Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKviddicspálya - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kviddicspálya - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kviddicspálya - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kviddicspálya - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kviddicspálya - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kviddicspálya - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kviddicspálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kviddicspálya - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kviddicspálya - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kviddicspálya - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kviddicspálya - Page 5 Vote_lcapKviddicspálya - Page 5 Voting_barKviddicspálya - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kviddicspálya

Go down 
+17
Daniel Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Benjamin Doredumble
Hannah McDowal
Lana Rosemary Lent
Soshy Hatchet
Blake A. Attaway
Nyxia Solaris
Gregory Kinsey
Ted Forrester
Anor Azgard
Allison Diamond
Yasmine S. Moore
Amanda C. White
Miriam Hewer
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 12:19 am

*Zac egy farkast vesz észre de gondolja hogy egy diák lehet ezért leszáll a földre és köszön neki*- Hello. Zac Teren vagyok-* Majd felveszi a labdát és megint a levegőbe repül. A srác a labdát a farkas felé dobja mert hátha fel jönne a levegő és legalább nyomnának egy meccset. Majd hirtelen fejjel lefelé repül és olvasgat. Majd elengedi a seprűt és zuhan lefelé de ezt vigyorogva teszi.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 12:28 am

*A bemutatkozásra csak biccentek, lévén nemigazán tudok beszélni. A szememmel végig követem a fiút, nehogy összetörje magát. A labdának nem tudok ellenállni, de mivel nem tudnék seprűre ülni, elkapom óvatosan a fogaimmal a levegőben. "Visszadobom", avagy inkább lendítem, és, mint egy kutya, poénból elkezdem a farkamat csóválni. A mutatványtól kiráz a hideg és csukott szemmel lefekszek a földre. Ha valami történik vele, nem az én felelősségem, az tuti.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 12:34 am

* Látja hogy a lány nem segít neki de a seprű mellette terem és felmászik rá*-Nem segítenél inkább-* Mondja bosszúsan. Majd leszáll a földre és a botját elteszi Majd elindul a kastély felé*- A viszont látásra-* Majd előveszi a könyvét és olvasgatja*- Ha akarsz akkor gyere utánam. A könyvtárba leszek.-* Majd megy tovább és eltűnik a lány szeme elől ( be ment a kastélyba)*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 29
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 12:41 am

*Pislogok, mint hal a szatyorban. Nem tudom, mit csinálnék így, hogy még kezem sincs meg semmi. Vállat vonok, amikor köszön biccentek. Nem óhajtok a közeljövőben elmászkerálni innen, most jó itt nekem. Besétálok a fa alá, mert meleg van és lefekszek. Én aztán vissza nem tartok senkit.. Bár, attól függ kiről van szó. Talán Hamit feltartanám, esetleg mennék vele. Vagy a tesómat. Utálom, ha lelécel. Erre nemigen volt még példa, de ajánlom is neki, mert hiába metamorfmágus, a szagát nem tudja változtatni, és könnyedén kiszimatolom.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 5:31 am

*Zackel együtt érkezik meg a kviddicspályára,de közben válaszolt neki.*
-Az jó,...akkor eghelyröl jöttünk. *Magyarázkodik,de kissé fölöslegesen,majd a felkinált ásványvizet elfogadja,ugyis megszomjazott egy kicsit.*
-Köszike. *Szól hozzá kedves hangon,majd megállt és megkérdezte.*Amúgy miért is jöttünk ide? *Értetlenkedik,majd ismét kiveszi a cigisdobozt,és Zac felé nyújtja.*
-És te kérsz?Én csak ezzel tudlak megkinálni. *Viccelődik,miközben ő már kivett egy szálat és rá is gyújtott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 5:35 am

- Hát játszani. Egy cigi is jöhet úgy is régen szívtam már-* Majd felugrik a seprűjére és kiveszi a zsákjából a labdát.*- Na gyere játszunk egyet-* Majd a labdát átdobja a karikát és csak repked meg dobál majd egyszer lerepül kivesz a lány cigis dobozából egy cigit és elszívogatja*~ remélem nem bántottam meg ezzel a cigis dologgal~* Majd a labdát ledobja a földre és előveszi a könyvét és olvasgat*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 5:42 am

-Értem,...de tudod én nem hoztam a seprűm. *Sóhajt fel.* De megoldom. *Majd elővette a pálcáját intett vele egyett,és egy percen belül már lehetette is látni Demi seprűjét közeledni.*
-Na,akkor kezdjük. *Felugrott a seprűre. Ekkora már el is szivta a cigit,és felrepült a fiú mellé. És még véletlen se bántódott meg a cigi miatt,ha nem akart volna adni neki,akkor meg se kinálta volna.*
-Te biztos olvasgatni akarsz? *Kérdez rá viccelődve.* Nem kellene,hacsak nem akarsz a gyengélkedőn kikötni. *Magyarázkodik,és a labdát hirtelen odaütötte Zacnek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 5:47 am

-Még mindig olvasok majd meg látjuk hogy mi lesz-* Mondja nagy képűen és elindul a labdával a kezében de közben olvasgat*~ még így is sok az esélyem~* Majd nagyon gyorsan elindul a lány kapuja felé és bedobja a labdát*- Na most szólj valamit még fél kézzel is sokat érek nem kettővel-* Majd a lányhoz vágja a labdát*- most te jössz-* Mondja neki és várja hogy megkezdje a támadást a lány.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyCsüt. Május 27, 2010 6:00 am

*Amikor Zac elindult Demi csak figyelte,és félig meddig hagyta,hogy bedobja,hátha nagyobb lesz az öröm.*
-Ügyesh,...*Nagy vigyor.* Na lássuk ezt,hogy véded ki? *A labda a kezében,majd amikor közelebb ért Zachet,feldobta a magasba,hogy kicsit megzavarja a fiút. És hát sikerült is neki,a labda már lefelé esett ekkor Demi egy erős ütéssel,és bement. Van ez igy.*
-Egy-egy. *Mosolyodik el,és vissaózatér a saját helyére.*
-Várj egy picit. *Szól oda hirtelen Zachez.*
-Csak megint rágyujtok,ha te olvasol,és cigizek.
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:26 am

*Most hogy bevették a csapatba, kicsit gyakorolnia kéne, hogy visszarázódjon. Magára kapja edzőfelszerelését, kiszedi, illetve kirángatja szekrényéből a seprűjét, majd a nyitott ablakon kirepül. Pár pillanatra megáll a levegőben, és megkeresi a kviddicspályát, majd elrepül. Odaérvén lepattan a járműről, és elkezd futni. Sosem megy ki a pályára bemelegítés nélkül. Két kör futás, majd elkezd nyújtani, köröz hármat a pálya körül, majd a seprűt a lelátónak támasztva bemegy a raktába a labdákért. Mivel minden poszton játszott már, ezért az egész ládát kivonszolja, és természetesen nem jut eszébe hogy lebegtetni is lehetne, majd kiszedi először a kvaffot, és felrepül.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:37 am

* Ahogy délben felkelek az ágyban és megszemlélem magam a tükörben rájövök, hogy egyáltalán sem vagyok formában. Jó, talán ez így nem látszik de én érzem belül. No, meg ha beköszönt a kviddics idény akkor a legjobbat kell kihoznom magamból. Fantasztikus dolog, hogy bekerültem a csapatba. Habár kicsi csalódás, hogy nem hajtó lettem. Terelőként is megállom a helyem, csak a Mardekárban hajtó voltam. Belebújok egy rövidnadrágba meg egy ujjatlanba. Az kviddics cuccot túl melegnek tartom. Fogom a seprűmet és lerohanok az udvarra. Ellököm magam a földtől és így megyek a pályára.
Örömmel tapasztalom, hogy nem én vagyok az egyedüli ember aki egy kis mozgásra vágyik. Egy lány az. Ahogy közelebb érek felismerem. A házam őrzője. Figyelem ahogy eldobja a kvaffot, majd az eléggé érdekes irányban elkanyarodik a nézőtér fele. Rögtön utána iramodok és elkapom mielőtt leesne. Körbenézek és megpillantok két fiút amint nagyban kuncognak a pálya szélén.
- Szia ! * köszönök a lánynak és visszadobom neki a kvaffot * - Hannah és terelő vagyok a csapatban.
* A láda felé veszem az irányt. Kiveszem a gurkókat meg az egyik ütőt és felszállok. A fiúk felé célzok , természetesen nem őket akarom eltalálni mer a végén büntetést kapnék, csak melléjük ütöm a két gurkót. HAtalmas robajjal csapódnak be centikkel a két gyerek mellett. Felém néznek, mire mosolyogva intek nekik . Erre ők elszaladnak. Visszarepülök a lányhoz.*
- Tartunk egy közös edzést ?
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:55 am

///Akkor váltok én is E/1-be///

*Büdös labda, mármint nem szaglásilag, hanem hogy nem arra megy amit mondok neki. De legalább elkapták. Mondjuk nem lett volna baj, ha annak a két vigyyorgó vadalmának ment volna. Úgy egyszerre mindkettőnek. Vagy kettéválik és külön-külön eltalálja őket. Bocsánat, kicsit meglódult a fantáziám. Akkor kanyarodjunk vissza a jövevény felé. Bólintok, nálam ez a köszönés. Tehát terelő. Remek.*
-Lana, és örző. Dobsz nekem is egy ütőt?
*Sokra is menne velem, ha én állnék a karikák előtt, ő meg ütögetné a gurkókat. Akkor már ütögessük egymásnak.*
-Teee véletlenül nem Mardekáros voltál? Olyan ismerős vagy.
*Na ja, minthogyha nem ismernék mindenkit a Roxfortban aki felettem járt vagy alattam két évvel. De természetesen rossz fát tettem a tűzre, és apucikámék, hogy pukkadnának meg, ideküldtek, távol mindentől és mindenkitől. Jó annyira nincs távol, de nem láthatom a barátaimat. Mondtam már hogy gyűlölöm az apámat? Anyám még elmegy, de apám. Brrrh.*
-Mivel kezdjünk?
*Felé fordítom a seprűt, és az ütőre támasztom az állam. Csak rajta múlik, én mindenben benne vagyok.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:16 am

// oké Smile //

* Előveszem a másik ütőt és odapasszolom a lánynak. Felém indul az egyik gurkó, hát arrébb taszajtom nem kis erővel. Majd elkezdem pörgetni az ütőt csak úgy szórakozásképp. Majdnem elejtem az ütőt amikor megkérdezi, hogy mardekáros voltam-e. *
- De *nyögöm ki * - Nem tán te is Roxfortos vagy.. vagyis voltál ?
* Érdeklődve figyelem Lanát. Ismerős ő is, csak épp nem tudom hova rakni. * - ÉS, hogy-hogy átjöttél ide ?
- Szerintem kezdhetünk egy kis laza passzolgatással vagy nem tudom.* mondom miközben a mutatóujjamra rakott ütővel egyensúlyozok.* - Ha gondolod dobok neked párat * intek a fejemmel a karikák felé* - A mardekárban amúgy is hajtó voltam.
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:43 pm

*Furcsa is lehet, hogy egy vörös macska üldögél kinn, a sátor előtt. Élénkzöld szemei csak úgy fel-felvillannak a napsütésben, közben egyre csak a pályát nézegeti. Gondolta, ma megnézi, hogy mennyire nagy itt a forgalom és akár még egy kis "órát" is tart.
Mellesleg, egyáltalán nem lehet felismerni, hogy ő a tanár... csupán csak egy árva macskának lehet gondolni. Aki viszont tudja, hogy Amanda animágus, annak már könnyebb a dolga.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:58 pm

*Benjamin közeledik a kviddicspálya felé. Miközben megy a sátor felé, nosztalgiázik kicsit. Sokat szokott bátyjával és barátaival kviddicsezni a Londoni kviddicspályán. Hajtónak és fogónak szokott beállni. Nagyon kedveli ezt a sportot. Nagyon jól megy az egész családjának. Apja régen Anglia kviddicscsapatában játszott. Mikor odaér a sátorhoz, megpillant a közelben egy macskát. Elég különös jelenség egy vörös macskát látni ami éppen egy kviddicspályát néz. Odamegy hozzá, és a zöld szemébe néz. Sóhajt egyet, mivel bánja, hogy nincs itt a seprűje. Kedve lenne egy bűbájjal magához hívni apja Nimbuszát, de úgyse menne neki, hiszen még elsős. Majd az eget kémlelve áll ott, mintha abban reménykedne, hogy ha ezt csinálja, talál megoldást a problémájára.
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 12:09 am

*Nem sokára fel is tűnik egy kisfiú. Mintha elmosolyodna, persze ez nem látszik. Egy kicsit lengeti még a farkát ide-oda majd amikor a fiú a szemeibe néz, fogja magát és feláll. Lassan, belibben a sátorba és ott visszaváltozik. Majd végül emberi alakjában -egy farmernadrágban és fekete vállas pólóban- sétál ki.*
-Szervusz! White professzor vagyok, a Repüléstan tanár. Esetleg... segíthetek valamiben? *Kérdi egy kicsit közelebb sétálva Benhez, na meg persze a mosolyt is az arcára veszi. Kedves, imádja a gyerekeket és házvezető... ennyit tudni kell róla. Persze ha a fiú elmondja a bánatát szívesen segít neki. Ő mindig is úgy volt vele, hogy mindent meg lehet oldani.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 12:20 am

*Mikor a vörös macska megmozdul, a szemével követi. A macska bemegy a sátorba. Ez most már kezdi Bent nyugtalanítani. Ez a macska céltudatosan mozog, túlságosan is macskaian. De nincs rá ideje, hogy gondolkodjon, mert perc múlva kijön egy nő. Benjamin nem tudja, hogy tanár-e, de nyomban választ kap a kérdésre. Mosolyogva válaszol:
- Jó napot! Én Benjamin Doredumble vagyok, Famine-s elsőéves. Igazából repülni lenne kedvem, de még nincs seprűm. Már rendeltem, de még nem jött meg. Holnaputánra kapom meg elméletileg. * Mondja majd elnéz a kviddics pálya felé. Nagyon örülne, ha csak a tanár úgy a semmiből tudna igézni egy seprűt, vagy odavezetné egy titkos seprűtárolóhoz.
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 12:30 am

*Gondolta, hogy ez a gond. Elmosolyodik, közben megigazítja ruháját -mivel azt az előtt elfelejtette- és visszalépked a sátorba.*
-Ha csak ez a gond akkor... *Kiabál vissza a fiúnak, majd kilép két seprűvel. Egyszerű, iskolai seprűk. Az egyiket persze magának szánta. Átnyújtsa a fiúnak.*
-Tessék. Ha gondolod szívesen segítek bármiben, elvégre most azért vagyok itt. Gondoltam megnézem hány diák jön ki ide gyakorolni a nyár alatt... *Végig mosolyogva beszél a fiúhoz, ami persze biztató lehet. Megvárja a reakciót és az esetleges kérdéseket.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 12:45 am

* A tanárnő 2 seprűvel tér vissza. Benjamin nagyon örül ennek. Átveszi az egyiket, majd hálásan, mosolyogva szól White professzorhoz:
- Nagyon szépen köszönöm. Igazából én se csak szórakozásból jöttem, jövőre elméletileg benne leszek a Famine kviddicscsapat hajtói posztján. Erre szeretnék gyakorolni. Szoktam hajtó lenni, mikor megyünk kviddicsezni a barátaimmal, de már elég régen ültem seprűn ezért akartam feleleveníteni a hajtói tudásomat. *Mondja majd megvárva a tanár feleletét vagy reakcióját, felpattan a seprűre, és elrugaszkodik a földtől. Nagyon jól megy neki a repülés, háromszor körberepüli bemelegítésként a pályát.
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 12:53 am

*Örül annak, hogy örömet szerezhet. Mosolyogva legyint egyet.*
-Ugyan már! Megértem, ha valaki szeretne gyakorolni. Nem vagyok harapós fajta, máskor is fel lehet nyugodtan keresni és kihívni a pályára. *Ráér, szívesen jön ki.* Ó értem. Majd várlak az óráimon. Én vagyok amúgy a kviddics edző, szóval a gyakorlati órákból néhányat én fogok tartani. Amikorra viszont Alex igazgatóúr kibéreli nektek a pályát, akkor csak kinn lehettek egyedül is. *Na persze ha figyelmeztetik őt is. Mivel... a múltkor elég kellemetlen helyzetbe jött. Közben ő is felszáll a seprűvel, de nem túl magasra, csak éppen, hogy lássa a fiút bemelegíteni. Egy kicsit vár, majd amikor Ben visszatért, kihozza a megfelelő kellékeket és várja a fiú reakcióját, hogy mikor indíthassa neki a kvaffot.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:12 am

* Benjamin a három kör után még elkezd cikk-cakkba repülni a póznák közt. Élvezi a repülést, majd mikor a White tanárnő előhozza a kvaffot jelez, hogy indíthassa. A tanárnő feldobja a magasba a kvaffot, s mikor már esik lefelé, Benjamin arra repül és zuhanás közben lendületből elkapja a kvaffot. Továbbrepül, majd 10 méterre a póznáktól megcélozza a jobb oldali is miközben kanyarodik, rádobja. Talált! Mivel a kvaffon eséslassító bűbáj van, Ben még odaér, és elkapja a vörös labdát. Majd odarepül White tanárnőhöz, és megkérdezi:
- Ki lehetne engedni az egyik gurkót? * Kérdezi. Szeretne valami nehézséget is belevinni ezért örülne a gurkónak is. Aztán majd ha az egy gurkót is könnyűnek találja, akkor megkérdezi majd másikat is.
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:24 am

*Csak lágyan lebeg, figyeli ahogy a fiú repked. Ő csak mosolyog és amikor az jelez, feldobja a kvaffot. Egy kicsit arrébb röppen, helyet adva Bennek, arra hogy nyugodtan gyakoroljon. A nehezítés mondjon nem lenne rossz.*
-Ó, hát persze. *Közben ő kiengedi a gurkót és megfog egy ütőt. Azért persze vigyáz a fiúra, mivel ha eltalálja egy ilyen "labda" akár a gyengélkedőn is ki bírna kötni. Felröppen és a gurkót követi lazán ami persze egyre csak Bent célozgatja. Ha a fiúhoz túl közel ér, egy kicsit arrébb löki.*
-Azért vigyázz vele, elég komisz egy jószág! *Nevet fel a végén, majd egy kicsit köröz a fiú körül.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:42 am

* Benjamin mikor látja, hogy ki lett engedve a gurkó, megköszöni White professzornak majd elkezd a póznák felé repülni. A gurkó most bal oldalon hátulról támad, de Ben hirtelen felrántja seprűjét, majd egy kört ír le vele, így átmenetileg lerázta a gurkót. Így azért jóval nehezebb, ha a gurkó csak őt támadja, mintha tizennégyen lennének fent a pályán. Ben most elér a póznákhoz de most jobb oldalról támadja, és szélsebesen közeledik felé. Későn észlelt, annyi ideje maradt, hogy lefelé fordítsa a seprűjét. A gurkó elszállt felette. Benjamin még egy kört írt le majd a bal oldali karikát célozza meg. Felé repül és még marad ideje rádobni és talált! A további ugyanez ment. Végül Ben tizenhét gólt dobott és hármat vétett.

// Bocsi de egy fél órára el kell mennem. Addig írj! Szia! //
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 1:57 am

*Bólint egyet a megköszönésre, de azért persze figyel a fiúra mit művel. Elég szépen kicselezi a gurkót, amire egyszer kétszer tapsolni is kezd majd mosolyogva arrébb repül. A gurkó, amikor felé jön, egy kicsit arrébb löki, persze vigyázva.*
-Csak így tovább! *Mondja ezt körülbelül a 10. gólnál, majd amikor a fiú, mind a tizenhetet bedobta, ismét megtapsolja. Úgy érzi, a fiú az egyik legjobb tanítványa lesz.*
-Ha nem gond, befogom a gurkót. *Nekiiramodik, vagyis leszáll és amikor a gurkó felé repül, elkapja. Belegyömöszöli a ládába és lezárja még mielőtt el tudna repülni ismét. Ezek után, ha Ben leszáll akkor ránéz.*
-Szeptembertől már be sem kell majd jönnöd repüléstanra ha így folytatod. *Vigyorog rá a fiúra, persze nem gondolja komolyan. Órára bejönni, ígyis úgyis kötelező.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 2:47 am

*Benjamin mosolyogva száll le a seprűről. Átadja a kvaffot, mivel mára ennyit elégnek gondol a gyakorlásból. Jó hallani a dicséretet, majd megszólal:
- Köszönök mindent. * Most már legalább egy tantárgyat tud, amiből jövőre nem fog megbukni, és ez örömmel tölti el. Átadja a seprűt is, és közben rákérdez:
-Mielőtt maga kijött a sátorból, láttam egy vörös macskát. A magáé? * Majd felidézi a macskás eseményt: Mikor odaért látott egy macskát. A macska bement a sátorba és utána kijött White professzor. Azóta a macskát nem látta. Benéz a sátorba de nem lát semmi mozgást. Közben újra a tanárhoz fordul:
- Remélem mikor megint kijövök gyakorolni, már a saját seprűmön fogok. * Mondja majd megvárja hogy a tanárnő elpakoljon.Ha ő itt marad akkor elköszön:
- Még egyszer köszönök mindent és viszlát! * Majd felmegy a kastélyba. Ha a tanár vele tart akkor sincsen sokkal több: a kastélyban köszön el, majd elindul a klubhelyiség felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kviddicspálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kviddicspálya
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: