Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHotel Royal - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Hotel Royal - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Hotel Royal - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Hotel Royal - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Hotel Royal - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hotel Royal - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Hotel Royal - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Hotel Royal - Page 4 Vote_lcapHotel Royal - Page 4 Voting_barHotel Royal - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Hotel Royal

Go down 
+5
William Quentin Watson
Nathaniel L. Matthews
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:26 am

*Éppen végzett a zuhanyzással és már csak tollászkodik a tükör előtt, egy szál szakadozott farmerban, mikor kopogást hall. Leengedi a pálcáját, amivel a haját igyekezett újraszínezni, és menet közben magára kap egy pólót, hogy csak ne ruhátlanul nyisson ajtót. Haja még nedvesen ér a nyakáig, hiszen nincs feltupírozva, és lebetonozva egy kiló zselével. Kinyitja az ajtót, és szélesen elmosolyodik, mikor egy ismerős fiút lát.*
- Héj, te vagy az a Raidon fiú nem? *ráncolja a szemöldökét, mosolyogva, aztán neki támaszkodik az ajtófélfának.*
- Mi járatban erre? Őszintén szólva megleptél, biztos hogy engem keresel és nem Tishát? *érdeklődik, hiszen a fiúk inkább Latishát szokták megrohamozni, nem őt.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:31 am

*Őszinte mosolyt ejtek meg, mikor Chezz meglepődik az érkezésemen.
-Hola. Igen én vagyok az. *Válaszolok a kérdésre, majd elmosolyodok azon, amit mond.
-Őszintén szólva egy kérésem lenne tőled. Igen, szokásom meglepni az embereket egy váratlan megjelenéssel, de ha zavarok akkor visszajövök máskor. Nem, tuti, hogy hozzád jöttem, mivel nem hiszem, hogy Tisha segíteni tud.
*Válaszoltam a kérdésére, majd a mosolygás közben várom a reagálását.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:35 am

- Háh, tudtam hogy ismerlek, de hogy még elsőre a nevedet is eltalálom, most mondd hogy nem vagyok jó. Fejlődök *vigyorog, mivel a komolyságot még hírből se ismeri, és mert egy ilyen szép napon nem lenne képes depizve gubbasztani a szobában.*
- Kérés? Nohát akkor halljam, miben lehet szerény személyem a segítségedre? Vagyis, áh, bocsi, gyere beljebb *áll félre, mert elfelejtette hogy az ajtóban terpeszkedik. Beinvitálja hát vendégét, és a kanapéja felé irányítja. Ő maga is lehuppan az említett tárgy egyik felébe, és megpaskolva a másik oldalt jelez Raidonnak hogy tegye le magát.*
- Seggel le, kérsz valamit inni? Sajnos csak gyümölcsleveim vannak, de abból mindenféle *vigyorog, mert ő sosem iszik alkoholt, és vendégeit sem szokta kínálni vele.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:47 am

-Hát fejlődsz az biztos. Nem sokan jegyzik meg a nevem, főleg, ha egyszer találkoznak velem és utána vagy félévre rá. *Mondom mosolyogva a dologra, hisz igazam van. Már nagy szám az, ha egy ilyen híres ember megismer engem, aki semmit nem ér még... még! Már kezdtem volna bele a dologba, mikor behívnak a lakásba. Körülnézek, hisz elég szép látvány fogad. A helykínálást elfogadom. Le is ülök, majd leveszem a kabátot, így rövid ujjúban vagyok, mivel bent elég meleg van.
-Igen egy italt elfogadok. A választást rád bízom. *Miután megkapom az italt hozzá is kezdek a kéréshez.
-Érdekel a zene, de nem tudok semmilyen hangszeren játszani. A gitár vonz, mivel az egyik haverom is tud játszani rajta. Arra gondoltam, hogy te esetleg tudnál engem tanítani?? Természetesen fizetek érte vagy kiegyezhetünk valamibe. Nos mi a válaszod??
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:56 am

- Ugye hogy ugye? Még Tisha édes is büszke lenne rám, ha nem éppen Jassyvel játszana *utal itt Jasperre, akit csak Jassynek becéz a maga kedves módján. Figyeli, ahogy a másik vetkőzik, már éppen szólni akart, hogy nyugodtan leveheti a kabátot, itt elég meleg van, mivel ő folyton fázik, így folyton meleg lakás veszi körül, illetve lakosztály. Felkel, és a közeli kis bárpulthoz sétál, láttatni engedve a nadrág hátsó zsebére varrt kis emblémát, melyen egy női kéz látható, lakozott ujjakkal. Dizájnos holmi.*
- Akkor barackos dinnyéset kapsz, az a legfinomabb mind közül, erre megesküszöm *mondja, és elővesz két kis két decis üveget, és az egyiket a másikkal bontja ki. Egyiket átnyújtja a fiúnak, és visszatelepedik a kanapéra, miközben figyeli a mondandót, hogy miért zavarták meg tollászkodás közben.*
- Hogymi, várj egy kicsit *lepődik meg, és dermed bele két mozdulat közé. Egy pillanatig gondolkozik, hogy eljusson az agyáig egyáltalán a kérés, aztán vállat von. Neki végül is mindegy, bár még senkit nem tanított soha semmire.*
- Hát, az a helyzet hogy tanítanálak szívesen, csak lövésem sincs, hogy azt hogyan kell csinálni... *vakargatja a fejét tanácstalanul.*
- Az nem ügy, nem kell semmit fizetned szívesen segítek, csak érted, nem tudom, de ha akarod megpróbálhatjuk azért... *akarna segíteni, csak épp nem tudja, hogy tud-e.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 9:12 am

-Ja... hát azt nem tudom megmondani, mivel nincs itt szerintem. Lehet, hogy igazad van, de vajon mit játszanak?? *Nézek rá kérdően, majd nevetek ami mondtam. Nem gondoltam komolyan, csak piszkos a fantáziám, ahogy egy 13 évesnek a maga módján. Chezz feláll és a pulthoz megy, majd két üdítő italt hoz. Elveszem a felém nyújtottat, majd megkóstolom.
-Hmm... ez tényleg finom. Igazad van. *Mondom egy mosoly kíséretében, majd belevágok a kérésembe. Miután elmondtam, Chezz ismét meglepődik. Lehet, hogy elhamarkodott volt a kérés!? Mindegy, már megkérdeztem.
-Értem. Hát szerintem úgy kellene tanítanod, ahogy te is megtanultál. Vagy tévedek??
*Kérdezek rá, majd folytatom tovább.
-Rendben, de valamit biztos adni fogok érte. Mondjuk nem most szeretném elkezdeni a tanulást. A kezem nincs olyan állapotban. Csak azért jöttem, hogy először megkérdezzem a dolgot.
*Mondtam, majd ittam az üdítőből és vártam a reagálást.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 9:21 am

*Felnevet, mert tudja hogy mit játszanak, vagy kártyáznak, vagy Jassy idegeli a lányt a kutyája miatt, ami szintén egy jó móka.*
- Ejj, de rosszak vagyunk *vigyorog, de nem fűz hozzá sok mást a témához, inkább csak belekortyol az italába, ami a kedvence az összes közül. Ha elkezdené sorolni hogy mit szeret inni, az végeláthatatlan lista lenne.*
- Ugye hogy? Szeretem a többi ilyen mixet is, de merem állítani hogy ez a legjobb az összesből, habár még a mangó-barack is finom... *nem fejtegeti inkább tovább, hanem hátrasimítja az arcából a vizes haját. Az első két tincs oldalt, most nem lila, hanem égszínkék, és ez kezd látszani, ahogy szárad meg.*
- Hát akkor ahhoz nem kellek én *vigyorog.*
- Én magamban tanultam meg, azt se tudtam hogy mi aza kotta, bár később persze meg kellett tanulnom, de Jassy érdeme, hogy a fejembe verte *mosolyog, és közben vadul töri a fejét, hogy hogyan tudna megtanítani valakit zenélni.*
- Hm, próbáljuk meg úgy, hogy egyszer eljössz, akkor megtanítom a kottaolvasást, meg hogy melyik hang micsoda, és utána mindig úgy csinálnánk, hogy pár hangból álló kis dallamot eljátszok, és utánam játszod, és mindig teszünk hozzá egy kicsit? szerinted menni fog ez így? *mondja ki ami eszébe jut, és biccent, hogy neki mindegy, itt vannak még egy jó darabig.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 9:35 am

*Chezz is felnevet, majd tesz egy megjegyzést, amin tovább nevetek.
-Én rossz?? Kikérem magamnak. *Nevetek még mindig. Sose voltam rossz, csak akkor amikor nem voltam jó. Tovább hallgatom, amit a gyümölcslevekről mond, majd biccentek egyet.
-Hát eddig elnyerte a tetszésemet. A suliban nem nagyon találkoztam még ezzel a fajtával. Majd beszerzek párat. *Mondom mosolyogva, majd iszok az üdítőmből. Chezz közben megigazítja a haját, aminek hatására égszínkék csíkok kezdenek látszani kétoldalt.
-Tetszenek a csíkok a hajadban. Fested vagy mágiát használsz??
*Kérdezek rá, mert mikor máskor érdeklődjek új dolgok iránt, ha nem ilyen fiatalon.
-Értem. Ezt nem tudtam. Bár én biztos nem jönnék rá magamtól. Én a Dirtboard és kviddics híve vagyok, de szeretném ezt is kipróbálni, ezért kérek segítséget.
*Magyarázom, hogy nekem ugyan nem menne magamtól egyik percről a másikra.
-Rendben van. Végül is te vagy a tanító, te tudod, hol kellene elkezdeni a tanulást.
*Mondom egy kicsit viccelődve, hisz az előbb mondta, hogy magától jött rá.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 9:52 am

*Szintén jókedvű továbbra is.*
- Héj, nem rossz csak nem is éppen jó, az még nem rossz *nevet, mert hasonló a hozzáállása a fiúéhoz. Nem rossz ő, csak éppen nem is jó.*
- Lehet kapni itt wilardban is, valahol a kereskedő negyedben van egy kisbolt *magyarázza, de azt már nem tudná elmesélni hogy pontosan hol is van az emlegetett boltocska.*
- Ezt is azt is. alapban eredeti festéket kenek a tincsekre, és mágiával bírom rá, hogy sokkal hosszabb ideig maradjon meg a színe mint egy normális festéknek. De egy idő után ez is kikopik, csak tovább tart *magyarázza, miközben elrendezi tincseit. Így hosszabbnak tűnik, mintha be lenne állítva.*
- Nem volt azért olyan nehéz, rájöttem már bonyolultabb dolgokra is, például hogy az örökké nyugodt Jarry-bébit mivel lehet kiakasztani *vigyorog, és neki tökre természetes hogy becézi a haverjait, mindenféle töltet nélkül. Csak egyszerűen megszokta, és ők is szokták őt is becézni.*
- Te ennyire ne figyelj már a tanárodra *vigyorog, de nem mondja komolyan.*
- Te megtanulsz gitározni, én meg megtanulok tanítani, tiszta jól jár mindkettőnk nem? *mosolyog, és erre koccinteni kell, tehát Ralph felé nyújtja az üvegét.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 10:08 am

-Aha... biztos. Ezt nem értem, de jól hangzik. *Nevetek még mindig. Valahogy látszik, hogy Chezz-nek is van fantáziája, nem csak nekem.
-Akkor majd visszafelé megkeresem a boltot és betankolok pár üveggel.
*Reagálok a dologra.
-Értem. Hát, ha te mondod, akkor biztos igaz. Még nem festettem be a hajamat egyszer sem. Mondjuk kapnék is a fejemre utána, de egy próbát megérne szerintem.
*Jegyzem meg a mágiás festésre, majd tovább figyelem amit Chezz mond.
-Hát akkor tényleg nem lehet nehéz, de én inkább tanítást kérek, mint sem, hogy magamtól tanuljak. Mondjuk Dirtboard-ozni magamtól, vagyis a tesómmal tanultunk meg magunktól, de az más téma. *Reagálok, majd figyelek tovább.
-Nem szokásom, csak akkor, ha érdekel a dolog, mint most is. *Mosolygok el. természetesen nem vettem komolyan a dolgot.
-Rendben van. Akkor ezt megbeszéltük. *Majd koccintok Chezz-el és iszok az üdítőmből.
-Mond csak. Nem furcsa neked, hogy egy 13 éves kölyök csak így beállít hozzád egy kéréssel, mellesleg, akivel csak egyszer találkoztál, ami körülbelül féléve volt?? *Kérdezem egy mosoly kíséretében, majd várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptyKedd Jan. 04, 2011 10:52 am

- Az a lényeg hogy jól hangozzon nem? A többi nem számít *vigyorog, mivel az ő fantáziája is elég piszkos, főleg ha barátairól van szó, de abban biztos, hogy komoly dolgot, nem csinálnak egymással. *
- Én elég régóta kísérletezek már vele, volt a hajam, zöld, lila, piros. citromsárga... még rózsaszín is egyszer, de az véletlen volt *röhög, mivel ő mindig szerette a kirivó dolgokat, hajviseletben is, meg öltözködésben is. Elvégre normális ember nem venne fel oylan gatyát. ami úgy néz ki mintha egy női kéz a fenekét markolászná.*
- Hát mondom, futhatunk egy kört az ügy érdekében. a Dirtboard jó dolog, bár nem erős oldalam a sport. Egyszer kipróbáltam, de aztán többet a közelébe se mentem *meséli, mert akkor elég szépen összetörte magát, ami nála mondjuk nem is csoda.*
- Jah, vágom *kortyol megint egyet miután koccintottak az ügyre.*
- Nem, nem te vagy az egyetlen, aki hozzám fordult, bár volt aki sikítva menekült el, olyan szörnyű tanár vagyok. Nézd, én is voltam 13 éves, tudom milyennek annak lenni, és inkább szeretném ha az emberek értelmes dolgokat csinálnának, mint mondjuk zenélnének, mintsem egy kocsmába részegedjenek le. És ha valakit érdekel a zene, akkor én igyekszem segíteni neki, mert nekem senki nem segített amikor kellett volna, ez azt értést pedig senkinek nem akarom. *issza meg a maradék italát.*
- Későre jár, azt hiszem lassan takarodó van nálatok a suliban nem? *érdeklődik, mivel lehet hogy nem lenne jó ötlet sötétben egyedül mászkálni egy gyereknek.*
- Elkísérhetlek ha akarod, mostanában nem biztonságos az éjszaka, azt mondják.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptySzer. Jan. 05, 2011 7:24 am

-Ja ja, az a lényeg. *Mondom mosolyogva.
-Értem. Akkor elég jó összeállításod van, bár, sztem így tök jól nézel ki. Várj... rózsaszín!? *Képedek el a hallott színen, majd előveszem a képzelőerőmet és megpróbálom elképzelni Chezz-t rózsaszín hajjal.
-Hát elég furán festhettél. *Röhögök, hisz az elképzelésem elég durva.
-Rendben van. Mit szólnál, ha én cserébe megtanítalak Dirtboard-ozni?? *Kérdezem, hisz akkor én is adok valamit cserébe. Mondjuk nem erőltetem, csak ha nagyon akarja akkor miért ne oktatnám. Megiszom az üdítőmet, majd figyelem Chezz szavait.
-Értem, akkor nem neheztelek, mert rád akaszkodok. *Jelentem ki, majd felveszem a kabátot. Igaza van, ideje lenne indulnom.
-Igen, jobb lesz ha sietek. *Válaszolok.
-Nem muszáj. Dirtboard-al gyorsan haladok, főleg, ha rásegítek egy kis mágiával. Igen tudok róla. Múltkor egy vámpírral futottam össze a suli melletti erdőben a barátnőmmel. Sikerült élve megúsznom, de a karomat eltörte, sz'al, ezért mondtam, hogy nincs jó állapotban a kezem. Na de sietek. Hola! *Megvárom még, hogy mit mond Chezz, majd elindulok vissza a suliba.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptySzer. Jan. 05, 2011 10:25 am

*Biccent, majd ismét, ez a mostani összeállítás neki is tetszik, a kék valahogy jobban beleillik a ruhatárába is, mint a lila.*
- Jah, asszem megtartom hosszabb távra is, a kék passzol egy csomó cuccomhoz *vigyorog, majd a srác elképedést látva megjegyzi.*
- Igen, volt rózsaszín is, nem volt olyan szörnyű, de azért elég hamar megváltam tőle *nevet ő is, mert emlékszik rá, hogy sokáig cikizték a társai a rózsaszín haja miatt, amit csak fogadásból csinált.*
- Jah fura volt, még egyszer nem csinálnék, bár akkor tényleg vicces volt *biccent, és leteszi az üvegét, és összekészül, hogy kiengedje a fiút.*
- Hát nem tudom, gondolod, hogy meg bírnék állni rajta úgy hogy ne essek helyből pofára? *vigyorog, mert nem fűz hozzá sok reményt de egy próbát megér azért.*
- Próbáljuk meg, elvégre fiatalok vagyunk még... *megy bele végül nagy mosollyal, és a felöltözött fiút elkíséri az ajtóig, miközben szörnyülködik.*
- Múltkor Jarry-bébi említette hogy történt valami támadás, de azt hittem hogy csak szóbeszéd *jegyzi meg, majd azért elmosolyodik, örül hogy a fiúnak nincs komolyabb baja.*
- Azért örülök hogy nagyjából épen megúsztad, aztán vigyázz magadra, nehogy megint vacsinak nézzenek *hangzik az utolsó jótanács, majd amikor elment, becsukja az ajtót, és visszatér a szépítkezéshez, reménytelen eset, napi két óránál kevesebb nem tölt el a tükör előtt.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 EmptySzer. Jan. 05, 2011 10:34 am

-Szerintem is tartsd meg ezt a színt. *Osztom meg a véleményem. A további dolgon csak nevetni tudok, majd lassan elkészülök.
-Biztos nem vagy reménytelen eset. Attól még nem esel el, ha ráállsz és meg sem mozdulsz. De majd meglátjuk. *Mondom mosolyogva.
-Nem, sajnos épp áldozat voltam, de reménykedem benne, hogy többet nem találkozok vele.
*Jelentem ki határozottan. A hangomon lehet érezni, hogy még nem tettem túl magam rajta, de ez van.
-Kösz. Igyekszem nem meghalni visszafelé. *Reagálok az utolsó szóra, majd kilépek az ajtón.
-Jó éjt. Hola! *Köszöntem el, majd lementem az előtérbe. Felvettem a felszerelésem, elköszöntem a portástól, majd elindultam vissza. Kb. 15 perc alatt megérkeztem szerencsére épségben. Azonnal ledőltem az ágyamra és nemsokára el is aludtam.

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hotel Royal - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hotel Royal
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: