Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ellenőrzésre váró előtörténetek

Go down 
+18
Robert Lawrence
Anor Azgard
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cassidy Heyes
James Miller
Ted Forrester
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Raisen Hagiri
Wulfgar Odinson
Alex Wilfred
Remus Lupin
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Lucius Malfoy
Seamus Finnigan
Főmesélő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:04 pm

Érdekes kari, de nekem tetszik azt hiszem ^^ Én azt mondanám hadd menjen.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Aug. 10, 2010 12:28 pm

Szerintem teljesen rendben van.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Aug. 10, 2010 6:21 pm

ő akar másodikos lenni nem? Felőlem azt is megkaphatja -bár akkor egy évet fiatalítania kell a karaktert-, mert szerintem is nagyon jó az előtörije ^^
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptySzer. Aug. 11, 2010 4:38 am

Igen ő akar másodikos lenni, és szerintem is megkaphatja, mert jó a törije. Akkor ezt majd még megbeszéljük vele is ha fennt lesz, és akkor a kari másodikosan 14 éves lenne?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 11:47 pm

Drága kereszttestvérem műve...



Karakternév: Alexis Smith
Kor: 13 (1997. június 13.)
Származás: Félvér
Ház: Amira
Születési hely: Ismeretlen
Lakhely: Wilian Mágusképző Szakiskola – Előtte pedig egy Angliai árvaház



Történet:
2008. Január

Kedves naplóm…

Az árvaházban a nevelő mesélt egy kicsit nekem arról a napról… arról a bizonyos péntek 13.-áról. Ez az a nap, amikor megszülettem. Amikor a szüleim elhagytak.
A nevelő azt mondta, apám hozott ide. Nem közölte vele, hogy pontosan miért is… de a nevelő hölgy már gondolta, hogy anyámmal valami baj történhetett, amikor meglátta az apámat. Azt mondta, hogy szinte kisírtak voltak a szemei és alig kapott levegőt. Csak pár percig volt benn. Kitöltötte a papírokat és már ment is el. Sosem látták többé.
1997. Június 13.-án születtem meg, egy angliai kórházban. Alexis nevet kaptam anyám után –legalábbis ezt mondták nekem-. Amióta az eszemet tudom, az árvaházban élek. Attól függetlenül, hogy jóban vagyok a nevelőimmel… még sosem éreztem itt jól magamat. Valami azt súgja belülről, hogy ez nem az én világom. Erre egy jó ideig nem is jöttem rá, hogy miért.Nekem sem volt gondatlan gyermekkorom. Az árvaházban lévő gyerekek, furcsának tartottak, sosem volt egy barátom se. Igazából, megvagyok én egyedül is az egyik sarokban. De, hogy bevalljam kedves napló… szeretnék egyszer egy barátot és egy nevelőszülőt is…

2010. Június vége


Drága napló…

Immáron 13 éves vagyok és furcsa dolog történt velem a múltkor. Valami érdekes… valami nagyon meglepő. Eddig el sem tudtam volna képzelni ezt. A keresztanyámtól kaptam egy levelet. Nem is tudtam, hogy nekem olyan is van. Legalább még éltet, hogy van egy rokonom… Annyira viszont mégsem jó.
Ezt írta:



„ Kedves Alexis.

Nem tudom, hogyan kezdjem el a levelet. Sok mindent szeretnék neked mondani, mégis csak egy valami van, ami a legfontosabb… apád megbízott vele a halála után. Először lehet, hogy sokkoló lesz a hír, amit hallasz majd, és tudom, hogy nem fogod megérteni vagy esetleg elhinni nekem. De pár napon belül, meg fogsz bizonyosodni róla.
Varázsló vagy. A szüleid közül, anyád rendelkezdett még evvel az erővel. Ha nem halt volna meg, ilyen környezetbe éltél volna… Meg tanultad volna előbb korlátozni az erőd és… akkor lennének barátaid. Tudom, hogy nehéz. Tudom, hogy nem akarsz nekem hinni, de kérlek: tedd meg.

U.I: A dobozkában lévő ajándékra nagyon vigyázz. Kelleni fog majd a továbbiakban és ő jóban, rosszban veled lesz.

Keresztanyád, Emily”




Amikor a dobozt kinyitottam, egy kiskutyát találtam benne. Emily nem említette, hogy van neki neve, szóval a Joey névre hallgat.
Varázsló… fogalmam sincs, mit tudnék erről mondani. Nem hittem el azt, hogy az vagyok… nem akartam elhinni, hiszen ez képtelenség. Egy másik világ… egy jobb világ?
Születésnapom után pár héttel, azaz Emily levele után érkezett nekem egy másik levél is. Egy bizonyos Wilian Mágusképző Szakiskolából. Ekkor omlott össze minden… tudtam, innentől más lesz az életem. A nevelők azt kapták levélbe, hogy a keresztanyám örökbe fogadott. Pedig ez csak álca… El is küldtek, viszont én nem a New Yorkba induló vonatra szálltam fel. Hanem a varázslóképzőbe…



Jellem:

Kedves vagyok, de nehezen barátkozom. Kiismerni sem könnyű, mivel magamról sem tudok mindent. Ha kérdeznek, válaszolok… szeretem, ha foglalkoznak velem az emberek.
Az árvaházban mindig visszahúzódó voltam, remélem ez meg fog majd változni az évek során. Allergiás vagyok a virágporra, így az olyan helyeket inkább kerülöm.
Ha rossz napom van, akkor nem szólok senkihez, vagyis nem kezdeményezek. Imádok olvasni, leginkább avval töltöm az időm nagy részét.



Kinézet:

Nem vagyok magas. 160 cm, evvel is cukkoltak egy ideig az árvaházba. De én bízom benne, hogy meg fogok nőni. 45 kilogramm a súlyom, mivel hiába tömnek, nem tudok meghízni. Egyszer kipróbáltam: egy csomó csokit tömtem magamba, de semmi.
A szemem színe gesztenyebarna, amit állítólag apámtól örököltem. A hajam is barnás, bár van benne egy kis szőke is.
Szeretek változatosan öltözni. Minden nap más ruha. Amikor az iskolába jöttem, vettem pár cuccot abból a pénzből, amit a szüleim rám hagytak. Az iskola elvégzéséig ki is fogja az bírni… A kedvenc színem a kék és a piros. Szoknyát nem hordok, maximum, csak ha bálba vagy más ünnepségekre kell mennem.



Állatok:

Joey, a kis sima szőrű foxi. A keresztanyámtól kaptam és szinte ő a legjobb barátom. Szeretem, és szinte mindenhová magammal viszem. Ő az első háziállatom. Szoros kapcsolat alakult ki közöttünk.



Képesség:

A Nap Hatalma mágiaforma (Fénymágia)
A karakter képes testéből fényt árasztani, képes tenyeréből vakító fénysugarat kibocsájtani, vagy maga köré illúziót szőni fényből.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Aug. 13, 2010 12:49 am

Hát nem tudom, karakterileg rendben van, szép hosszú és tartalmas is csak ez a naplós forma, hát nem tudom. Végül is rendben van, max majd nem fogom olvasgatni olyan gyakran.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Aug. 13, 2010 11:04 pm

Többiek? Amúgy nekem nincs bajom az előtörivel
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Aug. 20, 2010 2:45 am

Név:Rock Heron

Kor:16-év

Származás:Aranyvérű

Ház:Palma

Születési hely:London
Lakhely:London.

Történet: Rock egy kommunista orosz mágus családban született. Szülei azért jöttek Angliába hogy fiúkat majd az Angol mágusképzők egyikébe tudják beiratni.Szülei egész fiatal korában már kommunista elvek szerint nevelték gyereküket titokban.10 éves korában az apja elvitte hogy vegyenek neki egy pálcát.A fiú-t egy akácből készült Turul-toll magú pálca választotta. Ezután az apja vett neki egy fiatal Turul madarat ami hamar a fiú társává vált.Az apja tizenhárom éves korában elkezdte tanítani hogy hogy kell párbajozni. Megtanította neki a:Protego-t a Stupor-t a Intendrio-t és a Relaxo-t.Az apja észrevette hogy fia rendelkezik az Uralommágiával,ennek nagyon megörült hiszen ez nagyon fontos lehet még neki ha majd a valóéletben harchelyzetbe kerül. Miután apja szerint jól megtanult párbajozni ezzel békén hagyta így a fiu elkezdte idomítani a Turul madarát.Az első próbálkozások rendre sikertelenek voltak ám ez nem akadályozta meg hogy Rock végül beidomította addigra már szépen megnőtt Turul madarát.Az állat már minden vezényszóra engedelmeskedett mikorra tizenhat éves lett és a Szülei fontolgatni kezdték hogy hova küldjék tanulni. Sokat kerestek elvárásaiknak megfelelő iskolát még végül megtalálták a Wílíen-t ezért végül ide íratták be fiukat.

Jellem:A beszéde paraszti-asan nyers,továbbá sokan kiközösítik mivel a szülei kommunista módon nevelték ez a beszédében is megfigyelhetó.Egyébként kedves fiu.Szereti az orosz népdalokat és párat tud is.

Kinézet:Általában átlagosan öltözködik. Egyébként zöld szeme barna haja van.

Pálca:16,8 hüveyk a mérete.A pálca fája akác,a magja pedig Turul toll

Képesség: Uralommágia


Hátezérdekes XD

16 éves, ez már hiba.
A helyesírás rémes.
Az történet darabos és néhol érthetetlen.
A jellem és a kinézet rövid.
Ja és a névről már nem is beszélek...



A hozzászólást James Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 20, 2010 3:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Aug. 20, 2010 3:03 am

Az előző szerintem rendben van, engem nam zavar a naplósforma.

A második viszont tényleg borzasztó. Javaslom, hogy írjon újat, és figyeljen a fogalmazására. A helyesírással annyira volt gond, inkább érthetetlenül fogalmaz.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Aug. 20, 2010 4:28 am

[i]Csatlakozom, ezt még olvasni is rémes volt *rázza ki a hideg*
Érthetetlen, és összefolyó, és valaki mutassa már be neki a space billentyűt *.*
A kor az szintén nem, Kim 16 és másodikos, mi lenne már ő egy szuperzseni? Írjon újat azt mondom, én ezt nem fogadom el így.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Aug. 20, 2010 5:37 am

Gyerekek ez borzasztó komolyan egyre romlik a színvonal... Se egy normális név, se a kor, sem pedig a történet nem megfelelő, azért egy ilyent létrehozni, már tehetség kell, komolyan egy ilyen emberrel még maga Gilderoy Lockhart is fényképezkedne.....

//Bocsi Anorért, de nem volt időm átmászni az admin karimhoz :D//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Aug. 20, 2010 8:19 pm

Név:Janson Wuhisky(Orosz szülők miatt nem angol.)

Kor:13-év

Származás:Aranyvérű

Ház:Palma

Születési hely:Moszkva
Lakhely:London

Történet: Rock egy kommunista orosz mágus családban született.A fiu kétéves korában a család Londonba költözött azért hogy a fiú Angol mágusképzőbe járhasson.Szülei egész fiatal korában már kommunista elvek szerint nevelték. Gyermekorában sokat volt együtt apjával ezért hozzá szorosabb érzelmek kötik mint annyjához..A Szülei 5 éves korában felfedezték hogy varázstudó.A szülei ekkor eldöntötték hogy nem akarják mugli iskolába iratni mert az nem az ő világa.6 éves korábanaz apja elvitte hogy vegyenek neki egy pálcát.A fiú-t egy akácből készült Turul-toll magú pálca választotta. Ezután az apja vett neki egy fiatal Turul madarat ami hamar a fiú társává vált.Az apja tizenkettő éves korában elkezdte tanítani párbajozni. Megtanította neki a:Protego-t a Stupor-t a Intendrio-t és a Relaxot.Az apja észrevette hogy fia rendelkezik az Uralommágiával,ennek nagyon megörült hiszen ez nagyon fontos lehet még neki ha majd a valódi vészhelyzetbe kerül. Miután apja szerint jól megtanult párbajozni abbahagyták a gyakorlást.Így a fiu elkezdte idomítani a Turul madarát.Az első próbálkozások rendre sikertelenek voltak ám ez nem akadályozta meg azt hogy beidomítsa az addigra már szépen megnőtt Turul madarát.Az állat már minden vezényszóra engedelmeskedett.Apja 12-dik születésnapján meglepte egy seprűvel(Lent pár mondat a seprűről)és azzal a.hírrel hogy elkezdi tanítani kviddics-ezni,ezután sok trükköt megtanított neki az apja mivel hajtó akart lenni ezért ilyen fajta trükköket gyakoroltak pl. ollózás,vagy a seprűt kézben tartva elrugaszkodni a seprúről és bedobni a kavaffot a hálóba.Miután már kviddics-is jól ment már apja semmit nem tanított neki,ezen a Télen kapta orosz prémkabátját.Mikor tizenhárom éves lett és szülei fontolgatni kezdték hogy iskolába küldjék. Miután eldöntötték hogy elküldik sokáig kersetek elvárásaiknak megfelelő iskolát még végül megtalálták a Wílíen-t ezért végül ide íratták be fiukat.Ezután tanszereket vásároltak Londonban.Majd nég tanévkezdés elött az iskolába küldték.


Jellem:A beszéde paraszti-asan nyers,továbbá sokan kiközösítik mivel a szülei kommunista módon nevelték .Egyébként kedves fiu.Szereti az orosz népdalokat és párat tud is.Nem szereti a Nyarat de ellenben a Tavaszt az Őszt és a Telet nagyon szereti.Ő akkor van elemében hogyha hull a hó vagy akkor amikor hideg szeles esős napok vannak.A meleg fülledt napokon morcos és néha elég bunkó.A rámenós embereket nem szereti csak azokat akik nem rögtön odajönnek hozzá és barátkozni akar.De ha sikerül elkápráztatni akkor gyorsan a közelébe férhetünk.

Kinézet:.Télen orosz prémruhát vesz fel.Továbbá az óránkon soha nem viselt mást mint az orosz prémruháját.Ünnepekkor is ezt viseli.Egyébként zöld szeme barna haja van.A Meleg napokon egy fekete motoros dzseki-t vesz fel farmerral.A Ruhatárában szerepel még fűrdőnadrág,Iskolai tallár,kvddics felszerelés,és egy téli prém sapka.


Pálca:16,8 hüveyk a mérete.A pálca fája akác,a magja pedig Turul toll

Állatok:Egy Turul madár Titusz.

Képesség:Uralommágia.



A Seprűről:


Előnyök:
-jó gyorsulás
-Kiválló manőverezés
-Gyors emelkedés

Hátrányok:
-Hosszútávú egyenes repülésben a jobb seprűk leeőzik
-Nem túl gyors


" javított " verzió, Rock Heron.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyPént. Aug. 20, 2010 10:25 pm

Hát nekem még ezzel is lennének kifogásaim.

- Mit nm tanított már meg neki az apja, azt írja inkább le.
- Ki engedélyezi, hogy egy turulmadarat hozzon az iskolába? Ha jól tudom, az egy nagytestű madár.
- Mit keres a ruhatárában az iskolai cucca?
- És miért fontos ennyire a seprűje?

Ennyit szerettem volna hozzászólni, de ha a többségnek tetszik, akkor mehet. :/
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:24 am

*Nah nem! Nem és nem!

Egyrészt dolgozott vele kb 15 percet, mert a történet elején a név ugyanaz.
Sok a szóismétlés, a helyesírás és megfogalmazás még mindig csapnivaló!
Seprűje van, nah és? Tednek is van.... Mégsem áradozik róla órákat. Én nekem ez még mindig nem tiszta! Ne haragudjatok, de én ezt nem fogadom így el. :/
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:31 am

Most ha lehet, valaki más küldje vissza neki, egy kicsit belejavítottan... gondolom direkt a hibákra rámutatva. Köszi.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 8:32 am

Én írtam neki vissza, szépet, és hosszút, na most vagy megérti és ennek jegyében írja meg a karilapját, vagy elmenekül a világ végéig.

Először is. Olyan hogy orosz kommunista elvek szerint neveltek valakit olyan nincs. Vannak kommunista elvek, amik tudod mik? A munkások előnyben részesítése, a javak egyenlő elosztása. És tudod van egy olyan, hogy Internacionálé, ami a kommunisták országok feletti összeszerveződése. Az egésznek az a lényege, hogy nincs olyan, hogy orosz, magyar, cseh vagy amerikai, hanem van olyan hogy munkásosztály. Akik összefognak a jobb élet reményében. Na erről ennyit.

Orosz családból származik? Remek, akkor miért amcsi neve van? Mert a Jensen az nem orosz. Orosz az Ivan például.
Azt írod aranyvérű, akkor miért merült fel náluk egyáltalán a lehetőség, hogy mugli iskolába íratják? Másrészt meg azt írod csak azért költöztek Angliába hogy ottani mágusképzőbe járhasson... Akkor ennek így nincs értelme.

Khm... A Turull madárral csak egy gond van. Még a házba sem férne be, nemhogy idomított lényként a fiúval legyen... Ez olyasmi mintha egy sárkányt írtál volna háziállatkának.

Édes, hogy annyira kötődik Oroszországhoz, hogy csak a prémkabátját viseli, de az Angol és az Orosz tél közt van egy kis különbség. Úgy húsz foknyi. Az meg hogy az órákon is azt hordja... Lehet, csak akkor magyarázd meg, hogy mittom én, beteg, és folyton fagyosnak érzi a levegőt, vagy megátkozták kicsinek vagy valami. Mert azért Angliában enyhébb napokon még a motoroskabát is túlzás.

Hm... Az, hogy sokan kiközösítik a kommunista nevelése miatt... ez nem olyan dolog ami látszik. Vagy rá van írva, hogy "büdös komcsi ruszki"? Mert ha nincs, akkor elképzelhetőbb, hogy a paraszti beszédmodora miatt nem kedvelik sokan.

És az égre kérlek... A pont után hagyj szóközt, mert az oda kell. És kérlek... Összefüggő, kerek mondatokat írj. Amikben nincs szóismétlés.
Mert azért ebben - : 6 éves korábanaz apja elvitte hogy vegyenek neki egy pálcát.A fiú-t egy akácből készült Turul-toll magú pálca választotta. Ezután az apja vett neki egy fiatal Turul madarat ami hamar a fiú társává vált.Az apja tizenkettő éves korában elkezdte tanítani párbajozni. Megtanította neki a:Protego-t a Stupor-t a Intendrio-t és a Relaxot.Az apja észrevette hogy fia rendelkezik az Uralommágiával,ennek nagyon megörült hiszen ez nagyon fontos lehet még neki ha majd a valódi vészhelyzetbe kerül. Miután apja szerint jól megtanult párbajozni abbahagyták a gyakorlást. - a szövegben kicsit túl sok az ismétlés. Használj szinonímákat, utalásokat. Sokkal választékosabb lesz a szöveged. Valahogy tedd összefüggőbbé a szövegedet, mert ez így olyan, mintha ötletszerűen összedobáltál volna néhány mondatot, amik időrendben követik egymást.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 7:05 am

Karakternév: Zoey Elizabeth Kingsley

Kor: 15 év

Származás: mágus család gyereke

Ház: Famine

Születési hely: Anglia -London

Lakhely: London

Történet: 1995. március 5-én látta meg a napvilágot Londonban. Szülei Henriette Brown és Peter S. Kingsley. Tökéletes, nemes varázsló család. Hatalmas tekintélyük van Angliában. Visszatérve, mikor megszületett, boldogabbak nem is lehettek a szülők, hiszen már régóta szerettek volna egy kisgyermeket. Így hát természetes dolog volt, hogy minden percben volt körülötte valaki, még a kórházban is. Mikor aztán hazamentek, persze jött az egész család látogatóba.
Ahogy múltak az évek, Zoey-nak mindent megadtak, amire vágyott, de persze azért rövid pórázon tartották. Elvégre féltették nagyon, és nem is akarták, hogy bármilyen módon szégyent hozzon a családra. Szigorúan, de mégis engedékenyen bántak vele. Persze a lány ezt mind tűrte, elvégre is mit tudott volna tenni ilyen fiatalon.
Rengeteget utaztak még kisebb korában, sőt, laktak is más országokban. Többek között Franciaországban, Hollandiában és Németországban. Ennek köszönhetően igen jól beszéli a francia illetve német nyelvet is. Már kiskorában rengeteget kellett tanulnia, mindent az illemről, a nemességről, ezért igen művelt.
Azonban amikor már belépett a tinédzser korba, persze őt sem kerülték el a szokásos 'tünetek'. Semmi sem érdekelte, nem akart már tanulni. Beleunt ebbe az egész életbe, és érezte, hogy ez nagyon nem ő. Ebben az időben rengeteget járt az egyik nagynénjéhez Franciaországba. Talán ő volt az egyetlen, aki megértette. Hiszen hasonló helyzetben volt, és van. A család a nagynénjét, Sarah-t nem igazán szerette, hiszen mindig is kívűlálló volt, nem szeretett ebben a közegben benne lenni, ahol senki nem lehet önmaga, mindenkin eluralkodik a sznobizmus. Abban az időben változott meg. Sarah hatására lett nagyszájú, és szókimondó, mert csak mellette lehetett önmaga. Ez sokszor bántó másoknak, de még is valahogy szeretik, és becsülik benne. Az addigi elnyomottság miatt később is jelentkezett a varázsereje. Szülei természetesen nagynénkét hibáztatták, és megtiltották, hogy találkozzon vele többet. Így hát 14 évesen, amikor végre tudott varázsolni, jött el az ideje, hogy elkezdjen tanulni a Wilian Mágusképző Szakiskolában.
Jellem: Nem kiszámítható. Soha senki, még maga sem tudja, hogy mikor milyen lesz a kedve, vagy éppen mit fog tenni. Teljes mértékben a mának él, és nagyon nem érdekli mások véleménye. Egyik pillanatban még egy kis szerény angyalka, a következőben egy tüzes, pattogó méregzsák. Nagyon makacs, és amit elhatároz azt véghez is visz. Soha nem pesszimista, vagy optimista, mindent realistaként kezel. A családi származásnak köszönhetően kicsit gőgös, és sznob, de ezen minél hamarabb változtatni akar. Mondhatnánk kétszínűnek, de nem abban az értelemben, ahogy a legtöbben használják, hanem hogy rengeteg személyisége van. És ezt nem rosszból csinálja, hanem egyszerűen ilyen. Könnyen tud alkalmazkodni, de csak a barátaival, akiket már befogadott. Első pillanatban mindenkivel kicsit bizalmatlan, de ha valaki elnyeri azt, akkor azért az emberért ölni is képes.

Kinézet: Eléggé vékony testalkata van. Korához képest eléggé alacsony, mindössze 155 cm. Körülbelül 43 kg. Haja derékig érő, sötét barna. Általában kiengedve hordja, és természetesen, ami azt jelenti, hogy hullámos. Különleges, kékes-zöld szemei vannak. Általában kéknek mutatkozik, de ez függ a kedvétől is néha.

Pálca: 11 és fél hüvelyk - fenyő, unikornisszőrrel

Képesség: Tűz Irányítása mágiaforma (Tűzmágia)
A karakter képes lángokat idézni, azokat támadásra használni, megszínezni, vagy akár manipulálni a hőt.


Szerintem mehet, persze csak ha kijavítsa a korát. ^^
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 7:23 am

Karakternév: Marie Lycae

Kor: 17

Származás: félvér

Ház: Famine

Születési hely: Liverpool

Lakhely: Londonban lakik az apja

Történet:
1993. április 15-én születtem, az apám félig francia, félig angol varázsló, az anyám olasz mugli nő. Nem mondhatnám, hogy túlzottan érdekes életem lett volna – leszámítva a szerteágazó rokonságot -, legalábbis nagyjából a 11. születésnapomig. Édesanyám minden vágya az volt, hogy közönséges mugli legyen belőlem, és mi tagadás, apa sem bánta volna. Normális iskolába járattak, aikidót tanultam, zongoráztam, és ugyanúgy játszottam a korombeliekkel, mint a többiek. Mindeközben a szüleim próbáltak minden olyan apró kis jelet figyelmen kívül hagyni, ami azzal lehetett összefüggésben, hogy rendelkezem varázserővel, ám nem sokáig tudták magukat békés illúzióban ringatni.
12 évesen apám varázslóiskolába akart íratni, de anya ragaszkodott a mugli sulihoz. Apával való házassága révén látta, hogy milyen és mennyi veszélyt rejt magában a mágusok világa, ezért igyekezett távol tartani tőle. Ez sose sikerült, hiszen apa néha kifejezetten az én szórakoztatásomra varázsolt, aztán mindig jöttek az éjszakába nyúló veszekedések apu, meg közte. Mindez alatt pedig a apa bátyja, Jean, titokban mágiát tanított nekem, mintha sejtett volna valamit, és ezért okította az alapokat.
A vége persze válás lett, majd újabb huzavona a bírósági tárgyalásokon, hogy melyikük is legyen a gyámom. 16 éves voltam, amikor végül apának ítéltek, ő pedig kapva az alkalmon beíratott a Wilian Mágusképző Szakiskolába, ezt megünneplően pedig kaptam tőle egy fekete macskát, Faustot.
Semmibe nem volt beleszólásom, a döntéseket, amik idáig vezettek, nem én hoztam meg, az életemet nem én irányítottam, csak sodródtam az árral, és vártam, hol mos ki a partra a víz. Soha többé nem akarok ilyet.

Jellem: Hirtelen haragú és lobbanékony, büszke természete nem képes elviselni, ha megpróbálják irányítani. Hűséges a barátaihoz, és azokhoz, akik fontosak számára, az árulást mindennél alávalóbbnak tartja. Gyűlöli a hazugokat, s ha megpróbálják átverni. Kissé távolságtartó és bizalmatlan, nehezen nyílik meg, de általában kedves, és ha kell, segít. Bátor, habár olykor ez inkább vakmerőség, előbb hallgat a szívére, mint a józan eszére. Szereti, ha többen veszik körül, bár nem ő szokott a társaság középpontjába állni. Nem szereti a magányt.

Kinézet: 174 cm magas, karcsú, nőies testalkattal megáldott. A szemei kékek, haja hosszú hullámokban omlik a vállára és a hátára. Törékeny kinézete megtévesztő.

Pálca: 13,5 hüvelyk, bükk, főnixtoll

Állatok: egy fekete macska, Faust

Képesség: Tűz Irányítása mágiaforma (Tűzmágia)
A karakter képes lángokat idézni, azokat támadásra használni, megszínezni, vagy akár manipulálni a hőt.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 10:11 am

Neeeeee, Aleeeeex! Bakker...
Elküldte nekem a csajszi ezt az adatlapot és tisztára oda voltam meg vissza, hogy nekem küldte eeeeeeel!
Erre mikor be akarom dobni ide, akkor meglátom, hogy már itt van! Ez olyan illúzióromboló! Áááá
Very Happy Very Happy Very Happy
Na mindegy...

Szóval Marie adatlapjáról. Nekem nagyon tetszik, szerintem mehet.


Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 8:08 pm

Bocsáss meg Lú! Very Happy nem volt szándékos Razz

Nekem csak a bajom vele, hogy 17 éves. De meg van indokolva... csak akkor is, fura hogy 17 évesen elsős. De ha másnak nem gond, akkor nekem se... tőlem mehet.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 5:39 am

Zoey számomra nem szimpi, de az előtörténet jó, esetleg a kinézetről írhatna még egy három sort, és akkor rendben van.

Marie... ő nem tetszik nekem. Én semmiképp nem fogadnám el hogy 17, szóval vagy elfogadja az általunk felállított kort, hogy 15 éves lehet, vagy pedig 13 éves lesz. Nos vagy elfogadja valamelyiket vagy pedig sajnáljuk, de nem játszhat ha nem tartja be a szabályokat. Ha jól játszik, akkor később lehet multija, és az akár 50 éves is lehet.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptyKedd Aug. 24, 2010 7:35 pm

Mond valamit Kim, bár azt tényleg meghagyom , hogy mindkét előtörténet jó. Lehet, hogy meg kellene beszélni Marie-vel, hogy vagy csináljon egy elsős karit és rakja félre Marie-t, addig amíg meg nem lesz a lehetősége egy multihoz, mert ugye azt írja, hogy az alapokat az apjától megtanulta, szóval kb az első év kipipálva.. Vaaaagy írja át picit és legyen Marie max 14 éves.

Zoey mehet felőlem.

A másik meg .. én nem akarom kedvenc és legjobb házamat megfosztani a diákoktól, de lassan kezdem úgy észrevenni, hogy túlnépesedünk :" D

És kié a Savanna Wrath ? Csak mert nála is fellépett a 17 éves elsős vagyok szindróma..
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptySzer. Aug. 25, 2010 1:54 am

Nem tudom sajnos kié, de őt még nem is néztem az az igazság Hannah, mert nem írt magáról semmit, és csak a csevegőben hszelt. De akkor neki is szólok majd hogy vagy legyen 13-14 éves a karija, vagy pedig sajnáljuk, de ez itt nem kívánságműsor.

Marieval lett beszélve, és megegyeztünk hogy a vezetőség nagy jóindulatával 15 éves lehet a karija, és ezt el is fogadta.

Zoey okéban van.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:01 am

Nem akarok beleszólni.... *ennek ellenére éppen azt teszi* .. de Marienek ki engedélyezte hogy berakja a történetét? A történet maga rövid, és összevissza, a kinézetnél szinte semmi nincs..... Ez nem biztos hogy jó így..... És ma látom hogy valaki beengedte, az előtörik közé.

Akkor most a tisztánlátás érdekében, még egyszer.
Szerintem:
- A történet rövid, és néhol kicsit össze-vissza is. Nem egészen értem, mi volt a pontos ok, hogy a szülei szétmentek, és hogy jön a képbe az a nagybácsis dolog.
- A kor, ami végül is megoldódott.
- Jellem, ha azt vesszük, már sok ilyen furikázik itt, mégis az még rendben van.
- Kinézet miből áll? két mondatból, ami azért nem elfogadható, már elnézést kérek.

Én ezt így ebben a formában nem engedném fel. És játszik, pedig még nem bólintottunk rá a történetére sem. Hogyan van ez?
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:08 am

És mivel én kőszívű vagyok, kitöröltem az előtörténettét a többi közül, mert már betette, pedig szerintem nem bólintottunk rá.

A kinézetéhez mindenképpen írjon valamit, meg nem ártana még egyszer átolvasni, a kuszaság elkerülése érdekében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ellenőrzésre váró előtörténetek
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Előtörténetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Archívum :: Lezárt témák-
Ugrás: