Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHotel Royal EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Hotel Royal Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Hotel Royal EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Hotel Royal EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Hotel Royal EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Hotel Royal EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hotel Royal EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Hotel Royal EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Hotel Royal EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Hotel Royal EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Hotel Royal EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
Kim Kaguya
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
Ted Forrester
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
James Miller
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
William Quentin Watson
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
Sindy Logan
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
Hannah McDowal
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
Chris Martines
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
Solaria Luthia
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
Daniel Reed
Hotel Royal Vote_lcapHotel Royal Voting_barHotel Royal Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Hotel Royal

Go down 
+5
William Quentin Watson
Nathaniel L. Matthews
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Hotel Royal   Hotel Royal EmptySzer. Ápr. 14, 2010 9:46 pm

Hotel Royal Image_hotel_exterior_entrance_1

Az épületben lévő helyszínek:
-Előtér
-Belső udvar
-Medencék
-Ebédlő
-Szobák/három emelet
-Játékterem
-Kávézó/teázó
-Cukrászda
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:16 am

*A szobájában lógatja a lábát az ágy szélén ülve, kezében gitárjával, és szenved. Látványosan szenved, mert nem jön ki neki sehogyan egy dallam. Nem illik a szöveghez, és éppen azon töri a fejét, hogy hogyan tudná megvalósítani a dolgot. De semmi ötlet nem jut az eszébe, így hát elterül az ágyon, és csak mered a plafonra. Szakadt farmert visel, edzőcipővel, és egy fekete átlátszó pólót, aminek ujja hosszú, de színes, mintha póló lenne rajta, és a keze pedig tele lenne tetoválva, ami nem igaz, mert visel magán tetoválást de azt a nyakán. Meg piercinget az ajkában. Haja rövid, de elől vöröses lilás melír van benne.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:20 am

*Nem tudja, hogy a többiek itt vannak-e. Gondolta... megpróbálkozik valakinél, hiszen ő is majd halálra unja magát. Már sikerült neki felfedezni a terepet, most már nagyjából tudja, mi hol van. Csak az iskolában nem járt még, azt se tudja, hogy be tud-e jutni oda. Kilépve az ajtón körülnéz. Fekete nadrág -fekete/ezüst szegecses övvel, fekete vastagpántos póló és egy fekete-fehér tornacipő van rajta. Kezein különböző karláncok, csuklóvédő, nyakában pedig egy anarchiás és egy Canabis-os nyaklánc. Chezz szobája van az övé mellett, szóval bekopog.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:24 am

*Az érdeklődés mindennemű hiányában szólal meg.*
- Gyere csak... *aztán továbbra is mered felfelé a plafonra, és vadul töri a fejét, hogy mit nem csinált jól, miért nem jön ki úgy a hang ahogyan kellene neki. Nem tudja ki keresi, de abban biztos hogy nem Jared, mert ő szőrén szálán eltűnt. És hiányolja, kedves barátját, tehát előkerülhetne már.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:30 am

-Szia. *Dugja be fejét a szobába. Még nem lép be, csak ha meggyőződik róla, hogy nem zavar.* Jöhetek? Nem akarlak zavarni... *Kicsit unott kedve van, de azért egy kis társaság biztosan jót fog tenni neki. A gitárra veti pillantását, majd a kedvetlen Chezzre.*
-Mi a baj Chezzy? *Szokás szerint azon az aggódó, bár egy kicsit vicces hangján szólal meg, hiszen evvel a kérdéssel két dolgot is el szeretne érni. Megtudni az igazat és mosolyt csalni a másik arcára.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:33 am

- Szia, gyere csak beljebb. Nem zavarsz *mondja, majd egy invitálónak szánt mozdulatot tesz a kezével, de nem kel fel, nem érez magában elég energiát hozzá, meg kedvet sem. Ma minden, csak nem bolondos, jókedvű srác.*
- Nem tudom, semmi kedvem semmihez. *mondja kicsit elhúzptt szájjal, majd a szintén kedvtelennek tűnő lányra pislog.*
- Nah és veled mi történt? Nem tűnsz te se jókedvűnek. *jegyzi meg oldalra fordított fejjel, de arrébb vonszolódik, hogy ha Tisha akar, akkor az ágy szélére le tudjon ülni.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:40 am

-Á semmi. Csak unom a fejem... Már körüljártam egész Wilardot, de még mindig nem tudom mit csináljak. Mi van az emberekkel? Minden ki van hallva. Most meg gondoltam, szétnézek melyikőtök van benn. *Leül, ha már felkínálják neki. Halványan rámosolyog Chezzre, majd a gitárra bök.*
-Gyakoroltál? Nekem se lenne rossz... *Az utolsó mondatot már szinte magában jegyzi meg, halkan.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:43 am

- Én is így vagyok vele, sehol senki, semmi élet, én meghalok ha nem zajlik körülöttem az élet. Én vagyok, Jassy bébi elment reggel valamerre, Jarry-boynek meg még mindig semmi nyoma, kezdek aggódni érte. *mondja, majd az ágyra telepedő lányra néz. Kedveli a csajt, de kezdeni nem kezdene vele, inkább amolyan kishúga.*
- Csak próbálkoztam. Nem megy ma ez nekem. Ahhoz az új számhoz próbáltam dallamot tenni, amit legutóbb írt nekünk Jassy-bébi, de semmi. Mintha öt éves amatőr lennék, nem megy.... *panaszolja el nagy bánatát, hogy nem megy ma neki a zenélés. *
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:51 am

-Jarry még mindig nincs meg? Én sem láttam mostanság... De előjöhetne már. Így nem is tudunk gyakorolni. *O.o fejet vág, miközben tovább hallgatja Chezzt. Ő is szereti a bandában az összes srácot, de egyikükkel sem volt még... úúgy.*
-Nyugiii. *Ő amolyan "anyuci".* Majd menni fog holnap. Ilyenkor nem is jó erőltetni. Kiakadsz rajta még a végén túlságosan. * Egy biztató mosoly, majd az ajtó felé néz. Kutyaugatás és kapargatás.*
-ööö... beengedhetem? *Hát igen. Kyrát otthon felejtette.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:54 am

- Nincs, és most már aggódom érte, mégis csak az egyik legjobb haverom. *sóhajt fel, mert nélküle valóban elég nehézkes lenne a gyakorlás. *
- Hát, de kéne valamit csinálni, és nem megy, és még jó hogy bosszant. *morogja, majd az "anyucira" mosolyog, halványan, majd a kaparászás hallatán kissé felnyög.*
- Patkány....*nyögi ki szenvedő arccal, de azért biccent, hadd jöjjön, majd max megdögönyözi kicsit a jószágot.*
- hozzad, úgysem tudsz élni nélküle...
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:03 am

-Egy napot kihagysz, nem halsz bele. *JEgyzi meg felvont szemöldökkel, aztán az ajtó felé veti a pillantását. Chezz amikor kijelenti, hogy "patkány" akkor az egyik párnával nyakon csapja a másikat. Persze, ez amolyan... jó indulatú nyakoncsapás volt. Vigyorgott is közben. Beengedi Kyrát, aki persze egyből felmászik Chezz mellé az ágyra. Tisha pedig visszaül a férfi mellé.*
-Nem értem, miért nem bírjátok a kis állatokat... *Még mindig ezen van felakadva.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:08 am

- De kell a gyakorlás, és belehalok. *morogja, majd méltatlankodva felnyög, amikor nyakon csapják, de persze nem veszi rossz néven, Tisha mindig olyan könnyen berág, ha megszólják a kutyusát.*
- Héé ezt most mért kaptam? *vág értetlen ártatlan arcot, mint aki azt sem tudja miről van szó.*
- Nem a kisállatokkal van baj, de ezt a valamit kutyának csúfolni, túlzás szerintem. *jegyzi meg miközben a kis jószág elfészkel mellette, ő meg simogatni kezdi. Szereti ő azért, csak szidni is szereti.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:13 am

-Kettőt tippelhetsz, hogy miért kaptad. *Megvillant egy pimasz mosolyt, majd amikor visszahuppant Chezz és Kyra mellé, ő is megsimogatja a kutyust. Még szerencse, hogy Kyrában nincs annyi varázslat mint más ilyen lényekben... mi lenne, ha tudná, hogy a fiúk egyfolytában szidják.*
-Nyenyenyenyeee! *Hatásszünet. Ő mindig gyorsan berág.* Szerintem inkább tegyük félre ezt a témát. Tudom, hogy mindig is piszkálni fogjátok szegénykémet. *Elhúzza a száját, de azért a végére egy mosolyt is elereszt.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:15 am

- Tippelnék én hármat is de nem tudom *nevet fel halványan, mert jobb kedve nem lett, de mosolyogni képes már.*
- Tegyük, de egyébként igazad van. *ért egyet, és ő is simogatja a kis állatot, mert szereti ő a maga módján, ha nem szeretné, akkor Kyra messze elkerülné őt, de ehelyett egyből felugrott mellé az ágyra.*
- De nyugi, azért szeressük mi Kyramirát, ő a kabala állatkánk. *kócolja meg a kutya fején a szőrt.*
- Igaz, szőrmók? Tudod te is, hogy szeretünk téged.
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:25 am

-Kellett neked lepatkányozni Kyrát! *Ő is nevet, vagy inkább csak kuncog. Azért örül neki, hogy egy kicsit sikerült életet lehelnie Chezzbe. Azért el-elvigyorodik a végére, hiszen a másik egy kicsit megdögönyözi a kutyáját. Kyra jól viseli, sőt, még a hátára is fekszik, hogy Chezz a hasát simogassa inkább. Csahol és a farkát csóválja.*
-Ő is szeret. De én akkor nem, amikor lepatkányozod vagy Jaspi lezsebpiszkozza. *Összefonja karjait, és rájön, hogy még mindig nem tette félre a témát. De nem baj, legalább addig is van valami téma.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:28 am

- Jóvannah, de nem hagyhattam ki. *kuncog ő is, mert érzi ahogy az élet visszatér belé, hála Tishának. *
- De édes, még hanyatt is vágja magát *mosolyog, és simogatja a kutya hasát, aki élvezettel veszi a dolgot.*
- Persze ebben teljesen biztos vagyok, különben már megevett volna vacsira. *nevet, hogy h a kutya nem szeretné, akkor éppen rávicsorgatná tűhegynyi fogacskáit.*
- Tudod, hogy nem rosszból szekáljuk a kutyádat *mosolyog, és simogatja a jószágot.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:37 am

-Tudom. *Egy halvány mosoly, majd az elterülő kutyára pillant. Egy kicsit ő is megsimogatja a hasát neki... imádja Kyrát.*
-Meghát! De ő nem vega mint én szóval... *Egy cinkos pillantást vet Chezzre, aztán bólogatni kezd.* Tudom, hogy nem. De azért akkor is... néha túlsok. *Felvonja szemöldökét. Most mondjuk nem hülyül, de a mosoly az arcáról sem tűnik. Ki tudja... nem mindig lehet elmenni rajta.*
-Nincs kedved lemenni, mondjuk a játékterembe? Egyszer voltam, de tök jó cuccosok vannak ott.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:41 am

*Abbahagyja Kyra kényeztetését, és az oldalára fordul*
- Komolyan megijedek tőle néha, olyan félelmetes. *nevet, majd felsóhajt. Ezt az egyet utálja a lányban hogy mindenen olyan hamar felkapja a vizet. Ha ez nem lenne...*
- Néha túlragozod a legkisebb apróságot is. *jegyzi meg majd az ötletre felszalad a szemöldöke.*
- Itt ilyen is van? De persze menjünk... *mondja, majd feltápászkodik, és felveszi a kiskutyát, jószándéka jeléül.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:46 am

-Képzeld el tütüben. Egyszer felöltöztettük... *Vigyorodik el, majd lassan felkászálódik ő is. A kijelentésre visszafordítja fejét és vállat von.*
-Nem tehetek róla. Ilyen vagyok, ez van. És igen... van. Nem igaz, hogy még nem fedezted fel! Na de akkor irány lefelé. *Hiperaktív, mint mindig, viszont ma egy kicsit lassítottabb. Megvárja Chezzt, majd kilép az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:50 am

- Hogy micsináltatok? *vág O.o fejet most ő, és elkapja a röhögés, ha elképzeli a kiskutyát tütükében.*
- Jól van nem is azért mondtam. *morogja, majd a lelkesedés láttán, ő is elindul.*
- Nem, még nem jutottam oda, csak a bárig *nevet, mert a bandából ő az egyetlen kb aki nem alkoholizál heti rendszerességgel*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyKedd Aug. 17, 2010 5:58 am

-Jól van... farsangi bál volt. Nem kell kiröhögni. *Böki meg útközben Chezzt, aztán pedig elvigyorodik. A bár... persze, oda okvetlen el kellett jutni.*
-Na igen... a bár ki sem maradhat. *Pillant fel a másikra. Ő sem alkoholizál. Csak hétvégén... meg amikor úgy jön vagy Jaspi ráveszi valamire. Lassan leérnek, ott elvannak még egy ideig aztán pedig mindenki a dolgára megy.*

//köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:40 am

- Nyugodtan lehetsz rá kíváncsi. Már lassan én is kíváncsi vagyok milyen is mikor elő jön belőlem az igazi vadállat. * Bele is gondolok, harapások karmolások. Lehet, hogy még be is jönne Nath-nak. Kicsit zavaró volt, hogy a vörös hajú csaj, hogy megbámult minket, de hát nem tehetek róla, hogy én szép vagyok ő meg nem Természetesen most sem fagy alá az önbizalmam. Sőt még Nath tesz rá még pár lapáttal. Hallgatok rá és kapaszkodtam is jó erősen. Bár a cica megnevezés kicsit meglepett. De nem mondom, hogy nem esett jól, sőt... Már itt is vagyunk a hotel előtt. Jól tudom, hogy most mi is fog történni. De még ha éppenséggel akarnék akkor még megbírnék hátrálni. De ha már ennyit vártam Nath-ra akkor legalább szeretnék kiélvezni minimum egy estét vagy még jobb lenne ha többet.*
- És most? * Nézek rá Nath-re, kíváncsi vagyok, hogy mit is fog mondani. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyVas. Szept. 12, 2010 3:48 am

* Ahogy megérkezünk, szépen lerakom Asht a földre. Kézen fogom és belépek vele az előtérbe.*
- Most szépen kiveszünk egy szobát.
* Mondom neki majd a pulthoz sétálunk.*
- Jó estét , egy egyágyas szobát.. a *itt Ashre nézek és elvigyorodok.*- A nászutas lakosztályban.
* A recepciós nő arcáról nem lehet leolvasni semmit. Milyen gáz, hogy ilyen alakokat raknak be ilyen jó helyre. Elkéri a nevem meg még pár adatot, utána odanyomja a kulcsot, elmormog egy betanult szöveget , aminek a végét már nem hallgatom meg hanem elindulok a lift irányába.*
- Remélem megéri az árát.
* Motyogom miközben haladunk felfele. Közben Asht szorosan magam mellett tartom. Amúgy a pénz nem akadály. Van bőven. Kilépve a liftből egy hosszú folyosón találjuk magunkat. Gyorsan megtaláljuk a szobát. Elégedetten állapítom meg, hogy igen megéri az árát.*
- Nos kedvesem, akkor most játszunk tovább !
* Vigyorodok el kajánul, majd bezárom az ajtót, nem hagyva neki menekülési utat. Odalépek hozzá és megcsókolom, derekánál fogva magamhoz húzom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptyVas. Szept. 12, 2010 4:06 am

* Már mikor majd nem elállt a szavam akkor odamentünk a recepcióshoz. Aki nem épp kedvesnek mondható személy volt. Meglepett Nath kijelentése. De egyben tetszett is. De abban biztos vagyok, hogy nem hitte el a recepciós, hogy nászutasuk vagyunk. Elvégre nem is kell elhinnie, nem az a dolga. Mikor már a liftben álluk majd kifúrja az oldalam a kíváncsiság. Ekkor már nem bírom tovább és megkérdezem. *
- Nászutas lakosztály? Nem vagy semmi. * Mosolyodok el, de ekkor már oda is értünk a szobához. Érzem itt már nincs vissza út. Eljött a várva várt idő. Mindig is ezt akartam, de azt hittem, hogy nehezebb lesz Nath-ot megszerezni. De nekem így is tökéletes. *
- Benne vagyok. Bármit amit te akarsz. * Csókját természetesen viszonozom. Mikor éreztem derekamon Nath kezét, akkor tudtam, hogy cselekednem kell mert még a végén átveszi az irányítást. Még csók közben elindulok vele szép lassan az ágy felé. Remélem nem is sejti, hogy mi is jár a fejemben ilyenkor. Abba hagyom a csókot mikor már ott áll az ággyal háttal szemébe nézek és egy hirtelen mozdulattal rálököm az ágyra. Szép lassan rámászok kezét kezemmel leszorítom adok neki még egy csókot, de ez már a vadabb fajtából való. Úgy megharaptam a száját, hogy látszik az apró vércsepp a szája szélén. Ő akarta, hogy vad legyek és én az is vagyok. Eddig még felül voltam. De most már minden csak Nath-en áll. *


//Off//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal EmptySzer. Szept. 15, 2010 7:44 am

- Azért adjunk magunkra.
* Kacsintok a lányra a liftben. Most egy százassal több vagy kevesebb.. Ugyan, nem számít semmit sem. Ezért az estéért meg főleg megéri.
Közeledünk az ágyhoz. Már éppen leteperném Asht amikor az ágyra lök. Na tessék, egy pillanatra akad el a figyelmem és az irányítást már is kiveszik a kezemből..Ej, ej. Leszorítja a kezem... Ha akarnám egy pillanat alatt kitépném a sajátomat az övéből és az lenne amit én akarok. De most , hagyom még. Au. Jó azért én sem vagyok beérzéstelenítve az ilyen harapások ellen. Ekkor döntök úgy, hogy az uralmának véget vetek. Szépen kihúzom a kezeimet a szorítás alól és magam alá pöndörítem Asht. Tökre jól jön, hogy cipzáros felsője van. Adok neki egy csókot, majd egy sunyi vigyor terül szét az arcomon. A fogammal megfogom a cipzár kis kapcsát és szépen lehúzom. Utána visszatérek a szájához. Nem csókolom meg csak végighúzom az ajkam az övéin. A nyakát csókolgatom, majd a szemébe nézek.*
- Ugye tudod, hogy ma este még nem lesz semmi olyan, aminek következménye egy gyerek lehetne ?
* Vigyorgok rá. Nem, ma még nem akarom " megdönteni ". Azt majd hagyjuk a bál utánra. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hotel Royal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hotel Royal
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: