Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHotel Royal - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Hotel Royal - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Hotel Royal - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Hotel Royal - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Hotel Royal - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Hotel Royal - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Hotel Royal - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Hotel Royal - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Hotel Royal - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Hotel Royal - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Hotel Royal - Page 3 Vote_lcapHotel Royal - Page 3 Voting_barHotel Royal - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Hotel Royal

Go down 
+5
William Quentin Watson
Nathaniel L. Matthews
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 10:27 pm

*Will a kávézóban ül. Acélbetétes bakancs, fekete farmer, fekete garbó, oldalán lánc lóg, csuklóin szegecses alkarvédő, hosszú vörös haja hátrafogva. Egyik kezében cigaretta füstölög, másikban pedig egy könyvet tart, és olvas. A könyv elején cirill betűk sokasága díszeleg. Az asztalon, melynél üldögél, egy bögre forró kávé gőzölög. Odakint most kifejezetten ködös az idő, így inkább bent maradt. A szék támláján hosszú bőrkabát lóg.
Will lehamuzza a cigarettát, majd leteszi, lapoz egyet, és a szájához emeli a bögrét. Csendben olvas, néha-néha körbevillantva sárga szemeit, hogy nem-e figyeli valaki túlzottan.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 10:37 pm

*Véletlenül toppanok csak be ide. Még egyszer sem voltam ebbe a hotelba és gondoltam, szétnézek már. Elmerengve pillantok körül, miközben csuklyámat ledobom a fejemről. Esik kinn... ami ugye nem baj, mert én imádom a vizet.
A kávézó felé veszem az irányt, vagyis úgy gondolom, ha már itt vagyok megiszom egy valamit. Még korán van úgyis... nekem legalábbis. Körül sem nézek, csak kérek egy erős kávét és miután megkaptam, veszem észre az ismerős srácot aki üldögél az egyik asztalnál és olvas... nem jelenik meg vigyor az arcomon, hisz Willel sosem volta jóban annyira. Azért arra igyekszem.*
-Kit nem látnak szemeim...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 10:46 pm

*Will lassan felemeli a fejét, és lebiggyeszti ajkait jelezvén, hogy mennyire nem örül a nem kívánt társaságnak.*
- Na nézd csak... A nyálas képű wannabe rosszfiú. Mondd, James, mi a halált keresel itt? Nem látok egy papucsot sem, amit megrághatsz, öleb...
*Morogja, miközben összecsukja a könyvet, és felveszi a cigarettát.*
- Nincs jobb dolgod, mint olyan helyen téblábolni, amit úgysem fizethetnél meg, kölyök?
*Mélyet szív a blázból, majd egyenesen a másik fiú arcába fújja.*
- De átfogalmazom röviden: Hordd el magad, mielőtt bajba kerülsz.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 10:58 pm

*Szeretek mások idegein játszani.*
-Úgy tudom, ez egy olyan hely, ahová bárki bejöhet. Még mielőtt a hotel jelentését félreértenéd. *Mostanság nem vagyok az aki olyan túl gyorsan felkapja a vizet. Megesik, de... ma kivételesen nyugodt vagyok. Belekortyolok a kávéba, de nem ülök ám le.*
-Nem fizethetnék meg? Nem e... *Van elég pénzem, anyáméknak is. Nincs belőle hiány. Amikor a füstöt az arcomba fújják, leteszem magam. Nem érdekel, mit szól a másik.* Bajba? Nem én fogok bajba kerülni, ha az egyetlen hotelbe, ami itt van Wilardba, valami zűr lesz. *Mondom teljesen komolyan, aztán rákönyökölök az asztalra és előrébb hajolok. Ezzel lehet hogy azt akarom elmondani: nem félek.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 11:09 pm

- Hát... Nem tudom... Mondjuk ha sokat idegesítesz, véletlenül kiraknak téged az iskolából, és még az aurorok is rád másznak, amiért csúnya, gonosz halálfaló vagy...
*Mondja Will, és kiissza a kávéját.*
- Én a helyedben nem ugrálnék sokat, Jimbo, mert még beütöd a fejed az alacsony plafonba. És csak hogy tudd... Hamarosan az összes halálfaló súlyos gondokkal fog küszködni. Te épp úgy, mint a gazdid, kiskutyus. Olyasmire készülök, ami megrengeti majd a világotokat.
*Mondja, és elnyomja a cigarettát, majd újabbra gyújt rá.*
- Szóval jobb, ha futsz, és szólsz minden kis piroskának, hogy a nagy csúnya farkas itt van a városban. És egyre éhesebb...
*Olyan sátáni farkasvigyor jelenik meg az arcán, ami egyértelműsíti: Will őrültebb, mint volt... Sokkal...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 11:33 pm

-Hát nagyon megijedtem most, nem mondom... *Majdnem el is nevetem magam, de aztán csak elvigyorodom. Kortyolok ismét a kávéból, majd tovább hallgatom a másikat. Ő nem gyújt rá, most kivételesen.*
-Nahát... Will megint meg akarja hódítani a világot? Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő próbálkozásod... *Pimasz voltam mindig is, de talán most még jobban. Egyáltalán nem félek Willtől, pedig már hányszor megtehettem volna. *
-Hm... futok, majd. De mi van akkor ha nem szólok? Kit érdekelnek a többiek? *Vonok vállat, majd elmerengve megiszom az utolsó korty kávét. Visszakönyökölök az asztalra, de már nem szándékozom sokáig maradni.*
-Tudod, tőlem azt csinálsz amit akarsz. Addig, ameddig engem nem gátolsz meg céljaim elérésében...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 11:44 pm

- Nem volt neked valami barátnőd?
*Gondolkodik el Will.*
- Ja igen, az lelépett... Nincs új? Mert ha van, majd elcsevegek vele... Meg megmutatom neki, milyen mély a nyúl ürege... Vagy épp milyen éles a kése...
*Vigyorog Will. Eldöntötte, hogy a végletekig húzza. Bakancsa szárából előhúz egy hosszú kést.*
- Szép hangja van? Szeretem ha a sikítás jól hangzik. Egy két mai lánynak olyan repedtfazék ordítása van, hogy az szörnyű... Vagy... Van családod, ugye? Testvéreid, szüleid... Majd meglátjuk, ők milyen hangot adnak ki, ha a levegő megszökik a tüdejükből egy lyukon...
*Will gonoszul felröhög.*
- Vagy ha nem találok senkit, aki fontos neked, maradsz te. Órákon át szenvedni tehetetlenül egy sötét, rideg lyukban, úgy üvölteni, hogy senki nem hallja a hangod... Nem a világ meghódítására készülök. Csak titeket teszlek tönkre...
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 12:12 am

-De volt... és van is. *Lehet, hogy ezt nem kellett volna... még az előtt mondom ki, mielőtt Will elmeséli, hogy mit szeretne csinálni vele, és a családommal. Kicsit felmegy bennem a pumpa, még akaratom ellenére is. Felkelek az asztaltól, majd teljesen komoly képpel nézek tovább a másik szemébe.*
-Ha megpróbálod bántani a barátnőm... vagy a húgom... nem állok jót magamért, ezt megjegyezheted. *Will sem tud még mindent rólam. A szüleim nem számítanak nekem már... mindketten halálfalók lettek, mindketten meg tudják védeni magukat. Meg nem is jelentkeznek, na a másik meg hogy messze vannak. Szóval... Nicole van veszélybe csak mellettem...*
-Hiába hiszed, hogy jobb vagy mint én... hiába gondolod, hogy mindent le tudsz győzni és mindenkit meg tudsz fenyegetni. Egyszer úgyis vesztesz... *Még nem indulok meg, csak álok pár percet. Igen, egyszer biztos hogy le fogom győzni. Főleg, ha olyat tesz amit nem kéne.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 12:21 am

*Will maga is feláll. Pofáján őrült farkasvigyor ül, ahogy a kést lassan úgy fordítja, hogy baj esetén szúrni tudjon vele.*
- Szóval van hugid? Hmm... Képzeld el, milyen jól elszórakoznék vele...
*Hangja átmegy súgásba.*
- Vajh mit szólna, ha megtudná, hogy neked köszönhet mindent, szobakutya? Mit fog szólni, ha a halála előtti több napnyi szenvedésről megtudja, hogy majd neked kell meghálálnia, mert nem vigyáztál rá eléggé, hogy visszafogd a nagy pofádat? Vagy épp a barátnőd mit fog szólni, ha rájön, hogy azért kellett fejjel lefelé lógnia egy sötét kriptában, miközben egy elmebeteg néha félholtra kínozza, csak hogy hallja ahogy zokog... És mikor elfogynak a könnyei, csak még több szörnyűség jön...
*Ezzel Will elkezdi felvenni a kabátját, és elindul kifelé, ám mikor James mellett elmegy, a fülébe súg.*
- Megéri ez neked cserébe azért, hogy túl nagyra nyitottad az ocsmány pofádat, Miller?
*Ezzel elnyomja a cigarettát, és kisétál.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 12:36 am

-És képzeld el mennyire megbánnád aztán, hogyha hozzáérnél. *Féltem a lányokat, de megvan az okom rá. Tudom, hogy Will mennyire elmebeteg meg sötöbö. Ami mondjuk igenis eléggé idegesítő. Szinte elengedem a fülem mellett azt amit mond, csak amikor elmegy, akkor gondolkodom el rajta egy kicsit.
Egy darabig még visszaülök az asztalhoz, elszívok egy szál cigarettát és aztán kifizetem a kávét. Felveszem a csuklyát, majd lassan kilépek az esőbe. Körülnézek, elindulok vissza, az iskola felé. Semmi bűntudat nincs bennem, csak egy kis düh még mindig.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:38 am

*A szobájában fekszik az ágyon hason, miközben egy könyvet lapozgat. Fél teste lelóg az ágyról, szokása, hogy hülyéskedik út közben. Majd megeszi már az unalom, fogalma sincs arról, hogy hol vannak a többiek. Közben felnyúl az éjjeliszekrényre, leveszi a bonbont róla és azt kezdi el falatozni. Fekete fehér kockás nadrág, fehér póló amin egy gitár van és fehér zokni van rajta. Haja egy copfba összefogva, hogy ne zavarjon be. Kyra valahol a háta mögött fekszik és aludni próbál az ágyon.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:45 am

*Chezz energikusan rohangál össze-vissza, keresve társait. Jared szobája nagy döndüléssel nyílt ki, majd csapódott be, mikor észrevette, hogy ott senki nincs. Következik Tisháé, azt azért óvatosabban nyitja ki, de hihetetlenül megörül, hogy ott van valaki. Szakadt, agyonhordott farmert visel, amiből ki vannak a térdei, széles bőr övet hozz, fekete pólóval, amin hátul hét hatalmas angyalszárny díszeleg. Tarka haján egy piros mikulássapja lengedezik, gitárját most nem hozta, helyette három kis csomag van a kezében, ajándékok a társainak. Berohan a lányhoz, és elvetődik mellette az ágyon, gondosan kikerülve a kutyust.*
- Szia Tisha, néééézd mit hoztam neked? *dugja a lány orra alá a csomagot, amiben egy szép selyem sál van, hogy a lány óvhassa csodálatos hangját, és egy doboz édesség.*
- Többieket nem láttad eltűntek valamerre nem találom őket, pedig nekik is vettem valami piciséget... *érdeklődik, felmutatva, a két kissebb csomagot.*
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:51 am

*Éppen máshol volt, de hallotta mikor Chezzy benyitott a szobájába. Merthogy vitte a mosóba a szennyeseit, amit nem szokott. Tisha szobája felé. Kitárul az ajtó. Chezzyt és Tishát veszi észre, egy medvét is megirigyelő üvöltéssel üdvözli őket és megindul Chezzy felé, majd ugrik, és mindketten az ágyon landolnak. Látszólag épségben vannak mindketten, bár lehet hogy az ágy gerinctörést szenvedett. Lekászálódik Chezzyről, és átnyújt neki egy kis dobozkát, amiben egy aranypengető van.*
-Amúgy Sziasztok, és Boldog Karácsonyt! *Vakarja meg a fejét, majd Tisha kezébe is nyom egy pólót amin a CoD jele van.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:00 am

*Csak gondolnia kellett rá, és már bukkannak is fel az emberek. Ez miért nem jön be mindig?*
-Chezzy! *Mikor a fiú leül mellé, egy puszit nyom annak arcára, majd nagyokat pillog le a kezébe nyomott csomagra. Először teljesen elfelejti miért kapja ezt, de aztán eszébe jut, hogy hát persze, hiszen karácsony volt a hétvégén. Elmosolyodik, persze köszön a fiúnak is utólag.*
-Ó, köszönöm, drága vagy. Boldog karit utólag is.*Persze nem bírja ki, rögtön kinyitja a dobozkát és kiveszi a sálat.* Nagyon széép! Köszi.*Fel is teszi, majd felül és kinyitja a szekrény ajtaját és kiszedi az ő ajándékos dobozkáját. Közben azért válaszol a kérdésekre is.*
-Nem láttam senki sem mostanság. Mindenki el van veszve. Tessék, ez pedig a tiéd. *Nyújtja át a lila dobozkát, amiben egy medál van, gitár alakkal és bele vésve az, hogy COD. Tishától mindenki ilyet kap idén. Aztán Jarry is belép.*
-Szia Jarry! *Persze elneveti magát a fiú reakcióján, Kyrának viszont annyira nem tetszik a dolog. Le is ugrik inkább az ágyról és a saját helye felé veszi az irályt. Tisha a másik srácnak is odaadja az ugyan olyan lila dobozkát, meg persze elveszi közbe az ő ajándékát.*
-Utóajándékozás. Köszi Jarry és neked is azt! *Kisebb hatásszünet, majd kiteríti a pólót.* Hogy vagytok fiúkák?
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:08 am

- Nektek is boldog utókarit *vigyorog, miután lebirkózta magáról Jarryt, akivel amúgy imád hadakozni, csak az a vége hogy mindketten gurulni szoktak a röhögéstől.*
- Ahogy bézem Jarry már megvan *vigyorodik el, és ismét ledönti a lábáról kedvenc dobosát, miközben az orra alá tart egy kis csomagot. *
- Ha már te is, akkor én is *az ő csomagjában két dobverő van, amikbe bele van gravírozva Jared neve, és a CoD logója. aztán odébb megy Jarryről, és kibontogatja ő is az ajándékait, nem bírja, ki. A pengetőre is felcsillan a szeme, meg a medálra is. Azt a nyakába is akasztja rögtön.*
- Köszi srácok, nagyon szépek *a pengetőt, gondosan visszacsomagolja, nehogy elhagyja, mert értékes darabnak nézi, és mert Jarrytől kapta.*
- Ki merre járt mostanában? *huppan le az ágy szélére, a lány mellé.*
- Én találtam valami koszfészek várost, innen nem messze, és egy vámpír vezetett ki onnan, hát nem nagyszerű?
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:14 am

-Óóó, köszönöm szépen. *Szemei felcsillannak, és Tishának nyom egy puszit, Chezzyt meg megöleli.*
-Köszönöm ismét. *Kinyitja mindkét csomagot. A tishától kapott ajándékot felakasztja a nyakába, Chezzy ajándékát meg visszacsomagolja, nem akarja, hogy ráüljön, így egy magasabb polcra rakja.*
-Húú, én egyetemre. A professzoraim nem hagytak békén az utolsó héten, így bedugtak az Őrültek Házába -ergo a Minisztériumba- gyakorlatra. A koboldoknak kellett valamit intéznem, a franc tele volt már a pattogásukkal. *Lemondó fejet vág, majd Tisha mellé ül a másik oldalra.*
-Hell Cityben voltál? És egy vámpír vezetett ki? És semmi bajod nem lesz? *A végét már elröhögi.. Ahogy szokta.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:25 am

*Megvárja a reakciókat, majd elmosolyodva válaszol a feltett kérdésekre. Először Chezzyre pillant.*
-Itt meg Wilardba meg Londonba. Nagyon máshol nem. Ti? *Kisebb hatásszünet, a kérdésre már kb a választ meg is kapja. Elcsodálkozik. Itt egy vámpírral?*
-Még jó, hogy nem lett semmi bajod. Hallottam, hogy nemrég megtámadott két diákot egy vámpír. Nemstóósz. Bár ahogy ismerlek, kibeszélted magad valahogy... tuti! *Jarryre néz, végighallgatja a srácot, aztán csak bólogat és bólogat. Nem sok hozzáfűznivalója van már. Persze a mellette lévő bonbonból megkínálja a srácokat is.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:31 am

*Jarryre nézve, részvétet nyilvánít, neki nincs ilyen baja, mielőtt elindultak ő leérettségizett, és most szabadúszó. Nem vették fel egyetemre, így megmaradt a zenének, bár jövőre bepróbálkozik majd a Mágikus Muzsikusok Egyetemén.*
- Részvétem Jarry béjbi, de ahogy nézem túlélted a diliházat is *vigyorog, majd Tisha háta mögött megböki Jared vállát.*
- Hagyjá lógva. Eltévedtem, és egész rendes volt, kivezetett, és képzeljétek el, ismeri a bandákat, és szereti a zenénket is. Hát nem fantasztikus? Egy vámpír, aki halad a korral... *vigyorog, majd felhúzza a szemöldökét, ő erről nem hallott.*
- Miamivan? Nem hallottam róla. Túlélték a diákok a támadást? Vagy mi lett a vámpírral aki megtámadta őket? *kérdezősködik, és bekap egy bonbont, amitől arca átmenetileg egy hörcsögpofihoz hasonló lesz. És szerencséjükre pár percig beszédképtelen.*
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:37 am

-Igen, bár találkoztam azzal a bunkó miniszterrel is.. Bah, legszívesebben az ő fejét tettem volna a lábdobom helyére, az biztos. *Nevet fel.* -Hééj, Chezzy, tudom hogy te voltál az. *Oldalba böki barátját.*
-Egy vámpír akármilyen rendes, akkor is vámpír. Bár, jó az ízlése, meg kell mondjam. *Vigyorodik el. Mikor Tisha említi az ügyet, tovább vigyorog.*
-Tudjátok, a vámpírok olykor-olykor nem képesek uralni magukat, és egy vámpír azért annyira tud udvarias lenni, hogy gyerekeket ne bántson. Sz'al biztos nem volt magánál, vagy túl nagy volt a vérszomja. Van előnye annak, ha tanulok varázslénytant is az egyetemen. *Vonja meg a vállát vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:45 am

- Ch, nem nagy durranás az a pasi, nem tom mit van oda érte mindenki *von vállat, tény ami tény, őneki sem szimpi, túl merev, mint aki karót nyelt, és túl mesterkélt. Chezz utálja a megjátszást, és műviességet.*
- Nem én voltam hé *vigyorog ártatlanul, persze mindhiába. Le sem tagadná hogy ő volt, de ha egyszer imádja Jarryt csesztetni.*
- Ja, meg úgy jó arc volt egészébe véve is. *ért egyet, és biccentget, majd leesik a sapka a fejéről.*
- Hát nem tudom, engem nem bántott, pedig megtehette volna. Sajnálom azt a két diákot, de valszeg nem az a vámpír volt, akivel én találkoztam. *védi Masont mert nem hiszi el hogy képes lenne két ártatlan életre támadni.*
- Te Jarry, nem megyünk le biliárdozni egyet? *érdeklődik, mivel látja hogy Tisha érdeklődést vesztve, el van foglalva a kutyájával.*


//Tisha NJK//
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:51 am

-Épp ez az. Én is ketté átkoztam volna, mert ahogy beszélt velem... *Vonja meg újra a vállát.*
-Na persze, akkor majd Kyra, ugye? *Nevet fel, és még egyszer oldalba böki Chezzyt.*
-Ha te mondod, én hiszek neked, tudod. *Kacsint rá, és gondolkozik egy kicsit.*
-Hát, a vámpírok általában akkor bántanak valakit ha éhesek. És ha pl. teszem azt, öt napig nem esznek semmit, akkor gyötri őket az éhség, és az első személyt aki az útjukba kerül, akarva akaratlanul rátámadnak. *Igen, megéri neki odafigyelni előadásokon.*
-De, lemehetünk, bár úgy is kikapsz, ma bombaformában vagyok. *Bokszol egyet a levegőbe, és elindulnak a játékterem felé.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:59 am

Játékterem

*Magára hagyják kedves barátnőjüket a szobájában, és inkább lebattyognak játszani a földszintre, ahol egy hatalmas biliárdasztal áll, a hozzá való minden kellékkel. Mentet közben visszaböki Jarryt, mintha csak véletlen lett volna.*
- Nem én voltam, hanem Kyra *vigyorog, és a másikat megelőzve leugrik az utolsó három lépcsőfokon. Nagy gyerekek.*
- Tudod, azért jó tudni, hogy van aki hisz nekem *mondja, és elkezdi összerendezni a golyókat a formában. Gondosan középre helyezi a feketét, leveszi a formát, és elhelyezi a fehér golyót is.*
- Zsír milyen okos vagy. Hallod kezdek aggódni, hogy itt egyetemre jársz meg minden... *vigyorog, hiszen nem gondolja komolyan, és nem aggódik, inkább büszke barátjára.*
- Nah, lásd kivel van dolgod kezdhetsz te *azzal kiválaszt egy dákót, és a falnak dőlve nézi hogy mit sikerül löknie a másiknak.*
- Jarry, ha már így odafigyeltél az előadásokon, mivel lehet megölni egy vámpírt? A szóbeszédekből meg mesékből mennyi igaz?
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 10:06 am

-Na persze, őt meg nem bökdösöm, mert Tisha leharapja a fejemet. *Nevet fel, és ő is leugrik az utolsó három lépcsőfokról.*
-Én mindig hiszek neked. Még akkor is, amikor nem, csak azt mutatom hogy nem hiszem, hogy a látszat azt keltse. *Értelmes gyerek.*
-Hehe, majd megtudod ha egyszer te is rászánod magad. De hál' istennek én mentem a legjobb csoportba. Rajtunk kívül van még két szakirány, az egyik a Mágus Média, a másik a Mágus Sport. Beültem egy előadásra, amikor nekem nem volt, hát halálra untam magam. *Vonja meg a vállát.*
-Oké-zsoké. *Vigyorodik el, majd odasétál az asztalhoz. Lök egyet a fehér golyón, majd betalál a teli kettessel.*
-Enyém a teli. *Nyújtja ki a vállát.* -Egy karóval lehet megölni őket, mással nagyon nem. Bár a nap veszélyes még rájuk. De a karózás sem mindig sikerül, mert ha éberen akarja megkarózni, akkor nagy erő kell oda.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 10:15 am

- Jajj nem tudom mit izél annyit azon a vakarékon. De tény, hogy nekem is leszokta szedni a hajam ha cikizem Kyrát *csóválja a fejét, és nyelvet nyújt Jarryre.*
- Én is mindig hinni szoktam neked, kivéve a sokéjszakás kalandjaidról *nevet, és rendel magának egy nagy pohár őszilevet, ő sose iszik alkoholt, mert nagyon hamar kidől. Fél üvet pezsgőtől képes kikészülni.*
- Majd egyszer, valamikor... de akkor tuti hogy valami zene irányba, van az a zeneművészeti a Mágikus Muzsikus, oda szeretnék bejutni egyszer *jegyzi meg két innivaló kortyolás közepette.*
- Teli? Okééé *céloz meg egy szalagos pirosat és sikeresen belöki. A második lökés a zöldre nem sikerül, így átadja helyét barátjának.*
- És mikor alszanak? Vagy van valami ezzel kapcsolatban hogy mért mászkálnak a napon?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 EmptyKedd Jan. 04, 2011 8:19 am

Chezz Princeton

*A mai nap elhatároztam, hogy meglátogatok egy régi ismerőst. Egy fekete felsőt, egy farmert és egy fekete-fehér Nike cipőben ballagok végig a Fő sétányon. A fekete felső alatt, egy kék alapon, fehér vékony csíkos rövid ujjú van. A karom kezd helyre jönni, így már nem kell, hogy fel legyen függesztve. Pár perc alatt elérkezek a Hotel Royal-ba, ahol megkérdezem a recepcióst, hogy merre találom a személyt, akit keresek. Miután megkaptam a választ, elindulok a szobához. Az ajtó előtt megállok, majd bekopogok és várom, hogy reagáljanak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hotel Royal - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hotel Royal
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: