Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVízesés - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vízesés - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vízesés - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vízesés - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vízesés - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vízesés - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vízesés - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vízesés - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vízesés - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vízesés - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vízesés - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vízesés - Page 2 Vote_lcapVízesés - Page 2 Voting_barVízesés - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vízesés

Go down 
+22
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Veronica Johnson
Greg Stanford
Daniel Reed
Dorothy Brown
Ophelia McCord
Cathy Melva
Alex Wilfred
Sirius Black
Benjamin Doredumble
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Ted Forrester
Remus Lupin
Demi Bieber
Jacinta Hernandez
James Miller
Hannah McDowal
Sindy Logan
Kim Kaguya
Főmesélő
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 10:15 pm

*A szél enyhén elkezd fújni, a nap pedig eltűnik a felhők mögött. Furcsa lehet, szinte a szélben érezni, hogy valami készül... talán jó? Talán rossz? A kinn lévők közül, senki nem tudhatja.
Amikor Zac beleugrik a jéghideg vízbe, egy kissé bizsergő érzést érezhet a lábánál, majd... A partról figyelő két lány, csak egy utolsó kiáltásra lehet figyelmes, és a fiú már el is tűnt a víz mélyén. Valami lehúzta... de vajon mi lehet? Demi-t és Sally-t pedig egy nagyon furcsa, kíváncsiságot keltő érzés foghatja el...*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 10:33 pm

*Nem kell sokat várnom, rögtön megjelenik egy barátságos lány. Természetesen kezet fogok vele, mivel a kezét nyújtotta, bár én azért nem vagyok ilyen.*
-Helló! Én Sally Alberts vagyok, plama házból. *Mondom neki válaszként. Nem szoktam a teljes nevemmel bemutatkozni, de most megteszem, hiszen a lány is így mondta el nevét. *
-Na és mi újság errefelé? *Kérdezem. Még éppen tud a lány válaszolni, utána pedig meg is jelenik egy újabb ember.* ~Mi van itt?~ *Gondolom magamba, ekkor még nem is sejtve semmit. *
-Szia! Az enyém meg Sally. *Most már nem mondom el a teljes nevem azt túlságosan unalmas, és nekem nincs is kedvem hozzá. Pár perccel később a fiú eltűnik a vízben, és minden megváltozik. Furcsa érzés járja át a testem. Eltűnik a nap, ami valójában teljesen természetes. Még egy kicsit el is kezd fújni a szél, ezzel sem lenne semmi baj, de az én női megérzésem, vagy mi a csuda azt súgja, hogy ez más. Valami nem stimmel, és ezt be is bizonyítja az, hogy egy kiáltás keretében a fiú eltűnik. Egy kis rémület, vagy inkább "semmit nem értés" jelenik meg az arcomon. Demire nézek.*
-Huh? Azt hiszem meg kéne nézni. *Jön ki a számon, és föl is pattanok, és a kis tavacskához lépdelek.* Nincs itt! *Kiáltom vissza a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 10:48 pm

*Amikor már bemutatkoztam nekidöltem egy fának,ami pont a lány közelében volt.*
-Énis plamás vagyok. *Mosolyodok el. Majd tovább hallgatom Sally szavait,és válaszolok.*
-Hát semmi érdekes,csak egy kis friss levegőre vágytam. *Válaszolok egy kissebb gondolkodás után. Ekközben egy fiú jelenik meg.*
-Heló. Demi. *Mutatkozom be énis illedelmesen.Figyelem a fiút,hisz úszni akar,vagy nem tudom mi ütött belé,de beugrott a tóba. Majd egy kiáltás,és nincs sehol. Kissé megijedtem,majd a mellettem lévő lányra pillantok.*
-Hát meg,...de az is lehet,hogy csak hülyéskedik,mert magára akarja vonni a figyelmünket. *Majd a lány után megyek,amikor ő felpattant.* Bizots nincs? *Kérdem a fátol ellökve magamat.*
-Hát tényleg nincs,....meg kellene menteni nem? *Nézek ismét Sally-re,és a tóra mutatok. Még mindig a tó partjánál állok,és nem tudom mit tegyek. Én nem igazán vagyok oda a vizért,sőtt,...és ha véletlen engem is lehúz valami. Inkább kihagytam,de hirtelen előkaptam a pálcámat,és egy kis vizidomitással próbálkoztam. De a fiú még igy se volt látható.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 10:53 pm

* Zac eltűnik a vízben de senki sem segít neki.*~ Na most itt a vég~* Gondolja . Majd megpróbál felúszni de nem sikerül neki*~ Hát akkor most télleg megfogok halni~* Gondolja és már nem erőlködik. Már itt a vége most meg fog halni.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 11:01 pm

*Sally ér elsőre a tóhoz, belenéz és ekkor két különös kis "felvillant képet" láthat meg. Egy pillanat az egész, talán nem is látta, hogy pontosan mi is volt az. Ha mégis nagyon jól figyelt, akkor észrevehette, hogy a vízesést ábrázolja az első kép. A második pedig... a vízben lévő sziklákon vezető utat be, a vízesés mögé.
Demi vízidomítása nem ért semmit, a víz talán egy kicsit meginog jobbra-balra, de a fiú még mindig nem látni sehol. Zac, a felfelé úszással annyit elért, hogy egy pillanatra ki tudta dugni a fejét a vízből levegőért kapkodva, de a különös, csápjaival lábát szorító lény, már húzta is tovább, tovább. Zac nem fullad meg, csupán csak egy pillanatra eszméletét veszti, de mire felébred, egy barlangban találja magát. Sötét, sehol egy fáklya, vagy egy lámpa. Sőt, még a fiú pálcája is a lányoknál maradt, mivel kiesett Zac zsebéből amikor beleugrott a vízbe...*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 11:17 pm

*Két kép felvillant. Rövid ideig láttam őket így nem nagyon tudom kivenni mit is ábrázoltak.*
-Te! Ez... vagyis izé... *Keresem a megfelelő szavakat, ahogyan el tudom magyarázni a lánynak az eseményeket. Kicsit csöndben maradok, becsukom a szememet, és próbálom felidézni a képeket.*
-Az előbb... megjelent itt két kép.. *Kezdek bele még mindig csukott szemmel. Most valószínűleg bármelyik mugli ember bolondnak nézne, de mivel mágusok vagyunk így talán nem ezt gondolják rólam.*
-Az egyiken... az egyiken... *folytatom. S hirtelen rájövök, hogy az első képen a vízesés volt.* az egyike ezen a vízesés volt! Hát persze! Akkor itt kell lennie valahol. *Mondom, s közben kinyitom a szemeimet.* A másik képre nem emlékszem. Éppen csak egy pillanatra villant fel. *Mondom. A földön heverő pálcát először észre sem veszem. Sajátomat viszont nadrágom hátsó zsebéből elő veszem.*
-Azt hiszem körül kéne néznünk. *Javaslom a lánynak. Még egyszer a vízre pillantok hátha megjelenik a kép, majd felnézek, és a tájat pásztázom.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyPént. Május 28, 2010 11:31 pm

*A vizidomitásom nem jött be,de én megpróbáltam,még nem vagyok valami jó benne. Majd amikor Sally elkezdett mondani valamit,a teljes tekintetemet rá irányitottam,látszott rajta,hogy fontos. Becsukta a szemét,erre én a tó felé pillanottam,hátha észreveszek valami mozgást. De semmi. És ismét Sallyre néztem. A két kép kicsit meglepta,de tovább hallgatja,hátha valami kisül a dologból. Vele is volt már ilyen,de annak már több éve. ~Utoljára akkor voltak bevillanó képeim,amikor még az árvaházba laktam.~ *Gondolkodom el egy pillanatra.*
-A vizesés? *Kárdezek rá.De persze hiszek neki,és figyelem hátha találok valami jelet,vag bármit a vizesés közelében.*
-Az nem baj,..*Szólok biztató szavakkal,ez az egy is több a semminél,el tudunk valahol indulni.*
-Igazad van. *Majd énis a tóra pillantok,de én a fiút keresem.*




//Fagyás//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 12:19 am

//Olvadás//

* Zac nem tudja hogy hol van mert nagyon sötét van nincs nála semmi a táskája se de még a pálca se. Majd felkel és elindul valamerre maga se tudja hogy hova mert nem lát az orra hegyéig se. Reméli hogy talál egy kiutat ebbél a sötét helyről.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 12:31 am

*Mivel a második, legfontosabb képet nem látták, ezért most maguknak kell rájönni a rejtélyre. A parton sétálgatás közben, a két lánynak egyszerre juthat eszébe, hogy talán a vízesés mögött van valami... Eddig, csak egy két szikladarab látszott a vízben, most ahogy Demi és Sally arrébb mentek, megjelent a többi is. Pontosan, a vízeséshez vezetnek és ha átmennek rajta, egy hosszú "folyosón" találják magukat. Egy hang kezdi el hívni őket befelé, egy igen csábító hang. A "folyosó" végén, meg is állítsák őket, pontosabban egy furcsa, úgymond "lovagnak" öltözött egyén...

Idő közben a barlangban Zac hiába indul el az egyik irányba. Falnak ütközik, csupán csak 15-20 lépésnyit tud előre és hátra haladni. Talán... egy kapuval van elzárva. Egyedül nem tud kijutni onnan, segítségre lesz szüksége.
Viszont, ha figyelmes lesz, rájön, hogy nincs egyedül. A vízből egy kecsesen mozgó alak lép ki, akiről feltételezni lehet, hogy nő. Közeledik a fiú felé, de nem szólítja meg...*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 12:59 am

Fenébe! Így lehetetlenség, hogy megkeressük. Talán itt kéne hagynunk. Elvégre... *Nem fejeztem be a mondatom. Elvégre be kell látnom, hogy nem hagyhatjuk itt. Vagyis én képes lennék itt hagyni, de úgy vélem prefektusként nem ez a megfelelő viselkedés. Lenézek a földre és egy pálcát pillantok meg. Lehajolok érte és felveszem.*
-Azt hiszem ez az ő zsebéből eshetett ki. *Mondom, majd odadobom Deminek. Nehogy már nekem kelljen cipelnem. Hogyne! S idő közben a sziklák megjelennek.*
-Na most két lehetőségünk van. Egy, átmegyünk és ki tudja mi lesz velünk. Kettő, itt hagyjuk és ki tudja mi lesz Zac-kel. *Hát igen. Hogy melyik a rosszabb azon vitatkozhatnának. Én inkább a másodikat választanám akkor legalább megúsznám. Viszont úgy döntök inkább a helyes utat választom. Leveszem strandpapucsom, és óvatosan az egyik kőre lépek, majd a következőre és így tovább. Közben hátrapillantok, hogy Demi jön-e. S ha sikerül vízbeesés nélkül átérnem egy "folyosóhoz" érek.*
-Egy lovag? *Szalad ki a számon, és csak arra tudok gondolni ez valami rossz tréfa.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 1:11 am

-Itthagyni? *Kérdezek rá kissé meglepődve,dehát egyrész igazat adok neki,hisz nem is ismerjük és még mentsük is meg? Elgondolkodtató,dehát végülis elindultunk megkeresni. Majd egy pálca repül felém,amit szépen el is kaptam,és beleraktam a zsebembe. Végighallgatom a lehetőségeket,és igy szólok.*
-Szerintem gyerünk.Ha már eddig eljöttünk most ne hadjuk cserbe szegény gyereket.*Ezt egyrész azért is mondtam,mert szeretem a kalandokat,de gondolkodtam rajta,hogy a vizen lévő sziklákon a legbiztonságosabb-e átkelni,dehát nincs már választásom. Sally elindult,és én is mentem utánna. A második kőnél kicsit elvesztettem az engyensúlyomat,de megúsztam.*
-Lovag? Hol látsz te lovagot? *Kérdezek rá,hisz én semmit se látok,majd amikor közelebb megyek meglepődök,mert tényleg ott van.*
-Jah,hogy ő. *Ezt szolidan,és viccelődve mondtam egyaránt.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 1:22 am

*Mondhatni, hogy Zac egy kicsit nagyobb bajban van, mint Demi és Sally. Az egészben a legrosszabb, hogy a fiú felé tartó nőt, nem éppen a legajánlatosabb megérinteni. Hogy akkor mi lesz? Lassú halál... a fiú teste mérget kapna, és körülbelül 24 órája lenne arra, hogy meggyógyuljon.

Eközben a két lányt beljebb és beljebb invitálják, majd mikor a "lovaghoz" érnek, az megszólítja őket. Végre...*
-Ha a barátotokat keresitek, jó helyen jártok... *Szólal meg mély, életnélküli hangon. Még mielőtt a két lány bármit is bírna szólni, ismét megszólal az őr.* ...de három kérdésemre kell válaszolnotok, hogy bejussatok. Mindössze, öt percetek van rá, mert ha nem siettek, a barátotok meghal. *Pontosan. Zac már egy ideje próbál ellenállni a különös nő csábításának, és egyre távolabb és távolabb menne tőle, ha tudna...*
-Íme:
1. "Fenn is van, lenn is van,
kinn is van, benn is van,
néma is, zenél is,
lágy is és kemény is,
fehér is, szürke is,
lomha is, fürge is.
Mi az?"

2. "Nyúl volna, nyoma volna,
harcsa volna, farka volna,
vidra volna, vére volna.
Nyúl nincs, nyoma sincs,
harcsa sincs, farka sincs,
vidra sincs, vére sincs,
mégis élőállat a világon.
Mi az?"

3. "Csak a tiéd, mégis mások használják többet.
Mi az?"
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 1:32 am

-Nem nevezném barátnak... *Mondom, elvégre alig ismerjük, nehogy már a barátunk is legyen. A kérdéseket hallva kicsit elsápadok...*
-Na várjunk csak... kint bent, néma, zenél... lágy kemény... okés... Na de színe van? Nem... az Istenért Demi mondj valamit!! *Kezdek ideges lenni. első tippem a levegő lett volna, de az ugye színtelen így bebuktam.*
-A második talán egy növény... vagy egy rovar! Nem? *Kérdezősködöm... egyenlőre másra nem nagyon tudok gondolni, ezeket is azért mondom, hogy jó nyomon induljunk el.*
-Nos... harmadik kérdés... mi lehet az Demi? Ó hát persze... Demi érted... Demi! *Mosolygok a lányra majd kimondom a választ.* Azt hiszem név... *Háháhá! Ez jó lesz úgy érzem.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 1:42 am

*A barát szó hallatán,én is kicsit megtorpantam,és vissza is akartam fordulni. De amikor jöttek a kérdések,akkor csak elmosolyodtam,imádom a rejtvényeket.*
-Az első,...*Nem fejezem be még gondolkodom,nehogy rosszat mondjak,majd a vizesésre nézek és felcsillan a szemem.*
-Az első,nem más mind a viz. *Jelentem ki büszkén. Majd tovább gondolkodom.*
-Szóval az biztos,hogy állat,...*De vajon mien állat se nyoma,se farka,se vére. De hisz minden állatnak van vére,vagy nincs? Merenegek el magamban.* ~Ha nincs nyoma,akkor valami könnyü kis állatka lehet. Például pillangó.~* Amikor ezeket igy sorba végiggondoltam,már tudtam is a helyes választ.*
-Pillangó a második. *Annyira nem volt benne biztos,de reméli,hogy jó lesz,mert mégis egy ember életével játszik. A harmadikat Sally tudta,igyhát azon nem is gondolkodtam. Majd izgatottan vártam a lovag reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 1:50 am

*Az őr, továbbra is maga előtt tartva fegyverét állt, mélyfekete szemeivel meredve Demire és Sallyre. Addig nem szól semmit, még a lányok meg nem fejtik a kérdésekre a választ. Aztán bólint egyet.*
-Ha siettek, talán még nem kapta meg a mérget és még kaphat ellenmérget... de ha nem... akkor neki vége. *Int egyet a kezében lévő fegyverrel, majd beengedi a két lányt. Egy nagyobb barlangszerűségre nyílik az "ajtó", ahol rögtön megláthatják Zac-ket és a rejtélyes nőt. Bár már késő... a nő éppen abban a pillanatban ér hozzá egyik "csápjával" a fiúhoz, amikor a két lány beér.
A fiú nem ájul el, viszont legyöngül. Térdre rogy, és mivel a nő, elvégezte dolgát -ugyanis a fiú megcsípése volt a lényeg- eltűnik a víz alatt. Hogy pontosan mért olyan lényeges? A nő, most egy csepp vért elvett a fiútól és ilyenkor képes Zac alakját ölteni magára. Még a gondolatba is belegondolni rossz...
A két lány, ha bátorságuk újra visszatér, felsegíti a fiú és remélhetőleg bevezetik a gyengélkedőre, ahol kap majd ellen gyógyszert. A fiú, két napig fekszik majd benn a gyengélkedőn.
Sallynek és Deminek pedig... talán valakinek be kéne számolni a rejtélyes lényről...*

//köszöntem ^^//
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 2:05 am

*Meglepődök, hogy a lány így csípőből rávágta a választ. A víz így utólag tényleg logikus, de a pillangót nem találtam volna ki soha.*
-Ügyes. *Jegyzem meg majd figyelek a lovagra. Kinyílik az ajtó, és egy fura nőnek kinéző "csápos" lényt látok meg aki éppen csinál valamit Zac-kel. Nem tudhatom, hogy ez mire volt jó, de úgy érzem ez nem jelenthet jót. Miután a lény elment odalépdelek Zac-hez és felsegítem.*
-Jesszus! Jól vagy? Tudod mit? Hagyjuk ne felelj! *Mondom majd Demire pillantok. Szemeimben látszik a segítségkérés, és ezt barátságosan szóvá is teszem.*
-Segítenél kérlek? *Kérdezem majd ha odajön segíteni elindulunk kifelé a barlangból. Elég kellemetlen helyzet lehet ez egy fiú számára, hogy két lány menti meg. Elég kiszolgáltatott, és kellemetlen helyzet. Nem lennék most a helyébe. Segítünk neki átkelni a "kőhídon" majd ha minden igaz elindulunk a gyengélkedő felé.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptySzomb. Május 29, 2010 2:15 am

*Csak azért tudtam a válaszokat,mert kis koromban folyton rejtvényelet olvasgattam. És hát azért benne maradt valami a fejemben. Igazából a pillangóba énse voltam olyan biztos,dehát jó lett az a fő. Átléptem a barlangba Sally után,és épp azt láttam ahogy az a lény leuszik,majd hirtelen megpillantottam Zac-et a földön heverve.*
-Zac? Jól vagy? *Kérdezek rá énis,hisz ilyen helyzetbe mást nem igazán lehet mondani. Majd ő is közelebb lép,és segit Sallynek felsegiteni a fiút. Már a kastélyban vagyunk és a gyengélkedő ott van már előttünk. Gyorsan bevisszük,és lefektessük a legközelebb lévő ágyra. Az ápoló már ott is volt. Majd leléptünk,de jöttek is kikérdezni minket,hogy pontosan mi történt.*



//köszi//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 6:45 am

*Nyúzottan, fáradtan, és lesérülve érkezik, és csak úgy jobb híján beledől a vízbe. Az nem zavarja, hogy zúg le, ő abba a kis medencébe zuhan bele, ami a vízesés alján van. Jól esik a hűsítő víz, ami tisztára mossa, és kicsit eltereli a figyelmét, meg a gondolatait. Napok óta máson sem jár az esze, mint a Sindy-Will-Ted háromszögen, és nem tetszik neki hogy Will is benne van a képben.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 6:50 am

*Fenn sétál. Tudja, hogy veszélyes, de nem érdekli. Farmernadrág, pántos póló és egy papucs van rajta. Pálcája zsebében, prefektusi jelvénye is a pólójára tűzve. Gondolkodik, szinte észre sem veszi, hogy más is van lenn.
Tudja, hogy mindent elrontott. Tudja... hogy ebből még nagy balhé lesz. Lassan elindul lefelé, de még mindig nem veszi észre Tedet. Csak bámul előre, miközben kezét a zsebébe teszi. Amit látszik rajta, nincs túl jó formában.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 6:54 am

*Már csukott szemmel gondolkodik, a külső szemlélő akár azt is hihetne, hogy belefulladt a kis tóba, de nem. Lábaival lomhán tempózik, fenntartva magán a vízszínen, de más egyéb életjelet nem ad magáról. Nem látja a lányt, és nem is hallja. Csak lebeg a vízben, ami talán egy kicsit pirosodik körülötte. Nah igen, a vérállatok szívós dögök.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:00 am

*Ahogy halad lejjebb és lejjebb észreveszi, hogy nincs egyedül. Kicsit meg is rémül, hiszen Tedet látja meg és nem éppen értelmes állásba. Nem tudja mit hisz, de azért lesiet aggódó arccal. Mellesleg még mindig dühös... egy kicsit.*
-Ted! TED! *Azt látja, hogy nem fulladt meg, hiszen akkor már nem a víz felett lenne...* Mi a jó fenét csináltál magaddal? *Bök a vérre a srác körül. Közben már nem bírja sokáig, hogy ne sírjon... ma ilyen... "akármikor megszólalok sírni fogok" kedve van. Hátat fordít, elsétál az egyik fáig és nekidől. Megvárja, még a fiú kimászkálódik a vízből.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:03 am

*Gondolataiból egy hang riasztja fel, méghozzá egy kellemesen ismerős hang. Sindy. Kinyitja szemeit, és a lányra néz. Aztán összeszedi magát, és kikecmereg a vízből, nem bánja hogy csupa víz, hisz tűzmágus pillanatok alatt megszárítja magát.*
- Szia. * köszön a lánynak, most már szárazon, a víz partján ücsörögve.*
- Hm? Jah, megpróbáltam magam megöletni egy vérfarkassal, de sajnos én nyertem. * feleli kissé mosolyogva. Persze hogy nem gondolja komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:10 am

-Szia... *Köszön kicsit bizonytalanul, a földet kémlelve még mindig. Észre lehet venni, szembetűnő is, hogy nincs jó kedve. Amikor Ted "viccelődik" fekete szemei nagyra nyílnak és félerősen oldalba vágja a fiút.*
-Hülye! Hogy tudsz ilyennel viccelődni? Mutasd... *A fiú hátára pillant -ugyebár ott van lesérülve -. Közben rávág egy "áút", de aztán visszatér a fának dőlésnek és nem szól. Nem tudja, hogy kezdje, de Tednek már az furcsa lehet, hogy Sindy nem ugrott rögtön a nyakába.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:15 am

*Észreveszi hogy valami nincs rendben, és gondolkozik egy kicsit, majd oldalbavágják.*
- Héj, óvatosan, sérült vagyok. *adja a felháborodottat, majd hozzáteszi.*
- Nem komoly, csak éppenhogy megkarmolt az a dög. Nem fogok bundát növeszteni. * jegyzi meg még hozzá, majd a vizsgálat után hátralépő lányra pillant. Kék szemeiben nyoma sincs jókedvnek.*
- Mi a baj Sindy? Látom hogy van valami baj. * vág bele egyből a közepébe.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 EmptyKedd Jún. 08, 2010 7:22 am

*Kicsit még a földet kémleli és amikor Ted észreveszi, hogy nincs renden vele valami, akkor a fekete szemeit a fiúéba vési.*
-Semmi nincs rendben! *Vágja rá végül, már nem bírta tovább. Szemei majdnem könnyben, de még nem sír...* Ted... úgy őszintén... Hány embert öltél meg, eddig? *Ez az, amit elsőre meg akar tudni. Aztán majd jöhet a többi. El fog mesélni mindent a reggelről. Csak várja a megfelelő alkalmat.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: