Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVízesés - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vízesés - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vízesés - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vízesés - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vízesés - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vízesés - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vízesés - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vízesés - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vízesés - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vízesés - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vízesés - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vízesés - Page 8 Vote_lcapVízesés - Page 8 Voting_barVízesés - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vízesés

Go down 
+22
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Veronica Johnson
Greg Stanford
Daniel Reed
Dorothy Brown
Ophelia McCord
Cathy Melva
Alex Wilfred
Sirius Black
Benjamin Doredumble
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Ted Forrester
Remus Lupin
Demi Bieber
Jacinta Hernandez
James Miller
Hannah McDowal
Sindy Logan
Kim Kaguya
Főmesélő
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 9:13 am

* Legnagyobb hibám, hogy általában nem tudom kimutatni az érzéseimet. De akarom, hogy Max érezze, hogy mit is érzek iránta. *
- Csak azért mert nem mertem mást mondani. * Előtörik belőlem a cinikus énem. De remélem, hogy nem sértődik meg rajta, mivel nem komolyan gondoltam. *
- Na jó, nem te vagy a hibás. * Teljesen felé fordulok, ekkor elő jön az-az ártatlan nézésem, amolyan ne haragudj rám nézés. *
- Azért kár, hogy nem tetted meg, de kár lett volna az aranyos kis pofid miatt. * Simítok végig kezemmel Max elbűvölő arcán. *
- Legközelebb beszélek Ralphal, hátha bele megy. * Mert igazán szeretném ha nálam aludna, még akkor is ha nem történne semmi, csak egymás kezét fognánk. Nekem már az is maga a mennyország lenne, nem is beszélve az együtt ébredésről. *
- Van egy pár ötletem. * A csókot viszonozom, mint mindig. Hagyom hagy csókolgassa a nyakamat. Mikor már eléggé elkezdem élvezni megszorítom Max kezét, jelezve neki, hogy álljon le. *
- Emlékszel, hogy tegnap mit mondtam? * Kicsit furcsa, hogy most nem én kezdeményeztem, de végül is hozzá tudnék szokni, ehhez a báná
s módhoz. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 9:29 am

*Már kezd felébredni, így egyre kevesebbet ásítozik.*
-Jajj ez de kedves. *Mondja mosolyogva, majd megfogja a lány kezét.*
-Még szerencse. De, ha akarod, akkor hibáztasd a tesómat. *Vigyorodik el, hisz ő is szerette volna, de a testvére végett még sem tette meg.*
-Na ugye. Még is van előnye a dolognak. *Mondja pimaszul, majd elmerül a lány szemeiben. Nem tud betelni a tekintetével, meg persze magával a lánnyal sem.*
-Igazán nem kell ezt tenned. Majd én megmondom neki és kész. Elvégre az Bátyám. *Vonja meg a vállát.*
-Mihez is? *Kérdez rá, mert egyenlőre nem érti a dolgot. Larina engedi a csókokat, így nem áll meg, csak akkor, amikor a lány jelez.*
-Ne haragudj, valahogy nem tudok betelni veled. *Magyarázkodik.*
-Kellene?? *Értetlenkedik egy kicsit. Mondjuk jogosan, mert nem emlékszik rá, hogy mit mondott a lány.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 9:44 am

* Sosem voltam az a vissza fogott lélek. De megtanultam, hogy a jó dolgokra mindig várni kell, így hát nem rohanom le rögtön, bár majd bele pusztulok. *
- Én mindig kedves vagyok. * Nevetek fel. Figyelem, hogy mit is mond, de senkit sem fogok hibáztatni, ez egyszerűen így alakult. Senki sem tehet róla. *
- Remélem minél előbb beszélsz vele. Mert fogalmam sincs, hogy ezek után, hogyan is tudnék elaludni nélküled. * Elpirulok, de alig észrevehetően, fogalmam sincs, hogy mi lett velem. Nem vagyok az a pirulós fajta, de Max mindent képes kihozni belőlem. *
- Később elmondom, hogy mire is gondoltam. * Huncutul elmosolyodok. Persze én mindig rosszra gondolok. De Ő kérdezett rá, hogy mivel is tudna kiengesztelni. *
- Semmi gond. * Sóhajtok fel, nem is tudhassa, hogy milyen nehezem állítottam le. *
- Hát lehet. Azt mondtam tegnap, hogy mindent a szemnek semmit a kéznek. Vagyis a te esetedben a szádnak. * Próbálok kicsit lassítani a tempón, igazán nem akarom elsietni a dolgokat. Mivel én nagyon is komolyan gondolom. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 10:06 am

*Max ásít még egy nagyot, majd felkel és kinyújtóztatja a végtagjait, hogy rendesen felébredjen, majd visszaül Larina mellé és megfogja a kezét.*
-Ezt öröm hallani. Én is mindig az vagyok. *Nevet fel ő is.*
-Ne aggódj, leghamarabb este tudok vele beszélni, mert addig veled akarok lenni. *Reagál a dologra, majd tovább figyeli a lányt.*
-Rendben van, ahogy akarod. *Majd ad egy újabb csókot, amit hosszúra nyújt, ha Larina engedi neki. Bár már úgy is tudja, hogy élvezi a dolgot.*
-Értem. Akkor visszafogom magam, ha ezt szeretnéd. *Vonja meg a vállát, de nem tudja, hogy miért mondta ezt a lány.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 10:36 am

* Most már nem tudom, hogy mit miért csinálok. De valami nem jó... annak ellenére, hogy közelebb akarom magamhoz engedni, kezdek nagyon is vissza utasító lenni vele szemben. Remélem nem érti félre, de talán félek. Nem tőle, csak is a saját érzéseimről. *
- Semmit sem erőltetek. Akkor beszélsz vele, amikor akarsz. * Egy apró mosoly jelenik meg az arcomon, igaz nagyon is szeretném, hogy velem töltsön egy éjszakát, de ha kell, akkor tudok várni rá. Ami tőlem nem megszokott. Mert nekem még soha semmire sem kellett várnom, mert mindig mindent megkaptam, akkor és amikor akartam. *
- Igazából nem ezt szeretném. Csak tudod, minden olyan hirtelen jött. * Nem magyarázkodok tovább. Inkább még egyszer megcsókolom. Kezemet lecsúsztatom a lábára kissé erősen karmolok bele, mikor kezem le-fel jár rajta. Még csak úgy játszok vele, mint egy szelíd kis cica. De ha tovább folytassa a nyakam csókolgatását talán megtudja, hogy milyen mikor a kis cicából egy igazi "vadállat" lesz. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 11:09 am

*Furcsállja, hogy a lány néha ilyen, néha olyan személyiséget mutat, de ezt hamar elnézi neki, hisz neki így jó a lány, ahogy van.*
-Én sem szoktam semmit sem erőltetni, csak a testvéremnél, hogy tartsa be a szabályokat.
*Vonja meg a vállát. Igaz tegnap ő sem tartotta be az egyiket, de nem is zavarja. Ha Larina-val van, akkor minden szabályt elfelejt, meg amúgy sem az a típus, aki betartja.*
-Értem. Hisz este is megtudtam állni. Most is úgy lesz. Főleg, ha nem szeretnéd. Igaz én sem akarom elkapkodni a dolgokat.
*Mondja a lánynak, majd váratlan meglepetés éri. Viszonozza a csókot. Mikor Larina lejjebb csúsztatja a kezét egy kicsit beleborzong, jó értelemben. Furcsállja a dolgot, hisz a lány az előbb megállította, de most viszont ő kezdeményezett. Tovább csókolgatja a lány nyakát, miközben kezével végigsimít a lány lábán. Egy kis idő után megáll és megszakítja a dolgot, remélve, hogy a lány nem veszi zokon.*
-Na látod, most is megtudtam állni, bár azt nem értem, hogy miért tettem meg. Váratlanul jött a dolog. *Szomorodik el egy kicsit, hisz nem akar elsietni semmit sem. Meg ahhoz egy kicsit túl hideg van itt, hogy megtörténjen a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 11:48 am

* Mostanában teljesen össze vagyok zavarodva. Gondolom látszik is a tetteimen. Egyik percben még akarok valamit, a másikban meg már nem. Lassan el kéne döntenem, hogy mit is akarok, mert így csak Maxnak tetszek rosszat. Mert annyira szeretni való, egyszerűen imádom, hogy még így is el tud viselni. *
- Értem. * Helyeslően bólogatok. Nagy gondolkozásba estem. Valószínűleg nem szólok bele semmibe, hagyom hogy az legyen amit Max akar. *
- Kár volt érte. Azt egy szóval sem mondtam, hogy nem szeretném. * Kezem még mindig le-fel jár a lábán. Ennél jobban nem is tudna kínozni, hogy abba hagyja a nyakam csókolgatását. Ekkor kérdőn nézek rá, fogalmam nincs, hogy miért csinálta. Talán csak átvette az én játék stílusomat. *
- Látom. * Nézek le a kezére, ami még mindig a combomon van. De egyáltalán nem zavar.*
- Hát én sem értem. * Nevetek fel. Úgy látszik, hogy mindketten akarjuk, csak még nincs itt az ideje. *
- Azért annyira aranyos, hogy így esszük egymás idegeit. * Mert nem tudom, hogy ezt a játékot meddig bírom még játszani. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 12:07 pm

*Nem zavarja, hogy Larina "váltogatja" a személyiségét. Csak csendben figyeli a lányt tetteit, miközben viszonozza a csókokat.*
-Hát de az tegnap volt és akkor még nagyon friss volt a dolog. *Vonja meg a vállát. A reagálást mindkét hozzáálláshoz szánta. Larina keze még mindig nem zavarja, inkább egyre jobban élvezi azt. Majd ugyebár ezek után kényeztetik egy kicsit egymást, amit a srác szakít meg. A lány kijelentésén elmosolyodik, miközben újra ad egy csókot neki.*
-Hát lehet, de én csak azért álltam meg, mert nem tudtam, hogy meddig bírom megállás nélkül. Mert lehet, hogy csak az után tudtam volna megállni, miután megtörtént a dolog, de nem szeretném elsietni a dolgokat. Gondolom te is így vagy vele, de ha nem, akkor mond meg.
*Reagál a lány kijelentésére, majd nem csinál semmit sem, csak akkor, ha Larina mondott neki valamit a szavaira.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 12:24 pm

* Érdekes, hogy mit mond Max, ezért figyelmesen végig hallgatom és mikor elmondta amit akart, akkor szólok már bele én is. *
- Nem akarok beléd kötni, meg semmi... * Felsóhajtok, majd folytatom tovább.*
- De ha tegnap túl friss volt a dolog, akkor ma mi? * Szerintem még mindig túl friss ez az egész dolog. De ez csak az én véleményem, még várom mit is tud nekem mondani Max. *
- Értelek. * Igaz nem rég ismerem, de sokkal jobban megtudok benne bízni, mint azokban akiket már évek óta ismerek.*
- Azt csinálsz amit akarsz. Én teljesen rád bízom magam. * Nézek rá, közben bele harapok alsó ajkamban, ez is a rossz megszokás hatása. Majd bele nézek a szívdöglesztő szemébe és csak várom, hogy mondjon valamit. Megszoktam, hogy mindig nekem kell meghoznom a nehéz döntéseket, így most átadtam neki, remélem jó döntést fog hozni. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyPént. Jan. 28, 2011 11:41 pm

*Figyelmesen hallgatja, mait Larina mond, majd mikor szóhoz jut, megjegyzést fűz hozzá.*
-Most egy fokkal jobb, de ma sem szeretnék semmit sem elsietni, ahogy gondolom te sem. *Mondja mosolyogva, majd csak a lány szemeibe tud nézni. Egy darabig csodálkozik, majd Larina tesz egy megjegyzést, amit nem tud hova tenni. Gondolkodik egy kicsit, majd megszólal.*
-Ezt jó hallani, de azért szeretném, ha te is egyetértenél a dologgal. *Mondja határozottan, hisz nem szeretne olyat tenni, amit a lány nem szívlel. Keze még mindig a lány combján van. Lassan elkezdi ő is fel-le mozgatni a kezét, miközben egy hosszú csókot ad a lánynak, majd végig csókolgatja a nyakát. Ismételten nem megy tovább, csak kényezteti Larina, hisz még nem biztos a dologban. Meg azért bárki megláthatja őket itt és annak nem lenne jó vége.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 3:35 am

* Felkelek a padról, mivel nem bírok sokáig egy helyben lenni. Maxal szemben állok és figyelem, hogy mit is mond. Pár percig állok, majd kinyújtózom és vissza ülök mellé. *
- Örülök, hogy úgy gondolod ahogy én. * Eddig még sosem találkoztam olyan személlyel, aki ennyire figyel rám és hogy ennyire jót akarjon nekem. *
- Mindig egyet fogok érteni veled. * Elmosolyodok a csókot mint mindig viszonozom, alig birok ki pár percet is, hogy ne csókoljon meg. Imádom a puha szájának édes ízét. De azt még jobban imádom amit a nyakammal művel. Hagyom hagy csinálja, nem akarok semmi jó elrontója lenni. *
- Kezdek fázni. Nem megyünk be? * Nagyon is tetszik ez a táj, de túl hideg van hozzá. Lehet hogy jobb lenne a meleg szobában lenni. Csak még azt kellene eldöntenünk, hogy hova is menjünk, már mint ha Max velem tart. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 4:19 am

*Figyelemmel kíséri, amint a lány nyújtózkodik egyet. Ő már megtette nem olyan rég, így most nem csinálja meg megint. Larina kijelentésén elmosolyodik, mivel már nem tud mit mondani neki, hisz egyetértenek, hogy a kapcsolatuk még friss és nem sietnek el semmit sem.*
-Te tudod, de lehet, hogy pár ilyen döntésnél csalódni fogsz. *Magyarázza a helyzetet. Semmi képen sem akar egyedül dönteni olyan dolgokban, amiben Larina is érintett. Hisz az nem kapcsolat, ha csak az egyik fél dönt, a másik meg hallgat. Ezek után Max kényeztetni kezdi a lányt, mai egész biztosan tetszik neki. Mikor abba hagyja, Larina megszólal.*
-De bemehetünk. Már csak azt kell eldönteni, hogy hova menjünk. *Érte egyet a lánnyal. Ezt a döntést szeretné Larina-ra bízni, de úgy is tudja, hogy kifogja kérni a véleményét a srácnak.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 4:29 am

* Meglepődtem Max kijelentésén. Remélem nem lesz úgy, ahogy Ő mondja. Bár ki tudja... de azért remélem a legjobbakat. Nem szeretnék csalódni, se benne sem a döntéseiben. *
- Ezt hogy érted? * Kissé megdöbbenve szegezem rá a tekintetemet. Remélem elmagyarázza, hogyan is gondolja. *
- Úgy látszik, ebben az esetben nem hagylak egyedül dönteni. * Azért adnám át neki a döntést, mert régebben mindig én döntöttem és mindig rosszul. *
- Feljössz a szobámba? * Persze semmi hátsó szándékom nincs, de ideje lenne elindulni, mielőtt oda fagynánk a padhoz.*
- Indulhatunk? * Felkelek a padról és várom, hogy Max is felkeljen. Remélem egyet ért a döntésemmel és még bírok vele tölteni pár szép órát. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 4:38 am

*Larina rákérdez, hogy hogyan is érti az előbbi kijelentést. Nagy levegőt vesz, majd belekezd a magyarázkodásba.*
-Hát úgy, hogy, ha hagyod, hogy én döntsek és, ha úgy döntök, ahogy te azt nem szeretnéd, akkor lehet, hogy csalódni fogsz. Ezért mondom, hogy nem szeretnék egyedül dönteni semmi olyanban, amiben te is érintett vagy. *Magyarázza a helyzetet.*
-Nagyon helyes. De azért örülök, hogy már ennyire megbízol bennem. *Ad egy apró csókot a lány ajkára, jelezve, hogy köszöni a bizalmát.*
-A többiek mit szólnak majd hozzá? *Kérdezi Larina-t, mert azért nem szívesen veszekedne a szobatársaival.*
-Persze mehetünk. *Válaszolja, majd feláll ő is, megfogja a lány kezét és elindulnak vissza a kastélyba.*
-Ha a szobatársaid nem szeretnék, hogy ott legyünk, akkor mehetünk hozzánk is. *Ad egy másik ötletet, ha az előbbi nem lenne jó.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:02 am

* Csak hallgatom, hogyan is magyarázza el még egyszer a dolgokat. Néha nem mindent fogok fel elsőre, de annak örülök, hogy ilyen nyugodtan ismét elmagyarázza. *
- Csalódni? * Kérdezek rá, mert nem hiszem, hogy valaha is tudnék csalódni Maxban. *
- Hidd el, én is örülök neki. * A csókot viszonozom. Ebben a pillanatban annyira bízok benne, hogy még az életemet is rábíznám. *
- Valószínűleg nem tetszene nekik. * Sóhajtok fel. Úgy látszik más választásom nem lesz, Maxhoz kell felmennem, persze csak ha szeretné. *
- Akkor gyerünk hozzád. Remélem most lesz alkalmam megismerni a testvéredet. Már nagyon kíváncsi vagyok rá, mivel ennyit emlegetted. * A kastély előtt megállok, várom hogyan is dönt Max ebben az esetben. *
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 5:17 am

* Éljen a nyár és a szabadság ! Igaz vizsgaidőszaknak nézünk elébe, azért nem árt ha elengedi magát az ember néhanap. A mai nap pedig, amint kikeltem az ágyamból éreztem, hogy tökéletes arra, hogy ne csináljak semmit. Semmi megerőltetőt.
A célom a Vízesés volt. Egy kék csíkos ruhát vettem fel a bikinim főlé, hiszen strandolni akartam. Sikeresen magammal csábítottam pár lányt és egy hatalmasat fürödtünk. Utána kiszemeltem egy hatalmas tölgyfát, ami tökéletes árnyékot adott egy kis pihenésnek. Le is heveredtem a pokrócomra egy szál cigi társaságában, a pálcámat pedig magam mellé tettem. Még itt az árnyékban is gyorsan megszáradtam. Egy óra pihenés után a többiek úgy döntöttek, hogy elmennek nekem viszont semmi kedvem sem volt visszamenni a kastélyba. Felkaptam a ruhámat és hasra feküdtem úgy figyeltem a vízesést, miközben lassan tüdőztem le a cigarettát. A szél néha felélénkült és a hajamat az arcomba fújta, de jelenleg nem érdekelt. Ideje lenne egy újabb mártózásnak ... De egyedül nincs sok kedvem belemenni a vízbe. Ezért úgy döntök, hogy várok még egy kicsit, ha nem jön senki akkor én is visszavonulót fújok.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 5:26 am

*Zsebbe dugott kézzel sétálok végig az ösvényen. Nem olyan régen tértem vissza, volt egy-két érdekes elintéznivalóm külföldön a "munkámmal" kapcsolatban. Igazából most nem is tudom, hogy mi lesz, hogy lesz... kicsit azért el kellett merengenem rajta, hogy végzős vagyok, nem tudom mit fogok ezek után kezdeni magammal. Lehet, hogy továbbállok, lehet hogy maradok. Szüleim meg az otthoni iskolát erőltetnék, de oda meg ihletem nincs menni... nem akarom itthagyni ezt az életemet.
Egy egyszerű térdnadrág és egy fekete izompóló van rajtam. Karomon a sötét jegy, ami egyáltalán nem zavar, hogy ha látják is. Vízmágiámat a távollétem alatt sikerült még tovább fejlesztenem, így már nem is tudom elképzelni, mi lehetne az... amire képes lennék ettől többre. Először csak hunyorítva pillantok a lány felé akit meglátok, mert a nap a szemembe süt. Bár elég ennyi is, hogy kivegyem belőle, ez igenis Hannah. Mikor odaérek, nem is várok semmit, csak felkapom és megpörgetem egy kicsit.*
-Hiányoztál. *Teszem le finoman, majd először egy apró csókot nyomok az ajkára, aztán pedig elhúzom egy hosszabbra.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 5:39 am

* Unalmamban egy hangyát pillantok meg a pokrócon. A cigim parázsló végét felé tartom és megsütöm egy kicsit. Morbid dolog, de az unalom képes megölni is az embert. El vagyok egy kicsit a hangya molesztálásával, majd amikor nem figyelek rá egy kicsit egérutat nyer és leszalad. Észre sem vettem, hogy valaki közelít annyira elfoglalt a hangyamanőver . A következő amit tapasztalok, hogy már a levegőben vagyok és mintha egy körhintára fizettem volna be, úgy forgatnak meg a levegőben. Kicsit meglep a dolog, mert azért annyira nem vagyok nehéz ugyan, de ennyire könnyű sem lehetek, hogy ilyen hirtelen és könnyen megpörgessenek. Amint újra biztos talajt érzek a lábam alatt , csillogó szemekkel pillantok fel az előttem álló úriemberre. *
- Te is !
* Viszonozom a csókot és a karjaimat a nyaka köré fonom, hogy egy ölelést kezdeményezzek. De jó érzés végre, megint hozzáérni , megölelni...*
- Ideje volt már visszajönnöd ... * Lépek egy kicsit hátrébb, hogy jobban szemügyre vehessem. Nem nagyon változott, és semmi komolyabb sérülés nyomát nem látom rajta, hál' istennek. A cigimet elnyomom, és a kis dobozba dobom a csikket, amit hamu és csikktartóként használtunk.*
- És hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 5:50 am

*Halk nevetés tör elő belőlem... kicsit mondjuk meg is változtam, mostanság nem vagyok olyan... nagyon "kanos" hogy úgy fejezzem ki magamat. Csak Hannah érdekel. Viszonozom az ölelését, újra megcsókolom és aztán egy kicsit hátrébb lépek. Vagy inkább nem is álldogálok egy helyben, hanem leülök. Előveszem a cigimet én is, és rágyújtok. Erre még ma nem volt időm.*
-Ideje. Jó régen elmentem. *Vonom meg a vállamat, majd egy kört formázok a füstből és halványan rámosolygok a lányra. Végigstírölöm.*
-Jól nézel ki, mint mindig. *Kacsintok is mellé, aztán kezdem el a választ a kérdéseire.* Köszi, jól vagyok. Kicsit fárasztó volt ez a pár hét... de hát most ez van. Nem tehetek semmit ellene. Na és, mizu itt? Mondjuk lehet nem lenne rossz elkezdenem ismételni egy kicsit, nem kéne megbukni az utolsó évbe. *Felvont szemöldökkel meredek az égre, aztán pedig vissza Hannahra.*
-Mesélj egy kicsit. *Addig cigizgetek. Érdekel minden, ami mostanában történt.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 6:07 am

- Próbáltam formában tartani magam .
* Mosolygok rá. Na nem mintha annyira olyan alkat lennék aki hajlamos a hízásra, főleg mivel nagyon kedvem sem volt enni mostanság. *
- Ha nagyon önző lennék, akkor azt mondanám, hogy nem bánnám ha megbuknál * Ülök le mellé * - De mivel ugye nem vagyok az, ezért inkább bólogatok, még ha nem is így gondolom.
* Vigyorodok el, de annyira nem őszinte ez a jókedv, hiszen tényleg egyre közelebb jutunk ahhoz, hogy többet már ne járjon ebbe a suliba James.*
- Itt a vizsgaidőszak ... Új a mágiatörténettan tanár, valami Lucinda Wright . De őszintén szólva nagyon nem tudok semmit se mondani, mert mostanában kivontam magam a forgalomból.
* Dőlök el a pokrócon és nézek fel az égre. *
- Ugye nem mész el megint ?
* Tapogatózok a cigim után, majd ha meg van kiveszek én is egy szálat és rágyújtok.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 1:04 am

-Az nem rossz. *Vissza is mosolygok, majd bólintok egyet. Nekem így tökéletes ahogy van, szerintem semmi nem változott rajta. Aztán kicsit elgondolkodom azon amit mondd. A mosolyom persze nem tűnik el.*
-Hát... Szerintem hivatalos halálfaló leszek ha befejeztem a sulit. Más szakmát nem nagyon választhatnék. *Továbbtanulni nem igen akarok, viszont avval hogy halálfaló leszek, ittmaradok és közel leszek Hannahhoz. Figyelem, hallgatom végig. Beleszívtam a cigibe.*
-Új MGT? Mondjuk annyira nem érint, de hát hajrá. Fiatal legalább? Mert ha igen akkor nem olyan szigorú. *Felvonom ismét a szemöldökömet majd a kérdésére csak halványan elmosolyodtam ismét.*
-Dehogy megyek! A következő időszakot veled akarom tölteni, meg hát ugye meg kell ünnepelni a szülinapom. *Apró csókot lehelek az ajkára.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptySzomb. Júl. 23, 2011 1:50 am

- Hát te tudod, csak aztán vigyáz az aurorokkal... * Sóhajtok fel. Elfogadom, hogy James teljes " állású " halálfaló akar lenni, hiszen jómagam is azt a nézetet vallom amit ők. Viszont egy álmunka talán előnyére válna. De ő tudja, nem vagyok a felesége, hogy ennyire beleszólhassak a dolgaiba. *
- Meg legfőképp magadra ! * Teszem még hozzá. Amikor idejöttem tanulni nem gondoltam, hogy ilyen hamar találok olyasvalakit akit tényleg féltek. Mert belőlem ez a féltő ösztön úgy tűnt, hogy hiányzik, hiszen amikor rám bíztak gyerekeket , hogy vigyázzak rájuk többször volt olyan, hogy valamelyik megsérült. Aztán meg ott voltak a háziállataim is, akiket valahogy vagy elfelejtettem megetetni huzamosabb ideig vagy elmenekültek tőlem. *
- Igen, fiatal nő. Meg ő a Famine ház feje is ..
* Tépek ki egy pitypangot a fű közül , majd elfújom a virágjait.*
- Hmm, ez igazán jól hangzik !
* Vigyorodok el, majd viszonozom a csókját. Aztán a kezem az övéébe kulcsolom.
- És megint a tavalyihoz hasonló bulit tervezel ? * Kérdezem tőle, majd még kiegészítem a kérdést.*
- Mármint , hogy a Black Diamondban akarod tartani ?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 11, 2011 12:43 am

-Én mindig vigyázok. *Kivéve amikor nem, de az nagyon különleges alkalom. Bár azért elgondolkodtató ez a tény is egy csöppet... És mondjuk én is elég jól kötődöm Hannahhoz. Azért is nem akarok messzebbre menni... meg hát a jövőm. Na annyira előre azért még nem tervezek. A véletlenek embere vagyok inkább.
-De te is magadra. -Mosolyodom el halványan. Végighallgatom amit mond, aztán felvont szemöldökkel nézek rá Hannahra. Rágyújtok egy újabb cigire közben.*
-Hm... hallottam éppen hogy Alex lemondott. De nem is baj. Nem is bírtam a fejét. *Vonom meg a vállamat, és elgondolkodtat az amit mond. BD buli? *
-Hát egyelőre nemtudom hogy mit tervezek, de majd valami olyasmit. Vagy a Rock clubba... oda most jobban kötődik a társaság. Majd elválik. *Kacsintok egyet és beleszívok újra meg újra a cigibe. Persze pillantásom nem veszem le Hannahról egy pillanatra se.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 8:38 am

- Én igazából bírtam Alexet .. * Vonom meg a vállam. Ahhoz képest, hogy igazgató volt elképesztően jó fej volt. Na meg ugye nem mellékes szempont, hogy kinézetre is olyan volt, akinek a társaságában szívesen van az ember. Nyílt titok ugye, hogy milyen nagy népszerűségnek örvend az iskolába járó lányok körében..
- Hmm, nekem végül is teljesen mindegy, hogy hol tartod a lényeg, hogy én is ott lehessek * Húzom egy mosolyra a számat, majd a tájat kezdem pásztázni. Jó lenne csobbanni egyet de ahhoz túl hideg van. Lebetegedni meg nem akarok egyáltalán sem. Főleg most, hogy közeledik a szülinapja . Erről jut eszembe, hogy még ajándékot sem vettem neki.. De talán az lenne a legjobb ha én magam lennék a meglepetése, valamilyen feltéttel. Hiszen most teljesen tanácstalan vagyok az ajándékok terén.
A kezem felcsúsztatom az ő karján egyenesen a nyakáig, ahol apró köröket rajzolgatok. Majd egy hirtelen ötlettől vezérelve ledöntöm a pokrócra, majd rátelepszek lovaglóülésbe. Vigyorogva tekintek le rá és közben beharapom az alsó ajkam. Lassú mozdulattal ráfekszek.
- Mi lenne ha beljebb mennénk ? - Kérdezem tőle egy kaján vigyor keretében és hosszú csókot nyomok a szájára, mielőtt válaszolhatna. Nem tehetek róla, de elég régen láttam már és hiányzott nem csak a lelkemnek hanem a testemnek is. Szóval éjünk a lehetőségekkel ...



// omg, elnézést, hogy még csak most XD de jobb később mint soha ! :$ //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 EmptyKedd Dec. 27, 2011 9:08 pm

-Ez változó dolog.
Igen, én is tudom, hogy a lányok körében Alex igen népszerű. Ez nem is zavar, bár... most azért, hogy már nem fogok a Wilianbe járni, biztos vagyok benne, hogy Seb átveszi a hatalmat. Úgy visszamennék még pár évre egy kicsit rend bontani. De halálfalóként azt hiszem nem lenne rá túl nagy esélyem. A szülinapos kérdés még mindig kérdés.
-Persze, hogy ott lehetsz majd. Te leszel az első ember, akit meghívok.
Alap, hogy a barátnőmet nem hagyom ki ilyen dolgokból. Aztán leteper. Csak egy mosollyal tudom a dolgot felfogni, hiszen tudja, hogy ezt imádom. Felnézek rá, most ez így olyan érzés, mintha ő vezetne és én csak egy 'alattvaló' lennék. Ilyen gondolatok járnak a fejemben.
-Hm... menjünk.
Ha felkel rólam, akkor én is felkelek és összeszedem a cuccokat, majd megfogom a kezét és várom, hogy ő irányítson. Közben azért én is kifigyelem a lehetőségeket, ahol nem sok ember jár.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: