ha eljutnék odáig, de valami majd csak leszek. Illetve van még valami amihez lenne kedvem, de az nagyon abszurd. *rázza meg a fejét, majd figyeli ahogy a nő eltűnik majd feltűnik, és átad neki egy kitűzőt. Ezt kis macera után fel is biggyeszti a ruhájára.*
- Máskülönben nem is hinnék el. *morogja, ismerve a saját hírnevét.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptySzer. Márc. 24, 2010 7:35 am

-Gondoltam hogy ez lesz a válasz, de amúgy tényleg nem bíztam el magam szóval... *Egy kisebb mosollyal együtt vonja meg a vállát, majd bólint. *
-Gondolom... van olyan éned is, ahol az lakozik. Na de, nem mondtam hogy rossz vagy úgyhogy... *Kicsit elmereng, főleg azon a kérdésen amit másodjára tesz fel Ted.*
-Mondjuk, egy kis türelem mindig sokat ér. *Összefonja karjait, és ismét bólogatni kezd.* Majd kiderül mi lesz. Akit Alex jónak lát, az fog segédkezni. De ha nem jön senki akkor megnyugodhatsz, csak én leszek itt. Bár szerintem egy darabig még így is marad. *Végighallgatja Tedet, más ahhoz semmi hozzáfűznivalója sincs. Kis gondolkodási idő után az órájára pillant.*
-Nincs kedved bemenni vacsorázni? Gondolom, velem. Jobb ilyenkor megejteni mint a nagy tömegben.. *Kacsint egyet, majd még mindig mosolyogva várja a választ. Igazából kezd éhes lenni egy kicsit, azért is adta az ötletet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptySzer. Márc. 24, 2010 7:42 am

- Helyesen teszi. *válaszol, majd körbenéz, maga sem tudja miért.*
- Jah a lelkem mélyén biztos egy kis fehér bárány vagyok. *húzza el a száját, de nem rosszindulatúan. Kivételesen.*
- Hm, van benne valami.... *mondja, mivel ez látszik is, hogy Amanda türelmes volt, és Ted nem ment neki a torkának. Lehet hogy a nő tud valamit?*
- Jah, ha Alex alkalmasnak fogja tartani, akkor én megkeserítem az életét. *kritizálja nyíltan a dirit, és húzza gonosz mosolyra az ajkait.*
- Most hogy mondja, végül is mehetünk*Ahogy a nő megemlítette a kaját, a fiú gyomra nagyot kordult. Lassan elindul befelé, miközben a faágról magához veszi kedvencét, ami kényelmesen a fiú bal vállán foglal helyet.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 5:09 am

*Elég időben érkezik, mivel még neki szét is kell pakolnia a terepet. Az idő egy kicsit borongós ma, de esőre nincs előrelátás... reméljük. Nem szeretnének megázni óra alatt. Farmernadrágban, fekete vállas pólóban és egy topánkában van. A kezében talárja is, amit nem szokása felvenni, csak ha muszáj. Le is teszi a sátrában, miután a pálcáját kiszedte belőle. Lassan visszasétál a pályára, körülnéz. Sehol senki. Egy kis időt eltölt a pálya nézegetésével, majd úgy dönt, kipakolja a cuccokat ami a mai órához szükséges. Nem tervezett sok mindent, de az biztos, hogy érdekes lesz a gyerekek számára.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 5:24 am

*Liza kicsit hamar érkezik meg az órára,de nem szeretett volna elkésni,meg hát nem volt előtte semmi elfoglaltsága.Fekete farmer,egy ugyan olyan szinű felső és persze a köpenye is rajta van a jelvénnyel együtt.Kezében seprűje a pálcája a zsebében,és lassan a pályára battyogott.Még nem volt ott senki.Letette a seprűjét,és szép lassan leült a fűre,úgy várta a többieket.*
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 5:32 am

*A mai órához sem sok kedve van, ahogy a tegnapihoz sem volt. Mindenesetre lejön a pályára, hátha esetleg talén még érdekes is lesz. Farmernadrágot visel, egy lila pólót, de van nála egy szintén lila pulóver is, a lábán az elmaradhatatélan tornacipője. Mindezekre pedig rávette a vékony köpenyet talár-gyanánt.A haja két copfba fogva.*
- Jónapot! Szia! *Ma nem darálja le a köszönést. Odaáll Lisa mellé, majd vár, hogy mi is fog történni.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 5:33 am

*Liza után lohol már egy ideje. Próbálja utolérni barátnéját, de sehogy sem sikerült neki. Még ordibálni is hiába ordibált. Egy kicsit kifújja magát, mikor végre beéri a lányt, azaz a pályán.*
-Nemhallottad....*levegőszünet.* ...hogy kiabáltam utánnad? Amúgy szia...sztok. * Észre veszi Aliciát is és éppen ekkor lép ki a tanárnő is a sátorrészből. Elmosolyodva köszön neki.*
-Jó estétvagydélutánt tanárnő! *Imádja a repülésttant, és ebből ugye az adódik hogy Plamás csapatkapitány is. Nála is van amúgy seprű, egy új, Nimbus 2009-es modell. Ezen kívül talár, farmer és egy egyszerű szükre póló van rajta.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 5:40 am

*Nyxia is úgy gondolta, hogy jobb lesz ha befut, így nem volt mit tennie előásta a seprűjét, ami egy 2010-es Tűzvillám, majd pálcáját a zsebébe, kígyóját a nyakába akasztva indult a pályára. egy idő után megunta a gyalogolást, így seprőre pattant, majd repülve ért be az órára. Vagy ő volt nagyon elkésve, vagy a tanár nem volt még sehol... Megvonta a vállát, majd a többiektől távolt leszállt, a seprűjét letette maga mellé, és a kígyóját simogatta. Jó elfoglaltság, míg befut a tanerő.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 5:51 am

*Mikor hangokat hall, kilép egy nagy mosollyal az arcán. Elég szép számban vannak, szóval ennek örül is. Nem vár többet, mivel a kezdési időt elég szépen elhaladták már így is.*
-Köszöntök mindenkit a második repüléstan órán! *Emeli fel hangját a diákok felé nézve, közben a kitett asztalra bök.* Kérem mindenki aki itt van ma, írja fel a nevét és a házát arra a papirosra az asztalon. Köszönöm! *Evvel kezdi az órát, majd elveszi a pergament, átfut rajta és aztán folytatja.*
-Gyertek egy kicsit közelebb, nem harapok. *Csak hogy ne kelljen már ordibálnia annyit.* A múlt órán ugyebár a kviddics alapjairól tanultunk. Kérem mondjátok el, hogy ez miből is állt pontosan.Nem kell kézfeltétel, de ne vágjatok egymás szavaiba ha lehet. *Érdeklődve pillantgat a diákok között a válaszokra várva.*
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:00 am

*Ő is odalép az asztalhoz, és szépen felírja a nevét, majd közelebb megy, hogy hallja is, mit mond a tanárnő.*
*A kérdésre elgondolkodik egy kicsit, aztán elmosolyodik. Hát ez könnyű.*
- A kviddics a varázslók sportja. Seprűn játszák, egy csapatban hét ember van. Három féle labdát használnak a kvaffot, a gurkót és az aranycikeszt. A játokoskat pedig négy posztra osztják be. Van három hajtó, egy örző, két terelő, és egy fogó. *Majd a többiekre pillant, nem akar mindent elmondani.*


A hozzászólást Alicia Wescott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 06, 2010 6:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:01 am

*Liza közben észrevette a tanárnőt,aki a felszereléseket pakolgatta,és illedelmesen köszönt neki.*
-Jónapot.*Ekkor megérkezett Alicia,akit még nem ismer.*-Szia*szólt oda neki.Közben Kevint is megérkezett,és Lizának kezdett el valamit magyarázni.*
-Bocsika Kevin,elbanbultam és azért nem hallottalak.Amúgy neked is szia.*Szólalt meg egy kedves mosollyal.Közben felvette a seprűjét a földröl,és a tanárnő szavaira kezdett figyelni.Végighallgatja,és elindul az asztalhoz,hogy leirja a szükséges adatokat.Majd visszalép Kevin mellé.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:04 am

*Biccent az érkezőknek. Ő egyenlőre nem fűz hozzá semmit Alicia mondanivalójára. Mellesleg, megmondja még az óra kezdete előtt Lizának, hogy nem gond. Aztán felírja ő is a nevét/házát és visszasétál a seprűjéhez. Reméli nem csak ebből az elméletrészből fog állni az óra. Ő hagyja a többieket szólni, mivel a múltkor ő egy kicsit többet aktívkodott.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:06 am

*Nyx mikor hozzá kerül a lap gyorsan ráfirkantja nevét és házát (Nyxia Solaris - Famine) majd várakozóan pillant a többiekre. Ő bizony kihagyta az előző órát, noha nem bánja, de azért... most örül, hogy itt van. Végül is nem volt jobb dolga, no persze ezt nem fogja a tanárnő, vagy a többiek orrára kötni. Éppen elég az, hogy ha megkövetelik tőle vegyen részt aktívan az órán. kivéve persze ha repülni kell. az ellen nincs semmi kifogása... miért is lenne, hiszen imád a kislány repkedni a szabad ég alatt, még akár éjszaka is. egyszer majd ki kell lógjon. Döntötte el magában és csupán egy bólintással jelezte a világnak, hogy valamit eldöntött magában.
Míg a többiek feleltek a tanárnő kérdésére, addig Nyx a kígyója fejét simogatta, arról viszont lemondott, hogy váltson is vele pár szót. Jobb szerette volna, nem ráhozni társaira a frászt. Bár őt az ilyenek abszolút hidegen hagyják... De azért jobb nem kivívni magunk ellen a sorsot.
Mellette még örül, hogy nem akadt senki aki hozzá szólna, és még a jövetelét sem említették meg. Kész nyugalom akkor az óra.*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:09 am

*Blake, jó szokásához híven most is társaságban érkezik a kviddicspályához. Három hatodéves is lohol mögötte, a famine csapatának tagjai, ami könnyen megállapítható a fényesre lakkozott, természetesen csúcsmodel seprűkről, melyeket a vállukon cipeltek. Laza öltözetet viseltek, szemmelláthatóan kviddicsezni készültek. Azonban mikor elértek a pályához, szemükben furcsa fény villant. Blake halkan megjegyzett valamit, mire a többiek röhögve elvonultak, s így csak ő maradt. Kezében a fekete versenyseprűvel, lassú léptekkel megindul a tanár felé, de szürke szemeivel közben a diákságot pásztázza. Csupa nyomi, tisztán látszik, hogy életükben most fogtak először seprűt. Halkan felmordul, majd a tanárnőhöz fordul. Nem érdekli a sok elsős, határozottan a tárgyra tér. *
- Elnézést, White professzor, de mára lefoglaltuk a pályát. Pontosan tudja, hogy milyen közel vannak a meccsek, és a Faminének edzenie kell. *Kissé oldalra sandít.* És nem emlékszem, hogy Wilfred profeszor említette volna a mai... tanórát. *Szemtelen mosolyra húzódnak a hajtó ajkai.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:18 am

*Körülpillant, Aliciának sikerül elmondani a lényeget. Bólint, majd elmosolyodik kedvesen.*
-Pontosan! Gondolom azt mindenki tudja már, hogy melyik csapattag mit is csinál. Remélem mindenki megtanulta a mai órára!? *Éppen kezdett volna tovább lépni az órával, amikor váratlanul pár Famine-s, akiket persze már mind ismer, lép ki a pályára. Kicsit összeráncolja a homlokát, nem mozdul a helyéről. Az elsősöket csöndre inti, majd Blake felé fordul.*
-Sajnálatos módon közlöm magával Mr. Attaway, hogy a mai gyakorlást ki kell hagyniuk. Wilfred professzor nekem semmit nem említett a pálya lefoglalásról, és ugyebár én vagyok az edző így tudnom kellett volna róla. *Egy pillantást vet a többi csapattag felé, majd vissza Blake-re. Sosem szerette igazán ezt a fiút, mindig is olyan gyanús volt neki. De mégis mit vár? Elvégre Famine-sek.*
-Esetleeeg.... *Nyújtja el egy kicsit az "e" betűt.* Ha már itt vannak, segítkezhetnének nekem egy kicsit. Úgyis éppen a Kviddicsbe akarom beavatni a gyerekeket, játszhatnának velük, és akkor az felér egy gyakorlással... *Persze azért közben ügyek a csöndre is ott maga mögött.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:26 am

*Hátul Nyxia figyelmesen hallgatja a többieket, és igyekszik az új információkat megjegyezni. Nem telt sok idő mire pár nagyobb diák megjelent, ami felkeltette a fehér hajú lány figyelmét. Na meg az sem volt hátrány hogy a srác eléggé... hmmm... selyem fiús volt, amit Nyxia ki nem álhatot.
Szavai hatására az ideg rögtön elkapta a lánykát, és egyébként is kezdett egyre ingerültebb lenni, csak úgy, mert ma még nem itta meg a kávéját, így a haragját a srácon vezette le, illetve valami olyasmivel próbálkozott.*
- Valakinek nagy a pofája ahhoz képest, hogy az esze a teáskanál szintjét súrolja. Ha nem vetted volna észre mi többen vagyunk és régebb óta itt vagyunk. Van hely, tedd le a farodat és kuss a neved*osztotta ki Nyxis édesen mosolyogva. Bár nem emelte fel a hangját, de így is hallotta mindenki. A Professzor felé még egy mosolyt is megeresztett. A pálcáját a kígyója mellé tette, ha kell vagy az állatot uszítja rá, vagy a srácot átkozza apró ki darabokra, vállalva a kicsapás lehetőségét is.
Persze végig hallgatja a tanárát és csak az után kezdi osztani az észt, de ezekkel a tuskókkal való gyakorlás... Nem inkább leveti magát a toronyból.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:27 am

*Liza alig várja,hogy seprűjére ülhjessen és játszani kezdjen.Még nem sokat kviddicsezett,de tisztába van a játékkal.Ő mindig is hajtó szerettett volna lenni.Közben észleli az érkező diákokat,és Kevin felé fordul.*
-Ők kik?*súgja oda a fiúnak.Közben figyeli a tanárnőt.Seprűjét szorosan a kezében tartja,legszivesebben elrepülne valamerre.Reméli,hogy hamarosan elkezdik az óra érdekesebb részét is,vagyis a játékot.*


A hozzászólást Liza Garnett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 06, 2010 6:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:28 am

*Nem csodálkozik rajta, hogy jó a válasza. Mondjuk tanulni nem tanult. Az apja sokat vitte repülni, így tisztában van a kviddics alapjaival. Már várná a következő kérdést, mikor befut pár faminés diák. Nem mindet ismeri, azt a sráciot, aki odalép hozzájuk, is csak látásból. Felvonja a szemöldökét, aztán végighallgatja, hogy mit akarnak. Aztán a tanárnő javaslatát. Ajaj, ebből nem lesz egy jó móka, az is biztos. Persze szólni nem szól.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:34 am

*A tanárnő szavai nem mondanak neki semmit, mivel a szeme megállapodik az érkezőkön. Kicsit végigmérő őket, fogalma sincs kik ezek, de tuti hogy nem kispályások. Ránéz Nyxiára, aki elég szépen ki is ossza az egyiküket. Kíváncsi a tanár, sőt inkább a diák reakciójára, bár gondolja hogy nem lesz túl jó vége neki. Liza kérdése egy kicsit meglepi. Hát már honnan tudná ő azt?*
-Fogalmam sincs, de rossz előérzetem van. *Jegyzi meg halkan, közben szorongatni kezdi a seprűjét. Ha velük fognak játszani, tuti mindenki mehet a gyengélkedőre.*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:41 am

*Ez lett volna az utolsó gondolat, ami megfordul a fejében, ha unatkozik. Hogy egy csapat taknyossal kviddicsezzen…? És hogy az felér egy edzéssel? Na ez az év poénja. Azért körbenéz, felfedez néhány ismerős fejet, és a két új hajtót is az elsősök között… Sötét pillantással néz a professzorra, majd végül elereszt egy halk ’hmm’-t. Aztán a egyik hajtójelölt édesen beszól. Milyen drága. Ó, ha tudná... Közelebb lép hozzá, nem fenyegető arckifejezéssel, inkább mézesmázossal. Arca apró rezdülése jelzi, hogy most nevetést fojtott el.*
- Valakinek pedig túl nagy a pofája ahhoz képest, hogy elsős. Kislány, ezek szerint nem ismersz. Had mutatkozzam be. *Hangja lágyan csengett, keze pedig farzsebéhez csúszott, mikor befejezte a mondatát. Előhúzta a pálcát, és forgatni kezdte ujjai között.* - Gondolom túl tudatlan vagy ahhoz, hogy az "Attaway" név mondjon valamit a számodra...


A hozzászólást Blake A. Attaway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 06, 2010 8:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:47 am

*Ted érkezik a pálya felé, eléggé elkésve. Látja hogy elég nagy a tömeg, de azért seprűjével együtt ballag a tanárnő felé. Mikor odaér megáll, és köszön neki. Majd szemügyreveszi a többieket. Nem sok mindenkit ismer, és nem is sokakat talál megfelelőnek a játékhoz.*
- Jó estét. *köszön, és nem mentegetőzik hogy itt volt ott volt amott volt.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 6:52 am

*Nyxia felé fordul mikor az egy kicsit... úgymond durván beszól a másik Faminesnek.*
-Kisasszony kééérem! *Szól is rám egyenlőre nincs szándékában semmi büntetést adni vagy ilyenek. Amandában a jó, hogy nagyon elnéző. Blake felé fordul, elé lép még mielőtt túl közel menne az elsőshöz.*
-Mr.Attaway, egy kicsit vegye vissza magát. Ha akarnak játszani, beállhatnak, de csak szépen az elsősökkel. Az óra már nem sokáig tart, aztán a maguké a pálya. *Visszafordul a diákság felé, majd egy kedves mosolyt fűz az egészhez.*
-Kérek mindenkit, hogy a seprűket vegyék kézbe, akinek nincs az talál a sátornál, és tegyen pár bemelegítő kört. A múlt órán ugyebár megtanultuk a repülés alapjait is. Ha a bemelegítő körök megvoltak, két csapatot kérek, ami pedig abból fog állni, hogy.... *Körülnéz és elgondolkodik. Pálcájával int a diákok felé.*
-Mr. Mcmoor és Solaris kisasszony; valamint Garnett és Wescott kisasszony lesznek egy csapat. Blake, ha gondoljátok beállhattok, ha nem akkor kérem álljatok félre.*Bemegy a sátorba a ládáért, amiben ugye a szükséges dolgok vannak... Kellemes meglepetés éri azonban. Ted személyében.*
-Á, Mr. Forrester! Gondolom nem órára szándékozott bejönni. De ha már itt van, akkor kérem álljon be maga is az egyik csapatba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kviddicspálya - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kviddicspálya
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: