Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapEllenőrzésre váró előtörténetek EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ellenőrzésre váró előtörténetek Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
Ted Forrester
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
James Miller
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
Sindy Logan
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
Chris Martines
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
Daniel Reed
Ellenőrzésre váró előtörténetek Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ellenőrzésre váró előtörténetek

Go down 
+18
Robert Lawrence
Anor Azgard
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cassidy Heyes
James Miller
Ted Forrester
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Raisen Hagiri
Wulfgar Odinson
Alex Wilfred
Remus Lupin
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Lucius Malfoy
Seamus Finnigan
Főmesélő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyPént. Május 21, 2010 12:56 am

Ide lesznek betéve azok az előtörténetek, amelyek még nem kerültek ellenőrzésre.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Május 24, 2010 5:00 am

User küldte el nekem PM-ben, gondoltam aktív leszek, beteszem ide.

Sharmila Henderson karakterlap

Kor: 16
Származás: tisztavérű mágus
Lakhely: Nem York
Ház: Hiroshi
Tartózkodási hely: Wilian

Előtörténet
1994- ben született, február 02-án hajnalban. Szülei legnagyobb döbbenetére azonban nem fejjel előre érkezett meg, hanem először a lábait tolta ki, és csak utána jött az eleje. Az orvosok szerint ez teljesen rendben volt, akadt már ilyen furcsa gyerek, aki visszafelé érkezett. A nép babona azt tartotta ezekről a gyerekekről, hogy valami fura képességük lesz, tehetségük valamihez, vagy csak szimplán hosszú életűek lesznek. A furcsaság ki is derült, ugyanis a kicsi Sharmila boszorkányként született egy varázsló családba. Mindkét szülője mágiahasználó, ebből következően a gyermek is. Testvére nem született, hogy szülei jobban tudjanak figyelni a kislány fejlődésére, és mindent biztosítani tudjanak neki amire szüksége lehet.
8 Éves korában kezdődtek el fura balesetei, mikor levert egy vázást, nagyon megijedt, mert anyukája kedvenc vázája volt, és a váza utána visszaállt eredeti alakjára. Mintha csak visszavarázsolták volna. Ezt nem látta senki, a kislány meg nem merte elmondani anyjáéknak. A második esetnél azonban családi ebédet tartottak és Sharmila előtt elkezdett lebegni a tányér. Megijedt most is, de szülei megnyugtatták, nem az ő hibája, és hogy ez normális. Így derül ki végül is hogy a lányka örökölte szülei erejét.
Az alapokat egy varázslóiskolában tanulta meg ahol varázslatos sebességgel tanult meg írni, olvasni, számolni. Nagyon szerette a könyveket, és kedvencei azok lettek, amikben valami nem szokványos, átlagostól eltérő dolgok történtek. Rajongott az egyedi dolgokért, és szent meggyőződése volt, hogy ha felnő akkor híres író lesz.
13 éves korában szülei beiratták egy mágusiskolába ahol rendesen megtanulhatta használni a képességeit, de a kislány nem teljesített túl jól. Így hát kivették onnan és vártak még egy pár évet, mert ugye a varázserő alakulását nem lehet siettetni. 15 éves korában már egész rendesen meg tudott csinálni pár varázslatot, és így jött az elgondolás, hogy a következő évben, próbálja meg ismét. Hátha most jobban menne neki a varázslat. 16 évesen beíratták a Wilianba, ahol igyekszik megtanulni minden amire szüksége lehet az életben.

Kinézet
Hosszú szőke haj, de nem kevés ész. Csak hosszú haj, mellé nagy kék szemek társulnak, és kerek kedves arcvonások. Kicsit mintha folyton álmodozna, ami igaz is rá. Alkata karcsú, nőiességének jegyei vitathatatlanul domborodnak ahol kell. Nem túl magas, 165 ceni körül van, de ez őt sosem zavarta túlzottan. Öltözködésben is az egyedi, vidám színeket részesíti előnyben. Nem szeret szürkében vagy egy színben lenni, az valahogy nem illik a személyiségéhez.

Jellem
Kedves, nyílt vidám, álmodozó természet. Sosem azzal foglalkozik amivel kellene, de sosem lehet rá haragudni. Segítőkész, bár inkább amolyan csendes típus. Ha belekötnek, visszaköt, ha békén hagyják, énekel és rajzol. Ha valamit meg kell csinálni, mindig a legutolsó pillanatban lesz vele kész. Szétszórt alkat, de ő maga átlát a saját maga által teremtett káoszon. Hiszen nem az a zseni aki átlát a renden, hanem az aki a káoszon is. Ehhez mérten néha a viselkedése is következetlen. Akit egyszer megkedvel, azt szívébe zárja, és örök barátnak tekinti. Nincsenek előítéletei, mindenkiben megpróbálja megtalálni a jót. Még ha nincs is.

Pálca
10,5 hüvelyk, mahagóni, griffkarom maggal
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Május 24, 2010 6:30 am

Részemről rendben van, érdees kis csaj lesz ez. amolyan Luna Lovegood XD
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Május 24, 2010 5:57 pm

Nekem is tetszik, szerintem aranyos. Smile
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyCsüt. Május 27, 2010 5:32 pm

Cassidy Heyes karakterlap

Kor: 30
Vér: Tisztavérű
Beosztás: Auror
Lakhely: Chicago
Tartózkodási hely: Wilard

Előtörténet:
- Mit mondhatnék erről?
- Pár szót az életedről.
- Jah rendben van. Tehát, az életem nem egy nagy durranás. 1980 ban születtem Chicagoban, máguscsaládban. A szüleim is teljesen hétköznapi emberek voltak. Apám minisztériumi dolgozó, anyám tanárnő az egyik közeli iskolában. Ugye ez a gyönyörű város, nem éppen a békés természetéről híres. Az utcában ahol laktunk, mindennaposak voltak a kisebb nagyobb összecsapások, és a mágusok is meg a muglik is tehetetlenek voltak. Sosem sikerült egyetlen nyomorult gazembert sem elkapniuk. Gyerekkoromban én is mint minden más gyerek szerettem az utcán lófrálni, és csínyeket elkövetni. Aztán meg iskolába kellett mennem, mert elértem a kort, és hát nem mondhatnám hogy túlzottan megszerettem. Pedig azt mondták agyam lett volna hozzá, csak a hozzáállásommal volt baj. Nem szerettem tanulni, és nem szerettem ha arra kényszerítettek hogy azt csináljam ami nekem gyűlöletes. De megtanultam amit kellett. Írni olvasni számolni, bár testnevelésből sosem voltam jó. Nem szerettem mozogni, és a vékony alkatom miatt csúfoltak is eleget. De sose bántam, legalább figyeltek rám. Még ha rossz értelemben is, de figyeltek.
- Tehát nem voltál valami jó gyerek. Mi lett később?
- Később, természetesen komolyabb lettem. Elkezdett kialakulni bennem a mágia. Vagyis úgy értem elkezdtem használni és beirattak egy mágusképzőbe. Ott már jobb eredményekkel szerepeltem, és voltak kedvenc tárgyaim is, mint például a sötét varázslatok kivédése vagy a legendás lények gondozása. Mindkettőből jó eredménnyel vizsgáztam, és érdekeltek is ezek a dolgok. Jobban mint egy szimpla suliban. Érdekesebb volt a társaság, és itt már nem piszkáltak, elfogadtak olyannak amilyen vagyok. Megismertem sok embert, például a tanárokat is. Normálisak voltak, ami számomra meglepő volt. Aztán még így iskolai években kialakult, hogy ha végzek akkor auror leszek, hogy a nálunk zajló utcai harcokat le tudjam rendezni. Ez azonban folyton ingadozott, ugyanis az állatokkal is szerettem foglalkozni. De végül mégiscsak az auror szakma mellett döntöttem, és minden erőmet arra fordítottam hogy felvegyenek. Jók lettek az eredményeim iskola végén. Felvettek az aurorképző programba, hát az maga volt a pokol. Mármint, a kiképzés, és feladatok amiket gyakorlat gyanánt kellet csinálnunk. Huszan voltunk eredetileg de csak 10 került tovább, akkor már újoncnak. Mindent megtettem h bekerüljek, és hát éppen hogy csak nem estem ki. Örültem is a fejemnek.
- Mi lett, miután bekerültél?
- Még több kiképzés, és hozzá a nem túl érdekes és izgalmas, papírmunka. Jelentéseket írni mindenről, miután elmondtam őket szóba a feletteseimnek még le is kellett írni mindent. Egy egyszerű lopás, amit össze lehet foglalni két mondatban hivatalosan három oldalba jött ki. Rémálom, de komolyan. Azért persze az utolsó pillanatban mégiscsak megcsináltam mindent, hiszen ezt várták. Elkezdtem kiderítgetni mi történt a mi környékünkön, és a fele bandát sikerült is behoznom. Azt a felét el is ítélték, a másik felével sajnos nem tudtam mit kezdeni azok muglik voltak. Mire idáig jutottam 25 éves voltam, kezdő auror, túl minden próbaidőn, és akadályon. Kezdődhetett az életem, hivatásosként. Nem ment másképp, mint eddig. Annyi változás történt, hogy az alakom szívósabb lett, izmosabb egy kicsit. Rászoktam a dohányzásra, ami sajnos mai napig rossz szokásom. A szakma idegeskedést és feszültséget adott nekem, de nem bántam. Hittem hogy munkámmal jobbá tudom tenni a világot. Aztán rájöttem hogy ez messze nem így van. Egy kezdő, mezei auror nem tehet semmit. Ez a nagy büdös igazság. Elkezdtem hát feljebb tornászni magam a létrán. Első lettem az aurorok közt, aztán helyettessé neveztek ki míg végül 28 évesen megkaptam az auror parancsnoki tisztséget. Ez alatt értem, hogy minden auror nekem tartozik jelentéssel, és én meg már csak a miniszternek jelentek. Átfogóan az összes beosztottam nevében.
- És ezután?
- Hát, még életben vagyok. Szóval a legutóbbi megbízás elég nyilvános, A Leadert meg kis galerijét kellene befognunk, de sajnos azt sem tudjuk ki az, és mit tervez. Elképzelés persze van, de a legtöbb sajnos feltételezés, és elképzelés mintsem pontos információ.

Kinézet
- Ha egy vak emberrel találkoznál, hogyan írnád le magad? Hogy nézel ki?
- Mint Brad Pitt. Nah jó nem. Nem vagyok egy szépség, sovány vagyok, csontos de izmos. Tele hegekkel meg vágásokkal ugye a szakmai ártalom. A hajam nem túl hosszú, éppen csak össze tudom fogni hátul, és ilyen szőkésbarna, néha vöröses. A szemeim nagyon szürkék, mint a viharos égbolt. Ezt egyébként egy nagyon kedves kolléganőm mondta még régebben. Előnyben részesítem a farmert és inget vagy pólót, mint a talárt. Nem szeretem, olyan mintha hálóinget hordanék. Szeretem a laza dolgokat, szóval a szakadt farmer, tépett ujjú ing, vagy simán ujjatlan ing bármikor jöhet. Egyetlen fura, hogy kicsit magasra sikeredtem 190 centi ütöm. Ez vicces, mert gyerekkoromban a legkissebb voltam mindig, most meg ám kell felnézni. Nah nem olyan értelemben, csak magasságilag. Amúgy különösebben nincs más amit tudni kellene. Az arcom kerek, és általában szakállam van, de ez csak amikor elfelejtek borotválkozni, később meg sajnálom levágni.
- Értem, végül is elég szimpatikus lennél, ha nő lennék.
- Miért, te ki is vagy egyeltalán?
- A usered te észlény.
- Jah bocsi főnök.

Jellem
- Hogyan jellemeznéd magad?
- Ne, már most mért én írjam a karilapomat? Ez a te dolgod lenne….
- Tudom, de én lusta vagyok, szóval halljam.
- Keh… Hát jó. Egy szóval jellemezném magam. Lusta vagyok. Ennek ellenére azonban ha valamit megígérek, azt előbb utóbb – bár inkább utóbb- meg is csinálom. Emellett munkámat precízen végzem, nem véletlen lettem az auror banda vezetője. Nyugodt természet vagyok úgy gondolom, főleg h még cigizni is hagynak. Nehezen jövök dühbe, és a konfliktusokat is inkább szóban rendezem le. Jah, hát kicsit nagy a szám, de úgy érzem ez belefér. Aki meg nem bírja a csípős megjegyzéseket, az ne jöjjön aurornak. Ennyi. Szóval, a megbízhatóságom állítólag kétes. Szerintem nem, de mindegy. Mit mondjak még, nem vagyok agresszív, viszont az lehet hogy kicsit antiszociáls hajlamaim vannak. Igen, most hogy mondom, kezdek rájönni. Nem gondolom magam rossz főnöknek, mert az embereimet végkimerülésig hajszolom az igaz, de ugyanúgy saját magamat sem kímélem. A korán kelés nem erős oldalam, ezért a reggeli órákban kissé morgós vagyok míg nem kapok kávét, de utána már tudok a munkámra figyelni.
- Értem. Egy szóval, jó munkát a továbbiakban is.
- Köszönöm, igyekezni fogok.
Pálca
11 hüvelykes,bükk, kígyóméreg maggal
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyPént. Május 28, 2010 10:59 am

Furán oldotta meg denekem bejön:) Így viccesebb, és azt hiszem irigykedek is egy kicsit. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptySzomb. Május 29, 2010 12:16 am

Akkor tehát, Sharmila és Cassidy előtörténete rendben van.

Akkor egy újabb:
Wilardi karakter lenne majd, véleményt kérek rá :)


Karakternév: Ajna Leavey
Kor: 22 éves
Származás: mugi család gyermeke
Születési hely: Finnország - Alavus
Lakhely: Wilard
Történet: 1988. 02. 25.-én született. Mugi család gyermeke ként. Szülei nevelgették Finnországban. Ahol a telek nagyon hidegek voltak, de viszont a nyarak melegek. Egy ideig egyke volt, aztán 6 éves korában született egy fiú testvére. Eléggé rossz gyerek volt, benne volt minden csínyben és nem riadt vissza semmitől sem, ezért sokszor bajba is került. De mindig valahogy kihúzta magát a kellemetlen helyzetekből. Ahogy nőt úgy lett önálló. Alig várta azt a napot hogy betöltse a 18.-ik életélévét és elköltözzön otthonról. Mikor eljött az idő, hogy 18 éves lett még várt egy hetet, még a szülei feldolgozták azt a tényt, hogy az ő kicsi lányuk végre kirepül a fészekből. Nehéz volt neki otthagyni a megszokott Finnországot, de mégis megtette, azzal a céllal, hogy Anglia több lehetőséget nyújt neki szárnyai kibontakozásában. Elvégezte a vendég látó szakiskolát, és szeretne valahol elhelyezkedni. Igaz nincs túl sok tapasztalata 22 éves létére. Mindössze csak egy évet dolgozott. Mert nem volt túl jó a viszonya a főnőkével, vagyis a főnökeivel. Mert egy év alatt három helyen is felmondott. Köszönve a makacsságának. De ahogy szokott lenni, mint mindenki más ő is megpróbál változni. Kisebb nagyobb sikerrel már el is kezdte a jó út felé a haladást. Hacsak le nem téríti valaki róla. Mert igen könnyen rá lehet beszélni mindenre. Nem túlságosan erős a személyisége, ha erről van szó. Igaz makacsnak makacs, de ha döntésekre kerül a sor szereti a felelősséget más nyakába varrni. Nem arról van szó, hogy döntésképtelen, csak egyszerűen fél hogy mivel is járnak a döntései. Kicsit határozatlan is. Neki mindig mások vannak előtérbe helyezve és így a saját céljait mindig háttérbe szorította. De eljött az idő, hogy győzedelmeskedjen, vagyis hogy a sarkára álljon és végre csináljon valami jót a társadalomért. Igaz először úgy mint pincérnő, de ki tudja, hogy a sors milyen szerepet szán még rá.

Jellem: Első benyomásra egy igen hallgatag nőnek tűnik. De néhány pohár ital után már az ő nyelve is megered. Most azzal nem arra célzok, hogy szeret inni, de ha már pincérnő, akkor van lehetősége az ilyesmire. És ő igen gyakran él a lehetőséggel. Kicsit feszült és vissza húzódó szokott lenni és először ezért menekült az alkoholba hogy oldja a gátlásait. Társaságban inkább visszahúzódó és figyeli a körülötte zajló eseményeket.

Kinézet: Barna hosszú haj, barna szem. Enyhén nap barnított bőr. Nem túl magas, de vékony nőies alkata van. Mindig csinosan jelenik meg, azért ad a kinézetére. Néha már szinte túlzásba viszi, órák hosszát is képes a tükör előtt tölteni.

Pálca: 12 hüvelyk. Fenyő – turultoll magja van.

Állatok: Van egy édes kis fekete macskája. Molyszinak hívnak.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyVas. Május 30, 2010 3:52 am

A helyesírásnak nem ártana kicsit utánanéznie de történet szempontjából rendben van. Esetleg a kinézetről még mondhatna pár dolgok, pl hogy miket hord szívesebben, vagy mi az amit sose venne fel, ilyen kis apróságok.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyVas. Május 30, 2010 5:02 am

Karakternév: Lilian Hadaway
Születési dátum: 1987. július 28. (22 éves)
Születési hely: Wilard, Anglia
Lakhely: leginkább a Wilian, egyébként Wilard és Linz (Ausztria) között ingázik
Származás: aranyvérű
Rang: Csillagászattan tanár

Előtörténet:

1987. július 28-án hajnalban született egy Wilard-i kis rendelőben. Ugyan alig lehetett 5 óra, a levegő mégis párás, és meleg volt. Csak egy kicsit fújdogált a szél. Kellemes volt az idő, csend, és sötétség uralkodott kint. Egy-egy főtéri lámpa még égett, de nem adott akkora fényt, hogy zavaró legyen. Valójában egy nagyon nyugodt esti kép volt ez. Ám Sophie és Adam nem éppen voltak a legnyugodtabbak, hiszen az előbb említett nő éppen most készült megszülni első gyermekét, Lilian-t. A szülés hál’ Istennek minden nagyobb probléma nélkül történt.
Majd pár nappal később visszamentek a Wilard-i kis házukba és ott nézték végig, ahogyan egyetlen gyermekük nő, s cseperedik. Bizony mondhatni, hogy repült az idő, s egyre csak közeledett az a nap, mely Lilian életében nagy hangsúlyt kapott. Ez pedig nem más volt, mint az 1999. augusztus 23-án történt haláleset. Lilian édesapja Adam aurorként dolgozott, ráadásul egy igen jó, sőt kiváló munkaerő volt. Ám bizony csak volt, hiszen az előbb említett dátum az ő halálát jelöli. Halálfalók végeztek vele, mivel az egyik társuk miatta került rabságba. Talán érthető, hogy így reagáltak rá a halálfalók, de Lilian valahogyan nem tudta megérteni. 10 éves leányzóként jóformán tündérmesének hitte a valóságot. Úgy gondolta a jók győznek, a gonoszok pedig –már ha vannak-, elnyerik méltó büntetésüket. Viszont nem így lett, sőt inkább fordítva. Az apja, aki elméletileg jó célt szolgált áldozatul esett. Azt hiszem nem is kell mondani, hogy mennyire megviselte ez a családot. Sophie folyamatosan attól rettegett, hogy értük is eljönnek, a végén már teljesen megőrült, és többször is öngyilkossággal próbálkozott, míg végül egyszer sikerült is neki.
Lilian pedig ott maradt egyedül, rokonok nélkül, egy üres Wilard-i házban, s mindössze csak 10 és fél éves volt. Úgy vélem nincs, sok ember mely együtt tud ezzel érezni, mely meg tudja őt érteni. Teljesen még nem értette, hogy mi történik körülötte, nem tudta, hogy, hogyan lehet ilyen kegyetlen a világ. Viszont azt érezte, hogy egyedül maradt. Próbált önálló életet élni, de az a mosoly mely mindig megtalálható volt az arcán eltűnt. Próbált apró munkákat találni, amiből megélhetett, s azt hiszem nem is kell mondani, hogy igen hamar lesoványodott. Még néha napján megtalálta szüleinek dugipénzét, de előbb-utóbb az is elfogyott. Szerencséjére a Wilian megértette a helyzetét, és mikor betöltötte 11. életévét, rögtön be is költözhetett. Nem volt sok cucca, a legtöbb ruháját már ki is nőtte.
Az iskolában nem sűrűn kezdeményezett beszélgetést. Próbált inkább csak a tanulásra koncentrálni, valahogy nem akart belefolyni a társas életbe. Így telt az első pár hónapja, ami valljuk be alapozásnak tökéletes volt. Elvégre, ha az ember nem teszi, le az alapokat nem tud mire építkezni. És Lilian letette az alapokat, meg hozzá is szokott a tanuláshoz így talán nm is meglepő, hogy annak ellenére, hogy elkezdett barátkozni, mégis mindig jó tanuló maradt. A társas életet élés elkezdésének oka pedig nem más volt, mint Alex Wilfred. Igen a mostani igazgatóúrral nagyon jóba voltak. Ő volt az, aki újra „megtanította” a lányt mosolyogni, élni. Ha valaki, akkor ő igazán sokat tett érte, és ezért Lil nagyon hálás is.
A további éveit boldogan töltötte. Míg Alex ide járt addig élte az életét, de azért tanulmányait sem hanyagolta el. Miután Alex elment több hangsúlyt fektetett a tanulásra, s főleg a Csillagászattanra, hogy majd eljuthasson az Ausztriai Csillagászati Központba, ami Európa egyik legjobb ilyen kutatóhelye, ráadásul itt a muglik együtt dolgozhatnak a mágusokkal, ami egy különleges dolognak számít.
Elérkeztünk ahhoz a ponthoz amikor Lil végzős lett. Úgy gondolta itt majd lazít egy kicsit, hiszen mégis csak végig tanulta az egész sulit, és kell egy kis pihenő. Hát így is tett. Nem hanyagolta el túlzottan, de láthatóan lecsökkentett a munkára használt energiájából. Ez viszont nem számított hátránynak, mivel így is felvették a Ausztriai Csillagászati Központba, mivel még év elején jelentkezett oda. Mikor végzett a sulival, egyből Linz-be költözött, hogy ne kelljen túl nagy távolságokat megtennie.
Az ottani idők jól teltek, és még jobban –már ha ez lehetséges- megkedvelte a csillagászattant. Egy ilyen karrier, és barátság után talán nem is csoda, hogy Alex meghívta Lil-t, hogy tanítson a Wilian-be. Lil pedig nagyon szívesen elvállalta, hiszen úgy érzi, tartozik ennyivel Alex-nek, és a Wilian-nek is. Most, hogy ideköltözött visszatért gyerekkori házába, de még Linz-i lakását sem adta el. Így ha kell, a három hely között ingázik.

Jellem:
Nehezen nyílik meg mások előtt, nehéz elnyerni a bizalmát érthető okok miatt. Még mindig nehezen tudja feldolgozni az eseményeket, viszont ha kell, fel tud venni egyfajta állarcot, így gond nélkül tart meg mosolyogva egy órát, miközben belül igen is rosszul van.

Kinézet:
Hosszú sötétbarna haja van, ami közel sem mondható egyenesnek. Szemei szintén a barna árnyalataiban tündökölnek. Mosolya barátságosságot, bizalmat sugároz, így az ember szívesen kerül vele beszélgetésbe, a kérdés az, hogy mi sül ki belőle. Közepes, normális termetű hölgyről beszélünk, aki előszeretettel hord magas sarkút. Ezen kívül általában ruhában szokott járni, és itt az egybe ruhákra gondolok. Persze télen azért melegebben szokott öltözni, de nem egy fázós típus.

Pálca:
12 és egynegyed hüvelyk pálma, griff karom

Állatok:
Még Linz-ben vett magának egy Beckynevű fekete kiskutyust.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:05 am

Karakternév: Wallace Xavier Walter
Kor: 17 (5)
Származás: Tisztavérű mágus
Ház: Amira
Születési hely: Egy Dublin közelében lévő búzatábla
Lakhely: Dublin / Wilian

Történet: Valahol egy Dublin közeli kis épületben egy 12 éves fiú megváltásért könyörgött, miközben egy ébenfekete bőrszíj tépte fel hátát újra és újra. A kisfiú, William Quentin Watson azt kívánta, bár lenne belőle még egy, aki átvehetné a helyét, bár lenne egy másik William, aki elszenvedhetné helyette az ütéseket...
Egy közeli búzamezőn a szálak meglendültek, ahogy a viharos szél végigtépett rajtuk. A szél örvényleni kezdett, kisebb tornádót hozva létre, belsejében villámok csapkodtak, ahogy a vad, kezeletlen, tiszta mágia formálódni kezdett. A gabonaszemek hamuvá váltak, és együtt örvénylettek a porral. Por és hamu... Eső kezdett zuhogni, átitatva minden egyes porszemet. Végül egy hatalmas villámcsapás tette egésszé az egészet, hogy a különös jelenség egy pillanat alatt semmivé válhasson.
Ám a miniatűr apokalipszis nem nyom nélkül távozott. Ahol a villámok csapkodtak, ahol a szél őrjöngött, felkavarva a port, egy fiú feküdt. Vörös haja kócos volt, hátán frissnek tűnő sebek százai éktelenkedtek. Porból, hamuból, vízből, és egy ifjú varázsló kívánságából megszületett egy gyermek. Nem tudott magáról, nem volt semmi ismerete a világról, tizenkét évesen jött a világra.
Három óra múlva egy gyermektelen házaspár talált rá az ájult gyermekre, és hazavitték. Mivel nem tudtak róla kideríteni semmit, örökbe fogadták, és a sors fintoraként olyan nevet adtak neki, ami hasonlított ikertestvéréére: Wallace Xavier Walters.
A fiú hamar kezdte megmutatni, hogy nem átlagos, folyton különös dolgok történtek körülötte, ám a szülők túlságosan féltették, így mikor megjelentek az első Wilianes levelek, egyszerűen semmibe vették őket. Ám öt év után valamiért késztetést éreztek, hogy erre a titokzatos helyre küldjék fiukat, kit jónak, igazságosnak és tiszta szívűnek neveltek. Így indult el Wallace, ki addig heroikus meséken és hősök történetein nevelkedett, a Wilianbe...

Jellem: Wallace a materializálódott hősiesség. Kedves, megértő, gondoskodó, humora jó, világlátása pozitív. Ő tipikusan az a személy, aki a bajba jutott hölgyhöz egy kötélen lendül be, majd pár (néha igen jó, néha szörnyen rossz) poén elsütése közben laposra veri a rosszarcú fogvatartókat, és aztán kiszabadítja a leányzót egy romantikus csók megejtése közben. Ez Wallace, vagy ahogy sokan szólítják, Lace.

Kinézet: Körülbelül 175 magas, sötétvörös hajú, smaragdzöld szemű, szálkás, izmos, vékony testfelépítésű, hegyes állú fiatalember. Hátán ezernyi seb éktelenkedik.

Pálca: 11 hüvelykes mogyorófa, főnixtoll maggal

Megjegyzés: Liam és Lace, bár egy anyagból gyúrták őket, és majdnem teljesen ugyanúgy néznek ki, különbségeik szembetűnőek lehetnek, ha valaki ismeri a két fiú személyiségét. Will harc közben meggörnyeszti hátát, lábait, és állatként harcol, míg Wall kihúzza magát, megfeszíti minden izmát, és leginkább a középkori lovagok stílusában küzd. William előszeretettel sérteget másokat, mert viccesnek tartja, Wallace felemelőnek találja, ha mások dicsőségét és büszkeségét szóvá teheti, megdicsérhet másokat. Liam pálcája ébenfekete, Lace pálcája hófehér.

Külső különbségek: Will szeme narancssárga, körmei hosszúak, karomszerűre reszeltek, és bal vállán látható egy pentagramm. Wall szeme zöld, körmei rövidre vágottak, és nincs rajta a halálfalók jegye.

Információ: Liam és Lace természetfeletti kapcsolatban vannak. Ha az egyik boldog, szomorú, fájdalma van, örül, élvez valamit, vagy szenved valamitől, azt a másik is megérzi. És ha meghal az egyik, meghal a másik is...



--

Én bólintok, szerintem nagyon jól kidolgozott előtörténet (:
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:08 am

Én is rábólintok... (Elfolytott kuncogás, mert Will meg az övé.)
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:45 am

Én is bólintok.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptySzomb. Jún. 12, 2010 8:21 am

Biccentek kicsit megkésve is.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Jún. 14, 2010 6:56 pm

Elég furcsa egy előtörténet, főleg, hogy még fajokat sem fejlesztettünk ki, de nem baj, véleményt kérek >.<


Karakternév: Hoon May Song
Kor: 16 a kinézet, és 124 a valóság.
Faj: Tünde
Származás: Mágus család gyermeke
Ház: Plama-ház
Születési hely: Zöld Páholy Völgy, a tünde falu
Lakhely: Zöld Páholy Völgy

Történet: Egy szép májusi reggelen sírtam fel, én mint egy kis tünde lány. Anyám nagyon boldog volt. Márcsak azon kellett törnie a fejét, hogy mi legyen a nevem. Az apám a május miatt May névvel jutalmazott, de a mamám nem hagyta, és így a dédimtől kaptam a nevemet. Így lettem Hoon May Song. Sosem kedveltem ezt a nevet, de hát mit lehet tenni. A természet mágia nagyon érdekelt, már 4-5 éves koromban is. Barátaimmal kitanultuk a tünde képességeket. Íjászatban, és a druida mágiában kifejezetten jeleskedtem. Így hát a druidaságot megakartam tanulni. A szüleim el is küldtek a falu druida mesteréhez. Ott kezdtem fejleszteni a tudásomat. A gyakorlati bűbájok nem mentek, csak az elméletik, így a druida egy nagy azzal küldött haza, hogy mondjam meg a szüleimnek, a valós életben könnyebben megtanulnám a mágiát. Anyám, és apám mérgesen nézett rám. Többször is elmondták miért is nem tetszik ez nekik, de én csak győzködtem, és győzködtem. A szüleimtől cserébe szobafogságot kaptam. Ezen a napon este tért haza a bátyám, a világ körüli útjáról. Most láttam először. És ,hogy is mondják, első látásra megkedveltem. Közben anyuék nem adták fel, és pár évvel később ismét két iker húggal bővült a család. Tizenhat évesen már tudtam mit akartam. El akartam menni a Wilian mágusképző iskolába. A mamámnak ez az ötlet nagyon tetszett, és a szüleim tudta nélkül elküldött. Azt tudtam, hogy ha hazaérek egyszer, akkor mérgesek lesznek rám, de azt is tudtam, hogy büszkék is lesznek. Mikor megérkeztem a Wilian-ba, már első nap nagy meglepetés várt. Akkor volt a szülinapom, és a bátyám egy ajándékkal lepett meg. Egy Moon nevű ősszellemmel, amit afrikában vett meg nekem. Legelőször egy kis háziállatnak tartottam, de utánna rájöttem, ő az én igazi nagy védelmezőm...

Jellem: Kedves, és határozott lány. Nem fogja visszatartani magát. Véleményét mindig kimondja ,ha tetszik, ha nem. Szereti az állatokat, és a természetet. Szabad lélek, szeret egyedül lenni a természetben, bár szeret ottben kuksolni a szobában is.

Kinézet: Szép szőke haj, barnás bőr. Aranyos kis arc, az annyára hasonlít. Szeret zöld polóban, és fekete farmerban lenni. Haját mindig máshogy szokta hordani. Nincs állandó stílusa.

Pálca: 12 hüvelyk, Turultoll maggal, Pálma fából.

Állatok:
Név: Moon
Leírás: Hoon a szülinapján kapta a kisállatot, aki képes nagyobb alakot is felvenni, így megvédeni gazdjáját..
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Jún. 14, 2010 10:50 pm

Hali
Több gondom van ezzel itten feljebb... na de.. nem kötök bele mindenbe.
Nekem leginkább ez az ősszellems háziállat-izá nem jön be. Szerintem ez a Wilian határaiba nem fér bele...
És aki látta hogyan játszik a csaj... nem rossz, de az az igazi "Én mindent ki tudok kerülni, mindent meg tudok tenni" típus és egy ilyennel nagyon el lenne kényeztetve...
Szerintem....
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:04 pm

Nos, a kéthúros gitáron játszó neonáci visszatért! XD
(Nézzétek meg a Metál az ész című videót youtube-on)

Nos, kezdjük a hentelést magas fokon!


Karakternév: Hoon May Song
Az ég szerelmére, mikor van ilyen neve egy tündének?
Kor: 16 a kinézet, és 124 a valóság.
Kicsit túlkoros a többi diákhoz, nem? Na mindegy, későn érő típus...
Faj: Tünde
Mióta van Tündénk? Elnézést kérek, de nem emlékszem, hogy tünde lett volna HP-ban... Jó, sok más sem volt, de azért ez eléggé durva.
Származás: Mágus család gyermeke
Ház: Plama-ház
Születési hely: Zöld Páholy Völgy, a tünde falu
Mikor kezdtük el átvenni más iskoláktól a helyszíneket?
Lakhely: Zöld Páholy Völgy
Előző komment érvényes ide is!

Történet: Egy szép májusi reggelen sírtam fel, én mint egy kis tünde lány. Anyám nagyon boldog volt. Márcsak azon kellett törnie a fejét, hogy mi legyen a nevem. Az apám a május miatt May névvel jutalmazott, de a mamám nem hagyta, és így a dédimtől kaptam a nevemet. Így lettem Hoon May Song. Sosem kedveltem ezt a nevet, de hát mit lehet tenni. A természet mágia nagyon érdekelt, már 4-5 éves koromban is.
Nálunk nincs, legalábbis még természetmágia.
Barátaimmal kitanultuk a tünde képességeket. Íjászatban, és a druida mágiában kifejezetten jeleskedtem.
WTF? Druidamágia? Megreformáljuk a kiscsaj kedvéért az egész oldalt? Wulfgar Druida, de ez csak a világnézetén, és nem a képességein mutatkozik meg. Nem, nem, nem és nem!
Így hát a druidaságot megakartam tanulni. A szüleim el is küldtek a falu druida mesteréhez. Ott kezdtem fejleszteni a tudásomat. A gyakorlati bűbájok nem mentek, csak az elméletik, így a druida egy nagy azzal küldött haza, hogy mondjam meg a szüleimnek, a valós életben könnyebben megtanulnám a mágiát.
Gyakorlati meg elméleti mágia? Elméletileg nem értem, gyakorlatilag meg nem vagyok hajlandó elfogadni ezt...
Anyám, és apám mérgesen nézett rám. Többször is elmondták miért is nem tetszik ez nekik, de én csak győzködtem, és győzködtem. A szüleimtől cserébe szobafogságot kaptam. Ezen a napon este tért haza a bátyám, a világ körüli útjáról. Most láttam először. És ,hogy is mondják, első látásra megkedveltem. Közben anyuék nem adták fel, és pár évvel később ismét két iker húggal bővült a család. Tizenhat évesen már tudtam mit akartam. El akartam menni a Wilian mágusképző iskolába. A mamámnak ez az ötlet nagyon tetszett, és a szüleim tudta nélkül elküldött.
Akkor meg szólunk a szüleinek, és húsz hsz után hazaviszik. Razz
Azt tudtam, hogy ha hazaérek egyszer, akkor mérgesek lesznek rám, de azt is tudtam, hogy büszkék is lesznek. Mikor megérkeztem a Wilian-ba, már első nap nagy meglepetés várt. Akkor volt a szülinapom, és a bátyám egy ajándékkal lepett meg. Egy Moon nevű ősszellemmel, amit afrikában vett meg nekem.
Szellem nem állat. A medve nem játék. Régi székely közmondás.
Legelőször egy kis háziállatnak tartottam, de utánna rájöttem, ő az én igazi nagy védelmezőm...
Ezaz, írj még, szeretek kötekedni... Ő az én igazi védelmezőm... Bullshit... Legyen egy normális állatod, vagy valami, ami mágikus, de nem öl embert. Razz

Jellem: Kedves, és határozott lány.
Játszottam vele, nem az.
Nem fogja visszatartani magát. Véleményét mindig kimondja ,ha tetszik, ha nem.
Előítéletei vannak maximum, nem normális véleménye.
Szereti az állatokat, és a természetet. Szabad lélek, szeret egyedül lenni a természetben, bár szeret ottben kuksolni a szobában is.
Igazi tünde. Ül a tévé előtt, chipset zabál, sört vedel... Ez kell nekünk! XD

Kinézet: Szép szőke haj, barnás bőr. Aranyos kis arc, az annyára hasonlít. Szeret zöld polóban, és fekete farmerban lenni.
Ismétlem magam... Az igazi tünde mindig zord, az igazi tünde farmert hord! Razz
Haját mindig máshogy szokta hordani. Nincs állandó stílusa.
Ha a nevetségesen idióta ötleteket nem vesszük annak...

Pálca: 12 hüvelyk, Turultoll maggal, Pálma fából.

Állatok:
Név: Moon
Leírás: Hoon a szülinapján kapta a kisállatot, aki képes nagyobb alakot is felvenni, így megvédeni gazdjáját..

Ez nem egy állat leírása. Nem is tudtuk meg, hogy néz ki... És a helyesírásáról meg ne beszéljünk. Én legszívesebben nemhogy átíratnám vele, megmondanám neki, hogy "Arany édes szívem, ha ezen az oldalon akarsz játszani, ide csinálj karaktert, ne máshova. Most menj szépen, edd meg a sütidet, és írd újra azt a rémálmot.

Will voltam.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:14 pm

Egyetértek, de nem Honnal... Willel! XD
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:18 pm

Azt hiszem, teljesen egyet kell értenem Willel.
És most rajtam a sor, mindjárt megyek meg is fogalmazom neki, hogy pontosan mit csináljon az előtörténetével ^^
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:22 pm

Ezen nem kell sokat fogalmazni! XD
ÍRD ÚJRA az egészet! XD Alkoss karakter: WILIANRE! X)
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:40 pm

"Azt hiszem, teljesen egyet kell értenem Willel.
És most rajtam a sor, mindjárt megyek meg is fogalmazom neki, hogy pontosan mit csináljon az előtörténetével ^^"

Azért óvatosan, a "Dugd fel magadnak" és a "Töröld ki vele" nem olyan megfelelő. Ajánlom a "Fújd bele az orrod", "Told le a torkodon" és az "Építs belőle légvárat, pont annyit ér" frázisokat! Szerintem kifejezetten érthető lenne... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:35 am

Szerintem a dobd ki a szemétbe sem rossz ötlet. Mindenesetre én sem ragoznám. Nem ide illik, kész.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:08 am

Gyerekek elolvastam a fenti karilapot én is többször is, és Will "hentelése" kifejezetten szórakoztatóbb mint az eredeti karilap. Már nem azért a húsz fillérért, de ez inkább megy el valami ő sfantasy oldalon mint itt. Én már Yushival is vitatkoztam kicsit, a tünde karija miatt, de az ezerszer jobb mint ez. Bár, megjegyzem, sok karakternek (akik aktívak) igen kíváncsi lennék a karilapjukra most már. (Lásd, Blake is zseniálisan jó kari, de egy szem életrajzot nem láttam róla még, ugyanez áll mondjuk a nem olyan kiemelkedő Medeleine-ra is.

Ennyi voltam.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:52 am

Ezzz igaz... egyetértek Teddel!
Szerintem kéne valami...hogy nem lehet addig játszani, amíg nincs karilap! Vagy 20 hsz-t játszhatsz karilap nélkül... nem tudom, de ez tényleg rossz így...
Nekem minden karimnak van előtörténete! *büszkélkedik* Very Happy Dicsérjetek meg lééégysziiiiiiiii! Very Happy
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:54 am

- Lú, drága kicsi szívem, ügyes vagy!
*Mondja, majd odasúg a többieknek...*
- Ne szóljatok neki, hogy csak kamuzok!
*Majd vigyorogva visszanéz Lúra, és megsimogatja annak buksiját.*
- Oooookos kislány... Egyél kekszet!
*Ezzel egy marék korpovit kekszet tol a lány szájába.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:57 am

Mi vagyok én? A betanított papagájod? Very Happy Mert ez most úgy festett! Very Happy Na de ez... csevegőbe való dumálás, nem az ellenőrzőbe Smile
(És én őszinte dicséretet vártam XD)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ellenőrzésre váró előtörténetek
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Előtörténetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Archívum :: Lezárt témák-
Ugrás: