Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKviddicspálya - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kviddicspálya - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kviddicspálya - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kviddicspálya - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kviddicspálya - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kviddicspálya - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kviddicspálya - Page 7 Vote_lcapKviddicspálya - Page 7 Voting_barKviddicspálya - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kviddicspálya

Go down 
+17
Daniel Reed
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Benjamin Doredumble
Hannah McDowal
Lana Rosemary Lent
Soshy Hatchet
Blake A. Attaway
Nyxia Solaris
Gregory Kinsey
Ted Forrester
Anor Azgard
Allison Diamond
Yasmine S. Moore
Amanda C. White
Miriam Hewer
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 10:23 am

* Péntek este van, és én nem mentem semerre. Megelégeltem az unatkozást felpattantam és kimentem az udvarra. Mivel már késő van elég sötét az este, botorkálok az birtokon. Egészen addig sétáltam még egy pálya szerőséghez eljöttem, még nem jártam arra, de már hallottam erről a helyről. Ha jól gondolom ez lehet az a bizonyos kviddicspálya. Ahogy még beljebb merészkedek a pályára szemet szúr egy alak aki a füber ül. Gondoltam egyek és oda sétálok lassan hozzá, közben abban reménykedek hogy lány társaságban lesz szerencsém kerülni. És igen, legalább ma este női társaságban tölthetem el az estét. Lassan le ülök mellé, de még nem szólalok meg, érzem a lányon az kicsit alkohol szaga van. Ami még jól is jöhetne, de én már nem vagyok olyan aki ki tudna használni egy részeg lányt. Öltözékem szokványos, kék farmer, fekete patika és egy vastag zöld pulóver, alatta egy fehér inggel. Rápillantok a még ismeretlen lányra, szerintem még nem ismerem, nem tűik ismerősek, de ha tévedek remélem kijavít. *
- Szia Alvin vagyok. * Mutatkozok be a lánynak, közben észre veszem a kezébe füstölgő cigarettát és akkor már én is elő veszem a zsebemből a fekete Walter Wolfomat és rágyújtok. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 10:33 am

*Beleszivok a cigimbe, egy sóhaj kiséretében... lehet, hogy többet kellett volna innom, mert ez épp hogy elég a jókedvemhez, ami alapból már megvan. De mostmár mind egy, majd legközelebb.
Üres tekintettel bámulok, a sötétségbe. Látszólag egyedül vagyok, de érzem hogy valaki van még itt rajtam kivül. Nem látok semmit, csak érzem amint valaki leül mellém, és ez egyrész jó másrészt pedig ilyesztő is. Mivel én nem nagyon reagáltam, csak amikor már megszólalt, igy hát felé fordultam és egy kedves mosollyal jeleztem, hogy végre egy pasi. Jól indul az estém, de remélem ettöl lesz még jobb is.*
-Hello, én Allison... *Mutatkozom be én is, és végignézek a srácon, bár is amit látok belőle. De a hangjábol itélve egy nagyon jó képő pasihoz van szerecsém, remélem még nem kötte le magát...*
-Mit csinálsz erre? *Kérdezek rá, hisz furcsa, hogy nem csak én vagyok annyira zaklatott, hogy egy ilyen helyen keressem a nyugalmat. Bár nem lehet észrevenni, hogy bármi bajom is van, de attol még... *

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 10:46 am

*Később veszem csak észre, hogy a lány akkor vett már csak észre mikor leültem mellé. Vagy nagyon jól tudok lopakodni, vagy csak nem voltam elég hagos hogy felkeltsem, a figyelmét. Mikor ez mind végi siklott a fejemben bele szívok egyet a cigibe, majd tisztázom magamba, hogy Allison jól néz ki, bár egy csöppet sötét van, de az nem akadály, hogy észre vegyem az előttem ülő szépséget. *
- Örülök a szerecsenek Allison. * De még ha tudná, hogy minek is örülnék jobban, mindig is szerettem új barátságokat kötni, mert akkor tiszta lappal indulhatok. És csak azt tudja meg a múltamból ami kiderül, vagy ami én mondok el neki. De mikor még ne4m annyira ismerek valakit akkor nem mondom el neki, hogy régen ki és mi voltam. Lehet, hogy azzal egy perc alatt elrészeltetném az új barátjelölteket. *
- Ez jó kérdés volt. * Mosolyodok el, és elpöccintem a kezemben lévő cigaretta csikket. *
- Hát én csak... kijöttem levegőzni, hogy ne unatkozzak, és erre tévedtem. Innen is látszik, hogy milyen szerencsés vagyok. * Most célzok arra, hogy ha másfelé vitt volna a sors akkor nem találkoztam volna vele. *
- És te mi jót csinálsz itt és egyedül? * Meglepően kedves vagyok, de csak azért mert egy nővel van dolgom, ha férfi lenne akkor más lenne a helyzet. *

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 10:29 pm

//Olvadunk//



*Teljesen Alvin szavaira öszpontositok, és eltöprengek azon, hogy mennyire szerencsés vagyok... Őszintén még nem ismerem, de mint mindenki én is hallottam már róla, de engem az nem igazán érdekel amit mondanak, és nem itélek el senkit mások szavaibol. A szerencsére is csak bólintok, hisz ez tényleg az.*
-Az... *Röviden kifejezem, hisz nem nagyon értem, hogy egy kérdés hogy lehet jó, de ő érzi. Attol még mosolyogva figylem, hisz látom rajta, hogy csak ismerkedni próbál.*
-Hát ez tetszik,... levegőzöl cigivel a kezedben... *Viccelődöm kicsit, majd én is elszivom a cigit, és eldobom valamerre a sötétségbe. Még utána nézek, hisz látszik a parázs fénye, majd egy pillanat alatt el is tűnt. Majd amikor visszakérdez, ismét felé fordulok, és kedves hangon válaszolok.*
-Hát... én csak gondolkodom az elmúlt napjaimon. *Jelenetem ki, egy kisebb csillogással a szememben. Ekkor egy szél fuvallat miatt öszehúztam magam, hisz nincs valami meleg. És amúgy is én egy fázós tipus vagyok, de ennek ellenére, mindig keresem a nyugodt és hűvös helyeket... Ez egy fajta megszokásom, amiröl nem ártana leszokni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 10:40 pm

* Eddig elég kedvesnek tűnik a lány. Az arca nem ismerős,csak a neve. Azt hiszem egy diák prefivel találkoztam. Ekkor jutott eszembe, hogy most dobta el a cigiét, pedig neki kéne példát mutatni. Elmosolyogom magam, végül is azt csinál amit akar. Én csak támogatni tudom. Főleg, ha cigiről van szó, de ha még másról...*
- Megesik az ilyen. Főleg, ha rólam van szó. * Szám szélén egy apró mosoly jelenik meg, de sötét van, szerintem a lány nem is lássa. Úgy tűnik el a mosoly a számról, mint Allison cigi csikkjének fénye. *
- Gondolom van min gondolkoznod. * Észre veszem a lányom, hogy fázik, próbálok úri ember lenni, vagyis csak a látszatát kelteni. Leveszem a zöld pulóveremet és Allison felé nyújtom. Remélve, hogy elfogadja. Ha elfogadja akkor ráterítem a lányra, ha nem akkor vissza veszem és kifekszek a fűbe. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 10:46 pm

*Kicsit későm gondoltam bele, hogy prefektus vagyok, és példát kellene mutatnom, de most nem megy. Hétvége van, ilynekor én is szünetelek, egy kicsit, megérdemlem... *
-Értem,... *Bólintok is hozzá, és elmosolyodom.*
-Hát van... *Habár már ennyi idő alatt volt mindent jól átgondolnom, már nem is tudok magammal mit kezdeni, egy pillanatra eltévedek magamban. Majd ránézek Alvinra és réjövök, hogy mégis van valami az ellen hogy ne unatkozzak.
Ekkor felém nyújtja a felsőjét, amit szivesen fogadok el, hisz nem akarok megfázni. De azt se akarom, hogy ő fázzon meg, igy hát közelbb ültem hozzá, és nekidőltem, de persze előtte azért rákérdeztem...*
-Ugye nem baj...? *Kicsit hallkan, már majdnem suttogva tettem fel a kérdést, és remélem a válasz az lesz, hogy nem baj...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 10:56 pm

* Rá kell jönnöm, hogy ez talán az én napom? Hát nagyon is reménykedek benne, hogy az. Nagyon is tetszik a lány, de nem akarom az első találkozásunkkor letámadni. Lehet, hogy ezt ő sem venni jól, vagy ki tudja, lehet hogy pont arra vár. De még nem, szeretem ha a másik nem kezdeményez, de azért csak mértékkel. Mert azt igazán nem szeretem mikor nagyon nyomulnak, az olyan szánalmas. Örömmel pillantok Allisonra, mikor felvette a pulóveremet. *
- Igazán jól áll rajtad. Lehet, hogy jobban is mint rajtam. * Kicsit bókolok. *
- Dehogy lenne baj. * Már alig vártam, ezt a pillanatot és tessék most bekövetkezett. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 11:06 pm

-Tényleg? akkor lehet, hogy vissza se adom... *Viccelek, és közben kicsit kinyújtottam a nyelvem... majd elmosolyodtam. Őszintén nem tudom miért csináltam, hogy nekidőltem Alvinnak, hisz én tényleg nem vagyok olyan kedvezményezős tipus, de ez most igy jött.*
-Akkor jó,... *Jelentem ki, majd körülnézek. Most valahogy jól esne sétálni egyett. De ez attol függ, hogy a srác benne van-e.*
-Nem emgyünk el sétálni? *Most valahogy olyan hangulatom van, megnézhetnénk a vizesést, vagy bármi mást. Ilyenkor elbűvölő a táj.
Feépattantam, és kezemet nyújtom Alvin felé, hogy segitsek neki felkelni. Majd elindultunk sétálni. Beszélgettünk, nevetgéltünk, egy kis ideig, végül pedig mind ketten visszatértünk a kastélyba, és elváltak útjaink....*


//köszike Smile//
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Jan. 04, 2011 7:50 am

//Az óra időn kívül megy, bárki csatlakozhat amikor szeretne!!//



*Lassan érkezik ki az óta miatt. Kicsit ugyan késve, de az idő az körülbelül meg van. Seprűket, mindent előkészít, ugyebár mondhatni, hogy csak egy kis "röpködéses" pontszerzős órára számíthatnak a fiatalok. Kényelmesen van felöltözve, nem fázik, hiszen egy kis bűbájjal mindent meg lehet oldani.
Leül a ládájára, onnan figyeli az embereket, hátha valaki betéved hozzá is.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Jan. 04, 2011 7:55 am

*Nem is tudja, mi csalta ide, talán az, hogy a távollétében rájött, hogy igazából élete legnagyobb baklövését ott követte el, hogy örökre el akart válni Sindytől, az egyetlen embertől, aki miatt ember tudott maradni. A birtokon át battyog a kastély felé, fekete nadrágban, és zöld izompólóban, amire egy fekete meleg dzsekit húzott. Szőke haja, kissé lenőtt, de kék szemei szinte ragyognak. Meglátja a tanárnőt, gondolja rá hozza a szívrohamot.*
- Csókolom, egy körözött bűnöző belefér az óra kereteibe? *vigyorodik el, és nekitámaszkodik az egyik fának. Csuklóján immár jól látható a farkasfej alakú tetoválás, megszabadult a fekete farperectől. *
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:05 am

*Lassacskán érkezik is az első diák, akin őszintén szólva... eléggé meglepődik. Sőt. Mondjuk szívrohamot nem kap, mindig is jól tudta kezelni az ilyen dolgokat. Elvégre eléggé fiatal.*
-Csókolom? Szerintem nem vagyok olyan túl öreg, hogy csókolommal köszönj nekem. Tegezni tegezhetsz, csak ne öregíts. Amúgy szia Ted. *Mindössze egyszer volt a fiú az óráján. Végigpillant rajta, majd folytatja.*
-Körözött bűnöző?! Ha úgy vesszük, végül is belefér... *Igazából ez nem az ő területe, de azért szeretne kíváncsiskodni, viszont visszafogja magát egy kicsit. Reménykedik amúgy, hogy nem csak egy diák lesz az óráján.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:10 am

- Tudod, hogy csak poénból mondtam, nem vagy annyira öreg, Amy néni *vigyorog tovább, hozza kissé szemtelen formáját, de ma nem oylan bántó. Jót tesz neki az ismerős vidék végre.*
- Jah, te nem olvasol újságot? Az első öt helyben benne vagyok a minisztérium lstáján, bár vérdíj még nincs a fejemen. *meséli, szerinte ez vicces, hiszen nem is ő a legnagyobb közellenség. Megunja az álldogálást, és letelepedik a fa tövébe, török ülésben.*
- Mi a helyzet a suliban? Alex él még? *érdeklődik, hiszen kissé lemaradt az eseményekkel, Anor halála után.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:16 am

-Köszönöm. Csak 6 évvel vagyok idősebb... Az meg hát ugye nem olyan borzasztóan sok. *Von vállat, majd felvont szemöldökkel hallgatja tovább Ted kijelentéseit. Újság?* Az újság egyenlő sok marhasággal, szóval nem igen nézek bele. Itt tudod azért ha valami van terjed a pletyka. Gyorsan is, bár erről még nem is hallottam. Ez most tök komoly? *Nagyokat pillog, nem tudja, hogy elhiggye e a dolgot. Mondjuk... Tedről el tudja képzelni.*
-Semmi különös nincs. Megy az élet, most hogy vége a sulinak. Nemrég volt a bál, érdekes helyzetek voltak ahogy hallottam. Alex él még, miért? Hallottam Anor haláláról... Alex kicsit ki volt bukva... *Hatásszünetet tart. Szeret beszélni.*
-Te hol voltál eltűnve? Régóta nem láttalak már...
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptySzer. Jan. 05, 2011 6:57 am

* Az egyetlenegy dolog amit hiányolok itt az a kviddics iránti rajongás illetve azok a vérre menő meccsek , mint ami a Roxfortban a Griffendél és a Mardekár között volt. Ettől függetlenül, nagyon örültem amikor engem is beválasztottak a csapatba. Jó nem álmaim pozícióját kaptam, de azért terelőnek lenni se rossz. Így természetesen megpróbálok időben odaérni az órára. Ami nem nagyon sikerül. A délutáni alvás ugyanis kicsit nagyon elhúzódik így késve kelek fel. Felkapok egy fekete tréningnadrágot , fölé egy topot, pólót majd rá egy pulcsit. Fő a réteges öltözködés. Még akkor is ha az ember varázsló. Hosszú fekete hajamat, lófarokba fogom, hogy ne zavarjon az óra közben. Előkeresek egy pár fekete bőrkesztyűt majd seprűmet is előveszem - nem szeretem a többi seprű helyén tárolni - és sietős léptekkel elindulok a pálya felé. Remélem annyira nem lesz drasztikus a késésem, és a tanárnőt is jókedvében találom.
Ahogy közeledek, hangokat hallok. Egy kellemes női hangot és egy ismerős fiú hangot. Nem sokára meg is pillantom a hangok forrását*
- Jó napot tanárnő és .. * Kicsit meglepődök , hogy Ted itt van * - és szia Ted !
* Köszöntöm őket*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 5:30 am

- Mondjuk abban van valami, hogy az újság tele van sületlenségekkel, bár a pletykák se jobbak, még ha kivételesen igazak is *mosolyodik el, mert minden szót komoylan gondolt. Valóban benne van a körözési listában, elég elegáns helyen*
- Igen, nem csak ő bukott ki, engem is érzékenyen érintett a dolog, de már dolgozom az ügyön, hogy a gyilkosa meglakoljon. *mondja, majd egy lányt lát közeledni, és felismeri benne Hannaht. Kicsit elhúzza a száját, de mire odaér, már nem látszik, egyedül a tanárnő láthatta a pillanatnyi vélemény nyilvánítást.*
- Szia *köszön röviden, és tömören*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 9:45 pm

*Figyelmesen hallgatja Tedet.*
-Értem. Na nem baj, fel a fejjel. Amennyit én hallottam Anorról... szerintem biztos megoldja.*Von vállat, közben egy másik diák is megérkezik. Úgy gondolja, hogy most már el is fogja kezdeni az órát. Majd pár NJK személlyel helyettesíti a dolgokat.*
-Szia Hannah! Gyere-gyere, épp most akartam elkezdeni az órát. *Gondolja, hogy a két diáknál nem kell átismételnie a dolgokat, amit például egy elsőssel már átvett.*
-Szerintem... lesz pár villámkérdés az elején, aztán pedig majd egy kis játék. Mást nem igen lehet itt nézni. *Kacsint egyet kedvesen, majd elgondolkodik a dolgokon, de még nem tesz fel kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:23 am

*Nem mozdul meg a fa alól, és a lányra is csak onnan pislog, nem tetszik neki egy s más. De ezt nem mondja, ki, majd kettesben lerendezik ha úgy adódik, de egy biztos. Annak a lány nem fog örülni.*
- Nem aggódok érte, maradjunk annyiban *mosolyodik el, kissé már lájtosabban, mint amikor kettesben voltak. Magára csukja a képzeletbeli kagylóhéjait.*
- Hm oké, akkor szerintem legyen karikáradobás, annak van a legtöbb értelme nem? * érdeklődik, közömbös, hideg hangon.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyVas. Jan. 09, 2011 2:40 am

* Szerencsére nem kezdődött még el az óra. Hála az égnek így nem lesz semmilyen büntetőmunka a késés miatt. Az viszont meglep, hogy csak Tedet látom itt. *
- Nekem tökéletesen megfelel.
* Bólintok beleegyezően az óra menetére. Ted körül mintha megfagyott volna a levegő. Egy picit össze is borzongok. Nem értem miért van ez a nagy hidegség meg minden ami felőle árad. Mintha az utolsó csepp kedvesség is elpárolgott volna belőle hirtelen. *
- Vagy egy egy az egy ellen játék .
* Vetem fel én is az ötletet, próbálva figyelmen kívül hagyni Ted hűvösségét. Az, hogy ez az ijesztő hömpölygő valami ami felőle jön felém miért van arról fogalmam sincs. De ha lehetőség adódik egy egymás elleni harcra, akkor talán lerendezhetjük. milyen kár , hogy nem párbajtan van . Na nem mintha nekem lenne bajom Teddel, csak az olyanokat amikor nem tudom a dolgok okát, nem nagyon szeretem. *
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyVas. Jan. 09, 2011 3:07 am

*Figyeli a két diákot, és ő is észreveszi, hogy Ted egy kicsit más lesz. Azért biztatóan rákacsint egy mosoly kíséretében a fiúra, majd Hannahra pillant. Az ötletek nem rosszak... *
-Válasszatok melyiket akarjátok. Én majd vezényelem. *Egy kisebb szünetet tart, aztán ismét csak elmosolyodik és folytatja amit elkezdett már az imént.*
-Nos, felteszek három három kérdést, ha arra tudjátok a választ akkor öt-öt pontot kaptok. Aztán a játékra meg majd meglátjuk. *Hatásszünet, aztán először Tedre pillant.*
-Na lássuk csak... *Körülpillant, láthatóan egy kicsit elgondolkodik.* Ted... milyen sportág a Kviddics? Mikorra nyúlnak vissza a seprűversenyek? Kiről nevezték el ezt a sportágat? *Ezután Hannah felé néz.*
-Hannah... Milyen szinteken űzik ezt a sportot? Körülbelül hány módon lehet szabálytalankodni? Valamint... mesélj nekem egy kicsit a pályáról.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyVas. Jan. 09, 2011 5:07 am

*elgondolkodik egy pillanatra, aztán vállat von, neki ugyanis teljesen mindegy. *
- Akkor legyen úgy, hogy először bemelegítésnek, pár karikára dobás, utána meg mehet az egy egy elleni játék. Ezt levezényled így nekünk? *pillant Amandára, és nem magázza, még Hannah előtt sem, mert minek? A nő megengedte a tegezést.*
- A kviddics, tipikusan a varázslók sportja, mindenütt űzik, kisebb nagyobb sikerekkel. Seprűháton játszott labdajátéknak is lehetne nevezni, és az a cél, hogy a játékosok, az ellenfél három karikája közül az egyiken átdobják a legnagyobb labdát, a kvaffot. *szólal meg, miután pár másodpercet gondolkozott. Az elméleti háttérrel nincs oylannyira tisztában, játszani jobban tudja, mint beszélni róla.*
- Valameddig a 10-11 századig azt hiszem *mondja, ebben nem biztos, nem tudja.*
- Queerditch Marshról nevezték el, ha jól tippelek *válaszolja meg az utolsó kérdést is.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyVas. Jan. 09, 2011 5:28 am

* Fel sem tűnik a tegeződés. A gondolataim kicsit másfelé járnak. De utána visszarángatom magam nagy nehezen a pályára és az órára próbálok figyelni. Jónak tűnik az ötlet, hogy gyúrjuk össze az egy -egy elleni játékot és a karikára dobálást.
Kicsit elhúzom a számat, arra, hogy elméleti dolgok is lesznek. Nem lepődök meg , mert szinte minden órának van egy kis elméleti anyaga is. A helyzet viszont az, hogy én sokkal jobban szeretem a gyakorlati részeket. Míg Ted válaszol megpróbálom összeszedni a gondolataimat, hogy valamelyest értékelhető válaszokat tudjak adni. *
- Szabálytalankodni 700 módon lehet és mint tudjuk jó régen világkupamérkőzésen mindet elkövették. * Nem sorrendben válaszolok, mivel úgy vagyok vele először azt mondom amit tudok. A többin addig is gondolkozok*
- A pálya ellipszis alakú, átmérői 180 és ... * itt kicsik elgondolkozok, a számok nem mindig maradnak meg pontosan a fejemben * - 500 láb.A pálya két végében a pontszerző területen három-három oszlopon álló gólkarika van. Iskolákban a házak között, akkor még ott van a világkupa is és még a csapatok között.

Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptyVas. Jan. 09, 2011 5:39 am

-Nagyszerű! *Csapja össze kezeit, majd elmosolyodva a sátorhoz lép és pálcájával int, mire két seprű kiröppen. Sőt, még a láda is kitevődik magától a fűre. *
-Seprűt válasszatok, szálljatok fel és itt vannak az ütők is, későbbre. Ha készen vagytok, dobom a kvaffokat gyakorlásra. *Azért ő is hoz magának egy seprűt ki, mert kötelessége vigyázni a diákokra. Még mielőtt bármibe is belekezdene, elgondolkodik.*
-Az egy-egy elleni harcot hogy gondoltátok?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptySzer. Jan. 12, 2011 8:47 am

* Kicsit kifújom a levegőt, amikor a tanárnő egy " nagyszerű" -vel díjazza a válaszainkat. Ezek szerint a memóriám annyira nem hagyott cserben mint ahogy szokott. Még egy mosoly is kiül az arcomra, nem tudom álcázni az örömömet ha valami úgy történik ahogy azt én szeretném.*
- Én maradnék a sajátomnál * Emelem fel a Tűzvillámomat. Van már újabb , gyorsabb és jobb seprű is de ez nekem tökéletesen megfelel a roxforti idők emlékét idézi fel. Kicsit elgondolkozok, hogy az egy-egy elleni harc hogy is legyen. Mielőtt válaszolnék, kérdőn Tedre tekintek hogy ha neki van ötlete akkor azt nyugodtan ossza meg előttem. Amennyiben ez nincs így , vagy már válaszolt ő is akkor mondom én a magamét*
- Hát lehetne az egyik térfélen vagy akár egész pályán is. * Mondom, miközben az ujjaimat tornáztatom a kesztyűben * - Egy-egy ütő mindkettőnknek , gurkókat szabadon engedhetnénk, hogy kicsit izgalmasabb legyen. A kvaffal meg dobnánk a pontokat. Mint egy meccsen csak cikesz nélkül.
*Vonom meg a vállam, majd várom az esetleges reakciókat*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:09 am

*Elveszi az egyik sulis seprűt, őt ma nem érdekli hogy nem a sajátja, a lényeg az hogy röpködni lehessen vele, és mivel azt lehet, a célnak megfelel.*
- Oké, akkor legyen egész pályán, és akkor legyünk egyszerre hajtók is meg terelők is, nekem jó *egyezik bele a lány javaslatába, és felszáll a maga választotta seprűre.*
- Akkor kezd el lécci *szól oda a tanárnőnek, és tesz egy két kisebb próbakört, hogy belejöjjön.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 EmptySzer. Jan. 12, 2011 10:16 pm

*Néha mosolyog egyet, majd végighallgatja a két diákot. Aztán miután mindketten felszálltak, hozza ő is a seprűjét. A kvaffokat közben feldobja.*
-Bemelegítésnek dobáljatok egy kicsit, aztán majd mehet a játék is. *Persze addig ő elgondolkodik azon, hogy hogy is lesz pontosan a "meccs".
Miután egy kicsit gyakoroltak a gyerekek, odainti őket magához és még mielőtt felszállna, elmosolyodik és felnéz rájuk. Közben láthatóan már kikapcsolta a lábának a szíjait.*
-Na, akkor kezdjük. Vigyázzatok egymásra, nem akarok balesetet. *Kinyitja a ládát, felengedi a gurkókat, majd felszáll és feldobja a kvaffot is. Aztán kicsit félre repül, figyeli, hogy a két diák hogy játszik. Na meg persze előtte még az ütőket is odaadta nekik.*

//Hogy igazságos legyen a dolog, kiküldök egy -egy pmet nektek ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kviddicspálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kviddicspálya - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kviddicspálya
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: