Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ellenőrzésre váró előtörténetek

Go down 
+18
Robert Lawrence
Anor Azgard
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cassidy Heyes
James Miller
Ted Forrester
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Raisen Hagiri
Wulfgar Odinson
Alex Wilfred
Remus Lupin
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Lucius Malfoy
Seamus Finnigan
Főmesélő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Okt. 27, 2010 8:08 am

Az előtöri maga nagyon jó, szépen kidolgozott. Áldásom rá !
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 9:25 pm

Karakternév: Mile Tamás
Kor:12 (1998.02.02.06)
Származás: aranyvérű
Ház: Famine
Születési hely:Észak Írország, Dublin
Lakhely:London külvárosa
Történet: 1998. február 6-án éjfélkor születtem.Aranyvérű vagyok szüleim kiskorom óta tudták, hogy a Wilianbe küldenek.Anyám is ide járt a Wilianbe csak ő a Plama házba.Apám halálfalók keze miatt meghalt.A mugli világban nagyon sok barátot tudtam szerezni ezért remélem a Wilianben sem lesz másképp.Nagyon várom a Wilianben való tanulást és életet.
Jellem:Elsőre barátságos vagyok de hogyha nagyon felhúznak akkor tudok egy-két jó átkot.Társaságban jól megvagyok könnyen ismerkedek.Sokat makacskodok mivel genetikailag ilyen az egész családom.Szeretek tanulni, nem stréberkedni!, átlag szinten tanulni.Elég jól használom a seprűt.
Kinézet:Tengerkék a szemem vörösbarna-fekete a hajam korábban sportoltam.Magasságom:165 centiméter súlyom 55 kg.
A mugli iskolában sokat keveredtem összetűzésbe a többiekkel ezért megtanultam futni ,gyors vagyok.
Pálca: 11 és 3/4 hüvelyk akác pálca, a magja kígyóméreg
Állatok:Encsufla nevű hóbagoly és Sámson névre hallgató macska.
Képesség: Metamorfágia

Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 10:07 pm

Micsoda? Ez úgy ahogy van mehet a kukába. Mile Tamás? Micsoda név ez, egy olyan gyerektől aki Észak-Írországban született. Ráadásul a várost nem is jól írta le, ugyanis Dublin az ÍRORSZÁG fővárosa. Észak-Írország pedig Nagy-Britanniához tartozik.

Szeretném kikérni a kedves vezetőség véleményét, hogy 1998.02.02.06 <---- ez mi a fene? Most 1998-ban, vagy 2002-ben született, há' döntse már el.

.Szeretek tanulni, nem stréberkedni!, átlag szinten tanulni. <--- ez meg a másik. Nem használja jól az írásjeleket, a fogalmazásról meg ne is mondjak semmit.

Azt javaslom, hogy ezt még vagy százszor rágja át, és úgy köpje ki, hogy ne legyen benne semmi kivetnivaló. Összegezve: rövid, tömör, és nem jó... Razz
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 10:21 pm

Biztos még kezdő a szerepjáték terén. A hibák amiket Danny ( cica ) észre vett, tényleg úgymond súlyosak.. Javítsa át. Vissza-vissza.

ui.: Ja és Danny, csak félre írta, hogy 1998.02.02.06 , mert az előtöri elején ott van , hogy 1998.február 6-án született Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 10:23 pm

Attól hogy még kezdő, beleolvashatott volna az előtörténetekbe, hogy tanuljon egy kicsit. Razz

Hogy Keresztes Ildikót idézzem: Mindenki valamire jó, legfeljebb elrettentő példaként... Razz

Jólvan, de tudod, hogy milyen vagyok. Nem tudok nem belekötni abba is. Razz
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 10:23 pm

Szerintem kissé elírta a dátumot. A hibákat megírom neki, plussz szerintem még a történet és a kinézet rész is bővítésre vár.
De amúgy nemmindegy hogy Észak-Írország vagy Írország? Mert a kettő egy nem? >.<
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 10:51 pm

Karakternév: Mile Tamás
Kor:12 (1998.02.06)
Származás: aranyvérű
Ház: Famine
Születési hely:Észak Írország, Dublin
Lakhely:London külvárosa
Történet: 1998. február 6-án éjfélkor születtem. Aranyvérű vagyok szüleim kiskorom óta tudták, hogy a Wilianbe küldenek. Anyám is ide járt a Wilianbe csak ő a Plama házba.Apám halálfalók keze miatt meghalt. A mugli világban nagyon sok barátot tudtam szerezni ezért remélem a Wilianben sem lesz másképp.Három évesen véletlen kiestem az ablakon de az akkori mágiám miatt épségben megúsztam. Azóta tudom, hogy van mágiám.4 évig mugli iskolába jártam nagyon sok sikerrel fejeztem be tanulmányaimat ott. Nagyon várom a Wilianben való tanulást és életet.
Jellem:Elsőre barátságos vagyok de hogyha nagyon felhúznak akkor tudok egy-két jó átkot. Társaságban jól megvagyok könnyen ismerkedek. Sokat makacskodok mivel genetikailag ilyen az egész családom. Szeretek tanulni, nem stréberkedni!, átlag szinten tanulni.Elég jól használom a seprűt.
Kinézet: Tengerkék a szemem vörösbarna-fekete a hajam korábban sportoltam. Magasságom:165 centiméter súlyom 55 kg.
A mugli iskolában sokat keveredtem összetűzésbe a többiekkel ezért megtanultam futni , gyors vagyok. Szeretem a színes ruhákat kedvenc színem a zöld.
Pálca: 11 és 3/4 hüvelyk akác pálca, a magja kígyóméreg
Állatok:Encsufla nevű hóbagoly és Sámson névre hallgató macska.
Képesség: Metamorfágia

Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 10:56 pm

Ez sajnos még mindig nem jó, bár valamennyit javított. Keveslem a történetet, a Város még mindig nem jó, a fogalmazás sem, és van benne sok szóismétlés is.

Javítson még egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 10:56 pm

Én nem fűzök hozzá semmi, hisz ti már elmondtatok mindent. Csak annyi, hogy sürgősen javítsa, mielőtt Will meglátja Razz

Bogi: a kettő nem ugyanaz. Észak-Írország Nagy-Britanniához tartozik és teljesen független Írországtól.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 11:41 pm

Akkor valaki megírhatja neki ezeket gmailon, mert nekem már nincs időm rá. És bocsi, látszik hogy semmit nem tanultam földrajzból XD
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 8:10 am

született Karakternév: Susan Claudia McCoy
Kor: 15
Származás: Aranyvér
Ház: Plama
Születési hely:Franciaország / Párizs mellett egy kis falucska/
Lakhely: London/Willian
Történet:

Hideg téli éjszaka volt. Volt vagy mínusz 20 fok is, amikor megszülettem. Franciaországban születtem 1995. December 24. Talán ez volt a hónapnak a leghidegebb napja anyám szerint.
A kórház a házunktól eléggé messze volt, a város másik végén, így a bejutás is nehéz volt, ezért édesanyám otthon szült meg, családi körben. Apám Chase McCoy folyamatosan utazgatott és távol volt. Gazdag családban születtem így tehát mindent megkaptam amire vágytam. Van két testvérem, Seth McCoy és Elizabeth McCoy, akik nagyon talpraesettek. Édesanyám édesapám elváltak amikor hat éves lettem. Seth édesapámmal meg velem maradt Lizzie anyával ment. Nem is szeretem a nővéremet ki nem állhatom.
Nagyon sokat foglalkozott velünk édesapám sok mindenre megtanított amit tudnom kell. Tökéletesen tudom alkalmazni a sötét mágiát, szeretem a varázslást is. Betöltöttem a 7 éves kort mugli iskolába küldött, amit nagyon elleneztem. Nem szerettem a muglikat, de Seth is azt mondta amit apám mondott, hogy a javamra válhat ha keveset vagyok otthon. Így is lett. Szereztem barátokat, akiket néha ki is használhatok és a kedvemre szórakozhatok velük, mert nagyon kevés az az ember akit barátomnak mondhatok. Seth és köztem 4 év a kor különbség, ő már Mágusképzőbe, és kitünő tanuló.
A mugli iskolában mindig kitűnő tanuló voltam, így tehát nem volt gondom semmivel és színvonalas iskolába is bekerülhettem. Szabadidőmben bulizni jártam és a Haveroknak nevezhető egyénekkel voltam és kicsit elkallódtam ahogy apám mondaná. Lázadó lettem. Egyre kevesebbet mentem haza, és zűrös társaságba keveredtem. Olyanokat csináltam amiket eddig még soha és apám szégyelte, hogy én vagyok. Maga a testvéremnek, kellett hazahoznia egy pubból ahol kicsit kirúgtam a hámból, majd közölték velem addig nem tehetem ki a lábam a lakásból amíg nem kapok valami felvételi, lapot egy mágusképzőből. Unatkoztam. Eltelt egy két év, apám intézni kezdte, hogy a Willian Mágusképző Szakiskolába kerüljek be, mert szerinte a javamra válhat. Így is lett.
Nos, ugorjunk pár évet, ahol ugyanis az általános iskolai tanulmányokat befejeztem.
Az általános (mugli) iskolát, kitűnőre végeztem és bekerültem egy színvonalas iskolába ahol 2 évet jártam, mert nem akartam muglik között tanulni. 15 éves lettem… újabb zord hideg tél, de ez úttal más volt mint amikor születtem. Éjszaka közepén, mikor végre hazaértem az utazásból, mert a testvéreim elvittek pár napra a nagyszüleinkhez, és ott töltöttük az ünnepeket. Születésnapom Szentkarácsony éjszakáján volt és megkaptam dédapám pálcáját, amit kitűnően tudtam használni. Apámtól egy régi naplót kaptam amibe az életünket írták le és e szerint kell élni és folytassam tovább a napló írást mert megáll a McCoy család élete ha nem teszem meg. 15 évesen be is kerültem a Willian Mágusképző Szakiskolába, ahol Plama-ház diákjaként kezdtem el tovább tanulni.



Jellem:
Susan barátságos lány, mindenkivel megtalálja a közös hangot. Legalábbis eddig még nem volt rá panasz. Mindig feltalálja magát, akár milyen helyzetről is legyen szó. Minden hülyeségben benne van, szeret viccelődni és a poént is érti. Általában naiv és túl könnyen megbízik másokban és ezt néha ki is használják pedig be kéne látnia, hogy néha kéne makacsnak is lennie de nehezen megy neki. Színes és vidám egyéniség.


Kinézet:
Szürkés kék a szemei. Isten adta szőke a haja és emellett néha göndör, de néha egyenes is. Vonzó, de átlagosnak is mondható egyben a testalkata.162 cm, és 51 kg a ruháira a legbüszkébb.
Mindig váltogatja, de persze csak divatos ruhák található nála. Smink nélkül ki sem mozdul otthonról.


Pálca: Juharfa, 24 cm hosszú, sárkány szívihozmhúr, rugalmas
Állatok: Egy Hófehér Perzsa macska aki a Hómancs nevet kapta.
Képesség: Víz irányítása


Ez szerintem egészen jó, csak a korával van bajom : )
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 8:33 am

Akkor szerintem valamit rosszul láttál drágám, mert nekem ez az, ami szemet szúrt:
Tökéletesen tudom alkalmazni a sötét mágiát, szeretem a varázslást is.
Mi a fene ez a csajszi, halálfaló poronty, vagy mi?

A többi nekem oké, de a fogalmazást, és az írásjeleket rágja át. Ja, és a korát is.


Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 8:50 am

Egyetértek az öcsivel
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 9:43 pm

Jó azt ki lehet javítani, hogy nem tökéletesen tudja alkalmazni, hanem mondjuk szereti vagy jártas egy kicsit benne... Szóval emiatt nehogy leüvöltsétek ! Very Happy
Amúgy alapjába véve tetszik a történet, bár lehetne kicsit színesíteni ...
A korát pedig vele kellene megbeszélni, mert ahogy látom akkor az előtörténetét is át kellene írnia...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:13 am

Nem akarom senkitől sem átvenni a gonosz boszorkány szerepet, de úgy látom, hogy még itt nincs ilyen és hát akkor már elvállalnám ezt a pozíciót. Smile
Abba kötnék bele, hogy a történet első részében sok a szóismétlés. Vagyis lehet, hogy csak nekem tűnt fel. Ha jól számoltam, akkor négy mondaton belül találtam hat "volt"-ot.

Kedves Daniel, attól hogy még te nem szívleled a halálfalókat nem kell így leszólni őket.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 5:52 am

Dehogynem szívlelem én a halálfalókat, látod Jamesszel milyen jól megvagyunk... De nekem ez szúrt szemet és pont. Razz
Én vagyok a zsűri kritikus tagja Razz
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 7:04 am

Karakternév: Elena Petrova
Kor: 17
Származás: Tiszta vérű mágus
Ház: Plama
Születési hely: Olaszország; Róma
Lakhely: Wilian Mágusképző Szakiskola

Történet:
1993. 03. 20.-én született Róma városában. Az édesanya és az édesapja is varázslók.
És persze természetesen ő is varázsló lett. A szüleit nagyon szerette, de mindig is szeretett volna egy testvért akivel mindent megbeszélhet.
Persze ez sosem történt meg, mindig is egyke gyermek volt. Szeretett lovagolni és egy fehér lova is volt akit elnevezett futótűznek. A szülei mindig is elkényeztették, mert megtehették. Akár mi kívánsága volt megkapta. A szülei persze nagyon óvatosak voltak vele, mert nem akarták, hogy bármi baja essen. Amikor elmondták, hogy
el kell majd mennie az iskolába nem lepődőt meg, de sok kedve sem volt odamenni. Makacs volta és lázadó, bár nagyon nem szerette kimutatni az érzelmeit, mert az életben sok problémája volt. Amikor már elég idős volt gyakorolta a képességeit.
Szerette azt, ha tudja mivel áll szemben. Önfejű ezért sokszor keveri bajba magát. Mit sem törődik a következményekkel. Először cselekszik és csak utána gondolkodik. Miután elég idős volt a szülei elvitték a Wilian Mágusképző Szakiskolába. Amint megérkezett betette a lábát a helyiségbe. A plama házba került és persze nem volt vele gondja, de
amiatt viszont aggódott, hogy mi lesz vele és hogy fog a többiekkel kijönni. Nem akart bajt magának már a legelején.

Jellem:

Makacs, okos és bátor. Magabiztos és nem engedi, hogy irányítsák őt. Képes
hamar megsértődni, de ezzel együtt igen akaratos is.
Nem szereti ha kihasználják vagy ostobának nézi. Nem szeret tanulni, de ha a mágiáról van szó akkor mindent bevett. Lázadó típus vagyok aki bármire képes. Eléggé elkényeztették, de mindig tudta hol a határ. Sosem volt a tipikus barbi-baba.

Kinézet:

Eredeti szőke haj. Amit általában egyenesen hord, de van mikor inkább göndören hordja. Hívogató, csábító tengerkék szemek. Kecses alak, amit viszont csak saját magának köszönhet. Bársonyos fehér bőr. A ruházatomon sokat szoktam változtatni.
Általában inkább divatosan öltözök, de van mikor inkább sportosan.
Ez inkább a kedvemtől függ. Az öltözékét mindig ékszerekkel szokta díszíteni.

Pálca: 10 hüvelyk, Tölgy; Fenyő

Magja: Unikornisszőr

Állatok:

Egy cica akit Diablo-nak hívnak!
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 7:07 am

Hmm, a korát javítsa, a helyesírást nézze át, a fogalmazásba is találtam egy kis hibát, döntse el, hogy E/1, vagy E/3.
Amúgy semmi bajom vele, ha ezeket kijavítja, akkor mehet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 7:09 am

Én is így vagyok vele, ha ezek javítja, akkor mehet.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 11:33 pm

Kb nekem is ez. Akkor meg is írom neki.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 10:55 am

Név: Christopher Thorne

Kor: 18

Származás: Félvér (anyja mugli,apja varázsló)

Történet:
Chris 18 éve született London egyik gazdag környékén.Szülei elismert emberek.Apja auror, anyja pedig orvos.
Ez meghatározta gyerekkorát is.Nagyon jó nevelést kapott.Ezáltal tisztelettudó,okos és intelligens lett.
Testvére nem született, de ő ezt nem bánja mert nagyon jól megvan egyedül.12 éves korában tudta meg hogy varázsló.
Először nagyon meglepődött, de azóta imádja a varázslóiskolát és minden nyáron alig várja,hogy visszatérhessen az iskolába.
Kitűnő kviddicsjátékékos és párbajozó.Minden vágya az hogy egyszer ő is auror lehessen.Néhányszor már segített az apjának kézre keríteni néhány bűnözőt.

Jellem:
Chris nyugodt,becsületes,okos és szerény fiú.Mindig kiáll az igazáért és mindent megtesz azokért akiket szeret.
Nagyon jó humora van és szereti azokat a lányokat akik úgyszintén jó humorral rendelkeznek.Sokat olvas,művelt,rendszeresen sportol.
Kinézet:
Világoszöld szem, Szőkésbarna haj, 190cm , sportos alkat , modern ruházat.

Pálca:
Akácfa-Kígyóméreg-10hüvelyk

Állat:
Van egy macskája. Egy fehér kandúr.

Elemi Mágia:
Pusztító Düh mágiaforma (Csatamágia)


Hát, szerintem ahogy van írja újra.
Kor: 18 Mi vaaaaaan? egy elsős karinak?
Pusztító düh... Egy amirásnak? Elsős és kitűnő párbajozó? Na, ne neeee....
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 10:58 am

Erre nem mondok semmit sem, csak annyit, hogy írja újra az egészet.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 11:04 am

What The Fuck? De szép szóval. Írja újra az egészet, aztán Dr. (Addison) Reed majd véleményezi.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 11:06 am

Írtam neki vissza, hogy mit és hogyan írjon újra.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 EmptySzer. Dec. 08, 2010 9:07 pm

Bírom, amikor ilyen hülye formába küldik el az előtörténetet...


https://docs.google.com/viewer?attid=0.1&pid=gmail&thid=12cc88b6e685f1de&url=https%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3Fui%3D2%26ik%3D115c5044e6%26view%3Datt%26th%3D12cc88b6e685f1de%26attid%3D0.1%26disp%3Dattd%26realattid%3Df_ghgwyhi10%26zw&docid=0fc67bef584c0657682f4808a4901b59|a4ccadeede272b1e851e0e3174b501ba&a=bi&pagenumber=1&w=779

https://docs.google.com/viewer?attid=0.1&pid=gmail&thid=12cc88b6e685f1de&url=https%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3Fui%3D2%26ik%3D115c5044e6%26view%3Datt%26th%3D12cc88b6e685f1de%26attid%3D0.1%26disp%3Dattd%26realattid%3Df_ghgwyhi10%26zw&docid=0fc67bef584c0657682f4808a4901b59|a4ccadeede272b1e851e0e3174b501ba&a=bi&pagenumber=2&w=779



Azon kívül tökre tetszik : )) kivéve azt, hogy néhány rész nem túl világos... Például, megkérdezte tőlem, hogy lehet-e olyan a karakter, hogy 'tanársegédként' marad az iskolában ha befejezi... akkor ez most azt jelenti, hogy hatodévesnek szánta? Mert ezt nem tünteti fel... Amúgy meg Plamás lenne, oda be is teszem aztán meg majd kiderül, hogy mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ellenőrzésre váró előtörténetek
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Előtörténetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Archívum :: Lezárt témák-
Ugrás: